skladanie zyczen,jak to jest u Was? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-28, 00:47   #1
diva vel olo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z emigracji
Wiadomości: 92

skladanie zyczen,jak to jest u Was?


Witajcie,jestem mloda mezatka z juz niedlugo z 6 letnim stazemmam do Was takie pytanie drogie panie,czy wasze tesciostwo pamieta o skladaniu zyczen z okazji waszej rocznicy slubu?urodzin?imienin?

czy Wy tez pamietacie?
diva vel olo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 07:14   #2
bernadeta85
Rozeznanie
 
Avatar bernadeta85
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 969
Dot.: skladanie zyczen,jak to jest u Was?

o rocznicy to jeszcze nie mogę się wypowiedzieć bo jak na razie to jest tylko nasze święto.... ale co do urodzin i imienin to tak zawsze pamiętamy i ja i ona, to ja zaczęłam celebrację takich chwil właśnie od jej imienin. Zawsze piekę ciasto, chociaż w tym roku tylko zadzwoniłam z życzenami akurat byłam chora. A na imieniny planuję kupić z Tż torcik żeby sprubować bo wybraliśmy go na weselny Od przyszłej teściowej z racji tego że nie bardzo sobie w kuchni radzi to dostaję jakiś drobny kosmetyk nic wielkiego.... wydaje mi się że jak na razie przez 5 lat powoli z przyszłą teściową się docieramy
__________________
10.04.2010 r. Zostałam Panią S...

http://s10.suwaczek.com/20100410650113.png
bernadeta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 08:30   #3
Assol
Raczkowanie
 
Avatar Assol
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 45
Dot.: skladanie zyczen,jak to jest u Was?

Hej,
mi to wszystko jesno czy zlozy zyczenia na moje urodziny czy nie. Ja rowniez nie zamierzam zawracac sobie glowe takimi swietami jak dzien tesciowej czy 8 marca. Zyczenia na urodziny moglabym zlozyc, ale moj TZ nie pamieta kiedy jego mamusia ma urodziny. No skoro mamus nie wprowadzila takiego pieknego zwyczaju (urodziny, imieniny), to ja nie zamierzam nic zmieniac w jej rodzinie. A w mojej z TZ jak najbardziej pielegnuje wszystkie okazje do powiedzenia milych slow, wreczenia malych drobiazgow.... Bo tak bylo w mojej
Assol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 13:25   #4
madziczek
Zadomowienie
 
Avatar madziczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 028
Dot.: skladanie zyczen,jak to jest u Was?

O rocznicy ślubu nie mogę się wypowiedzieć, bo jeszcze jej nie miałam, ale co do innych świąt typu urodziny czy imieniny to teściowa pamięta (nawet jak tylko parę byliśmy to dzwoniła do mnie), a ja też i dzownię do niej. Na dzień matki też dzoniłam i wielką radość jej tym sprawiłam (na dzień teściowej dostała kwiatka /akurat się z nią tego dnia widziałam/ mimo, że teściowa to mama kobiety :P ), ona potem zadzwoniła do mnie na dzień dziecka - zawsze się cieszyła, że będzie miała córeczkę.

U mnie w rodzinie przywiązuję się wagę do różnych świąt - pamietamy o sobie nawzajem, o swoich dniach (oczywiście nie tylko od święta).
U rodziny ze strony mojego męża to w sumie teściowa najbardziej o tym pamięta (teść się dołącza do zyczeń i chyba sam nigdy nie dzwonił) i czasem podpowiada kto kiedy, bo ja ze swojej strony pamiętam a od nich nie wszystkich.
Mój mąż nie bardzo do tego przywiązuje wagę (nie wiem skąd mu się to wzieło), ale ja jeżeli chodzi o moją rodzinę zawsze mu przypominam (on nie ma do tego głowy) i on często sam dzwoni a czasem wspólnie składamy (zalezy od sytuacji) ... o uroczystosciach w jego rodzinie tez czasem mu przypominam (albo ja albo tesciowa).

Myślę, że to jest bardzo miłe i warto dbać o podtrzymywanie takiego "zwyczaju".


diva vel olo - a jak jest u Ciebie, bo sama nic nie napisałaś na ten temat.
madziczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.