Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-15, 12:30   #4351
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

[QUOTE=xLADYx;26924536]tak moja Ciocia w Niemczech rodziła
ja mam blisko to też się pofatyguję na pewno ale jakoś dzieci mi się póki co nie marzą
jak Bóg da to będą

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

szkoda że nie można pod narkozą
Nie wiem jakby ci parcie szło wtedy
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 12:31   #4352
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
szkoda że nie można pod narkozą
No niestety się nie da ale w PL to zacofani jesteśmy troszkę
Jak byłam na gastroskopiii czekałam bo kolejka była to gość miał kolonoskopię to tak się darł na całą przychodnię.. miałam ochotę stamtąd uciec a babka która przyszła z mężem opowiadała właśnie, że dramat bo na zachodzie to się takie rzeczy pod narkozą robi a u nas? męcz się człowieku.. nie da się ukryć, że jest to mega niefajne badanie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 12:32   #4353
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Daleko nie masz, więc nic nie stoi na pzreszkodzie Kiedyś nawet w wiadomościach mówili, że bardzo popularne jest wśród ludzi którzy mieszkają przy granicy, żeby w Niemczech rodzić bo zupełnie inne warunki; inni lekarze, różne metody, porody w wodzie, na jakimś specjalnym krześle itd

Myślałam o tym, prywatnym szpitalu, ale to chyba nic nie da bo lekarze Ci sami..

Może by tak jakąś nienawiedzoną położną znaleźć i spróbować w domu..
ja mam ciocię gienkę-położniczkę, muszę pogadać
ale kiedyś też tak lekko z TŻtem rozmawiałam o tym, żeby rodzić w domu, i w sumie bym chciała...
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiecie co... gdzie mi o porodach myśleć... najpierw musze miec szanse żeby miec z czym na porodówke trafic
haha
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja mam strasznie bolesne okresy Nie raz to jak mnie skurcz złapie to az muszę się czegoś złapać albo kucnąć
Dużo gorzej chyba być nie może ?
a ja przeżyłam przemieszczający się piasek z nerek te bóle też porównują z bólami porodowymi
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 12:35   #4354
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

laski a wezcie juz nie gadajcie o tych porodach macie przeciez czas na to co do bolu to on bedzie i nie ma na to zadnego srodka to jak wizyta u dentysty bedzie bolalo przed albo w trakcie albo juz po wszystkim nawet jak bedzie narkoza to naprawde rana na brzuchu i bol po operacji kiedy nie mozesz nawet oddychac a musisz sie zajmowac wrzeszczacym po takim zabiegu malcem nie zycze nikomu narkozy to najgorsze co moze spotkac mame i malca po wszystkim
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 12:38   #4355
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
laski a wezcie juz nie gadajcie o tych porodach macie przeciez czas na to co do bolu to on bedzie i nie ma na to zadnego srodka to jak wizyta u dentysty bedzie bolalo przed albo w trakcie albo juz po wszystkim nawet jak bedzie narkoza to naprawde rana na brzuchu i bol po operacji kiedy nie mozesz nawet oddychac a musisz sie zajmowac wrzeszczacym po takim zabiegu malcem nie zycze nikomu narkozy to najgorsze co moze spotkac mame i malca po wszystkim
Dlaczego nie? Jak powiedziała Ania temat jak każdy inny.. a z tym, że mamy czas to nie masz racji - ja np jestem w wieku w którym Ty już miałaś maleństwo.. Więc czas najwyższy, a z kimś pogadać trzeba

Więc czytam edukuje się by nie dać się barbarzyńskim metodom

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-05-15 o 12:39
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 12:38   #4356
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
laski a wezcie juz nie gadajcie o tych porodach macie przeciez czas na to co do bolu to on bedzie i nie ma na to zadnego srodka to jak wizyta u dentysty bedzie bolalo przed albo w trakcie albo juz po wszystkim nawet jak bedzie narkoza to naprawde rana na brzuchu i bol po operacji kiedy nie mozesz nawet oddychac a musisz sie zajmowac wrzeszczacym po takim zabiegu malcem nie zycze nikomu narkozy to najgorsze co moze spotkac mame i malca po wszystkim
właśnie jest czas
będę się o to martwić jak zajdę w ciążę i będę w 8 miechu
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 12:44   #4357
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dlaczego nie? Jak powiedziała Ania temat jak każdy inny.. a z tym, że mamy czas to nie masz racji - ja np jestem w wieku w którym Ty już miałaś maleństwo.. Więc czas najwyższy, a z kimś pogadać trzeba

Więc czytam edukuje się by nie dać się barbarzyńskim metodom
no fakt tobie juz czas ale musisz to czuc ze to ten czas
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
właśnie jest czas
będę się o to martwić jak zajdę w ciążę i będę w 8 miechu
no a ty masz jeszcze czas...baw sie korzystaj z zycia i czasami ten moment przychodzi nawet jak sie ma mniej niz ja latek .;bo do tego trzeba dojrzec psychicznie i emocjonalnie wiedziec na czym sie stoi miec zapewniona sytuacje materialno-mieszkalna

a wiecie ile 16 latek lubi dzieci i chcialoby miec bobasa
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-15, 12:47   #4358
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no a ty masz jeszcze czas...baw sie korzystaj z zycia i czasami ten moment przychodzi nawet jak sie ma mniej niz ja latek .;bo do tego trzeba dojrzec psychicznie i emocjonalnie wiedziec na czym sie stoi miec zapewniona sytuacje materialno-mieszkalna

a wiecie ile 16 latek lubi dzieci i chcialoby miec bobasa
wiem, czytałam o tym
naoglądają się dzieci swoich koleżanek, które zaliczyły wpadkę i im się zachciewa, a jeszcze nie zdają sobie sprawy z tego co to znaczy być mamą

ja już pisałam w klubie, że chciałabym mieć dziecko, nawet gdyby miało być już
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 12:50   #4359
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

mam nadzieję że szybko mnie to nie spotka

Caskada ja jednak wolałabym obudzić się po nawet bólem niż przeżywać ból i potem go nadal odczuwać

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wiem, czytałam o tym
naoglądają się dzieci swoich koleżanek, które zaliczyły wpadkę i im się zachciewa, a jeszcze nie zdają sobie sprawy z tego co to znaczy być mamą

ja już pisałam w klubie, że chciałabym mieć dziecko, nawet gdyby miało być już
Kitka a Twój Tż nie chce? jemu to powinno się chyba spieszyć co?

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no fakt tobie juz czas ale musisz to czuc ze to ten czas

no a ty masz jeszcze czas...baw sie korzystaj z zycia i czasami ten moment przychodzi nawet jak sie ma mniej niz ja latek .;bo do tego trzeba dojrzec psychicznie i emocjonalnie wiedziec na czym sie stoi miec zapewniona sytuacje materialno-mieszkalna

a wiecie ile 16 latek lubi dzieci i chcialoby miec bobasa
widać jakie są niedojrzałe naoglądają się dzieci koleżanek i myślą że dziecko to zabawka
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 12:50   #4360
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kitka a Twój Tż nie chce? jemu to powinno się chyba spieszyć co?
chciałby, jasne, że by chciał, ale bez przesady, nie desperacko
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 12:55   #4361
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
chciałby, jasne, że by chciał, ale bez przesady, nie desperacko
a myślałam że to pod jego wpływem taka decyzja Ci się nasuwa że nawet już ale to dobrze że nie desperacko
może jak razem zamieszkacie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-15, 12:57   #4362
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

lady podczas naturalnego porodu wystepuje bol ktory po porodzie zanika i mozesz w pelni poswiecic sie opiece nad malcem chodzic moesz nawet wykonywac wszystkie czynnosci natomiast po narkozie budzisz sie z bolem i do tego musisz zajmowac sie malcem karmic ( a po narkozie jest zanik pokarmu w piersiach) a nie mozesz sie ruszac nawet oddychac o chodzeniu nie wspomne do tego rany na brzusiu roznie sie goja
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 13:03   #4363
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a myślałam że to pod jego wpływem taka decyzja Ci się nasuwa że nawet już ale to dobrze że nie desperacko
może jak razem zamieszkacie
nie no coś Ty
TŻ mnie nigdy, broń Boże, nie namawiał na dzieci
mądry facet z niego i wie, że musimy oboje być na to gotowi, że ja mam jeszcze czas, że też muszę swoje przeżyć, nie naciska i nie naciskał nigdy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 13:10   #4364
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
lady podczas naturalnego porodu wystepuje bol ktory po porodzie zanika i mozesz w pelni poswiecic sie opiece nad malcem chodzic moesz nawet wykonywac wszystkie czynnosci natomiast po narkozie budzisz sie z bolem i do tego musisz zajmowac sie malcem karmic ( a po narkozie jest zanik pokarmu w piersiach) a nie mozesz sie ruszac nawet oddychac o chodzeniu nie wspomne do tego rany na brzusiu roznie sie goja
tak czy siak wolałabym nie widzieć
brzydzą mnie takie sceny
dzieci lubię na chwilę są fajne ale póki co dziecko mi się nie marzy

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie no coś Ty
TŻ mnie nigdy, broń Boże, nie namawiał na dzieci
mądry facet z niego i wie, że musimy oboje być na to gotowi, że ja mam jeszcze czas, że też muszę swoje przeżyć, nie naciska i nie naciskał nigdy
to dobrze
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 13:11   #4365
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

a wracajac do pogody to denna pogoda wystepuje w polsce raz cieplo pozniej znow zimno pare dni pocieszylam sie lekkim upalem powiedzmy i teraz co mam czekac na snieg od srody cos tam ma byc lepiej ale dopiero od srody

lady ale co ty masz widziec ?? ja nic u siebie nie widzialam...nawet dziecko bylo normalne a nie jakies jak pokazuja w filmach cale wysmarowane mazia...wszystko bylo piekne bo bylam swiadoma ze rodze swojego wyczekanego urwisa..rodzic bez swiadomosci??? to po co rodzic ?? to tak samo jak nie umiec mowic bo mozna napisac.....
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-05-15 o 13:14
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 13:15   #4366
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a wracajac do pogody to denna pogoda wystepuje w polsce raz cieplo pozniej znow zimno pare dni pocieszylam sie lekkim upalem powiedzmy i teraz co mam czekac na snieg od srody cos tam ma byc lepiej ale dopiero od srody
dokładnie
idę zjeść obiad, zdrzemnąć się a później coś poczytam, masakra. Miałam iść na super randkę to taka pogoda, że nawet wyjść się nie da, bo chyba musiałabym zamiast szpilek włożyć trampki i zakryć się folią
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 13:18   #4367
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja mam ciocię gienkę-położniczkę, muszę pogadać
Bardzo jestem ciekawa co by powiedziała - jak będziesz się z nią widziała to pokaż jej ten raport..

Ja prawdę powiedziawszy miałam mieszane uczucia jak go czytałam.. z jednej strony to było ciekawe i czytałam z zapartym tchem no bo - o tym się nie mówi.. a z drugiej strony im dłużej czytałam tym większa złość mnie ogarniała, że kobiety są nieświadome tego, że to nie jest konieczne, a wręcz szkodzi - ale ponieważ nie mają o tym pojęcia nie protestują

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no fakt tobie juz czas ale musisz to czuc ze to ten czas
a wiecie ile 16 latek lubi dzieci i chcialoby miec bobasa

Czuję to już od dłuższego czasu - bałam się po prostu bo żyłam w ciężkiej niewiedzy Jakbym tylko znalazła normalnego położnika i klinikę w której nie potraktują mnie jak psa, to ja mogę już

Co do tych 16 latek - kiedyś na jakimś portalu dla mam jakaś dziewczyna napisała posta, że ma 21 lat wzięła ślub ze swoim ukochanym i planują już dziecko.. W ciężkim szoku byłam jak czytałam dyskusję o tym, bo się okazało, że takich jak ona (mężatych w tym wieku i chcących bobasa jest baardzo dużo).. Ja w tym wieku to o dziecku jeszcze nie myślałam, teraz młodzież szybciej dojrzewa czy o co chodzi?

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
lady podczas naturalnego porodu wystepuje bol ktory po porodzie zanika i mozesz w pelni poswiecic sie opiece nad malcem chodzic moesz nawet wykonywac wszystkie czynnosci natomiast po narkozie budzisz sie z bolem i do tego musisz zajmowac sie malcem karmic ( a po narkozie jest zanik pokarmu w piersiach) a nie mozesz sie ruszac nawet oddychac o chodzeniu nie wspomne do tego rany na brzusiu roznie sie goja
Mhm.. w jednym z tych programów na tvn style mówili, że po naturalnym porodzie wydziela się jakiś hormon który uśmierza ból i pozwala w pełni cieszyć się maluszkiem. No pomijając, że dzidzia się rodzi i dociera sygnał do mózgu i brzuszek zaczyna maleć.. Przy CC tego nie ma

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a wracajac do pogody to denna pogoda wystepuje w polsce raz cieplo pozniej znow zimno pare dni pocieszylam sie lekkim upalem powiedzmy i teraz co mam czekac na snieg od srody cos tam ma byc lepiej ale dopiero od srody
No niestety takie uroki pogody. Zazdroszczę Ci, że tam u siebie za granicą masz takie piękne pogody..
Tak rozmawiamy na różne tematy i wychodzi na to, że faktycznie lepiej wyjechać za granicę bo to same plusy
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 13:24   #4368
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

cześć Blondaski, dziś już się lepiej czuję jeszcze super nie jest, ale nie jestem takim zwłokiem jak wczoraj żeby nie było zbyt super boli mnie szyja mam śmieszne wrażenie, że jak mam temperaturę podwyższoną to ciało jest rozgrzane i kręgosłup nie daje się we znaki

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
przeprosila bo tz sie na nia wkurzyl i rzucil sluchawka... doszla do wniosku ze tak latwiej jej wybaczy...
hmm no możliwe...

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ja też codziennie coś do domu tacham Tż już nawet nie patrzy żeby się nie denerwować
ważne że chłopak znalazł na to sposób

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tak wlasnie mi sie przypomnial bol szycia krocza po porodzie mysle ze to spory bol w porownaniu z tym porodowym szyja ci cos co dopiero peklo na zywca
aaałaaaa...

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiecie co... gdzie mi o porodach myśleć... najpierw musze miec szanse żeby miec z czym na porodówke trafic
nie bój żaby jak będziesz chciała to niejeden chętny do zapylenia się znajdzie
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 13:27   #4369
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a wracajac do pogody to denna pogoda wystepuje w polsce raz cieplo pozniej znow zimno pare dni pocieszylam sie lekkim upalem powiedzmy i teraz co mam czekac na snieg od srody cos tam ma byc lepiej ale dopiero od srody

lady ale co ty masz widziec ?? ja nic u siebie nie widzialam...nawet dziecko bylo normalne a nie jakies jak pokazuja w filmach cale wysmarowane mazia...wszystko bylo piekne bo bylam swiadoma ze rodze swojego wyczekanego urwisa..rodzic bez swiadomosci??? to po co rodzic ?? to tak samo jak nie umiec mowic bo mozna napisac.....
mam inne zdanie wg.Ciebie mogę być młoda i głupia ale tak wolałabym rodzić bez świadomości że czuję ból i nie wpierajcie mi laski bo nie uwierzę że wolałybyście się męczyć z bólem gdybyście miały do wyboru bezboleśnie i tak budzicie się a dzidzia obok Was i nic nie boli
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-15, 13:28   #4370
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja mam strasznie bolesne okresy Nie raz to jak mnie skurcz złapie to az muszę się czegoś złapać albo kucnąć
Dużo gorzej chyba być nie może ?
miewam podobnie, zdarzało się, że Ketonal nie pomagał, tym się pocieszam, że pewnie poród dużo gorszy nie jest
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 13:30   #4371
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość

nie bój żaby jak będziesz chciała to niejeden chętny do zapylenia się znajdzie
Że sie znajdzie to wiadomo, ale selekcja genów to co
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
mam inne zdanie wg.Ciebie mogę być młoda i głupia ale tak wolałabym rodzić bez świadomości że czuję ból i nie wpierajcie mi laski bo nie uwierzę że wolałybyście się męczyć z bólem gdybyście miały do wyboru bezboleśnie i tak budzicie się a dzidzia obok Was i nic nie boli
Kiedy własnie chodzi o to ze przy cesarce nic nie czujesz podczas ale potem boli jak jasna cholera
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 13:36   #4372
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
mam inne zdanie wg.Ciebie mogę być młoda i głupia ale tak wolałabym rodzić bez świadomości że czuję ból i nie wpierajcie mi laski bo nie uwierzę że wolałybyście się męczyć z bólem gdybyście miały do wyboru bezboleśnie i tak budzicie się a dzidzia obok Was i nic nie boli
Ale mówisz o cesarskim cięciu ? Czy o jakimś cudownym porodzie gdzie dziecko samo wychodzi, a Ty nic nie czujesz?

Ja nie zamierzam Ci nic wciskać, ale jeśli mam być szczera to zastanawiałabym się..
Z tego co mówi Cascada to taki ból jak przy okresie tyle że mocniejszy.. Ja swoje okresy mam naprawdę tragiczne i nic tylko walić głową w mur Pewnie nie mam co porównywać, ale świadoma tego jestem Nie wiem czy chciałabym, żeby całe to wydarzenie mnie ominęło.. Serio

Kobiety bardziej przeżywają traumę nie tyle ze względu na sam ból co tez przez to niepotrzebne nacięcie, szycie - lekarzy i pielęgniarki którzy traktują Cię jak śmiecia.. Gdyby te negatywne czynniki wyeliminować, myślę, że byłabym w stanie wytrzymać sam ból żeby ten cud narodzin przeżyć

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kiedy własnie chodzi o to ze przy cesarce nic nie czujesz podczas ale potem boli jak jasna cholera
Pomijając to o czym pisałam - później dużo ciężej wrócić do poprzedniej figury, pomijam już zrosty i bolące blizny..

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
miewam podobnie, zdarzało się, że Ketonal nie pomagał, tym się pocieszam, że pewnie poród dużo gorszy nie jest
Trzeba by było zapytać jakąś mamę z takimi silnymi bólami podczas okresu czy można to w ogóle porównywać
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 13:36   #4373
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie wiem jakby ci parcie szło wtedy

no wtedy to tylko cesarka
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 13:42   #4374
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ale mówisz o cesarskim cięciu ? Czy o jakimś cudownym porodzie gdzie dziecko samo wychodzi, a Ty nic nie czujesz?

Ja nie zamierzam Ci nic wciskać, ale jeśli mam być szczera to zastanawiałabym się..
Z tego co mówi Cascada to taki ból jak przy okresie tyle że mocniejszy.. Ja swoje okresy mam naprawdę tragiczne i nic tylko walić głową w mur Pewnie nie mam co porównywać, ale świadoma tego jestem Nie wiem czy chciałabym, żeby całe to wydarzenie mnie ominęło.. Serio

Kobiety bardziej przeżywają traumę nie tyle ze względu na sam ból co tez przez to niepotrzebne nacięcie, szycie - lekarzy i pielęgniarki którzy traktują Cię jak śmiecia.. Gdyby te negatywne czynniki wyeliminować, myślę, że byłabym w stanie wytrzymać sam ból żeby ten cud narodzin przeżyć

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------



Pomijając to o czym pisałam - później dużo ciężej wrócić do poprzedniej figury, pomijam już zrosty i bolące blizny..



Trzeba by było zapytać jakąś mamę z takimi silnymi bólami podczas okresu czy można to w ogóle porównywać
mówię o cudownym porodzie
moje koleżanki mówią najgorsza rzecz na świecie i największy ból
mam nadzieję że za 10 lat coś wymyślą
na pewno technika pójdzie do przodu
a jak już to na pewno w Niemczech i prywatnie a nie w państwowej rzeźni

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Że sie znajdzie to wiadomo, ale selekcja genów to co

Kiedy własnie chodzi o to ze przy cesarce nic nie czujesz podczas ale potem boli jak jasna cholera
nie to miałam na myśli

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

zresztą matka natura nie jest sprawiedliwa to kobiety co miesiąc przez parę dni krwawią i to jeszcze one muszę 9 miesięcy chodzić z brzuchem i na koniec jeszcze ból cudownie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 13:44   #4375
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja mam ciocię gienkę-położniczkę, muszę pogadać
ale kiedyś też tak lekko z TŻtem rozmawiałam o tym, żeby rodzić w domu, i w sumie bym chciała...
hmm a to nie trzeba jakichś badań dodatkowych wcześniej przejść, bo to chyba nie dla wszystkich, bo co w momencie powikłań...?
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 13:47   #4376
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
hmm a to nie trzeba jakichś badań dodatkowych wcześniej przejść, bo to chyba nie dla wszystkich, bo co w momencie powikłań...?
Do tego etapu jeszcze nie doszłam Wiem tylko, że coraz popularniejsze są takie porody w domu - a skoro tak to znaczy, że chyba większość kobiet może..
No chyba, że na przykład ciąża jest zagrożona no to wtedy wiadomo..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 13:50   #4377
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
chciałby, jasne, że by chciał, ale bez przesady, nie desperacko
domyślam się, że między Wami jest duża różnica wieku?
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 13:53   #4378
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Do tego etapu jeszcze nie doszłam Wiem tylko, że coraz popularniejsze są takie porody w domu - a skoro tak to znaczy, że chyba większość kobiet może..
No chyba, że na przykład ciąża jest zagrożona no to wtedy wiadomo..
ja słyszałam właśnie o tych w wodzie kobiety sobie chwalą
i w klinice w Niemczech blisko mnie też takie oferują
ale oprócz bólu podczas porodu czy tam po przeraża mnie sam fakt chodzenia z brzuchem przez 9 miesięcy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 13:54   #4379
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Katie apropo tego co pytałaś:
http://www.rodzicpoludzku.pl/Pozaszp...go-ryzyka.html

Polecam w ogóle poczytać jakbyś była zainteresowana bo naprawdę można się uświadomić - dziwię się, że lekarze nie czytają najnowszych badań tylko tkwią w średniowieczu..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 13:56   #4380
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Hej blondyneczki
U mnie dzisiaj pogoda do bani Właśnie przeczytałam pół książki (czytam Marinę Zafona) i zastanawiam się co dalej... Pogoda nie sprzyja odchudzaniu bo cały czas podchodzę do lodówki
Napisałam koło 11 smsa do R. (z innego nru, którego nikt nie ma i nie przedstawiłam się), ale nie odpisał... Może jeszcze odsypia po imprezie... Nie wiem co zrobię jak nie odpisze...

Aaa i pochwalę się Jak widać na pasku wagi, schudłam 0,5kg.
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.