Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-04, 21:32   #2521
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Zgadzam się z loss_lauri, nie warto przepłacać za markę, tym bardziej, że sklepy o produktami naturalnymi mają odpowiednie certyfikaty i możemy się dowiedzieć skąd pochodzą, jak zostały wyprodukowane.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 11:28   #2522
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Lmanua Pokaż wiadomość
Hej, jestem bardzo zadowolona z Olejku Bio Arganic ELEN, zaczerwienienia na twarzy zniknęły i nieszczęsne cienie pod oczami są wyraźnie jaśniejsze.Moja koleżanka dzięki olejkowi wyleczyła się z egzemy na twarzy. A co do BU to normalny olejek bez rewelacji.
hehehe reklama dzwignią handlu
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 18:50   #2523
rudo
Raczkowanie
 
Avatar rudo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 131
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Zgadzam się z loss_lauri, nie warto przepłacać za markę, tym bardziej, że sklepy o produktami naturalnymi mają odpowiednie certyfikaty i możemy się dowiedzieć skąd pochodzą, jak zostały wyprodukowane.
Ciekawi mnie kwestia certyfikatów. Jak można to sprawdzić? Jaką mam gwarancje, że produkty kupione w BU faktycznie je posiadają?
__________________

rudo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 09:09   #2524
fluxus9
A cobra on my left...
 
Avatar fluxus9
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 782
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Czy na serum winogronowe mogę stosować jakiś krem albo kwas hialuronowy z olejem? Czy myslicie, że osłabi to jego działanie?

Właściwie to jestem trochę w kropce z tą naturalną pielęgnacją, bo wersja olej + kwas przestaje mi wystarczać, a w wieku 26 lat nie powinnam chyba jeszcze stosować mocniejszych dodatków...
Chociaż mam sporo przebarwień posłonecznych, ale na to pomoże chyba tylko witamina C?
fluxus9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 09:50   #2525
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

na przebarwienia stosuje kwas migdałowy
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 09:55   #2526
fluxus9
A cobra on my left...
 
Avatar fluxus9
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 782
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
na przebarwienia stosuje kwas migdałowy
a migdał nie jest lepszy na przebarwienia potrądzikowe?
On jednak trochę ściąga skórę, a ja potrzebuje jakiegoś serum, które jednocześnie nawilży
fluxus9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 12:47   #2527
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fluxus9 Pokaż wiadomość
Czy na serum winogronowe mogę stosować jakiś krem albo kwas hialuronowy z olejem? Czy myslicie, że osłabi to jego działanie?

Właściwie to jestem trochę w kropce z tą naturalną pielęgnacją, bo wersja olej + kwas przestaje mi wystarczać, a w wieku 26 lat nie powinnam chyba jeszcze stosować mocniejszych dodatków...
Chociaż mam sporo przebarwień posłonecznych, ale na to pomoże chyba tylko witamina C?
oczywiście odczekaj tylko tak z 15 min, żeby serum się wchłonęło (nie ma to nic wspólnego z 'osłabieniem' jego działania). ja stosuję serum z zieloną herbatą w celach antyoksydacyjnych i niestety od razu po zastosowaniu mam ściągniętą skórę, więc muszę posmarować się jeszcze jakimś olejem
kosmetyki czy mazidła dobiera się do stanu skóry a nie do wieku. jeśli uważasz, że potrzebujesz 'mocniejszego kalibru' typu np retinol albo peptydy to śmiało stosuj. takie tezy że niby 'rozleniwia' się czy ;przekarmia' w ten sposób skórę to kompletne bzdury, w które nie warto wierzyć polecam artykuł z BU:
http://www.biochemiaurody.com/vademe...kosmetyki.html

na przebarwienia słoneczne pomagają kwasy hydroksylowe, retinol, wit c czy np azeloglicyna z tego nowego, BU-mowego serum. ja mam zamiar na przebarwienia (pozostałości po bliznach) kupić to właśnie AZELO-serum

a to odnośnie certyfikatów oferowanych w BU produktów (w razie szczegółów najlepiej jest chyba zapytać mailem)
http://www.biochemiaurody.com/regulamin.html#safety

dodam od siebie, że kupuję produkty z BU już ponad 2 lata i jeszcze się na nich nie zawiodłam. maja ciekawą ofertę, zwłaszcza dla osób początkujących w 'alchemii' a kontakt z klientem jest rewelacyjny - odpowiadają na każde pytanie, przychylają się do uwag odnośnie zamówienia (zamawiam zmodyfikowany tonik PHA i to bez żadnego problemu a kiedyś nawet dostałam przesyłkę w ekspresowym tempie gdy o to poprosiłam).
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-06, 12:54   #2528
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fluxus9 Pokaż wiadomość
a migdał nie jest lepszy na przebarwienia potrądzikowe?
On jednak trochę ściąga skórę, a ja potrzebuje jakiegoś serum, które jednocześnie nawilży
ja po zastosowaniu nakładam silnie nawilżająca maske i jest ok.
i równiez słoneczne przebarwnienia mi rozjasnia
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 14:37   #2529
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez rudo Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie kwestia certyfikatów. Jak można to sprawdzić? Jaką mam gwarancje, że produkty kupione w BU faktycznie je posiadają?
W regulaminie je dział "gwarancja jakości i dostępności", gdzie są podane instytuty i organizacje. Ale masz racje, to nam nie daje pewności Możesz to nich napisać, dlaczego masz zaufać im produktom i jakie mają dowody na to, że mają certyfikaty
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 15:10   #2530
rudo
Raczkowanie
 
Avatar rudo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 131
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
W regulaminie je dział "gwarancja jakości i dostępności", gdzie są podane instytuty i organizacje. Ale masz racje, to nam nie daje pewności Możesz to nich napisać, dlaczego masz zaufać im produktom i jakie mają dowody na to, że mają certyfikaty
Napisałam już do nich z tym pytaniem jakie posiadają certyfikaty i atesty i dostałam bardzo wyczerpująca odpowiedź, która rozwiała wiele z moich wątpliwości.

Z jednej strony wszystko ładnie wygląda, ale z drugiej... nie jestem do końca przekonana. I absolutnie nie mam tutaj na myśli by kogokolwiek straszyć, po prostu miałam za dużo problemu z różnego rodzaju alergiami na kosmetyki, więc wole chuchać na zimne i mieć wszystkie konkretne informacje.
__________________


Edytowane przez rudo
Czas edycji: 2010-09-06 o 18:36
rudo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 15:19   #2531
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

rudo
ileś dziesiąt stron wstecz - miałam takie same wątpliwości jak Ty
ponieważ kosmetyki mi służą, uciszyłam niepokój, może pochopnie.
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-06, 15:37   #2532
rudo
Raczkowanie
 
Avatar rudo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 131
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
rudo
ileś dziesiąt stron wstecz - miałam takie same wątpliwości jak Ty
ponieważ kosmetyki mi służą, uciszyłam niepokój, może pochopnie.
Absolutnie nie miałam na celu siania tu jakiegoś niepokoju i podważania tych certyfikatów. Po prostu chciałam zagłębić się w ten temat. Wiele dziewczyn pisze, że te produkty im służą, również ja chciałabym się o tym przekonać, ale chciałabym mieć 100% pewność, że wszystko jest w porządku.
__________________

rudo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 15:39   #2533
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez rudo Pokaż wiadomość
miałam za dużo problemu z różnego rodzaju alergiami na kosmetyki, więc wole chuchać na zimne i mieć wszystkie konkretne informacje.
Ależ właśnie takie sklepy jak BU pomagają walczyć z alergiami - możesz używać naprawdę tego, co Cię nie uczuli, a nie tego, co uzna za stosowne dodać do kosmetyku producent.
I przy okazji - kolejny raz brawa dla Biochemii Urody - tym razem za obszerną odpowiedź
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 16:33   #2534
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez rudo Pokaż wiadomość


Z jednej strony wszystko ładnie wygląda, ale z drugiej... nie jestem do końca przekonana. I absolutnie nie mam tutaj na myśli by kogokolwiek straszyć, po prostu miałam za dużo problemu z różnego rodzaju alergiami na kosmetyki, więc wole chuchać na zimne i mieć wszystkie konkretne informacje.
Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Ależ właśnie takie sklepy jak BU pomagają walczyć z alergiami - możesz używać naprawdę tego, co Cię nie uczuli, a nie tego, co uzna za stosowne dodać do kosmetyku producent.
I przy okazji - kolejny raz brawa dla Biochemii Urody - tym razem za obszerną odpowiedź
ja - dzięki częściowemu przestawieniu się na samorobione kosmetyki i naturalne oleje zamiast sklepowych kremów (zwłaszcza olej arganowy który dosłownie goił mi skórę)- 'wyciszyłam' atopowe zapalenie skóry wiem, czego używam i po prostu unikam substancji, na które mam alergie
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 17:01   #2535
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ja - dzięki częściowemu przestawieniu się na samorobione kosmetyki i naturalne oleje zamiast sklepowych kremów (zwłaszcza olej arganowy który dosłownie goił mi skórę)- 'wyciszyłam' atopowe zapalenie skóry wiem, czego używam i po prostu unikam substancji, na które mam alergie
Dołączam do hymnow pochwalnych ( w dobrym słowa tego znaczeniu) . Naturalne kosmetyki wyciagnęły mnie z okrutnego podrażnienia . I tutaj trafiam na kosmetyki , ktore mnie podrażniają czy uczulają ale w takiej sytuacji wiem co mi nie sluży , co wyeliminować lub po prostu wykonać mniejsze stężenia. Na początku ta zabawa zajmuje sporo czasu ale z czasem zaczyna się nabierać wprawy i troche sobie pielęgnację ułatwić . Zawsze też mozna liczyć na pomoc milych koleżanek wizażanek . No i przyjemnie patrzy się w lustro .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 17:52   #2536
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez rudo Pokaż wiadomość
Absolutnie nie miałam na celu siania tu jakiegoś niepokoju i podważania tych certyfikatów. Po prostu chciałam zagłębić się w ten temat. Wiele dziewczyn pisze, że te produkty im służą, również ja chciałabym się o tym przekonać, ale chciałabym mieć 100% pewność, że wszystko jest w porządku.

spokojnie - ponieważ te kosmetyki mi służą - nie niepokoję się (czasami mam jakieś przebłyski - ale szybko je zagłuszam
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 19:06   #2537
aguska74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny czy mozna jeszcze gdzies dostac Retin a?
moze ktoras wie czy we wroclawiu?
prosze o odp
aguska74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 14:33   #2538
Aliiiicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 22
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witam . Ja mam problem z tonikiem z kwasami aha/bha 10% .
Używam go od nie całego tygodnia i mój stan cery straszniee się pogorszył . Stosuje bo mam problemy z trądzikiem ,a jak na razie to on tylko je pogorszył.Wyskoczył mi wysyp takich małych pryszczów ( duużo) i dwa takie bolące .I teraz nie wiem czy kontynuować to czy nie ? pomóżcie .
A i dodam ,że skóra troszkę zaczęła mi schodzić.
Aliiiicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 15:25   #2539
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Skóra może na początku reagowac oczyszczeniem na kwasy
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-07, 15:50   #2540
Aliiiicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 22
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ufff...to dobrze . Mam nadzieje ,że to pozytywne działanie tego toniku a nie jakieś uczulenie .
Aliiiicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 22:34   #2541
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Aliiiicja Pokaż wiadomość
Ufff...to dobrze . Mam nadzieje ,że to pozytywne działanie tego toniku a nie jakieś uczulenie .
Też tak miałam, ale z czasem przejdzie, pamiętaj o nawilżaniu
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 04:52   #2542
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Ależ właśnie takie sklepy jak BU pomagają walczyć z alergiami - możesz używać naprawdę tego, co Cię nie uczuli, a nie tego, co uzna za stosowne dodać do kosmetyku producent.
I przy okazji - kolejny raz brawa dla Biochemii Urody - tym razem za obszerną odpowiedź
nie przesadzajmy z tymi brawami - w końcu to był ich obowiązek
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 08:22   #2543
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
nie przesadzajmy z tymi brawami - w końcu to był ich obowiązek
Ale mogli to odwalić albo nawet zignorować pytanie, a zachowali się bardzo ładnie.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 08:23   #2544
fluxus9
A cobra on my left...
 
Avatar fluxus9
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 782
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
oczywiście odczekaj tylko tak z 15 min, żeby serum się wchłonęło (nie ma to nic wspólnego z 'osłabieniem' jego działania). ja stosuję serum z zieloną herbatą w celach antyoksydacyjnych i niestety od razu po zastosowaniu mam ściągniętą skórę, więc muszę posmarować się jeszcze jakimś olejem
kosmetyki czy mazidła dobiera się do stanu skóry a nie do wieku. jeśli uważasz, że potrzebujesz 'mocniejszego kalibru' typu np retinol albo peptydy to śmiało stosuj. takie tezy że niby 'rozleniwia' się czy ;przekarmia' w ten sposób skórę to kompletne bzdury, w które nie warto wierzyć polecam artykuł z BU:
http://www.biochemiaurody.com/vademe...kosmetyki.html

na przebarwienia słoneczne pomagają kwasy hydroksylowe, retinol, wit c czy np azeloglicyna z tego nowego, BU-mowego serum. ja mam zamiar na przebarwienia (pozostałości po bliznach) kupić to właśnie AZELO-serum

a to odnośnie certyfikatów oferowanych w BU produktów (w razie szczegółów najlepiej jest chyba zapytać mailem)
http://www.biochemiaurody.com/regulamin.html#safety

dodam od siebie, że kupuję produkty z BU już ponad 2 lata i jeszcze się na nich nie zawiodłam. maja ciekawą ofertę, zwłaszcza dla osób początkujących w 'alchemii' a kontakt z klientem jest rewelacyjny - odpowiadają na każde pytanie, przychylają się do uwag odnośnie zamówienia (zamawiam zmodyfikowany tonik PHA i to bez żadnego problemu a kiedyś nawet dostałam przesyłkę w ekspresowym tempie gdy o to poprosiłam).

Pięknie dziękuję za tak obszerną odpowiedź!

Też myślałam nad zakupem serum AZELO, ale zastanawiam się, czy może serum rozjaśniające, które niedawno pojawiło się w ich ofercie nie będzie czasem skuteczniejsze?
Borykam sie już od dłuższego czasu z plamami posłonecznymi, ale np. serum flavo C, z którego byłam bardzo zadowolona, jeśli chodzi o gojenie ranek czy świetlistośc skóry, niestety specjalnie ich nie rozjasnił...

Edytowane przez fluxus9
Czas edycji: 2010-09-08 o 08:26
fluxus9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 14:16   #2545
Aliiiicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 22
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Też tak miałam, ale z czasem przejdzie, pamiętaj o nawilżaniu
Pamiętam ,pamiętam
Aliiiicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 16:31   #2546
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fluxus9 Pokaż wiadomość
Pięknie dziękuję za tak obszerną odpowiedź!

Też myślałam nad zakupem serum AZELO, ale zastanawiam się, czy może serum rozjaśniające, które niedawno pojawiło się w ich ofercie nie będzie czasem skuteczniejsze?
Borykam sie już od dłuższego czasu z plamami posłonecznymi, ale np. serum flavo C, z którego byłam bardzo zadowolona, jeśli chodzi o gojenie ranek czy świetlistośc skóry, niestety specjalnie ich nie rozjasnił...
nie ma za co
mnie w AZELO zaintrygowała informacja jakoby ta azeloglicyna była skuteczniejszym rozjaśniaczem niż np arbutyna i dipalmitynian kojowy. dlatego chcę spróbować tego serum ale oczywiście wybór należy do ciebie, ja absolutnie nie namawiam, bo sama nigdy nie używałam żadnego z tych specyfików
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 04:58   #2547
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Ale mogli to odwalić albo nawet zignorować pytanie, a zachowali się bardzo ładnie.
rozumiem, że mogli odpisać na odwal, ale to w końcu nie jest sklep charytatywny - zarabiają na nas i jako klienci mamy prawo wiedzieć skąd pochodzą produkty; jest tyle szajsu z Chin, że bardzo często się obawiam gdzie zaopatrują się sklepy biochemiczne, zwłaszcza, że każdy Chińczyk ma taki certyfikat i to jeszcze taki o jakim zamarzysz, więc wg mnie obszerne odpisywanie na temat certyfikatów jest elementem dbania o klientów i o swój zarobek
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 12:37   #2548
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

No to będę się chwalić :
dostałam z BU dwie próbki , o które poprosiłam w mailu
ukreciłam swój pierwszy w życiu krem (sojowy) - wszystko poszło dobrze choć ręce trzęsły mi się z przejęcia . Kremik jednolity, gładziutki do wieczora będzie dojrzewał . Sporo go wyszło chyba nie dam rady wysmarować przez cztery miesiące. Jesli ktoś chce na wypróbowanie mogę się podzielić .
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2010-09-10 o 12:38
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 13:35   #2549
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

grazkako widze że z dolnego sląska jestes, a skąd? Chętnie wypróbuję ten kremik ) W zamian moge dac kilka próbke z Yves rocher

A takie pytanko, które serum polecacie najbardziej na zmarszczki (dla mamci) a które dla cery mieszanej, naczynkowej z tendencja do zapychania>?
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 13:54   #2550
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

na zmarchy to serum renev, dla mieszanych to nie wiem - nie moj rejon

moja paczka (jeszcze nie rozpakowana) juz u mnie w poniedziałek zdam relacje jak super-olejek z opuncji sie spawuje
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.