Problemy z hormonami? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-22, 22:33   #1
karolina098123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Exclamation

Problemy z hormonami?


Dokładnie od poniedziałku dzieją się ze mną dziwne rzeczy. Jestem jakoś tak dziwnie otumaniona. Niby funkcjonuje normalnie, nikt z zewnątrz nie zauważa moich zmian, jednak ja w środku nie czuje się sobą, jestem lekko zmęczona i nie mam chęci na nic. Mam wahania nastroju - chwilowo czuje się normalnie, a zaraz znów to dziwne uczucie otumanienia. Czasem mam też takie jakby uderzenia gorąca.
Jedynie mój chłopak zauważył zmiany, ponieważ zawsze byłam pełna energii, a teraz byłam bardzo apatyczna. Na początku myślałam, że to może depresja. Jednak skąd tak nagle, pewnie prędzej miałabym inne objawy... I nagle wszystko ze sobą powiązałam - wahania nastrojów, teraz zamiast okresu tylko plamienia ( nie nie jestem w ciąży) i ot co od zawsze mam nieregeularne okresy... zawsze to lekceważyłam bo jestem jeszcze młoda, mam 19 lat i do tego dosyć późno zaczełam miesiączkować dlatego myślałam, że wszystko się unormuje.
Czy myślicie, że to wina hormonów?
W piatek idę do lekarza i pewnie mi powie co to takiego, jednak już dziś może któraś z was z własnego doświadczenia powie mi czy mam dobre podejrzenia.
A i jeszcze jedno pytanie - na początek iść do lekarza ogólnego czy od razu do gina?
karolina098123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 00:05   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Problemy z hormonami?

Tak to mogą być hormony. Badałaś kiedyś poziom hormonów tarczycy? Jeśli nie to trzeba to sprawdzić.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 09:50   #3
karolina098123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Problemy z hormonami?

Nie, nigdy nie badałam hormonów tarczycy. Jutro wybieram się do lekarza i wszystko bedzie jasne.

A i jeszcze czuje się ostatnio jakbym z 10 kg przytyła, taka ociążała. Nie wiem czy te wszystkie objawy dobrze ze sobą powiązuje.
karolina098123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-23 10:50:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.