Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma?? - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-20, 20:07   #751
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez infante Pokaż wiadomość
Hmm pewnie i masz racje, tyle tylko,ze ja nalezy do dość skrytych osób, zawieranie znajomości, nawet za pośrednictwem neta, nie jest dla mnie zbyt łatwe
Dla mnie tez, ale tak powoli malymi kroczkami sie uda
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 17:02   #752
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez Girl151 Pokaż wiadomość
Jesteśmy bardzo do siebie podobne. Moi rodzice także ze mną nie rozmawiaja bo nie mamy o czym. Nie interesuja sie moim życiem. Ciągle jakieś kłotnie o byle co ale normalnej rozmowy nie ma.
Gdy nawet rozmawiam z ciocią jest mi glupio bo nie umiem z nikim tak rozmawiać...
Przyjaciolki nie mam...mam 2 dobre kolezanki ale one maja swoich chlopakow i tak jakos sie urywa. jedna fakt chodzi ze mna do klasy ale zżera mnie zazdrość bo ona jest ladna i w ogole a ja przy niej czuje się nędzna...
W klasie też się źle czuje. Nie jestem lubiana i to troszke boli. Kiedy wszyscy leca żeby pogadac z moja kolezanka a ja stoje i sie patrze jak sroka w gnat...przykre ale prawdziwe
Przez to dopadaja mnie rozne głupie mysli...typu śmierć... ehh
Naprawde przykre...Najgorsze, ze nie wiem jak z tego wyjsć. Nie mam z kim o tym pogadać. Nawet chlopaka brak co mnie osamotnia jeszcze bardziej...
Myslalam ze w internecie znajde jakas bratnia dusze osobe ktora zawsze wezsprze ale nikt nie sprostał temu zadaniu...jestem trudna i nikomu nie chce sie rozmawiac z taka jak ja... ehh mega doł
hej, a skąd jesteś i ile masz lat?
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 17:29   #753
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

w marcu skończę 17... a jestem z zachodniopomorskiego a Ty ??
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 17:55   #754
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Ja też nie mam przyjaciółki :/ bo mnie olała, a myślałam, że to fajna dziewczyna a okazała się fałszywa. No cóż, kolor włosów- rudawy...
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 17:56   #755
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

widocznie jest w tym troche prawdy że co rude to fałszywe ale nie wszystkie co prawda :P
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 18:27   #756
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez Girl151 Pokaż wiadomość
w marcu skończę 17... a jestem z zachodniopomorskiego a Ty ??

21, Śląsk hehe.
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 18:37   #757
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez Girl151 Pokaż wiadomość
widocznie jest w tym troche prawdy że co rude to fałszywe ale nie wszystkie co prawda :P


Ojj chyba wszystkie.... przynajmniej z takimi dziewczynami się spotykałam i ekhm... brak słów!
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-21, 18:47   #758
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez ojp Pokaż wiadomość
21, Śląsk hehe.
Ulala drugi koniec Polski... :P

Cytat:
Ojj chyba wszystkie.... przynajmniej z takimi dziewczynami się spotykałam i ekhm... brak słów!
Oh biedactwo .... niestety są ludzie fałszywi aż głowa boli ale o tym nie świadczy kolor włosów heh no ale tak się mówi prawda w tym jest więc tak masz racje... ehh
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 18:57   #759
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez Girl151 Pokaż wiadomość
Ulala drugi koniec Polski... :P



Oh biedactwo .... niestety są ludzie fałszywi aż głowa boli ale o tym nie świadczy kolor włosów heh no ale tak się mówi prawda w tym jest więc tak masz racje... ehh

dokładnie. najgorzej jak łudzisz się, jesteś naiwna, idziesz z kimś do łóżka a potem wszystko się psuje hahaha. aż żałosne.
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 19:05   #760
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Nie miałam takiej sytuacji ale domyślam się jak ktoś może po takim czymś się czuć...no ale niestety różnie to w życiu bywa
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 19:14   #761
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez Girl151 Pokaż wiadomość
Nie miałam takiej sytuacji ale domyślam się jak ktoś może po takim czymś się czuć...no ale niestety różnie to w życiu bywa

no dokładnie, wciąż się łudzę, że może być fajnie. i sama sobie robię krzywdę.

pozdrawiam.
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-21, 19:16   #762
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

ja także się łudze, ze mi się wszystko ułoży...no ale niestety...jest coraz to gorzej... ehh ale nie możemy się poddać...chociaż ja to chyba już zrobiłam...
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 21:55   #763
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Hmmm tak to sobie czytam i tak się zastanawiam...
wszystkie chciałybyśmy mice godną zaufania przyjaciółkę, niektóre z nas kiedyś miały "przyjaciółki" ale zawiodły się na nich .aAle w takim razie czy w tym nie ma żadnej naszej winy? przecież skoro każda z nas potrzebuje takiej bratniej duszy to i inne kobiety na świecie także, wiec może i my popełniamy te same błędy co i tamte osoby, albo może jesteśmy osadzani w nieodpowiedni sposób. Hmm...
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 22:30   #764
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

na pewno nigdy wina nie leży po jednej stronie
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 02:10   #765
no.:502068917013
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 56
GG do no.:502068917013
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Witam Drogie Panie!

Mam postanowienie noworoczne! Odnowić kontakty z kobietami
Może to brzmi zabawnie, ale do diabła, trochę tych koleżanek w życiu miałam, a teraz z braku czasu wszystko się jakoś posypało....

A przyznam się Wam, że ostatnio brak kobiet wśród moich znajomych zaczął mi dokuczać. Studiuje na kierunku Mechanicznym, i na 600 mężczyzn przypada 6 pań... W grupie mam 25 kolegów i ani jednej koleżanki. Mieszkam z moim chłopakiem i dwójką jego kolegów.
Większość moich znajomych to mężczyźni. Moi najlepsi przyjaciele to faceci!

I naprawdę, czas coś zmienić. Mam nadzieję, że się uda
Powodzenia wszystkim szukającym przyjaciółek

Julita
no.:502068917013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 16:04   #766
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Kiedyś też tak miałam jak Ty no.:502068917013 kolegowalam się tylko z facetami...i tak mi zostało cos z tego bo 100% kobieta nie jestem...mam takie męskie zagrywki a to wcale miłe nie jest takze odnow te kontakty a to Ci tylko na lepsze wyjdzie naprawde swietne postanowienie

infante masz racje...nie tylko jedna strona wini... ja wiem ze brak przyjaciolki nie tkwi w jakiejs osobie lecz we mnie samej...bo moze ja nie umiem byc czyjas przyjaciolka a wymagam by ktos to potrafil...
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 20:28   #767
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Hmm... ale może po prostu w dzisiejszym społeczeństwie trudno odnaleźć osobę, która do nas pasuje, oczekuje od ludzi tego czego my. Może po prostu wartości napotykanych ludzi są odmienne od naszych,tzn. my oczekujemy od nich czegoś, co dla nas jest mało znaczące i odwrotnie. Ciężko jest znaleźć osobę idealnie pasującą. Chociaż przecież to nie chodzi o to by być identycznymi bo to jest jeszcze gorsze..
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 22:20   #768
Rider
Rozeznanie
 
Avatar Rider
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 717
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

A moja była "przyjaciółka" (bo tak jej chyba nazwać nie mogę) też miała rude włosy... hmm... Przeciez to przekonanie nie wzięło sie z choinki!
Rider jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 00:35   #769
no.:502068917013
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 56
GG do no.:502068917013
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Girl151, coś jest na rzeczy. Niestety, jak sie ciągle przebywa z facetami, to zaczyna się i trochę przejmować ich sposób rozumowania, i ripostowania, i poczucie humoru... I gdzieś w tym wszystkim ginie taka kobieca lekkość i delikatność.
Czasem własny chłop mnie nie może poznać....

A dziś udało mi się spotkać z kumpelą ze szkolnej ławki i od razu mi lepiej Dostałam od niej miskę pierniczków własnej roboty, do zjedzenia, bądź zawieszenia na choince. I choć z chłopakami też jest fajnie, to jednak nie tak sielsko i przytulnie
no.:502068917013 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-23, 10:33   #770
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

No niestetyy taka jest prawda... i ja zaczynam żałować że tak trzymałam z facetami a teraz płace za to największą cenę, ponieważ nie czuje się w pełni kobietą...

No i świetnie z kobitkami zawsze lepiej :P bo kto nas tak zrozumie jak nie kobieta? mmm podzielisz się?
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 09:15   #771
MariZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 129
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Jezeli chodzi o rude wlosy to chyba cos w tym jest, choc nie zawsze. Moja "byla przyjaciolka" byla blondynka i zafarbowala sie na rudo, a oprocz tego poznala chlopaka i zrobila sie strasznie wredna. Ale to bardziej wina chlopaka niz koloru wlosow. Ale jednak byla ruda i falszywa.
MariZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 20:34   #772
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Heh więc widocznie cos w tym jest ;p ale myślę że zawsze sie sprawdza u rudych naturalnych ;p a nie farbowanych wiec moze to nie wina przefarbowania włosow ;]
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 10:19   #773
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Dziewczyny moge sie Wam wygadac ?
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 13:46   #774
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Pewnie, że możesz
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 13:46   #775
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez ewakuacja Pokaż wiadomość
Dziewczyny moge sie Wam wygadac ?
Pewnie, że tak
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 14:08   #776
katalinka17
Zadomowienie
 
Avatar katalinka17
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 772
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Hej dziewczyny
Widzę że rozmowa zeszła na kolory włosów.
Ja niestety nigdy nie miałam przyjemności z prawdziwie rudą dziewczyną.A szkoda, ten kolor włosów zawsze mi się marzył.
Dawno mnie tu nie było, a widzę już co chwila nowe problemy i zmartwienia.
A wiecie co jest najgorsze?Że każda z nas jest z innej części Polski.Nie możemy po prostu tak umówić się na kawkę.
Ale na szczęście jest wizaż
Ewakuacjo czekamy:
__________________



SYN
katalinka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 14:40   #777
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Juz jade
Jakw temacie nie mam przyjacioki a z kumplem juz gadalam na ten temat wiec i Wam sie chce wyzalic. Bylam z TZ na imprezie ze para znajomych. Caly czas bylo nawet ok, ale do momentu az zobaczylam jak moj uprzejmy TZ puszcza kolezanke nasza w drzwiach. Mnie nie mogl poniewaz ja bylam dalej.. To raz, pozniej rowniez ze swojej uprzejmosci otworzyl jej piwko-nie wiem chyba dlatego zeby paznokci sobie nie polamala.. Mi nie przypominam sobie by otwieral puszeczki.. W drzwiach owszem puszcza mnie ale nie zawsze.. No i nie wiem czy slusznie czy tez nie wscieklam sie na niego. To ze jestem zazdrosnica wiem i mam tego dosc Kolega moj stwierdzil ze slusznie bylam zla a co Wy na to? Pozniej jak mu zrobilam awanuturke to nawet slowa nie powiedzial jakby wiedzial ze zle zribil i nie wie co powiedziec.. Ale pozniej mowil ze co by nie powiedzial byloby zle. No a pozniej mowil ze niby on zawsze jest taki kulturalny . I ze oni nas u siebie ugoscili wiec chcil byc mily.. Ale ja uwazam ze od takich rzeczy to ona ma swojego faceta a ja swojego i glupio mi jakos bylo jak byl taki dla niej.. A Wy co o tym myslicie ? Ja oszalalam juz do granic mozliwosci czy to on nie tak sie zachowal?

To jedna sprawa O kolejnej napisze pozniej, wieczorowa pora
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 15:13   #778
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez katalinka17 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Widzę że rozmowa zeszła na kolory włosów.
Ja niestety nigdy nie miałam przyjemności z prawdziwie rudą dziewczyną.A szkoda, ten kolor włosów zawsze mi się marzył.
Dawno mnie tu nie było, a widzę już co chwila nowe problemy i zmartwienia.
A wiecie co jest najgorsze?Że każda z nas jest z innej części Polski.Nie możemy po prostu tak umówić się na kawkę.
Ale na szczęście jest wizaż
Ewakuacjo czekamy:

Mnie się osobiście rude włosy nie podobaja. ;p mają coś w sobie co mnie odpycha ;p
No własnie a tak mogłybysmy sie spotkac i kto wie czy nie zaprzyjaznic ;] mozebysmy znalazly to czego szukamy...no ale cóz

Cytat:
Juz jade
Jakw temacie nie mam przyjacioki a z kumplem juz gadalam na ten temat wiec i Wam sie chce wyzalic. Bylam z TZ na imprezie ze para znajomych. Caly czas bylo nawet ok, ale do momentu az zobaczylam jak moj uprzejmy TZ puszcza kolezanke nasza w drzwiach. Mnie nie mogl poniewaz ja bylam dalej.. To raz, pozniej rowniez ze swojej uprzejmosci otworzyl jej piwko-nie wiem chyba dlatego zeby paznokci sobie nie polamala.. Mi nie przypominam sobie by otwieral puszeczki.. W drzwiach owszem puszcza mnie ale nie zawsze.. No i nie wiem czy slusznie czy tez nie wscieklam sie na niego. To ze jestem zazdrosnica wiem i mam tego dosc Kolega moj stwierdzil ze slusznie bylam zla a co Wy na to? Pozniej jak mu zrobilam awanuturke to nawet slowa nie powiedzial jakby wiedzial ze zle zribil i nie wie co powiedziec.. Ale pozniej mowil ze co by nie powiedzial byloby zle. No a pozniej mowil ze niby on zawsze jest taki kulturalny . I ze oni nas u siebie ugoscili wiec chcil byc mily.. Ale ja uwazam ze od takich rzeczy to ona ma swojego faceta a ja swojego i glupio mi jakos bylo jak byl taki dla niej.. A Wy co o tym myslicie ? Ja oszalalam juz do granic mozliwosci czy to on nie tak sie zachowal?
Hmm myślę, że nie powinnaś się aż tak bardzo tym przejmować. Może naprawde chciał być miły. Gdyby się zalotnie uśmiechał, zerkał na nią to mogłabyś mieć powód do złości a tak to myśllę, że warto odpuścic ;p ja też byłabym zazdrosna o swojego chłopaka to naturalne ;] Zasatanawiałaś się nad tym czy miał rację mówiąc, że co by nie powiedział to zawsze źle?
Może w tym troche prawdy. tak na codzien tego nie zauwazasz ale moze tak jest... ja tez tak mam że co by nie powiedzial to źle więc staram sie wyluzowac...
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 15:20   #779
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Gril151
Hmm myślę, że nie powinnaś się aż tak bardzo tym przejmować. Może naprawde chciał być miły. Gdyby się zalotnie uśmiechał, zerkał na nią to mogłabyś mieć powód do złości a tak to myśllę, że warto odpuścic ;p ja też byłabym zazdrosna o swojego chłopaka to naturalne ;] Zasatanawiałaś się nad tym czy miał rację mówiąc, że co by nie powiedział to zawsze źle?
Może w tym troche prawdy. tak na codzien tego nie zauwazasz ale moze tak jest... ja tez tak mam że co by nie powiedzial to źle więc staram sie wyluzowac...[/quote]

chyba troche w tym racji.. Ze dopoki mi samo nie przejdzie to nic mi nie pomoze.. Bo nieraz jak jest mily i przeprasza od razu to ja i tak swoje Oczywiscie ze sie nie usmiechal itd, nigdy nie zwarca na nikogo uwagi ale ze mnie zazdrosnica straszna..

Edytowane przez ewakuacja
Czas edycji: 2008-01-04 o 15:26 Powód: zle mi poszlo cytowania:) i dopisalam nick kolezanki
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 16:11   #780
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

No własnie więc musisz troszke wyluzowac ;p i zaufac mu ;p tak bezgranicznie ;]
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.