Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-02, 21:57   #3961
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ooo ale bym chciała Ci oddać parę kg.

Kochaneczka
tak to coś w tym stylu tylko ze moje nie maga kokardy i są zapinane z boku na zamek błyskawiczny i z boku maja klamrę jakby ala pasek.Tak są granatowe no i mi zawsze zależny na rurkach aby mi się przy kostce nie marszczyły bo wygląda to jak by były za długie .U mnie muszą się kończyć równo z kostka.
adzio mi się akurat ta kokarda podoba i nie uwazam ze jest jakas mega wielka zreszta mozna sobie to regulowac albo calkiem wyciagnac ten pasek
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 22:01   #3962
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
adzio mi się akurat ta kokarda podoba i nie uwazam ze jest jakas mega wielka zreszta mozna sobie to regulowac albo calkiem wyciagnac ten pasek
tylko popatrz czy one są dobrej jakości, wiem, że na naszej wizażowej szafie dziewczyny pokazywały te spodnie i na modowym też, ale nie wiem jak z ich jakością niektóre chyba narzekały, popytaj
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 22:06   #3963
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kikulka Snow dziękuje kochane jesteście.
A co do wizażu to oby się uspokoił

buahhot
No w sumie głupio tak pisać o fotka i nie wrzucić.Mam jedno bez twarzy to pokarze.

Adzi spodenki bardzo fajne takie mi sie podobają ale siebie niestety w nich nie widzę ja z zakupami przesadziłam wczoraj i dziś a jeszcze muszę jutro iść bo byłam w rossmanie i zapomniałam tuszu chyba mnie eksmitują z domu przez te zakupach


Princesska no i kfc na każdym rogu ale w Poznaniu Stary Browar

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-02-02 o 22:08
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 22:12   #3964
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
adzio mi się akurat ta kokarda podoba i nie uwazam ze jest jakas mega wielka zreszta mozna sobie to regulowac albo calkiem wyciagnac ten pasek
Kochana ale ja nie mowie ze ona jest zła.W tych spodenkach na fotce wygląda bardzo ładnie ale ja mam jedna spódnicę i tez mam tam taki pasek gdzie wiążę go na kokardę.

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Adzi spodenki bardzo fajne takie mi sie podobają ale siebie niestety w nich nie widzę ja z zakupami przesadziłam wczoraj i dziś a jeszcze muszę jutro iść bo byłam w rossmanie i zapomniałam tuszu chyba mnie eksmitują z domu przez te zakupach


Princesska no i kfc na każdym rogu ale w Poznaniu Stary Browar
Dziekuje
NO udzieliło nam się ost.zakupowe szaleństwo.Ale co robić jak tak ponuro i szaro na dworze.Trzeba sobie humor poprawić.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 22:14   #3965
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

infatuated
dziękuję za pochwałe moich nibyrefleksow

kitkulka
ale co Ty narzekasz na biust, nie masz mało 88 to chyba dość w biuście
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 22:16   #3966
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

no ja wczoraj wróciłam ok 22 do domu i troszkę jestem wkurzona dzisiaj tylko troszke a wczoraj to się popłakałam mówie Wam serio płakałam najpierw z rozpaczy jak spojrzałam w lustro a potem to już ze śmiechu bo robiłam wczoraj henne u kosmetyczki bo sama bym się nie odważyła i tym razem wyszły mi czarne brwi a chciałam jasny brąz wygladam jak ufolud do tych wlosów białych szorowałam je dzisiaj już lepiej ale to jeszcze nie to
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 22:22   #3967
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
no ja wczoraj wróciłam ok 22 do domu i troszkę jestem wkurzona dzisiaj tylko troszke a wczoraj to się popłakałam mówie Wam serio płakałam najpierw z rozpaczy jak spojrzałam w lustro a potem to już ze śmiechu bo robiłam wczoraj henne u kosmetyczki bo sama bym się nie odważyła i tym razem wyszły mi czarne brwi a chciałam jasny brąz wygladam jak ufolud do tych wlosów białych szorowałam je dzisiaj już lepiej ale to jeszcze nie to
Wypierze sie ta henna, spokojnie. Ja rzadko robie henne, swoje mam bardzo jasne brwi, ale hennę daje jak mnie najdzie, raz na pół roku.

Ale mi dziś Wizaż muli, tak jak Wam, cały dzień.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-02-02 o 22:29
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 22:27   #3968
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kochana ale ja nie mowie ze ona jest zła.W tych spodenkach na fotce wygląda bardzo ładnie ale ja mam jedna spódnicę i tez mam tam taki pasek gdzie wiążę go na kokardę.

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------


Dziekuje
NO udzieliło nam się ost.zakupowe szaleństwo.Ale co robić jak tak ponuro i szaro na dworze.Trzeba sobie humor poprawić.
spoko adzio, jakos tak to odebralam ze to na minus ta kokarda:P
dobranoc dziewuszki, milej nocy ppaapa
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 22:29   #3969
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
no ja wczoraj wróciłam ok 22 do domu i troszkę jestem wkurzona dzisiaj tylko troszke a wczoraj to się popłakałam mówie Wam serio płakałam najpierw z rozpaczy jak spojrzałam w lustro a potem to już ze śmiechu bo robiłam wczoraj henne u kosmetyczki bo sama bym się nie odważyła i tym razem wyszły mi czarne brwi a chciałam jasny brąz wygladam jak ufolud do tych wlosów białych szorowałam je dzisiaj już lepiej ale to jeszcze nie to
ja mialam okres ze robilam henne raz w tygodniu- lubie podkreslone brwi teraz od dluzszego czasu uzywam do brwi paletki z essence, no ale ostatnio znowu zrobilam sobie czarna henne

Kochaneczka, pytanie nie do mnie, widze ze Kitkulka cos wspominala o spodniach takich alladynkach, pewnie chodzi o te ktore ja mam, tak wiec wklejam zdjecie (jakis czas temu wklejalam link do aukcji). Nie mialam jeszcze okazji ich zalozyc wiec malo moge powiedziec akurat o tym modelu, ale sa ladnie odszyte, ladnie leza, jestem bardzo zadowolona poki co zobaczymy jak pozniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1 (4).jpg (26,9 KB, 35 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 22:35   #3970
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cześć Dziewczyny,

Pierwszy raz cokolwiek tu piszę, ale zaglądam na Wasze wątki już od około 3 tygodni.
Chciałabym się Was poradzić, co do farby jakiej użyć przy farbowaniu odrostów. Blondynką jestem od 1,5 tygodnia, a złożyło się na to kilka samodzielnie przeprowadzonych zabiegów. Uzyskałam efekt przy którym nie wstydzę się wyjść z domu, ale marzy mi się posiadanie włosków podobnych jak Amanda Seyfried, czyli jasnego naturalnie wyglądającego blondu, ktory na głowie miałam jako dziecko
Moje naturalne włosy są koloru ciemny blond/jasny brąz, kolor jest wyraźny nie są szare/mysie. Mam jasną cerę z poblaskiem niebieskim i szaroniebieskie oczy (kwalifikuję się do typu urody letniego, ale poblaski od słońca na naturalnych delikatniejszych włosach przy twarzy robiły mi się zarówno platynowe jak i złote).
Przed farbowaniem na blond miałam na głowie balejaż - mieszankę z brązami ciemniejszymi od mojego naturalnego koloru oraz pasmami ładnego blondu. Wyglądało to ładnie i dość naturalnie. Kiedy ciemniejsza farba dość mocno się wymyła, a odrosty blond pasemek miały ok. 4 cm wpadłam na pomysł zastosowania szamponetki Joanny Wiśniowa czerwień. Kolor był super, ale postanowiłam go nieco stonować, więc doszła szamponetka oberżyna a potem chyba kawowa. Kolor mi się jednak nie podobał,bo przebijał rudawym poblaskiem. Postanowiłam wypłukać to szamponem przeciwłupieżowym i zaryzykować operację blond.
Zajęło mi to 4 dni:
1 - na całe włosy poszły zmieszane farby Wellaton 12/1 i 8/1. Na najmocniej wypłukanych końcówkach efekt był super, tam gdzie chwyciła szamponetka joanny była rudość (zwłaszcza ok. 2-4 cm od skóry), odrost był żółty, ale nie neonowo
2 - na to poszły 2 opakowania Safiry Blask Księżyca i nie zrobily prawie nic oprócz wysuszenia włosów (po wellatonie były super). Wszystko tylko nieco pojaśniało i miałam na głowie odcienie słomkowe i brzoskwiniowe, nawet ładne, ale jak z tym do ludzi?
3 - zabawiłam się folią i wellatonem 12/1 potraktowałam ciemniejsze/bardziej miedziane miejsca włosów. Kolor się dość zrównał
4 - na to poszły 2 opakowania wellatonu 9/1 rozświetlony popielaty blond

Efekt - jasnoblond + miedzianozłote włosy wyglądające jak po balejażu. Szwagierka która asystowała mi w dniu 1 i 2 była zdziwiona, że udało mi się uzyskać po dniu 3 i 4 taki sympatyczny efekt.
No i w tej chwili mam na głowie to, co widać na zdjęciu (sztuczne światło nieco przekłamuje).

Zastanawiam się tylko, co z tym zrobić za 2 tygodnie, gdy odrost będzie miał już ponad 1 cm?

Dodam, że włosy mam półdługie, ale baardzo gęste, sam w sobie włos nie jest szczególnie gruby, ale jest ich dużo (i mówiąc bardzo mam na myśli to, że każda fryzjerka, która się za nie bierze w połowie strzyżenia lub farbowania mówi, że mam ich naprawdę dużo i jest już zmęczona, a w salonach zawsze musiałam dopłacać za "większe niż przeciętnie zużycie materiału" przy pasemkach...).

Zastanawiam się, czy spróbować farby profesjonalnej Goldwella z serii 11tek czy np Matrixa, Kolestona lub może Joannę Naturię? Zależy mi na uzyskaniu blondu, który nie będzie żółty (wybledza mnie), ani też zbyt popielaty (moja cera wygląda wtedy ziemiście), tylko naturalny. Kiedyś taki efekt na moich (wówczas naturalnych) włosach uzyskała fryzjerka robiąc gęsto pasemka prawdopodobnie farbą/rozjaśniaczem Goldwella. No ale rozjaśniacza nie chcę kłaść na skórę głowy, a robienie pasemek przy tempie wzrostu moich włosów mija się z celem.

Poradźcie mi proszę Dziewczyny!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu22.jpg (305,4 KB, 51 załadowań)

Edytowane przez katie100
Czas edycji: 2011-02-02 o 23:29
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 22:50   #3971
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

katie to może spróbuj Excelki 10,13, ona wychodzi dosć naturalnie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 22:53   #3972
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wypierze sie ta henna, spokojnie. Ja rzadko robie henne, swoje mam bardzo jasne brwi, ale hennę daje jak mnie najdzie, raz na pół roku.

Ale mi dziś Wizaż muli, tak jak Wam, cały dzień.
No już zeszło troszkę więc jestem dobrej myśli moje brwi na pewno są jasny blond za jasne musze je podkreślać

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja mialam okres ze robilam henne raz w tygodniu- lubie podkreslone brwi teraz od dluzszego czasu uzywam do brwi paletki z essence, no ale ostatnio znowu zrobilam sobie czarna henne

Kochaneczka, pytanie nie do mnie, widze ze Kitkulka cos wspominala o spodniach takich alladynkach, pewnie chodzi o te ktore ja mam, tak wiec wklejam zdjecie (jakis czas temu wklejalam link do aukcji). Nie mialam jeszcze okazji ich zalozyc wiec malo moge powiedziec akurat o tym modelu, ale sa ladnie odszyte, ladnie leza, jestem bardzo zadowolona poki co zobaczymy jak pozniej
No moich brwi nie widać jak nie podkreślę kredką, albo henny nie zrobię w ogole jasne oczy jasna oprawa dobrze że rzęsy czarne chociaż no ale brwi czarne mi nie pasują totalnie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 22:53   #3973
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
No już zeszło troszkę więc jestem dobrej myśli moje brwi na pewno są jasny blond za jasne musze je podkreślać

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------



No moich brwi nie widać jak nie podkreślę kredką, albo henny nie zrobię w ogole jasne oczy jasna oprawa dobrze że rzęsy czarne chociaż no ale brwi czarne mi nie pasują totalnie
Posmaruj tłustym kremem i zostaw na jakis czas Mozesz tez spróbowac po prostu sobie peeling na nich zrobic
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 22:55   #3974
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
No już zeszło troszkę więc jestem dobrej myśli moje brwi na pewno są jasny blond za jasne musze je podkreślać

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------



No moich brwi nie widać jak nie podkreślę kredką, albo henny nie zrobię w ogole jasne oczy jasna oprawa dobrze że rzęsy czarne chociaż no ale brwi czarne mi nie pasują totalnie
to moze wyprobuj taka palete essence nastepnym razem? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...et.html&next=1 fakt, codziennie trzeba malowac brwi, ale sama sobie dozujesz efekt
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 23:07   #3975
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Posmaruj tłustym kremem i zostaw na jakis czas Mozesz tez spróbowac po prostu sobie peeling na nich zrobic
już dzisiaj robilam maseczki na twarz to nałożyłam tez na brwi i już są jaśniejsze po prostu szybko mi chwyciło ale henna nie jest na szczęście trwała, chyba bym się zaciukałą jakby to były pernamentne

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
to moze wyprobuj taka palete essence nastepnym razem? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...et.html&next=1 fakt, codziennie trzeba malowac brwi, ale sama sobie dozujesz efekt
fajny ten zestawik do brwi zaopatrzę się w niego tak czy siak bo zawsze lekko jeszcze sobie podkreślić mogę a ten jasny to byłby idealny no właśnie szkoda że codziennie trzeba dlatego są tez plusy henny teraz przynajmniej jak patrz w lustro mam brwi no i mam czego chciałam mówiłam żeby je było widać i widać z daleka
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 23:15   #3976
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

A ja rzadko podkreslam brwi, w ogole maluję sie rzadko, już pisałam ze czas to zmienić ale jakos nigdy mi sie nie chce jakos specjalnie makijażowac.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 23:17   #3977
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja rzadko podkreslam brwi, w ogole maluję sie rzadko, już pisałam ze czas to zmienić ale jakos nigdy mi sie nie chce jakos specjalnie makijażowac.
Ja uwielbiam, makijaż to dla mnie frajda sprawia mi to przyjemność na wieczorne wyjścia można sobie poszaleć czasami
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 23:20   #3978
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia na razie tylko z przodu.
Efekt jest mizerny, można powiedzieć śmieszny
Zrobiłam przy przedzialku, ale wyszło mi cm od i jak podniose wlosy to mam mniej refleksów zamiast robić równo, podnosić włosy to jak tak o walnęłam byle gdzie.
Trochę mi to krzywo wyszło-delikatnie mówiąc. Ale wklejam zdjęcia, żeby nie było że robię potajemnie

Jedno jest pewne-farba łapie dość mocno i robi mocno jasne włosy.
Widzisz, poradziłaś sobie elegancko
Włoski śliczne, i jakie lśniące


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Wam też muli Wizaż? :/
Mi też coś nawalał. Wyrzucało mnie co chwila
ale już dobrze jest


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a mnie się znacznie łatwiej i lepiej parkuje tyłem, samochód jest bardziej zwrotny, zresztą no ja mam taki samochód dość nowy, bo też ma 4 latka i ten cały kokpit ma tak daleko od szyby, że nawet gdybym na poduszkach siedziała to nie ma szans, żeby zobaczyć przód, więc wolę tyłem no i krowa duża z niego, więc w ogóle
i zawsze jakaś przygoda mi się przytrafi za kółkiem, ostatnim razem jak policja zatrzymała mnie do kontroli to pytali czy i gdzie mam gaśnicę to zrobiłam wielkie oczy i powiedziałam głupia, że nie mam, bo po co mi, przecież prędzej bym uciekła niż zaczęła gasić to mnie od razu puścili ze słowami: JEEEDŹ DZIEWCZYNO
a gaśnicę mam przypiętą pod fotelem pasażera, ja nie wiem, teraz tak dziwacznie robią
Dobrze, że na takich wyrozumiałych panów policjantów trafiłaś

Mnie raz zatrzymali, bo żarówke miałam wypaloną Zgrywałam głupią oczywiście (chociaż doskonale wiedziałam, że nie świeci, bo jeździłam tak od dwóch tygodni) no i pospradzali sobie prawo jazdy, dowód rejestracyjny, OC..jeden zajrzał do bagażnika czy nie mam zapasowej żarówki, a tam miałam łopate do śniegu (a to był maj jakoś) i się biedak przeraził jeszcze TŻ do niego: Panie władzo, niech pan sobie nie myśli, że zakopywaliśmy kogoś w lesie uśmiechnęli się tylko i póścili nas bez żadnego świstka


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ja chyba namowie TŻta na wycieczke do Szczecina,bo na watku zakupowym strasznie spodobala mi sie sukienka H&m ta w serduszka
i przy okazji na skrzydelka z kfc
o ta
Pięknaaaaa na pewno ślicznie Ci w niej będzie


Katie może tak jak Agatka radzi Excellka albo Stockolm np?
Nie masz aż tak ciemnych tych włosków, więc powinno złapać


Ja Dziewczynki już włoski mam zrobione
znów TŻ był moim fryzjerem poradził sobie
Jutro dam fotki
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 23:29   #3979
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no wiem,że 79,ale na allegro kosztują tak kolo 100 zł
kupilabym,ale nie wiem jaki rozmiar czy 34 czy 36 czy 38 nie wiem jaka jest rozmiarówka w H&m wiec wole przymierzyć
mam nadzieje,ze w przyszlym tyg jeszcze beda,bo TŻ musi teraz autko oddać do naprawy

ja ostatnio kupiłam 34 i jeszcze była za luźna Jakąś tą rozmiarówke mają dziwną..

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hmm no to już sama musisz zdecydować z tym rozmiarem tylko nie za długo żeby Ci nie wykupili

Swoją drogą wrzuciłam na zakupowy tą sukienkę i body i ogólne zainteresowanie wzbudziły tylko nikt nie jest tak odważny i czekają na moje fotki body, boją się ryzykować chyba
No ja właśnie już miałam kupić dziś.. Ale kurcze to ma gumę z tyłu.. Mam już jedna bluzkę która ma gumę z tyłu i to średnio wygląda.. sama nie wiem :/

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no klata jak u pirata nie dość, że potrzebuję przytyć to i nowe cycki by się przydały
a Wy mi się tutaj nie odchudzajcie!!!
Klata jak u pierata? Weź mnie nie załamuj ja mam mniej w biuście

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
infatuated
dziękuję za pochwałe moich nibyrefleksow

kitkulka
ale co Ty narzekasz na biust, nie masz mało 88 to chyba dość w biuście
To zależy ile pod biustem..

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Kochaneczka, pytanie nie do mnie, widze ze Kitkulka cos wspominala o spodniach takich alladynkach, pewnie chodzi o te ktore ja mam, tak wiec wklejam zdjecie (jakis czas temu wklejalam link do aukcji). Nie mialam jeszcze okazji ich zalozyc wiec malo moge powiedziec akurat o tym modelu, ale sa ladnie odszyte, ladnie leza, jestem bardzo zadowolona poki co zobaczymy jak pozniej
Wlasnie to oglądałam przedwczoraj
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 23:43   #3980
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yattamanka, jak tam włoski?
Masz jakieś nowe zdjęcia z jaśniejszego dnia?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 08:43   #3981
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kitkulka
ale co Ty narzekasz na biust, nie masz mało 88 to chyba dość w biuście
mam takie raczej pełne B pasuje do mojej figury, ale jednak chciałoby się piękne C
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
no ja wczoraj wróciłam ok 22 do domu i troszkę jestem wkurzona dzisiaj tylko troszke a wczoraj to się popłakałam mówie Wam serio płakałam najpierw z rozpaczy jak spojrzałam w lustro a potem to już ze śmiechu bo robiłam wczoraj henne u kosmetyczki bo sama bym się nie odważyła i tym razem wyszły mi czarne brwi a chciałam jasny brąz wygladam jak ufolud do tych wlosów białych szorowałam je dzisiaj już lepiej ale to jeszcze nie to
bez stresu, szybciutko się wypłucze
ja dzisiaj idę do mojej brwiowej, ale henny nigdy nie robiłam i nie zrobię, bo mam swoje dość ciemne brwi więc nie muszę
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Kochaneczka, pytanie nie do mnie, widze ze Kitkulka cos wspominala o spodniach takich alladynkach, pewnie chodzi o te ktore ja mam, tak wiec wklejam zdjecie (jakis czas temu wklejalam link do aukcji). Nie mialam jeszcze okazji ich zalozyc wiec malo moge powiedziec akurat o tym modelu, ale sa ladnie odszyte, ladnie leza, jestem bardzo zadowolona poki co zobaczymy jak pozniej
no właśnie ja jestem ciekawa czy będzie z nimi wszystko w porządeczku po praniu jak myślisz?
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja rzadko podkreslam brwi, w ogole maluję sie rzadko, już pisałam ze czas to zmienić ale jakos nigdy mi sie nie chce jakos specjalnie makijażowac.
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam, makijaż to dla mnie frajda sprawia mi to przyjemność na wieczorne wyjścia można sobie poszaleć czasami
a ja to na co dzień tylko podkład oczywiście, troszkę różu, a z oczami raczej mało robię, mocno wytuszowane rzęsy mi zwykle wystarczają, czasem walnę sobie kreskę i powiekę maznę cieniem
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Dobrze, że na takich wyrozumiałych panów policjantów trafiłaś

Mnie raz zatrzymali, bo żarówke miałam wypaloną Zgrywałam głupią oczywiście (chociaż doskonale wiedziałam, że nie świeci, bo jeździłam tak od dwóch tygodni) no i pospradzali sobie prawo jazdy, dowód rejestracyjny, OC..jeden zajrzał do bagażnika czy nie mam zapasowej żarówki, a tam miałam łopate do śniegu (a to był maj jakoś) i się biedak przeraził jeszcze TŻ do niego: Panie władzo, niech pan sobie nie myśli, że zakopywaliśmy kogoś w lesie uśmiechnęli się tylko i póścili nas bez żadnego świstka
ja się takich nie boję szczególnie kiedy wiem, że nic złego nie robię, będę się kłócić i iść w zaparte :P

czekamy na fotki
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 09:16   #3982
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Katie, Agatka radzi Excelle z poziomu 10, ale nie sądzę, żeby ona chwyciła Wstawisz zdjęcie w dziennym świetle?
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 09:22   #3983
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Hej dziewczynki!
Adzi świetne spodnie i pasują do twoich szpileczek.
Dziewczyny dawajcie zdjęcia farbowanych włosków- te co farbowały
A ja na all znalazłam coś dla siebie

http://allegro.pl/mini-sukienka-z-ko...439565948.html

Co myślicie?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 09:30   #3984
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!
Adzi świetne spodnie i pasują do twoich szpileczek.
Dziewczyny dawajcie zdjęcia farbowanych włosków- te co farbowały
A ja na all znalazłam coś dla siebie

http://allegro.pl/mini-sukienka-z-ko...439565948.html

Co myślicie?
właśnie o Tobie pomyślałam, że coś się nam tutaj nie odzywasz

a jaki byś chciała kolor?
biała jest najładniejsza chyba ale w sumie najbardziej chciałabym czarną, mam jakąś faze na czerń ostatnio
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 09:52   #3985
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
o jezusicku, założyłam! zosały mi jeszcze boki bo już nie miałam siły dziś, ale póki co jest spoko ciekawe ile beda sie trzymac oczywiscie mowa tu o wlosach zalozonych na keratyne
ciekawa jestem efektu,wstawaj fotki

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia, włosy raz umyłam po farbowaniu bo wydawały mi sie za chłodne więc zdjęcie po 1 myciu.
Całości nie robiłam, ale jak spłukiwałam troszkę farby się otarło o włosy i dało im troche inny odcień.
bardzo ładnie,a nie jest za żółto w świetle dziennym??? może ja ją wypróbuje hmm..??

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kotka co do tych włosków od long hair spotkalam sie z sama negatywna opinią. Od tej Joanny zamawialam juz kilka razy i zawsze wszystko bylo ok, wloski sie nie plączą.
Polecam rowniez 4 great hair, zobacz na ich stronke internetowa,czasami maja fajne promocje
kurcze... jak czytalam opis wlosków z 4great hair to pisało "mocnobłyszczące" coś mi sie nie widzi żeby nosić takie

Dziewczyny nie bylo mnie od poniedzialku bo zachorowalam a teraz to ledwie mówie
a widzę że każdy próbuje londe może ja też???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 09:54   #3986
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie bylo mnie od poniedzialku bo zachorowalam a teraz to ledwie mówie
a widzę że każdy próbuje londe może ja też???
jak chcesz to próbuj, dobra passa londy trwa
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 09:57   #3987
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

ja myślałam o białej, turkusowej lub różowej
Bo jak założę czarne rajtki czy leggi i czarne kozaki to w czarnej zniknę
Jeszcze pomyślę...

Dziewczyny a wy jak kupujecie na all to patrzycie na komentarze żeby sprzedawca miał same pozytywy?
Bo jakos teraz nie znajduje już takich co maja same pozytywy...
A jak ktoś ma 77% pozytywów to chyba trochę strach nie?
Z drugiej strony jak ktoś np. sprzedał 20 tys, szt. towaru to zawsze komuś moglo nie przypasowac nie?
Co myślicie?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 09:58   #3988
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczynki wrzucam moje rzeczy które dziś upolowałam.Spodnie standardowo nie pasują.Kupiłam ale jutro idę je oddać.W udach ciasnawe a w pasie steczka no i nie są rurki tylko zwężone wiec jutro lecą na zbity p.....k.Potem nadrobię co naskrobałaś bo muszę uciekać na parę godzin.
Bluzka z bufonami
Pasek fajny na gumce wiec dopasuje się zawsze.
I buciki.
super bluzeczka, botki bym takie chciała tylko że czarne
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 09:59   #3989
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tylko popatrz czy one są dobrej jakości, wiem, że na naszej wizażowej szafie dziewczyny pokazywały te spodnie i na modowym też, ale nie wiem jak z ich jakością niektóre chyba narzekały, popytaj
akurat te co pokazalam linka, to dziewczyny pisaly w komentarzach na allegro ze super material, swietna jakosc. kilka razy to bylo napisane, zero negatywow. takze chyba ok co?
oczywiscie o tych piszę: http://allegro.pl/spodnie-pumpy-alla...429450991.html
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Kochaneczka, pytanie nie do mnie, widze ze Kitkulka cos wspominala o spodniach takich alladynkach, pewnie chodzi o te ktore ja mam, tak wiec wklejam zdjecie (jakis czas temu wklejalam link do aukcji). Nie mialam jeszcze okazji ich zalozyc wiec malo moge powiedziec akurat o tym modelu, ale sa ladnie odszyte, ladnie leza, jestem bardzo zadowolona poki co zobaczymy jak pozniej
dziękuję za odp. buahhot a jaka byla ich cena? i na zdjeciu sprawiaja wrazenie ze sa takie jakby lekko blyszzcace a ja chcialabym matowe. chyba ze to zludzenie?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 10:01   #3990
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja myślałam o białej, turkusowej lub różowej
Bo jak założę czarne rajtki czy leggi i czarne kozaki to w czarnej zniknę
Jeszcze pomyślę...

Dziewczyny a wy jak kupujecie na all to patrzycie na komentarze żeby sprzedawca miał same pozytywy?
Bo jakos teraz nie znajduje już takich co maja same pozytywy...
A jak ktoś ma 77% pozytywów to chyba trochę strach nie?
Z drugiej strony jak ktoś np. sprzedał 20 tys, szt. towaru to zawsze komuś moglo nie przypasowac nie?
Co myślicie?
bunny ja staram sie kupować u takich co mają minimum 80% pozytywów, ale zdarza sie że kupie od kogoś co sprzedał 20 przedmiotów a ma 1 negatyw, poczytaj czego dotyczą te negatywy... ale jak jest super sprzedawca to myśle że możesz brać
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.