Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-13, 12:29   #151
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

jesuu..myszka...może ja te kupię białą skórkę??
jakiś rabacik macie??
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 12:31   #152
mexx100
Raczkowanie
 
Avatar mexx100
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 296
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez LindenRathan Pokaż wiadomość

MEXX to musi być przeżycie w sumie obrączka największą wartość ma sentymentalną
No niestety płakałam z miesiąc.Mąż chciał mi odkupić ale to już niestety nie to samoWięc po roku nic nie noszenia mam to
mexx100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 12:31   #153
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez mexx100 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeszcze się nie chwaliłam moim drugim cudeńkiem
Zgubiłam obrączkę ślubną i w zamian noszę od niedawna ot takie cuś
http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,kolekcje,Monaco,2518
wieczorem zrobię zdjęcie takie realne.
Pikna... pikna..
Mnie się podobają pierścionki z Pandorki, ślinie się na tego z czarnym oczkiem, lecz ceny zabójcze.
W USA są o niebo tańsze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pierścionek.jpg (13,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pierścionek1.jpg (13,8 KB, 13 załadowań)
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2011-01-13 o 12:33
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 12:35   #154
slepafuria
Zadomowienie
 
Avatar slepafuria
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 077
GG do slepafuria
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Ja mam fantazje o jasnej skorce. Ale Pandorowa odpada bo mi trolle na nia nie wejda.
__________________
Nowe uzależnienie:
haftowanie

Moja córeczka to miłość mojego życia!

slepafuria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 12:39   #155
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
jesuu..myszka...może ja te kupię białą skórkę??
jakiś rabacik macie??
ennkaa, rabaciku ni ma, ale... przymierzam się do zakupów w USA, tam podwójne kosztują 35 $ czyli 105 zł.


Cytat:
Napisane przez slepafuria Pokaż wiadomość
Ja mam fantazje o jasnej skorce. Ale Pandorowa odpada bo mi trolle na nia nie wejda.
slepafuria, z tego co dziewczyny pisały, to trolle wchodzą na Pandorę, na odwrót to już problem.
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 12:40   #156
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Ale mi się te uniki podobają
ta z tymi falami mi tez sie podoba
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 12:41   #157
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
ennkaa, rabaciku ni ma, ale... przymierzam się do zakupów w USA, tam podwójne kosztują 35 $ czyli 105 zł.




slepafuria, z tego co dziewczyny pisały, to trolle wchodzą na Pandorę, na odwrót to już problem.
nie! na trolle wchodzi pandora , odwrotnie nie
dla mnie też marzeniem jest jasna skórka troll...może wypuszczą

myszka! a można się do Ciebie przykleić? jest tam np pojedyncza 18tka? i w jakiej cenie?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 12:43   #158
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
ennkaa, rabaciku ni ma, ale... przymierzam się do zakupów w USA, tam podwójne kosztują 35 $ czyli 105 zł.




slepafuria, z tego co dziewczyny pisały, to trolle wchodzą na Pandorę, na odwrót to już problem.
a nie odwrotnie?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 12:44   #159
LindenRathan
Raczkowanie
 
Avatar LindenRathan
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bursztyn :)
Wiadomości: 485
GG do LindenRathan
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

ja szaleję za kolekcją Liquid silver w Pandorze szczególnie za bransoletami

ale ceny są horrendalne, a gładkie srebro trudno utrzymać w dobrej formie często je nosząc
LindenRathan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 12:49   #160
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Pandora wchodzi na Trollową branso, nie odwrotnie
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 12:53   #161
mexx100
Raczkowanie
 
Avatar mexx100
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 296
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
ennkaa, rabaciku ni ma, ale... przymierzam się do zakupów w USA, tam podwójne kosztują 35 $ czyli 105 zł.



No to cena rewelacja a jak to się odbywa bo i ja bym była chetna tej cenie nie sposób odmówić
mexx100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 12:58   #162
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
nie! na trolle wchodzi pandora , odwrotnie nie
dla mnie też marzeniem jest jasna skórka troll...może wypuszczą

myszka! a można się do Ciebie przykleić? jest tam np pojedyncza 18tka? i w jakiej cenie?
Faktycznie, coś mi się pokręciło chciałam dobrze...

ennkaa, tyle chętnych jest, że sama nie nadążam. Kupuję przez koleżankę, która mieszka w USA.
Kurcze, nie wiem, czy koleżanka da się namówić na tyle zakupów, ale się spytam. Planowałam dwie osoby do wspólnych zakupów. Zobaczę co da się zrobić. Na pewno to nie będę moje ostatnie zakupy, na przełomie kwietnia, maja też planuję. Pojedyncza kosztuje 30 $.
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2011-01-13 o 13:03
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:02   #163
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Faktycznie, coś mi się pokręciło

ennkaa, tyle chętnych jest, że sama nie nadążam. Kupuję przez koleżankę, która mieszka w USA. Kurcze, nie wiem, czy koleżanka da się namówić na tyle zakupów, ale się spytam. Planowałam dwie osoby do wspólnych zakupów. Zobaczę co da sie zrobić. Na pewno to nie będę moje ostatnie zakupy, na przełomie kwietnia, maja też planuję. Pojedyncza kosztuje 30 $.
kochana , jak coś to pamiętaj o mnie proszę ja bym chciała pojedynczą białą 17-18 cm. No jak się nie da to trudno, ale powiedz koleżance,ze ja bardzo fajna jestem
najwyżej użebram kiedy indziej.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:03   #164
magbag72
Raczkowanie
 
Avatar magbag72
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 130
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Witajcie,

Mam na imię Magda i dotąd rzadko tutaj zaglądałam - generalnie typowo kobiece tematy nie specjalnie mnie interesowały. Taka raczej dziwna przedstawicielka mojej płci jestem - zamiast kremami, biżuterią, modą interesuję się komputerami, pozycjonowaniem, skryptami i.t.p. gadżetami.
Jednak od jakiegoś czasu obserwuję u siebie dziwne zmiany w kierunku "babskich" fascynacji. Nie wiem, czy to oznaka starzenia (co w wieku 38 lat może, choć raczej jeszcze objawiać się nie powinno ), późnego odkrycia, że jednak jestem bardziej kobietą niż maniakiem komputerowym, czy nagłego świra na punkcie beads'ów. To ostatnie najbardziej prawdopodobne.
Jeszcze niedawno omijałam sklepy jubilerskie z daleka i nie nosiłam żadnej biżuterii.
Pierwszy raz z beads'ami spotkałam się kupując mamie prezent w Kruku. Wtedy nie miałam pojęcia, że taka biżuteria to nic nowego i jest wiele firm, które ją robią. Nie wiedziałam o istnieniu Pandory, Trollbeads, że o innych nie wspomnę.
To nie była miłość od pierwszego wejrzenia - właściwie, gdy popatrzyłam na beads'y u Kruka wydały mi się jakimś dziwnym, mało intrygującym czymś.
A potem zobaczyłam w jakiejś gazecie zdjęcia Pandory, przypomniał mi się ten Kruk, zajrzałam do sklepu Pandory i coraz bardziej podobała mi się taka biżuteria. Na tyle, że w tym roku postanowiłam zacząć zbierać swoją kolekcję.
Wcześniej miałam bransoletkę charmsową Apartu z 3 zawieszkami - zeszłoroczny prezent gwiazdkowy od firmy Lavazza (swoją drogą to ciekawe, że włoska firma zamówiła świąteczne charmsy w Aparcie, a nie w jednej z rodzimych firm). Dla archiwalnego porządku wklejam jej zdjęcie - choć korzystam z niej bardzo rzadko (konkretnie nosiłam ją 2 razy). Charmsy kupuję raczej w prezencie dla żeńskiej części rodziny, która również posiada "Lavazzowe" bransoletki. Tak BTW mam taką samą nadprogramową bransoletkę, która została na domowym stanie - może jest ktoś zainteresowany wymianą na jakiegoś beads'a ?

Po drobnej wymianie PW z magdadro (której przy okazji dziękuję za podpowiedź w sprawie wielkości bransoletek) zdecydowałam, że o Pandorową biżuterię będę prosiła bliskich w ramach prezentów, a Trollbeadsy i inne zacznę kupować sama.
Teoretycznie chciałam zacząć od walentynkowego prezentu, ale jak to zwykle bywa - teoria swoje, a przemożna chęć rozpoczęcia zbierania beadsów swoje .
W zeszłą niedzielę, przy okazji zakupów w Arkadii podstępnie wciągnęłam TŻ do Pandory i dzięki temu rozpoczęłam kolekcjonowanie od srebrnej bransoletki i jednego koralika (TŻ, gdy przymierzałam zapełnioną bransoletkę, żeby najlepiej dobrać rozmiar spytał, czy nie można kupić takiej zapełnionej od razu - odpowiedziałam, że oczywiście można, ale po co psuć zabawę w zbieranie, o dziwo sprzedawczynie gorliwie poparły moje zdanie na ten temat ).
Wczoraj byłam w Blue City i miałam zamiar kupić jednego, zielonego koralika, jako że ten pierwszy jest niebieski i nie będzie mi pasował do sukni, którą wkładam jutro. Jeden koralik zamienił się w - koralik i delfinkową zawieszkę u jubilera, 2 szklane koraliki w Aparcie i 2 srebrne w Pandorze.
Moje najbliższe plany to bransoletka i koraliki na strat w Trollbeads.

Tak na marginesie - nie wiem, czy ktoś wspomniał w wątkach (jeśli tak to przepraszam, ale na razie jeszcze nie dałam rady wszystkiego przeczytać - staram się nadrabiać ), że w Pandorze jest zniżka dla posiadaczy karty City Banku - dowiedziałam się o tym przy pierwszym zakupie, bo taką kartą płacił TŻ.

Mam jeszcze gorącą prośbę - czytając - na razie wyrywkowo - temat bransoletkowy natknęłam się na jakieś informacje o klubie. Co to za klub i jak można zostać jego członkiem, czy mogłabym ładnie prosić o zaproszenie?

Pozdrawiam wszystkie zakręcone zbieraczki beads'ów i charms'ów (i przepraszam, że ten 1 post taki długi).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a-beads-charms_20110113_016.jpg (160,8 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a-beads-charms_20110113_009.jpg (148,2 KB, 112 załadowań)
magbag72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:04   #165
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
kochana , jak coś to pamiętaj o mnie proszę ja bym chciała pojedynczą białą 17-18 cm. No jak się nie da to trudno, ale powiedz koleżance,ze ja bardzo fajna jestem
najwyżej użebram kiedy indziej.
Oki, będę pamiętać
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2011-01-13 o 13:06
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:12   #166
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Magbag72, (pozwól, że nie będę cytować całej wiadomości, bo jest bardzo długa) masz piękne bransoletki

Co prawda beadsy z Apartu mnie nie przekonują, bo zobaczysz na forum, że osobiście jestem Trollowym maniakiem ale te zielone się bardzo ładnie komponują!
Dobrze, że mamy już Trollbeads w Warszawie i można osobiście wybierać koraliki a nie zamawiać przez internet

Powodzenia w kolekcjonowaniu i witamy
__________________
ZaTrollowana
31 Troli
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:15   #167
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
weszłam ucieszyłam sie ze tylko 3 strony naprodukowałyście a tu nowy wątek i kolejne 6
Ha ha ha, nie ma tak dobrze
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
bylam pewna, ze jest sroda a to czwartek i jutro juz piatek
A po jutrze sobota i coraz bliżej do lutego -> nowa wypłata

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja tam bym chetnie do promotora pojechała zamiast w robocie siedziec, uwierzcie mi
Taaa, tylko Tobie za to płacą

Dziewczyny, info w sprawie charmsów z Yes w klubie.


Aha, i tu się pochwalę że przybył mi nowy charms - srebrny prezencik z Yes
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:18   #168
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Witamy, nową koleżanę

Magbag72, gratuluję Pandorki, dobry początek. Widzę, że mieszasz marki?
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:21   #169
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

witamy nowa kolezanke

polecam przeczytanie postu tego -> klik
gdzie jest napisane jakie koraliki pasuja na pandore, a jakie nie, zebys sie nie naciela

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Mirell
luty=wyplata=muszelka
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 13:22   #170
zffazoffana
Zakorzenienie
 
Avatar zffazoffana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 580
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Ha ha ha, nie ma tak dobrze

A po jutrze sobota i coraz bliżej do lutego -> nowa wypłata


Taaa, tylko Tobie za to płacą

Dziewczyny, info w sprawie charmsów z Yes w klubie.


Aha, i tu się pochwalę że przybył mi nowy charms - srebrny prezencik z Yes
no to czekamy na fotki
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

[reebok_c]210508[/reebok_c]
bardzo proszę o kliki
zffazoffana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:22   #171
snowprincess
Rozeznanie
 
Avatar snowprincess
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Kochane, przegłosowane. Na 1000% będzie podwójna skórka biało-perłowa.
Ale dziś mi się rymuje
ja tez , ja tez
napisze ci jutro kolo poludnia na pw
snowprincess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:23   #172
Cierpliwa2008
Rozeznanie
 
Avatar Cierpliwa2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 564
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Witaj Magbag72 w naszym gronie
Również gratuluję ciekawej bransoletki
I myślę (dziewczyny się pewnie zgodzą ze mną) że z czasem jak się lepiej tu poznamy to pewnie też dostaniesz zaproszenie do klubu

Mirell
luty=wyplata=muszelka
taaaak też mam taki plan tylko nie na muszelkę a na Trollki
__________________
Kto nie wierzy w cuda ten nie jest realistą



Edytowane przez Cierpliwa2008
Czas edycji: 2011-01-13 o 13:24
Cierpliwa2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:24   #173
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość


majade jakby tam u Was w Waszym wroclawskim superznizkowie mieli dostawe, to zobaczylabys czy dostali moja muszelke
jasne!
ja mam w planie oszczędzanie (buahaha) i się waham czy tam jechać (a mam wybitnie nie po drodze)
No ale Ilios, skoro Ty koniecznie potrzebujesz muszelkę to pojadę i nawet Ci kupię a przy okazji przecież walentynki sie zbliżają i tak zwany dzień kobiet i mąż na bank będzie mi chciał cos kupić, więc niech chłopak zaoszczędzi na tej emalii skoro jest obniżka.

Mexxik, ale przykro z tą zgubą, okropnie współczuję! No ale nie ma tego złego jak widać, sliczna nowość
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2011-01-13 o 13:25
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:25   #174
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez snowprincess Pokaż wiadomość
ja tez , ja tez
napisze ci jutro kolo poludnia na pw
Jasne
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:35   #175
snowprincess
Rozeznanie
 
Avatar snowprincess
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Pikna... pikna..
Mnie się podobają pierścionki z Pandorki, ślinie się na tego z czarnym oczkiem, lecz ceny zabójcze.
W USA są o niebo tańsze.
pokazujesz to co mi sie najbardziej podoba
ja juz chcialam ten pierscionek jako prezent za obrone dyplomu. dlugo nowej kolekcji nie mieli a pozniej nie moglam rozmiaru znalesc. z tego co mi wiadomo to pandora ma najmniejszy rozmiar 10 i wlasnie taki bym chciala. przezwyciezy chyba pierscionek nad skorka. chociaz skorka tylko 100 zl. jakbysmy robily to zamowienie do usa na poczatku lutego czyli za jakies 3 tyg to byloby mnie stac na wiecej bajerow. dzis ide do pandorki wydac 2 tysie ale spokojnie - nie wszystko dla mnie
zakochalam sie jeszcze w kolczykach z topazami bo pasuja extra to zaiweszki ktora chyba dzis lub jutro kupie. wieksze kamienie sa za 249 a mniejsze za 189 ale z rabatem duzo mniej hmm chce wieksze ale wtedy kusza mnie kolczyki :P 169 i zwisajace 189(lub 199)

nie wiem najpierw kolczyki czy zawieszka, zawieszka czy kolczyki - oto jest pytanie :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 290967BTP.jpg (12,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 290970BTP 199.jpg (12,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 790279BTP.jpg (13,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 790280BTP.jpg (12,8 KB, 5 załadowań)
snowprincess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:39   #176
Cierpliwa2008
Rozeznanie
 
Avatar Cierpliwa2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 564
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez snowprincess Pokaż wiadomość
pokazujesz to co mi sie najbardziej podoba
ja juz chcialam ten pierscionek jako prezent za obrone dyplomu. dlugo nowej kolekcji nie mieli a pozniej nie moglam rozmiaru znalesc. z tego co mi wiadomo to pandora ma najmniejszy rozmiar 10 i wlasnie taki bym chciala. przezwyciezy chyba pierscionek nad skorka. chociaz skorka tylko 100 zl. jakbysmy robily to zamowienie do usa na poczatku lutego czyli za jakies 3 tyg to byloby mnie stac na wiecej bajerow. dzis ide do pandorki wydac 2 tysie ale spokojnie - nie wszystko dla mnie
zakochalam sie jeszcze w kolczykach z topazami bo pasuja extra to zaiweszki ktora chyba dzis lub jutro kupie. wieksze kamienie sa za 249 a mniejsze za 189 ale z rabatem duzo mniej hmm chce wieksze ale wtedy kusza mnie kolczyki :P 169 i zwisajace 189(lub 199)

nie wiem najpierw kolczyki czy zawieszka, zawieszka czy kolczyki - oto jest pytanie :P
Tylko pochwalcie się potem łupami
__________________
Kto nie wierzy w cuda ten nie jest realistą


Cierpliwa2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:39   #177
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Magbag72 witamy A jak zdobyłas te charmay z Lavazzy?
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:39   #178
magbag72
Raczkowanie
 
Avatar magbag72
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 130
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

myszka__77 - generalnie lubię trochę namieszać to i marki beadsów mieszam
ilios - dziękuję za radę - już zapoznałam się z tym przydatnym postem. Gdy kupię bransoletkę Trollbeads nie będę się musiała martwić dopasowaniem rozmiaru.

Dziękuję za sympatyczne oceny mojego startu w kolekcjonerstwie . Na razie muszę przerwać fascynującą lekturę wątków z powodu drobnego wyjazdu, ale w przyszłym tygodniu mam nadzieję przeczytam wszystko.

Miłego weekendu już dzisiaj życzę
magbag72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:40   #179
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez snowprincess Pokaż wiadomość
pokazujesz to co mi sie najbardziej podoba
ja juz chcialam ten pierscionek jako prezent za obrone dyplomu. dlugo nowej kolekcji nie mieli a pozniej nie moglam rozmiaru znalesc. z tego co mi wiadomo to pandora ma najmniejszy rozmiar 10 i wlasnie taki bym chciala. przezwyciezy chyba pierscionek nad skorka. chociaz skorka tylko 100 zl. jakbysmy robily to zamowienie do usa na poczatku lutego czyli za jakies 3 tyg to byloby mnie stac na wiecej bajerow. dzis ide do pandorki wydac 2 tysie ale spokojnie - nie wszystko dla mnie
zakochalam sie jeszcze w kolczykach z topazami bo pasuja extra to zaiweszki ktora chyba dzis lub jutro kupie. wieksze kamienie sa za 249 a mniejsze za 189 ale z rabatem duzo mniej hmm chce wieksze ale wtedy kusza mnie kolczyki :P 169 i zwisajace 189(lub 199)

nie wiem najpierw kolczyki czy zawieszka, zawieszka czy kolczyki - oto jest pytanie :P
a ja zamówiłam ta mniejszą zawieszkę z topazem, mam nadzieję, że będzie
kolczyki można później dokupić
__________________
paradoks kobiecej szafy - nie ma co włożyć, nie ma gdzie powiesić


cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:41   #180
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

Mirell
luty=wyplata=muszelka
luty=wypłata=muszelka=zrobić sobie dobrze
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.