Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy. - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-18, 09:14   #4681
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kwiatostanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co powiecie na Remington Keratin?? Nigdzie nie mogę doszukać się opinii na temat tej prostownicy. )))
bo to chyba nowosc jest
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 10:44   #4682
xSheWolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Remington Pearl moja ulubiona po raz drugi (po roku używania zepsuł się wyświetlacz, dostałam nowy produkt)
Wcześniej miałam również z remingtona, taką, która nadawała się też do kręcenia włosów, lecz wiele lat używania zrobiło swoje (odpryskiwała powłoka z płytek, dostałam nową, ale i ta po wielu latach poległa, pewnie udało by się ją naprawić, ale nie chciało mi się w to bawić, polowałam już na pearl )
xSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 20:02   #4683
figolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Witam, chciałam prosić o pomoc w wyborze prostownicy. Chciałabym żeby poradziła sobie z włosami kręconymi i jak najmniej niszczyła włosy.


Wybrałam 2 modele:

1. FHI Platform Heat

2. Tondeo Cerion premium

Który z nich radziłybyście wybrac?
figolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 07:46   #4684
mokkatoffie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Hej,
Fhi jest lepsza od Tondeo Cerion, ma lepsza plytke no i w Platform plytki sie uginaja, to ma duze znaczenie, bo lepiej przylegaja do Twoich wlosow i szybciej wyprostujesz wlosy.
mokkatoffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 17:11   #4685
Fatal Desire
Raczkowanie
 
Avatar Fatal Desire
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 48
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Witam wszystkich.
Przeczytałam już sporo, jednak to nie pomogło, a wręcz przeciwnie. Można się pogubić

Proszę o radę. Poszukuje po prostu dobrej prostownicy. Porządnej, z ceramicznymi płytkami, regulacją temperatury, ew. z funkcją jonizacji (czyli obecnie standard), aby włosy były na prawdę proste i błyszczące. Nie chcę cudu, mam zdrowe, cienkie włosy, dość podatne na stylizację. W grę wchodzi zatem cena do ok 200 zł.
Zależy mi jedynie na kupnie prostownicy w zwykłych sklepach z AGD lub internecie, ale w sprawdzonych, tak aby w moje ręce nie wpadł zwykły śmieć!
Myślałam o jakimś Remingtonie. Podobno mają całkiem porządne prostownice za niezbyt duże ceny. I są dostępne w wielu punktach. Interesowałam się Babyliss, ale chyba jest trudnodostępna (oryginalna).

Może jakies inne marki? Proszę o pomoc
Fatal Desire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 09:37   #4686
sabina8888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
która prostownice wybrać?

Mam małe pytanko zastanawiam się nad kupnem nowej prostownicy chciałabym taka która nie niszczy zbytnio włosów i pozostawia długi efekt zastanawiam sie nad remington s9500 bądz s8590 czy moze jest jeszcze jakas inna warta uwagi?
sabina8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:42   #4687
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 785
Dot.: która prostownice wybrać?

z serii PEARL mam lokówkę i jest świetna
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-09, 13:53   #4688
Viluana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Smile Czy ta prostownica jest dobra?

Witam.
Chciałam zapytać czy któraś z Was ma może prostownicę fimy Orava ZV - 203 .
Z opisu i obietnic producenta i opinii klientek wyczytanych przeze mnie na wszelakich stronach internetowych :
Prostownica nie pali włosów, dobrze prostuje, na mokro także nie pali włosów
Jeśli któraś ma tą prostownicę to czy wy widzicie także takie efekty?
Jeśli macie włosy podatne na wilgoć, to czy ta prostownica jakoś działa w ten sposób ze włosy dłuzej trzymają wam się proste niż po innych prostownicach? Jeśli tak to byłabym w pełni zadowolona, bo właśnie takiego narzędzia mi potrzeba. Bo mam okropny problem z puszeniem się i skręcaniem na wilgoci. O wieczornych spacerach w wyprostowanych włoskach mogę pomarzyć. :c Przy innych prostownicach które do tej pory miałam. Dziękuję za odpowiedzi.
Viluana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 17:46   #4689
eris15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: Czy ta prostownica jest dobra?

Ja miałam to prostownicę,póki nie pożyczyłam jej koleżance,która ją zniszczyła ;< Górne płytki ( te szare ) odleciały, a same płytki prostujące wróciły do mnie porysowane.
Wniosek : dobry zwyczaj nie pożyczaj :d

Ale oceniając: 3/10

Plusy to :

-szybko się nagrzewa
-cena 60 zł( 3lata temu)
-regulacja temperatury.

Minusy :

Płytki-są straszne. Wszystko do nich się przyklejało ;/ każdy płyn szczególnie z syossa.
Prostownica nie prostowała moich włosów(mam grube,gęste zdrowe włosy). Trzeba było się nieźle nią namachać Efekt to było max 2 godziny z lakierem. (Koleżanka ma średnio geste włosy, to u niej efekt trzymał się dłużej,ale z toną lakieru.)
Oprócz tego paliła włosy-czuć było podczas prostowania specyficzny zapach( nie prostowałam nigdy na najwyższej temperaturze.)

Jesli marzysz o prostych włoskach, to zainwestuj w lepszą prostownicę,trochę z wyższej półki. Ja mam obecnie Babyliss ST87E, płytki ceramiczno-tytatowe. Fryzura trzyma mi się cały dzień, nawet bez lakieru . Świetnie kręci się nią loczki.

Wstrzymaj się z kupnem- zaoszczędź troszkę . Szkoda włosów palić tanią prostownicą.
eris15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 17:37   #4690
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czy ta prostownica jest dobra?

Cześć Kochane.

Nie widziałam, że taki wątek jest- a już od jakichś dwóch tygodni na pytanie jaka prostownica jest najlepsza, podałabym tylko jedną odpowiedź: GHD!

Otóż, kiedy zobaczyłam fotki w Internecie, po prostu oszalałam. W życiu nie widziałam tak prostych włosów po użyciu prostownicy, nie wizycie fryzjerskiej. Poszperałam trochę na jej temat i ignorując niezbyt zrozumiałą dla mnie nagonkę na stronę GHD-polska - zamówiłam.

Mam jakąś awersję do zamawiania za granicą, odkąd musiałam zapłacić bajońskie sumy za jedną z przesyłek. Nigdy więcej . No i nienawidzę długo czekać. Zamówiłam model classic V gold- jako że doczytałam się, iż piątka lepiej sunie po włosach, niż czwórka, dzięki nieco innym płytkom. Zamówiłam jednego dnia po południu, a drugiego przesyłka już była u mnie. Dostawa ekspres. I dobrze zrobiłam, gdyż prostownica- opatrzona odpowiednią holograficzną naklejką, okazała się oczywiście oryginalna.

Prostownica zapakowana w uroczy kartonik, będący obecnie punktem głównym mojego biurka . Płytki nie są ani cienkie ani za szerokie- toteż idealne do prostowania i lokowania. Kabel długi i obrotowy- wreszcie nie muszę się męczyć z plątaniem, albo szukaniem odpowiednio blisko lustra położonego gniazdka. Najbardziej przy pierwszym prostowaniu rozbawił mnie czas nagrzewania. Włączam do gniazdka- podświetla się logo. Odkładam, wiążę górną, prostowaną później warstwę włosów... i zanim skończyłam, usłyszałam sygnał, że prostownica jest gotowa do użycia.

Włosy są idealnie proste po jednym przejechaniu prostownicą po paśmie włosów. Świetnie, że nie trzeba ich piętnaście razy poprawiać. To samo z lokami- sprężyste idealnie.

Co najważniejsze- efekt utrzymuje się cały dzień. Bez zmian. Poprzednie prostownice odchodzą w niepamięć, zastanawiam się, jak ja bez GHD funkcjonowałam .

Lekko sunie po włosach, toteż jak na razie nie zauważyłam żadnej zmiany w stanie włosów. Ale jak wiadomo- prostowanie może je osłabić i wysuszyć, toteż od razu przy zakupie prostownicy kupiłam jeszcze olejek arganowy i odżywkę b/s w spray'u także z dodatkiem tego olejku (seria profesjonalna, Kitoko). Jak już się rozpisałam, to polecę przy okazji . Olejek może być nakładany zarówno na suche jak i mokre włosy. Ślicznie pachnie! Bałam się przy prostowaniu szczególnie o moje końce a on bardzo dobrze je zabezpiecza przed usterkami. Przy czym całe włoski są nawilżone i błyszczące. Tak samo jest z odżywką, którą jednak stosuję po myciu. Jednakoż tutaj radziłabym umiar, bo zbyt wiele psików lekko obciąża włosy. Plus wielki, że nie boję się o zniszczenia, bo zapuszczam włosy od długiego czasu.

Jak już wspomniałam o tym olejowaniu to powiem jeszcze, że olejki lubię stosować pod wieczór. Ano i tak na wyprostowane rano włosy nałożyłam olejek. Związałam w koczek. Folia. Ręcznik. Najbardziej zabawne było to, że po rozpuszczeniu były tłuste od olejku, ale dalej proste.

Jasne, że cena jest nie na każdą kieszeń. Ale myślę, iż warto kupić coś, co naprawdę będzie nam służyć przez lata, każdego dnia. W wygląd trzeba inwestować a tę prostownicę mogę polecić absolutnie każdemu. Zdecydowanie tak wielofunkcyjnie genialnego jeszcze nie miałam.

Wniosek stąd taki, iż jeśli prostownica to tylko GHD!


(czyliże praktycznie całą recenzję mogłabym zawrzeć w tym jednym zdaniu, ale musiałam się moją miłością do tego cudeńka podzielić)

Dodaję fotki- przed, po prostowaniu, po lokowaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg before 2.jpg (60,3 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg after.jpg (42,6 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loki2.jpg (37,4 KB, 50 załadowań)
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 03:12   #4691
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: która prostownice wybrać?

Myślę, że którakolwiek z Remingtona będzie dobra. Mam ich urządzenia do stylizacji włosów i na żadne nie mogę powiedzieć złego słowa.
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 02:02   #4692
klaudia3030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Witam
Moje włosy są suche ,wiecznie "sianowate",kręcone i takie do ramion.
Większość kobiet która ma włosy kręcone chce mieć proste i na odwrót,ze mną nie jest inaczej.Przechodziłam już przez kilka prostownic,zaczynając od z teflonowymi płytkami.Na któreś święta dostałam nieco lepszą prostownicę z philipsa moje włosy po godzinie na świeżym powietrzu znów się zawijały więc była używana może z 10 razy łącznie ,a po roku mi się spaliła.W prostych włosach czuję się lepiej i większość znajomych mówi ,że lepiej tak wyglądam.
Co prawda zawsze mówiłam ,że nie wydam na prostownicę więcej niż 100(chyba,że dostanę w prezencie),ale popracowałam trochę w ferie i odłożyłam 200zł.Moja koleżanka dała mi kiedyś wyprostować włosy prostownicąphilips hp 8361 (akurat na urodzinach taty) i włosy wytrzymały ,aż do rana(potem się trochę zakręciły).Miałam okazję jeszcze raz wyprostować Sobie nią włosy,od tamtego momentu jestem nią zachwycona miałam cel ,żeby ją kupić.Jestem osobą upartą i nie ważne kto by mi nie odradzał i tak chciałam to zrobić.Zamawiam za tydzień (mama planuje zamówić sobie ze mną suszarkę)i przeglądam na tych stronach i zaczęłam zauważać inne wyglądające na dobre prostownice.
Dlatego proszę o radę!Czy ta prostownica z philipsa hp 8361 jest dobra?Podajcie jakieś inne które sprawią ,że moje włosy będą proste jak najdłużej ,bo głównie o to mi chodzi? A i tak do 250zł najlepiej
Z góry dziękuję!

Edytowane przez klaudia3030
Czas edycji: 2013-02-17 o 02:04
klaudia3030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 09:26   #4693
Fiiolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 94
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Ja używam od 3 lat prostownicy CREATE CERA MAGIC. Mam duż włosów na głowie, długości do pleców. Uwielbiam je farbować a to na taki odcień, a to na inny, jakieś drobne pasemka, co sprawiło,że włosy zaczęły mi się puszyć jeśli nie ujarzmię ich szczotką, suszarką i prostownicą. Ale Create jest genialna, bo:
- szybko się nagrzewa
- ma regulację temp
- ładnie prostuje po jenokrotnym przeciągnięciu
- nawet drobny deszcz nie zniszczy fryzur
- nie stosuję preparatów termoochronnych, mój błąd, ale włosy nie zniszczyły się bardzo po tych paru latach prostowania
- są modele z szeroką i wąską płytką- ja mam z szeroką i na krótkich włosach też się sprawdzają
- przeciągając pod odpowiednim kątem można pokręcić, a raczej "połamać"włosy w naprawdę fajne loki, niestety loki trzymają się max do godziny 1, 2 w nocy jeśli wybieram się z taka fryzura na imprezę

Szczerze polecam firme CREATE. Są rozne generacje, teraz chyba 3 jest najnowsza? To urządzenie ma moc i sprosta oczekiwaniom. Ja jestem bardz bardzo bardzo zadowolona)))
Fiiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 23:15   #4694
mokkatoffie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Hej dziewczyny
Ja nadal bede Wam polecac marke Diva
Mialam okazje miec prostowane wlosy modelem Session i jest to po prostu bajka kolega prostowal mi wlosy chyba w 10 minut, ok 9 rano.
Jest juz po 12 w nocy , wloski sa nadal proste, a na dworze wilgotno na maxa. Zero wplywu. Polecam!
mokkatoffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 16:52   #4695
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

GHD daje taki sam efekt, jak nie lepszy
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 22:05   #4696
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
GHD daje taki sam efekt, jak nie lepszy
Potwierdzam jak są wyprostowane, to trzymają się do następnego mycia, loczki niestety po nocy zniknęły, ale to nic. Mi prostowanie z GHD zajmuje 3 minuty - dosłownie, nastawiłam jajecznicę i poszłam prostować, w międzyczasie przerwałam, żeby iść przewrócić jajka, zanim jajecznica się usmażyła, moje włoski już były prościutkie i koleżanki w pracy myślały, że byłam u fryzjera - idealna jest ta prostownica jak dla mnie. Za to te loczki robiłam w niedzielę ponad 40 minut, aż mnie mąż zaczął z łazienki wyganiać.
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 22:33   #4697
Irminka91
Raczkowanie
 
Avatar Irminka91
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50
GG do Irminka91
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

zakaz handlu
__________________
podpis zawierał nieopłaconą reklamę aukcji internetowych - usunięty przez admina

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2013-02-20 o 10:28
Irminka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 10:14   #4698
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Na Wizażu się nie sprzedaje, post leci do moderatora
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 19:50   #4699
Kiniusiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 191
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Dziewczyny, pomóżcie proszę!
tak się jakoś składa, że do tej pory swojej prostownicy nie mam. ale pora to zmienić! Budżet nieco ograniczony, chciałabym sie zmieścić do 150zł.

Co myślicie o prostownicy remington s7902? Może któraś coś o niej powiedzieć? Warto, czy nie? a jeśli nie ta, to którą polecacie?
Baaardzo dziekuję za wszelkie rady i opinie!
Kiniusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 14:57   #4700
hunous
Przyczajenie
 
Avatar hunous
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2
Send a message via Skype™ to hunous
Babyliss ST100E

Posiada któraś z Was tą prostownicę? Albo ma na jej temat jakieś informacje? Myślę nad kupnem nowej prostownicy i nie wiem jaką wybrać. Dodam, że cena gra rolę drugorzędną. Proszę o pomoc.
hunous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 20:08   #4701
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Babyliss ST100E

Jeśli chcesz naprawdę dobrą- kup GHD
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 21:56   #4702
RapMussic
Raczkowanie
 
Avatar RapMussic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 134
Wink Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

witam dziewczyny poszukuje prostownicy gdzieś do 350 zł..

co myślicie o tej ? http://allegro.pl/prostownica-parowo...047640651.html

w sumie - ma jonizację, parowa ...
jednak chciałabym też nią robić np loki, a nie chce by mocno niszczyła włosy - wszystkie dotychczasowe no niestety nie były jakieś świetne, bardzo proszę was o pomoc
RapMussic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 12:34   #4703
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Nie wiem dlaczego, ale nie przemawia do mnie jakoś jej wygląd , chociaż prostownica ma dobrze prostować, nie wyglądać niby
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 19:17   #4704
RapMussic
Raczkowanie
 
Avatar RapMussic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 134
Wink Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

a jakaś najlepsza prostownica waszym zdaniem ?
350 300 coś kolo tego ?
ps. włosy mam zniszczone od rozjaśniania (rok temu przeszłam z czarnego na platynę w miesiąc - tak wiem jestem głupia) teraz mam spowrotem czarne, ale nadal są osłabione zależy mi na regulacji i szmery bajery ! liczę na was
RapMussic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 19:23   #4705
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

No jak dla mnie to absolutnie GHD
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 08:15   #4706
monicca1989
Zakorzenienie
 
Avatar monicca1989
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 644
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

A czy taka prostownica też będzie dobra?
http://allegro.pl/prostownica-reming...050469704.html

Obecnie mam Ga.me i jestem z niej mega zadowolona ale ma jeden poważny minus nie ma regulacji temeratury i nagrzewa się do 230st! Dlatego chcę kupić coś tańszego ok 100zł z regulacją no i oczywiście jak najlepszą w tej cenie.
monicca1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 13:23   #4707
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Jak za setkę to wygląda nieźle.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 17:04   #4708
mokkatoffie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Hej
Za taka kase rozejrzyj sie na allegro za Diva model Intelligent z arganowymi plytkami, kosztuje troszeczke wiecej niz napisalas ale to swietna prostownica, na pewno wlosow Ci nie zniszczy.

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez RapMussic Pokaż wiadomość
a jakaś najlepsza prostownica waszym zdaniem ?
350 300 coś kolo tego ?
ps. włosy mam zniszczone od rozjaśniania (rok temu przeszłam z czarnego na platynę w miesiąc - tak wiem jestem głupia) teraz mam spowrotem czarne, ale nadal są osłabione zależy mi na regulacji i szmery bajery ! liczę na was
Hej
Za taka kase rozejrzyj sie na allegro za Diva model Intelligent z arganowymi plytkami, kosztuje troszeczke wiecej niz napisalas ale to swietna prostownica, na pewno wlosow Ci nie zniszczy. No i prostuj na nie wiecej niz 180 stopni
mokkatoffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 16:13   #4709
RapMussic
Raczkowanie
 
Avatar RapMussic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 134
Wink Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mokkatoffie Pokaż wiadomość
Hej
Za taka kase rozejrzyj sie na allegro za Diva model Intelligent z arganowymi plytkami, kosztuje troszeczke wiecej niz napisalas ale to swietna prostownica, na pewno wlosow Ci nie zniszczy.

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------



Hej
Za taka kase rozejrzyj sie na allegro za Diva model Intelligent z arganowymi plytkami, kosztuje troszeczke wiecej niz napisalas ale to swietna prostownica, na pewno wlosow Ci nie zniszczy. No i prostuj na nie wiecej niz 180 stopni
muszę jeszcze spytać czy nie wiesz może czy zrobię na niej coś takiego http://www.youtube.com/watch?v=QvXNnBWSQDw albo http://www.youtube.com/watch?v=sZNLRcgqUtg bo nie wiem jaka jest grubość płytek ? a przypuszczam że będziecie sięlepiej znały niż ja a wiesz czy może jak spadnie to te płytki się potłuką? czy nie lepiej ten model http://www.fryzomania.pl/diva-sessio...do-wlosow.html ?

Edytowane przez RapMussic
Czas edycji: 2013-03-03 o 18:48
RapMussic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 10:55   #4710
mokkatoffie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez RapMussic Pokaż wiadomość
muszę jeszcze spytać czy nie wiesz może czy zrobię na niej coś takiego http://www.youtube.com/watch?v=QvXNnBWSQDw albo http://www.youtube.com/watch?v=sZNLRcgqUtg bo nie wiem jaka jest grubość płytek ? a przypuszczam że będziecie sięlepiej znały niż ja a wiesz czy może jak spadnie to te płytki się potłuką? czy nie lepiej ten model http://www.fryzomania.pl/diva-sessio...do-wlosow.html ?
Na tym filmie jest uzywana waska prostownica, z tej, o ktorej Ci pisze wyjda troche grubsze loki.
A ten model diva session jest lepszy, to najwyzszy model tej firmy. Nie polecalam Ci jej wczesniej, bo zakladalas mniejszy budzet
Na allegro masz najtaniej tutaj: http://allegro.pl/prostownica-diva-s...075672475.html
mokkatoffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:44.