Zrobiłam jasny blond, jest okropnie. Jak odzyskać naturalny?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-13, 02:36   #1
Maq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Unhappy

Zrobiłam jasny blond, jest okropnie. Jak odzyskać naturalny??


Mój naturalny kolor to jasna szatynka. Zawsze rosjaśniałam włosy tylko częściowo, czasem farbą, ale głównie sprawdzała się u mnie metoda "przpłukania" włosów u nasady raz na powiedzmy miesiąc wodą utlenioną 3%. (Wiem, wszyscy mówią, że to niezdrowe, ale mnie nie niszczyło włosków)
Ale zamarzył mi się jasny blond. Użyłam ultrarozjaśniacza Decore Welli.
I nie podoba mi się. Włosy mają kolor żółty, a nie blond, wysuszyły się, płukanka trochę poprawia wygląd, ale codziennie nie wchodzi w rachubę. Ten kolor nie pasuje do mnie, poza tym już po tygodniu zaczynają mi się robić odrosty
Czy jest jakiś pewny sposób, by odzyskać dawny kolor - bez czekania aż same odrosną?
Maq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 07:22   #2
olokasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
GG do olokasia
Dot.: Zrobiłam jasny blond, jest okropnie. Jak odzyskać naturalny??

po pierwsze włosy po rozjasnieniu domowymi sposobami sa napewno bardzo zniszczone...wiec zaopatrz sie w dobra odzywke ja polecam loreala elseve czerwony do włosów farbowanych w sumie jest niedroga a naprawde dobra od 3 lat stosuje tylko tej firmy odzywke...po drugie musisz teraz troche odczekac zanim cokolwiek zrobisz z włosami przynajmniej miesiac....ja na twoim miejscu poszłabym do fryzjera i poprosila o zafarbowanie ich na kolor który chcesz...sama tego bym sie nie podjeła...mozesz oczywiescie spróbowac jakis szamponetek...
olokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 08:41   #3
Deanne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 168
Dot.: Zrobiłam jasny blond, jest okropnie. Jak odzyskać naturalny??

Ja propnuje fabe Loreala Kopenhadzki blond (seria Preference). Jest naprawde super!!!
Piekny szary blond, utrzymuje sie na wlosach bardzo dlugo, nie niszczy ich a odrostow nawet nie zauwazysz.
Bardzo polecam!!!!!

PS. I na przyslosc rowniez proponuje te serie farb do wlosow. Za sama farbe placisz troche wiecej, ale efekt masz jak po wyjsciu od fryzjera!
Deanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 09:43   #4
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Zrobiłam jasny blond, jest okropnie. Jak odzyskać naturalny??

Maq, po pierwsze napewno powinnaś iść do fryzjera, bez wprawy eksperymenty w domu kończą się dziwnie. Natomiast rozjasnianych włosów nie przywrócisz do naturalnego wyglądu inaczej jak :a) zafarbowaniem ich na ciemniejszy kolor , b) odczekaniem na odrosty i obcięciem.
Przy rozjasnianych włosach problem z farbowaniem jest taki, że farba szybko się zmywa( to kwestia stanu pigmentu we włosach po rozjaśnianiu), więc pewnie po pierwszym farbowaniu na ciemniejszy ,będa szybko przbijały refleksy, ale to chyba najlepszy sposób na Twój problem. Idz do fryzjera i popros o jakiś kolorek zbliżony do Twoich naturalnych włosów. I szczerze odradzam saszetki ,na jasnych włosach efekt może b yć różny i bardzo odległy od zamierzonego , natomiast ze schodzeniem takiego specyfiku tez jest różnie ( może nie zejśc do końca, lub schodzić miejscowo).
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 12:10   #5
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Dot.: Zrobiłam jasny blond, jest okropnie. Jak odzyskać naturalny??

Cytat:
Napisane przez Deanne
Ja propnuje fabe Loreala Kopenhadzki blond (seria Preference). Jest naprawde super!!!
Piekny szary blond, utrzymuje sie na wlosach bardzo dlugo, nie niszczy ich a odrostow nawet nie zauwazysz.
Bardzo polecam!!!!!

PS. I na przyslosc rowniez proponuje te serie farb do wlosow. Za sama farbe placisz troche wiecej, ale efekt masz jak po wyjsciu od fryzjera!
a jasny wychodzi ten szary blond ? bo chcę szarego wlasnie loreala preference ale mi chodzi o odcien 7.1/L popielaty blond, normlany, czy ktos moglby mi powiedziec czy farbowal nim i jak wyszlo ? pozdrawiam
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 08:20   #6
petrol
Raczkowanie
 
Avatar petrol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 67
Dot.: Zrobiłam jasny blond, jest okropnie. Jak odzyskać naturalny??

Cytat:
Napisane przez herezja
a jasny wychodzi ten szary blond ? bo chcę szarego wlasnie loreala preference ale mi chodzi o odcien 7.1/L popielaty blond, normlany, czy ktos moglby mi powiedziec czy farbowal nim i jak wyszlo ? pozdrawiam

O, ja też jestem ciekawa tego koloru (7.1/L. Islande Popielaty blond)

Na obrazku wygląda on na dość ciemny...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img196.jpg (47,9 KB, 238 załadowań)
petrol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 08:44   #7
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Zrobiłam jasny blond, jest okropnie. Jak odzyskać naturalny??

Laseczki. To co wyszło Kasi, niekoniecznie wyjdzie Stasi. Doradzanie farb w ciemno to bardzo zły pomysł. Każdy ma inną pigmentację, inne włosy, inną jakość. Wiem coś o tym bo sama mam ciemne włosy i żeby mieć popielaty blond to eksperymentowałam z róznymi farbami i tylko jedna metoda u mnie jest skuteczna. A zawsze robiłam to u dobrego fryzjera. I chyba tylko dzięki temu ciągle mam włosy
Odradzam własne eksperymenty w rozjaśnianiu.
Jeśli chodzi o powrót do naturalnego koloru włosów. Droga Maq radzę Ci idź do fryzjera i poproś go o balejaż w Twojej naturalnej kolorystyce. Położenie jednego koloru ciemniejszej farby nie załatwi problemu - bardzo szybko będzie się wypłukiwał. Przy balejażu, to nie będzie tak bardzo widoczne i będziesz mogła stopniowo pogłębiać kolor do naturalnego koloru odrostu.
Poza tym namawiam do korzystania z linii profesjonalnych do mycia i pielęgnacji włosów. Naprawdę są o wiele lepsze niż te drogeryjne.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-14, 08:52   #8
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Zrobiłam jasny blond, jest okropnie. Jak odzyskać naturalny??

Cytat:
Napisane przez Deanne
Ja propnuje fabe Loreala Kopenhadzki blond (seria Preference). Jest naprawde super!!!
Piekny szary blond, utrzymuje sie na wlosach bardzo dlugo, nie niszczy ich a odrostow nawet nie zauwazysz.
Bardzo polecam!!!!!
Dziewczyno, co ty piszesz. Przecież to wszystko zależy od koloru wyjściowego. Może ty nie widzisz odrostów, bo masz jasne naturalne włosy, ale każda inna dziewczyna z ciut ciemniejszymi na pewno zauważy. Farba na pewno też niszczy tak jak każda inna. Używałam tej serii i włosy mi wypadały.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 23:08   #9
Maq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Zrobiłam jasny blond, jest okropnie. Jak odzyskać naturalny??

Dziękuję Wam wszystkim za rady. Pomału się przyzwyczajam ( nie mam wyjścia ). Chyba na razie zaczekam i jak włoski trochę odpoczną i odrosną, to coś pomyśle wtedy. A na razie pozostaje mi ta płukanka. Z nią wychodzi nawet fajny popielaty blond. Ciekawy efekt - jak nakładam ją w niektórych miejscach to nawet jakas znajoma powiedziala ze mam pasemka Bo faktycznie miejscami sa prawie biale po tej plukance.
Chyba odpuszczę sobie fryzjera. Odczekam.
Dziękuję jeszce raz!!
I nigdy więcej nie farbuję!
Maq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 07:20   #10
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Zrobiłam jasny blond, jest okropnie. Jak odzyskać naturalny??

Pamiętaj tylko Maq, że płukanki również bardzo wysuszają włosy. Lepiej zapobiegać suchym i zniszczonym włosom, niż potem próbować je ratować.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 11:34   #11
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Dot.: Zrobiłam jasny blond, jest okropnie. Jak odzyskać naturalny??

Dziewczyny jestem w szokuZwłaszacza poruszył mnie post wizażanki,która poleca Loreala,odcien from Kopenhaga(!)Fakt-farba ta, zawsze farbuje włoski,w taki sposób,ze nie bedziesz sie wstydzic wyjsc na ulice(nawet jeśli nie uzyskasz odcienia,który chcesz..)i wogóle-ma super odzywke,nie niszcy itp.ALE...odcien ten(kopenghadzki)jest zalecany TYLKo do włosów naturalnie jasnych(a wiec blond naturalnych,a nie rozjasnianych).Tak wiec wprowadziłaś tu błąd(!)-fakt,info o tym jest napisane drobnym druczkiem(na dole)opakowania,ale jest to dosć istostneMi zawsze ten kolor,odcien się marzył,ale gdy przeczytałam ta informacje-dałam sobie spokuj-wiedziałam,ze na ciemnym blondzie nie wyjdzie choćby nie wiem coinne"popielate blondy"Loreala-też nigdy nie wychodziły tak jak na opakowaniu..wiec to subiektywna ocena...
Do wizazanki,która założyła ten wątek-dwa wyjscia-kupujesz szampon koloryzujacy(łagodny w twoim naturalnym kolorze+mase odżywek,albo fryzjer..
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 11:57   #12
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Zrobiłam jasny blond, jest okropnie. Jak odzyskać naturalny??

Cytat:
Napisane przez aniolek19
Do wizazanki,która założyła ten wątek-dwa wyjscia-kupujesz szampon koloryzujacy(łagodny w twoim naturalnym kolorze+mase odżywek,albo fryzjer..
A czy koloryzacja tak jasnych włosów nawet łagodnym szamponem koloryzującym nie skończy się przypadkiem bardzo mocnym i intensywnym odcieniem ?( nawet przy krótkim trzymaniu specyfiku na głowie)
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 12:21   #13
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Dot.: Zrobiłam jasny blond, jest okropnie. Jak odzyskać naturalny??

Cytat:
Napisane przez aniolek19
Dziewczyny jestem w szokuZwłaszacza poruszył mnie post wizażanki,która poleca Loreala,odcien from Kopenhaga(!)Fakt-farba ta, zawsze farbuje włoski,w taki sposób,ze nie bedziesz sie wstydzic wyjsc na ulice(nawet jeśli nie uzyskasz odcienia,który chcesz..)i wogóle-ma super odzywke,nie niszcy itp.ALE...odcien ten(kopenghadzki)jest zalecany TYLKo do włosów naturalnie jasnych(a wiec blond naturalnych,a nie rozjasnianych).Tak wiec wprowadziłaś tu błąd(!)-fakt,info o tym jest napisane drobnym druczkiem(na dole)opakowania,ale jest to dosć istostneMi zawsze ten kolor,odcien się marzył,ale gdy przeczytałam ta informacje-dałam sobie spokuj-wiedziałam,ze na ciemnym blondzie nie wyjdzie choćby nie wiem coinne"popielate blondy"Loreala-też nigdy nie wychodziły tak jak na opakowaniu..wiec to subiektywna ocena...
Do wizazanki,która założyła ten wątek-dwa wyjscia-kupujesz szampon koloryzujacy(łagodny w twoim naturalnym kolorze+mase odżywek,albo fryzjer..
czyli ten popielaty blond loreala 7.1/L nie wychodzi tkai jak na opakowaniu, a mniej wiecej jasniejszy czy ciemniejszy ? pozdr.
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 12:22   #14
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Dot.: Zrobiłam jasny blond, jest okropnie. Jak odzyskać naturalny??

aha i czy rzeczywiscie wychodzi popielaty, czy bardziej ciepły odcien ?
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 12:47   #15
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Zrobiłam jasny blond, jest okropnie. Jak odzyskać naturalny??

Dziewczyny,to czy wychodzi jasny czy ciemny odcien zalezy od koloru wyjsciowego wiec nie rozumiem tych pytan bo kazdemu wyjdzie co innego.sama eksperymentowalam z roznymi farbami.mam ichw domu kilka opakowan i ZAWSZE zanim pofarbuje wlosy robie próbke farbowania na pasemku moich wlasnych.ahhh ile razy oszczedzilo mi to tragedii. kiedys kupilam sobie farbe z brazem i juz mialam nie robic próbki na pasemku,ale cos mnie podkusiło i co wyszło?? : bordowy. Jejku jak dobrze ze zrobilam wczesniej tą próbke.Tak wiec dziewczyny róbcie próbki,mieszajcie farby (tej samej serii) itp ale najpierw testujcie to na pasemku.Oczywiscie rozczarowania = farba do wyrzucenia. tak reasumujac chyba najbardziej oplaca sie fryzjer.Chyba ze ktos ma juz znaną,sprawdzoną farbe, z eksperymentami trzeba uwazac.szczegolnie kieruje to do młodych wizazanek.Ehh co ja bym dala zeby miec takie wlosy jak pare lat temu Bylo sie mlodym to i glupim Chyba nie chcecie miec 'piórek" w wieku dwudziestu paru lat.......
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 13:24   #16
Deanne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 168
Dot.: Zrobiłam jasny blond, jest okropnie. Jak odzyskać naturalny??

nie rozumiem dlaczego tak bardzo poruszyl cie moj post.
Ja wlasnie mialam wlosy rozjasniane i po nalozeniu tej farby absolutnie nie zauwazylam pogorszenia stanu moich wlosow (moze dlatego, ze co jakis czas uzywam olejku rycynowego by je wzmocnic). Wyszedl mi piekny popielaty (ale o takim cieplym odcieniu) blond. Prawie identyczny jak na zdjeciu! A nawet moge napisac ze identyczny!

Ja z czystym sumieniem polecam ta farbe. Wlosy sa jednolicie pofarbowane, kolor utrzymuje sie dlugo i nie ma widocznych odrostow!
Deanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 13:28   #17
Deanne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 168
Dot.: Zrobiłam jasny blond, jest okropnie. Jak odzyskać naturalny??

Cytat:
Napisane przez petrol
O, ja też jestem ciekawa tego koloru (7.1/L. Islande Popielaty blond)

Na obrazku wygląda on na dość ciemny...
hmm, mi wyszedl jasniejszy.
Deanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 13:34   #18
Deanne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 168
Dot.: Zrobiłam jasny blond, jest okropnie. Jak odzyskać naturalny??

Cytat:
Napisane przez margitta
Dziewczyno, co ty piszesz. Przecież to wszystko zależy od koloru wyjściowego. Może ty nie widzisz odrostów, bo masz jasne naturalne włosy, ale każda inna dziewczyna z ciut ciemniejszymi na pewno zauważy. Farba na pewno też niszczy tak jak każda inna. Używałam tej serii i włosy mi wypadały.
tak masz racje wszystko zalezy od stanu wlosow.
nie jestem nowicjuszka jezeli chodzi o farbowanie wlosow, rozjasniam mniej wiecej od 7lat wiec co nie co wiem o farbowaniu. Polecam ta farbe, bo ja wlasnie sie nia poratowalam po nieudanym eksperymencie.
Mag zrobi i tak co bedzie chciala. Ja napisalam tylko co ja zrobilam.

PS.nie mam jasnych wlosow a odrosty sa duzo mniej widoczne niz po innych farbach (mimo ze uzywam olejku rycynowego i wlosy rosna mi teraz szybciej), nie wiem dlazcego sie tak dzieje.
PS2.Dziewczyno, bardzo mi przykro ze ci wlosy wypadaly po tej farbie.. na twoim miejscu zadbalabym bardziej o wlosy.
Deanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 17:22   #19
soley1
Raczkowanie
 
Avatar soley1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 293
Dot.: Zrobiłam jasny blond, jest okropnie. Jak odzyskać naturalny??

Tez polecam odczekanie i fryzjera. Sama sie za to nie bierz. Dwa razy przytrafil mi sie wypadek z wlosami. Raz gdy mialam bardzo jasny blond , rozjasniany. Chcialam fgo troche przyciemnic szamponem koloryzujacuym ciemny popielaty blond i wyszly mi zielone , pozniej sie doczytalam ze nie stosowac na wlosach rozjasnianych. Dosyc szybko sie zmyly naszczescie. Innym razem probowlam szamponetka odcien brazowy. Wyszly bordowe - czedrwione ale tylko na czubku glowy , nie chcialy sie zmyc trwalo to ok miesiaca. Wiec nie polecam zadnych eksperymentow w domu .
soley1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 20:09   #20
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: Zrobiłam jasny blond, jest okropnie. Jak odzyskać naturalny??

Cytat:
Napisane przez Maq
Mój naturalny kolor to jasna szatynka. Zawsze rosjaśniałam włosy tylko częściowo, czasem farbą, ale głównie sprawdzała się u mnie metoda "przpłukania" włosów u nasady raz na powiedzmy miesiąc wodą utlenioną 3%. (Wiem, wszyscy mówią, że to niezdrowe, ale mnie nie niszczyło włosków)
Ale zamarzył mi się jasny blond. Użyłam ultrarozjaśniacza Decore Welli.
I nie podoba mi się. Włosy mają kolor żółty, a nie blond, wysuszyły się, płukanka trochę poprawia wygląd, ale codziennie nie wchodzi w rachubę. Ten kolor nie pasuje do mnie, poza tym już po tygodniu zaczynają mi się robić odrosty
Czy jest jakiś pewny sposób, by odzyskać dawny kolor - bez czekania aż same odrosną?
Ja po raz kolejny poradzę w takiej sytuacji PASEMKA od odrostu, tzn, jak będziesz juz miała odrost kilku centymetrowy, idziesz do dobrej fryzjerki i prosisz ją aby dobrała Ci farbę do pasemek własnie w kolorze Twojego naturalnego koloru wlosów... i stopniowo powiększając liczbę pasemek wracasz do swojego koloru .

POzdrawiam
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 20:42   #21
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Zrobiłam jasny blond, jest okropnie. Jak odzyskać naturalny??

Ja również polecam po prostu pójść do fryzjera.Miałam kiedys taki problem jak Ty.Zawsze farbuje się na blond jednak kiedyś po prostu nie wyszło i uzyskałam niemal białe(!!!) włosy Wtedy w te pędy popędziłam do sklepu po farbę żeby je nieco przyciemnić i zakupiłam bardzo jasny blond popielaty.Możecie sobie wyobrazić moje zdziwienie i rozpacz gdy po kolejnym farbowaniu własnie tym odcieniem moje włosy stały się ...SIWE!!!!!Dosłownie miały kolor popiołu.Włosy rozjaśniane mają to do siebie że bardziej chłoną kolory.Oczywiście zafarbowałam je wtedy poraz trzeci jednak nadawały się już tylko do ścięcia.Kiedyś też miałam taki przypadek że na blond odcieniu chciałam zrobić czekoladowe pasemka-i wyszły fioletowe.Tak więc moja rada-biegusiem do fryzjera bo dzięki temu prawdopodobnie i tak mniej pieniedzy stracisz.No i jeszcze jedno-jakby coś nie wyszło to masz prawo złożyć reklamację
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 21:10   #22
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Dot.: Zrobiłam jasny blond, jest okropnie. Jak odzyskać naturalny??

ja chcialbym sie poprostu dowiedziec czy kolorekloreala wychodzi ladny, samam mialam przejscia z farbowaniami, ale po okolo 7 próbach wróciłam do naturlanego koloru wlosów, popileaty blond, w sumie to odcien jest jasniejszy od moich naturlnych, są jasne popielate blond, ale deseń ten sam, popielate, dlatego zastanawiam sie nad popielatym blondem loreala,(moj naturalny blond jest podobny do tego z opakowania, tylko troche jasniejszy, moje to średni popielaty blond)więc myslslaam z ejak zafrabuej lorealem bedzie ok, pozatym ten kolorek jest sliczny dpytam wlasnie po to by znow miec naturalne wloski inie farbowac, po to by odrostów nie bylo widac itp...
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 15:08   #23
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Dot.: Zrobiłam jasny blond, jest okropnie. Jak odzyskać naturalny??

Ad.Loreala-odcien Kopenhadzki-na włosach NIE naturalnie jasnych(a więc na rozjasnianych)-wychodzi o CIEPŁYM odcieniu..i tu jest własnie to"ale"-bo np.mi to robiło ogromna różnice...zależało mi bardzo na zimnym popielatym blondzie i efekt"blondu koniakowego'bardzo mnie rozczarował,dlatego ostrzegam.Podpisuje sie natomiast pod słowami wizażanek-"U każdego wyjdzie inaczej"(z tym że ja i moim kilku koleżanką wyszedł własnie taki...).
Szampon koloryzujacy-hmm..trzeba wybierać tylko stonowane kolory-u mnie to sie sprawdziło
Generalnie to najlepiej zainwestować we fryzjera...czasem własnie odcień koloru moze zdeharmonizowac cała urodę..
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.