makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-19, 20:12   #1111
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: makijaż permanentny brwi

tak mi się własnie wydawało, że robiłyśmy makijaż w tym samym miejscu... ja chyba się wybiorę do Kamajo, jeszcze przed Czechowicami kiedyś się do nich przymierzałam... tylko qrcze szkoda kasy bo gwarancja miała być na 3 lata zdaje się... w moim przypadku niestety niezbyt ładnie usta się wybarwiają
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 19:23   #1112
maya100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 17
Dot.: makijaż permanentny brwi

nic, tylko skubać bo co innego? brwi przecież nie zetrzesz, mogłaś ją zrobić na linii rzęs, przecież babka zawsze pyta przed zabiegiem czy odpowiada tobie taki kształt, teraz to już po rybkach...
maya100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 20:55   #1113
Ewcia84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
ja juz tutaj w tym wątku niejednokrotnie wypowiadałam się i polecałam Miód Malinę- p.Beate

Katarzynka, a w tym salonie Miod i Malina makijaż wykonuje tylko pani Beata, którą polecasz? Dzwoniłam tam i panie recepcjonistki (chyba) powiedziały, że makijaż wykonuje u nich ich szefowa i że robi to już 10 lat. Z rozmowy wywnioskowałam, że tylko ona. Czyżby była to ta sama osoba? Pani Beata jest szefową (właścicielką?) tego salonu?

Robią long time liner, zastanawiam się, czy nie zdecydować się na nich.
Jeszcze pani Krystyna Zych chodzi mi po głowie, ponoć wiele sław do niej jeździ, jest lauretką mistrzostw polski w makijażu permanentnym, tylko kilka miesięcy czekania mnie wystrasza..
Ewcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 17:42   #1114
AnetaPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam wszystkie forumowiczki
mam w planach wykonać makijaż trwały. Ale jak większość z nas mam pewne obawy o efekt końcowy. Czy macie może jakieś doświadczenia jeżeli chodzi o salon DERMED w Katowicach przy Al. Korfantego?
Może jakieś fotki? Będę bardzo wdzięczna za pomoc
AnetaPL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 20:13   #1115
Ciarra
Raczkowanie
 
Avatar Ciarra
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 340
Dot.: makijaż permanentny brwi

ja ide robic w piatek makijaz permanentny brwi metoda tradycyjna oraz kreski na gornej powiece; decyzja przemyslana, dlugo podejmowana, place za calosc 1100zl

obecnie mam ciemne wlosy i mam juz dosc robienia henny - robilam ja co 2 tyg tylko po to aby miec ladny ksztalt brwi, kolor wloskow tak naprawde zmywal sie dopiero po ponad miesiacu, teraz wyprowadzam sie do londynu i nie bede miala czasu i mozliwosci na henne tak czesto, wiec zdecydowalam sie na brwi

gorna kreska po to aby wyglaac bardziej "swiezo" co rano
__________________
All you need in this life is ignorance and confidence; then success is sure.

Ciarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 10:16   #1116
Karoiani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny brwi

Bardzo proszę o namiar na dobrą linergistkę w Warszawie
Karoiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 06:59   #1117
karen80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny brwi

hej! ja mam ten sam problem...jestem załamana! nitki które są czarne zamiast brązowe! wyglądam jak potwór!podobno mozna lekko je rozjasnic robiac poprawke suchą igła...ale czy ja wiem? boje sie juz do niej isc i cos robic! a ty? dowiedziałas sie juz czekos?
karen80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 18:35   #1118
anna paulinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: akolor-warszawa ul. Łucka 15 lok.225
Wiadomości: 37
Send a message via Skype™ to anna paulinska
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez agussiaaaa Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewuszki serdecznie jestem tu nowa, ale mam pasQdny problem...mianowicie dwa dni temu zrobiłam sobie makijaz permanetny do którego zbierałam sie juz od dłuższego czasu. Niestety Pani Kosmetyczka zrobiła mi kreski bardzo cienkie i w dodatku wychodzące poza moje naturalne brwi , jestem załamana. Czekam aż zejdzie barwnik ale jestem pewna, ze tego co mam teraz musze sie pozbyć bo wygląda bardzo nienaturalnie Jak mam sie pozbyć tego felernego makijazu? czytałam o laserze i o mozliwości nałożenia na to barwnika podobnego do koloru mojej skóry. HELP!!!!!
witaj!!! makijaz mozna zmienic przy korekcie, tj. ksztalt zkorygowac i ewentualnie korektorem( barwnikiem w odcieniu naturalnym ) zredukowac dlugosc kresek. To jest do zrobienia, spokojnie. Mam nadzieje, ze to nie jest czarny barwnik. Takikm nie robi sie brwi.
__________________
Anna Paulińska

anna paulinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 19:29   #1119
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Ewcia84 Pokaż wiadomość
Katarzynka, a w tym salonie Miod i Malina makijaż wykonuje tylko pani Beata, którą polecasz? Dzwoniłam tam i panie recepcjonistki (chyba) powiedziały, że makijaż wykonuje u nich ich szefowa i że robi to już 10 lat. Z rozmowy wywnioskowałam, że tylko ona. Czyżby była to ta sama osoba? Pani Beata jest szefową (właścicielką?) tego salonu?
A wiesz ze nie wiem... czy szefowa ale chyba nie...
Jesli chcesz na pw moge przeslac tobie nr. kom i sie dopytasz bezposrednio i dowiesz szczegółów
Osobiście nikogo innego bym nie poleciła jak p.Beaty.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 12:39   #1120
Magunia1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam,
prawda jest taka, ze trudno jest sie pozbyc makijazu. Dermatolog powiedzial mi, ze laser odpada, poniewaz uszkodzi naturalne wlosy (brwi). Naturalny barwnik, ktory polecaja niektore osoby na forum - tez sie nie nadaje, poniewaz skora ma rozny odcien, np. latem i zima - a barwnik zawsze bedzie mial taki sam. Mialam raz wydrapywany barwnik, brwi sa jasniejsze, ale i tak nie zmienia to faktu, ze nie sa takie jakbym chciala. Prosze o kontakt osoby, ktore pozbyly sie swojego makijazu w 100 proc. (magda.c@gazeta.pl)

Edytowane przez Magunia1234
Czas edycji: 2009-06-02 o 06:36
Magunia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 19:10   #1121
Ewcia84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
A wiesz ze nie wiem... czy szefowa ale chyba nie...
Jesli chcesz na pw moge przeslac tobie nr. kom i sie dopytasz bezposrednio i dowiesz szczegółów
Osobiście nikogo innego bym nie poleciła jak p.Beaty.

Jasne, pewnie, że chcę Co prawda jestem umówiona wstępnie do Krystyny Zych, aleee na koniec sierpnia,a chciałabym wcześniej, więc będę dzwoniła do tej P. Beaty. A słuchaj, ona jest taka, że będzie potrafiła mi doradzić odnośnie makijażu? Tzn chciałabym kreski górne i dolne, ale coś czuję, że dolne powinny być takie bardzo delikatne, żeby tylko podkreślały rzęsy, nie chciałabym takiej grubej kreski. Taka kreska podkreślałaby moje podpuchnięte często oczy W sumie nie wiem,czy takie coś jest w ogóle możliwe do wykonania...

W każdym bądź razie czekam na wiadomość)
Ewcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 22:26   #1122
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ja również podłączam się do pytania koleżanki kilka postów wyżej, odnośnie dobrego salonu w Warszawie, który mogłybyście z czystym sumieniem polecić. Nie chcę po zabiegu wyglądać jak mały potworek, bo to jednak decyzja na dłuższy okres czasu, a i pieniądze nie są małe

Chciałabym zrobić sobie kreski - górną i dolną, bo moje oczy bez makijażu wyglądają fatalnie... Nie dość, że mam je koloru niebieskiego, to cała oprawa oczu jest bardzo jasna. A rzęsy to trzy sztuki na krzyż Skusiłabym się też na przedłużanie rzęs, ale myśl o ciągłym lataniu i uzupełnianiu mnie dobija. Więc postawię chyba na makijaż permanentny, może choć trochę to pomoże
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 10:31   #1123
greeneyedlady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 24
Dot.: makijaż permanentny brwi

W Warszawie przy Pianistów jest szkoła mikropigmentacji. Szkoleniowcy robią tez zabiegi komercyjne, więc radzę zapytać tam
greeneyedlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 20:39   #1124
Suburbia
Raczkowanie
 
Avatar Suburbia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Opole/Kraków
Wiadomości: 33
GG do Suburbia
Dot.: makijaż permanentny brwi

Hej dziewczyny, własnie dzisiaj odwazyłam się na makijaz permanentny brwi. Ogólnie mam jasne włosy, a co za tym idzie bardzo jasne brwi i rzęsy.
Makijaz wyszedł bardzo naturalnie, choć kosmetyczka i tak uprzedziła mnie, ze jak zejda strupki to brwi beda jeszcze jasniejsze. robiła mi szarym barwnikem, metoda kreseczkową, prawie nie bolało, czułam tylko lekkie szczypanie i to wszytsko. Na chwile obecna jestem zadowolona, jak tylko bede miała mozliwosc to wkleje zdjecia, pzdrawiam. w razie pytań prosze pisać
Suburbia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 21:04   #1125
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Suburbia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, własnie dzisiaj odwazyłam się na makijaz permanentny brwi. Ogólnie mam jasne włosy, a co za tym idzie bardzo jasne brwi i rzęsy.
Makijaz wyszedł bardzo naturalnie, choć kosmetyczka i tak uprzedziła mnie, ze jak zejda strupki to brwi beda jeszcze jasniejsze. robiła mi szarym barwnikem, metoda kreseczkową, prawie nie bolało, czułam tylko lekkie szczypanie i to wszytsko. Na chwile obecna jestem zadowolona, jak tylko bede miała mozliwosc to wkleje zdjecia, pzdrawiam. w razie pytań prosze pisać
wklej, wklej koniecznie
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 21:18   #1126
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Suburbia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, własnie dzisiaj odwazyłam się na makijaz permanentny brwi. Ogólnie mam jasne włosy, a co za tym idzie bardzo jasne brwi i rzęsy.
Makijaz wyszedł bardzo naturalnie, choć kosmetyczka i tak uprzedziła mnie, ze jak zejda strupki to brwi beda jeszcze jasniejsze. robiła mi szarym barwnikem, metoda kreseczkową, prawie nie bolało, czułam tylko lekkie szczypanie i to wszytsko. Na chwile obecna jestem zadowolona, jak tylko bede miała mozliwosc to wkleje zdjecia, pzdrawiam. w razie pytań prosze pisać

Tak, tak tez prosze o zdjecie!!!!
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 18:17   #1127
magda44a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
GG do magda44a
Dot.: makijaż permanentny brwi

__________________
...Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne...


wrzesień 2009!

Edytowane przez magda44a
Czas edycji: 2009-06-09 o 18:25
magda44a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 14:38   #1128
Gosia_99
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 8
Makijaż permanentny

Prowadzimy od prawie 20 lat (najdłużej na rynku polskim) szkolenia z zakresu makijażu permanentnego. Poszukujemy chętnych Pań jako modelek podczas szkoleń.

Gorąco zapraszamy wszystkie chętne osoby na wykonanie makijazu (brwi, kreski, usta) z terenu Śląska lub Warszawy do naszych instytutów szkoleniowych. Wykonujemy makijaż profesjonalnie i pod nadzorem długoletnich szkoleniowców. Kontakt telefoniczny: 694 289 838
Gosia_99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 16:34   #1129
Eveline1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Post Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam!!! Jestem zainteresowana zrobieniem sobie makijażu permanentnego brwi. Mieszkam w Bydgoszczy, czy zna ktoś dobrą linergistkę w tym mieście?? Robił ktoś tam makijaz?? Bardzo prosze o odpowiedz!!

Edytowane przez Eveline1
Czas edycji: 2009-06-11 o 16:40
Eveline1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 17:30   #1130
Candy80
Raczkowanie
 
Avatar Candy80
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: łódź z widokiem
Wiadomości: 268
GG do Candy80
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ja również szukam dobrej, sprawdzonej lingeristki (z Łodzi) do makijażu brwi metodą kreseczkową. Na ul.Gdańskiej jest centrum urdy gdzie to wykonują, czy któraś z was coś wie? Ew. prosze o inne namiary
__________________
Nasz Ślub
22 sierpnia 2009
Szczęśliwa żona swojego męża

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090822580113.html
Candy80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 18:31   #1131
Neofelis
Przyczajenie
 
Avatar Neofelis
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam! Jestem dyplomowaną lingerystką. Wykonuję makijaże permanentne i tatuaże biologiczne, w Warszawie Zapraszam... Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Zdjęcia makijaży w mojej galerii
Neofelis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 20:04   #1132
Candy80
Raczkowanie
 
Avatar Candy80
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: łódź z widokiem
Wiadomości: 268
GG do Candy80
Dot.: makijaż permanentny brwi

Z Warszawy...trochę daleko... a gdzie znajdę Pani galerię zdjęć? Jestem tu od niedawna i jeszcze wszystkiego nie odkryłam
__________________
Nasz Ślub
22 sierpnia 2009
Szczęśliwa żona swojego męża

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090822580113.html
Candy80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 20:21   #1133
Neofelis
Przyczajenie
 
Avatar Neofelis
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny brwi

Proszę kliknąć na moją ikonkę
Neofelis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 01:45   #1134
vinietka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny brwi

Mam "maly" problem... zdecydowalam sie na makijaz trwaly brwi. Dlugo zastanawialam sie gdzie go zrobic i w koncu poszlam do lingeristki ktora polecila mi kolezanka. Robila brwi mamie kolezanki i mama byla zachwycona...

Niestety ja ze swoich brwi zadowolona nie jestem. Sa zdecydowanie za ciemne i za grube... Chcialam taki sam kolor, jak miala lingeristka ktora wykonywala makijaz. Byl dosc naturalny i napewno pasowalby do mojej karnacji. Lingeristka zrobila mi brwi tym samym barwnikiem, ale moje sa naprawde strasznie ciemne w porowaniu do koloru jej brwi.

Wiem, ze po zabiegu tak jest i ze barwnik musi sie wyluszczyc. Jestem dopiero 2 dni po zabiegu, wiec jest jeszcze wczesnie. Ale mysle ze nawet jesli kolor bedzie jasniejszy, to przez to ze brwi sa zbyt grube, to i tak bedzie za bardzo rzucalo sie w oczy...

Czy jest jakis sposob dzieki ktoremy wyluszczyloby sie mozliwie jak najwiecej barwnika??? Caly czas chodze z bepantenem na brwiach. Tak mysle ze moze jesli caly czas bede nawilzac, to nie powstanie taki twardy strup ktory bedzie hamowal wyluszczanie... Ale nie wiem czy dobrze mysle...

Naprawde jestem podlamana... Szukalam juz salonow gdzie usuwaja makijaz permanenty... Jesli ktos wie co powinnam zrobic prosze o pomoc...
vinietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 04:58   #1135
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ja już nie mogę się doczekać, żeby zrobić sobie makijaż permanentny brwi, zainspirowała mnie moja fryzjerka, która ma brwi doskonałe, już dała mi namiary gdzie zrobiła swoje brewki, teraz pozostaje tylko uzbierać mamonę
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 15:44   #1136
Neofelis
Przyczajenie
 
Avatar Neofelis
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam! Skóra zaczyna złuszczać się po 3 dniach od zabiegu. Jest szansa, że jeśli barwnik nie został odpowiednio wprowadzony, niewiele zostanie. Jeśli chodzi o metody naturalne, napewno woda wypłukuje barwnik Można przykryć ciemny barwnik naturalnym, w kolorze skóry lub zastosować metodę całkowitego wyrzucenia barwnika z naskórka. Stosuje się w tym celu specjalny preparat (kuracja trwa ok 10 miesiecy).
Neofelis
Neofelis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 16:44   #1137
vinietka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Neofelis Pokaż wiadomość
Witam! Skóra zaczyna złuszczać się po 3 dniach od zabiegu. Jest szansa, że jeśli barwnik nie został odpowiednio wprowadzony, niewiele zostanie. Jeśli chodzi o metody naturalne, napewno woda wypłukuje barwnik Można przykryć ciemny barwnik naturalnym, w kolorze skóry lub zastosować metodę całkowitego wyrzucenia barwnika z naskórka. Stosuje się w tym celu specjalny preparat (kuracja trwa ok 10 miesiecy).
Neofelis
Neofelis dziekuje bardzo za odpowiedz! Jestem troche spokojniejsza, wiedzac, ze jednak mozna probowac walczyc z tym barwnikiem. No i moze nie bedzie tak zle Bede przemywac sobie brwi woda.

Nurtuje mnie jeszcze jedno pytanie. Przypuscmy, ze zdecydowalabym sie na czesciowe przykrycie ciemnego barwnika, barwnikiem w kolorze mojej skory. Jesli bede sie opalac, fragment skory przykryty naturalnym barwnikiem rowniez sie opali? Czy caly czas bedzie w kolorze wprowadzonego pigmentu?
vinietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 17:11   #1138
Neofelis
Przyczajenie
 
Avatar Neofelis
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez vinietka Pokaż wiadomość
Neofelis dziekuje bardzo za odpowiedz! Jestem troche spokojniejsza, wiedzac, ze jednak mozna probowac walczyc z tym barwnikiem. No i moze nie bedzie tak zle Bede przemywac sobie brwi woda.

Nurtuje mnie jeszcze jedno pytanie. Przypuscmy, ze zdecydowalabym sie na czesciowe przykrycie ciemnego barwnika, barwnikiem w kolorze mojej skory. Jesli bede sie opalac, fragment skory przykryty naturalnym barwnikiem rowniez sie opali? Czy caly czas bedzie w kolorze wprowadzonego pigmentu?
Będzię się opalać.
Neofelis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 19:09   #1139
vinietka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Neofelis Pokaż wiadomość
Będzię się opalać.
...odetchnelam z ulga DZIEKUJE
vinietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 09:33   #1140
aga2468
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny brwi

w ostatni wtorek zrobiłam sobie permamentne brwi. Po powrocie do domu byłam załamna. Mimo, że robiłam je metodą kreskową to i tak wyglądał ordynarnie! Od pierwszego dnia namaczałam gorącą wodą, robiłam piling 2 razy dziennie. Dziś wydajemi się, że osłabiłam trochę ten osty kolor. W zeszłtm roku zrobiłam kreski górne i kontur ust. Nie byłam tym tak przerażona jak brwiami. Ale już sobie jakoś poradziłam. Trochę przypudruje i jest dobrze. Ale pamiętaj. Zanim się zdecydujesz, pięć razy się zastanów.
aga2468 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.