Przebarwienia i rozjaśnianie skóry - ZBIORCZY - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-01, 15:37   #811
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Wynika z nich, że HQ jest łagodniejszy w dzialaniu i ,mniej skuteczny jesli chodzi o działanie doraźne, a bardziej dlugofalowe. W KWC znalazłam recenzje HQ. Nic o Lightenin Gel.
To jak to jest w rzeczywistości?

Neostrata Lightenin Gel nie jest mniej skuteczna Działa tak samo jak Neostrata HQ gel tylko poprostu wolniej. Wersja Lightenin jest przeznaczona dla osób o wrażliwej i delikatnej skórze,którą mogą podrażnić kwasy zawarte w zwykłej Neostracie.

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
a ja uzywalam pigmanorm i zero efektu nic nie ruszyl, skora sie zluszczyla i owszem, a przebarwienia jak byly tak sa ;( zostaje tylko laser ciekawe czy on cos da ehh

a próbowałaś te przebarwienia usunąć Neo?
Wiesz... laser też nie jest taki dobry Znam osoby,które wydały na niego pieniądze a przebarwienia i tak powróciły
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 16:23   #812
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez wyszukiwarka Pokaż wiadomość
Neostrata Lightenin Gel nie jest mniej skuteczna Działa tak samo jak Neostrata HQ gel tylko poprostu wolniej. Wersja Lightenin jest przeznaczona dla osób o wrażliwej i delikatnej skórze,którą mogą podrażnić kwasy zawarte w zwykłej Neostracie.

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------




a próbowałaś te przebarwienia usunąć Neo?
Wiesz... laser też nie jest taki dobry Znam osoby,które wydały na niego pieniądze a przebarwienia i tak powróciły
pigma ma wieksze stezenie tej samej substancji co neo bo 4%, w Pl niedostepna, ale mozna dostac na recepte w Niemczach. nie wiem ja juz mam dosc nic wiecej mi nie zostalo, a laserem najpierw probe sie robi czy w ogole cos daje, ja na IPL nie pojde, bo mialam probe i nic nie ruszyl pojade do wro maja lepszy sprzet moze akurat sie da
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 17:43   #813
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
, ja na IPL nie pojde, bo mialam probe i nic nie ruszyl pojade do wro maja lepszy sprzet moze akurat sie da
IPL jest do niczego...Byłam na trzech sesjach, zero efektów...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 16:41   #814
madalena73
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 38
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

A czy ktoś stosował Pharmaceris z laboratorium dr Eris?
madalena73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 17:48   #815
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez madalena73 Pokaż wiadomość
A czy ktoś stosował Pharmaceris z laboratorium dr Eris?
Szkoda pieniędzy...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 11:37   #816
Problemowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Nie zauważyłem wcześniej tego wątku i założyłem osobny temat, pozwolę sobie jednak skopiować treść mojego posta, prosiłbym o ocenę mojego konkretnego przypadku na podstawie opisu i zdjęć:

"Witam. Jestem mężczyzną - to pewnie rzadkość na tym forum. Zdecydowałem się zarejestrować i założyć ten temat, ponieważ pewien problem natury estetycznej nie daje mi spokoju, a na punkcie swojej twarzy jestem dosyć wrażliwy (wg najbliższych pewnie nawet przewrażliwiony). Mam nadzieję, że da się coś z nim zrobić i ktoś będzie w stanie fachowo doradzić mi, jak się go pozbyć. Zacznę może jednak od tego, skąd ów problem się wziął. Bardzo lubię lato i słońce, a że mam stosunkowo ciemną karnację, zdarza mi się opalać. Podczas poprzednich wakacji również oddawałem się od czasu do czasu kąpielom słonecznym. Wszystko było w porządku. Miałem wtedy dosyć długą grzywkę, której jednak zdecydowałem się pozbyć, ze względu na coraz większe trudności z odpowiednim jej ułożeniem oraz wysokie temperatury. Niedługo po ostrzyżeniu wybrałem się na basen. Na basenie, jak wiadomo, jest całkiem przyjemnie - większy chłód od wody, w której zresztą bardzo miło się siedzi podczas upału - prawie nie czuje się upływu czasu. Niestety, woda zmywa również ochronę przeciwsłoneczną. Najwyraźniej niedostatecznie często smarowałem tego dnia twarz, przez co dosyć mocno się spiekła. Najbardziej ucierpiało na tym moje czoło, a zwłaszcza jego górna część, którą wcześniej osłaniała grzywka. Po paru dniach skóra zaczęła stamtąd schodzić, choć fragmentarycznie - obawiając się tego, że część poparzonej skóry zejdzie, a część zostanie, tworząc mocno kontrastowe plamy, zrobiłem peeling, aby usunąć wszystko, co się dało. Poza tym nawilżałem skórę i chroniłem ją przed słońcem, zakładając czapkę z daszkiem. Nie jestem teraz pewien, czy już wtedy po jakimś czasie widziałem przebarwienia. Z kolei kiedy zbladłem, zwłaszcza zimą, na pewno nie było ich widać, przeglądałem nawet ostatnio specjalnie zdjęcia. Problemu więc nie było. Pojawił się dopiero niedawno, w wyniku kontaktów z bardziej intensywnym promieniowaniem słonecznym - w miejscu gdzie skóra rok temu została najmocniej poparzona pojawiły się paskudne plamy, na które nie mogę patrzeć - podobno nie są one aż tak wyraźne, ale nie dla mnie. Są głównym powodem, dla którego zwlekam ze zrobieniem zdjęć do dyplomu licencjackiego (w końcu jednak będę musiał udać się do fotografa). Nie umiem też cieszyć się wakacjami w takim stopniu, w jakim chyba powinienem, bo bez przerwy myślę o tych przebarwieniach, co trochę mnie dołuje. Teraz wychodząc na słońce używam zazwyczaj kremu z SPF 30 (choć parę razy posmarowałem twarz np. mleczkiem z SPF 15 czy po prostu kremem nawilżającym firmy Nivea - liczyłem, że koloryt skóry może się wyrówna, bo kolor przebarwień też ma chyba jakieś granice, ale nic z tego). Wygląda to tak:
http://img594.imageshack.us/img594/9...ebarwienia.jpg
Wiem, że to wynik mojej głupoty i że łatwo płakać nad rozlanym mlekiem, ale chciałbym się dowiedzieć, czy jest szansa, że do następnego lata się ich całkowicie pozbędę? Czy na podstawie zdjęcia można ocenić ich głębokość? I czy mogę zrobić coś już teraz, aby je chociaż zminimalizować na potrzeby zdjęcia (samoopalacze, pudry itd. odpadają)? I jaką kurację zacząć stosować jesienią? Jakieś peelingi, kwasy owocowe (a może jedno i drugie jednocześnie?), kremy rozjaśniające? Czy konieczna jest wizyta u kosmetyczki lub dermatologa? Dodam, że za rok chciałbym móc normalnie opalać twarz - oczywiście posmarowaną kremem o stosunkowo wysokim faktorze, ale nie blokerem - dość blada facjata raczej głupio wyglądałaby przy brązowawej reszcie ciała, tym bardziej, że latem dużo czasu spędzam na świeżym powietrzu. Przepraszam, że tak się rozpisałem, ale chciałem możliwie dokładnie nakreślić sprawę. Za rzetelne, pomocne odpowiedzi będę niezwykle wdzięczny."
Problemowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 12:24   #817
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Problemowy Pokaż wiadomość
Nie zauważyłem wcześniej tego wątku i założyłem osobny temat, pozwolę sobie jednak skopiować treść mojego posta, prosiłbym o ocenę mojego konkretnego przypadku na podstawie opisu i zdjęć:
"
Z całym szacunkiem, ale po zdjęciu - nikt Ci raczej głębokości plam nie oceni...Dermatolodzy mają specjalne lampy, oglądają i zalecają kurację, nie zawsze skuteczne, niestety. Ale i tak wszelkie zabiegi-dopiero jesienią. Jeśli cię bardzo wkurzają plamy-spróbuj już teraz kremów rozjaśniających, np. neostratę. Są co prawda różne opinie, czy można ją stosować w lecie, ale - podobno- na noc, można. Plus - wysokie filtry na dzień.
Co do tego, czy plamy zejdą Ci do przyszłego roku, nie wiem, i nie wiem, czy lekarz lub kosmetyczka Ci to zagwarantują. Równie dobrze mogą zejść same, po lecie, jak nie przesadzisz ze słońcem. Ale mogą też wrócić Ogólnie - wg mnie - albo wybielanie, albo opalanie. Jedno i drugie - wzajemnie się wykluczają i nie wiem, czy mają sens. ...
Co do kremów brązujących - nie mam zdania, bo ich nie stosuję...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 12:56   #818
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Problemowy Pokaż wiadomość
Nie zauważyłem wcześniej tego wątku i założyłem osobny temat, pozwolę sobie jednak skopiować treść mojego posta, prosiłbym o ocenę mojego konkretnego przypadku na podstawie opisu i zdjęć:

"Witam. Jestem mężczyzną - to pewnie rzadkość na tym forum. Zdecydowałem się zarejestrować i założyć ten temat, ponieważ pewien problem natury estetycznej nie daje mi spokoju, a na punkcie swojej twarzy jestem dosyć wrażliwy (wg najbliższych pewnie nawet przewrażliwiony). Mam nadzieję, że da się coś z nim zrobić i ktoś będzie w stanie fachowo doradzić mi, jak się go pozbyć. Zacznę może jednak od tego, skąd ów problem się wziął. Bardzo lubię lato i słońce, a że mam stosunkowo ciemną karnację, zdarza mi się opalać. Podczas poprzednich wakacji również oddawałem się od czasu do czasu kąpielom słonecznym. Wszystko było w porządku. Miałem wtedy dosyć długą grzywkę, której jednak zdecydowałem się pozbyć, ze względu na coraz większe trudności z odpowiednim jej ułożeniem oraz wysokie temperatury. Niedługo po ostrzyżeniu wybrałem się na basen. Na basenie, jak wiadomo, jest całkiem przyjemnie - większy chłód od wody, w której zresztą bardzo miło się siedzi podczas upału - prawie nie czuje się upływu czasu. Niestety, woda zmywa również ochronę przeciwsłoneczną. Najwyraźniej niedostatecznie często smarowałem tego dnia twarz, przez co dosyć mocno się spiekła. Najbardziej ucierpiało na tym moje czoło, a zwłaszcza jego górna część, którą wcześniej osłaniała grzywka. Po paru dniach skóra zaczęła stamtąd schodzić, choć fragmentarycznie - obawiając się tego, że część poparzonej skóry zejdzie, a część zostanie, tworząc mocno kontrastowe plamy, zrobiłem peeling, aby usunąć wszystko, co się dało. Poza tym nawilżałem skórę i chroniłem ją przed słońcem, zakładając czapkę z daszkiem. Nie jestem teraz pewien, czy już wtedy po jakimś czasie widziałem przebarwienia. Z kolei kiedy zbladłem, zwłaszcza zimą, na pewno nie było ich widać, przeglądałem nawet ostatnio specjalnie zdjęcia. Problemu więc nie było. Pojawił się dopiero niedawno, w wyniku kontaktów z bardziej intensywnym promieniowaniem słonecznym - w miejscu gdzie skóra rok temu została najmocniej poparzona pojawiły się paskudne plamy, na które nie mogę patrzeć - podobno nie są one aż tak wyraźne, ale nie dla mnie. Są głównym powodem, dla którego zwlekam ze zrobieniem zdjęć do dyplomu licencjackiego (w końcu jednak będę musiał udać się do fotografa). Nie umiem też cieszyć się wakacjami w takim stopniu, w jakim chyba powinienem, bo bez przerwy myślę o tych przebarwieniach, co trochę mnie dołuje. Teraz wychodząc na słońce używam zazwyczaj kremu z SPF 30 (choć parę razy posmarowałem twarz np. mleczkiem z SPF 15 czy po prostu kremem nawilżającym firmy Nivea - liczyłem, że koloryt skóry może się wyrówna, bo kolor przebarwień też ma chyba jakieś granice, ale nic z tego). Wygląda to tak:
http://img594.imageshack.us/img594/9...ebarwienia.jpg
Wiem, że to wynik mojej głupoty i że łatwo płakać nad rozlanym mlekiem, ale chciałbym się dowiedzieć, czy jest szansa, że do następnego lata się ich całkowicie pozbędę? Czy na podstawie zdjęcia można ocenić ich głębokość? I czy mogę zrobić coś już teraz, aby je chociaż zminimalizować na potrzeby zdjęcia (samoopalacze, pudry itd. odpadają)? I jaką kurację zacząć stosować jesienią? Jakieś peelingi, kwasy owocowe (a może jedno i drugie jednocześnie?), kremy rozjaśniające? Czy konieczna jest wizyta u kosmetyczki lub dermatologa? Dodam, że za rok chciałbym móc normalnie opalać twarz - oczywiście posmarowaną kremem o stosunkowo wysokim faktorze, ale nie blokerem - dość blada facjata raczej głupio wyglądałaby przy brązowawej reszcie ciała, tym bardziej, że latem dużo czasu spędzam na świeżym powietrzu. Przepraszam, że tak się rozpisałem, ale chciałem możliwie dokładnie nakreślić sprawę. Za rzetelne, pomocne odpowiedzi będę niezwykle wdzięczny."
A ja radzę Ci jednak stosować filtr spf 50+ Przy tym filtrze również możesz się opalić. To nie jest tak, że ten filtr całkowicie uniemożliwia opalanie. Ja miałam paskudne przebarwienia od roku. Nigdy wcześniej nie stosowałam filtrów i nie miałam przebarwień, ale powstały prawdopodobnie z powodów hormonalnych. Przez rok wypróbowałam z 10 różnych bardzo drogich specyfików wybielających oraz 70% kwasy u kosmetyczki i skutek był niezadowalający Teraz w kwietniu przez 3 tygodnie używałam Cosmelan2 krem (bez maski) i plam właściwie już nie mam
Zajrzyj na wątek Cosmelanowy, bo właściwie tylko on usuwa plamy wszelkiego typu.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 09:59   #819
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Czy któraś z was stosowała żel do mycia wybielający z Clareny?
Jak myślicie czy połączenie tego żelu z Acne Dermem będzie bezpieczne?

Mariola - gdzie dostałaś próbkę Cosmelanu? Też bym chciała
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 10:32   #820
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Czy któraś z was stosowała żel do mycia wybielający z Clareny?
Jak myślicie czy połączenie tego żelu z Acne Dermem będzie bezpieczne?

Mariola - gdzie dostałaś próbkę Cosmelanu? Też bym chciała
Próbkę miałam od koleżankii wizażanki, ale od kwietnia mam swój słoik Cosmelanu Teraz stoi w lodówce i czeka na jesień
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 10:38   #821
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

No właśnie czytałam wcześniejsze Twoje posty, ciesze się że w końcu coś Ci pomogło
Po wakacjach mam zamiar zrezygnować z Acne Dermu na rzecz czegoś lepszego, chyba zacznę odkładać pieniądze na Cosmelan, a póki co wracam do lektury wątku o tym cudzie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 20:00   #822
zielone oczko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

witam was czy jest któraś możne chce się pozbyć maści na przebarwienia NeoStrata HQ Żel za jakoś rozsądną cenę bo chce kupić ale w aptece dla mnie za drogie 100zł proszę pisać na priv Dzięki!
zielone oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 21:06   #823
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Czy mozna stosować acne derm na przemian z tonikiem z kwasem migdałowym i kwasem hialuronowym (przepis z mazideł?) Głownie zależy mi na pozbyciu sie blizn potrądzikowych, przebarwień mam niewiele. W tamtym roku stosowałam tylko jedno opakowanie acne dermu, a czoło do dzisiaj mam gładziutkie, blizny spłycone, i przez CAŁY rok nie miałam chyba ani jednej niespodzianki, niestety broda i policzki wciąż wołają o pomstę o nieba, dlatego zamierzam doi niego wrócić
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 20:13   #824
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Odświeżam

Dziewczyny, czy można używać samoopalacza do twarzy, podczas gdy walczy się z przebarwieniami? Wieczorem używam kremu z kwasami, rano wysokiego filtra z avene. Myślicie, że mogę od czasu do czasu maźnąć się samoopalaczem
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 20:20   #825
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

samoopalacz nie wplywa na pigmentację/ pracę melanocytów. mozesz go używać.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 00:00   #826
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
samoopalacz nie wplywa na pigmentację/ pracę melanocytów. mozesz go używać.
To wiem, dziękuję Myślałam raczej o ewentualnych innych konsekwencjach tego, że raz się wybielam, a raz "dobrązawiam"
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 18:48   #827
milagros_
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 050
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

dziewczyny pomóżcie za miesiac z małym hakiem mam studniówke i mase przebarwien po trądzikowych ... ;/ wiem, że nie usunę ich w 100% , a nawet w 50 % do tego czasu, ale jak chociaż troche to zwalczyć ? stosowałam już acne derm i skinoren średnio pomagało, cały czas lecze się u dermatologa bo nadal mam problemy z cerą, a przebarwienia sa okropne... miała też robiony zabieg laserowy i po nim też poprawa była znikoma... co mam robic? ...
milagros_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 20:44   #828
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Czy ktoś zna krem Melanil i cos może o nim powiedzieć ?
http://aptekaslonik.pl/prod_info.php...enia-50ml.html
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 10:52   #829
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Dziewczyny, ostatnio czytałam że przebarwienia mogą być skutkiem grzybicy układu pokarmowego, np po kuracjach antybiotykowych.
W takim przypadku skóra wydziela dosyć dużo sebum, jest zanieczyszczona z małymi podskórnymi grudkami oraz plamista.

Co o tym sądzicie? Olsniło mnie, tyle wypróbowanych kremów, a żródło problemu może być zupełnie gdzie indziej...
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 19:46   #830
hania1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Najlepszy krem na przebarwienia !

Dziewczyny ! Macie dużo większe doświadczenie ode mnie. Jaki waszym zdaniem jest najlepszy specyfik na przebarwienia. Interesują mnie kwasy jak i inne substancje. Na taki kosmetyk mogę wydać około 100 zł. Proszę o radę !
hania1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 22:01   #831
apewu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Centrum Polski
Wiadomości: 1 961
Dot.: Najlepszy krem na przebarwienia !

Sporo zależy od tego jakiego typu są twoje przebarwienia i od jak dawna je masz. Jeżeli są niewielkie i świeże, to pomóc może Clairial lub Mela D. Jeśli są już dłuższy czas, to może kwas azelainowy.
Cokolwiek wybierzesz, pamiętaj o całorocznej ochronie przeciwsłonecznej (FILTRY!!!), a pod nie coś z wit.C.

Najcięższy kaliber to zabieg Cosmelan.
apewu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 07:28   #832
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Najlepszy krem na przebarwienia !

acne derm z kwasem azelainowym mogę polecić, mi pomagał
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 10:33   #833
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Najlepszy krem na przebarwienia !

Cytat:
Napisane przez hania1993 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ! Macie dużo większe doświadczenie ode mnie. Jaki waszym zdaniem jest najlepszy specyfik na przebarwienia. Interesują mnie kwasy jak i inne substancje. Na taki kosmetyk mogę wydać około 100 zł. Proszę o radę !

Poczytaj wątek o cosmelanie,tam jest więcej porad odnośnie takich kremów
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 21:40   #834
markiza_deGalzain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Żnin
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepszy krem na przebarwienia !

A czy mogłabyś podać link do tego wątku, jeśli masz go gdzieś "w zanadrzu", jeśli nie to skorzystam z wyszukiwarki
markiza_deGalzain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 21:57   #835
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Najlepszy krem na przebarwienia !

Cytat:
Napisane przez markiza_deGalzain Pokaż wiadomość
A czy mogłabyś podać link do tego wątku, jeśli masz go gdzieś "w zanadrzu", jeśli nie to skorzystam z wyszukiwarki
Proszę>TUTAJ
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 16:57   #836
gosia2326
Przyczajenie
 
Avatar gosia2326
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Unhappy Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

ciemnieją
__________________
proszę o głosy )) https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...php?pid=805198

Be the person U want to be. U're only failed when U give up - until U fight, U're a winner.

prohevito in altum
gosia2326 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 07:57   #837
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Ja borykałam się z plamami od tabletek -tak około 3lat...Minęły juz dwa lata od odstawienia tabletek antyk.-w tym czasie w pierwsze lato po odstawieniu plamy pojawiły się ponownie-ale jakoś nad nimi panowałam stosując miejscowo silne blokery.Drugie lato(czyli to) znowu je ujawniło,ale juz w mniejszym stopniu.Nadal stosowałam wyłącznie punktowo blokery-trochę to ryzykowne ,ale efekty były super.Cera sie zrównała-tylko musiałam bloker nanosić patyczkiem kosmetycznym .Byłam w Bułgarii-ciężko tam było się nie opalić;-).
Na początku tej zimy zaryzykowałam krótki pobyt na solarium -raz w tygodniu.Po kilku wizytach oczywiście z blokerem położonym tak "na czuja"-tam gdzie kiedyś były w lato plamki.A tu zaskoczenie!Nic nie wyskoczyło po kilku wizytach.Celowo potem nie smarowałam dwóch miejsc gdzie zawsze miałam małe plamy(nad jedną brwią i pod okiem).Na resztę nadal coś tam kładałam,ale nie wiedziałam juz gdzie -bo nic nie wychodziło.Tamte plamy tez nie wyszły.Ostatnio poszłam bez blokera na twarzy(wiem,wiem-to głupie).Nadal nic.Tak więc jak się domyślam odstawione tabletki juz przestały miec wpływ na mój organizm.Czytałam ,ze plamy po antykoncepcji mogą zniknąć w przeciągu 2 lat po odstawieniu-ale nie zawsze znikają.Ja mam (uffff..) to szczęście.Ale po roku od odstawienia-miałam już marne nadzieje na to....A tu taka niespodzianka!
Teraz mam ciążę w planie-więc zmora być może powróci...:-(((
Ech te hormony!!!
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 09:23   #838
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Moja cer się swietnie ujednoliciła a drobne przebarwienia znikly po koenzymie q10 i wit C dodawanej do oleji
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 17:39   #839
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Postanowiłam nabyć Cosmelan lub Neostratę.
Po tym jak zobaczyłam ceny - nic już nie będę postanawiać

Co polecacie na przebarwienia potrądzikowe?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 20:23   #840
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Postanowiłam nabyć Cosmelan lub Neostratę.
Po tym jak zobaczyłam ceny - nic już nie będę postanawiać

Co polecacie na przebarwienia potrądzikowe?

ja widzialam, ze dziewczyny to kwasow uzywaja, w sumie pora dobra, ja sie moich pozbylam zmniejac pielegnacja na maksymalne nawilzenie i odzywienie skory, troche to zajelo, ale po tym jak mialam juz spalona raz twarz wiecej chyba nie zaryzykuje.

ja mialam tez pigmanorm, ale zerowe efekty, a dwa razy drozszy niz neostrata, moze jakies dermabrazje? wiem, ze calkiem dobre sa te z tlenem lub woda
moze idz do kosmetyczki/dermatologa i zapytaj, co by Ci poradzili
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-09 18:41:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.