Nie umiem zrobić sobie loczków,dlaczego?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-07, 10:42   #1
india arie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 22
Angry

Nie umiem zrobić sobie loczków,dlaczego?!


Hej,

Na temat robienia fal i loków czytałam na tym forum już naprawdę chyba wszystko i stosowałam te wszystkie rady, ale moje włosy nie chcą się zakręcić! tzn chcą, ale po jakieś godzinie znowu są proste. Używałam pianek, lakierów, żelu i innych preparatów do stylizacji i ułatwiających skręcanie, ale nic nie pomaga. Mam włosy długie (prawie do pasa), mega proste, jest ich dużo, ale są cienkie <- to dlatego? Marzy mi się taka fryzura jaką ma np. Gosia Foremniak (jako jurorka w "mam talent" ma właśnie zazwyczaj tak skręcone włosy) To jest niby nic takiego, a jednak moje włosy nie chcą się tak skręcić, albo sie uda tylko że szybko sie rozprostują i mam jedno wielkie siano na głowie, a nie piekne, błyszczące loczki. Nudzą mnie już te moje proste włosy, chce od czasu do czasu małej zmiany. Na trwałą się nie zdecyduję bo nie o to mi chodzi, chce po prostu na jeden dzień wyglądać inaczej niż zwykle. Czy macie dla mnie jakąś rade? da się coś z tym zrobić? Pozdrawiam Was i z góry dziękuję za odpowiedź
india arie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 15:51   #2
tusiaczek6
Zadomowienie
 
Avatar tusiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 103
Dot.: Nie umiem zrobić sobie loczków,dlaczego?!

z praktycznego punktu widzenia ;D robilam kiedys kolezance wlosy ktora miala prawie do pasa . zamarzyły jej sie loki ;D 3 h sie meczyłam a jej wystarczylo 10 minut drogi do domu zeby z pieknych skretow zrobily sie zwykle fale "

no coz wydaje mi sie ze włosy moga byc zbyt ciezkie ? nie wiem nie znam sie dokladnie na tym ale tak mi sie wydaje ze to moze byc przyczyna tego ze nie chca sie utrzymac loki na tak dlugich włosach


Pozdr ;D
__________________
Mrazo---->Kubico---->Houso----> manka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=828103 -> wymianka
tusiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 16:42   #3
Karolaa25
Rozeznanie
 
Avatar Karolaa25
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Za górami, za lasami....
Wiadomości: 536
Dot.: Nie umiem zrobić sobie loczków,dlaczego?!

Może zwyczajnie Twoje włosy nie są podatne na układnie. Na dodatek są jeszcze długie i proste, co tez robi swoje. Ty nie możesz ich pokręcić, a dziewczyny z lokami nie mogą swoich wyprostować Oj dziwnie ten świat jest urządzony Naprawdę powinnaś się cieszyć, że masz proste włosy, bo moje ani nie są proste, ani kręcone i muszę cały czas je prostować, żeby względnie wyglądać
A może zamiast loków, spróbowałabyś je jakoś upinać. Z długich i prostych włosów można zrobić wiele ciekawych kombinacji

Edytowane przez Karolaa25
Czas edycji: 2009-10-07 o 16:47
Karolaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 08:32   #4
india arie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 22
Dot.: Nie umiem zrobić sobie loczków,dlaczego?!

Ja sie ciesze, że mam proste włosy, ale tak jak wspomniałam chciałabym raz na jakiś czas wyglądać inaczej. A jeśli chodzi o upinanie to jedynie robie kucyk bo nie mam pomysłu co innego mogłabym jeszcze na głowie mieć mimo tych wszystkich fotek w necie, jakoś nigdy nie wychodzi mi tak samo. Ale coś jeszcze pokombinuje. Dzięki dziewczyny
india arie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 18:01   #5
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Nie umiem zrobić sobie loczków,dlaczego?!

To witaj w klubie, ja rowniez mam proste jak druty.
Fryzjerki robily mi nie raz loki i prostowaly mi sie w ciagu 30min. A prosilam je zeby mi robily na mokro albo na termoloki ale zawsze mialam na suche moze w tym problem.
Moze na papiloty? Mi wtedy wlosy sie kreca przez 2 dni
Szukam teraz innej jakiejs opcji niz papiloty.. moze termoloki?
Bo lokowka odpada... a szkoda bo lezy biedna w kacie (a mam taka o grubej srednicy).

Pozdrawiam
Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 08:53   #6
india arie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 22
Dot.: Nie umiem zrobić sobie loczków,dlaczego?!

Tinka*- ja używałam już wałków o różnej grubości i zwykłych i termoloków, lokówki, kręciłam na papier śniadaniowy, folie aluminiową i prostownice (bo widziałam na You Tube jakie fajne loczki można z tego zrobić) no i na papiloty- fakt, po nich włosy mi się kręcą tak jak Tobie przez jakieś 2 dni, ale wyglądam wtedy tak jakbym miała afro na głowie no normalny pudel! i musze spinać je w kucyk, żeby jakoś wyglądać. Chodzi mi o takie fajne, błyszczące loczki jak to mają te wszystkie "gwiazdy" ostatnio, a tego to ja chyba jednak nigdy nie będe miała. Ale tak się właśnie zastanawiam, że może faktycznie jeszcze raz spróbuje na te papiloty tylko pokombinuje jakoś i może lepiej mi to wyjdzie
india arie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.