Zmiany w szafie :) u wysokiej, szczupłej dziewczyny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-20, 18:50   #1
Mimi_nka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: chmurka
Wiadomości: 52

Zmiany w szafie :) u wysokiej, szczupłej dziewczyny


WITAM SERDECZNIE

Tak jak pewnie większość dziewczyn mojego wzrostu (prawie 180 cm) mam problem z doborem ubrań. A to nogawki za krótkie, a to rękawy a to talia w bluzce zamiast w talii znajduje się na biuście..
Zakładam ten temat ponieważ mam nadzieję że pomogą mi(nam) dziewczyny które się na tym znają i potrafią zaproponować jakieś fajne stylizacje lub mają jakieś swoje propozycje.
Tak jak pisałam mam prawie 180cm wzrostu, ważę 60kg. Wymiary biust 90, talia 67, pupa 95. Dołączam zdjęcia.

Nie ukrywam że najbardziej zależy mi na pomysłach na jesień która powoli nadchodzi.
Mam nadzieje że mój temat nie zginie i znajdzie się ktoś chętny do pomocy

pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kami (1).jpg (56,5 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kami (2).jpg (49,4 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kami (3).jpg (58,2 KB, 41 załadowań)
__________________



Mimi_nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 07:52   #2
knot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 221
Dot.: Zmiany w szafie :) u wysokiej, szczupłej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Mimi_nka Pokaż wiadomość
WITAM SERDECZNIE

Tak jak pewnie większość dziewczyn mojego wzrostu (prawie 180 cm) mam problem z doborem ubrań. A to nogawki za krótkie, a to rękawy a to talia w bluzce zamiast w talii znajduje się na biuście..
Zakładam ten temat ponieważ mam nadzieję że pomogą mi(nam) dziewczyny które się na tym znają i potrafią zaproponować jakieś fajne stylizacje lub mają jakieś swoje propozycje.
Tak jak pisałam mam prawie 180cm wzrostu, ważę 60kg. Wymiary biust 90, talia 67, pupa 95. Dołączam zdjęcia.

Nie ukrywam że najbardziej zależy mi na pomysłach na jesień która powoli nadchodzi.
Mam nadzieje że mój temat nie zginie i znajdzie się ktoś chętny do pomocy

pozdrawiam!
A jaki styl lubisz? Bo ten na kobietę kota to chyba stylizacja na poczet tego forum. Spodnie po prostu musisz mierzyć, teraz producenci szyja baaardzo długie spodnie, na mnie, a mam 176, czasto są za długie. Wynika to z prostej przyczyny - modnych szpilek, a do nich nogawki zaslaniajace te szpilki. Paradoks, którego nie zrozumiem, ale to stym a la V. Beckham.
Dobre, i tu długość już nie ma większego znaczenia, sa spodnie lub leginsy rurki, do tego dłuższa tunika, bluzka, sukienka...Mi się taki styl podoba i dodaje kobiecości.
Myślę też, że twoją zmorą są buty na wysokim obcasie, noś więc botki, balerinki, adidasy, one pasują do wszystkiego. A! Na nadchodzącą jesień i zime kozaki ala oficerki, ale takie delikatne, nie ciężkie, też do gubych rajstop, leginsów do srodka, do tego wszystko: swetry, bluzki itd.

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Twoją, nie twoja, przepraszam
knot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.