Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-06, 18:13   #2911
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
a co kupiłaś ?
Róz Modest (boski jest), prasowane pigmenty niebieski, fiolet i brąz ten co Corii chwali, pigmenty w zestawach, 1 set blyszczyków (rózowe), oba zestawy Viva Glam, 2 zestawy do ust (nude i czerwony) i jeszcze 2 pomadki (sparks of romance i salon rouge).

Jutro zastanowie sie czy zostawie pomadki, bo musze obadac czy nie mam juz czegos podobnego. Ogólnie Salon Rouge mnie z kapci nie wyrwała chyba jednak. Zobaczymy jednak jutro

Opakowanie są piękne. Srocza natura mi sie chyba ujawniła jak je zobaczyłam

W nastepnym miesiącu ban na zakupy kosmetyczne W tym póki co nie, bo mam jeszcze pewne planyAle to juz nie macowe

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak myślicie, czy ta świąteczna kolekcja będzie w Douglasie online? Tyle bym chciała, że nawet 10% rabatu by się przydało.
Nawet gdyby była, to obecnie chyba żaden kod nie wchodzi na Maca Wszystko powyłączali
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 18:26   #2912
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Róz Modest (boski jest), prasowane pigmenty niebieski, fiolet i brąz ten co Corii chwali, pigmenty w zestawach, 1 set blyszczyków (rózowe), oba zestawy Viva Glam, 2 zestawy do ust (nude i czerwony) i jeszcze 2 pomadki (sparks of romance i salon rouge).
O tak Ale mnie dopiero za drugim macankiem "zawołał"

A orientujesz sie, po ile u Was w stolnicy były paletki szminek Viva Glam? Bo u nas w ktw sie upeiraja, ze wszedzie stacjonarnie sprzedaja je po 380 wiec sie wkurzyłam i kliknełam online za "normalna" nie zbójecką cene
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 18:46   #2913
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O tak Ale mnie dopiero za drugim macankiem "zawołał"

A orientujesz sie, po ile u Was w stolnicy były paletki szminek Viva Glam? Bo u nas w ktw sie upeiraja, ze wszedzie stacjonarnie sprzedaja je po 380 wiec sie wkurzyłam i kliknełam online za "normalna" nie zbójecką cene
Do mnie wołal od razu

Tak, paletki byly po cenie zbójeckiej, macówka powiedziała, ze maja w rozpisce inną cene, ale na kase wchodzi zła i czekają na jakąś korekte

Ja kupilam online tez


A w ogole to we wtorek mi wysłali z Maca, a dzis juz doszlo Migiem!
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2014-11-06 o 18:47
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 18:58   #2914
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Do mnie wołal od razu

Tak, paletki byly po cenie zbójeckiej, macówka powiedziała, ze maja w rozpisce inną cene, ale na kase wchodzi zła i czekają na jakąś korekte

Ja kupilam online tez
No to wątpię, aby ktoś kupiła po tak zbójeckiej cenie. Nieźle sie walnął ktoś, kto ta rozpiske robił
Diabli jednak wiedzą czy i kiedy przyjdzie im korekta ceny, wieć wolałam sobie kliknąc na necie, zeby potem sie nie okazało, ze tu wyprzedana, a tam cena sie nie zmieniła
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 19:36   #2915
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Poszłam po podwójną paletę i neutralny wkład, na luzie, bo przecież nic mi się nie podobało ze swatchy świątecznej kolekcji. Czytałam Wasze zachwyty i pojawiła się nutka niepokoju. No i jak to wszystko zobaczyłam, to przepadłam Jakie cudeńka! Oczywiście palety, ani wkładu nie kupiłam, za to wzięłam zestaw z kosmetyczką, brązowymi cieniami, tuszem i brązową kredką - ależ to cieszy oko i duszę Brązową kredkę i tak chciałam kupić, tusz to wiadomo, zawsze się przyda, a cienie urzekły mnie pigmentacją i efektem, praktycznie same malują. Nawet cenowo taki zestaw korzystnie wypada.
Chciałabym dostać taki prezent pod choinkę. A że nie dostanę, to sama sobie sprawiłam


cały czas jeszcze dumam nad tym zestawem
w ogóle w stanach ten zestaw kosztuje 39,5$ a u nas prawie 2 razy tyle

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Oddawaj!
hyhyhy

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie da mu się oprzeć, prawda? Jest pięny Dlatego był jedną z pierwsyzch rzeczy, jaka capnełam ze światecznej
prawda to jest absolutnie mój kolor
jutro testuję naocznie
i fajna alternatywa dla sypanych pigmentów bo jednak nie zawsze mam czas i chęci na takie zabawy

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

A orientujesz sie, po ile u Was w stolnicy były paletki szminek Viva Glam? Bo u nas w ktw sie upeiraja, ze wszedzie stacjonarnie sprzedaja je po 380 wiec sie wkurzyłam i kliknełam online za "normalna" nie zbójecką cene
380 zł

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Róz Modest (boski jest), prasowane pigmenty niebieski, fiolet i brąz ten co Corii chwali, pigmenty w zestawach, 1 set blyszczyków (rózowe), oba zestawy Viva Glam, 2 zestawy do ust (nude i czerwony) i jeszcze 2 pomadki (sparks of romance i salon rouge).

Jutro zastanowie sie czy zostawie pomadki, bo musze obadac czy nie mam juz czegos podobnego. Ogólnie Salon Rouge mnie z kapci nie wyrwała chyba jednak. Zobaczymy jednak jutro
świetne zakupy
Modest dla mnie na bank za jasny, myślałam nad tym drugim ale on chyba bardzo chłodny a ja jednak lepiej w cieplakach się czuję.
Brąz prasowany pigment dzisiaj dostałam i bardzo mi się podoba
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 19:57   #2916
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość



świetne zakupy
Modest dla mnie na bank za jasny, myślałam nad tym drugim ale on chyba bardzo chłodny a ja jednak lepiej w cieplakach się czuję.
Brąz prasowany pigment dzisiaj dostałam i bardzo mi się podoba
dzięki

Ten drugi róż to wg mnie nie jest zbyt fajny. Mi jakies niebieskości (?) w nim wybijały, jakbym siniaka miała.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 20:20   #2917
chance__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 71
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Dziewczyny, czy może któraś z Was posiada róż w odcieniu well dressed? Polecacie?
chance__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-06, 20:23   #2918
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
prawda to jest absolutnie mój kolor
jutro testuję naocznie
i fajna alternatywa dla sypanych pigmentów bo jednak nie zawsze mam czas i chęci na takie zabawy

Modest dla mnie na bank za jasny, myślałam nad tym drugim ale on chyba bardzo chłodny a ja jednak lepiej w cieplakach się czuję.
Brąz prasowany pigment dzisiaj dostałam i bardzo mi się podoba
Ja oka tym pigmentem umalowałm przed zakupem w sklepie Musiałam sprawdzić, jak wypada na powiece i dopiero wtedy po ponoszeniu go i sprawdzeniu w roznych oswietleniach capnełam

Dokładnie - ja sypanych nie lubie, bo potem wszystko mam upackane nimi, zas prasowane polubiłam, ale nie wszystkei mi sie podobaja, w sumie te mniej brokatowe wolę.

Tez myślałam, ze Modest jest dla mnie za jasny i tak za pierwszym razem mi sie wydawało, ale spokoju mi nie dawał i polazłam zrobić drugie podejscie i okazało się, ze łatwo i elegancko można nim nadbudowac warstwy i wtedy jest widoczny i piękny
Ten drugi ciemniejszy to nie moja kolorystyka. Źle mi w takich rozach z niebieskim podbiciem, a tak mi sie podobaja na innych i w panie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 20:37   #2919
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez chance__ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy może któraś z Was posiada róż w odcieniu well dressed? Polecacie?
ja mam, super jest, jasny, delikatny róż, uwielbiam go,
ostatnio kupiłam też drugi jasny Fun Ending, bardzo zbliżony do Well dressed, ale troszkę ma mniej różowych tonów
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 20:53   #2920
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
"Modern Majesty''
przepraszam ale mam takie ustawienia monitora chyba, że na miniaturce się srogo wystraszyłam, że sobie skórę tak oparzyłaś

piekny jest!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 21:29   #2921
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez chance__ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy może któraś z Was posiada róż w odcieniu well dressed? Polecacie?
Mam i tak go lubie, ze juz widac spore denko
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-07, 00:32   #2922
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak myślicie, czy ta świąteczna kolekcja będzie w Douglasie online? Tyle bym chciała, że nawet 10% rabatu by się przydało.
Wysłałam do nich zapytanie - ponoć tak, ale nie wiedzą jeszcze, kiedy.
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 07:38   #2923
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Wczoraj przyszyły do mnie MACzki zestawowe - polecam zestawy dooczne! To pierwsze moje cienie In extra dimension i świetna pigmentacja i łatwość nakładania ale jestem zakochana w tuszu literkowym - jakie on piękne rzęsiska robi Ocziwiście dołączam się do zachwytów nad Modestem ale ja ostatnio mam etap fascynacji jasnymi różami
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 08:11   #2924
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

do mnie wczoraj przybył zestaw nude lip bag i róż sweet sentiment szminka z zestawu Kisst he King jest przepiękna koralowo różówa z maleńkimi złotymi drobinkami. Róż świetnie napigmentowany i bardzo w mim guście. Jestem zadowolona
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 10:15   #2925
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Umalowalam dzisiaj usta Salon Rouge i jest moc
Na oko poszedł pigment Modern Majesty na paint pocie Pink Stormy i przepięknie to wygląda, na niego odrobina bialego glitteru z niebieskim połyskiem,zalamanie ciemne fiolety i braz, liner Dark Majesty i bomba makijaż
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 10:17   #2926
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Umalowalam dzisiaj usta Salon Rouge i jest moc
Na oko poszedł pigment Modern Majesty na paint pocie Pink Stormy i przepięknie to wygląda, na niego odrobina bialego glitteru z niebieskim połyskiem,zalamanie ciemne fiolety i braz, liner Dark Majesty i bomba makijaż
Lepiej pokaż - opis opisem, ale zdjęcie będzie lepsze
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 10:40   #2927
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Lepiej pokaż - opis opisem, ale zdjęcie będzie lepsze
Na razie poza domem jestem ale nie wiem, czy aparat złapie ten urok, bo z trojwymiarami jakos sobie ciężko radzi
Jeszcze bym jakiś pigment dokupila

A Ty zadowolona ze szminek ostatecznie?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 10:51   #2928
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Przeszedł róż i eyeliner z drobinkami.
Są super zostają
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 10:52   #2929
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Przeszedł róż i eyeliner z drobinkami.
Są super zostają
Który bralas roz?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-07, 11:08   #2930
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Umalowalam dzisiaj usta Salon Rouge i jest moc
Na oko poszedł pigment Modern Majesty na paint pocie Pink Stormy i przepięknie to wygląda, na niego odrobina bialego glitteru z niebieskim połyskiem,zalamanie ciemne fiolety i braz, liner Dark Majesty i bomba makijaż


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Lepiej pokaż - opis opisem, ale zdjęcie będzie lepsze
O tak, wstaw koniecznie, bo ciekawie brzmi ten opis

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Róz Modest (boski jest), prasowane pigmenty niebieski, fiolet i brąz ten co Corii chwali, pigmenty w zestawach, 1 set blyszczyków (rózowe), oba zestawy Viva Glam, 2 zestawy do ust (nude i czerwony) i jeszcze 2 pomadki (sparks of romance i salon rouge).

Jutro zastanowie sie czy zostawie pomadki, bo musze obadac czy nie mam juz czegos podobnego. Ogólnie Salon Rouge mnie z kapci nie wyrwała chyba jednak. Zobaczymy jednak jutro

Opakowanie są piękne. Srocza natura mi sie chyba ujawniła jak je zobaczyłam

W nastepnym miesiącu ban na zakupy kosmetyczne W tym póki co nie, bo mam jeszcze pewne planyAle to juz nie macowe

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------



Nawet gdyby była, to obecnie chyba żaden kod nie wchodzi na Maca Wszystko powyłączali

Ooo jakie olbrzymie zakupy Zazdroszczę




Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
cały czas jeszcze dumam nad tym zestawem
w ogóle w stanach ten zestaw kosztuje 39,5$ a u nas prawie 2 razy tyle
[/COLOR]
[/COLOR]

hyhyhy



prawda to jest absolutnie mój kolor
jutro testuję naocznie
i fajna alternatywa dla sypanych pigmentów bo jednak nie zawsze mam czas i chęci na takie zabawy



380 zł

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------



świetne zakupy
Modest dla mnie na bank za jasny, myślałam nad tym drugim ale on chyba bardzo chłodny a ja jednak lepiej w cieplakach się czuję.
Brąz prasowany pigment dzisiaj dostałam i bardzo mi się podoba

No to mnie zdołowałaś Już bardziej by się opłacało płacić za wysyłkę i robić zakupy w Stanach...jakie to niesprawiedliwe. A co do kodu, to wydawało mi się, że jakiś działał? O kurczę, to byłoby nieciekawie.


Tak kusicie pisaniem o tym Modest, że dzisiaj go obmacam.
Choć już nie powinnam wchodzić do żadnego sklepu, początek miesiąca, a ja już zrobiłam zakupy jak za dwa Co prawda głównie w necie, bo tam się wyjątkowo łatwo wydaje kasę. I co mi po nie wchodzeniu do sklepów




Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Wysłałam do nich zapytanie - ponoć tak, ale nie wiedzą jeszcze, kiedy.
O, dziękuję za informację. Zobaczymy

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Ale rozstrzelone te cytaty. Przepraszam, ale piszę z telefonu.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 11:26   #2931
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
przepraszam ale mam takie ustawienia monitora chyba, że na miniaturce się srogo wystraszyłam, że sobie skórę tak oparzyłaś

piekny jest!
heheh spoko
mój Tż zapytał ... "co to za siniak na palcu ?"

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
do mnie wczoraj przybył zestaw nude lip bag i róż sweet sentiment szminka z zestawu Kisst he King jest przepiękna koralowo różówa z maleńkimi złotymi drobinkami. Róż świetnie napigmentowany i bardzo w mim guście. Jestem zadowolona
też mnie kusi ten róż ale Dziewczyny piszą, że ma podtony niebieskie a to już mnie mniej zachęca jak on u Ciebie wypada ?

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Umalowalam dzisiaj usta Salon Rouge i jest moc
Na oko poszedł pigment Modern Majesty na paint pocie Pink Stormy i przepięknie to wygląda, na niego odrobina bialego glitteru z niebieskim połyskiem,zalamanie ciemne fiolety i braz, liner Dark Majesty i bomba makijaż
ja też mam , ja też
w ogóle jestem zauroczona wielowymiarowością tego koloru, niby brąz a w innym świetle śliwka, drobinki drobniutkie niezbyt inwazyjne, super się nakłada, fajnie blenduje, dla mnie extra kupiłabym jeszcze jakiś kolorek


Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość


No to mnie zdołowałaś Już bardziej by się opłacało płacić za wysyłkę i robić zakupy w Stanach...jakie to niesprawiedliwe. A co do kodu, to wydawało mi się, że jakiś działał? O kurczę, to byłoby nieciekawie.


Tak kusicie pisaniem o tym Modest, że dzisiaj go obmacam.
Choć już nie powinnam wchodzić do żadnego sklepu, początek miesiąca, a ja już zrobiłam zakupy jak za dwa Co prawda głównie w necie, bo tam się wyjątkowo łatwo wydaje kasę. I co mi po nie wchodzeniu do sklepów
ja się też zdołowałam bo widząc cenę w dolcach liczyłam, że na pewno będzie drożej ale nie aż tak
a ja z tym zestawem mam problem bo bardzo chciałabym cienie, tusz mi strasznie podrażnia spojówki więc musiałabym go zbyć a na kredce też mi średnio zależy i nie wiem co tu zrobić
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 11:30   #2932
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

hmmm niebieskie podtony on w panie jest taki fioletowawy jakby ale nie ma żadnych niebieskawych drobinek jak np Full of joy . Jest mocny i jakby za dyżo nabrać efekt matrioszki murowany ja lubię mocno zaznaczone policzki i mi pasuje W pracy dziś uslyszłam ,że mam takie świeże policzki uznałam to za komlpement Ten róż ma taki satynowy połysk w porównaniu do tego drugiego z kolekcji.Tamten jest matowy.
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 11:31   #2933
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Który bralas roz?
Sweet sentiment jestem mega zadowolona. Zdecydowanie moja kolorystyka
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 11:36   #2934
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Moja też piękny jest
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 12:09   #2935
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Dziewczyny, co sadzicie o palecie keepsakes smoky? Najlepiej wygladam w cieniach 480 guerlain, cinnamon chanel, zawsze celuję w szarości i ciemne, ale lekko ocieplone brązy, minimalnie w bakłazan. Dosc slabo wygladam w zimnych zgaszonych ciemnych brązach np. Z palety mystic smokys, wygladam wtedy blado i jakbym chora byla. Podklad z maca pasuje mi nw18,korektor prolongwear tez nw18, zawsze bronzer, dosc jaskrawy rozowy roz, rozświetlacz, no i w związku z tym bardziej lubię matowe cienie. Nie mam źadnych cieni mac, a napaliłam sie na satin taupe i mystery, oczywiscie są w dwóch róźnych paletach. I taz pytanie, ktora wziac? Satine taupe mi pasuje, do zalamania ten ciemny brąz byłby niezły, w sumie za 179 zl mam cała paletke, a tak jeden cien za 70 zl. I co tu zrobic?
co sądzicie o tych 2 paletach? Chyba chcialabym smokys pod choinkę, chociaź chcę tez zoeva naturally yours, wszędzie wykupione te palety. I co tu robić, co tu robic?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 12:43   #2936
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na razie poza domem jestem ale nie wiem, czy aparat złapie ten urok, bo z trojwymiarami jakos sobie ciężko radzi
Jeszcze bym jakiś pigment dokupila

A Ty zadowolona ze szminek ostatecznie?
Tak
A aparat na pewno złapie dobrze mejkap
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 13:06   #2937
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Sweet sentiment jestem mega zadowolona. Zdecydowanie moja kolorystyka
Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
hmmm niebieskie podtony on w panie jest taki fioletowawy jakby ale nie ma żadnych niebieskawych drobinek jak np Full of joy . Jest mocny i jakby za dyżo nabrać efekt matrioszki murowany ja lubię mocno zaznaczone policzki i mi pasuje W pracy dziś uslyszłam ,że mam takie świeże policzki uznałam to za komlpement Ten róż ma taki satynowy połysk w porównaniu do tego drugiego z kolekcji.Tamten jest matowy.
dobra, skusiłyście mnie, kliknęłam
wzięłam jednak też set pigmentów Bronze
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 14:13   #2938
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak
A aparat na pewno złapie dobrze mejkap
A mnie sie Salon Rouge całkiem odwidziała

jak ktoś chce, to targowisko

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
hmmm niebieskie podtony on w panie jest taki fioletowawy jakby ale nie ma żadnych niebieskawych drobinek jak np Full of joy . Jest mocny i jakby za dyżo nabrać efekt matrioszki murowany ja lubię mocno zaznaczone policzki i mi pasuje W pracy dziś uslyszłam ,że mam takie świeże policzki uznałam to za komlpement Ten róż ma taki satynowy połysk w porównaniu do tego drugiego z kolekcji.Tamten jest matowy.
A nieprawda
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 14:14   #2939
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Czy pigmentacja z świątecznej paletce maca jest taka sama, jak pojedynczych cieni? Wyczytalam na blogach, ze palety limitowane maja gorszą pigmentację, co o tym sądzicie, czy tylko ja sie napalilam na smokys jak łysy na perukę?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 14:25   #2940
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Czy pigmentacja z świątecznej paletce maca jest taka sama, jak pojedynczych cieni? Wyczytalam na blogach, ze palety limitowane maja gorszą pigmentację, co o tym sądzicie, czy tylko ja sie napalilam na smokys jak łysy na perukę?
Niestety nie macałam żadnej ze świątecznych paletek (tegorocznych), ale prawdą jest, że cienie z zestawów często różnią się jakością od tych ze stałej kolekcji, z tym że nie zawsze na niekorzyść .

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A mnie sie Salon Rouge całkiem odwidziała
A dlaczego?
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 01:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.