Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-24, 08:45   #4441
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Możecie coś polecić z firmy Flormar? Będę u nich w sklepie w piątek po raz 1 i nie wiem czemu warto się przyjrzeć


No i drugie takie głupie pytanie - czy w S. i D. określają bezpłatnie typ naszej cery (sucha, mieszana, naczynkowa, etc.) i dobierają do tego odpowiednią pielęgnację i kolor naszej cery do podkładów i pudrów? Bo powoli chcę wymieniać pielęgnację i sporą część kolorówki tylko na górną półkę, no a nie chcę za 1 razem mieć w sklepie napakowane milion produktów do koszyka, skoro w necie wynajdujecie lepsze okazje i dlatego, że jeszcze muszę zużyć to co mam, czyli w 70% średnią półkę
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Po lekturze wpisów Dziewczyn odnośnie kompetencji pracownic D i S - to chyba jest loteria zależy na jaką obsługę trafisz. Ja tam im nie ufam, ale taka już moja uroda
Ja też ostatnio zmieniałam pielęgnację (cera z mieszanej na suchą) i wybrałam taką strategię: pytałam konsultantki, co by mi doradziły, kupowałam jeden produkt co mnie zachwycił akurat, ale przez zakupem prosiłam o próbki, a potem po paru dniach przychodziłam i kupowałam to co mi podpasowało Zależy duuużo na kogo trafisz, bo czasami kupowałam produkty niesamowicie zachwalane przez konsultantki, a u mnie okazywały się bublami... Lepiej mi wychodzi sprawdzanie/szukanie produktu z KWC, a następnie pytanie konsultantek o ich opinie na temat produktów, które wybrałam

edit: zresztą jak prosiłam o rekomendację to najczęściej polecały nowości albo sądząc po wyglądzie dobierały mi średnią półkę, a potem były zdziwione jak im mówiłam co już miałam i co mi podpasowało a co nie (z wyższej półki), więc wybrałam inną strategię o sprawdzaniu KWC a potem pytaniu konsultantek co lepsze
Najlepiej było jak prosiłam o podkład: trwały, matujący, ale niewidoczny - dobrała mi Pupa rozświetlający
__________________
2024: 18

2023: 62


Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2015-09-24 o 08:51
liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 08:45   #4442
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Xandrine, na Twoim miejscu nie prosiłabym o polecenie produkt w perfumerii typu S. czy D. Zarekomendują Ci to, co akurat każą im promować. Mają za to premie, prezenty itd. więc ocena nie będzie niestety obiektywna i ukierunkowana tylko i wyłącznie na Twoje potrzeby i oczekiwania.
Też tak uważam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 08:46   #4443
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Z tą cerą to chyba do dermatologa lepiej iść co nie? Bo ogólnie robiłam sobie te różne testy, choćby chusteczką i wychodziło mi zawsze, że to sucha skóra, ale czasem z tendencją do przetłuszczania się lekkiego strefy T - ale to latem przy dużych upałach. No ale w końcu w życiu raz by wypadało się u jakiegoś specjalisty upewnić, by mając 50 nie obudzić się z mega pooraną twarzą
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 08:47   #4444
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio zmieniałam pielęgnację (cera z mieszanej na suchą) i wybrałam taką strategię: pytałam konsultantki, co by mi doradziły, kupowałam jeden produkt co mnie zachwycił akurat, ale przez zakupem prosiłam o próbki, a potem po paru dniach przychodziłam i kupowałam to co mi podpasowało Zależy duuużo na kogo trafisz, bo czasami kupowałam produkty niesamowicie zachwalane przez konsultantki, a u mnie okazywały się bublami... Lepiej mi wychodzi sprawdzanie/szukanie produktu z KWC, a następnie pytanie konsultantek o ich opinie na temat produktów, które wybrałam
Najlepiej samej sprawdzać, co pasuje, a co nie tylko czasami z próbkami może być problem
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 08:47   #4445
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Bo taka jest prawda. Moja szwagierka pracuje w perfumerii i słyszę co tam się wyrabia. Jest godzina 18. "Kasia, sprzedaj mi do końca dnia 3 flakony perfum marki T.". Autentyk. A jak sprzedała, to następnego dnia dostała w prezencie wybrany przez siebie nowy, zafoliowany tester

Tak więc...
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 08:51   #4446
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Z tą cerą to chyba do dermatologa lepiej iść co nie? Bo ogólnie robiłam sobie te różne testy, choćby chusteczką i wychodziło mi zawsze, że to sucha skóra, ale czasem z tendencją do przetłuszczania się lekkiego strefy T - ale to latem przy dużych upałach. No ale w końcu w życiu raz by wypadało się u jakiegoś specjalisty upewnić, by mając 50 nie obudzić się z mega pooraną twarzą
Ja sama siebie zdiagnozowałam ale jeśli chcesz profesjonalną opinię, to chyba dermatolog jest dobrym pomysłem

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Bo taka jest prawda. Moja szwagierka pracuje w perfumerii i słyszę co tam się wyrabia. Jest godzina 18. "Kasia, sprzedaj mi do końca dnia 3 flakony perfum marki T.". Autentyk. A jak sprzedała, to następnego dnia dostała w prezencie wybrany przez siebie nowy, zafoliowany tester

Tak więc...
Ja widzę w D. manię wciskania rzeczy Collistara nieważne, czy jestem zainteresowana, czy nie, wszystko tej firmy jest super hiper i powinnam kupić nie znoszę tam chodzić dobrze, że kolejnego bonu 40zł nie uzbieram szybko, bo D. zszedł na psy i nic tam ostatnio nie kupuję
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 08:52   #4447
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Z tą cerą to chyba do dermatologa lepiej iść co nie? Bo ogólnie robiłam sobie te różne testy, choćby chusteczką i wychodziło mi zawsze, że to sucha skóra, ale czasem z tendencją do przetłuszczania się lekkiego strefy T - ale to latem przy dużych upałach. No ale w końcu w życiu raz by wypadało się u jakiegoś specjalisty upewnić, by mając 50 nie obudzić się z mega pooraną twarzą
Tak będzie najlepiej, ja myślałam całe życie, że mam cerę przetłuszczającą się ( trądzikową ) ale odwodnioną i taką stosowałam pielęgnację, a co się okazała, kiedyś jak byłam w SPA Pani zrobiła mi test skóry odpowiednim urządzeniem, żeby dobrać mi zabieg i wyszło, że mam skórę suchą i tylko w strefie T jest przetłuszczająca. Zmieniłam pielęgnację i o wiele lepiej cera wygląda a ja się lepiej czuję, bo wiem, ze sobie nie szkodzę, nie czuję już takiego ściągnięcia cery po myciu itp. Oczywiście czasami zdarzają się wtopy z kosmetykami ale to już inna sprawa, bo nie każdy kosmetyk nawilżający jest nawilżający
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-24, 08:53   #4448
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Skórzany bym może wzięła na prezent a te są za bardzo młodzieżowe
ooo tak, mlodziezowy
Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Możecie coś polecić z firmy Flormar? Będę u nich w sklepie w piątek po raz 1 i nie wiem czemu warto się przyjrzeć


No i drugie takie głupie pytanie - czy w S. i D. określają bezpłatnie typ naszej cery (sucha, mieszana, naczynkowa, etc.) i dobierają do tego odpowiednią pielęgnację i kolor naszej cery do podkładów i pudrów? Bo powoli chcę wymieniać pielęgnację i sporą część kolorówki tylko na górną półkę, no a nie chcę za 1 razem mieć w sklepie napakowane milion produktów do koszyka, skoro w necie wynajdujecie lepsze okazje i dlatego, że jeszcze muszę zużyć to co mam, czyli w 70% średnią półkę
duo bronzer +roz p115
https://www.google.pl/search?q=p115+...FQmncgodURkAWw
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
W S dobiorą kolor podkładu urządzeniem ( u mnie się sprawdziło ) natomiast o pielęgnacji i badaniu rodzaju cery nie słyszałam, zawsze jak kupowałam pielęgnację to konsultantki same mi się pytały jaki mam rodzaj cery Trzeba też uważać na Panie konsultantki, bo czasami wciskają coś za co mają największą premię a nie to czego oczekujesz lub co może Ci służyć. Ja miałam kiedyś sytuację, że chciałam krem do cery wrażliwej a ta mi dała jakiś pierwszy lepsze i tłumaczę jej, że miałam tę markę i mi nie służy a ona dalej swoje, wiec żeby jej udowodnić, że się myli i bzdury klepie to posmarowałam ciutkę za uchem i nagle pół szyi zrobiło mi się czerwone i jej to pokazuję i pytam się czy teraz zapłaci za moje leczenie u dermatologa to tylko głowę spuściła i zaproponowała krem La Prairie za coś około 1500 zł. Powiedziałam, że sama sobie poszukam jednak kremu i jej dziękuję. Mniej więcej wiedziałam czego szukam i do kasy też poszłam już sama i to nie do niej.
o masakra
a skad miala pewnosc ze la prari za 1500 tez nie uczuli
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 08:55   #4449
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Najlepiej samej sprawdzać, co pasuje, a co nie tylko czasami z próbkami może być problem


No właśnie, najgorzej jest z tymi próbkami Ja np. wiem, że jestem uczuleniowcem i może nie jestem ekspertem w tej dziedzinie (jeszcze nie ), ale moja skóra na pewno jest wymagająca i jej nie wszystko podpasuje, także muszę z rozwagą coś wybierać i mnie by tu próbki ratowały baaardzo, a jak wchodzę do S. i D. i chcę tylko coś przetestować i potem przyjść i coś zakupić no to wiadomo - albo od łaski nałożą 2 próbki i to tycie, że nawet się cery dobrze nie namaści, albo co chyba gorsze - ma się mnie za jakąś wymaniaczko-naciągaczkę A ja po prostu nie widzę sensu w mojej obecnej sytuacji (odkładanie na apartament z TŻem lub budowę własnego domu) w tym, by za każdym razem kupić krem za 200-300 zł, bo a nuż taki krem mnie uczuli/nie przypasuje.
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 08:57   #4450
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

W D. pakowanie na prezent jest za free?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 08:59   #4451
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

o masakra
a skad miala pewnosc ze la prari za 1500 tez nie uczuli
tego nie wiem, ale spróbowałam z ciekawości i faktycznie mnie nie uczulił, więc wzięłam próbkę, fajny był, ale cena kosmos

A tak w ogóle to masz ode mnie klapsa przez ten Twój avatar wczoraj cały dzień szukałam ysl opera rose na necie i oprócz Truskawki nigdzie nie znalazłam a chyba muszę ją mieć

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
W D. pakowanie na prezent jest za free?
Tak
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-24, 09:01   #4452
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Uwielbiam w perfumerii łazić za konsultantkami, które doradzają klientom perfumy, pani kupująca mówi o tym co lubi/chce kupić, a konsultantka na 90% doradzi jej całkowicie coś innego, z innej kategorii zapachowej
X: Chcę be delicious.
Y: A może chciałby pani LVEB?

Jak mnie wkurzają to też im zawsze rzucam hasła typu "szukam perfum z wyraźną nutą kadzidła"
__________________
2024: 18

2023: 62


Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2015-09-24 o 09:03
liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 09:02   #4453
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
tego nie wiem, ale spróbowałam z ciekawości i faktycznie mnie nie uczulił, więc wzięłam próbkę, fajny był, ale cena kosmos

A tak w ogóle to masz ode mnie klapsa przez ten Twój avatar wczoraj cały dzień szukałam ysl opera rose na necie i oprócz Truskawki nigdzie nie znalazłam a chyba muszę ją mieć

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------



Tak
ał ał ale boli
ooo ale chociaz na truskawce jest, bo tak to nigdzie...
http://mylucitedreams.com/2012/08/15...29-opera-rose/

z reszta te tez sa piekne
http://mylucitedreams.com/2012/11/06...aubourg-peach/
http://mylucitedreams.com/2012/06/19...ige-charnel-2/

ale rose opera chyba wygrywa
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 09:05   #4454
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ał ał ale boli
ooo ale chociaz na truskawce jest, bo tak to nigdzie...
http://mylucitedreams.com/2012/08/15...29-opera-rose/

z reszta te tez sa piekne
http://mylucitedreams.com/2012/11/06...aubourg-peach/
http://mylucitedreams.com/2012/06/19...ige-charnel-2/

ale rose opera chyba wygrywa
Cudne Ale Rose Opera najpiękniejsza
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 09:06   #4455
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ale masakra Nie znoszę takich podkładów pamiętam, że kiedyś kilka razy się nacięłam na takie pomarańcze i teraz boję się experymentowania
Ja już teraz też nie kupię nic w ciemno, tylko po obejrzeniu zdjęć w necie Mam przynajmniej nauczkę na przyszłość

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Pomysylali wam już zamówienia z D z nocy zakupów?
U mnie jeszcze nawet nie zaksięgowali wpłaty na koncie W ogóle zawsze strasznie długo to trwa. Nie ma w D. możliwości płacenia jakimś transferem czy innym payu?

A po przygodzie z tą pomarańczką Bourjois też mam ochotę skoczyć w łikend do D. lub S. żeby mi dobrali kolor podkładu Ciekawe na jakie panie trafię
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 09:07   #4456
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
No właśnie, najgorzej jest z tymi próbkami Ja np. wiem, że jestem uczuleniowcem i może nie jestem ekspertem w tej dziedzinie (jeszcze nie ), ale moja skóra na pewno jest wymagająca i jej nie wszystko podpasuje, także muszę z rozwagą coś wybierać i mnie by tu próbki ratowały baaardzo, a jak wchodzę do S. i D. i chcę tylko coś przetestować i potem przyjść i coś zakupić no to wiadomo - albo od łaski nałożą 2 próbki i to tycie, że nawet się cery dobrze nie namaści, albo co chyba gorsze - ma się mnie za jakąś wymaniaczko-naciągaczkę A ja po prostu nie widzę sensu w mojej obecnej sytuacji (odkładanie na apartament z TŻem lub budowę własnego domu) w tym, by za każdym razem kupić krem za 200-300 zł, bo a nuż taki krem mnie uczuli/nie przypasuje.
Ja się strasznie cieszę, że są internetowe sklepy D, S, Clinique - nie muszę się prosić o próbki, choć wiadomo, że nie zawsze można zamówić takie próbki, które chciałoby się przetestować od bidy zawsze można kupić na all

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Uwielbiam w perfumerii łazić za konsultantkami, które doradzają klientom perfumy, pani kupująca mówi o tym co lubi/chce kupić, a konsultantka na 90% doradzi jej całkowicie coś innego, z innej kategorii zapachowej
X: Chcę be delicious.
Y: A może chciałby pani LVEB?

Jak mnie wkurzają to też im zawsze rzucam hasła typu "szukam perfum z wyraźną nutą kadzidła"
to lepsze niż kabaret
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 09:08   #4457
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX


NOWY PREZENT
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 09:09   #4458
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Bo taka jest prawda. Moja szwagierka pracuje w perfumerii i słyszę co tam się wyrabia. Jest godzina 18. "Kasia, sprzedaj mi do końca dnia 3 flakony perfum marki T.". Autentyk. A jak sprzedała, to następnego dnia dostała w prezencie wybrany przez siebie nowy, zafoliowany tester
Tak więc...
U mnie przez to konsultantki zupełnie straciły wiarygodność. Ja zawsze w necie szukam czego potrzebuję a do stacjo idę już jak wiem czego chce. Jak kupowałam w D. urządzenie do czyszczenia Lunę i zastanawiałam się czy wziąć mini czy dużą to konsultantka na siłę mnie przekonywała żebym wzięła mini i do tego super wodę Rouge Bunny za 200 zeta
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 09:11   #4459
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość

NOWY PREZENT
Nieźle, ale mnie nie kusi mam ten mini błyszczyk - całkiem całkiem, ale nie za taki próg znowu zaoszczędzę

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
U mnie przez to konsultantki zupełnie straciły wiarygodność. Ja zawsze w necie szukam czego potrzebuję a do stacjo idę już jak wiem czego chce. Jak kupowałam w D. urządzenie do czyszczenia Lunę i zastanawiałam się czy wziąć mini czy dużą to konsultantka na siłę mnie przekonywała żebym wzięła mini i do tego super wodę Rouge Bunny za 200 zeta
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-24, 09:16   #4460
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nieźle, ale mnie nie kusi mam ten mini błyszczyk - całkiem całkiem, ale nie za taki próg znowu zaoszczędzę

Ale się oszczędna stałaś! Nie poznaję Cię!
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 09:19   #4461
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

wychodzę z założenia, ze D. skutecznie dba o nasz budżet domowy - prezenty jakie ostatnio nam serwują powtarzają się co chwila.

Zamówiłam ostatnio maseczki te po 12,90 i wyobraźcie sobie, ze obie są po terminie - napisałam do nich ofkors zdjęcia im dosłałam czekam teraz na odzew.
Cień jaki dostałam z collistara ważny jest do października - odcień fioletowy ale to gratis był więc akurat nie ubolewam bardzo.
Natomiast w S. zamówiłam cienie Guerlain, które są po terminie 3 lata - póki co od kilku dni z ich strony cisza. Szukają może kolejnych purchaw w swoich zapasach

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Ale się oszczędna stałaś! Nie poznaję Cię!
Martusię nam podmienili
ale tak na poważnie, to szału ni ma d...y nie urywa
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 09:19   #4462
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
wychodzę z założenia, ze D. skutecznie dba o nasz budżet domowy - prezenty jakie ostatnio nam serwują powtarzają się co chwila.

Zamówiłam ostatnio maseczki te po 12,90 i wyobraźcie sobie, ze obie są po terminie - napisałam do nich ofkors zdjęcia im dosłałam czekam teraz na odzew.
Cień jaki dostałam z collistara ważny jest do października - odcień fioletowy ale to gratis był więc akurat nie ubolewam bardzo.
Natomiast w S. zamówiłam cienie Guerlain, które są po terminie 3 lata - póki co od kilku dni z ich strony cisza. Szukają może kolejnych purchaw w swoich zapasach
masakra, co sie z nimi stalo? same purchawy pakuja, az strach kupowac w renomowanych perfumeriach
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 09:22   #4463
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Ale się oszczędna stałaś! Nie poznaję Cię!
sama siebie nie poznaję

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
wychodzę z założenia, ze D. skutecznie dba o nasz budżet domowy - prezenty jakie ostatnio nam serwują powtarzają się co chwila.

Zamówiłam ostatnio maseczki te po 12,90 i wyobraźcie sobie, ze obie są po terminie - napisałam do nich ofkors zdjęcia im dosłałam czekam teraz na odzew.
Cień jaki dostałam z collistara ważny jest do października - odcień fioletowy ale to gratis był więc akurat nie ubolewam bardzo.
Natomiast w S. zamówiłam cienie Guerlain, które są po terminie 3 lata - póki co od kilku dni z ich strony cisza. Szukają może kolejnych purchaw w swoich zapasach

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------


Martusię nam podmienili
ale tak na poważnie, to szału ni ma d...y nie urywa
też tak uważam

Masakra z tymi purchawami ciekawe, czy ktoś to w końcu ujawni w mediach i się nauczą, ze nie wolno takich rzeczy sprzedawać

nie, to ta sama stara ja dobrze, że D. nie kusi, będzie więcej kaski do przepuszczenia w S.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 09:23   #4464
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Ja już teraz też nie kupię nic w ciemno, tylko po obejrzeniu zdjęć w necie Mam przynajmniej nauczkę na przyszłość



U mnie jeszcze nawet nie zaksięgowali wpłaty na koncie W ogóle zawsze strasznie długo to trwa. Nie ma w D. możliwości płacenia jakimś transferem czy innym payu?

A po przygodzie z tą pomarańczką Bourjois też mam ochotę skoczyć w łikend do D. lub S. żeby mi dobrali kolor podkładu Ciekawe na jakie panie trafię
Ja karta place to wtedy od ręki jest wysłali mi rano zamówienie, to dobrze bo potrzebuje na jutro go
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 09:29   #4465
vessa
Raczkowanie
 
Avatar vessa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 166
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

SUPER - PHARM: tydzień z markami - 40 %:
24.09- DUREX, NIVEA, SORAYA, NEUTROGENA, GLISS KUR
25.09- LIFE, NIVEA BABY, SALLY HANSEN, COLGATE, EVELINE, DUREX
26.09- SCHOLL, LACALUT, LIFE, AA, BIOSILK, GILETTE, BAKALLAND
27.09.- SCHOLL, LACALUT, LIERAC, DOVE, BAKALLAND
28.09- ZDROVIT, PERFECTA, PACHNĄCA SZAFA, BAKALLAND
29.09.- ZDROVIT, BIOLOQ, AHAVA, LIBRESSE
30.09.- ZDROVIT, NUXE, LIBRESSE, SYOSS, SOXO, NIVEA

Edytowane przez vessa
Czas edycji: 2015-09-24 o 09:30
vessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 09:29   #4466
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Masakra z tymi purchawami ciekawe, czy ktoś to w końcu ujawni w mediach i się nauczą, ze nie wolno takich rzeczy sprzedawać
najlepsze jest jak piszą, ze ważny jest moment otwarcia, a nie to co jest napisane na opakowaniu.... tylko idąc ich tokiem rozumowania, jaką mamy gwarancję, ze nikt wcześniej nie otwierał danego kosmetyku? ehhhh... zakupy już nie robia mi takiej frajdy jak kiedyś -chyba się starzeje
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 09:37   #4467
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
Natomiast w S. zamówiłam cienie Guerlain, które są po terminie 3 lata -
Wyznam szczerze, że trochę sie podśmiechuję z tej waszej 'manii' na punkcie dat produkcji tych wszystkich mega chemicznych i zakonserwowanych atomem kosmetyków. W sensie, oburzenie, że coś tam za 3, 4 miesiące będzie teoretycznie po terminie, bo będą 3 lata od wyprodukowania,
ale to już jednak przesada. Sprzedawać ludziom TAKIE purchawy
Aczkolwiek te cienie też śmiało będą Ci służyć z kilka lat i nic się z nimi nie będzie działo (o ile były sensownie przechowywane).
Najstarszy prasowany (suchy) kosmetyk w mojej kolekcji, to mono cień Clarinsa wyprodukowany w 2004 r. Jeszcze go mam, używam czasami i jest tak samo dobry jak w dniu zakupu (z tego co pamiętam ).
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 09:37   #4468
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
najlepsze jest jak piszą, ze ważny jest moment otwarcia, a nie to co jest napisane na opakowaniu.... tylko idąc ich tokiem rozumowania, jaką mamy gwarancję, ze nikt wcześniej nie otwierał danego kosmetyku? ehhhh... zakupy już nie robia mi takiej frajdy jak kiedyś -chyba się starzeje
Ręce opadają na takie tłumaczenia to może niech te mądre paniusie pomalują się cieniami lub szminkami z lat 60-tych, które nigdy nie były otwierane przecież liczy się PAO
Mnie też odrzuca od zakupów przez takie traktowanie sama nigdy nie trafiłam na purchawę (poza jakąś gratisową miniaturą), ale szlag mnie trafia, jak czytam Wasze wpisy o takich produktach
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 09:38   #4469
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ał ał ale boli
ooo ale chociaz na truskawce jest, bo tak to nigdzie...
http://mylucitedreams.com/2012/08/15...29-opera-rose/

z reszta te tez sa piekne
http://mylucitedreams.com/2012/11/06...aubourg-peach/
http://mylucitedreams.com/2012/06/19...ige-charnel-2/

ale rose opera chyba wygrywa
Z Truskawy nie kupię, naczytałam się, że tam też purchawy i czasami nawet podróbki sprzedają. Będę szukać dalej. Te pozostałe też ładne, ale ja muszę mieć opere rosę
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 09:41   #4470
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Powiedzcie mi jeszcze jak pakują w tym D. na prezent. Jakiś kartonik czy papierowa torebeczka, papier?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 12:10:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.