Pomocy! Moje włosy T__T" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-24, 10:01   #1
MaLaSzaRa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2

Pomocy! Moje włosy T__T"


Nie wiem co zrobić... 1,5 roku temu farbowałam włosy i zrobiło mi się z nich siano. W czerwcu również farbowałam, a rok temu zaczęłam je prostować. To co mi zostało na głowie to cieniutkie włoski które za pociągnięciem grzebienia i prostownicy wypadają. Może są jakieś specjalnego kosmetyki, czy coś? Proszę o radę...
MaLaSzaRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 10:31   #2
_mandarynka
Zadomowienie
 
Avatar _mandarynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: ☼
Wiadomości: 1 711
GG do _mandarynka
Dot.: Pomocy! Moje włosy T__T"

nie wiem jak ci pomóc
ale ja uzywałam co miałam zniszczone po prostowaniu i pomogło ale nie wiem jak u cb ;( http://www.opinie.senior.pl/L-Oreal-...-w-1,9033.html
__________________
"wolę być jego dziwką niż twoją żoną"



_mandarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 14:25   #3
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Pomocy! Moje włosy T__T"

Cytat:
Napisane przez MaLaSzaRa Pokaż wiadomość
Nie wiem co zrobić... 1,5 roku temu farbowałam włosy i zrobiło mi się z nich siano. W czerwcu również farbowałam, a rok temu zaczęłam je prostować. To co mi zostało na głowie to cieniutkie włoski które za pociągnięciem grzebienia i prostownicy wypadają. Może są jakieś specjalnego kosmetyki, czy coś? Proszę o radę...
Czym farbowałaś?
Jak farby mają taki wpływ na twoje włosy, to je odstaw. Ja w ciągu 2 miesięcy farbowałam z 5 razy (plus dekoloryzacja i rozjaśnianie razy 3) i właściwie wcale nie są zniszczone, tylko odrobinkę wypadło :P
Daj im odpocząć- nie farbuj, nie prostuj. Stosuj wcierki w skalp i odżywki ;] Wejdz w wątek o wypadających włosach i poczytaj. Tyle jest dobrych porad w starych tematach, że nie ma potrzeby zakładania nowego wątku, bo więcej się na pewno nie dowiesz
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.