Pod powierzchnią -nowy serial TVN - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-22, 08:07   #1
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337

Pod powierzchnią -nowy serial TVN


Wczoraj o godzinie 21:30 telewizja TVN wyemitowała nowy serial pt : "Pod powierzchnią" - ja osobiście jestem zauroczona tą produkcją.
Uważam,że M.Boczarska i B.Topa zrobili kawał dobrego kina.
Ktoś oglądał?Jak wrażenia?
Ja jestem bardzo ciekawa jak to się rozwinie ale już mi się podoba i jestem zaciekawiona dalszym rozwojem fabuły.

Dla kogoś kto nie oglądał krótki opis:

Bartek (Bartłomiej Topa) jest dyrektorem szanowanego liceum i wspólnie z Martą (Magdalena Boczarska), nauczycielką języka polskiego, tworzą pozornie kochające się małżeństwo. Traumatyczne przejścia powodują, że para przeżywa poważny kryzys. Czy uda im się uratować swój związek przed rozpadem?

Maciek (Łukasz Simlat) jest ojcem Oli (Maria Kowalska), która po latach rozłąki wraca pod jego opiekę. Czy będzie w stanie odbudować więź ze zbuntowaną nastolatką, która obwinia go o rozpad rodziny?

Pod koniec wakacji ścieżki głównych bohaterów skrzyżują się, łącząc ich ze sobą już na zawsze. To pozornie błahe spotkanie da początek wielu burzliwym wydarzeniom. Kolejne głęboko skrywane sekrety i namiętności nieuchronnie doprowadzą do zbrodni…

[oficjalny opis prod. telewizyjnej]

Zapraszam do dyskusji.
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 09:37   #2
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

Obejrzałam i mi sie spodobał

Choc oczywiscie mam mdłosci ile tam zdrad i w ogole

Tylko jakos mi na myśl przyszlo i nawet mi sie to spodobalo, ze wolalabym jako pare w koncu Marte i Maćka
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 13:44   #3
Silea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 22
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

Właśnie widziałam zwiastun i też mi się spodobał. Dziewczyny, wiecie może ile będzie odcinków? Czy to jak z Pułapką?
Silea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 13:52   #4
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

Cytat:
Napisane przez Silea Pokaż wiadomość
Właśnie widziałam zwiastun i też mi się spodobał. Dziewczyny, wiecie może ile będzie odcinków? Czy to jak z Pułapką?
https://www.eska.pl/cinema/news/pod-...VD9n-PstC.html
tu napisali, ze 8
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 17:00   #5
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

Myślę,że te 8 odcinków jest doskonale przemyślanym zabiegiem i ,że nie chcą zrobić z tego serialu kolejnego tasiemca.
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 17:18   #6
bibiska
Przyczajenie
 
Avatar bibiska
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

Też oglądałam nowy serial i też jestem naprawdę usatysfakcjonowana. Mam nadzieję, że nie będą to miłe złego początki, jak miało to miejsce w przypadku rozmaitych produkcji. Jak na razie fabuła jest ciekawa, chociaż podobnie jak jedna z koleżanek uważam, że trochę za dużo tam zdrad itp. Ale oczywiście wiem, że po prostu muszą skumulować różne sytuacje, które mają miejsce w szarej codzienności w przeciągu kilku odcinków, dlatego musi być tego sporo itp. Nie ukrywam, że wpływ na moją pozytywną ocenę ma też dobór aktorów. Między innymi lubię Simlata, który przeważnie gra jakiegoś gościa z różnymi problemami (i daje radę), a nie inaczej jest także teraz... W każdym razie mam nadzieję, że kolejne odcinki będą także ciekawe
bibiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 21:07   #7
answer_is_here
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 514
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN


Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość

Choc oczywiscie mam mdłosci ile tam zdrad i w ogole

No właśnie, obejrzałam zwiastun po którym odniosłam wrażenie, że to będzie serial o seksach podstarzałych kolesi z jakimiś siksami i się zniechęciłam.


Ale obejrzę pierwszy odcinek żeby się przekonać o czym to faktycznie jest I zrobię to dla Łukasza Simlata, którego uwielbiam (jako aktora).
Ogólnie to nie przepadam za TVNowskimi serialami. Zwykle są takie jakieś płaskie, sztampowe, przesłodzone albo przedramatyzowane

Edytowane przez answer_is_here
Czas edycji: 2018-10-22 o 21:18
answer_is_here jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-23, 05:31   #8
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

Ogladalam i bede ogladac swietnie sie zapowiada


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 09:37   #9
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

Duzo osob porownuje serial do "The affair". Faktycznie - watek wody, zdrad, ale mi osobiscie o wiele bardziej sie podoba. Nie widze podobienstwa.
Szczegolnie, ze po 1 odcinku mam wrazenie ze to dziecko zyje Nie znaleziono ciala wiec na 100% okaze sie ze zostalo porwane/uprowadzone.
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 10:37   #10
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Duzo osob porownuje serial do "The affair". Faktycznie - watek wody, zdrad, ale mi osobiscie o wiele bardziej sie podoba. Nie widze podobienstwa.
Szczegolnie, ze po 1 odcinku mam wrazenie ze to dziecko zyje Nie znaleziono ciala wiec na 100% okaze sie ze zostalo porwane/uprowadzone.
Powiem szczerze w ogóle mi to nie przyszło do głowy,skupiłam się na dramacie po jego utracie ,może masz racje-tym bardziej czekam na więcej.
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 12:40   #11
answer_is_here
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 514
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Szczegolnie, ze po 1 odcinku mam wrazenie ze to dziecko zyje Nie znaleziono ciala wiec na 100% okaze sie ze zostalo porwane/uprowadzone.

Ha ha, też o tym pomyślałam !


Obejrzałam na Playerze. Ej, no fajny ten serial się zapowiada.
Aktorzy bardzo bardzo dają radę. Simlat jak zwykle najlepszy Chociaż Topa też bez zarzutu.
answer_is_here jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 16:51   #12
slaaave13
Zadomowienie
 
Avatar slaaave13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 265
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

Mi jakoś szczególnie się nie spodobał, moze to przez to ze bylam totalnie zakochana w "Pułapce". Ale będę oglądać dalej, zobaczymy co będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
slaaave13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 17:27   #13
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

Cytat:
Napisane przez answer_is_here Pokaż wiadomość




No właśnie, obejrzałam zwiastun po którym odniosłam wrażenie, że to będzie serial o seksach podstarzałych kolesi z jakimiś siksami i się zniechęciłam.


Ale obejrzę pierwszy odcinek żeby się przekonać o czym to faktycznie jest I zrobię to dla Łukasza Simlata, którego uwielbiam (jako aktora).
Ogólnie to nie przepadam za TVNowskimi serialami. Zwykle są takie jakieś płaskie, sztampowe, przesłodzone albo przedramatyzowane
Oj tak te zapowiedzi puszczane co rusz, a tam Tolpa, facet mój rocznik a tu maturzystka i jeszcze jak obejrzałam odcinek to od razu ten wzrok na nogi itd. Wiec typowe napalenie na młode ciało, do tego żona odrzucala to idealnie gdzie pomoczyc, fuj

Ale ogólnie całość na plus i oglądam
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 11:04   #14
Arova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 20
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

Coraz krótsze te seriale robią, cóż Ale mam nadzieję, że warto obejrzeć! (bo jeszcze nie oglądałam)
Arova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 11:23   #15
answer_is_here
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 514
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Oj tak te zapowiedzi puszczane co rusz, a tam Tolpa, facet mój rocznik a tu maturzystka i jeszcze jak obejrzałam odcinek to od razu ten wzrok na nogi itd. Wiec typowe napalenie na młode ciało, do tego żona odrzucala to idealnie gdzie pomoczyc, fuj

Tzn. nie chodziło mi o to, że ci aktorzy są podstarzali. Chodziło mi o te postaci. Nie wiem ile ci ludzie - jako ludzie - mają lat, ale wyglądają na już wymiętych, w sensie - niemłodo Zwłaszcza w 'zestawieniu' z tymi nastolatkami. No wiesz, o co chodzi

O matko, nie chciałam nikogu urazić


I właśnie ta akcja...mało mi się wydaje prawdopodobne, żeby nauczyciel/dyrektor szkoły tak łatwo poszedł w romans z uczennicą.
Za szybko jakoś to poszło. Hmmm....
answer_is_here jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 11:44   #16
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

Cytat:
Napisane przez answer_is_here Pokaż wiadomość
Tzn. nie chodziło mi o to, że ci aktorzy są podstarzali. Chodziło mi o te postaci. Nie wiem ile ci ludzie - jako ludzie - mają lat, ale wyglądają na już wymiętych, w sensie - niemłodo Zwłaszcza w 'zestawieniu' z tymi nastolatkami. No wiesz, o co chodzi

O matko, nie chciałam nikogu urazić


I właśnie ta akcja...mało mi się wydaje prawdopodobne, żeby nauczyciel/dyrektor szkoły tak łatwo poszedł w romans z uczennicą.
Za szybko jakoś to poszło. Hmmm....
ja tam sie nie obrazilam , przeciez to fakt, ze mają ponad 40 , a jednak maturzystka to moglaby byc corka. I w sumie okej, niektorzy staro wygladaja jak na swoj wiek i chociaz ja bym z maturzysta jak z synem nie wygladala , ale wiem o co chodzi i tak to wyglada w filmie w sumie

Ps. ale namotałam , ale racka niektorzy sa bardziej wymięci

No za szybko wlasnie, jeszcze bym zrozumiala dluzej, w koncu az zakochanie, a tu ewidentnie bylo widac jak ją podwoził, że juz mial na nia ochote i to niefajnie wyglada, bo to kurcze dyrektor szkoly, żonaty, żona w rozsypce, a ten co odwala

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Mojej znajomej przyadł do gustu wlasnie z tego względu, ze jest taka roznica wieku, bo ona tez gustuje w starszych i takich partnerów wybiera
To lubi na ekranie takie wątki
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 12:23   #17
answer_is_here
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 514
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
ja tam sie nie obrazilam , przeciez to fakt, ze mają ponad 40 , a jednak maturzystka to moglaby byc corka. I w sumie okej, niektorzy staro wygladaja jak na swoj wiek i chociaz ja bym z maturzysta jak z synem nie wygladala , ale wiem o co chodzi i tak to wyglada w filmie w sumie

Ps. ale namotałam , ale racka niektorzy sa bardziej wymięci

No za szybko wlasnie, jeszcze bym zrozumiala dluzej, w koncu az zakochanie, a tu ewidentnie bylo widac jak ją podwoził, że juz mial na nia ochote i to niefajnie wyglada, bo to kurcze dyrektor szkoly, żonaty, żona w rozsypce, a ten co odwala

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Mojej znajomej przyadł do gustu wlasnie z tego względu, ze jest taka roznica wieku, bo ona tez gustuje w starszych i takich partnerów wybiera
To lubi na ekranie takie wątki

Ja też się podkochiwałam w nauczycielu od polaka w liceum (młody facet to był - tuż po studiach). Ale gdzie jakieś seksy i w ogóle. No ludzie Nauczyciele trzymali totalny dystans, jak już coś, to po maturze jak uczennica/uczeń odejdzie ze szkoły. Nie, że ja coś kręciłam z nauczycielem po maturze - tak ogólnie mówię

Nigdy mnie nie ciągnęło do tatuśków - mój mi wystarczył, miałam go po dziurki w nosie
answer_is_here jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 12:31   #18
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

A tu jeszcze pan dyrektor klucze dał do domu nad rzeką i jak się wpatruje ze ślinką na brodzie w okna

Myślałam, ze ten domek, to maja dalej, a to jakoś tak chyba nie bardzo, jak biega kolo niego

W sumie teraz przypomnialam sobie te drugą dziewczyne co do Maćka przyszla do pokoju, nie wiedzialam, ze to jego uczennica na początku. To one jakos tam tak gustują w tych nauczycielach za bardzo, od razu seks musi byc widze
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 17:12   #19
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

Pamiętam jak byłam w liceum, to facet z chemii miał romans z uczennicą
Jak tylko to wyszło to ją rodzice przenieśli do innej szkoły, a on został zwolniony dyscyplinarnie.
Byłam "naocznym świadkiem" tego romansu także wierzę, że takie rzeczy się zdarzają
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 18:32   #20
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

Fakt w serialu im szybko poszło z tym romansem ale sama znam przypadek gdzie nauczyciel związał się z uczennicą,w mojej szkole średniej ,ona była w klasie maturalnej ,on był nauczycielem j.polskiego -była wpadka ( bo nie sądzę ,że planowali),jeszcze żeby było lepiej w tej szkole uczyli także jego rodzice i niby nikt nic nie widział,nikt nic nie wiedział.
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 19:49   #21
answer_is_here
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 514
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

Że takie przypadki odnotowała historia ludzkości, to ja sobie doskonale zdaję sprawę

Ale tutaj mamy dyrektora szkoły, którego pokazują jako dość surowego i zasadniczego (opieprzał tego, który prowadził kółko dla nurków, że jest z uczniami na ty, że nie trzyma dyscypliny itd.), po czym idzie po wyra z szesnastolenim dzieckiem Oczekiwałabym większego oporu i zmagania się z samym sobą, a nie hop siup - buzi buzi, masz tu kluczyk do mojej chałupki nad rzeką, a potem bzykanko. Tym bardziej, że z żoną też już powoli wychodził na prostą, tzn. z kompletnej dupy i marazmu zaczęło coś tam się między nimi zmieniać - seks też był :P
Płytkie to jest.
No ale to serial na TVNie, to czego oczekiwać
Z drugiej strony - nieważne, pewnie chodziło o zawiązanie akcji (szybko), żeby potem skupić się na konsekwencjach tej szybkiej decyzji. Chętnie popatrzę co będzie dalej - żeby nie było, że tylko narzekam.

Edytowane przez answer_is_here
Czas edycji: 2018-10-24 o 19:52
answer_is_here jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 20:06   #22
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

A oni nie mają już rocznikowo 18 lat ?
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 20:21   #23
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

hej, ja też obejrzałam z ciekawości bo lubię Bartka Topę. Również mi się wydaje, że dziecko żyje. Ciekawe o co chodzi z tym psem, pewnie ma jakiś związek z tym chłopczykiem zaginionym.


a co do wątków romansowania z uczennicami - no ta która jest nagrzana na dyrektora to wygląda jak jakiś wypłosz ze wczesnej podstawówki, takie bardziej tematy dla pedofila. Jakbym była zdrowym facetem to bym na taką nawet nie spojrzała

a co do Płocka - piękne miasto, zwłaszcza opcje nad rzeką. Byłam raz i jestem zauroczona. W końcu TVN wychodzi z idealnej, pięknej i cudownej Warszawy.
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 08:40   #24
answer_is_here
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 514
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
A oni nie mają już rocznikowo 18 lat ?

No chyba coś mi się kiełbasi ? Faktycznie, to maturalna klasa, zdaje się ?
Ale kojarzę, że ta pannica (Miłka), która pcha się do łóżka ekswychowawcy z którym nurkowali, miała mieć 16 lat ? Tak mówiła przynajmniej jej matka, z którą ów wychowawca sypia A one przecież - ta Miłka i ta, z którą poszedł do wyra dyrektor są w jednej klasie ? Czy nie ?


Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
a co do Płocka - piękne miasto, zwłaszcza opcje nad rzeką. Byłam raz i jestem zauroczona. W końcu TVN wychodzi z idealnej, pięknej i cudownej Warszawy.

Było już parę seriali TVNowskich, których akcja nie dzieje się w Warszawie. Z tego co kojarzę, to akcja "Diagnozy" dzieje się w Rybniku, a kiedyś "Lekarze" rozgrywali się w moim ukochanym, przecudnym Toruniu.

Edytowane przez answer_is_here
Czas edycji: 2018-10-25 o 08:42
answer_is_here jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 08:51   #25
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

Cytat:
Napisane przez answer_is_here Pokaż wiadomość
No chyba coś mi się kiełbasi ? Faktycznie, to maturalna klasa, zdaje się ?
Ale kojarzę, że ta pannica (Miłka), która pcha się do łóżka ekswychowawcy z którym nurkowali, miała mieć 16 lat ? Tak mówiła przynajmniej jej matka, z którą ów wychowawca sypia A one przecież - ta Miłka i ta, z którą poszedł do wyra dyrektor są w jednej klasie ? Czy nie ?





Było już parę seriali TVNowskich, których akcja nie dzieje się w Warszawie. Z tego co kojarzę, to akcja "Diagnozy" dzieje się w Rybniku, a kiedyś "Lekarze" rozgrywali się w moim ukochanym, przecudnym Toruniu.
Gdzieś kiedyś widziałam reklamę Diagnozy i wydawało mi się że to Rybnik, później znowu widziałam Gdańsk mój ukochany.... Więc albo mi się powaliło....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 09:13   #26
answer_is_here
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 514
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
Gdzieś kiedyś widziałam reklamę Diagnozy i wydawało mi się że to Rybnik, później znowu widziałam Gdańsk mój ukochany.... Więc albo mi się powaliło....

Wszystko się zgadza, bo bohaterowie jeżdżą czasem do Gdańska żeby rozwikłać jakieś ciemne sprawy z życia głównej bohaterki
answer_is_here jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 09:15   #27
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

Cytat:
Napisane przez answer_is_here Pokaż wiadomość
Wszystko się zgadza, bo bohaterowie jeżdżą czasem do Gdańska żeby rozwikłać jakieś ciemne sprawy z życia głównej bohaterki
Jesteś nieoceniona....dziękuję za wyjaśnienie. Może i diagnozę zobaczę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 09:26   #28
Halry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 25
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

Obejrzałam 1 odcinek i wow! To będzie świetny serial. Zwłaszcza, że w playerze jest napisane, że to jest pierwszy sezon, więc będą kolejne. A Bartka Topa uwielbiam
Halry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 09:47   #29
answer_is_here
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 514
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
Jesteś nieoceniona....dziękuję za wyjaśnienie. Może i diagnozę zobaczę...

E tam, bez przesady


Diagnozy obejrzałam pierwszy sezon, drugi olałam, bo mnie znudził. Teraz oglądam trzeci i jest całkiem dobry, mogę polecić
answer_is_here jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 14:55   #30
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: Pod powierzchnią -nowy serial TVN

Pierwszy odcinek świetny, podoba mi się o wiele bardziej niż Pułapka. Topa, Boczarska i Simlat robią robotę, na minus moim zdaniem znowu młodzież. Zbuntowany wypłosz całujący się z dyrektorem moim zdaniem całkowicie nieatrakcyjny, a wątek szybkiego romansu jest z czapy. A Miłka (?) lecąca na Simlata wygląda jak 30-tka. Na Filmweb nie ma pełnej obsady i nie mogę sobie sprawdzić wieku tej aktorki. Chłopaki wszystkie podobne do siebie, nie wiem kto zaatakował na początku odcinka córkę Simlata (wypłosza).

I rzeczywiście całość mogła być inspirowana The affair, oglądałam 2 sezony i klimat jest podobny (woda, utonięcie, para z nieprzegadanymi problemami, matka myśląca o samobójstwie). Rożnica to brak podziału na części przypisane poszczególnym postaciom (ciekawy zabieg).
A brak ciała od razu sugeruje porwanie i odnalezienie żywego (bądź jego śladu) pod koniec sezonu. Oby nie polecieli takim banałem.

Edytowane przez analityczna8
Czas edycji: 2018-10-25 o 15:00
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-17 14:06:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.