Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-25, 20:23   #1621
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

tutaj zanalizowany skład tej odżywki przez Eloe77 : https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=122
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 20:26   #1622
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
tutaj zanalizowany skład tej odżywki przez Eloe77 : https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=122
a jak wygląda odżywka do spłukiwania ? w butelce? kurde nie widziałam takich w naturze. tylko spraye.
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 20:30   #1623
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
opakowanie jest koloru stalowego, z różową naklejką, jest na niej napisane : odżywka intensywnie regenerująca
keratyna, naturalny jedwab, gliceryna i pantenol
odbudowuje, odżywia, nawilża
a i pojemnośc 275 ml, kosztuje 4,49
Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
a jak wygląda odżywka do spłukiwania ? w butelce? kurde nie widziałam takich w naturze. tylko spraye.
wyżej - jak wygląda DOPISEK: tak, butelka, tzn takie opakowanie typowe dla odżywek
(zapomniałam, że te spray'e też są w takiej kolorystyce )

a możliwe, że ich jeszcze nie widziałaś, bo to chyba dzisiaj została wprowadzona do sprzedaży (nowa gazetka) chociaż w samej tej gazetce wgle nie wspomnieli o tym a jest chyba z 5 produktów z tej serii nowych (szampony i odżywki)
__________________

Edytowane przez Haylee
Czas edycji: 2010-03-25 o 20:31
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 20:41   #1624
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
wyżej - jak wygląda DOPISEK: tak, butelka, tzn takie opakowanie typowe dla odżywek
(zapomniałam, że te spray'e też są w takiej kolorystyce )

a możliwe, że ich jeszcze nie widziałaś, bo to chyba dzisiaj została wprowadzona do sprzedaży (nowa gazetka) chociaż w samej tej gazetce wgle nie wspomnieli o tym a jest chyba z 5 produktów z tej serii nowych (szampony i odżywki)
AAAA to niedługo polecę czasem lubię Warszawę
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 08:41   #1625
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Ja chyba będę musiała poprosić jakąś Wizażankę o pomoc w zdobyciiu, bo nie opłaca mi się jechać 50 km pociągiem po odżywkę za 5 zł
jeśli chcesz, to ja chętnie zdobędę .
namówiłyście mnie, dzisiaj pędzę do natury, cholera, byłam tam wczoraj, szkoda, że wcześniej nie widziałam tego tematu w wątku .
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 08:53   #1626
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
O kurka wodna, ten skład, ta cena, ta pojemność... Ja to chcę W środę będę w Arkadii w Wawie, ale tam chyb nie ma Natury
Nie ma, nie ma. Ale może "wygoogluj" sobie gdzie po drodze będziesz miała
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 10:28   #1627
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

o kurka to ja też się przejde po tą odżywke - moim loczkom się przyda

dziewczyny zaczełam używac serum eveline czerwonego ( rozgrzewającego) używałyście ? Skóra piecze po nim dosłownie jakby ktoś mnie przypalał !!!


Ale super jest wiosna !!! Aż chce się żyć tańczyc biegać
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 10:38   #1628
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość


dziewczyny zaczełam używac serum eveline czerwonego ( rozgrzewającego) używałyście ? Skóra piecze po nim dosłownie jakby ktoś mnie przypalał !!!

Ojej, nie używaj teraz tego! Czerwonego używa się w zimę! Pamiętam, gdy nie miałam w sierpniu innego balsamu (albo mi się skończył inny, nie pamiętam) i sięgnęłam po czerwony. Myślałam, że płonę. Rozgrzewający tylko podczas zimy
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 10:41   #1629
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Też zapragnęłam tej odzywki, tylko do natury mam nie po drodze, ale jak akurat będę koło jakiejś to na pewno wstąpię. Póki co szukam też jakiejś zwykłej odżywki bez silikonu żeby moja pięlegnacja włosów była jak najbardziej nakierowana na naprawdę piękne włosy anie tylko na takie co wyglądają ładnie bo są oblepione silikonem :P.
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 11:01   #1630
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez innuendo Pokaż wiadomość
jeśli chcesz, to ja chętnie zdobędę .
namówiłyście mnie, dzisiaj pędzę do natury, cholera, byłam tam wczoraj, szkoda, że wcześniej nie widziałam tego tematu w wątku .
Dziękuję bardzo Na razie nie będę Cię fatygować, ale będę pamiętać

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Ale super jest wiosna !!! Aż chce się żyć tańczyc biegać
Właśnie wróciłam do domu, odprowadzałam koleżankę i przeszłam się przez pół miasta, trochę po parku, jest tak fajnie
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 11:02   #1631
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

ale odżywki z silikonem naprawdę nie są takie złe przeważnie też zawierają jakieś substancje odżywcze jeżeli i tak używa się szamponu z SLSem, silikony nie zaszkodzą, a mogą pomóc ochronić włosy
i naprawdę piękne włosy też mogą być przy odżywce z silikonem (ale jakimś lekkim, zmywalnym wodą lub zmywalnym zwyklakowym SLSem np. dimenticone i dodatkowo muszą mieć dobre składniki odżywcze)

zauważyłam, że odkąd jest ten "bunt" na silikony, to większość uważa, że one są złe i niedobre i wgle odżywki z nimi trzeba odstawić ale nie popadajmy w paranoje - jeśli komuś służy takowa odżywka to dlaczego odstawiać całkiem? wystarczy urozmaicić pielęgnację, żeby włoski się za bardzo nie przyzwyczaiły

(Dronf - post nie jest skierowany bezpośrednio do Ciebie, tak ogólnie piszę, żebyś mi się tutaj nie obraziła bo nie wiem, jaką dokładnie stosujesz pielęgnację )
__________________

Edytowane przez Haylee
Czas edycji: 2010-03-26 o 11:04
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 11:07   #1632
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja dążę do tego, żeby moje włosy były piękne bez silikonów, ale czasem jeśli naprawdę żyją swoim życiem to używam jedwabiu
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 11:15   #1633
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez apple91 Pokaż wiadomość
dziewczynki zostałam skierowana do tego watku ponieważ poszukiwałam domowych kosmetyków oczywiście do zrobienia samemu ale, jakos tu ich nie widze może mnie oświecicie??
pozdrawiam

musisz przejrzeć cały wątek i pierwszą część koniecznie też. Pojawiało się mnóstwo przepisów,ale nie są zebrane w całość (ja niestety też nie mam ich wypisanych, trochę pamietam, więc jak będę mieć czas to spróbuję coś wypisać),pojawiały się przepisy na toniki, na odżywki do włosów, peelingi cukrowe, kawowe. Nie wiem dokładnie o jakie przepisy Ci chodzi? Z czym masz największy problem i czemu chcesz zaradzic domowymi sposobami ?
__________________





"Każdy ma takiego diabła jakiego się boi."
Rewers
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 11:27   #1634
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dziewczyny, jeśli ktoś nie ma Natury, to mogę kupic dla Was tę nową odżywkę (o ile ją znajdę w swojej). Jadę tam jutro, więc jeśli jest ktoś chętny, to piszcie PW. (nie wiem, czy taka chęć pomocy nie jest sprzeczna z regulaminem...Jeśli jest to prosze o info i edytuję post).
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 13:46   #1635
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Ojej, nie używaj teraz tego! Czerwonego używa się w zimę! Pamiętam, gdy nie miałam w sierpniu innego balsamu (albo mi się skończył inny, nie pamiętam) i sięgnęłam po czerwony. Myślałam, że płonę. Rozgrzewający tylko podczas zimy

ja używałam też, teraz akurat używam już 3 butelkę, ale skóra już mi się tak przyzywczaiła, że nie rozgrzewa ;( a ja jestem zmarzluch wieczny i uwielbiam ten efekt

całkiem przyjemny jest tez takie czarny balsam z ziaji, ziaja rebuild sie chyba nazywa
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 14:59   #1636
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Dronf Pokaż wiadomość
Też zapragnęłam tej odzywki, tylko do natury mam nie po drodze, ale jak akurat będę koło jakiejś to na pewno wstąpię. Póki co szukam też jakiejś zwykłej odżywki bez silikonu żeby moja pięlegnacja włosów była jak najbardziej nakierowana na naprawdę piękne włosy anie tylko na takie co wyglądają ładnie bo są oblepione silikonem :P.
Ale ta odzywka nie zawiera silikonów Pytałam się o to na poprzedniej stronie.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 15:23   #1637
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
ale odżywki z silikonem naprawdę nie są takie złe przeważnie też zawierają jakieś substancje odżywcze jeżeli i tak używa się szamponu z SLSem, silikony nie zaszkodzą, a mogą pomóc ochronić włosy
i naprawdę piękne włosy też mogą być przy odżywce z silikonem (ale jakimś lekkim, zmywalnym wodą lub zmywalnym zwyklakowym SLSem np. dimenticone i dodatkowo muszą mieć dobre składniki odżywcze)

zauważyłam, że odkąd jest ten "bunt" na silikony, to większość uważa, że one są złe i niedobre i wgle odżywki z nimi trzeba odstawić ale nie popadajmy w paranoje - jeśli komuś służy takowa odżywka to dlaczego odstawiać całkiem? wystarczy urozmaicić pielęgnację, żeby włoski się za bardzo nie przyzwyczaiły

(Dronf - post nie jest skierowany bezpośrednio do Ciebie, tak ogólnie piszę, żebyś mi się tutaj nie obraziła bo nie wiem, jaką dokładnie stosujesz pielęgnację )
Ja właśnie przerzuciłam się na szampon hipp bo z tych co ostatnio testowałam jest jedynym po którym włosy nie przetłuszczają mi się niemiłosiernie . Więc części silikonów wolę unikać. Przeczytałam na włosowym, że silikony utrudniają przenikanie substancji aktywnych do włosa.
Ogólnie ja tam nie uważam, że silikony są złe. Chcę mieć takie po prostu włosy, które będą ładnie wyglądać bez silikonów. Bo przy odpowiednim nasilikonowaniu to każde włosy mogą wyglądać ładnie .

Charlotte95 - tak nie zawiera silikonów, ale mi chodzi o taką zwykłą odzywkę w formie odzywki do wylewania na rękę, wcierania we włosy i spłukiwania tudzież nie. Ta odżywka to spray, do tego spray z dużą zawartością protein a tych nie można stosować za długo bo potem włosy są "przejedzone" i wyglądają na suche.
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 15:33   #1638
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

ta odżywka to nie jest spray :d przynajmniej ta ostatnia, którą opisałam - ona jest do spłukiwania

a próbowałaś odżywek Joanna Naturia?
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 16:41   #1639
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Mam pytanie co do tej odżywki. Z tego co zrozumiałam to jest i w spreju i do spłukiwania: jak uważacie, która będzie lepiej działała? Nie można używać ich długo?
Czy można odżywkę do spłukiwania nie spłukiwać? Kiedyś mi fryzjerka powiedziała żebym tak robiła, albo długo z nią na włosach siedziała
tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 18:53   #1640
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

oj nie wiem co do odżywek do spłukiwania bo ja spłukuje nawet te których sa nie do spłukiwania bo takie odzywki obciążają włosy i mogą być potem tłuste i oklapnięte
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 20:12   #1641
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

hm, ta teoria, aby nie spłukiwać odżywki do spłukiwania jest przedpotopowa kiedyś się tak robiło, kiedy było mało odżywek bez spłukiwania na rynku (przynajmniej ja sobie tak to tłumaczę :P)
najlepiej kupić odpowiednią odżywkę d/s i b/s i stosować równocześnie

a co do trzymania długo na włosach - raczej nie powinno się, ale ja często przeginam, ale tylko z odżywkami-maskami typu wax (nawet 3 h) a te takie zwyklejsze to max godzinkę trzymam (to jednak chemia jest)

co innego z olejami - im dłużej tym lepiej

tusia13pl - jeszcze nie wiem która lepiej działa, dam znać po dłuższym stosowaniu aczkolwiek używam często tą w sprayu (co prawda alkohol na drugim miejscu zaraz po wodzie) - i sobie dosyć chwalę, chociaż można przesadzić, wtedy włosy wyglądają na tłuste
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 21:06   #1642
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

co do odżywek to mam dwie-jedną do spłukiwania i drugą nie do spłukiwania, tą pierwszą trzymam na włosach około 1-2min
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 06:59   #1643
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Zgubiłam się. Chcę tej do spłukiwania, nie w sprayu, ona jest bez silikonów, tak?

Podzielę się patentem, który pewnie znacie, ale co mi tam. Ja wytuszuję rzęsy to biorę czystą starą szczoteczkę od tuszu, taką z gęstymi drucikami i tak jakby wciskam ją między rzęsy u nasady i rozczesuję. Dzięki temu rzęsy nie są sklejone i wygladają bardziej naturalnie.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 07:28   #1644
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

obie są bez silikonowe ;P
ale ta w spray'u ma alkohol denat. w składzie (tu ma opakowanie takie bardziej okrągłe, z psikaczem :P) >> ta bez spłukiwania
a ta w zwykłym opakowaniu (bardziej prostokątnym) nie ma tego alkoholu i to jest ta do spłukiwania

Wejdź sobie do Natury i obczaj
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 18:32   #1645
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dziewczyny miałyście jakąś styczność z maścią o nazwie tormentiol?
Byłam wczoraj u dermatologa i polecił mi ją, kupiłam od razu w aptece ,bo kosztowała jedynie 6zł... ale nie wiem czy mogę na nią liczyć w nagłych przypadkach?
Bo jest jeszcze maść ichtiolowa (nie wiem czy na pewno tak sie to nazywa) i cynkowa, o podobnym działaniu...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 18:58   #1646
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Maść cynkową polecam . Co do tej, której nazwę podałaś - nigdy nie słyszałam.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 19:09   #1647
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

a ja slyszalam o tormentiolu - jak mialam nascie lat, to mama zalamywala rece patrzac na moja cere... i raz przypomniala sobie o masci, ktora ona i jej przyjaciolka stosowaly podczas studiow (ona sama uzywala jej tylko po to, zeby sie czyms packac, bo pryszczy nigdy nie miala i czula sie przez to "inna" ). ta przyjaciolka jej powiedziala, ze ta masc dalej jest w aptekach, kupila zatem i nawet cos tam sobie smarowalam od czasu do czasu... ale to sie stosowalo miejscowo. troche bezowy kolor, ktory maskowal, ale na dzien sie i tak nie nadawalo, bo tluste i klejace to bylo... z pasta cynkowa lepsze wspomnienia mialam. ale zalezy to pewnie od tradziku, ja nie mialam typowych ropnych gul, a chyba na takie tormentiol ma dzialac o ile sie nie myle..
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 19:13   #1648
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

winyl - wydało się kto całego wątku nie czytał
bo o tej maści było już kilka razy wspominane
nie używałam, ale ponoć likwiduje zaczerwienienia i czerwone gule :P
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 22:33   #1649
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
winyl - wydało się kto całego wątku nie czytał
bo o tej maści było już kilka razy wspominane
nie używałam, ale ponoć likwiduje zaczerwienienia i czerwone gule :P
Oj czytałam, wiernie od samego początku pierwszej części . Aczkolwiek nie zapamiętałam tej nazwy, wydaje mi się, że w takim razie nie było zbyt często o niej mowy .

A propos jutro planuję zakupy kosmetykowe, zrobiłam sobie nawet jakąś listę i teraz nie mogę sobie przypomnieć, na co konkretnie działa maść z witaminą A?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 10:07   #1650
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
opakowanie jest koloru stalowego, z różową naklejką, jest na niej napisane : odżywka intensywnie regenerująca
keratyna, naturalny jedwab, gliceryna i pantenol
odbudowuje, odżywia, nawilża

zdam relację z jej użycia po myciu włosów (piątek/sobota)

a i pojemnośc 275 ml, kosztuje 4,49


i jeszcze dodam, że są nowe szampony z tej serii Artiste, jakieś przeciwłupieżowe też (?) nie wiem dokładnie, nie przyglądałam się - jestem anty szamponowa
Jak zużyję to co mam, a trochę mi to zajmie to rozejrzę się za tą Artiste, najlepiej jakby jeszcze był szampon do kompletu.
Cena świetna, skład boski i pojemność też bardzo ok.
Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A propos jutro planuję zakupy kosmetykowe, zrobiłam sobie nawet jakąś listę i teraz nie mogę sobie przypomnieć, na co konkretnie działa maść z witaminą A?
Odżywia, natłuszcza i regeneruje.

Jeżeli chodzi o cellulit i ujędrnianie (widzę, że razem z przyjściem wiosny zaczęłyście o tym plotkować), to używam oliwki antycellulitowej Rebuild Ziaja i balsamu ujędrniającego Soraya, tego w różowej butli.
Oliwki mam już drugie opakowanie i jak dla mnie jest rewelacyjna, używam jej regularnie i cellulit prawie zniknął (ale poza tym też ćwiczę i trzymam dietę, dużo schudłam). Balsam też fajny (ale ma kiepskie opinie na kwc), wklepuję go po masażu oliwką, na noc. Skóra staje się bardziej zbita i jędrna.
No i wiadomo, wizażowa oczywistość to gąbka Syrenka - kocham ją i nigdy się z nią nie rozstanę, cudownie złuszcza naskórek i poprawia ukrwienie skóry. Używam też takiej rolki masującej, która była dołączona do kremu i balsamu Garniera, ale to już nieregularnie.
Na ujędrnianie polecam też peeling kawowy, ale to już znany patent.

Jeszcze jakiś czas temu pisałam tu, że nie mam energii i czuję się wiecznie zmęczona, a do tego słabo sypiam. Wiosna przyszła, więcej słońca, cieplutko - moje problemy się skończyły i wreszcie czuję, że żyję.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.