Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-12, 14:53   #1471
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
mnie też ta przepaść rozwaliła I rozwaliła mnie pomarańczowość oliwkowego koloru

możesz coś napisać o tej holice? jest to typowy nawilżający bb z dający glow? Masz skład? bo kolor wygląda obiecujaco

jak wczoraj się posmarowałam tym Catrice matującym to jednak nie jest to mój kolor. w różnych sztucznych światłach sprawdzałam i był w miarę ok, potem w dziennym i zonk jakiś taki niby beżowy, ale jakby za chłodny, jakby było w nim więcej tej chłodnej żółci to by było lepiej dla mnie (jak w Revlonie CS Buff - o ile się nie utleni bo utlenia mi się na pomarańczowo A niestety utlenia się bardziej na suchej skórze, a taką miewam na policzkach/w okolicach żuchwy czyli tam, gdzie widać porównanie z oliwkową szyją)

dzisiaj mam studniówkę i mam nadzieję, że w lokalu światło będzie na tyle słabe że nie będzie się rzucało bardzo w oczy jak będę mieć twarz innego koloru niż szyja i dekolt
Ja ma za tydzień, a jeszcze na sukienkię sie nie zdecydowałam . Mam ją w szkole (studniowke oczywiście ) co jest beznadziejne, ponieważ przez cały tydzień robimy dekoracje, a ze szkoły nas wypuszczą dopiero o 5 rano po poszprzątaniu naszych dzieł

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
A jakie wrażenia ogólne?
Krycie, trwałość i w ogóle?
Bo kolor ma bardzo ładny.^^

To ja się podzielę moimi słoczami.
ten TM to wersja amerykańska??

Edytowane przez Sabriel_
Czas edycji: 2013-01-12 o 15:13
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 15:07   #1472
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
To co z tą Illamasquą?
ile by za 1ml wychodziło?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 15:31   #1473
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość

ten TM to wersja amerykańska??
Tak.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 15:41   #1474
KikoX
Raczkowanie
 
Avatar KikoX
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 223
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Chyba znalazłam swój podkładowy KWC
A mianowicie MAP 1NB (z rozbiórki Agi). Po raz pierwszy w życiu, kolor jest idealny!
Aczkolwiek mam pytanie/prośbę - czy ktoś mógłby mi porównać 1NB z 1Y? Tak się zastanawiam, czy kolor 1Y mógłby się okazać jeszcze fajniejszy niż 1NB
__________________
Świadoma pielęgnacja włosów od maja 2013!
album włosowy
KikoX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 16:14   #1475
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
ile by za 1ml wychodziło?
Ja bym chciała kupić całe opakowanie, jeśli jeszcze jest kolor, który mnie interesuje, moja koleżanka też chce i jeszcze w innym wątku była chętna. Można by zrobić zbiorowe, ale zbiorowe zamówienie wymaga upoważnionej organizatorki. Nie wiem jak jest z rozbiórkami. Chodzi o to, że wysyłka by się chyba bardziej opłacała przy wspólnym zamówieniu.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 16:15   #1476
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Polly, moze mapek i loreal jesli nie mialabys nic przeciwko...?

co do 1y,to jest cieplejszy,wiecej w nim zoltych,zlotych tonow,poziom jasnosci raczej ten sam.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 16:24   #1477
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Ja bym chciała kupić całe opakowanie, jeśli jeszcze jest kolor, który mnie interesuje, moja koleżanka też chce i jeszcze w innym wątku była chętna. Można by zrobić zbiorowe, ale zbiorowe zamówienie wymaga upoważnionej organizatorki. Nie wiem jak jest z rozbiórkami. Chodzi o to, że wysyłka by się chyba bardziej opłacała przy wspólnym zamówieniu.
I ja.
Ale nie muszę całego opakowania, mogę się podzielić.

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Polly, moze mapek i loreal jesli nie mialabys nic przeciwko...?
Spoko.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.

Edytowane przez _polly_
Czas edycji: 2013-01-12 o 16:24
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-12, 16:28   #1478
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Ja bym chciała kupić całe opakowanie, jeśli jeszcze jest kolor, który mnie interesuje, moja koleżanka też chce i jeszcze w innym wątku była chętna. Można by zrobić zbiorowe, ale zbiorowe zamówienie wymaga upoważnionej organizatorki. Nie wiem jak jest z rozbiórkami. Chodzi o to, że wysyłka by się chyba bardziej opłacała przy wspólnym zamówieniu.
a chyba że, a całe opakowanie ile?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 16:35   #1479
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a chyba że, a całe opakowanie ile?
Jeżeli chodzi o LF, to 10 funtów.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 16:51   #1480
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o LF, to 10 funtów.
mi by chodziło o RF, ale doczytałam że to chyba już 20 funtów. Patrzę na te opisy kolorów i raczej nic dla jasnej oliwki nie ma Nigdy Illi nie próbowałam więc nie wiem jak u nich z tonacjami... jaką tonację ma 115?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 16:57   #1481
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Tak.
I Rimmel jest podobny do TM? Na zdjęciach wygląda podobnie.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-12, 17:25   #1482
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Po 10 funtów jest ten lekki i ten w pudrze,ale nie wszystkie kolory. Ja bym chciała bodajże 115 - bardzo jasny o neutralnej tonacji, wygląda spoko.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 17:56   #1483
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 18:11   #1484
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

A może ktoś by chciał MACa NW10 ze mną na pół?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 18:33   #1485
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
mi by chodziło o RF, ale doczytałam że to chyba już 20 funtów. Patrzę na te opisy kolorów i raczej nic dla jasnej oliwki nie ma Nigdy Illi nie próbowałam więc nie wiem jak u nich z tonacjami... jaką tonację ma 115?
Żółtobeżową

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

A organizuje ktoś rozbiórkę?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 19:43   #1486
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
I Rimmel jest podobny do TM? Na zdjęciach wygląda podobnie.
Rimmel jest sporo ciemniejszy i bardziej różowy.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 20:39   #1487
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
No to już widzę, że kilka chętnych jest, tylko organizatorki nie ma
Ja też bym coś chciała. Nie z wyprzedaży, bo tam już mało co jest, ale chętnie spróbowałabym pudrowego podkładu i RF.
Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
jest typowo nawilżającym bb, daje lekki glow, krycie ma spore według mnie i w sumie dosyć dobrze się wtapia, jest z tych moich mazideł najbardziej beżowa z odrobinką oliwki. Składu niestety nie mam Do żadnej Holiki nie miałam składu, przychodziły bez pudełek Czasem mnie lekko zapycha takie mam wrażenie.
Tak patrzę hmm... Fajny jest ten korektor BB z Bell?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 21:34   #1488
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja też bym coś chciała. Nie z wyprzedaży, bo tam już mało co jest, ale chętnie spróbowałabym pudrowego podkładu i RF.

Tak patrzę hmm... Fajny jest ten korektor BB z Bell?
Może być, tyłka nie urywa ale jest dla mnie o wiele lepszy niż np. Bell multi mineral, stosuję go pod oczy i powieki i gały wyglądają na bardziej wypoczęte. Do twarzy się nie nadaje Ale pod oczy na cienie jak najbardziej, nawet tak w zmarchy nie włazi jak się dobrze nałoży
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 10:27   #1489
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
jest typowo nawilżającym bb, daje lekki glow, krycie ma spore według mnie i w sumie dosyć dobrze się wtapia, jest z tych moich mazideł najbardziej beżowa z odrobinką oliwki. Składu niestety nie mam Do żadnej Holiki nie miałam składu, przychodziły bez pudełek Czasem mnie lekko zapycha takie mam wrażenie.

polly Ty tą Alterrę w Rossmanie kupiłaś?
A próbowałaś może kremu do twarzy BB z tej samej serii, co korektor Bell? Też są jasne kolory.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-13, 13:08   #1490
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A próbowałaś może kremu do twarzy BB z tej samej serii, co korektor Bell? Też są jasne kolory.
nie próbowałam bo kolory wydają mi się ciemne korektor też wcale taki jasny nie jest na sińce może być, trochę jaśnieje na skórze ale do twarzy już za ciemny, nie mówiąc że na obszarach nie ocznych wygląda u mnie źle. Bell ma dla mnie zbyt żółtą kolorystykę.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 13:43   #1491
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ooooo, to miłej zabawy ja mam za tydzień..
z opóźnieniem, ale dziękuję
Jakby ktoś szukał w miarę jasnego kryjącego pudru to polecam Golden Rose Pressed Powder (niby z spf15) - nie jest bardzo różowy na szczęście (taki dość neutralny się wydaje być) - oczywiście mowa o najjaśniejszym, 101. Dość dobrze kryje jak na puder

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
jest typowo nawilżającym bb, daje lekki glow, krycie ma spore według mnie i w sumie dosyć dobrze się wtapia, jest z tych moich mazideł najbardziej beżowa z odrobinką oliwki. Składu niestety nie mam Do żadnej Holiki nie miałam składu, przychodziły bez pudełek Czasem mnie lekko zapycha takie mam wrażenie.
eh, to nie dla mnie
A znasz może jakieś bb żółtawe (raczej chłodna żółć, taka najlepiej wpadająca w oliwkę choć wiadomo, wszystkiego mieć nie można) i raczej matujący? No i oczywiście jasny choć bardzo blada nie jestem - takie Buff Revlona.
Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Ja ma za tydzień, a jeszcze na sukienkię sie nie zdecydowałam . Mam ją w szkole (studniowke oczywiście ) co jest beznadziejne, ponieważ przez cały tydzień robimy dekoracje, a ze szkoły nas wypuszczą dopiero o 5 rano po poszprzątaniu naszych dzieł
u mnie też miała byc w szkole, w sumie w internacie, bo jest nas maturzystów malutko wiec lokal i wszystko wyszłoby drogo a w szkole taniutko i w ogóle bla bla bla, ale jak sobie 90% z nas pomyślała o tym, że będą gotować te szkolne kucharki które nie umieją ugotować ziemniaków - się zebraliśmy i znaleźliśmy lokal. No i dekorowanie sali będąc w klasie maturalnej to głupi pomysł, jakby maturzysci nie mieli wystarczajaco dużo obowiązków I w sumie wszystkich - razem z nauczycielami i partnerami i resztą - było mniej niż 100 osób, cięliśmy po kosztach jak się dało, wyszło w miarę tanio i studniówka baaardzo sie udała
Ja sukienkę mam z lumpeksu
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2013-01-13 o 13:47
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 13:46   #1492
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2013-01-13 o 13:47
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 14:05   #1493
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
tylko obczaj sobie kolor zanim ewentualnie zakupisz jeśli masz w skórze tony oliwkowe czy chłodne żółte to moze nie pasować - ja w nim widzę typowo neutralny odcień, beżowawy jakby? Ja go miałam na sobie tylko przy sztucznym świetle (studniówka) - ale jak go nałożyłam w połowie imprezy na całą twarz (podkładu niewiele mi na ryjku zostało, ze sobą miałam ten puder i korektor do poprawek) to byłam pod wrażeniem, jaką ja mam bladą gębę Ale wiadomo, przy sztucznym świetle nie widać drobnych niuansów kolorystycznych, jak u mnie miedzy szyją a twarzą.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 14:35   #1494
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
z opóźnieniem, ale dziękuję
Jakby ktoś szukał w miarę jasnego kryjącego pudru to polecam Golden Rose Pressed Powder (niby z spf15) - nie jest bardzo różowy na szczęście (taki dość neutralny się wydaje być) - oczywiście mowa o najjaśniejszym, 101. Dość dobrze kryje jak na puder

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------


eh, to nie dla mnie
A znasz może jakieś bb żółtawe (raczej chłodna żółć, taka najlepiej wpadająca w oliwkę choć wiadomo, wszystkiego mieć nie można) i raczej matujący? No i oczywiście jasny choć bardzo blada nie jestem - takie Buff Revlona.

u mnie też miała byc w szkole, w sumie w internacie, bo jest nas maturzystów malutko wiec lokal i wszystko wyszłoby drogo a w szkole taniutko i w ogóle bla bla bla, ale jak sobie 90% z nas pomyślała o tym, że będą gotować te szkolne kucharki które nie umieją ugotować ziemniaków - się zebraliśmy i znaleźliśmy lokal. No i dekorowanie sali będąc w klasie maturalnej to głupi pomysł, jakby maturzysci nie mieli wystarczajaco dużo obowiązków I w sumie wszystkich - razem z nauczycielami i partnerami i resztą - było mniej niż 100 osób, cięliśmy po kosztach jak się dało, wyszło w miarę tanio i studniówka baaardzo sie udała
Ja sukienkę mam z lumpeksu
z bb kemów kilka było które wyglądały i zachowywały się świetnie, jednak ideałem jeśli chodzi o kolorystykę była iFiona red
http://3.bp.blogspot.com/-VeNH8fg5Dl...600/ifiona.jpg
kolorystycznie dla mnie była cudowna, jasna żółtawa ale jednocześnie porcelanowa, pięknie zlewała się z szyją

bardzo ładnie wyglądał też u mnie The Saem Silk finish(trochę ciemniejszy ale jak to bebik wtapiał się i dawał radę nawet) mat na cały dzień i mega wygładzenie

http://1.bp.blogspot.com/-BXyT7hKcQw...embbcream1.jpg

Dobrym jakościowo ale już bardziej beżowym jest Etude House Precious Mineral #1 sheer silky skin, super jasny nie jest ale u mnie wtapia sie bardzo dobrze i kolorystycznie wygląda lepiej od Maybelline 24h
http://lotuspalace.blogspot.com/2009...ollection.html
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 15:53   #1495
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
z opóźnieniem, ale dziękuję
Jakby ktoś szukał w miarę jasnego kryjącego pudru to polecam Golden Rose Pressed Powder (niby z spf15) - nie jest bardzo różowy na szczęście (taki dość neutralny się wydaje być) - oczywiście mowa o najjaśniejszym, 101. Dość dobrze kryje jak na puder

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------


eh, to nie dla mnie
A znasz może jakieś bb żółtawe (raczej chłodna żółć, taka najlepiej wpadająca w oliwkę choć wiadomo, wszystkiego mieć nie można) i raczej matujący? No i oczywiście jasny choć bardzo blada nie jestem - takie Buff Revlona.

u mnie też miała byc w szkole, w sumie w internacie, bo jest nas maturzystów malutko wiec lokal i wszystko wyszłoby drogo a w szkole taniutko i w ogóle bla bla bla, ale jak sobie 90% z nas pomyślała o tym, że będą gotować te szkolne kucharki które nie umieją ugotować ziemniaków - się zebraliśmy i znaleźliśmy lokal. No i dekorowanie sali będąc w klasie maturalnej to głupi pomysł, jakby maturzysci nie mieli wystarczajaco dużo obowiązków I w sumie wszystkich - razem z nauczycielami i partnerami i resztą - było mniej niż 100 osób, cięliśmy po kosztach jak się dało, wyszło w miarę tanio i studniówka baaardzo sie udała
Ja sukienkę mam z lumpeksu
Nie ważne skąd ważne żeby było ładnie Ja swoją pożyczam od kuzynki, która jest bardzo podobnej budowy. Tylko jeszcze nie wiem którą . U mnie będzie z 300 osób. i tak szczerze już mam dosyć studniówki a co dopiero 19.01...

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Rimmel jest sporo ciemniejszy i bardziej różowy.
Jak sporo ciemniejszy i różowy to kicha . Bo przydałoby mi się coś ciut ciemniejszego od TM (teraz na zimę kolorystyczne jest ok, ale wiosną bedzie jednak troche za jasny) no i coś żółtego. Czyli póki co muszę pozostać przy minerałkach. Nie lubię ich aplikacji za dużo zachodu z tym .
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 16:08   #1496
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
nie próbowałam bo kolory wydają mi się ciemne korektor też wcale taki jasny nie jest na sińce może być, trochę jaśnieje na skórze ale do twarzy już za ciemny, nie mówiąc że na obszarach nie ocznych wygląda u mnie źle. Bell ma dla mnie zbyt żółtą kolorystykę.
Pod oczy już mam, do twarzy chciałam, ale skoro się nie nadaje, to nawet nie próbuję. A sam krem BB jest ciemny, sprawdzałam w Naturze ://
Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
z bb kemów kilka było które wyglądały i zachowywały się świetnie, jednak ideałem jeśli chodzi o kolorystykę była iFiona red
http://3.bp.blogspot.com/-VeNH8fg5Dl...600/ifiona.jpg
kolorystycznie dla mnie była cudowna, jasna żółtawa ale jednocześnie porcelanowa, pięknie zlewała się z szyją
Oj tak, czerwona iFiona była świetna. Tyle, że nie ma jej już na ebay i nie mam pomysłu, skąd ją wziąć
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 18:57   #1497
Osleidis
Rozeznanie
 
Avatar Osleidis
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zza kurtyny
Wiadomości: 867
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Hej, mam pytanie do dziewczyn które miały styczność z revlonem colorstay do cery suchej/normalnej. Czy 150buff jest sporo ciemniejszy od 110ivory? czy różnią się one tylko tym, że ivory jest bardziej różowy a buff żółty? I czy ma któraś z was porównanie tych odcieni z pharmaceris ivory?
Osleidis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 19:02   #1498
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Osleidis Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie do dziewczyn które miały styczność z revlonem colorstay do cery suchej/normalnej. Czy 150buff jest sporo ciemniejszy od 110ivory? czy różnią się one tylko tym, że ivory jest bardziej różowy a buff żółty? I czy ma któraś z was porównanie tych odcieni z pharmaceris ivory?
Minuta z Google.
http://productrater.blogspot.co.uk/2...oundation.html
http://www.flickr.com/photos/7240203@N04/5693788472/
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2013-01-13 o 19:07
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 19:18   #1499
Osleidis
Rozeznanie
 
Avatar Osleidis
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zza kurtyny
Wiadomości: 867
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziękuję

Mam jeszcze pytanie, gdybyście były na moim miejscu i miały wybrać właśnie pomiędzy 110 a 150, co byście wzięły? Znalazłam porównanie pharmaceris ivory z revlonem 110 o tutaj:
http://2.bp.blogspot.com/-9R2nDDe4G9...11853-vert.jpg

(2. to pharmaceris a 4. to revlon 110)

i revlon jest o wiele bardziej różowy. Za to pharmaceris jest dla mnie idealny. Jednak patrząc na porównania revlonu, to 150 jest jednak sporo ciemniejszy. Poradzicie coś?

EDIT. ok, znalazlam swatche, pytanie nieaktualne

Edytowane przez Osleidis
Czas edycji: 2013-01-13 o 19:26
Osleidis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 19:57   #1500
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.