krzywozębni łączmy sie!! :D - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-28, 08:36   #61
agata244
Raczkowanie
 
Avatar agata244
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Musze tu trochę częściej przebywać i nabrać motywacji, bo jakoś brakuje mi jej. Mam aparat ruchomy, muszę go nosić ok. 5 godzin dziennie i na noc (ale to odpada, ze względu na to że ja pod czas snu gadam, ruszam się, nawet lunatykuję czasami i ten aparat ZAWSZE zdejmuje, a rano nie wiem co się z nim stało). Powinnam się cieszyć, bo nie muszę w nim chodzić cały czas, a ja i tak nie umiem się przemóc i nosić go. Ściska mi to zęby, jak go noszę to myśle tylko o tym jakby się pozbyć tego czegoś w ustach, a odkąd zrobiłam sobie kolczyka w języku to już naprawdę mam dość aparatu.
No ale wierze, że jak was posłucham, to wreszcie się przemogę
__________________

agata244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 10:19   #62
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Cytat:
Napisane przez agata244 Pokaż wiadomość
Musze tu trochę częściej przebywać i nabrać motywacji, bo jakoś brakuje mi jej. Mam aparat ruchomy, muszę go nosić ok. 5 godzin dziennie i na noc (ale to odpada, ze względu na to że ja pod czas snu gadam, ruszam się, nawet lunatykuję czasami i ten aparat ZAWSZE zdejmuje, a rano nie wiem co się z nim stało). Powinnam się cieszyć, bo nie muszę w nim chodzić cały czas, a ja i tak nie umiem się przemóc i nosić go. Ściska mi to zęby, jak go noszę to myśle tylko o tym jakby się pozbyć tego czegoś w ustach, a odkąd zrobiłam sobie kolczyka w języku to już naprawdę mam dość aparatu.
No ale wierze, że jak was posłucham, to wreszcie się przemogę
Nie wiem czy mam, chyba nie, ale postaram sie poszukać zdjęcie moich zębów przed aparatem i teraz po 10 miesiącach noszenia. też mam zdejmowany i myślę ze to będzie dla Ciebie świetną motywacją, bo ja teraz mogę stać i patrzeć uśmiechnięta w lustro tak lubię moje zęby, choć jeszcze idealne nie są
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 21:08   #63
agata244
Raczkowanie
 
Avatar agata244
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

lulina - dodaj, będę wdzięczna bardzo Bo ja nienawidze swoich zębów, a przez to uśmiechu. A motywacji do noszenia nie mam....
__________________

agata244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 22:40   #64
madzia815
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 36
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

ja też niestety dołączm.. Tez mam krzywe żeby i nie powiem ze mnie to nie denerwuje.. Gorne jedynki nachodza mi jedna na drógą Nikt mi nie zwrocil jeszce uwagi, ale jak sie smieje to zawsze albo odwracam twarz albo zasłaniam ręką.. jeszce nie dosc to to na jednym z nich zrobila mi sie taka plamka (jak bylam mała - niby przez antybiotyki).. Jak bylam mala mialam nosic aparat, ale uparlam sie, ze nie chce.. No a teraz niestety żałuje.. Teraz mam 19 lat wiez raczej mi juz chyba nic nie pomoze.
Och, jak ja bym chciala miec taki sliczny usmiech
__________________
"Jesteś odpowiedzią na cichą modlitwę szeptaną przez moje serce.."
madzia815 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 07:24   #65
agata244
Raczkowanie
 
Avatar agata244
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Cytat:
Napisane przez madzia815 Pokaż wiadomość
ja też niestety dołączm.. Tez mam krzywe żeby i nie powiem ze mnie to nie denerwuje.. Gorne jedynki nachodza mi jedna na drógą Nikt mi nie zwrocil jeszce uwagi, ale jak sie smieje to zawsze albo odwracam twarz albo zasłaniam ręką.. jeszce nie dosc to to na jednym z nich zrobila mi sie taka plamka (jak bylam mała - niby przez antybiotyki).. Jak bylam mala mialam nosic aparat, ale uparlam sie, ze nie chce.. No a teraz niestety żałuje.. Teraz mam 19 lat wiez raczej mi juz chyba nic nie pomoze.
Och, jak ja bym chciala miec taki sliczny usmiech
Dlaczego nie możesz już nosić aparatu? Jest wiele osób w Twoim wieku, czy nawet starszych które go mają.
__________________

agata244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 10:50   #66
madzia815
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 36
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Cytat:
Napisane przez agata244 Pokaż wiadomość
Dlaczego nie możesz już nosić aparatu? Jest wiele osób w Twoim wieku, czy nawet starszych które go mają.
Nie, ze nie moge.. Bo mogła bym, ale jak bylam u denstysty to powiedzial mi ze to juz nie wiele pomoże..
__________________
"Jesteś odpowiedzią na cichą modlitwę szeptaną przez moje serce.."
madzia815 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 16:08   #67
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Nosiłam aparat 5 lat, na górną szczękę,którą aktualnie mam prostą. Natomiast dolna to po prostu poezja- hm cos a'la - jeden wykrzywia sie do przodu,nastepny prosty, do przodu,prosty i znowu do przodu. Mimo wszystko nie przejmuję się nimy i dołączam do klubu krzywozębnych.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 13:13   #68
madzia686
Raczkowanie
 
Avatar madzia686
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 438
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

a ja mam momenty, gdy oglądam tv, przeglądam pisemka, jakie ząbki mają kkobitki to mnie ściska w środku ale coz urody swojej nie zmienie mam prawie 22 lata , zgryz mega krzywy ale co z tego, moje kochanie mnie kocha, ja siebie akceptuje taką jaka jestem, nikt nigdy nie dał mi odczuc ze cos jest nie tak z moimi ząbkami wiec nie bede sie zamartwiac moze nie mam prostych bialych lsniacych ząbków ale za to mam super zgrabne nóżki, a co nie będę ukrywac :P trzeba sie troszke podbudować
madzia686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 09:50   #69
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Ja tez mam krzywe ząbki. I brak jednej dwójki Na jej miejscu mam trójkę, która tak krzywo wyrastała na miejsce dwójki ze ta była obrócona o 90' Pozostała mi przerwa mniejsza nawet niz mały palec miedzy "dwójką" i czwórką, ale nie tylko . Wydaje mi sie ze zeby się minimalnie przesunęły w strone wolnego miejsca. I jeszcze z drugiej strony mam wystajacą dwójkę, na niej plombe która po jakimś czasie żółknie i muszę chodzić ją wymieniać co 1,5 roku Ząbki same w sobie są białe i nie aż tak tragiczne jakie widuje czasem, ale chciałabym coś z nimi zrobić w przyszłości. Moja mama cały czas powtarza ze mam ładne zęby i zebym nie wydziwiała, ale tak naprawde to chyba szkoda jej było pieniedzy... Boje sie tylko ze jak zaczną mi sie wyrzynać ósemki to sprawa sie pogorszy...
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 21:00   #70
Martusia7
Zadomowienie
 
Avatar Martusia7
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 793
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Madzia815
dziwny ten twój dentysta
ja nosiłam aparat, jak miałam 13 lat, stały na dwa lata, górna szczęka i mój ortodonta powiedział, ze jestem niemądra, ze już chcę ten aparat, bo wszystko może mi się jeszcze skrzywić bo do 18 roku życia coś tam się jeszcze powiększa i on mówił jeszcze, ze najlepiej aparat założyć po 20 roku życia, bo wtedy już sie nic nie skrzywi i zgryz szybciej się prostuje
Martusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 12:46   #71
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Cytat:
Napisane przez madzia686 Pokaż wiadomość
a ja mam momenty, gdy oglądam tv, przeglądam pisemka, jakie ząbki mają kkobitki to mnie ściska w środku ale coz urody swojej nie zmienie mam prawie 22 lata , zgryz mega krzywy ale co z tego, moje kochanie mnie kocha, ja siebie akceptuje taką jaka jestem, nikt nigdy nie dał mi odczuc ze cos jest nie tak z moimi ząbkami wiec nie bede sie zamartwiac moze nie mam prostych bialych lsniacych ząbków ale za to mam super zgrabne nóżki, a co nie będę ukrywac :P trzeba sie troszke podbudować
i bardzo dobrze ja mam zęby jak wampirek ale juz sie jakoś przyzwyczaiłam)
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-09, 14:47   #72
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Mnie moje krzywizny niespecjalnie przeszkadzały,ale w połączeniu z bliznami po rozszczepie spowodowały,że nie mogłam domknąć ust-a to już mi przeszkadzało...od 1,5roku noszę aparat-warto było(poza chwilami typu wyrywanie zębów i inne przyjemności),choć uważam,że to indywidualna sprawa każdego i najważniejsze jest nasze samopoczucie
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 21:49   #73
stokrotka87
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Myślenice/Kraków
Wiadomości: 31
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Dziewczyny mam pytanie ile mniej wiecej kosztował was aparat na samą górną szczęke, prosze o odpisanie. z góry dzięki!!!!!!!!!!!!!!!!!
stokrotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 11:26   #74
gracieux
Zakorzenienie
 
Avatar gracieux
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Piernikowe miasto
Wiadomości: 3 985
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

a ja sobie stały aparat po studniówce zakładam [w przyszłym roku :P]
głupia górna jedynka ;/
gracieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 18:46   #75
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Mam krzywe, mam. Ale już przywykłam.
Na dokładkę... progenia Szpeci, ale na operację nie stać
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 20:12   #76
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Mam krzywe, mam. Ale już przywykłam.
Na dokładkę... progenia Szpeci, ale na operację nie stać
No popatrz gdzie się znalazłyśmy Ja też mam krzywe i żyję
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 21:35   #77
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Ale progenii nie masz :P
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 14:56   #78
k_sagitta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 146
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Ooo kogo ja tu widzę

No ja też mam krzywe, nie jakoś tak strasznie, ale jednak. Niestety na aparat mnie aktualnie nie stać, więc i idealnym uśmiechu mogę sobie na razie pomarzyć..

Progenia? A co to?
__________________
Who dares, wins.
k_sagitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 16:51   #79
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Powiem krótko, bez ubierania tego w fachowe słówka - wysunięta dolna szczęka. Ot, co.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 07:53   #80
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Ale progenii nie masz :P
No nie mam, nie mam
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 15:06   #81
panna katarzyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

Witam Jestem tu nowa i tez mam krzywe zeby... Lewa dwojka cofnieta krzywy wystajacy kiel i dol niezbyt prosty ale nie przeszkadza. Tak szczerze mowiac moje krzywulasy mnie troche ograniczaja xD Od paru lat wybieram sie do ortodonty i ciagle to odkladam ale po przeczytaniu paru postow na forum chyba rusze tyleczek i wezme sie za swoje zabki
panna katarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 18:30   #82
ryba318
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

hej wszystkim Niestety problem krzywych zębów mnie nie ominął...zacznijmy od tego że moja szczeka jest węższa i "dłuzsza" tzn nieco wysunięta do przodu-ale to nie jest duży problem.moja kuzynka też to ma.Kiedyś śmiałyśmy się ze to znak rozpoznawczy naszej rodziny;p ale ona ma prościutkie ząbki...moje dwie jedynki nachodzą na siebie i formują się w literkę v z "ramionami" na zewnątrz szczęki...jest to tak troche spowodowane błędem lekarza, który zapisał mi jakiś antybiotyk po który wyleciały mi wszystkie mleczaki,i-jak twierdzą teraz dentyści-zębodoły nie zdążyły się odpowiednio uformować dlatego moje ząbki rosły jak chciały. Mam bardzo słabe zęby.czyszcze je regularnie, a nawet cześciej ale szkody jakie wyżądził antybiotyk są troche nie do przeskoczenia bez interwencji dentysty a to albo wymaga czasu,albo pieniedzy...aparat mógłby pomóc ale mnie na niego nie stać Ostatnio miałam wyrwane dwa ząbki bo zrobił mi się stan zapalny gdyż jedna "mądra' dentysttka zablabowała mi dwa chore zęby bez leczenia i nie dało mi się ich uratować...wydaje mi się że wszyscy widzą że mam krzywe zeby, ze jest to mój znak rozpoznawczy...najbardzie j mi to przeszkadza...z chłopakami...nie wyobrażam sobie żeby moja twarz znalazła się blisko twarzy chłopaka o całowaniu już nie wspomne...na pewno bym się z nim obijała zębami, mogłabym go urazic wystająca jedynka czy coś...po za tym całowanie się z niepełnym uzebieniem to pewnie nic przyjemnego...krępuje się srasznie...dlatego zawsze jak znajomość z chłopakiem dochodziła do etapu całowania...wycofywałam sie ze związku...i tyle.Do tego jestem puszysta i mam łupieżA mam już 19 lat...i bardzo chciałabym aby ktoś mnie w pełni zaakceptował...
ryba318 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 18:49   #83
paula 21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Dot.: krzywozębni łączmy sie!! :D

mam pytanie,mam dwie wystajace trojki,tz. kly i zastanawiam sie czy mozliwe byloby chirurgiczne usuniecie tych zébow i wstawienie nowych wkrecanych?? slyszalam ze drogie sa takie sztuczne zéby,jezeli ktos cos o takim czyms slyszal to prosze o odpowiedz.
paula 21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.