Potrzebuje zmiany - pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-18, 17:38   #1
Francja15
Przyczajenie
 
Avatar Francja15
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4

Potrzebuje zmiany - pomocy!


Hej dziewczyny od jakiegoś czasu zbieram się na zmiane fryzury.. obecnie mam włosy prawie do końca pleców i chodzę głównie w warkoczu (ze względu na to że karmiłam piersią) i poważnie zastanawiam się nad trwała.. ja uwazam ze ladnie mi w lokach (ale to moze tylko mi sie tak wydaje) :P wrzucam swoja fotke w lokach ( robione lokowka gdy wlosy mialam spoooro krotsze ...prosze o porade czy robic czy moze ktos mi doradzi inna fryzure
Zastanawiałam się tez nad włosami prostymi (zeby tylko podciac koncowki) i zrobic prostą grzywke.. takiej nigdy nie mialam.. za to dlugo chodziłam w grzywce na skosa (tez wrzucam foto)
Pomóżcie bo samo patrzenie już na te włosy doprowadza mnie do obłędu!:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia Obraz 061.jpg (28,2 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image201005230003.jpg (34,2 KB, 191 załadowań)
Francja15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 11:29   #2
zakochana04
Raczkowanie
 
Avatar zakochana04
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 123
Dot.: Potrzebuje zmiany - pomocy!

nie widze Ciebie w takie prostej grzywce, mysle ze skoro juz masz tak dlugie wlosy to je zostaw bo moze bedziesz zalowac jak zetniesz, wycienuj je tylko tak jak na tym 2 zdjeciu z ta krzywka na ukos,pasuj Ci, loki wg mnie odpadaja, kojarzy mi sie z ola z klanu
zakochana04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 12:05   #3
Francja15
Przyczajenie
 
Avatar Francja15
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: Potrzebuje zmiany - pomocy!

te loki sa na lokowce ..ja jesli bym miala robic trwala to o bardziej delikatnych myslalam niz o takich barankach;] co do scinania moze i bede załowac ale chyba wolalabym to niz jak mi je córka powyrywa:P wiec za bardzo wycieniowach ich nie moge bo musza nadawac sie do zwiazania w kucyk ;/.. co do tego scinania jeszcze to w 2 gimnazjum mialam podobna dlugosc ,pojechalam do cioci do Niemczech i scielam baardzo krotko - z tylu mialam wygolone na lyso prawie a z przodu grzywka na skosa do oka, wiec diametralna zmiana fryzury mnie nie przeraza:P
Więc jesli macie jakas fajna fryzure (moze byc krotka:P) ktora by mi pasowala to jestem otwarta na propozycje
Francja15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 20:34   #4
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: Potrzebuje zmiany - pomocy!

ślicznie Ci było w tych krótkich loczkach, tak zadziornie i z pazurem! Co do trwałej na tak długich włosach to pamiętaj, że loki będą ładne tylko przy końcach włosów, sam ich ciężar rozkręci te przy skórze głowy. Mogłabyś zrobić sobie lekką grzywkę i fajnie wycieniować górę jednocześnie nie rezygnując za bardzo z długości. Buzia nabrałaby charakteru.
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 22:04   #5
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Potrzebuje zmiany - pomocy!

Spróbuj długości do ramion lub nieco krótszych, mocno wycieniowanych nie tylko na końcach, ale na całej długości, aby włos odbił się i dodał optycznie objętości. Koniecznie ze skośną, nieco bardziej masywną grzywką.
__________________
Zapraszam na bloga - o makijażach, metamorfozach, i nie tylko
joannaabram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 20:58   #6
ladyasia
Raczkowanie
 
Avatar ladyasia
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 350
Dot.: Potrzebuje zmiany - pomocy!

bardzo mi się podobasz z tą grzywką na bok

w prostych włosach wyglądasz poważniej, tak doroślej czy nie wiem jak to nazwać... ja bym została przy prostych, może jakieś fale?

ja też miałam do grudnia włosy do końca pleców, ścięłam do połowy i wcale nie żałuję - zamierzam ściąć jeszcze
ladyasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.