Farbowanie rozjaśnionych włosów - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-06, 19:51   #121
jagodka1802
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 581
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

zaleta jest to,ze mam nieregularny przedzialek i to sie tak wszystko miesza...ale kiedys pewnie bede chciaal wrocic do ciemnych jak sie znam...dluzej niz dwa lata nie wytrzymam bez zmian:P
a ty chcesz na jak ciemne sie ufarbowac??moze sprobujesz na poczatek raczej takich jasnych,wrecz rudawych brazow??mnei sie takie cieplutkie kolorki podobajapewnie beda nastepne na mojej glowie:P
jagodka1802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 20:04   #122
kociekotka2
Raczkowanie
 
Avatar kociekotka2
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 110
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez jagodka1802 Pokaż wiadomość
a ty chcesz na jak ciemne sie ufarbowac??moze sprobujesz na poczatek raczej takich jasnych,wrecz rudawych brazow??mnei sie takie cieplutkie kolorki podobajapewnie beda nastepne na mojej glowie:P
nieee taki ciemny blond raczej :P ale się boję że bedzie gorzej niż w blond, a poza tym jak już mówiłam kolor mi nie chwyta ostatnio pofarbowalam lorealem odrost i wyszedł mega kolor, ale w rossmanie nie znalazlam podobnej farby to wydalam prawie 30 zl na cos jak sie potem okazalo czego nie moge zrobic -moze to był znak??? "ZOSTAN BLONDYNKĄ" hehehe

ja tez czesto zmieniam :P mialam juz chyba wszystko na glowie :P procz zieleni i fioletu
kociekotka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 20:12   #123
jagodka1802
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 581
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

no ja fioletowy mialam,bo mialam oberzyne,ktora sie potem plukala na fioletowo a zieleni chyba nie zaryzykuje,chociaz ostatnio widzialam kobitke,ktora miala czarne wloski z zielona grzywka-wygladalo rewelacyjnie
jagodka1802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 20:18   #124
kociekotka2
Raczkowanie
 
Avatar kociekotka2
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 110
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

u mnie po miscie chodza takie blizniaczki -jedna ma czarne włosy a druga raz pomaranczowe, raz wlasnie zielony groszek z czarnym a innym razem wsciekly roz -i wyglada rewelacyjnie! zazdroszcze jej
tez mialam oberzyne niegdys ale mi plukala sie na sprany rudy tak to jest z tymi kolorami
kociekotka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 11:31   #125
jagodka1802
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 581
heh,no nic tylko zazdroscic....aha,a jakbys znalazla jakas farbke,ktora ci z wloskow nie splywa po 3 dniach to daj znac....bo ja chyba rezygnuje z tego blondu...dopeiro dzisiaj zobaczylam,w jakim stanie sa moje wlosy i chce mi sie plakac...

chociaz prawde mowiac kolor jaki by mi odpowiadal juz znalazlam,ale heh...i tak musze z miesiac minimum poczekac a jak myslicie,szampony do 24 nie trzymalyby teraz lepiej??ich mozna czesciej uzywac,nie niszcza wlosow itp itd..?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-10-25 o 14:07 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
jagodka1802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 17:28   #126
AtaraxiaKruszynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 32
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Hej dziewczyny! Widziałam dużo miało podobne problemu do mojego ale spytam jeszcze raz. Moj naturalny kolor to dosc ciemny blond, w czerwcu malowałam wlosy bardzo jasna farbą bez rozjaśniacza, wyszedł taki rudawy kolor wiec pomalowałam garnier jasny blond i nic nie rozjaśniło wiec pomalowałam farba z rozjaśniaczem 2-4.. wyglądałam jak kurczak ale 2 płukanki i był blondik.. tylko ze.. JASNY ZE SIWY mam naprawdę jasny blond, zrobilam pasemka czekoladowe u fryzjera które mi sie splukały na jasne dosc.. teraz mam odrosty z 2cm ponad i doszłam do wniosku ze chce wrócic do naturalnego blondu, fryzjerka powiedziała mi zebym zrobila duzo czekoladowych pasemek ktore sie "moze" zmyja z czasem a potem znowu zrobic i będa bardziej pod natralny kolor.. tylko ze takie 2 wizyty to z 200zł i nie stac mnie teraz na to.. odrosty widac juz bo jest duza róznica kolorów i to brzydkie, macie co poradzić?
AtaraxiaKruszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 17:56   #127
jagodka1802
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 581
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

a wez sprobuj powolutku przyciemniac wlosy??jakims najpierw ciemniejszym blondem niz masz??ja sie ciagle zastanawiam nad szamponami do 24,nie niszcza tak wlosow,kolor powinien wyjsc taki jak farby,a po plukaniu mozna w miare szybko nastepne farbowanie,a zawsze jakis pigment we wlosie zostanie i po jakims czasie mozna ciemniejsza farba bez ryzyka,ze ci wyjda koloru siko-różo-beż....
jagodka1802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 18:07   #128
kociekotka2
Raczkowanie
 
Avatar kociekotka2
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 110
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

racja jagodko sama zaczelam myslec o lorealu casting chłopak mnie przekonuje, że w blondzie mi naj hehe, to bym sobie tylko odcien pogłebiła. Chociaz nie poeiwm -szarość mi zeszła i całkiem całkiem wyglądam
kociekotka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 18:27   #129
jagodka1802
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 581
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

a o jakim castingu myslalas?bo ja prawde mowiac mam trzy opcje,z castinga to karmel,z welli myslalam o welatonie tam jest karmelowa czekolada i ostatni,ktory mi sie najbardziej podoba to zlocisy cynamon z safiry,ale naczytalam sie duzo roznych opinii o safirze i juz smaa nie wiem..hehe,no moj chlopak malo zawalu nie dostal,jak mu powiedzialam,ze z kruczoczarnych zrobie sie blondynkaale spodobalo mu sie i teraz juz zgadza sie na wszystko,oprocz intensywnej czerwieni:P

o,jeszcze mi sie bursztyn z castinga podoba,ale to nie sa farby nie?one sa do 28 myc chyba,prawda??
jagodka1802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 18:35   #130
kociekotka2
Raczkowanie
 
Avatar kociekotka2
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 110
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

A nom do 28

ja myslałam o perłowym blondzie, albo coś z tych jaśniejszych, ale nie wiem jak się nazywają

ale na razie nic nie farbuję -oszczedzam pieniazki

a ten jasniejszy blond to miodowy bodajże

Edytowane przez kociekotka2
Czas edycji: 2008-09-07 o 18:37 Powód: dopiska :)
kociekotka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 18:42   #131
jagodka1802
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 581
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Heh,no ja nie chce juz nic jasnego na tej glowie...na razie daje im spokoj,poczytam jeszcze cos o tych castingach,w sumie nie chcialabym kolejnej warstwy mocnej chemii nakladac na lebek,poczekam,zobacze... heh,tylko zeby to potem na moich odrostach zlapalo,jak mamtakie ciemne..napewno nie zdecyduje sie juz na zadne rozjasnianie,o nie!!to juz wole miec marchewkowe
jagodka1802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 18:52   #132
kociekotka2
Raczkowanie
 
Avatar kociekotka2
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 110
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

ja moje włosy niexle chemią potraktowałam w przeszłości :P przeszły... 3 rozjaśniania na całości w 2 miesiące schodziłam z czarnych. Trochę wypadały. Potem przestały, potem robiłam odrost tylko i jakos jeszcze raz niedawno dałam na całość. Ale odżywiłam je, no i ostatnio znowu na całość tym lorealem co miał przyciemnić -jak zobaczyłam białe to w pierwszej chwili pomyslałam, że teraz pewnie garściami będą wypadać ale o dziwo jak przed znajdowałąm na szczotce po ok. 20 włosów (policzyłam kiedyś ) tak teraz znajduje ze 3 nie mam pojecia jak to działa -w każdym razie ja na chwilę obecną zostaje przy blondzie -może któregoś dnia tylko tym miodowym castingiem dodam im koloru

Jagodko kiedy zamierzasz farbować???
kociekotka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 18:57   #133
jagodka1802
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 581
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

No nie wiem,nie za szybko,mialam podobnie jak ty-w czerwcu pierwsze rozjasnianie,drugie po dwoch tygodniach,trzecie po miesicacu,teraz znowu potraktowalam je rozjasniajaca farba(wczoraj:P) i jestem bardzo jasna,gdzieniegdzie ratuja mnie tak jak mowilas rudawe pasemka,ktore jednak tez mi sie rozjasnily...wczesniej tego nei zauwazalam,ale po wczorajszym farbieniu chyba maja dosc;/ teraz bede walic odzywki garsciami(jak zwykle),poczekam i walne ten byrsztynowy chyba....zobaczymy jak dlugo wytrzymam...ale mysle,ze tak gdzies z dwa trzy tygodnie,teraz nie bede miaal nawet czasu myslec pewnie o farbowaniu ze wzgledu na prakty na studiach,wiec sila rzeczy farbowanie mi sie odlozy..
jagodka1802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 19:17   #134
kociekotka2
Raczkowanie
 
Avatar kociekotka2
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 110
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

ale jak coś to wal tu o efektach!!!

Ech, chciałabym miec ciemne włoski, czarne czy cos... ale mam delikatną urodę i jako brunetka sie nie prezentuję za to jasne włoski mi pasują nic że ludzie myślą, że mam 15 lat jak mnie widza bez makijażu jako-takiego a mam ponad 19 :P
kociekotka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 19:38   #135
jagodka1802
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 581
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Heh,no ja mam 20,a w czarnych wlosach ludzie daja mi conajmniej 25,ale w ogole powaznie wygladam,wiec kolor wlosow mi roznicy nie robi
jagodka1802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 08:17   #136
AtaraxiaKruszynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 32
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Jak przyciemnię sobie włosy jakas farba to wyjdzie mi inny kolor na odrostach a inny na malowanym blondzie, co? na odrostach pewnie by rudy byl..
AtaraxiaKruszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 18:41   #137
jagodka1802
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 581
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Napewno inny,ale zalezy jaki masz swoj kolor na odrostach i jaka duza roznica jest miedzy blondem,ale napewno na malowanych wyjdzie ci jasniejszy,a na odrostach-zalezy,jakim bedziesz robic..ale roznica zawsze bedzie
jagodka1802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 06:44   #138
AtaraxiaKruszynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 32
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

byłam u fryzjerki, jedna mówi ze zrobic duzo pasemek, spłyna i znowu, a druga ze moze mi pomalowac całe wlosy na kolor bardzo przyblizony naturalnemu, shit i ktora ma racje
AtaraxiaKruszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 16:51   #139
jagodka1802
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 581
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

heh...no ja bym radzila jednak z pasemkami..ja pierdyknie ci kolor na cale wlosy to moim zdaniem po pierwsze-efekt moze wyjsc nieoczekiwany,a wtedy na pasemkach sie ukryje,a na calosci bedzie tragedia,po drugie-nawet jesli wyjdzie ok,nie wiadomo w jakis posob bedzie sie spieral z wlosow...ja proponuje pasemka,zawsze to bezpieczniejsze
jagodka1802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 09:28   #140
olimpia1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Rozjaśnianie włosów!!

hej
ja tez sie zabralam za rozjasnianie wlosow. mialam bardzo ciemny braz, wiec zaczelam od pasemek, tak jak mi poradzila fryzjerka. meczylam sie z nimi przez miesiac. po owym miesiacu poszlam szczesliwa z farba garniera: blond 7, ale wyszly znow brazowe! takze wyszlam na zero, no sa jansiejsze niz mialam, ale blondem tego nazwac nie mozna. chyba ze bardzo ciemnym blondem :P
ostatnio kolezanka powiedziala, ze moglabym pofarbowac o 2 tony jasniejsza czyli 9 i ze niby efekt bedzie. jak myslicie? kurcze, bo jak sobie pomysle o farbowaniu odrostow co miesiac to mi slabo... moim naturalnym kolorem jest jasny blond, taki mysi troche slyszalam tez, ze jak sie farbuje ciemne wlosy na jakis jasny odcien to moga wyjsc zielone :|
olimpia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 12:53   #141
jagodka1802
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 581
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

No i przyszła kryska na MAtyska-dziewczynki ratujcie!!!
Po tym,jak poprzadnio ufarbowałam włoski na blond i miałam ładniutkie miedziane,jasne odrosty,całą resztę włosów blond,było super,ale włoski się bardzo zniszczyły.Teraz zrobiły mi się jeszcze moje odrosty,które niesamowicie ściemniały,nie wiem,dlaczego,ogólnie efekt jest taki,że mam jasne pasemka w różnych odcieniach blondu na głowie,potem 2 cm miedzianego,a potem 1cm czarnego chcę je jakoś przyciemnić,ale niezbyt radykalnie..co robić?jaki kolorek?myślałam o czymś w stronę miedzi,o ile pamiętam to ze schwarzkopfa brillance ładnie pokrywa włoski i jest w stanie rozjaśnić,ale to schwarzkopf,czytaj siano na głowie...jakieś inne farby?jaki kolor?help me...
jagodka1802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 14:00   #142
Indi3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Exclamation rozjaśnione włosy można przefarbować??

rozjaśniłam całe włosy rozjasniaczem jak mogę się pozbyć tego okropnego koloru???? :


mogę to przefarbować??

proszę pomóżcie mi
Indi3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 14:03   #143
kociekotka2
Raczkowanie
 
Avatar kociekotka2
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 110
Dot.: rozjaśnione włosy można przefarbować??

niestety kolor może Ci nie chwycić a napewno juz będzie się spierał szybko sama mam rozjaśnione i myślę co teraz zrobić
kociekotka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 14:35   #144
kociekotka2
Raczkowanie
 
Avatar kociekotka2
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 110
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

może spróbujesz castinga? ja się czaję na perłowy blond ale się boję. poza tym mam juz prawie 2 cm odrostu i nie wiem co zrobić
kociekotka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 14:42   #145
jagodka1802
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 581
Dot.: rozjaśnione włosy można przefarbować??

Kociekotka2,mam ten sam problem w wątku "farbowanie rozjaśnionych włosów",pamiętasz jeszcze? ja chcę przycienić...Indi3,farbow ać rozjaśnione można napewno,ale jedno jest pewne-kolor wyjdzie ciemniejszy niż na opakowaniu...a na jak chcesz się pokolorować?
jagodka1802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 14:47   #146
jagodka1802
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 581
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Ale ja już nie chcę blondu;/casting to jednak szampon,a ja mam prawie czarne odrosty i bankowo nie chwyci;/myślałam raczej o dwóch kolorach miedzianych-złocisto-miedzany blond i jasna intensywna miedź z garniera(oba możesz obejrzeć na stronce garniera,pierwszy to 100%color,drugi to belle color),w ostateczności intensywnie ruda jeszcze nie byłam,a mniej więcej taki odrościk wyszedł mi po poprzednim farbowaniu..czekałam dwa miesiące,mam okropny odrost i nie wiem...brązy mi wyjdą czarne,ciemny blond nie chwyci odrostu...;/ casting pewnie też...
jagodka1802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 14:54   #147
kociekotka2
Raczkowanie
 
Avatar kociekotka2
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 110
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

ABSOLUTNIE NIE ROB GARNIEREM 100%COLOR!!!!!!!

robiłam nim kiedys na naturalne włosy jeszcze (od nich się zaczeło moje farbowanie -od miedzi) i spływałam zastraszająco szybko -3 mycia i kolor był po prosty ochydny! to co dopiero z naturalnych!
Lepiej juz naprawde kup schwarzkopfa i idz po farbowaniu do fryzjera podciąć zniszczenia, ewentualnie poszukaj fajnego koloru loreala.

a perłowy blond to juz taki w sumie nie blond a bynajmniej nie jasny :P
kociekotka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 14:58   #148
jagodka1802
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 581
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

No wiem,ja jak miałam czarne to robiłam garnierem 100%,niezły był,z tym że na moich ciemnych włosach nie było widać czy spływa czy nie,a odcien zostawal,wiec nie narzekalam...a teraz kombinuje co by tu ciekawego..belle color uzywa moja mam i jest bardzo zadowolona...i wlasnie sie zastanawiam,bo ta jasna intensywna miedz to kolor,ktory zlapie bankowo moje odrosty i powinien spokojnie przyciemnic reszte...a ty zostajesz jednak przy blondzie??
jagodka1802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 15:10   #149
kociekotka2
Raczkowanie
 
Avatar kociekotka2
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 110
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

a wiesz, do teraz nie wiem a niedługo trzeba farbować znowu. Zrobiłam jedno podejście na brąz ale nie wyszło (obciełam pasemko, zrobiłam mieszankę a efekt był taki, że zrobił się brąz z fioletową poświatą -to zrezygnowałam rzecz jasna) i dalej marzy mi się coś pod naturalny kolor, ale nie wiem jak się za to zabrać
kociekotka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 15:34   #150
jagodka1802
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 581
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

o lol,no to chyba tez bym zrezygnowala ja postanowilam zasiegnac rady u kumpelki fryzjerki,moze bedzie wiedziala,co by z tymi moimi wlosami zrobic
jagodka1802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-05 15:28:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.