Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-18, 10:17   #3151
kffiatusheq
Raczkowanie
 
Avatar kffiatusheq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 262
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Hej dziewczyny, co do "kopert"... moim zdaniem co innego prośba o coś (np. wino) zamiast kwiatów, a co innego wskazanie czego się oczekuje jako prezentu.. Nie zamieszczałabym takiej informacji.

Idąc za Waszymi radami zarezerwowałam autobus
kffiatusheq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 10:41   #3152
margolka1986
Zakorzenienie
 
Avatar margolka1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnik k.Lublina :)
Wiadomości: 3 174
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

ja gadałam z Rodzicami o transporcie ale ja mam bardzo ruchoma ilośc gości więc wstrzymam sie z rezerwacją busa/autobusu bo moze rzeczywiście wystracza np taksówki

co do wierszyka.. według mnie nie jest to nieeleganckie... my np mam sporo sprzętów kupionych i rzeczy które zazwyczaj daje sie na weselach wiec nie chciałabym dublowania a dla gości to wskazówka co zrobić z prezentem. ale każdy ma prawo do swojej opinii.
__________________
____________

wymianka książkowa

Moje papierowe szaleństwa
margolka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 10:42   #3153
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Dziękuję za opinię dotyczące wierszyków z prośbą o pieniądze. Wiadomo ile nas, tyle opinii a niektóre mają zdania podzielone. Sama jeszcze nie wiem co zrobię, zobaczymy.

Co do fryzur to widzę, że królują te z warkoczami. Sama też taką będę mieć. Wcześniej nie wstawiałam tych zdjęć bo nie są moje, ale fryzurka jest tak piękna, że warto się nią pochwalić. Już nie mogę się doczekać próbnego czesania Tylko jeszcze diadem muszę kupić... Chciałabym z perłami, ale te które do tej pory widziałam są bardzo drogie - ok 100zł, a przecież już tego więcej nie założę.... Będę szukac wytrwale

Co do fryzury to ta dziewczyna miała loki rozpuszczone podczas ślubu i kawałek wesela, a potem, żeby jej bylo wygodniej koleżanka je spięła do góry - tez fajny pomysł.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura2cut.jpg (37,8 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura4cut.jpg (56,4 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura 1 cut.jpg (108,0 KB, 66 załadowań)
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 13:20   #3154
gosiaczekk
Przyczajenie
 
Avatar gosiaczekk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez asioks Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi proszę w jaki sposób (w jakich godzinach) można się skontaktować z Karolem Brzyskim? Od 3 dni próbuje się dodzwonić z nadzieją, że będzie miał wolny mój termin i niestety nie odbiera.
I jak? udało Ci się z nim skontaktować? ja mam wesele w lipcu i zapisywałam się do niego już ładnych kilka miesięcy temu...nigdy nie korzystałam z jego usług ale mam nadzieję, że będę zadwolowna bo słyszałam na jego temat bardzooo duzo dobrych rzeczy
gosiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 15:36   #3155
moniczkar_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 330
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

asioks radzę się wybrać osobiście bo wątpie że odbierze ...ja też się zapisywałam do niego pare miesięcy temu i radze się pospieszyć bo osttanio widziałam jego zeszyt z terminami i dużo miał pozajmowanych godzin
moniczkar_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 16:50   #3156
_Olka_
Raczkowanie
 
Avatar _Olka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lbn/Uk
Wiadomości: 151
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

ponawiam pytanie odnosnie papierow z USC,czy wazne sa 3 miesiace czy dluzej?
_Olka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 17:25   #3157
Telka10
Zakorzenienie
 
Avatar Telka10
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3 890
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez _Olka_ Pokaż wiadomość
ponawiam pytanie odnosnie papierow z USC,czy wazne sa 3 miesiace czy dluzej?
Max 3 miesiące
Telka10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 17:48   #3158
iovaa
Raczkowanie
 
Avatar iovaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Widzę, że we fryzurkach królują warkoczopodobne twory
Ja sobie umyśliłam jakiegoś pół-koka, oglądam zdjęcia na necie, ale to nadal nie jest to, czego bym oczekiwała po mojej fryzurze w tym wyjątkowym dniu... Czekam nadal na Wasze fotki, na Wasze propozycje, być może macie w swoich zbiorach fotki fryzur, których nie chcecie same mieć, ale są wg Was fajne i mogły byście je polecić innym wizażankom?
Wklejajcie je tutaj, dla nas i dla potomności

A co to wpisu o pieniążkach, jedna rada: dać te wpisy młodym gościom, a starszym ich oszczędzić. Tak zawyrokowała moja mama i tak chyba będzie...
iovaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 18:26   #3159
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, czy z USC potrzebne jest tylko zaświadczenie, że się nie jest/nie było w związku małżeńskim? Czy coś jeszcze? Bierzemy ślub konkordatowy. To zaśw. jest ważne 3 mies. tak?
Wiem, że to pytanie padało juz tysiąc razy, ale w pracy jestem i nie mam jak szukać
A ślub tuż tuż bo 28 maja Więcej szczegółów napiszę w wolnej chwili

A odnośnie wierszyków z prośbą o pieniążki. Uważam, że to fajny pomysł. W końcu na wesele prosi się rodzinkę, więc myślę że nie ma się co krępować

gratuluje majóweczko moja babcia mówi: w maju jak w raju, więc u Was na pewno tak będzie
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 18:37   #3160
_Olka_
Raczkowanie
 
Avatar _Olka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lbn/Uk
Wiadomości: 151
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

ogladalyscie ostatnio <uwage?> duzo sie mowi na temat maltretowania i glodzenia psiakow,moja mama wymyslila,zeby w zaproszenia wlozyc karteczke aby zamiast kwiatow goscie dali karme dla psow,ktora to potem zawieziemy do schroniska.No niby bardzo szczytny cel,bo kwiaty i tak się zepsuja,zwiedna i je wyrzuce a tu pomozemy biednym psiakom,ale jakos tak chyba nie smacznie by to wygladalo jakby para mloda stala pod kosciolem,wszystko ladnie ,pieknie a goscie stali z zyczeniami i workami karmy dla psow;/ no i mam dylemat.
_Olka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 18:47   #3161
marioletka
Raczkowanie
 
Avatar marioletka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: wieś sielska-lubelska
Wiadomości: 94
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez _Olka_ Pokaż wiadomość
ogladalyscie ostatnio <uwage?> duzo sie mowi na temat maltretowania i glodzenia psiakow,moja mama wymyslila,zeby w zaproszenia wlozyc karteczke aby zamiast kwiatow goscie dali karme dla psow,ktora to potem zawieziemy do schroniska.No niby bardzo szczytny cel,bo kwiaty i tak się zepsuja,zwiedna i je wyrzuce a tu pomozemy biednym psiakom,ale jakos tak chyba nie smacznie by to wygladalo jakby para mloda stala pod kosciolem,wszystko ladnie ,pieknie a goscie stali z zyczeniami i workami karmy dla psow;/ no i mam dylemat.
Masz rację. Pomysł piękny, ale ślub i akcesoria dla zwierząt jakoś nie idą w parze.

Jeśli chcecie pomóc pieskom to z tego, co dostaniecie, część możecie przeznaczyć na schronisko

Myśmy się zdecydowali na wierszyk, żeby zamiast kwiatów goście przynieśli wino Biorąc pod uwagę, że moi goście będą mieli do pokonania 600km, by dotrzeć na ślub, może być to dla nich nawet bardziej wygodne niż szukanie na miejscu kwiaciarni, a kwiaty, wiadomo, zwłaszcza latem szybko zwiędną...
__________________
Mój fotoblog

marioletka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 18:49   #3162
iovaa
Raczkowanie
 
Avatar iovaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez _Olka_ Pokaż wiadomość
ogladalyscie ostatnio <uwage?> duzo sie mowi na temat maltretowania i glodzenia psiakow,moja mama wymyslila,zeby w zaproszenia wlozyc karteczke aby zamiast kwiatow goscie dali karme dla psow,ktora to potem zawieziemy do schroniska.No niby bardzo szczytny cel,bo kwiaty i tak się zepsuja,zwiedna i je wyrzuce a tu pomozemy biednym psiakom,ale jakos tak chyba nie smacznie by to wygladalo jakby para mloda stala pod kosciolem,wszystko ladnie ,pieknie a goscie stali z zyczeniami i workami karmy dla psow;/ no i mam dylemat.
Myślę, że całkiem niepotrzebnie masz taki dylemat. Ja byłam na jednym weselu, gdzie była karma zamiast kwiatów. Też się spodziewałam ludzi z pałeczkami karmy w rękach, ale większość pomyślała inaczej i kupiła karmę sypką, w większych workach lub w puszkach. Ludzie wręczali po prostu reklamówki z żarciem psim, więc nie wyglądało to tragicznie. A potem młodzi zawieźli wszystko do schroniska.

Bardzo dobry pomysł wg mnie i wart rozważenia
iovaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 18:53   #3163
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, czy z USC potrzebne jest tylko zaświadczenie, że się nie jest/nie było w związku małżeńskim? Czy coś jeszcze? Bierzemy ślub konkordatowy. To zaśw. jest ważne 3 mies. tak?
Wiem, że to pytanie padało juz tysiąc razy, ale w pracy jestem i nie mam jak szukać
A ślub tuż tuż bo 28 maja Więcej szczegółów napiszę w wolnej chwili

A odnośnie wierszyków z prośbą o pieniążki. Uważam, że to fajny pomysł. W końcu na wesele prosi się rodzinkę, więc myślę że nie ma się co krępować
Gratuluję terminu szybko się uwinęliście. Zdaj relację czy wyprawiacie wesele? Czekamy na szczegóły.
Ten papier z USC o braku przeciwwskazań można wziąć nie wcześniej niż 3 miesiące od daty ślubu konkordatowego, jest więc ważny max 3 miesiące.

Cytat:
Napisane przez kffiatusheq Pokaż wiadomość
Idąc za Waszymi radami zarezerwowałam autobus


Cytat:
Napisane przez _Olka_ Pokaż wiadomość
ponawiam pytanie odnosnie papierow z USC,czy wazne sa 3 miesiace czy dluzej?
j.w. w odp dla Tenaya

Cytat:
Napisane przez _Olka_ Pokaż wiadomość
ogladalyscie ostatnio <uwage?> duzo sie mowi na temat maltretowania i glodzenia psiakow,moja mama wymyslila,zeby w zaproszenia wlozyc karteczke aby zamiast kwiatow goscie dali karme dla psow,ktora to potem zawieziemy do schroniska.No niby bardzo szczytny cel,bo kwiaty i tak się zepsuja,zwiedna i je wyrzuce a tu pomozemy biednym psiakom,ale jakos tak chyba nie smacznie by to wygladalo jakby para mloda stala pod kosciolem,wszystko ladnie ,pieknie a goscie stali z zyczeniami i workami karmy dla psow;/ no i mam dylemat.
ostatnio b. często pojawia się ten temat w TV na każdym programie. Uważam, że takie ślubne akcje są ok, nawet byłam na takim ślubie, jednak szczerze pisząc to niewiele osób przyniosło karmę dla zwierzaków. Bardziej na topie jest wino, książki bądź art pap/maskotki dla domów dziecka.
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 18:58   #3164
asioks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 50
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez gosiaczekk Pokaż wiadomość
I jak? udało Ci się z nim skontaktować? ja mam wesele w lipcu i zapisywałam się do niego już ładnych kilka miesięcy temu...nigdy nie korzystałam z jego usług ale mam nadzieję, że będę zadwolowna bo słyszałam na jego temat bardzooo duzo dobrych rzeczy
Niestety jeszcze mi się nie udało, miałam się do niego wybrać dzisiaj po pracy, ale byłam tak zmęczona, że już mi się nie chciało. Jutro jedziemy polować na obrączki to przy okazji zajrzę i do niego. Ja potrzebuję fryzjera na sierpień, więc za bardzo się nie nastawiam, że będzie miał wolny termin, ale sprawdzić nie zaszkodzi. Tylko nie wiem co zrobię jak ani on ani p.Irena nie będą mieli wolnego terminu, bo tak prawdę mówiąc nie widziałam żeby ktoś tu polecał innego fryzjera....całkiem tak jak by w Lublinie był jeden....no dobra-dwóch
asioks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 21:13   #3165
margolka1986
Zakorzenienie
 
Avatar margolka1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnik k.Lublina :)
Wiadomości: 3 174
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

a na którego sierpnia będziesz próbować się dostac asioks?>

według intrukcji samodzielnego robienia zaproszen iovy po zrobieniu projektów trzeba je poddac pod ocenę zrobiłam kilka wersji i zaszaleje i różni goscie będą mieli rózne zaproszenia. ale bede wdzięczna za pomoc w wyborze wzoru który powinen byc powielony najwięcej razy na razie jest 7 propozycji ale pomysly sa jeszcze w głowie wiec pewnie to nie koniec
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (28,5 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (62,1 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (59,2 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (89,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (87,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (104,3 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (72,2 KB, 47 załadowań)
__________________
____________

wymianka książkowa

Moje papierowe szaleństwa

Edytowane przez margolka1986
Czas edycji: 2011-03-18 o 21:48
margolka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 22:42   #3166
Tenaya24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 605
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
gratuluje majóweczko moja babcia mówi: w maju jak w raju, więc u Was na pewno tak będzie
To powiedzenie jest bardzo optymistyczne, więc tego będę się trzymać ja natomiast znam bardzo brzydkie powiedzenie, ale olaliśmy to A maj jest przecież taki piękny. I już wiem, że będę miała bukiet z moich ulubionych konwalii

Cytat:
Napisane przez _Olka_ Pokaż wiadomość
ogladalyscie ostatnio <uwage?> duzo sie mowi na temat maltretowania i glodzenia psiakow,moja mama wymyslila,zeby w zaproszenia wlozyc karteczke aby zamiast kwiatow goscie dali karme dla psow,ktora to potem zawieziemy do schroniska.No niby bardzo szczytny cel,bo kwiaty i tak się zepsuja,zwiedna i je wyrzuce a tu pomozemy biednym psiakom,ale jakos tak chyba nie smacznie by to wygladalo jakby para mloda stala pod kosciolem,wszystko ladnie ,pieknie a goscie stali z zyczeniami i workami karmy dla psow;/ no i mam dylemat.
Wg mnie ten pomysł nie jest dobry jak najbardziej jestem zwolenniczką pomocy zwierzętom, ale gdybym dostała zaproszenie z prośbą o karmę dla psów, to bym stwierdziła, że parę młodą poniosło myślę, że starsi goście mogliby być nawet zniesmaczeni...

Cytat:
Napisane przez marioletka Pokaż wiadomość
Masz rację. Pomysł piękny, ale ślub i akcesoria dla zwierząt jakoś nie idą w parze.

Jeśli chcecie pomóc pieskom to z tego, co dostaniecie, część możecie przeznaczyć na schronisko

Myśmy się zdecydowali na wierszyk, żeby zamiast kwiatów goście przynieśli wino Biorąc pod uwagę, że moi goście będą mieli do pokonania 600km, by dotrzeć na ślub, może być to dla nich nawet bardziej wygodne niż szukanie na miejscu kwiaciarni, a kwiaty, wiadomo, zwłaszcza latem szybko zwiędną...
Dokładnie a co do wierszyka z prośbą o winko, to świetny pomysł ja tak się zastanawiam o co my możemy poprosić gości. Mój tż ani alkoholu pić nie może ani słodyczy jeść, a chciałabym, żebyśmy wspólnie cieszyli się prezentami. Macie jakiś pomysł? Książki odpadają, bo uważam, że to dość duży problem dla gości.

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
Gratuluję terminu szybko się uwinęliście. Zdaj relację czy wyprawiacie wesele? Czekamy na szczegóły.
Ten papier z USC o braku przeciwwskazań można wziąć nie wcześniej niż 3 miesiące od daty ślubu konkordatowego, jest więc ważny max 3 miesiące.
Szybko, ale masę przebojów po drodze mieliśmy ale udało się ksiądz dwa razy skreślał nas z kalendarza i 3 razy nas wpisywał. He, he, do trzech razy sztuka Wesele będzie, ale troszkę okroimy liczbę gości ze względu na weselny budżet.
Dzięki za informację o usc
iova zdaje się, że teraz Ty prowadzisz listę, więc możesz mnie przepisać na 28 maja wooooow, to już niedługo 71 dni na suwaczku... już się nie mogę doczekać

Cytat:
Napisane przez margolka1986 Pokaż wiadomość
według intrukcji samodzielnego robienia zaproszen iovy po zrobieniu projektów trzeba je poddac pod ocenę zrobiłam kilka wersji i zaszaleje i różni goscie będą mieli rózne zaproszenia. ale bede wdzięczna za pomoc w wyborze wzoru który powinen byc powielony najwięcej razy na razie jest 7 propozycji ale pomysly sa jeszcze w głowie wiec pewnie to nie koniec
Brawo Wszystkie ładne, ale 1 i 3 chyba są najładniejsze
__________________
28.05.2011Szczęśliwa Żonka
13.10.2011 Szczęśliwa Mama



Edytowane przez Tenaya24
Czas edycji: 2011-03-18 o 22:44
Tenaya24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 07:38   #3167
nimportequoi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: [lublin]
Wiadomości: 69
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez asioks Pokaż wiadomość
Niestety jeszcze mi się nie udało, miałam się do niego wybrać dzisiaj po pracy, ale byłam tak zmęczona, że już mi się nie chciało. Jutro jedziemy polować na obrączki to przy okazji zajrzę i do niego. Ja potrzebuję fryzjera na sierpień, więc za bardzo się nie nastawiam, że będzie miał wolny termin, ale sprawdzić nie zaszkodzi. Tylko nie wiem co zrobię jak ani on ani p.Irena nie będą mieli wolnego terminu, bo tak prawdę mówiąc nie widziałam żeby ktoś tu polecał innego fryzjera....całkiem tak jak by w Lublinie był jeden....no dobra-dwóch
Co do fryzjera, to ja zapisałam się do Villa Rosa. Też chcę coś z warkoczem, a widziałam w galerii na FB, że mają takie fryzurki i nawet ładnie to wygląda. Przeważnie chodzę jeszcze do Pro Arte, ale nigdy nie upinałam tam włosów. Z usług jestem zadowolona, wszystko profesjonalnie, więc na ślub też powinni uczesać. ALE, w innym wątku ktoś mnie uświadomił, że mają zamykać, nie wiem tylko, czy to sprawdzona informacja ...

Aaaaa, i też prosiłabym o dopisanie mnie do listy na 30 kwietnia . Parafia Cywilno-Wojskowa p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP ;]

Edytowane przez nimportequoi
Czas edycji: 2011-03-19 o 07:40
nimportequoi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 07:47   #3168
Tenaya24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 605
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez nimportequoi Pokaż wiadomość
Co do fryzjera, to ja zapisałam się do Villa Rosa. Też chcę coś z warkoczem, a widziałam w galerii na FB, że mają takie fryzurki i nawet ładnie to wygląda. Przeważnie chodzę jeszcze do Pro Arte, ale nigdy nie upinałam tam włosów. Z usług jestem zadowolona, wszystko profesjonalnie, więc na ślub też powinni uczesać. ALE, w innym wątku ktoś mnie uświadomił, że mają zamykać, nie wiem tylko, czy to sprawdzona informacja ...

Aaaaa, i też prosiłabym o dopisanie mnie do listy na 30 kwietnia . Parafia Cywilno-Wojskowa p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP ;]
Ja wczoraj zapisałam się do fryzjera. Moja fryzjerka ma akurat urlop pod koniec maja, ale poleciła mi inną. Mam nadzieję, że będę zadowolona włosy mam krótkie, bo do ramion. Do września miały być dłuższe, ale wyszedł maj za to kondycja włosów w naturalny sposób mi się poprawiła Są jakby gęstsze

Tak czytam sobie listę ślubno-weselną i widzę, że razem z urszulac1 jestem 3 w kolejce a miałam być 30-ta
__________________
28.05.2011Szczęśliwa Żonka
13.10.2011 Szczęśliwa Mama



Edytowane przez Tenaya24
Czas edycji: 2011-03-19 o 07:56
Tenaya24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 08:07   #3169
Kicur
Raczkowanie
 
Avatar Kicur
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin/ odchłań medycyny
Wiadomości: 101
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez margolka1986 Pokaż wiadomość
według intrukcji samodzielnego robienia zaproszen iovy po zrobieniu projektów trzeba je poddac pod ocenę zrobiłam kilka wersji i zaszaleje i różni goscie będą mieli rózne zaproszenia. ale bede wdzięczna za pomoc w wyborze wzoru który powinen byc powielony najwięcej razy na razie jest 7 propozycji ale pomysly sa jeszcze w głowie wiec pewnie to nie koniec
śliczne zaproszenia eleganckie i jednocześnie skromne- takie właśnie mi się podobają, chociaż mój Tż na pewno uznałby, że "proste" i kazał coś dodać...ehhh... Najbardziej podobają mi się pierwsze dwa-imiona na białym tle wydają się ciut zbyt agresywne, ale to tylko moje zdanie
__________________
'Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo wiedza jest ograniczona.' A.Einstein
Kicur jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 08:08   #3170
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez margolka1986 Pokaż wiadomość
a na którego sierpnia będziesz próbować się dostac asioks?>

według intrukcji samodzielnego robienia zaproszen iovy po zrobieniu projektów trzeba je poddac pod ocenę zrobiłam kilka wersji i zaszaleje i różni goscie będą mieli rózne zaproszenia. ale bede wdzięczna za pomoc w wyborze wzoru który powinen byc powielony najwięcej razy na razie jest 7 propozycji ale pomysly sa jeszcze w głowie wiec pewnie to nie koniec
super zaproszenia masz talent dziewczyno
Mi się podobają wg kolejności od najbardziej do najmniej: 3, 6, 5, 1, 7, 2, 4

Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość
Szybko, ale masę przebojów po drodze mieliśmy ale udało się ksiądz dwa razy skreślał nas z kalendarza i 3 razy nas wpisywał. He, he, do trzech razy sztuka Wesele będzie, ale troszkę okroimy liczbę gości ze względu na weselny budżet.
Dzięki za informację o usc
iova zdaje się, że teraz Ty prowadzisz listę, więc możesz mnie przepisać na 28 maja wooooow, to już niedługo 71 dni na suwaczku... już się nie mogę doczekać
Super A gdzie będziecie mieć wesele? Jak szybko udało wam się znaleźć salę, gratuluję! A 71 dni minie ci tak szybko, ani się obejrzysz i już będzie po
Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość
Tak czytam sobie listę ślubno-weselną i widzę, że razem z urszulac1 jestem 3 w kolejce a miałam być 30-ta
przeskoczyłaś o 27 oczek
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 08:40   #3171
Tenaya24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 605
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
Super A gdzie będziecie mieć wesele? Jak szybko udało wam się znaleźć salę, gratuluję! A 71 dni minie ci tak szybko, ani się obejrzysz i już będzie po

przeskoczyłaś o 27 oczek
Dziękuję Z salą na maj nie ma większych problemów. My szukaliśmy sali, która nie będzie typowo restauracyjna (czyli mała) ani typowo weselna (czyli duża i przestronna). W ogóle to początkowo wesela miało nie być, tylko skromny obiad dla najbliższych. Zrezygnowaliśmy z lokalu, który mieliśmy zarezerwowany. Później doszliśmy do wniosku, że wesele jednak zrobimy, ale okroimy troszkę liczbę gości. Zarezerwowaliśmy salę w Bosmanie. W maju robią tam również małe wesela za niższą kwotę niż w sezonie weselnym. Lokal optycznie wydaje się niezbyt duży, więc mniejsza liczba gości tam nie zginie a jeśli zdecydujemy się powiększyć liczbę gości, to też nie będzie tłoku. Także mamy jeszcze czas na zastanowienie się
__________________
28.05.2011Szczęśliwa Żonka
13.10.2011 Szczęśliwa Mama


Tenaya24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 09:07   #3172
_Olka_
Raczkowanie
 
Avatar _Olka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lbn/Uk
Wiadomości: 151
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Widze,ze zdania na temat karmy dla zwierzakow są podzielone jednak pozostaniemy chyba przy normalnowsci,ze tak się wyrażę...
Nie będziemy dokładać żanych karteczek z prosbami czy to o ksiażki,czy wino czy tez inne prezenty,co goscie przyniosa to przyniosa,jakos się spozytkuje.Jakos tak wydaje mi się,ze troche nie zręcznie jest i nie smacznie zapraszac gosci a jednoczesnie prosic o prezent.Ale to tylko moje skromne zdanie.Choc troszke szkoda mi tych pieskow,ktorym mozna by pomoc
pozdrawiam,
lece do pracy ,piekny ,sloneczny dzien się zapowiada w Edinburghu miłego dnia kobitki
_Olka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 09:09   #3173
Telka10
Zakorzenienie
 
Avatar Telka10
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3 890
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez iovaa Pokaż wiadomość
A co to wpisu o pieniążkach, jedna rada: dać te wpisy młodym gościom, a starszym ich oszczędzić. Tak zawyrokowała moja mama i tak chyba będzie...
Ja młoda jestem i nie lubię takich wierszyków...lubię kupować prezenty i ze swojego doświadczenia wiem, że one się na prawdę przydały! Nie nastawiajcie się, że ludzie Wam kupią coś bezużytecznego. Kupią raczej coś na co Wam będzie po ślubie szkoda pieniędzy - np. piękną pościel, super sztućce, czy komplet kawowy.
Cytat:
Napisane przez _Olka_ Pokaż wiadomość
ogladalyscie ostatnio <uwage?> duzo sie mowi na temat maltretowania i glodzenia psiakow,moja mama wymyslila,zeby w zaproszenia wlozyc karteczke aby zamiast kwiatow goscie dali karme dla psow,ktora to potem zawieziemy do schroniska.No niby bardzo szczytny cel,bo kwiaty i tak się zepsuja,zwiedna i je wyrzuce a tu pomozemy biednym psiakom,ale jakos tak chyba nie smacznie by to wygladalo jakby para mloda stala pod kosciolem,wszystko ladnie ,pieknie a goscie stali z zyczeniami i workami karmy dla psow;/ no i mam dylemat.
Cytat:
Napisane przez iovaa Pokaż wiadomość
Myślę, że całkiem niepotrzebnie masz taki dylemat. Ja byłam na jednym weselu, gdzie była karma zamiast kwiatów. Też się spodziewałam ludzi z pałeczkami karmy w rękach, ale większość pomyślała inaczej i kupiła karmę sypką, w większych workach lub w puszkach. Ludzie wręczali po prostu reklamówki z żarciem psim, więc nie wyglądało to tragicznie. A potem młodzi zawieźli wszystko do schroniska.

Bardzo dobry pomysł wg mnie i wart rozważenia
Pomysł bardzo szlachetny, ale nie oszukujmy się, że karma zwierzęca po prostu śmierdzi (jak dla mnie). Jeszcze ta w puszkach ok...ale te w workach czuć. Jakoś bym nie chciała tak stać w kościele i czuć tą woń chyba jednak wolałabym po wszystkim kupić karmę i z nią pojechać do schroniska.

Cytat:
Napisane przez margolka1986 Pokaż wiadomość
a na którego sierpnia będziesz próbować się dostac asioks?>

według intrukcji samodzielnego robienia zaproszen iovy po zrobieniu projektów trzeba je poddac pod ocenę zrobiłam kilka wersji i zaszaleje i różni goscie będą mieli rózne zaproszenia. ale bede wdzięczna za pomoc w wyborze wzoru który powinen byc powielony najwięcej razy na razie jest 7 propozycji ale pomysly sa jeszcze w głowie wiec pewnie to nie koniec
Do mnie przemawia 2 i 3

Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość
Tak czytam sobie listę ślubno-weselną i widzę, że razem z urszulac1 jestem 3 w kolejce a miałam być 30-ta
Super że się zdecydowaliście na wcześniejszy termin
Telka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:01   #3174
iovaa
Raczkowanie
 
Avatar iovaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez margolka1986 Pokaż wiadomość
a na którego sierpnia będziesz próbować się dostac asioks?>

według intrukcji samodzielnego robienia zaproszen iovy po zrobieniu projektów trzeba je poddac pod ocenę zrobiłam kilka wersji i zaszaleje i różni goscie będą mieli rózne zaproszenia. ale bede wdzięczna za pomoc w wyborze wzoru który powinen byc powielony najwięcej razy na razie jest 7 propozycji ale pomysly sa jeszcze w głowie wiec pewnie to nie koniec
Hehe jestem dumna, że komuś się przydała moja instrukcja
te różne wersje zaproszeń, to fajny pomysł, goście mogą poczuć się wyróżnieni i potraktowani indywidualnie
Bardzo ładną kolorystykę wybrałaś, muszę przyznać, uwielbiam takie złoto-czekoladowe kolory
Mi się najbardziej podobają 3, 5 i 7 - ex equo
Kokardka bardzo profesjonalna, mogę zapytać jak robiona? Czy też z trzech fragmentów kokardy?

Tenaya24, nimportequoi - dopisałam Was W przyszłości, w razie próśb o dopisanie, wolałabym info na PW. Nie chciałabym, żeby się zdarzyło, że przeoczę taką prośbę wśród postów na forum i ktoś mógłby się obrazić

Cytat:
Napisane przez _Olka_
Widze,ze zdania na temat karmy dla zwierzakow są podzielone jednak pozostaniemy chyba przy normalnowsci,ze tak się wyrażę...
Nie będziemy dokładać żanych karteczek z prosbami czy to o ksiażki,czy wino czy tez inne prezenty,co goscie przyniosa to przyniosa,jakos się spozytkuje.Jakos tak wydaje mi się,ze troche nie zręcznie jest i nie smacznie zapraszac gosci a jednoczesnie prosic o prezent.Ale to tylko moje skromne zdanie.Choc troszke szkoda mi tych pieskow,ktorym mozna by pomoc
Cytat:
Napisane przez Telka10
Ja młoda jestem i nie lubię takich wierszyków...lubię kupować prezenty i ze swojego doświadczenia wiem, że one się na prawdę przydały! Nie nastawiajcie się, że ludzie Wam kupią coś bezużytecznego. Kupią raczej coś na co Wam będzie po ślubie szkoda pieniędzy - np. piękną pościel, super sztućce, czy komplet kawowy.
Jak widać, ile ludzi, tyle opinii
Co do karmy, para młoda, która prosiła o taki dar zamiast kwiatów, od razu zniosła wszystko do samochodu, więc nic nie śmierdziało w kościele, także myślę że nie powinno być problemu.
Z tego co wiem, ta para miała w ogóle dwa typy zaproszeń: inne dla starszych, inne dla młodszych gości, starsi mieli kwiaty, młodsi karmę.
Ale to dużo zależy od "typu" rodzinki. U mnie jest podobny dylemat, bo o ile od strony mojego TŻ-ta nie będzie problemu, cała rodzinka jest raczej "nowoczesna" i nawet babcia TŻ-ta stwierdziła, że napisać karteczkę na wino zamiast kwiatów można, bezproblemowo. O tyle problematyczna jest moja strona, bo rodzinka jest raczej "tradycyjna", dlatego od mojej strony nie wszyscy dostaną wkładkę o pieniążkach i winie zamiast prezentu i kwiatów.
Ale mam nadzieję, że nikt nie będzie chciał nas na siłę uszczęśliwić prezentami. Raczej wszystko mamy, a trzy miksery czy kolejny serwis obiadowy nie jest nam potrzebny... Ponadto ze względu na fakt, że my częściowo też musimy spłacić wesele, więc prezenty nawet są nam wręcz nie na rękę. Co innego, gdy Para Młoda ma zafundowane wesele i całość z kopert zachowuje dla siebie, wtedy takiej parze na pewno jest bardziej wszystko jedno. Lub jeśli ktoś po prostu potrzebuje zestawu sztućców czy pięknej pościeli, bo np. takiej nie ma w "posagu"
Myślę, że to jest kwestia bardzo indywidualna.
A kupowanie czegokolwiek (karmy, wina, kuponów lotka, zabawek czy przyborów szkolnych dla dzieci z sierocińca) zamiast kwiatów dla młodych jest wg mnie bardzo sensowne. Na żadnym weselu "kwiatowym" nie widziałam, żeby te kwiaty się na coś przydały. Skoro można w możliwie łagodny sposób zasugerować, czego się oczekuje, i skoro pieniądze na bukiet i na ewentualny inny prezent są te same, to czemu nie chcieć czegoś, z czego na prawdę będziemy się cieszyć?
iovaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 12:30   #3175
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Rozmawiałyście o godzinach na fryzjera i makijaż. Ja ślub mam o 17, a fryzjer - 12.00, makijaż - 14.00. Myślę, że wystarczy. Nie chciałam przesadzić w drugą stronę i np od rana być już uczesana i we fryzurze i potem do kościoła iść po całym dniu noszenia tej fryzury, i tak ma długo wytrzymać, to im później tym lepiej, ale z zapasem czasu oczywiście.

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dylemat. Nie wiem czy dołączać do zaproszeń prośbę o pieniądze zamiast prezentów.
My dołączaliśmy wierszyk i dla mnie nie jest to nieeleganckie. Nie wszyscy zaproszeni goście wiedzą, że mieszkam sama juz długo i wszystkie potrzebne sprzęty w związku z tym mamy. I naprawdę nie potrzebujemy żelazka, odkurzacza, czy innych tego typu rzeczy bo po co, urządzanie mieszkania i takie zakupy juz dawno za mną. Zdecydowanie bardziej przydadzą się pieniądze. I tu uważam, że nie ma co czekać aż goście sami się domyślą czy będą pytać. Śmieszny wierszyk nie powinien nikogo obrazić.

Cytat:
Napisane przez margolka1986 Pokaż wiadomość
ma ktoś kogoś godnego polecenia w Lublinie lub świdniku ?
przeglądam fora ale oprócz karola brzyskiego malo konkretnych namiarów ... a czas leci..
Ja nie miałam, w końcu zapisałam się u siebie na osiedlu.

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
Witam dawno mnie mnie było ale siedzę na wątku dla PMek 2012 ale podczutuję was
dla zainteresowanych targi Klejnot dla ewy (czyli kamieni) odbędą się na UP za dwa tygodnie. Wiem bo kilka razy pracowałam tam u różnych wystawców a mój TŻ pracuje tam dorywczo. Rozstawia stoły i rozwozi plakaty. Więc ma informacje z pierwszej ręki od swojego szefostwa czyli organizatorów.
Jak będziesz wiedziała w jakie dni to daj znać, będę zainteresowana.

Cytat:
Napisane przez ona911 Pokaż wiadomość
Ja też miałam ten problem. Nawet miałam wszystko wybrane itd ale jak pytałam ludzi z bliskiego mi otoczenia co o tym myślą, to tak trochę kręcili nosem, że nie wypada :/ więc ja zrezygnowałam. Wolę uniknąć tych krzywych spojrzeń na swoim ślubie (że zaprosiliśmy ich dla kasy czy coś). Większość i tak daje pieniądze a jak pojawi się kilka prezentów to też nic się nie stanie.
To właśnie jest kwestia podejścia. Kilka prezentów jak bedzie to owszem nic się nie stanie, jeśli będą to prezenty potrzebne młodym, bo jak mielibyśmy dostać żelazko czy cokolwiek innego co mamy to po co, i co z tym potem robić..

Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, czy z USC potrzebne jest tylko zaświadczenie, że się nie jest/nie było w związku małżeńskim? Czy coś jeszcze? Bierzemy ślub konkordatowy. To zaśw. jest ważne 3 mies. tak?
Wiem, że to pytanie padało juz tysiąc razy, ale w pracy jestem i nie mam jak szukać
Zaświadczenie z USC jest ważne dokładnie 3m-ce i ani dnia dłużej. A idąc do USC mówicie, że zaświadczenie do ślubu konkordatowego i tyle, wszystkie potrzebne papierki dostaniecie. Nawet nie pamiętam co tam było bo od razu zanieśliśmy do kościoła. Dostaniecie 3 egzemplarze i wszystkie do kancelarii dajecie. Tam od razu będą informacje jakie nazwisko będziesz mieć po ślubie i jakie nazwisko bedą miały dzieci.

Cytat:
Napisane przez _Olka_ Pokaż wiadomość
ponawiam pytanie odnosnie papierow z USC,czy wazne sa 3 miesiace czy dluzej?
3m-ce
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 14:04   #3176
anecia1042
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 24
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

mam pytanie do dziewczyn które się czeszą bądź które się czesały u Karola Brzyskiego. czy robi on fryzury próbne? bo szczerze mówiąc zapisałam się do niego już na fryzurkę ale nic nie mówił o próbnym, a przyznam się ze jeszcze nigdy u niego nie byłam i idę trochę na żywioł bo nie wiem co mi zrobi na głowie i trochę zaczynam się stresować
anecia1042 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 15:07   #3177
margolka1986
Zakorzenienie
 
Avatar margolka1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnik k.Lublina :)
Wiadomości: 3 174
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość

Brawo Wszystkie ładne, ale 1 i 3 chyba są najładniejsze
Cytat:
Napisane przez Kicur Pokaż wiadomość
śliczne zaproszenia eleganckie i jednocześnie skromne- takie właśnie mi się podobają, chociaż mój Tż na pewno uznałby, że "proste" i kazał coś dodać...ehhh... Najbardziej podobają mi się pierwsze dwa-imiona na białym tle wydają się ciut zbyt agresywne, ale to tylko moje zdanie
Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
super zaproszenia masz talent dziewczyno
Mi się podobają wg kolejności od najbardziej do najmniej: 3, 6, 5, 1, 7, 2, 4
Cytat:
Napisane przez Telka10 Pokaż wiadomość
Ja młoda jestem i nie lubię takich wierszyków...lubię kupować prezenty i ze swojego doświadczenia wiem, że one się na prawdę przydały! Nie nastawiajcie się, że ludzie Wam kupią coś bezużytecznego. Kupią raczej coś na co Wam będzie po ślubie szkoda pieniędzy - np. piękną pościel, super sztućce, czy komplet kawowy.

Do mnie przemawia 2 i 3
Cytat:
Napisane przez iovaa Pokaż wiadomość
Hehe jestem dumna, że komuś się przydała moja instrukcja
te różne wersje zaproszeń, to fajny pomysł, goście mogą poczuć się wyróżnieni i potraktowani indywidualnie
Bardzo ładną kolorystykę wybrałaś, muszę przyznać, uwielbiam takie złoto-czekoladowe kolory
Mi się najbardziej podobają 3, 5 i 7 - ex equo
Kokardka bardzo profesjonalna, mogę zapytać jak robiona? Czy też z trzech fragmentów kokardy?
dziękuję Kochane za opinie miło mi że zaproszenia sie podobają - rzeczywiście zależało mi na tym, żeby były eleganckie ale w miare skromne no i kolorystycznie dopasowane do całości jeszcze mam kilka pomysłow wiec pewnie postana kolejne projekty
co do kokardki zrobiłam ją z 1 kawałka wstązki ale poćwicze jeszcze moze z 2 kawałków moze wyjdzie ładniejsza ?

co do wierszyków to zamiast kwiatów zamierzamy poprosic o totka - chciałam umieszczac tez kawałek wierszyka o pieniądzach bo tez mamy już jak wspomniała monika zelazko odkurzacz seriws do kawy i sztyce a to najczęstsze prezenty a Nam przydałaby sie kasa bo chcemy za swoje zrobić sobie meble w kuchni... ale mama tez sugeruje mi ze to nieeleganckie i już sama nie wiem czy to dopisywać czy sobie darowac..

czy prawie wszytskie lubelskie PMki czesza się u karola mimo ze czasem to będzie ich pierwsza obecnośc w tym salonie ?? w tamtym roku np kilka Dziewczyn miało tego samego fotografa w tym widze własnie trend na fryzjera :0
__________________
____________

wymianka książkowa

Moje papierowe szaleństwa

Edytowane przez margolka1986
Czas edycji: 2011-03-19 o 15:08
margolka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 16:15   #3178
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez anecia1042 Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn które się czeszą bądź które się czesały u Karola Brzyskiego. czy robi on fryzury próbne? bo szczerze mówiąc zapisałam się do niego już na fryzurkę ale nic nie mówił o próbnym, a przyznam się ze jeszcze nigdy u niego nie byłam i idę trochę na żywioł bo nie wiem co mi zrobi na głowie i trochę zaczynam się stresować
Tak Karol i Irenka robią fryzury próbne (co najmniej 3 upięcia). Jak ja się ostatnio chciałam zapisać, to chłopaczek tam pracujący powiedział, że fryzurę próbna robi się miesiąc przed. Ja jestem umówiona na 17 maja a ślub 2 lipca..ale u mnie inna sytuacja więc... . Musisz pójść i się umówić i to jak najszybciej..bo Karol (jeśli on ma Cię czesać) ma pełniutki kalendarz na miesiąc..dwa w przód
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...





Edytowane przez ona911
Czas edycji: 2011-03-19 o 18:04
ona911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 17:54   #3179
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez margolka1986 Pokaż wiadomość
co do wierszyków to zamiast kwiatów zamierzamy poprosic o totka - chciałam umieszczac tez kawałek wierszyka o pieniądzach bo tez mamy już jak wspomniała monika zelazko odkurzacz seriws do kawy i sztyce a to najczęstsze prezenty a Nam przydałaby sie kasa bo chcemy za swoje zrobić sobie meble w kuchni... ale mama tez sugeruje mi ze to nieeleganckie i już sama nie wiem czy to dopisywać czy sobie darowac..

czy prawie wszytskie lubelskie PMki czesza się u karola mimo ze czasem to będzie ich pierwsza obecnośc w tym salonie ?? w tamtym roku np kilka Dziewczyn miało tego samego fotografa w tym widze własnie trend na fryzjera :0
Ktoś już napisał ładnie na forum, że goście i tak planują przeznaczyć pewną kwotę na kwiaty/cokolwiek innego i prezent, i wydaje mi się, że im jest tak na prawdę wszystko jedno w jakiej formie dadzą prezent (rzecz czy pieniądze), a jeśli napiszecie czego oczekujecie to wszystkim będzie łatwiej. goście nie będą się głowić co wam kupić a wy unikniecie niezadowolenia z powtarzającego się prezentu. Prezent ma być dla młodych, czyli taki, którego oni najbardziej potrzebują a nie każdy zna was na tyle, żeby się domyśleć. Wśród naszych gości wiem, że będzie kilka osób, które koniecznie chcą dać prezent w postaci rzeczy a nie pieniędzy, dlatego kilka prezentów wymyśliliśmy/wymyślimy, a niespodziewanych niepotrzebnych prezentów wolałabym uniknąć.

A co do fryzjera to ja mam innego
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 19:27   #3180
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Hej dziewczyny!
Ja też mam innego niż Karol fryzjera. Sama jeszcze u niego nigdy upięcia nie robiłam, ale czesał moją przyjaciółkę do ślubu i generalnie jest bardzo kreatywny więc się nie obawiam. Ale na próbną fryzurę umówię się na pewno chociażby, żeby się przekonać, że to co sobie upatrzyłam w ogóle do mnie pasuje.

Margolka zaproszenia super. Mi się najbardziej podobają pierwsze i ostatnie, ale jak widać, różne mamy opinie. Generalnie naprawdę są godne podziwu

Teneya24 tak się cieszę, że wszystko udało Wam się załatwić. Maj to piękny miesiąc i Wasz ślub z pewnością również będzie przepiękny. A jak się maleństwo rozwija? Daje Ci się bardzo we znaki? Z tego co mówisz, na razie wzmacnia Twoje włosy

Ona911, opowiedz jak Twoja wizyta w Polsce. Już wróciłaś do UK? Dużo udało Ci się załatwić. My jedziemy już za 10 dni nie mogę się doczekać Po raz pierwszy od 2 lat spędzę w kraju całe 2 tygodnie. Ale będę zabiegana za wszystkie czasy. Mam nadzieję, że się uda.

Co do info o prezentach na zaproszeniach, z pomocą koleżanki, która robi nasze zaproszenia doszłam do wniosku, że na samym zaproszeniu będzie informacja o co prosimy zamiast kwiatów. Będzie brzmieć tak:

Drodzy Goście, prosimy byście zamiast kwiatów podarowali
misie, słodycze, przybory szkolne lub książki,
które w Waszym imieniu przekażemy potrzebującym dzieciom.
Narzeczeni


Do tego do przygotuje nam również karteczki z prośbą o pieniądze zamiast prezentów i jak się zdecydujemy to je dołączymy, a jak nie to nie Mam takie same dylematy jak Wy w tej kwestii.
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.