tanie tapety - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-06, 12:55   #1
InterRoslyn98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6

tanie tapety


Witam , potrzebuję dorady na szybko chcę kupić tanie tapety ścienne, urządzam pokój córce, która wraca właśnie z wycieczki, to ma być niespodzianka, lubi nowoczesny design, jest trendy ;-) nastolatką, gdzie znajdę takie nowoczesne, a tanie tapety, macie może jakieś namiary ? pomysły ?
InterRoslyn98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 14:12   #2
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: tanie tapety

Co znaczy tanie? Zobacz w Leroy - są na ich stronie internetowej. Jak wybierzesz to możesz część od ręki kupić w sklepie stacjonarnym, bez czekania na przesyłkę.

Nie wiem czy nastolatka będzie zachwycona , że rodzice wybierają jej tapetę bez poznania jej opinii.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2015-05-06 o 14:14
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 14:45   #3
SaraOrzech
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 19
Dot.: tanie tapety

W leroy i castoramie jest najtaniej
SaraOrzech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 21:59   #4
nicky1750
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: tanie tapety

też nie ryzykowałabym kupowania tapety do pokoju młodzieżowego dla nastolatki bez jej obecności. Jeśli chodzi o tanie tapety, to spotkałam się już z tym, że w necie można znaleźć tańsze tapety i w większym wyborze niż castorama czy tam inne markety. Uważam, że warto przejrzeć strony w sieci. Wzory i kolory też są ciekawsze niż w markecie. Ja kupowałam ze sklepu internetowego i były tanie i bardzo ładne.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-12 o 14:36 Powód: Link.
nicky1750 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 09:17   #5
karolaa1115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6
Dot.: tanie tapety

może coś taniego znalazłabyś w internecie ale tam znowu gorzej z czasem bo nie zawsze wszystko jest dostępne od ręki. Ale na pewno jest duży wybór. Jak zabrakłoby Ci czegoś to znowu czas potrzebny na nową dostawę. A w sklepie stacjonarnym jedziesz i kupujesz.
karolaa1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 11:08   #6
Violetta_Anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: tanie tapety

Fajne tapetki są w tym sklepie - http://innetapety.pl/tapety-mlodziezowe. Myślę że dla nastolatki mogłyby być takie:



Ale nie wiem, czy kupowanie tapety do pokoju nastolatki bez jej wiedzy to dobry pomysł. Nawet dzieci Mają już swoje upodobania, a cóż dopiero nastolatki... Co poczniesz, jak córce nie spodoba się tapeta, którą kupiłaś?
Violetta_Anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 17:50   #7
ConnieVIP2835
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: tanie tapety

Chyba ten pierwszy wzór, który podała Violetta_Anna pasowałby nastolatce. Tapeta z Marilyn Monroe jest cudowna, ale wątpię czy zachwyciłaby współczesną nastolatkę. Mi się wydaje, że w ogóle kupowanie czegokolwiek do pokoju nastolatki jest ryzykowne, bo ma całkiem odmienny gust. Może całkowicie nie zrozumieć Twoich dobrych chęci. Twoja decyzja.
ConnieVIP2835 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-08, 08:25   #8
OneGalezy85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: tanie tapety

Ja tam uważam, że jeżeli masz z córką dobry kontakt i wiesz co lubi to powinna ucieszyć ją taka niespodzianka. Tanie tapety: zdecydowanie w necie, większy wybór i ceny dużo lepsze niż np. w castoramie, tam jest strasznie drogo już się o tym przekonałam, że za jakieś pierdółki zapłaciłam 2 razy więcej niż normalnie... brak słów. Tylko zależy jak szybko chcesz to zrobić, bo na przesyłkę będziesz musiała czekać min. 2 dni.
OneGalezy85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 19:33   #9
Marikan67
Przyczajenie
 
Avatar Marikan67
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 14
Dot.: tanie tapety

Także jestem na etapie urządzania pokoju córce (6 lat). Meble zostaja te same, tylko przemalowuję je na biało. Dodatkowo pokój maluję na kolor szary platynowy Dekorala. Szukam także fototapety nad łóżko. Córka jest zafacynowana elsą z krainy lodu więc myślałam nad czymś takim klik xxx. Czy myślicie, że to sprawdzi się u sześciolatki? mąż raczej woli pomalować wszystkie ściany farbą.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-03-21 o 14:47 Powód: link
Marikan67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 12:44   #10
overtech
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 15
Dot.: tanie tapety

Cytat:
Napisane przez Marikan67 Pokaż wiadomość
Także jestem na etapie urządzania pokoju córce (6 lat). Meble zostaja te same, tylko przemalowuję je na biało. Dodatkowo pokój maluję na kolor szary platynowy Dekorala. Szukam także fototapety nad łóżko. Córka jest zafacynowana elsą z krainy lodu więc myślałam nad czymś takim klik xxx . Czy myślicie, że to sprawdzi się u sześciolatki? mąż raczej woli pomalować wszystkie ściany farbą.
Ja jestem w trakcie remontu pokoju córki i po przeczytaniu twojego posta wpadłem na pomysł aby tez jej jakieś tapety na ścianę położyć, te z krainy lodu które pokazałaś są fajne ale wybiorę coś z tej xxx oferty chyba. Zresztą sam jeszcze nie wiem, skonsultuje to z żoną i dam znać co i jak.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-03-21 o 14:44 Powód: reklama linki
overtech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 17:23   #11
Marticca
Przyczajenie
 
Avatar Marticca
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 15
Dot.: tanie tapety

A co myślicie o takiej tapecie do pokoju czterolatki? Nie będzie zbyt słodko i cukierkowo? Meble białe, ściany jasnoszare.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ft_31535489_1000r.jpg (580,4 KB, 14 załadowań)
Marticca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-13, 08:36   #12
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: tanie tapety

Jak dla mnie super
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 21:10   #13
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: tanie tapety

Cytat:
Napisane przez Marticca Pokaż wiadomość
A co myślicie o takiej tapecie do pokoju czterolatki? Nie będzie zbyt słodko i cukierkowo? Meble białe, ściany jasnoszare.
Będzie strasznie, nie podoba mi sie. Poza tym czterolatka to nie dzidziuś, zeby jej takiego misia fundować...chociaż niemowlakowi tez bym tego nie przykleiła do ściany.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 12:43   #14
Julitak78
Przyczajenie
 
Avatar Julitak78
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Donieck
Wiadomości: 20
Dot.: tanie tapety

Marticca widzę tapeta z Foteksu. zgadzam się z przedmówczynią. będzie zbyt cukierkowo. Może kup coś takiego
?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ft_31620433_1000r.jpg (662,4 KB, 0 załadowań)
Julitak78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-24 13:43:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.