nagietek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-05, 13:17   #1
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694

nagietek


witam wszytskich
mam takie pytanie - nie wiedzialam za bardzo gdzie umiescic tego posta wiec postanowilam wrzucic go tutaj jesli nie pasuje to przepraszam i prosze o przeniesienie do odpowiedniego dzialu. mam pytanie dotyczace nagietka. kupilam herbatke ekspresowa z nagietka taka zwykla w saszetkach z herbapolu nagietek fix i mam pytanie czy taka herbatke mozna pic???? bo czytalam na opakowaniu jak to sie przygotowuje i droge podawania i nic nie jest napisane ze mozna to normalnie pic! jest tylko ze albo plukac jame ustna albo gardlo albo robic jakies oklady z tego a o piciu ani slowa... wyczytalam gdzies necie ze nagietek dobrze dziala na jajniki piersi wezly chlonne a nawet wzrok i myslalam ze to mozna zrobic herbatke i np raz dziennie wypijac szklanke...
dziewczyny pomozcie bo juz sama nie wiem...

pozdrawiam
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 19:02   #2
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: nagietek

uppp
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 22:14   #3
Mimiczka
Raczkowanie
 
Avatar Mimiczka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 56
Dot.: nagietek

Eeeee... Zaskoczyłaś mnie. Mam nagietek w domciu i czasem piję. Ale z tego co sobie przypominam to nie powienno się go pić przy wychodzeniu na słońce, chyba jest foto-jakiśtam.Ręki sobie uciąć nie dam, ale tak mi się o uszy obiło.
__________________
"Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."

Słowa Jaskra (dla niewtajemniczonych "Czas pogardy" Andrzej Sapkowski)
Mimiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 10:21   #4
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: nagietek

hmm dzieki za odpowiedz... a na co Ty ja pijesz hm?? po prostu ot taksobie czy na jakies dolegliwosci etc....?? i cala szklanke np czy pol?? bo nawet nie mam pojecia ile tego pic;p
a moze ktos wie na pewno czy mozna to pic czy nie...??
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 11:29   #5
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: nagietek

ze strony Herbapolu: Kwiaty nagietka i preparaty z nich sporządzone stosuje się zewnętrznie wykorzystując ich własności antybiotyczne, przeciwzapalne i przeciwpierwotniakowe oraz zdolność przyspieszania gojenia ran (ziarninowanie i naskórkowanie). Można również podawać je wewnętrznie, wtedy ujawniają się ich właściwości pobudzania czynności wydzielniczych, przeciwskurczowe oraz wiązania toksycznych związków endogennych i ogólnego wzmacniania organizmu.
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 14:43   #6
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: nagietek

czyli mozna pic tak bo i zew i wew mozna stosowac...
aha ok dzieki bo na opakowaniu nie bylo nic o tym ze mozna pic i tak za bardzo nie wiedzialam...
mimiczka jeszcze odpisz na mojego posta pytalam o kilka rzeczy oczywiscie jak bedziesz miala chwilke
pozdrawiam
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.