Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-25, 21:43   #3901
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no i już zrobiłam peeling, nałożyłam maseczkę na dłuuugo tą żelową i teraz zmyłam żelem iwostin i nałożyłam próbkę kremu active C z mojeju kolekcji próbek La Roche Posay rano zdam relację z mojej nocnej regeneracji ale może być ciężko bo @ tuż tuż mam nadzieję! hehehe...
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 22:05   #3902
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

PAMCIA - a czy to przesuszenie nie jest czasem wywolane przez jakies leki/kosmetyki na tradzik?

braku wagrow zazdroszcze w sumie to az dziwne przy tradzikowej skorze

swoja droga stosowalas moze kiedys http://www.sklep.eris.pl/p783-pharma....do.twarzy.htm ? mi pomagalo na przesuszenia rozne i luszczenia sie, szczegolnie te po zbyt agresywnych innych srodkach...
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 22:08   #3903
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

też podejrzewałabym przesuszenie szczególnie po myciu agresywnym preparatem do mycia a dodatkowo twardą wodą.. mi derma kazała myć woda przegotowaną buzię bo kranówa nie działa za dobrze na nasze buzie.. a potem bym myślała nad kremem..
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 22:29   #3904
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no tak...tylko, ze czasem to przesuszenia od lekow na tradzik z ktorych nie bardzo mozemy zrezygnowac, wtedy krem pomaga

ale fakt, faktem, ze ja po prostu zrezygnowalam z wszelkich wysuszaczy,postawilam na nawilzanie i jest lepiej
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 22:38   #3905
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja teraz właśnie nauczam moją siostrę też z trądzikiem że nawilżanie to podstawa- już ją nauczyłam że puder to zabójca i przestała się pudrować, a teraz spodobał jej się bardzo mój krem humektan i postanowiła sama zakupić taki sam naprawdę warto spróbowac a teraz zostawiłam jej moją tubkę acne dermu żeby sobie spróbowała i coś czuję że pójdziemy na zakupy z siostrzyczką
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 23:12   #3906
SaruniaL
Raczkowanie
 
Avatar SaruniaL
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 119
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

buzia umyta, posmarowana, ale jutro nie wiem czy mam ochote gdzieś iśc...
głupek ze mnie... awrrrrrrrrrr pośpie z 10h, bedzie lepiej. i znow 2 tygodnie beda te strupy schodzi. moja wsciekłość od wczoraj roznosi się po całym mieszkaniu.
dobranoc dziewczyny
__________________
but the more I see, the less I know
SaruniaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 00:20   #3907
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Po umyciu twarzy żelem używacie jeszcze toniku?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 09:15   #3908
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

jak mi się przypomni to używam ale tonik nie jest u mnie regularnie używanym kosmetykiem- jak go kupiłam w październiku to jeszcze do tej pory go mam..

u mnie dziś rano jakoś tak bez rewelacji bo mam wrażenie że rano te ślady są jakieś bardziej widoczne i co gorsza bardziej brązowe........... chyba po masakrze trzeba będzie używać filtra do twarzy, bo to tylko przebarwienia z tego zostają i tyle pożytku dziś na pewno się wysmaruję. a ten mój strup na twarzy to mnie dobija.. zaraz go wysmaruje moją pierwszą pomocą i może zniknie do konca tygodnia bo się załamię... najgorsze jest to że weekend trwał 5 dni i prawie codziennie sobie coś znalazłam na twarzy.. a tak to zawsze raz pocisne i nazajutrz znika a tu nie było nazajitrz wolnego tylko znowu ciśnięcie no i buzia się zbuntowała na niegrzeczną tancerkę... całe szczęście w lublinie mam swoją szufladę z niezbędnikiem na każdą okazję na twarzy więc mam nadzieje że mi to wszystko się wyleczy
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 10:26   #3909
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Zasychają dlatego robią się brązowe, ja tez mam tak po ciśnięciu...Potem zostaje z tego 'ładniutkie' przebarwienie albo przekształca sie w strupek.

Koncze radosne odliczanie, bo wczoraj wydrapałam 2 zaschnięte pryszcze. Co prawda ślady są bardzo małe, łatwo je zatuszować korektorem ale sie złamałam.
Do tego mimo, ze nie cisne wybudował mi sie nowy, czerwony pryszcz na środku czoła i czuje, ze będzie sie powiększał....Plamy znikają bardzo wolno.... a mój nos jest już pełen zaskórniaków....ehh
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 10:48   #3910
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

QsQs to są zaskórniki a nie zaskórniaki hehehe zaskórniaki to drobne pieniążki a tych na pewno chciałabyś mieć dużo żeby kupować mnóstwo nowych kosmetyków

no właśnie już widzę jakie wielkie przebarwienie będę miała na nosie i jeszcze w paru innych miejscach.. szkoda że zostawiłam siostrze ten acne derm na tydzien to juz dzis bym zaczęła walkę z przebarwieniami a tak to będę musiała czekać do piątku.. do tego czasu już się pewnie cudowne brązowe plamy z tego zrobią... myślicie że stosowanie kremu z filtrem na buzię mogłoby się przyczynić do niebrązowienia tych śladów po ciśnięciu? i nie chodzi mi już o strupki tylko ogólnie o miejsca po ciśnięciu??
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 12:09   #3911
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hej wcale o was nie zapomniałam, ale nadal nie mam komputera nie mogli sobie poradzic z nim u mnie w mieście i wysłali go do wawy i teraz mam jeszcze czekać jakieś 2 tygodnie ... porażka

Z twarzą też nie najlepiej nie pamiętam kurcze dnia żebym nic nie ruszyła wczoraj terroryzowałam nos uhhh nie mam czasu żeby przeczytac teraz co tam u was ale mam nadzieje ze ok od dziś liczęę
dzień 1
shima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 12:41   #3912
SaruniaL
Raczkowanie
 
Avatar SaruniaL
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 119
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

kurde musze dzisiaj wyjść na prawko na czole mam 3 zmutowane syfy z jakąś ropą w środku, czym to potraktować?
mam nadzieje, że z makijażem bede w stanie wyjść do ludu...
__________________
but the more I see, the less I know
SaruniaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 13:12   #3913
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja zazwyczaj takie syfy suszę.. nie mam już afronisu ale jak miałam to nalewałam go sporo na małą kulkę z waty i przykłądałam do syfa i tak z tym chodziłam aż wyschło i przy odrobinie szczęścia pryszcz naprawdę zahamowywał swą działalność i zaczynał się goić.. moja siostra idzie w tym tygodniu do dermatologa i poprosilam ją niech mi weźmie receptę na ten robiony płyn w aptece tylko ciekawe czy jej to derma przypisze.. też ma trądzik więc może nie będzie problemów robić jak siostra powie, że to dla niej ehh po tym płynie naprawdę przez całe wakacje wyskoczył mi tylko 1 pryszcz! ciekawe czy się siostra postara
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 13:17   #3914
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tancerko wróciłaś
oj powiem Wam że humektan bardzo ładnie się sprawuje, łagodzi podrażnienia, nic nie zapycha.. zapewne kupię jeszcze raz poprawia mi się (goi) cera, bo przestałam jak na razie cisnąć. jak wchodzę do łazienki, patrzę w lustro (ale nie z bliska) zmywam oczy, i siup do wanny i szybciej wychodzę, bo tylko krm na noc, miejscowo jakieś specyfiki i nynu
nie używam już toniku. myśle, że nie jest mi aż tak potrzebny, bez niego (a z kremami) mi się szybciej wszystko goi
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 13:33   #3915
~refleksyjna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 1 299
GG do ~refleksyjna
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja tez odkąd przeszłam na nawilżanie cery a nie wysuszanie to jest duzo lepiej, i robi sie jeszcze lepiej, i wychodzi na to ze mam cere normalna albo mieszana a nie tak jak Wy myslalam latami ze mam tradzikową naprawde nawilżanie to podstawa.
~refleksyjna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 13:40   #3916
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez SweetDreams93 Pokaż wiadomość
jak wchodzę do łazienki, patrzę w lustro (ale nie z bliska) zmywam oczy, i siup do wanny i szybciej wychodzę, bo tylko krm na noc, miejscowo jakieś specyfiki i nynu
I tak jest najlepiej robić. Bo jak się stanie przy lustrze na odległość 1 cm to już jest dramat...

Fajnie, że Humek podpasował.

Tancerko, z tym filtrem to się nie wypowiadam bo ja nie używam. Jeżeli tylko Cię nie pozapycha to nic nie szkodzi posmarować. A nóż widelec pomoże.

U mnie z twarzą całkiem ok. Wczoraj wycisnęłam tylko 3 gotowce, po których zaczerwienienia powinny zejść do jutra. Pochwalę się nawet, że już miałam zamiar zrobić sobie dłuższy postój i powynajdywać nowe obiekty, ale w porę się opanowałam

Za to wkurza mnie znowu mój dekolt. Po Atredermie skóra ładnie się złuszczyła, była prawie gładka. I wczoraj posmarowałam go sobie Afronisem, żeby wysuszyć doszczętnie to co na nim jest jeszcze, i dziś patrzę, a tu jakby pogorszenie Nie wiem, czy to reakcja po tym płynie, czy znowu coś się dzieje. Normalnie ręcę opadają - jeszcze miesiąc temu miałam idealny dekolt a teraz....
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 14:44   #3917
PAMCIA
Rozeznanie
 
Avatar PAMCIA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 553
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
PAMCIA - a czy to przesuszenie nie jest czasem wywolane przez jakies leki/kosmetyki na tradzik?

braku wagrow zazdroszcze w sumie to az dziwne przy tradzikowej skorze

swoja droga stosowalas moze kiedys http://www.sklep.eris.pl/p783-pharma....do.twarzy.htm ? mi pomagalo na przesuszenia rozne i luszczenia sie, szczegolnie te po zbyt agresywnych innych srodkach...
właśnie nie stosuje żadnych kosmetków przeciw wysuszaniu...raczej stawiam na nawilżanie...może to od twardej wody...ale ja jakoś nie mam cierpliwości aby 2x myć przegotowaną wodą...
mo wągrów nie mam, przyjrzałam się twarzyczce;P
PAMCIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 14:49   #3918
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Zastanawiam się czy ktoś już odszedł stąd wyleczony

Bo ja to beznadziejny przypadek...
Już było troszkę lepiej, to znów zmasakrowałam sobie twarz i jakby tego było mało wysypało mi cały dekolt, po prostu tragedia i nie wiem dlaczego, nic tam nie tykałam przecież. Jestem załamana.
A jutro rozmowa w sprawie pracy... Żaden podkład tego nie zatuszuje. Zresztą wszystkie podkłady mnie zapychają. Mam dość.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 16:26   #3919
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
i nie wiem dlaczego, nic tam nie tykałam przecież. Jestem załamana.
A jutro rozmowa w sprawie pracy...
Może właśnie dlatego. Stres i chęć 'ładnej', oczyszczonej skóry... Napisałam "ładnej" w cudzysłowiu bo po takim ciśnięciu ciężko nazwać skórę ładną, ale podświadome myślenie uwzględnia chyba tylko to, że pozbędziemy się świństwa ze skóry, a śladów już nie bierzemy pod uwagę.

Co można poradzić... Tylko to żeby już nic dziś nie ruszać, nałożyć coś łagodzącego i tyle. Pocieszenie jest takie, że po nocy skóra będzie wyglądać lepiej niż zaraz po ciśnięciu


Ja nabyłam dziś wkońcu tą wodę termalną Avene za całe 25zł Będę się nią psiukać i zobaczymy co będzie.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 16:28   #3920
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hmmm a testowała któraś z was podkład z biodermy?? dzis na wizazu przeczytałam że podobno fajny i nie zapycha! ale ja się boję na sobie testowac..
za to kupiłam sobie dziś maseczkę odżywczo regenerującą na opakowaniu pisze że to dla 35 latek jest hahaha ale mi też potrzebne jest odżywienie i zregenerowanie mam nadzieje że nie zaszkodzi czasem mam taką fazę że codziennie inna maseczka na twarz musi polecieć hehe a potem mi przechodzi i znów zostawiam twarz samą sobie
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 16:57   #3921
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tancerka a ta żelowa łagodząca z Lirene pomogła coś?

Ja chyba dzisiaj nie wytrzymam i wieczorem wydre z czoła to co mi sie buduje.... 5 dni prawie bez wyciskania a czołgi wyłażą dalej... czyli ta kiszka na twarzy to nie do końca wina ciśnięcia. ZASKÓRNIKI jeszcze przeboleje ale te czerwone gule są nie do wytrzymania.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 17:12   #3922
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hmmm co do maseczki to jak wiadomo nie oczekiwałam po niej cudów że jak ją zmyję to mi się objawi nowa twarz ale buzia była miła w dotyku, ładnie nawilżona a co mi się najbardziej spodobało to jej żelowa formuła, która sprawia wrażenie takiej czystości na twarzy a nie jakiś kremowy lep na twarzy... na pewno ją jeszcze zakupię a ukoić nie bardzo co miałam więc się nie wypowiadam.. zaraz zmyję moją odżywczo regenerującą maseczkę i wam powiem jakie efekty widzę
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 17:21   #3923
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no i już mogę powiedzieć że maseczka pozytywnie mnie zaskoczyła, bo myślałam że na buzi nie zauważe zadnych efektów a tu bardzo lądna buzia się wyłoniła spod białego pachnącego lekkiego kremu buzia jest gładka, ładnie napięta, świeża jak po przebudzeniu i taka jednolita a to jest dla mnie najważniejsze gdyż wieczorem jest zawsze taka przekrwiona i zmęczona.. jestem zadowolona
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 17:35   #3924
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Laity, ja mam tą wodę Avene i jest bardzo fajna. Gdzie w takiej cenie udało Ci się kupić?

QsQs, używałam pare razy tej maseczki Lirene i muszę przyznać że fajnie nawilża, ale chyba niespecjalnie koiła moją cerę.

tancerka 212, co to za podkład Biodermy?
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 18:53   #3925
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

A ja dziś wycisnęłam takie dwa małe na żuchwie,strasznie mnie denerwowały Wodę z Avene mam- ale nie powiedziałąbym,żeby spowodowała poprawę cery.W ogóle teraz jakoś mi się pogorszyła,a przeciez już nie wyciskam tylko smarujęEhhh
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 19:12   #3926
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Hej
Ja to sie chyba nigdy nie naucze:/ obejrzałam swoja cere w odległosci 0.5 cm w lustrze pryz roznym oswietleniu i stwierdzilam ze nie jest źle...ale na polku zobaczylam jakiegos zaskórnika ale nawet nei gotowego do ruszenia przylozylam palce a mam teraz dlugie paznokcie:/ i ładnie mi spuchło ale się opamiętalam i nie brnelam dalej....grrr mam nadzieje ze mi cos z ttego nie urosnie:/
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 19:15   #3927
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tancerka212 ta maska odżywczo regenerująca ale jakiej firmy?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 19:19   #3928
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Kurczę, mi się tak zrobiło teraz że z wyciśniętych zaskórników (2) i porów(2) się ropniaki zrobiły małe...posmarowałam je maścią(locacid) i jakoś się ,,trzymam"
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 19:32   #3929
nough
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 595
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Po kilku dniach od masakry u mnie lepiej, obym tylko nie zapeszyła:P
__________________


nough jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 19:48   #3930
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Trzymajcie się dziewuszki i nie ciśnijcie

Ja mam pytanko do studentek: czy na zerówkę trzeba się jakoś 'specjalnie' ubierać?
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.