Suknie ślubne dla niskich Panien Młodych :D - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-06, 20:29   #121
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Suknia ślubna dla niskiej PM

Cytat:
Napisane przez behindgreeneyes Pokaż wiadomość
Mnie np pytaly praktycznie w każdym salonie bo to w sumie ważne ,bo jak TŻet wysoki to suknia nie powinna być za skromna i przesadnie prosta w formie bo wtedy Panna Młoda wygląda nijako
no mój TŻ ma 182cm wzrostu no i chudziutki jest a suknia no to widać po awatarku skromna nie jest myślę że nie będzie źle wyglądać przy mnie
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 17:58   #122
nanusia697
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Chodzież
Wiadomości: 5
Dot.: Suknia ślubna dla niskiej PM

A mój TŻ ma 188 cm ja niecałe 160 nie mam pojęcia jaka suknia będzie pasowała a w dodatku jesteśmy za granicą i jak będzie czas na wybieranie sukni to pewnie przyjedziemy na 2-3 dni i będę musiała się w tym czasie zdecydować, już się boję... Ehh... Ale pocieszam się tym że lokal, zespół, fotografa i kamerzystę załatwiliśmy w tydzień...więc może z suknią będzie podobnie??:P
__________________
Kocham Cię, ah Kochanie Moje
nanusia697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 18:10   #123
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Suknia ślubna dla niskiej PM

Cytat:
Napisane przez nanusia697 Pokaż wiadomość
A mój TŻ ma 188 cm ja niecałe 160 nie mam pojęcia jaka suknia będzie pasowała a w dodatku jesteśmy za granicą i jak będzie czas na wybieranie sukni to pewnie przyjedziemy na 2-3 dni i będę musiała się w tym czasie zdecydować, już się boję... Ehh... Ale pocieszam się tym że lokal, zespół, fotografa i kamerzystę załatwiliśmy w tydzień...więc może z suknią będzie podobnie??:P
Nic się nie martw. Jeśli zaplanujesz to wcześniej na pewno dasz radę! Kluczem do sukcesu jest dobra organizacja.

Ja przymierzyłam ok. 25 sukien w dwa dni (h + 1,5h). Wybrałam salony blisko siebie (wybierałam spośród najbardziej polecanych na Wizażu), umówiłam się na konkretne godziny (po 1-1,5h na salon, wliczone dojście z jednego do drugiego), wcześniej wynotowałam z ich stron internetowych suknie, które chcę przymierzyć (trochę zmodyfikowałam listę w trakcie, bo okazało się, że wyglądam sto razy lepiej w "księżniczkach" niż w prostych sukniach, które były moimi faworytami). Drugiego dnia pojechałam na drugi koniec stolicy do salonu, który koniecznie chciałam odwiedzić, ale który był mi zupełnie nie po drodze (ok. 1h na miejscu), tu znalazłam mój ideał
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37

Edytowane przez mysiak
Czas edycji: 2011-09-12 o 18:12
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 18:17   #124
nanusia697
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Chodzież
Wiadomości: 5
Dot.: Suknia ślubna dla niskiej PM

Hmm tylko, że u mnie w mieście nie żadnego salonu sukien ślubnych najbliższe Wągrowiec 2, Piła i Poznań Będę jeździc z jednego do drugiego a resztę spraw pozałatwia mój luby... a i w tym samym czasie on bedzie musiał rozejrzeć się za garniturem dla siebie... Wiesz co chyba odwiedzę salony jak będziemy na tgodniowym urlopie na Świeta Bożego Nardzenia mimo iż to bedzie poł roku przed ślubem
__________________
Kocham Cię, ah Kochanie Moje
nanusia697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 18:36   #125
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Suknie ślubne dla niskich Panien Młodych :D

Łączę wątek z już istniejącym
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 21:53   #126
bajujka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 3
GG do bajujka
Dot.: Suknie ślubne dla niskich Panien Młodych :D

Czy któraś z Pań malutkich chce odsprzedac swoją suknię ślubną? ja mam 158cm i waże 45/46 kg.. myślę, że jestem w miarę proporcjonalna nie mierzyłam jeszcze ani jednej sukni.. ale ceny salonowe mnie przerażają już teraz! A może któraś z Was może polecic jakąś dobrą krawcową z Bytomia i okolic?
__________________
W oddalonym o setki myśli magicznym świecie, było idealnie. Gdy było źle, mała, ale posiadająca ogromną siłę myśl sprawiała, że widziało się inaczej.
bajujka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 22:18   #127
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Suknie ślubne dla niskich Panien Młodych :D

Cytat:
Napisane przez bajujka Pokaż wiadomość
Czy któraś z Pań malutkich chce odsprzedac swoją suknię ślubną? ja mam 158cm i waże 45/46 kg.. myślę, że jestem w miarę proporcjonalna nie mierzyłam jeszcze ani jednej sukni.. ale ceny salonowe mnie przerażają już teraz! A może któraś z Was może polecic jakąś dobrą krawcową z Bytomia i okolic?
Na Wizażu nie wolno handlować.
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 21:39   #128
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Suknie ślubne dla niskich Panien Młodych :D

Bajujka - bez mierzenia się nie da... ja miałam mieć falbanki, rybkę a wyszłam z prościutką suknią, więc musisz zobaczyć co ci się na sobie podoba. Zależy też jaki masz typ figury, ja mam identyczny wzrost, ale typowa klepsydra ze mnie, więc trzeba było podkreślić talię... mierzenie nie kosztuje, więc szybciutko do salonów
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.