Balejaż dla blondynek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-13, 09:33   #1
simbi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 17

Balejaż dla blondynek


Czesc Dziewczyny, mam bardzo jasny blond wloski. tak juz sie nosze dlugi czas, jednak chcialabym zrobic sobie balejaz, problem w tym,ze nie wiem z jakich kolorow. mam jasna oprawe oczu, cere tez jasna. Napewno zle bedzie mi w ciemnych kolorach ( kiedys zafarbowalam wlosy na ciemny braz i to bylo nieporozumienie ) . Prosilabym o rade w jakich kolorkach byloby mi dobrze. Moze wrzucicie jak macie jakies zdjecia ladnych balejazy w cieplych kolorach ?
Pozdrawiam
simbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 10:09   #2
NeskaCaffe_
Raczkowanie
 
Avatar NeskaCaffe_
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: Balejaż dla blondynek

Ja tez jestem jasna blondynka i mam jasne brwi i rzęsy( nie az tak bardzo jasne ale nie sa napewno ciemne :P ).Ja robiłam baleyag z 2 kolorów...ciut ciemnujszy blond od mojego obecnego....i jakis cieply odcien brazu(nie czarny nieee!!) taki kasztanowy braz...i nie mialam duzo tych ciemnych pasemek to wazne zbey nie bylo ich za duzo i oby nie byly za grube.....bo wtedy wyglada sie jak zebra albo kura:P:P Z kolorkiem to nie bedziesz miala problemów....sztuka jestz orbic ladny delikatny jak najnaturalniej wygladajacy baleyag ja mialam robiony w prof salonie L'oreala i robiły mi Panie na farbach Majrel....naprawde farny dobrze sie trzymaly a kolor brąz nie schodzil do rudeg, co moze sie zdayc przy złych jakocsiowo farnbach:-/ niestey juz nigdy nie pojde na zaden baleyag bo Pani fryzierak trzymala pasemka z rozjansiaczem 40 min na moich delikatnych włoskach :O:O i do tej pory je lecze :-(( uwazaj wlasnie z rozjasniaczem:/
NeskaCaffe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.