Praca za granicą - ZBIORCZY - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-27, 11:21   #811
Iwona16799
Przyczajenie
 
Avatar Iwona16799
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 14
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

sprawdziłam tą agencję ale nie ma tam ofert do kwiatów. Trzeba tam dzwonić?
Iwona16799 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 23:20   #812
PPPPaula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

O namiary na jakieś agencję również bym prosiła, bo internecie to tak szukam i szukam ...
PPPPaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 18:30   #813
kozini88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: ZBIORY - praca za granicą

Cześć masz pewny wyjazd na te szparagi? chętnie się zabiorę.
Pozdrawiam Daniel
kozini88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 19:14   #814
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Praca za granicą- organizuję grupkę osób

Witam Czy znalazłyby się jakieś osoby chętne do pracy za granicą od teraz na okres około 4 miesięcy? Chyba lepiej wyjechać jakąś grupką i pomyślałam, że może zapytam na Wizażu czy ktoś by nie chciał Razem byłoby chyba łatwiej coś znaleźć i troche bezpieczniej Zastanawiam się nad wyjazdem już od jakiegoś czasu, przegladałam troche stron i jest troche ofert- można się na coś umówić Piszcie na priv albo w wątku
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 09:46   #815
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Praca za granicą- organizuję grupkę osób

Cytat:
Napisane przez scotiii Pokaż wiadomość
Witam Czy znalazłyby się jakieś osoby chętne do pracy za granicą od teraz na okres około 4 miesięcy? Chyba lepiej wyjechać jakąś grupką i pomyślałam, że może zapytam na Wizażu czy ktoś by nie chciał Razem byłoby chyba łatwiej coś znaleźć i troche bezpieczniej Zastanawiam się nad wyjazdem już od jakiegoś czasu, przegladałam troche stron i jest troche ofert- można się na coś umówić Piszcie na priv albo w wątku
Pracując w tej branży już jakiś kawałek czasu i pracując kiedyś za granicą, jestem ciekawa, czy uda się coś w grupce znaleźć.
Problemem są wyjazdy dla par (tylko 2 osoby), a co dopiero w większej grupie. Inna kwestia, że do Holandii na wiekówkę, to grupą można pojechać, ale nie wiem, czy bym się na takie stawki, jak obecnie proponują zgodziła
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 14:16   #816
Paulina_em
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2
Dot.: Praca za granicą- organizuję grupkę osób

Ja byłabym zainteresowana, też już od jakiegoś czasu myślę o wyjeździe.
Skąd jesteś? Ile masz lat?

Edytowane przez Paulina_em
Czas edycji: 2015-05-24 o 13:27
Paulina_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 07:36   #817
Rosalie6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
praca za granicą 2015

hej ! szukam pracy za granicą, od lipca do września, nie ma może jakiejś chętnej dziewczyny, która wyjechałaby razem ze mną, ze dwójkę to zawsze raźniej, a sama trochę się boję, chodzi mi o pracę sezonową, kraj nie ma większego znaczenia
Rosalie6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-27, 21:47   #818
Antarees
Raczkowanie
 
Avatar Antarees
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 242
Praca za granicą na wakacje.

Cześć! Wiem, że takie wątki już były, ale dosyć stare, więc z związku z tym pytam: kto z Wizażanek/ Wizażan wyjeżdżał za granicę na wakacje? Szukam dorywczej pracy na okres od końca lipca do połowy września, czyli na dość krótko dla siebie i najlepiej też mojej mamy. Jakie agencje pracy i portale z takimi ogłoszeniami polecacie? Gdzie najlepiej szukać, czy tylko UP jes pewne? Dodam, że interesują mnie ogłoszenia w stylu zbiory owoców czy pakowanie. Niestety w moim aktualnym miejscu zamieszkania nie ma szans, żebym coś znalazła (małe miasto, szukałam całe zeszłe wakacje, wszystko tutaj opiera się na zasadzie 'praca po znajomości'). Chciałabym bardzo zarobić coś na studia -.- Wszelka pomoc będzie wspaniała
Antarees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-08, 11:24   #819
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Thumbs down Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

ja jade chyba za tydzien do nl przez biuro PRAN. dziwi mnie pytanie o namiary na agencje, przeciez wystarczy wpisac w google i samemu wybrac, zaryzykowac
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-08, 23:01   #820
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

[1=881a135baa34e075ff271ac 6ad77e43317518c11;5234660 2]ja jade chyba za tydzien do nl przez biuro PRAN. dziwi mnie pytanie o namiary na agencje, przeciez wystarczy wpisac w google i samemu wybrac, zaryzykowac [/QUOTE]
Do jakiej pracy?
Pracowałam przez nich i średnio wspominam współpracę, zważywszy, że całej wypłaty nie dostałam, moje 200€ się gdzieś rzekomo zawieruszyło

Cytat:
W przyszłym roku planuję jechać do Holandii do pracy, która będzie polegać na tworzeniu bukietów. Aczkolwiek już w tym roku dostałam propozycję wyjazdu do Niemiec na truskawki. I co tu wybrać? Macie jakieś doświadczenia?
Pamiętaj o tym, że w NL są wiekówki do 23 r.ż, a w Niemczech nie ma. W 2007 przerzuciłam się po Holandii do Niemiec i to był bdb wybór
Lepsze warunki i lepsza stawka
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2015-08-08 o 23:02 Powód: dodano odp.
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 19:44   #821
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

21kasia21 na pakowanie playstation, praca BYLA fajna i lekka, popracowalam cale 7 dni jak i grupa osob co przyjechala tego samego dnia, ale zwolnili nas bo stwierdzili ze sie nie nadajemy hahah ....Obecnie Pran zaproponowal mi inna prace ale ale jeszcze nie bylam.
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 15:50   #822
haon25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Hej dziewczyny ;-) dawno nie było mnie na wizażu - zapomniałam login i hasło więc mam nowe konto, ale do rzeczy. Muszę !! w celach zarobkowych (no wiadomo) wyjechać do pracy za granicę (do zaufanej) gdzie da się sporo zarobić - prae fizyczne nie są mi obcy czy straszne, wychowałam się na wsi gdzie wykonywałam "ekstremalne" roboty ;p. Szukam osób/ osoby z którą byłoby raźniej pojechać - jestem osobą otwartą oraz kontaktową, a jak wiaodmo - nikt nie chce jechać na "ślepo" zatem szukam bratnich/ - iej duszy do towarzystwa. W roku 2016 mam obronę w lipcu bądź wrześniu i teraz siedzę w Warszawie na umowie "śmieciowej" zarabiając tak zwane marne grosze. Planuję wyjechać luty bądź marzec - aczkolwiek zależy też od danej oferty. Czy może planujecie również wyjazd za granicę? W kilka osób raźniej pozatym, jeśli znacie SPRAWDZONE oferty, proszę o wypowiedzenie się o nich, pozdrawiam Hania

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Dziewczyny czy jest prawdą to, że teraz najbardziej opłaca się pojechać do Holandii??
haon25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 21:38   #823
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Cytat:
Napisane przez haon25 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ;-) dawno nie było mnie na wizażu - zapomniałam login i hasło więc mam nowe konto, ale do rzeczy. Muszę !! w celach zarobkowych (no wiadomo) wyjechać do pracy za granicę (do zaufanej) gdzie da się sporo zarobić - prae fizyczne nie są mi obcy czy straszne, wychowałam się na wsi gdzie wykonywałam "ekstremalne" roboty ;p. Szukam osób/ osoby z którą byłoby raźniej pojechać - jestem osobą otwartą oraz kontaktową, a jak wiaodmo - nikt nie chce jechać na "ślepo" zatem szukam bratnich/ - iej duszy do towarzystwa. W roku 2016 mam obronę w lipcu bądź wrześniu i teraz siedzę w Warszawie na umowie "śmieciowej" zarabiając tak zwane marne grosze. Planuję wyjechać luty bądź marzec - aczkolwiek zależy też od danej oferty. Czy może planujecie również wyjazd za granicę? W kilka osób raźniej pozatym, jeśli znacie SPRAWDZONE oferty, proszę o wypowiedzenie się o nich, pozdrawiam Hania

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Dziewczyny czy jest prawdą to, że teraz najbardziej opłaca się pojechać do Holandii??
Do Holandii opłacało się jeździć przed 2007 rokiem

Poza tym, jak już tutaj nie raz i nie dwa pisałam- nie ma sprawdzonej agencji. Nie ma takiej agencji, która ma same pozytywne opinie i zadowolonych klientów
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 21:32   #824
haon25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Dzięki Kasia za odpowiedź zatem teraz w tym roku - dokładnie już bedie 2016: gdzie najbardziej opłaca się jechać by dużo zarobić??
haon25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 21:38   #825
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Cytat:
Napisane przez haon25 Pokaż wiadomość
Dzięki Kasia za odpowiedź zatem teraz w tym roku - dokładnie już bedie 2016: gdzie najbardziej opłaca się jechać by dużo zarobić??
Dużo, to pojęcie względne.
Dużo, tzn. ile?

Poza tym zarobki w danym kraju są uzależnione od wielu kwestii- zawodu, doświadczenia i znajomości języka.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 02:14   #826
haon25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Kasiu nie mam sprecyzoanych az tak zarobkow, ale moi znajomi wygiagali na zbiorach 9 tys netto
haon25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 06:33   #827
dagmaraz0
Raczkowanie
 
Avatar dagmaraz0
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 56
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

moja koleżanka jest w Holandii.. to wiem, że zarabia ok. 300-400€ na tydzień..
dagmaraz0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 22:00   #828
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Cytat:
Napisane przez haon25 Pokaż wiadomość
Kasiu nie mam sprecyzoanych az tak zarobkow, ale moi znajomi wygiagali na zbiorach 9 tys netto
To na m-c czy na cały okres wyjazdu?
Skoro tak ładnie zarabiali, to niech Ci podają namiary.
Lepiej mieć sprawdzone źródło niżeli jechać w ciemno

Cytat:
moja koleżanka jest w Holandii.. to wiem, że zarabia ok. 300-400€ na tydzień..
W Holandii trzeba uważać na wiekówki, ale także na to, ile się płaci za mieszkanie, ubezpieczenie i dojazd do pracy.
Niektóre agencje potrafią ładnie z człowieka zedrzeć kasę
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 23:12   #829
dagmaraz0
Raczkowanie
 
Avatar dagmaraz0
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 56
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

W Holandii trzeba uważać na wiekówki, ale także na to, ile się płaci za mieszkanie, ubezpieczenie i dojazd do pracy.
Niektóre agencje potrafią ładnie z człowieka zedrzeć kasę [/QUOTE]


Ona juz na wiekowke sie nie lapie. Oczywiscie moze byc tak jak mowisz. Sama bym sie wybrala do Holandii ale nie ufam tym posrednikom zbytnio.
dagmaraz0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-28, 09:22   #830
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Czy po powrocie z pracy za granicą należy rozliczyć sie z Urzędem skarbowym w Polsce???
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 15:52   #831
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Cześć,
szukam pracy sezonowej gdzie mogłabym wyjechać na miesiąc w czasie mojego urlopu w Polsce.. Czy to jest w ogóle możliwe?
Interesują mnie zbiory w Skandynawii, gdzie się dużo zarabia, bo kupiłam sobie mieszkanie i chcę zarobić na meble
Możecie coś polecić, jakieś sprawdzone agencje, ew porady, bo nigdy jeszcze tak nie jeździłam.
Pozdrawiam i z góry baaardzo dziękuję!

Haniu chętnie się z Tobą wybiorę z tymże luty/marzec to chyba jeszcze przed sezonem?
Typowałabym kwiecień albo jesień, bo w te najbardziej wakacyjne miesiące raczej nie będę mogła.
__________________
Jestem grze*na.

Edytowane przez lalaith
Czas edycji: 2016-01-10 o 15:55
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 16:05   #832
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Cześć,
szukam pracy sezonowej gdzie mogłabym wyjechać na miesiąc w czasie mojego urlopu w Polsce.. Czy to jest w ogóle możliwe?
Interesują mnie zbiory w Skandynawii, gdzie się dużo zarabia, bo kupiłam sobie mieszkanie i chcę zarobić na meble
Możecie coś polecić, jakieś sprawdzone agencje, ew porady, bo nigdy jeszcze tak nie jeździłam.
Pozdrawiam i z góry baaardzo dziękuję!

Haniu chętnie się z Tobą wybiorę z tymże luty/marzec to chyba jeszcze przed sezonem?
Typowałabym kwiecień albo jesień, bo w te najbardziej wakacyjne miesiące raczej nie będę mogła.
Moja znajoma jeździ na zbiory truskawek do Szwecji. Tam faktycznie jeśli jesteś szybka i sprytna to możesz dobrze zarobić, tyle, że zbiory są w lecie.

Miesiąc to bardzo krótko. Może szukaj zbiorów winogron we Francji? Wiele osób wyjeżdża tam na 2 - 3 tygodnie i są zadowoleni z zarobków.
Ja pracuję w Hiszpanii, co prawda nie przy zbiorach, ale z tego co wiem to na miesiąc mało kto Cię tam zatrudni. W Holandii też wymagali ode mnie podpisania kontraktu na minimum 3 miesiące. Nie wiem jak jest w innych krajach, może coś znajdziesz. Powodzenia
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 16:15   #833
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Pokaż wiadomość
Moja znajoma jeździ na zbiory truskawek do Szwecji. Tam faktycznie jeśli jesteś szybka i sprytna to możesz dobrze zarobić, tyle, że zbiory są w lecie.

Miesiąc to bardzo krótko. Może szukaj zbiorów winogron we Francji? Wiele osób wyjeżdża tam na 2 - 3 tygodnie i są zadowoleni z zarobków.
Ja pracuję w Hiszpanii, co prawda nie przy zbiorach, ale z tego co wiem to na miesiąc mało kto Cię tam zatrudni. W Holandii też wymagali ode mnie podpisania kontraktu na minimum 3 miesiące. Nie wiem jak jest w innych krajach, może coś znajdziesz. Powodzenia
A czy mogłabyś znajomą podpytać o te zbiory w Szwecji, ew dać mi jakiś namiar do niej? Na pw. Byłabym mega wdzięczna!
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 11:28   #834
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Cześć,
szukam pracy sezonowej gdzie mogłabym wyjechać na miesiąc w czasie mojego urlopu w Polsce.. Czy to jest w ogóle możliwe?
Interesują mnie zbiory w Skandynawii, gdzie się dużo zarabia, bo kupiłam sobie mieszkanie i chcę zarobić na meble
Możecie coś polecić, jakieś sprawdzone agencje, ew porady, bo nigdy jeszcze tak nie jeździłam.
Pozdrawiam i z góry baaardzo dziękuję!

Haniu chętnie się z Tobą wybiorę z tymże luty/marzec to chyba jeszcze przed sezonem?
Typowałabym kwiecień albo jesień, bo w te najbardziej wakacyjne miesiące raczej nie będę mogła.
Są możliwe wyjazdy na m-c czasu, ale to zależy od oferty i od danej agencji. Niektóre rzeczywiście wymagają dyspozycyjności na dłuższy okres czasu np. od 3 m-cy wzwyż.
W kwestii Skandynawii nie pomogę, bo nigdy nie byłam tak nawet turystycznie, a co dopiero zarobkowo W Holandii jest to możliwe, bo mają różnego rodzaju prace przy zbiorach, na produkcji, w szklarniach. Z tym, że zarobki pewnie będą mniejsze niż w Skandynawii.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 19:15   #835
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

hej to znowu ja szukam chetnej osoby ktora chce wyjechac do Holandii na poczatku kwietnia, jak cos PW
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 07:32   #836
Beata14095
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 7
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Hej dziewczyny. Mogę prosić o jakieś namiary na prace sezonowe (bez znajomości języka). Szukam ciągle. Znalazłam jedną firme w Niemczech. Czekam na dokumenty od nich ale jedno mnie zastanawia że nikt nie wie nic o tej firmie. Może któraś z was tam pracowała. Firma nazywa się Charly´s Erdbeerhof GmbH & Co KG☠ znajdującą się w Jülich-Broich w Niemczech.
Beata14095 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 14:49   #837
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Cytat:
Napisane przez Beata14095 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mogę prosić o jakieś namiary na prace sezonowe (bez znajomości języka). Szukam ciągle. Znalazłam jedną firme w Niemczech. Czekam na dokumenty od nich ale jedno mnie zastanawia że nikt nie wie nic o tej firmie. Może któraś z was tam pracowała. Firma nazywa się Charly´s Erdbeerhof GmbH & Co KG☠ znajdującą się w Jülich-Broich w Niemczech.
Ciężko o "dobrą" pracę sezonową bez znajomości języka, aczkolwiek dużo jest firm, które oferują zbiory truskawek właśnie czy szparag.
Może powyższa firma nie ma opinii, bo po prostu nie ma czasu na to, aby pisać o tym na forum...
Dużo za to jest opinii o firmie Erdbeerhof Osterloh, która także zajmuje się truskawkami.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 15:04   #838
Beata14095
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 7
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Dziękuje za odpowiedź Popatrze poczytam o tej firmie. Pozdrawiam
Beata14095 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 16:08   #839
Beata14095
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 7
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Frumoasa Domnisoara a możesz mi podac namiary na Szwecje na truskawki???

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Pokaż wiadomość
Moja znajoma jeździ na zbiory truskawek do Szwecji. Tam faktycznie jeśli jesteś szybka i sprytna to możesz dobrze zarobić, tyle, że zbiory są w lecie.

Miesiąc to bardzo krótko. Może szukaj zbiorów winogron we Francji? Wiele osób wyjeżdża tam na 2 - 3 tygodnie i są zadowoleni z zarobków.
Ja pracuję w Hiszpanii, co prawda nie przy zbiorach, ale z tego co wiem to na miesiąc mało kto Cię tam zatrudni. W Holandii też wymagali ode mnie podpisania kontraktu na minimum 3 miesiące. Nie wiem jak jest w innych krajach, może coś znajdziesz. Powodzenia
Witam. Moge prosic o jakis namiar na truskawki do Szwecji? ?
Beata14095 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 23:45   #840
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Cytat:
Napisane przez Beata14095 Pokaż wiadomość
Frumoasa Domnisoara a możesz mi podac namiary na Szwecje na truskawki???

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------



Witam. Moge prosic o jakis namiar na truskawki do Szwecji? ?
Nie mam żadnych namiarów na pracę w Szwecji, przykro mi.
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-19 10:24:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.