Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-12, 18:26   #4081
natalcia2307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

hej dziewczyny. jestem zainteresowana trwałym prostowaniem włosów. Czy któras z was moglaby mi polecic jakis salon w okolicach krakowa, bo czytalam ze w Poznaniu jest najlepszy ale z rzeszowa to troszke daleko;/ czekam na wasza odp
natalcia2307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:56   #4082
gazowanemleko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 71
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

kraków - salon expander ul. długa, sama niedługo sie tam wybieram
__________________

gazowanemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 19:53   #4083
buczaka
Raczkowanie
 
Avatar buczaka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez gazowanemleko Pokaż wiadomość
kraków - salon expander ul. długa, sama niedługo sie tam wybieram

Keidy sie wybierasz na prostowanie? Mogłabyś przy okazji spytać o cenę odrostu? Ja jakoś nigdy nie mam okazji tam zaglądnąć.
__________________
buczaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 16:51   #4084
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez buczaka Pokaż wiadomość
Keidy sie wybierasz na prostowanie? Mogłabyś przy okazji spytać o cenę odrostu? Ja jakoś nigdy nie mam okazji tam zaglądnąć.
Ja nie robiłam w tym salonie ale jak pytałam to za odrosty biorą tyle samo co za cały zabieg ( mówię o salonie Ines we Wrocławiu) wyszło by więc 700 zł

Kupiłam dziś zestaw encanto i zrobię tym Mam nadzieję że wyjdzie to dobrze

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

buczaka a jak się twoje włosy mają? Bo ty miałas w tym samym czasie prostowane co ja. Daj jakieś zdjecia
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 15:18   #4085
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

hej, dzwonilam dzis do Ines potwierdzic wizyteto juz za tydz. Pytalam przy okazji o to farbowanie i tym razem doradzili mi zeby jednak nie farbowac przed prostowaniem Powiedzieli ze lepiej tydzien po Sorina a ty po ilu dniach od prostowania farbowalas?
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 17:35   #4086
natalcia2307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

gazowanemleko a jaka metoda masz zamiar zrobic? chcialabym zobaczyc fotki przed i po jakbym mogla prosic;p
natalcia2307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 19:04   #4087
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość
hej, dzwonilam dzis do Ines potwierdzic wizyteto juz za tydz. Pytalam przy okazji o to farbowanie i tym razem doradzili mi zeby jednak nie farbowac przed prostowaniem Powiedzieli ze lepiej tydzien po Sorina a ty po ilu dniach od prostowania farbowalas?
Ja farbowałam chyba po jakimś dłuższym czasie, kilku miesięcy ale ja mam ciemne swoje rozjaśniło mi sporo po prostowaniu i dopiero po kilku miesiącach kolor chciałam jakiś taki jednakowy mieć, ale po farbie były takie dziwne , mniej miękkie
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 07:58   #4088
voodoodolly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 46
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez pulcino84 Pokaż wiadomość
a używasz szamponu i odżywki coppoli???i jak??stosowałaś je przed zabiegiem??bardzo chciałabym się dowiedzieć czy nie przesuszają włosków, ale nigdzie nie mogę znaleźć opini..

Tak używam szamponu i odżywki Coppoli. Włosy są po nich fajne i miękkie, ale jak na moje przesuszone wcześniejszą trwałą włosy jednak za
mało treściwe - kupowałam zestaw u fryzjera i dał mi do włosów farbowanych, może gdyby dał nawilżający to byłoby inaczej.
voodoodolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 09:06   #4089
pulcino84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 43
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez voodoodolly Pokaż wiadomość
Tak używam szamponu i odżywki Coppoli. Włosy są po nich fajne i miękkie, ale jak na moje przesuszone wcześniejszą trwałą włosy jednak za
mało treściwe - kupowałam zestaw u fryzjera i dał mi do włosów farbowanych, może gdyby dał nawilżający to byłoby inaczej.
zazwyczaj kosmetyki do włosów farbowanych posiadają jeszcze więcej substancji odżywczych niż te zwykłe, także nie wiem czy byłoby lepiej....dzięki za odp!
pulcino84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 09:34   #4090
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

no i masz! nie wiem co teraz zrobic, czy farbowac przed czy po... odliczam juz dnia, pamietam Sorina jak ty czekalas na swoje prostowanie bo sledzilam forum. Ale pamietam tez ze jeszcze inne osoby tez robily...moze sie ktos wypowie w kwestii farbowania..alo jak ocenia wszystko po czasie..czy warto?
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 14:37   #4091
colendra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Hej dziewczynki ..ślinka mi cieknie na myśl o prostych gładkich włosach, bo jestem właścicielką puszystego afro, którego nie da się zidentyfikować z niczym innym niż z sianem :C niestety nie stać mnie na zabieg za 800zł a moja szopa jest już wystarczająco sucha i zniszczona by ryzykować u pierwszego lepszego fryzjera...jakiś czas temu zrobiłam sobie grzywkę, którą codziennie prostuje prostownicą, ale miałam ostatnio przykre zdażenie na imprezie: tańczyłam jak szalona, cała mokra, grzywka "poczuła" wilgoć i ...matko co za obciach!!!! małe poskęracne loczki, każdy w inną stronę, z tendencją wskazywania na sufit! I pomyślałam, ze może choć ta grzywkę i pasma z przodu głowy bym wyprostowała...czy któraś z Was zna dobry salon w warszawie? taki gdzie zrobiliby częściowe prostowanie? Bez grzywki wyglądam tragicznie bo mam straaasznie wysokie czoło a'la Frankenstein

a jak pomyśle o wyjeździe na wakacje nad morze z przyjaciółmi, morką wilgotnością i tą grzywką to mi się słabo robi!!!!

Edytowane przez colendra
Czas edycji: 2010-04-16 o 14:41
colendra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 16:24   #4092
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

w Warszawie to chyba montownie fryzur dziewczyny polecały...ale nie jestem pewna...poczyta j watek na pewno cos znajdziesz
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 16:07   #4093
M_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 16
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Dziewczyny ile kosztuje chemiczne prostowanie farouk w Poznaniu?
I gdzie polecacie się wybrać (Słowiańska)? I jaką fryzjerkę najlepiej wybrać ?
M_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 16:31   #4094
natalcia2307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

czy moglaby któraś z Was wrzucic fotki przed i po prostowaniu np w krakowie czy poznaniu? bo chcialabym sie na to zdecydowac ale nie wiem czy warto.
natalcia2307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 12:23   #4095
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

moge wrzucic jak zrobie w czwartek.
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 18:09   #4096
natalcia2307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

no to fajnie a gdzie robisz?
natalcia2307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 20:26   #4097
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość
moge wrzucic jak zrobie w czwartek.

Aaa to już za 2 dni Ciekawe jak Ci to wyjdzie. Zapamiętaj kto będzie Ci robił I zrób zdjęcia włosów teraz bo potem nie będizesz już miała w kręconych i w szopie
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 22:03   #4098
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

A ja ide jutro na prostowanko wlosow Globalem i zaplace za nie 600 zl, plus farba i balejaz przed prostowaniem . . . ^^ hmm czy facet moze sobie robic balejaz?? nie wygloda to glupio ?
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 22:51   #4099
Oleksandra_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 14
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Robiłam prostowanie jakiś hmm.. miesiąc temu (?) i powiem szczerze że kocham moje włoski ;D Przed zabiegiem moje włosy to była porażka... puchate, kręcone(nie falowane) Nie były aż tak bardzo zniszczone, ale były matowe i wyglądały niezdrowo. Jak prostowałam włosy to po chwili miałam fale. W Irlandii powietrze jest bardzo wilgotne, a moje włosy są na nią podatne więc wyglądałam jak idź z stąd i nie wracaj xd Miałam już dość! Skończyło się na tym że związywałam włosy w kucyka. Wtedy koleżanka powiedziała Mi o `chemicznym prostowaniu włosów`. Zaciekawiła Mnie, więc weszłam na GoogloPedie i czytałam i czytałam ;D Byłam 100% zdecydowana na prostowanie. Nie obchodziło mnie jak bardzo zniszczę sobie włosy. Mogłabym nawet wyjść łysa i bym się nie przejeła Ale potem naczytałam się że to niby wcale nie działa, że to nie prostuje włosów etc. Aż do samego zabiegu miałam w i e l k i e w ą t p l i w o ś c i. Ale postanowiłam spróbować. Efekt jest satysfakcjonujący. Włosy może nie są proste jak druty, ale widać dużą różnice pomiędzy tym co kiedyś miałam na głowie i tym co teraz mam A przedewszystkim nie mam już szopy, z czego najbardziej się ciesze. Używam mase kosmetyków regenerujących i wygładzających więc wyglądają zdrowo i lśniąco. Jest tylko jedno ale- koleżanki cały czas je dotykają (i Ja też więc szybko się przetłuszczają xD Czym pielęgnujecie włoski?

PS. poszukam jakiś fotek i potem wkleje
__________________
Czy to nie absurdalne, że wspomnienia o dobrych czasach o wiele częściej doprowadzają do łez, niż wspomnienia o tych złych?
Oleksandra_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 07:04   #4100
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

juz za 2 dni. w srode to chyba nie zasne z wrazenia. Jutro bede myla i nie wyprostuje, zeby w czwartek widzieli jakie mam, to pstrykne zdjecie i wrzuce.

"no to fajnie a gdzie robisz? "
Robie w salonie Ines we Wroclawiu, tam gdzie Sorina.
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 11:02   #4101
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

dziewczyny robi jakis salon prostowanie keratynowe we Wrocławiu?
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 16:04   #4102
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość
juz za 2 dni. w srode to chyba nie zasne z wrazenia. Jutro bede myla i nie wyprostuje, zeby w czwartek widzieli jakie mam, to pstrykne zdjecie i wrzuce.

"no to fajnie a gdzie robisz? "
Robie w salonie Ines we Wroclawiu, tam gdzie Sorina.
Lepiej się porządnie wyśpij bo potem przez kolejne 3 dni będzie ciężko. W salonie i tak zobaczą jakie masz bo najpierw je myją i suszą suszarką. Efekt piorunujący

Onyks mam prośbę zapytaj w salonie Ines czy można po Goldwellu robić keratynowe prostowanie i czy po tym keratynowym można potem Goldwellem. Ja kupiłam sobie i siostrze to brazylijskie i teraz się boję
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 09:06   #4103
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

nie ma sprawy, zapytam.
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 15:01   #4104
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Onyks pokaż swoje włosy jak teraz wyglądają?
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 15:45   #4105
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
dziewczyny robi jakis salon prostowanie keratynowe we Wrocławiu?
Robi
  • salon na ul. Cybulskiego - metodą Coppoli, cena 350-700zł w zależności od długości włosów
  • salon na ul. Szewskiej - też Coppola, cena 450-700zł
  • Akademia Berendowicz&Kublin na Kazimierza Wlk. robi Global Keratin, cena to 530zł -zabieg +kosmetyki do domu (tu planuję się wybrać ze względu na metodę i cenę).

Tyle się dowiedziałam telefonicznie i internetowo . Na prostowanie planuję wybrać się w maju.
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 21:19   #4106
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

wlasnie umylam wlosy i pstyknelam zdjecie. Jeszcze mi nie wyschly calkiem (normalnie mam jeszcze wieksza szope) ale musze juz isc spac bo o 4 pobudka. Coz za poswiecenie.
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 21:31   #4107
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Onyks powodzenia jutro i koniecznie napisz po powrocie wszystko
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 20:57   #4108
jojogoba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

dziewczyny POLECAM Global Kreatin miałam straszne włosy w związku ze niedługo mam ślub postanowiłam sobie że to jedyna okazja zeby zainwestować w siebie i tak też zrobiłam)) zabieg mialam 9 kwietnia i jestem zachwycona moje wlosy byy masakrycznie zniszczone gdyz w 5 miesiecy zeszlam z czarnych do blondu ......uffffff to byla tragedia popalone wykruszone strzepki wlosow w dodatku za młodu miałam anielskie loczki wiec po takiej ilosci zabiegów z pięknych spręzynek zrobiły mi sie jakieś druty w dodatku kołtuniły się.............ale to juz zniknelo teraz lśniące PROSTE miękkie i ukladaja się jak ja chce (wiem pewnie to brzmi jak typowy tekst z reklamy) ale to prawda włosy są bOOOOSKIE z reszta kolejny zabieg mam przed ślubem fakt koszt 800 zł (z szamponem i odżywką) ale suma sumarum podliczcie same ile wydajecie na jakies wynalazki jedwab itp ktore nie zawsze sa skuteczne
jojogoba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 08:47   #4109
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Jestem. Wczoraj nie dalam rady nawet zdjecia pstyknac. 9 godzin w drodze i 5,5 na fotelu. Jeszcze dzis do siebie nie doszlam. A do rzeczy: włosy cuuuuuudne boooskie az nie do wiary ze taka szope mozna w cos takiego zamienic. Mam myc je okolo 15 w niedziele. Kupilam u nich szampon i odzywke. Co chwile chodze do lustra patrzec czy sie nic nie odgielo. Bo po nocy mi sie koncowka delikatnie wywilela i jak chcialam ja przeprostowac to mi sie fala zrobila w tym miejscu gdzie prostownice przylozylam. Myslalam ze zawalu dostane!! Przejechalam pare razy i jest ok ale cala w stresie jestem czy po myciu to nie wyjdzie. W nocy spalam na boku z poduszeczka taka zwinieta podlozona pod glowe ale i tak co chwile pobudka byla. Zobaczymy w niedziele.
Sorina a Twoje i Twojej siostry wlosy bardzo sie zmienily po myciu?
Pytalam o to czy mozesz keratynowe po goldwellu zrobic i mowily ze bez problemu bo to nie jest jakas chemia tylko praktycznie samo odzywianie. I potem z goldwellem na to tez nie bedzie problemu. Tylko mowily ze mocno skreconych to chyba keratyna nie wyprostuje.
A robily mi dwie dziewczyny (a momentami to 5 osob przy ostatniej fazie) Ania i Gosia.
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 10:16   #4110
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość
Jestem. Wczoraj nie dalam rady nawet zdjecia pstyknac. 9 godzin w drodze i 5,5 na fotelu. Jeszcze dzis do siebie nie doszlam. A do rzeczy: włosy cuuuuuudne boooskie az nie do wiary ze taka szope mozna w cos takiego zamienic. Mam myc je okolo 15 w niedziele. Kupilam u nich szampon i odzywke. Co chwile chodze do lustra patrzec czy sie nic nie odgielo. Bo po nocy mi sie koncowka delikatnie wywilela i jak chcialam ja przeprostowac to mi sie fala zrobila w tym miejscu gdzie prostownice przylozylam. Myslalam ze zawalu dostane!! Przejechalam pare razy i jest ok ale cala w stresie jestem czy po myciu to nie wyjdzie. W nocy spalam na boku z poduszeczka taka zwinieta podlozona pod glowe ale i tak co chwile pobudka byla. Zobaczymy w niedziele.
Sorina a Twoje i Twojej siostry wlosy bardzo sie zmienily po myciu?
Pytalam o to czy mozesz keratynowe po goldwellu zrobic i mowily ze bez problemu bo to nie jest jakas chemia tylko praktycznie samo odzywianie. I potem z goldwellem na to tez nie bedzie problemu. Tylko mowily ze mocno skreconych to chyba keratyna nie wyprostuje.
A robily mi dwie dziewczyny (a momentami to 5 osob przy ostatniej fazie) Ania i Gosia.


cudowne te wosy Ja już nie pamiętam jak miałam takie lejące

Ta Ania to do pomocy chyba ( u mnie i siostry ona pomagała właśnie ) A Gosia to taka w czarnych włosach?

Ja włosów nie prostowałam prostownicą już potem. Myślę że wszystko bedzie ok . Masz piękne i długie włoski więc efekt będzie o wiele lepszy . Moja siostra takie właśnie miała jak prostowała

Dziękuję że zapytałaś się o to keratynowe
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.