Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-02, 14:59   #2161
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

jestem już po zbiegu mikrodermabrazji.Brzuch jak zwykle po zabiegu czerwony ,ale jak kolor zejdzie,będzie śliczny.

KOSMETYCZKA prosiła bym smarowała brzuch maścią z witaminą A na noc taką za 2 zł
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 19:50   #2162
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Byłam u kosmetyczki.Zdecydowanie poleciła mi zamiast mikro....kwas glikolowy.Ze lepiej podziała i głębiej ale trzeba mieć coś w domu też z tym kwasem i smarować.Sama już nie wiem

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez lee308 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNKI
niech każda z Was pisze co chce i myśli co chce mi mikrodermabrazja pomogła i jestem zadowolona nie jest to efekt 100%,ale poprawa ogromna.Na początku podchodziłam do tego zabiegu z wielkim niedowierzaniem.Bałam się straty pieniędzy bo jednak taka wizyta to spory koszt,ale cieszę się ,że mi się udało.Moja kosmetyczka ściera skórę na brzuchu do tej chwili,aż robi się czerwona i mnie zaczyna boleć czyli ścieranie jest głębsze.
POLECAM każdej z Was iść na taki zabieg choć raz i samemu upewnić się jaki jest efekt.Tylko to też zależy chyba od głębokości ścierania i mocniejsze tym efekt większy.Ja widziałam poprawę po pierwszym zabiegu.Moja skóra dochodziła po nim do normalności kilka dni musiały zejść strupki,ale jestem zadowolona

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------


SZATANKA
podaję Tobie stronę ROSYhttp://www.allegro.pl/item593586328_mikrodermab razja_tipsy_krakow.html

Okazało się że to inna "Rosa"dlatego nic nie mogłam tam znależć o mikro.Proszowice sa niestety kawałek drogi od KrakowaAle już znalazłam mikro za 150zł ale muszę wziąć cała serię zeby była taka cena a zabiegów jest ok.6-8.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 21:02   #2163
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

DZIEWCZYNKI

Dziś naczytałam się o rozstępach.Podobno jest krem ,który potrafi całkowicie zlikwidować rozstępy to XERIAL 50 .Nic nie pisze w jego działaniu ,że likwiduje rozstępy ,ale podobno tak jest.Posiada w swoim składzie mocznik ,który likwiduje to paskudztwo.Dermotolog może przepisać receptę na robioną maść z mocznikiem ,ale to musi być spore stężenie.PODOBNO TO DZIAŁA JUŻ PO KILKU DNIACH
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 21:13   #2164
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez lee308 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNKI

Dziś naczytałam się o rozstępach.Podobno jest krem ,który potrafi całkowicie zlikwidować rozstępy to XERIAL 50 .Nic nie pisze w jego działaniu ,że likwiduje rozstępy ,ale podobno tak jest.Posiada w swoim składzie mocznik ,który likwiduje to paskudztwo.Dermotolog może przepisać receptę na robioną maść z mocznikiem ,ale to musi być spore stężenie.PODOBNO TO DZIAŁA JUŻ PO KILKU DNIACH
brzmi ciekawie, chociaz mi sie wierzyc nie chce, ze mozna cos zdzialac w przeciagu KILKU dni (a rozstepy powstaja w duzo dluzszym okresie czasu..) i to bez duzej ingerencji tj. np. scieranie naskorka .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 06:46   #2165
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

http://www.sfd.pl/Wygra%C5%82em_z_ro...8-t131700.html

PRZECZYTAJCIE TO FORUM CIEKAWA LEKTURA

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

SKARBIATKO
Kiedy masz wizytę u kosmetyczki na drugi zabieg????
Ja jednak polecam Tobie mikrodermabrazje wiesz jaki mam ładny brzuszek.Jestem tak bardzo zadowolona.Zabieg dużo tańszy od tej mezoterapi.Kurcze idz chociaż raz i zobacz
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 07:38   #2166
karolinkaa77
Raczkowanie
 
Avatar karolinkaa77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 496
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Fissan , calkiem dobry bardzoo tlusty chociaz moja mam smarowala się zwykłą oliwką i po 3 ciążach nie ma zadnego roztępu
__________________
Every time is a good time for a pie.


She wants to change her world !


karolinkaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 09:38   #2167
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez lee308 Pokaż wiadomość
http://www.sfd.pl/Wygra%C5%82em_z_ro...8-t131700.html

PRZECZYTAJCIE TO FORUM CIEKAWA LEKTURA

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

SKARBIATKO
Kiedy masz wizytę u kosmetyczki na drugi zabieg????
Ja jednak polecam Tobie mikrodermabrazje wiesz jaki mam ładny brzuszek.Jestem tak bardzo zadowolona.Zabieg dużo tańszy od tej mezoterapi.Kurcze idz chociaż raz i zobacz
9.04. mam kolejny zabieg ,ja myślę na zakończenie fundnąć sobie mikrodermabrazje,no chyba ,ze nie będę widziała efektów mezoterapii to pójdę wcześniej a z mezoterapii zrezygnuję.Ja Ci powiem lee że u mnie mikrodermabrazja jest dużo droższa,to dziwne bo nie mieszkam w jakiejś metropolii:/
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 11:36   #2168
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

ja dzisiaj zasuwam na 1 zabieg mikrodermabrazji, jestem ciekawa jak to będzie. Ale mam dużżżżżżżża nadzieję że chociaż da się je zredukować.
Kosmetyczka powiedziała mi że jeszcze trzeba będzie potraktować je kwasami
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 13:12   #2169
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

SKARBIATKO

ile u Ciebie kosztuje jeden zabieg mikrodermabrazji????Z jakiego jesteś miasta?Myślę,że jest dużo gabinetów gdzie można wykonać mikrodermabrazję tylko trzeba poszukać.

Moja kosmetyczka mówi ,że mezoterapia nie pomoże w rozstępach bo ona działa na jędrność skóry i ją odżywia ,a je trzeba zetrzeć bo one się nie rozpłyną.Podobno lepsze już są kwasy na rozstępy niz mezoterapia.KOniecznie poszukaj taniego gabinetu

POZDRAWIAM CIEPLUTKO

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez KUBUŚ Pokaż wiadomość
ja dzisiaj zasuwam na 1 zabieg mikrodermabrazji, jestem ciekawa jak to będzie. Ale mam dużżżżżżżża nadzieję że chociaż da się je zredukować.
Kosmetyczka powiedziała mi że jeszcze trzeba będzie potraktować je kwasami
Opisz swoje rezultaty zabiegu i opinnie
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 15:48   #2170
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

ile kosztuje ? nie wiem czy dobrze usłyszałam bo pani przez telefon powiedziała 50 albo 150zł. Ale wydaje mi się że 50 tyle że to za tanio. Pani jest po szkole medycznej, ma dużo klientów bo miałam wizytę umówioną dopiero na 22.04 ale akurat się na dzisiaj zwolniło
Męża nastawiłam na koszt 250zł zgodził się, więc jak usłyszy 150 to będzie chyba bardziej szczęśliwy.

Kosmetyczkę poleciła mi koleżanka która sobie robi mikr.... na twarz.
Dzisiaj przyjrzałam się dobrze swojemu brzuszkowi żebym mogła pózniej porównać, zdjęć nie mam czym zrobić bo aparat w naprawie a telefonem kiepsko wychodza.
Napewno nie omieszkam zdać tutaj relacji.
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 15:51   #2171
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez lee308 Pokaż wiadomość
SKARBIATKO

ile u Ciebie kosztuje jeden zabieg mikrodermabrazji????Z jakiego jesteś miasta?Myślę,że jest dużo gabinetów gdzie można wykonać mikrodermabrazję tylko trzeba poszukać.

Moja kosmetyczka mówi ,że mezoterapia nie pomoże w rozstępach bo ona działa na jędrność skóry i ją odżywia ,a je trzeba zetrzeć bo one się nie rozpłyną.Podobno lepsze już są kwasy na rozstępy niz mezoterapia.KOniecznie poszukaj taniego gabinetu

POZDRAWIAM CIEPLUTKO
Jestem z Lublina.Szukałam gabinetów ale marny wybór a cena ok 250 -300 zł . A moja lekarka mówi ,że po tych zastrzykach odbuduje się skóra ,bo tam jest kolagen i coś tam jeszcze i ze dodatkowo się ujędrni. ale jak zedrze sie skórę to teoretycznie rozstęp też nie powinien zniknąc bo w skórze jest ubytek.Ja już z tego nic nie rozumiem.W zasadzie nic nie powinno pomóc.... no nic,zobaczę po kolejnym zabiegu.Nie wiem czy coś się już dzieje w każdym razie czuję takie mrowienie swędzenie cały czas na brzuchu....
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 16:07   #2172
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

http://www.scarlett.lublin.pl/cennik.html SKARBIATKO PODAŁAM tOBIE LINK DO LUBLINA NA ZABIEGI ZOBACZ CENNIK

POZDRAWIAM

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

http://link-studio.pl/fanabel/ następny link
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 16:13   #2173
karolinkaa77
Raczkowanie
 
Avatar karolinkaa77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 496
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

wlasnie zauwazylam na mojej prawej ręce na bicepsie dwie 3 centymetrowe smugi help;/ ja przez moją wrazliwosc i delikatnosc skory mam mnostwo problemy jak np. BARDZOOO midoczne rozstepy glownie biodra mi najabrdziej przeszkadzaja ..;/
__________________
Every time is a good time for a pie.


She wants to change her world !


karolinkaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 19:19   #2174
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

no i się nie przesłyszałam, mam mikro...... za 50zł, powiedziałam jej że to chyba za tanio a ona że to trzeba duzo zabiegów i jeszcze nie wiadomo czy pomoże?
Jeszcze będzie smarowała mi kwasami. dzisiaj tez po mikro.. posmarowała mi jakimś kwasem 35%, matkoooooo jakby mi ktoś soli nasypał na otwartą ranę, ale tylko kilkanaście sekund. Następnym razem potraktuje mnie 50% kwasem , już czuje ten ból.

Brzuch mam czerwony i jakby rozstepy powychodziły na wierzch. Napewno będę miała strupki,
Kazała brać wit.C , jakies tableteczki na skórę i smarować maścią z wit.A
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 19:49   #2175
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez KUBUŚ Pokaż wiadomość
no i się nie przesłyszałam, mam mikro...... za 50zł, powiedziałam jej że to chyba za tanio a ona że to trzeba duzo zabiegów i jeszcze nie wiadomo czy pomoże?
Jeszcze będzie smarowała mi kwasami. dzisiaj tez po mikro.. posmarowała mi jakimś kwasem 35%, matkoooooo jakby mi ktoś soli nasypał na otwartą ranę, ale tylko kilkanaście sekund. Następnym razem potraktuje mnie 50% kwasem , już czuje ten ból.

Brzuch mam czerwony i jakby rozstepy powychodziły na wierzch. Napewno będę miała strupki,
Kazała brać wit.C , jakies tableteczki na skórę i smarować maścią z wit.A
ja po każdym zabiegu mam czerwony brzuch i rozstępy wyciągnięte są do góry.Skoro myślisz,że będziesz miała strupki to mikrodermabrazja była dosyć głęboko zrobiona ( to bardzo dobrze)Po zabiegu mnie też szczypie brzuch kiedy kosmetyczka mnie smaruje ampułką i wprowadzana jest ona pod skórę ,a potem mam maseczkę uspakajającą na brzuch.Czekam na twoje zdanie.
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 16:01   #2176
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

ja kolejną wizytę na mikrodermabrazję mam w czwartek to już chyba 7 i myślę,że na 8 zakończę
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 19:49   #2177
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez lee308 Pokaż wiadomość
ja kolejną wizytę na mikrodermabrazję mam w czwartek to już chyba 7 i myślę,że na 8 zakończę
to już chyba super efekt jak na 8 zakończysz
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 21:04   #2178
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez KUBUŚ Pokaż wiadomość
to już chyba super efekt jak na 8 zakończysz
a jak u Ciebie po mikrodermabrazji?????NAPI SZ JAKI EFEKT
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 22:01   #2179
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

lee308, Ty chodzisz na mikrodermabrazje diamentowa?
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-04, 22:49   #2180
topka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 450
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

lee po Twoich postach zdecydowalam sie na mikrodermabrazjeale powstal problem:nie udaje mi sie znalezc salonu w moim miescie gdzie ja wykonujaza niecale 2 tygodnie mam wizye u dermatologa(w innej sprawie)i sie tam zapytammam nadzkieje,ze uda mi sie cos znalezc
topka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 08:46   #2181
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez chocolate_brown Pokaż wiadomość
lee308, Ty chodzisz na mikrodermabrazje diamentowa?
tak.na brzuch mam wykonywaną mikrodermabrazję diamentowa.
Kosmetyczka ściera mi skórę brzucha do tej chwili ,az brzuch mo jest czerwony i zaczyna ścieranie być nieprzyjemne

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

DZIEWCZYNY

na allegro można kupić maszynę do mikrodermabrazji od 12s00zł.Do niektórych nawet kursy są za ,które nie trzeba płacić.Chciałabym mieć taką maszynę w domku do swojego użytku.Myślę,że robiłabym sobie takie zabiegi zawsze na brzuch by go odświezyć i na nogi i twarz.Super sprawa
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 09:53   #2182
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez lee308 Pokaż wiadomość
a jak u Ciebie po mikrodermabrazji?????NAPI SZ JAKI EFEKT
no u mnie to właściwie nic sie nie dzieje oprócz tego że na niektórych rozstępach mam otarcia , narazie sobie nic nie obiecuje aż do 5-go zbiegu, ale po 5 chciałabym juz zobaczyć jakieś efekty, hmmmm mam nadzieje.
Zakupiłam sobie jeszcze Elancyl koncentrat na rozstepy, żeby wspomóc ów proces , no i czekam.

Dziewczyny czy któraś moze stosowała kolagen / ten oryginalny polskiej firmy/ na rozstepy, bo sie nad nim zastanawiam

Edytowane przez KUBUŚ
Czas edycji: 2009-04-05 o 09:56
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 10:21   #2183
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Ja smaruje brzuch kwasami, zaczełam od migdała, jest dosc neutralny, skora miekka, zbielale rozstepy na powrot zczerwienialy, znakiem tego lepiej beda chlonąć kremy,miedzy kwasami stosuje krem z mocznikiem 10% 16zl w aptece
ogolnie efekty są, rozstepy sa mieksze dzieki czemu mniej wyczuwalne i bardziej stopione z skora, plytsze, a to dopiero poczatek
pielegnacja tania i skuteczna
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 11:27   #2184
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Bezcielesna Pokaż wiadomość
Ja smaruje brzuch kwasami, zaczełam od migdała, jest dosc neutralny, skora miekka, zbielale rozstepy na powrot zczerwienialy, znakiem tego lepiej beda chlonąć kremy,miedzy kwasami stosuje krem z mocznikiem 10% 16zl w aptece
ogolnie efekty są, rozstepy sa mieksze dzieki czemu mniej wyczuwalne i bardziej stopione z skora, plytsze, a to dopiero poczatek
pielegnacja tania i skuteczna
Jak nazywa się ten krem ?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 13:16   #2185
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

ja akurat mam Karmuren (tuba 75ml) ale jest masa takich kremow bez recepty, mozna znalesc cos dla siebie
Kwas mam z mazidel, 10gr kosztuje 8.50 i wystarcza na kilka razy
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 15:16   #2186
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Bezcielesna Pokaż wiadomość
ja akurat mam Karmuren (tuba 75ml) ale jest masa takich kremow bez recepty, mozna znalesc cos dla siebie
Kwas mam z mazidel, 10gr kosztuje 8.50 i wystarcza na kilka razy
Czyli mieszasz krem z kwasem ? czy to gotowy krem?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 15:41   #2187
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Nie, najpierw kwas, (20% 1gr kwasu, 4gr wody destylowanej) niebawem wejde z silniejszym stężeniem, rano i wieczorem krem z mocznikiem
O kwasach poczytaj na biochemii urody, wsio dziewczyny pieknie wyjasnily
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 17:38   #2188
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Bezcielesna Pokaż wiadomość
Nie, najpierw kwas, (20% 1gr kwasu, 4gr wody destylowanej) niebawem wejde z silniejszym stężeniem, rano i wieczorem krem z mocznikiem
O kwasach poczytaj na biochemii urody, wsio dziewczyny pieknie wyjasnily
Milo spotkac osobe, ktora tez sie kwasi bo w watku teraz dominuje mikrodermabrazja (nie mowie, ze to zle, ale dobrze wiedziec ze jest jeszcze ktos kto uzywa kwasow i mocznika )
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 17:54   #2189
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Chocolate
Ja nie zdecyduje sie na mikrodermabrazje, domowa nie przynosi efektow a gabinetowa to bardzoo droga zabawa, nie chce wydac na to masy kasy skoro i tak nigdy nie usunę rozstepow, wolalabym wydac na plastyke skory ktora jako jedyna usuwa rozstępy hehe wszystko inne tylko zmiejsza rozstepy ale ich nie usuwa wiec skoro moge je zmiejszysc tanszym sposobem to wybieram wlasnie ten
Tak wiec kwasze brzuch, mocznikuje, namietnie peelinguje go kawą
efekty widac gołym okiem
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 18:05   #2190
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Bezcielesna Pokaż wiadomość
Chocolate
Ja nie zdecyduje sie na mikrodermabrazje, domowa nie przynosi efektow a gabinetowa to bardzoo droga zabawa, nie chce wydac na to masy kasy skoro i tak nigdy nie usunę rozstepow, wolalabym wydac na plastyke skory ktora jako jedyna usuwa rozstępy hehe wszystko inne tylko zmiejsza rozstepy ale ich nie usuwa wiec skoro moge je zmiejszysc tanszym sposobem to wybieram wlasnie ten
Tak wiec kwasze brzuch, mocznikuje, namietnie peelinguje go kawą
efekty widac gołym okiem
Ja mikrodermabrazje zrobilabym sobie na lydkach, ale na razie czekam na maila od lekarki
Jesli chodzi o kwasy to co sadzisz o migdale? Ja tez nakladam od czasu do czasu 20%, ale widze lepsze efekty po Salidermie. W ogole to przeczytalam gdzies ze Atrederm to ciezszy kaliber niz Saliderm, ale to wlasnie po S. luszcze sie najbardziej, do tego szczypie, piecze itd.

A poza tym to jak stosujesz migdala? Ja nakladam na 15 minut a potem zmywam. Ty tez zmywasz czy zostawiasz np. na noc?
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.