coś tu śmierdzi - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-01, 13:41   #61
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
I znowu nam wyjdzie fekalno - tamponalny wątek i się potem będą panny obruszać i osobne wątki zakładać po forach.
Samo życie
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 13:41   #62
granda16
Raczkowanie
 
Avatar granda16
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 307
Dot.: coś tu śmierdzi

Oj cuchnąca sprawa
Kiedy będzie w domu zrób pranie. Wywal wszystkie ciuchy z kosza na brudy na środek łazienki i poproś go abyście razem posegregowali białe i kolory
Przy okazji nie będąc świadoma problemu zapytaj "ooo co to?" <gatki>

Kochanie chyba powinieneś bardziej o siebie dbać...

Na zakupach w drogerii zapytaj czy obecna pasta do zębów mu służy
No a później oczywiście gruntowna ... wojna!
jeżeli ucieknie z pola bitwy no to niestety, ale ... kwarantanna
granda16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 13:45   #63
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez granda16 Pokaż wiadomość
Oj cuchnąca sprawa
Kiedy będzie w domu zrób pranie. Wywal wszystkie ciuchy z kosza na brudy na środek łazienki i poproś go abyście razem posegregowali białe i kolory
Przy okazji nie będąc świadoma problemu zapytaj "ooo co to?" <gatki>

Kochanie chyba powinieneś bardziej o siebie dbać...

Na zakupach w drogerii zapytaj czy obecna pasta do zębów mu służy
No a później oczywiście gruntowna ... wojna!
jeżeli ucieknie z pola bitwy no to niestety, ale ... kwarantanna
Ja bym jeszcze wyrzuciła go z łóżka i zarządziła szlaban na seks. Nie wiem, czy używacie gumek, czy też wolicie tabletki, ale trzeba też czasem myslec o sobie. Przecież ten facet ma na sobie mnóstwo bakterii i może zainfekować Autorkę dopochowo. Ileż się mówi o tym, by po defekacji podcierać się od pochwy do odbytu (o sam kierunek mi chodzi), a nie od odbytu do pochwy, bo można się dorobić jakiegoś zakażenia. A tu facet wkłada jakiego zafufionego penisa do pochwy, mozna robi też orala, a w ustach całe zgnite menu. Ze wzgledów zdrowotnych trzymałabym chlopa z dala od spraw intymnych. wpolne spanie tez nie jest zbyt fajne...
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 13:45   #64
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
W to dupsko uwalone kupą? Bleah
dobre



wracając do tego śmierdzącego tematu hmmm nie wiem jak Ty z tym "smrodem"wytrzymujesz powiedz Mu wprost idz się wykąp bo śmierdzisz

już sobie wyobrażam co o Nim w pracy mówią pewnie się śmieją (napewno)
ja bym na Twoim miejscu z Nim nie spała póki się nie doprowadzi do ładu a to ze pracuje to żadne uzasadnienie żeby się nie myć! jakby każdy tak robił to litości jaki ten świat by był
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 13:46   #65
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez granda16 Pokaż wiadomość
Oj cuchnąca sprawa
Kiedy będzie w domu zrób pranie. Wywal wszystkie ciuchy z kosza na brudy na środek łazienki i poproś go abyście razem posegregowali białe i kolory
Przy okazji nie będąc świadoma problemu zapytaj "ooo co to?" <gatki>

Kochanie chyba powinieneś bardziej o siebie dbać...

Na zakupach w drogerii zapytaj czy obecna pasta do zębów mu służy
No a później oczywiście gruntowna ... wojna!
jeżeli ucieknie z pola bitwy no to niestety, ale ... kwarantanna
Ale po co takie podchody, powiedz ? Dorośli są, jest pewien niefajny problem to nie można po prostu o tym szczerze (acz taktownie) pogadać ? Po co te zagrywki, podjeścia, uniki ? A jak nie załapie ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 13:46   #66
B-52
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 347
Dot.: coś tu śmierdzi

:p

Edytowane przez B-52
Czas edycji: 2010-09-08 o 14:07
B-52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 13:48   #67
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ale po co takie podchody, powiedz ? Dorośli są, jest pewien niefajny problem to nie można po prostu o tym szczerze (acz taktownie) pogadać ? Po co te zagrywki, podjeścia, uniki ? A jak nie załapie ?
masz rację, po co jakieś podchody robić
3 lata po ślubie a Ty nie wiesz jak Mu powiedzieć że śmierdzi!? litoście

powiedz stary idz się umyj albo do pralki z Nim i na gotowanie nastawići od razu zęby i dupsko będzie czyste
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 13:51   #68
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
:
już sobie wyobrażam co o Nim w pracy mówią pewnie się śmieją (napewno)
Mięliśmy kiedyś w pracy takiego informatyka, który wodę to chyba tylko pijał czasem i do niczego innego mu nie służyła. Oczywiście, ze był przedmiotem niewybrednych docinków, aluzji, żartów...nie załapał niestety. Wiem, że jakaś "delegacja" poszła do jego bezpośredniego szefa z prośbą żeby z nim pogadał. Masakra. Potem było trochę lepiej, ale ciągle daleko do znośnego stanu...Na śmierdziela nie ma rady.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 13:57   #69
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Mięliśmy kiedyś w pracy takiego informatyka, który wodę to chyba tylko pijał czasem i do niczego innego mu nie służyła. Oczywiście, ze był przedmiotem niewybrednych docinków, aluzji, żartów...nie załapał niestety. Wiem, że jakaś "delegacja" poszła do jego bezpośredniego szefa z prośbą żeby z nim pogadał. Masakra. Potem było trochę lepiej, ale ciągle daleko do znośnego stanu...Na śmierdziela nie ma rady.
u mnie w klasie w podstawówce byla taka "śmierdząca" dziewczyna
na początku patrzyliśmy się po sobie i nic Jej nikt nie mówił, ale do czasu...

były skargi do wychowawczyni że "nasza klasa śmierdzi" więc poszłyśmy do wychowawczyni i mówimy że to nie klasa śmierdzi tylko Dorota poprosiła żeby Jej to jakoś delikatnie powiedzieć, więc Jej powiedziałyśmy przez około 2 tygodnie do szkoły nie chodziła (może aż tyle mycie Jej zajęło- zanim się odmoczyła)
ale już potem nie śmierdziała

tak samo i tutaj trzeba tego "Pana" obudzić z śmierdzącego snu
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 15:01   #70
Markus1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: coś tu śmierdzi

Wstyd się przyznać ale ja mam takiego brata. Czasami potrafi się nie myć przez dwa tygodnie!!! Mam też kolegę w pracy, przy którym dech zapiera (pracuje w biurze). Myślałem, że tylko faceci są zdolni do takiego "poświęcenia" by oszczędzać wodę. Niestety tak nie jest. Kiedyś w poprzedniej firmie przyjęli nową dziewczynę do pracy (duże biuro i kilka osób w pokoju). Aromatu jaki wokół niej się roznosił nie da się opisać. Wszyscy w koło zastanawiali się jak jej delikatnie na to zwrócić uwagę. Aż przyszły jej imieniny i wszyscy ochoczo jak nigdy zrzucili się na ogromną torbę z kosmetykami dla niej (mydełka, antyprespiranty itp. -wszystko drogie i markowe by się nie obraziła). Niestety nic nie pomogło, aż w końcu ją zwolnili i wszyscy odetchnęli z ulgą.
Nie to żebym się chwalił ale prysznic biorę dwa razy dziennie a w lato i częściej.
Markus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 15:09   #71
Kocham_Luline
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 342
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez granda16 Pokaż wiadomość
Przy okazji nie będąc świadoma problemu zapytaj "ooo co to?" <gatki>
Kocham_Luline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 15:12   #72
granda16
Raczkowanie
 
Avatar granda16
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 307
Dot.: coś tu śmierdzi

Wiem dziewczyny, że rozmowa niechaj nam będzie podstawą
ujęłam to tylko tak żartobliwie
Ciekawe jaka by była jego reakcja po sprzeciwie.
Wstyd? obojętność? czy wymówka....
granda16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 15:12   #73
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: coś tu śmierdzi

no,akurat częstsze mycie niż dwa razy dziennie takie zdrowe nie jest.zmywa się naturalny ochronny "płaszcz" co może prowadzić do łapania infekcji (myślę tu o miejscach intymnych) a co za tym idzie również niemiłego zapachu,i koło się zamyka.
ze względów zdrowotnych prysznic raz dziennie zupełnie wystarcza,natomiast ze względów estetycznych dwa razy dziennie.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 15:17   #74
Eciia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Dot.: coś tu śmierdzi

Współczucie.
Z takim obleśnym (za przeproszeniem) facetem to bym dnia nie wytrzymała. Porządnego kopa w dupsko, niech się idzie umyć, nauczy podcierać i wgl.

A tak na serio to powinnaś z nim poważnie porozmawiać, nie owijać w bawełnę, wal prosto z mostu, że Ci to przeszkadza i że nie zamierzasz tego tolerować i już. Może chłop zmieni nawyki a jak nie to po prostu dać mu do zrozumienia, np wyjeżdżając na czas, aż nie poprawi nawyków do matki i tyle. Innych sposobów nie ma, chyba, że chcesz własnego męża uczyć się podcierać i inne higieniczne sprawy... xD
Eciia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 15:39   #75
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Post Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez myosotis1232 Pokaż wiadomość
mam problem z tż, nie wiem gdzie jest odpowiednie miejsce do pisania o takich rzeczach ale przeszkadza mi to w seksie więc myśle że tu. Mój tż chyba się źle podciera, zauważyłam na jego bieliźnie poprostu plamy wiecie taki burdny pasek. Mało tego ale od pewnego czasu poprostu czuje że śmierdzi i to już nie tylko jesli chodzi o sytuacje intymne, ale wogóle jak np siedzi koło mnie i wstanie. No poprostu masakra, jak ja mam mu o tym powiedzieć? to nie jest jedyny problem, jego szczoteczka do zębów od kilku miesięcy jest nie używana, spodnie zmienia jak mu poweim że może czas zmienić, bieliznę zmienia jak się idzie kąpać czyli co 3-4 dni. Golić mu się też nie chce. no poprostu załamka. Mi to już zaczyna na maksa przeszkadzać i co ja mam z tym zrobić? Pewno nie wiele z was ma taki problem, ale może ktoś coś doradzi.
To obrzydliwe co piszesz.

Cytat:
Napisane przez myosotis1232 Pokaż wiadomość
Ale wracając do tematu, co do zbliżeń są jak najbardziej ale tylko wtedy gdy wiem że wyszedł prosto z wany i jest świeżutki i pachnący, inaczej się nie tykam. Ale wiecie to tez troche głupie żeby życie seksualne było podyktowane tym czy tż chce się wcześnij umyć. Jesteśmy po ślubie od 3 lat, wcześniej wydaje mi się że jakoś inaczej było (chyba że slepa byłam) ale od czas jak mieszkamy razem zaczynam to wsztko widzieć. Wydaje mi się że to się zaczeło od czasu gdy miał prace o nienormowanym czasem. Czasami pracował do 4 rano a o 8 musiał być na nogach, z braku czasu olał higienę i tak mu już zostało. No nie wiem chyba będę musiała się jakos przemuc i powiedzieć mu prosto z mostu, choć cały problem w tym że nie jestem aż tak bezpośrednia a zwłaszcza jeśli chodzi o takie sprawy.
Nie pozostaje ci nic innego jak powiedzieć mu prosto z mostu, że jest problem i to bardzo duży, bo sorry, ale ja bym z taką osobą nie chciała mieć bliższych kontaktów, nie rozumiem tego, nie potrafiłabym się pogodzić z czymś takim, nie wpuściłabym takiego kolesia do swojego łóżka, nawet w 10 lat po ślubie i to, że raz na jakiś czas się umyje wcale by nie sprawiło, że chciałabym mieć z nim bliższy kontakt bo myślałabym tylko o jego obsranych gaciach - a to lepsze i skuteczniejsze niż najlepsza antykoncepcja.

Obrzydlistwo - ty mu musisz natychmiast powiedzieć, że tak być nie może.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 15:40   #76
ania128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 244
Dot.: coś tu śmierdzi

Dla mnie też taki facet byłby nieatrakcyjny (choćby nie wiadomo jak wyglądał). Jakaś porażka <szok> Ja bym znalazła sobie nowego faceta na Twoim miejscu... bo gdyby nawet obecny "doprowadził się do porządku" to nie mogłabym się przemóc na Twoim miejscu żeby iść z nim do łóżka. Cały czas miałabym przed oczami "brązowy pasek" na majtkach"... Trochę mnie śmieszy fakt, że można być z kimś takim, a z drugiej strony- współczuję. Pewnie go kochasz? Powiedz mu szczerze, tak samo jak napisałaś na forum.
ania128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 15:44   #77
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez myosotis1232 Pokaż wiadomość
mam problem z tż, nie wiem gdzie jest odpowiednie miejsce do pisania o takich rzeczach ale przeszkadza mi to w seksie więc myśle że tu. Mój tż chyba się źle podciera, zauważyłam na jego bieliźnie poprostu plamy wiecie taki burdny pasek. Mało tego ale od pewnego czasu poprostu czuje że śmierdzi i to już nie tylko jesli chodzi o sytuacje intymne, ale wogóle jak np siedzi koło mnie i wstanie. No poprostu masakra, jak ja mam mu o tym powiedzieć? to nie jest jedyny problem, jego szczoteczka do zębów od kilku miesięcy jest nie używana, spodnie zmienia jak mu poweim że może czas zmienić, bieliznę zmienia jak się idzie kąpać czyli co 3-4 dni. Golić mu się też nie chce. no poprostu załamka. Mi to już zaczyna na maksa przeszkadzać i co ja mam z tym zrobić? Pewno nie wiele z was ma taki problem, ale może ktoś coś doradzi.
och

przypomniał mi się watek "MOJ FACET TO ŚWINIA".

jak masz mu powiedzieć,że śmierdzi?
delikatnie.ktoś musi to zrobić.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 16:20   #78
significant
Rozeznanie
 
Avatar significant
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Vice City.
Wiadomości: 500
Dot.: coś tu śmierdzi

Bardzo ekologiczny tż oszczędza wodę na kąpielach i praniu!
A tak na serio- nie zwlekać, tylko powiedzieć mu o tym jak najszybciej. Możesz zacząć od prostego zapytania ,,czy nie ma nic do prania" i czy nie wypadałoby częściej zmieniać tego i owego- przez co łatwiej byłoby mu napomknąć na temat higieny
significant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 16:22   #79
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: coś tu śmierdzi

łoooooooooooooł smiać mi się chce bo czytałam ostatnio watek dziewczyny która nie dbała o siebie i sama sugerowała że śmierdzi od niej potem - pasowali bi do siebie Nie no tak na poważnie to ja bym powiedziała prosto z mostu, "odejdź ode mnei bo śmierdzisz!!!!!!" albo "co ty masz za skwary przy majtkach" i "szczerze to wali ci z japy" im powiesz to w najokrutniejszy sposób tym bardziej weźmie to do siebie.
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 16:47   #80
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez tofaniutka Pokaż wiadomość
łoooooooooooooł smiać mi się chce bo czytałam ostatnio watek dziewczyny która nie dbała o siebie i sama sugerowała że śmierdzi od niej potem - pasowali bi do siebie Nie no tak na poważnie to ja bym powiedziała prosto z mostu, "odejdź ode mnei bo śmierdzisz!!!!!!" albo "co ty masz za skwary przy majtkach" i "szczerze to wali ci z japy" im powiesz to w najokrutniejszy sposób tym bardziej weźmie to do siebie.


ja bym jednak nie przesadzała, to nie jest jej kolega, tylko maz, nalezy mu sie szacunek, pozatym jakbys sie czuła jak by ktos sie tak do Ciebie odnosił?
antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 16:51   #81
kate b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 193
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
ja bym jednak nie przesadzała, to nie jest jej kolega, tylko maz, nalezy mu sie szacunek, pozatym jakbys sie czuła jak by ktos sie tak do Ciebie odnosił?
przepraszam bardzo, a jak Ty byś się czuła jakby Twój chłopak/maż chodził w zasranych gaciach? To też brak szacunku wobec autorki...
kate b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 16:54   #82
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: coś tu śmierdzi

ja bym się bała, że czymś się zaraże np podczas seksu (pomijając już całkowicie fakt, jak można cokolwiek z taką osobą...)
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 17:04   #83
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez kate b Pokaż wiadomość
przepraszam bardzo, a jak Ty byś się czuła jakby Twój chłopak/maż chodził w zasranych gaciach? To też brak szacunku wobec autorki...

napewno nie powiedziałabym tak jak zasugerowała osoba ktora cytowałam
nie sciamniałabym mowiac ze "dzis nie pachnie jak paczek rózy"
ale powiedzialabym KULTURALNIE ze chyba ma problem z higiena i jezeli jemu to nie przeszakdza to niech pomysli o mnie albo o osobach ktore z nim przebywaja i nie mowie tego ze zlosliwosci ale z dobrego serca i troski.
antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 17:20   #84
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez tennyo4 Pokaż wiadomość
Ja nawet po 3-4 godzinach uważam, że należałoby się obowiązkowo odświeżyć
Wtedy tym bardziej. Żeby otworzyć oczy.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez tofaniutka Pokaż wiadomość
łoooooooooooooł smiać mi się chce bo czytałam ostatnio watek dziewczyny która nie dbała o siebie i sama sugerowała że śmierdzi od niej potem - pasowali bi do siebie Nie no tak na poważnie to ja bym powiedziała prosto z mostu, "odejdź ode mnei bo śmierdzisz!!!!!!" albo "co ty masz za skwary przy majtkach" i "szczerze to wali ci z japy" im powiesz to w najokrutniejszy sposób tym bardziej weźmie to do siebie.
Nie próbując powiedzieć w delikatny sposób, mówiąc tak dosadnie można zranić taką osobę. Też ma uczucia. Poza tym, to jest mąż. Nie kolega.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 17:35   #85
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: coś tu śmierdzi

Naprawdę, naprawdęęęę mam nadzieję, że ten wątek to żart.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 17:40   #86
Marzena17
Rozeznanie
 
Avatar Marzena17
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: lubin/wrocław
Wiadomości: 638
Dot.: coś tu śmierdzi

Pokaż mężowi ten wątek, niech sobie poczyta, może mu coś zaświta...
Marzena17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 17:51   #87
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 999
Dot.: coś tu śmierdzi

OMG.... ciekawe ile ma lat.

Gdyby to byl dorosly facet, powiedzmy w moim wieku, od razu bym z nim zerwala i przy zerwaniu podala przyczyne. Nie byloby zadnych, absolutnie zadnych szans, zeby mi w ogole dal buzi w policzek, o jakichkolwiek sytuacjach intymnych nawet nie wspominajac.

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Naprawdę, naprawdęęęę mam nadzieję, że ten wątek to żart.
Ja tez
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 17:52   #88
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
OMG.... ciekawe ile ma lat.

Gdyby to byl dorosly facet, powiedzmy w moim wieku, od razu bym z nim zerwala i przy zerwaniu podala przyczyne. Nie byloby zadnych, absolutnie zadnych szans, zeby mi w ogole dal buzi w policzek, o jakichkolwiek sytuacjach intymnych nawet nie wspominajac.

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------



Ja tez

to jest dorosły facet, sa 3 lata po slubie
antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 17:57   #89
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
ja bym jednak nie przesadzała, to nie jest jej kolega, tylko maz, nalezy mu sie szacunek, pozatym jakbys sie czuła jak by ktos sie tak do Ciebie odnosił?

ja byłabym wdzięczna. może było by mi przykro ale nie obrażałabym się bo jakby śmierdziało ode mnie i ktoś by mi to powiedział i miałby racje no to miałabym się dąsać że się nie myje i mam usrane majtki??? wstyd by mi było.

jest jej mężem i jej nalezy się szacunek od niego, skoro śpią w jednym łóżku to oczekiwałabym na miejscu autorki komfortu. A przy smrodzie nie da sie czuć komfortowo. To on nie widzi swoich majtek???
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 18:00   #90
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 999
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
to jest dorosły facet, sa 3 lata po slubie
Och faktycznie, tego nie doczytalam, bo po przeczytaniu pierwszego postu sie zalamalam i z gory wiedzialam jakie beda odp.

A jesli to maz to jaki problem, zeby mu o tym powiedziec wprost? Wziela z nim slub, to niech ja bedzie stac na szczerosc.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.