Zero własnego stylu i pomysłu na siebie. Pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-21, 17:23   #1
hexe22
Raczkowanie
 
Avatar hexe22
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 94

Zero własnego stylu i pomysłu na siebie. Pomocy


No i tak jak w temacie.
Mam 27 lat, 170cm jakieś 60-65kg wagi.
Nie jestem kruszynką, ale do grubej też mi daleko. Kobiece kształty, figura - chyba klepsydry. Dość długie nogi, ale niestety spore uda. Płaski brzuszek, biust - nazwijmy go umownie - w rozmiarze C. Zgrabna pupa, ale szerokie biodra...
To tak w skrócie.
A moja szafa - no cóż, właśnie się jej dokładniej przyglądnełam i widzę, że woła o pomstę do nieba. Jest w niej wszystko a tak naprawdę nie ma nic.
Co lubię? Totalny misz masz.
Bojówki, tuniki, topy na ramiączkach, dziewczęce sukienki (takie boho), apaszki i chusty, dżinsy (nie umiem dopasować odpowiednich do figury, więc stawiam na rozszerzane biodrówki, ale to chyba nie to), gorsety, obcasy? jak najbardziej, ale nieźle się mam też w japonkach czy adidasach. marzy mi się jedna uniwersalna"mała czarna" - tyle, że nie wiem na jaki krój się zdecydować
Czego nie znoszę? (a również posiadam)
stylu "biurowego", elegancji, marynarek. a praca i (może przesadzam) wiek, odrobinę mnie zobowiązują. tyle, że czuję się przebrana nie ubrana.
Dziewczyny ratujcie, bo mam ochotę wywalić wszystko do pojemnika pck i zacząć od nowa. ze smakiem i sensem
hexe22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 20:00   #2
gabrielcia
Raczkowanie
 
Avatar gabrielcia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 83
Dot.: Zero własnego stylu i pomysłu na siebie. Pomocy

Nie do końca rozumie Twój problem, jeśli chcesz aby pomóc Ci dopasować krój sukienki, wrzuć foto swojej sylwetki. Jeśli nie jesteś zadowolona z tego jak się ubierasz, wyrzuć stare ciuchy i wybierz się na zakupy, najlepiej z kimś kto jest z Tobą szczery, nie wiem przyjaciółka, siostra... Tylko musisz pamiętać, żeby nie kupować ubrań tego typu jakie wyrzuciłaś. Czasami lepiej mieć mniej, lepszych ciuchów po prostu.
gabrielcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.