Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-13, 20:29   #451
arwenes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 110
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez naila
Dot. NT Intensive Therapy II...



No tak, na logikę można byłoby używać czegokolwiek innego (i znacznie tańszego) aby zabezpieczyć odrosty, ale to nie działa Podejrzewam jakieś dodatkowe funkcje typu: utwardzanie lakieru czy coś w tym rodzaju..
W zdaniu "zabezpieczyć odrosty" jest zawarta myśl także odżywić bo nie będziesz codziennie zmywać poprzedniej warstwy bo zniszczysz paznokcie zmywaczem który wysusza płytkę i powoduje jej rozwarstwienie , a paznokieć codziennie rośnie a nie co kilka dni my tego nie widzimy ale tak się dzieje , przecież nie oddychasz co godzinę tylko cały czas a organizm odnawia się bez przerwy tylko my przez złe odżywianie , używki brak odtruwania i oczyszczania spowalniamy ten proces szybciej się zużywamy bo nie dbamy o zdrowie i kondycję jak jesteśmy jeszcze młodzi i w miarę zdrowi budzimy się i uświadamiamy sobie że należy zacząć dbać o siebie jak zaczyna nam coś dolegać lub pojawiają się zmarszczki albo zaczynamy chorować .Nie mamy w polskiej naturze dbać o siebie jak jesteśmy młodzi tylko budzimy się jak starość zaczyna nam w oczy zaglądać to że macie problemy z paznokciami to wołanie waszego organizmu o pomoc a myślicie że samą odżywką załatwi się problem to jest tak jakbyście ubrały staruszkę w suknie balową i udawały że jest piękną i młodą księżniczką bo jej stare ciało przykrywa piękny materiał, zastanówcie się nad tym głębiej czy nie mam racji?
arwenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 20:43   #452
arwenes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 110
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Rewelacja!!! Długie

Cytat:
Napisane przez hihi
Arwenes, wyglądasz na NailTekową specjalistkę, w związku z czym zapytam prosto z mostu - po jakim czasie widać wymierne rezultaty działania foundation i IT II? Bo, wybaczcie wszystkie Panie, nie wierzę, że po tygodniu można stwierdzić, że preparat działa REWELACYJNIE na pazury, może on je utrawdzić, trochę poprawić stan, ale nie zdziałać cuda... ale może się mylę i powinnam dać sobie spokój, skoro po tygodniu nie widzę tych cudów niewidów, które tu niektórzy opisują?
Niektóre już po tygodniu widzą rezultat działania odżywki , ale to jest osobnicze i zależy od stopnia zniszczenia płytki zależy co robisz na codzień bo jeśli zmywasz naczynia bez rękawiczek to niszczysz paznokcie detergentami i rozmaczasz je a trzeba pamiętać, że płytka paznokcia wchłania 20 razy więcej wody niż sama waży i np. jak niektóre robiąc sobie manikiur moczą paznokcie w wodzie z mydłem to nic dziwnego że potem odpryskuje im lakier z odżywką bo najnormalniej w świecie paznokieć zaczyna się kurczyć bo woda z mydłem go rozpulchniła , na taki paznokieć jak się położy lakier to jest go za dużo i wszystko odpryskuje. W profesjonalnym manikiurze nie moczy się już paznokci żeby odsunąć skórki czy je wyciąć ( jeśli któraś to jeszcze robi!!!!)
arwenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 21:23   #453
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Rewelacja!!! Długie

Cytat:
Napisane przez arwenes
Niektóre już po tygodniu widzą rezultat działania odżywki , ale to jest osobnicze i zależy od stopnia zniszczenia płytki
No właśnie, interesuje mnie to, jakie te efekty są? Zniszczone paznokcie będą (jak mi się wydaje) króciutkie, ew. rozdwojone, nierówne, z bruzdami itd, więc jakie są te efekty widoczne po tygodniu??? O to mi chodzi, bo może u mnie są, ale ja nie potrafię dostrzec??
Cytat:
Napisane przez arwenes
zależy co robisz na codzień bo jeśli zmywasz naczynia bez rękawiczek to niszczysz paznokcie detergentami i rozmaczasz je a trzeba pamiętać, że płytka paznokcia wchłania 20 razy więcej wody niż sama waży
Myję naczynia, ścieram stoły i myję wszystko w rękawiczkach, ręce mam więc suche, więc jedyne rozmaczanie może następować podczas prycznica, mycia głowy bądź zwykłej codziennie toalety czy mycia rąk, ale tego nie jestem w stanie uniknąc. Jeśli w ten sposób rozmaczam, to będę rozmaczać po ostatnie chwile życia...
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 07:13   #454
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Właśnie zdecydowałam się na zakup NT Quicken! Mam nadzieje,że jeszcze to mi pomoże na odpryskujący lakier, bo jak nie , to przestaje wierzyć w moc "cudownych" odżywek do paznokci o rewelacyjnym działaniu.
Mam już paznokcie twarde, ale co z tego jak i tak ciągle mi ten cholerny lakier odpryskuje
A tak marze,żeby zrobić sobie french i mieć zgłowy manicure na kilka dni-ech marzenia.....
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 09:25   #455
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Catherinne, to dziwne, ze tak Ci te odzywki odpryskują. Na moich paznokciach wszystko trzyma się idealnie przez cały tydzień, a czasem jak mi się nie chce zmywać, to noszę je nawet dłużej i nic nie odpryskuje! No może już pod koniec jakiś "odprysk" się znajdzie, ale to jak np. zachacze czy uderze gdzieś paznokciem.
Może jak skończysz buteleczkę, spróbuj u kogoś innego zakupić...
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 10:03   #456
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Kurcze już naprawde mnie szlag trafia. Maluje cienką warstwe a i tak odpryskuje. Teraz licze na ten quicken-a jak to nie pomoże, to już chyba przestane wierzyć w te "cuda".
Apropos sprzedawcy, to nie wydaje mi się,że to podróbka, bo paznokcie mam bardzo twarde-tylko lakier się na nich nie trzyma-a maluje różnymi lakierami-także to nie jest wina firmy lakieru, a po prostu ta odżywka nie zabezpiecza lakieru przed odpryskiwaniem
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 19:47   #457
dtmb1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

hejka wszytskim pazurkomaniaczkom qrcze widze że większość chwali tą odżywke a ja niestety nawet nie orientuje się gdzie ją można kupić i za ile...bardzo bym prosiła o wiad na ten temat...pozdrawiam!!:cmok :
dtmb1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-18, 19:54   #458
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez dtmb1985
hejka wszytskim pazurkomaniaczkom qrcze widze że większość chwali tą odżywke a ja niestety nawet nie orientuje się gdzie ją można kupić i za ile...bardzo bym prosiła o wiad na ten temat...pozdrawiam!!:cmok :
dtmb, wejdz na allegro i wpisz w dziale "zdrowie i uroda" "nail tek"-ceny tej odzywki na allegro sa 50%nizsze niz w salonie kosmetycznym.
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 07:46   #459
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Wczoraj dostałam tą quicken i pierwsze co, to zrobiłam french-ciekawa jestem jak długo wytrzyma.
A i jeszcze jedno, jak pomaluje paznokcie tylko foundation i na to 2 warstwy ciemnego, to się trzyma i nie odpryskuje, natomiast jak nałoże na to 1 warstwe intensive-to złazi płatami-dziwne, bo Wy wszystkie nie narzekacie, więc sama nie wiem, co ja robie źle.
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 10:32   #460
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Question Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Oj czytam te wasze wypowiedzi i az sie skusilam i zamowilam na allegro dwie odzywki Nail Teka...Tym bardziej jest mi przykro ze wlasnie zalozylam tipsy (ktore do najpiekniejszych nie naleza) a w tym czasie (kilka miesiecy do slubu) moglabym dbac o moje naturalne paznokietki i je wykurowac na ten wazny dzien....A moze zdaza mi odrosnac do slubu (dokladnie 4 miesiace i tydzien mi zostaly...) A moze juz zawczasu malowalabym odzywka te odrosty paznokci??? i bylyby juz odzywione jak rosna?? Czy moge tak zrobic? Czy to pomoze?
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 10:59   #461
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez celka2000
Oj czytam te wasze wypowiedzi i az sie skusilam i zamowilam na allegro dwie odzywki Nail Teka...Tym bardziej jest mi przykro ze wlasnie zalozylam tipsy (ktore do najpiekniejszych nie naleza) a w tym czasie (kilka miesiecy do slubu) moglabym dbac o moje naturalne paznokietki i je wykurowac na ten wazny dzien....A moze zdaza mi odrosnac do slubu (dokladnie 4 miesiace i tydzien mi zostaly...) A moze juz zawczasu malowalabym odzywka te odrosty paznokci??? i bylyby juz odzywione jak rosna?? Czy moge tak zrobic? Czy to pomoze?
Ja tak robię, zrezygnowałam z paznokci żelowych, ale żel usunęłam tylko z trzech, bo popękał, reszta spokojnie sobie odrasta. Odżywkę nakładam na wszystkie paznokcie i czekam na efekty. Myślę, że to ma sens, jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić.
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-20, 12:35   #462
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez adzia2
Ja tak robię, zrezygnowałam z paznokci żelowych, ale żel usunęłam tylko z trzech, bo popękał, reszta spokojnie sobie odrasta. Odżywkę nakładam na wszystkie paznokcie i czekam na efekty. Myślę, że to ma sens, jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić.
A wiec nakladasz odzywke rowniez na tipsy (no i to co odrasta)? Ja tez tak bede robic mam nadzieje ze nie zaszkodzi A korzystasz z obu odzywek? Bo sie tak zastanawiam czy jest sens tyle warstw nakladac jak sie ma tipsy??? Bo niby jak to moze pomoc? Chyba ze masz na mysli tylko "odrosty"
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 21:25   #463
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

[QUOTE=arwenes]Preparat mineralny nazywa się Nature Min jest produkcji amerykańskiej (Forever Living Products) mam je w ciągłej sprzedaży bo jest najlepszy na rynku pochodzi ze złóż montmorylonitu i jest starszy od dolomitu w idealnie ułożonym procentowym składzie tak jak potrzebuje nasz organizm 180 tabletek kosztuje 73 zł i bierze się średnio 2-4 tabl dziennie więc wystarcza na długo jeśli masz stresującą pracę to jest to ideał na stres , poza tym świetnie działa na włosy i skórę .


A gdzie to cudo można kupić? Czy aby tylko w salonach? Czy może w aptece?
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 11:43   #464
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

NT Intensive II powoduje u mnie żółcenie paznokci. Gdy nakładam go na sam paznokieć bezpośrednio. Tak robi już druga buteleczka (były z różnych źródeł). Gdy nakładałam na Foundation II nie barwiła, dopiero jak położyłam ją samą na paznokieć, to po kilku dniach mam zażółcenia!
Czy też to zauważyłyście, czy to tylko u mnie??


Mamz, widziałam w jakimś sklepiku internetowym za ok 80zł
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 11:59   #465
Fatsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 24
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez naila
NT Intensive II powoduje u mnie żółcenie paznokci.
U mnie podobnie. Nie jest to jakas wielka zmiana jednak paznokcie maja troche inny kolor niz przed stosowaniem nail tek'a.
Widzac jednak efekty zupelnie nie zaluje tym bardziej ze juz moge pomyslec o pomalowaniu paznokci lakierem
Fatsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 17:38   #466
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dzięki naila, w takim razie poszperam gdzieś w sieci i może coś znajde
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 18:21   #467
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez naila
NT Intensive II powoduje u mnie żółcenie paznokci. Gdy nakładam go na sam paznokieć bezpośrednio. Tak robi już druga buteleczka (były z różnych źródeł). Gdy nakładałam na Foundation II nie barwiła, dopiero jak położyłam ją samą na paznokieć, to po kilku dniach mam zażółcenia!
Czy też to zauważyłyście, czy to tylko u mnie??


Mamz, widziałam w jakimś sklepiku internetowym za ok 80zł
U mnie wlasnie NT, zarowno Intensive Teraphy, jak i Foundation powoduja ladne wybielenie koncowek paznokci, a cale maja ladny, rozowy-zdrowy kolor
Dziwne, ze u Ciebie powoduje zoltkiecie... moze to wina zmywacza do paznokci, nie uzywasz przypadkiem z acetonem? choc tak czy tak nie powinno sie nic dziac...
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 08:18   #468
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Widze,że wątek odwiedza już coraz mniej osób, a to chyba znaczy,że jesteście zadowolone-to dobrze
Ja również jestem zadowolona,a zwłaszcza z ostatniego zakupu-ten quicken to był strzał w dziesiątke. Wreszcie lakier mi nie odpryskuje i moge go "nosić" aż mi się znudzi
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 08:39   #469
Dominique_
Raczkowanie
 
Avatar Dominique_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 45
GG do Dominique_
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

A ja zmaówiłam sobie po przeczytanoiu tego długiego postu Nail Tek Foundation II na allegro za 29,90, niska cena, nie? Czekam na paczkę i mam nadzieję że wszystko z nim będzie ok no i efekty powinny byc, czekam na to jak na zmiłowanie !
Dominique_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-26, 10:02   #470
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez catherinne24
Widze,że wątek odwiedza już coraz mniej osób, a to chyba znaczy,że jesteście zadowolone-to dobrze
Ja również jestem zadowolona,a zwłaszcza z ostatniego zakupu-ten quicken to był strzał w dziesiątke. Wreszcie lakier mi nie odpryskuje i moge go "nosić" aż mi się znudzi
Jestem zadowolona i to bardzo I ciągle jestem w szoku jak patrzę na swoje paznokcie Nigdy takich nie miałam. Mogę teraz nosić np. ciemny bordowy lakier, na który wcześniej nie mogłam sobie pozwolić bo jak wiadomo na takich ciemnych widać każdą niedoskonałość paznokcia, no i każdy odprysk. Teraz jednak bez odprysku trzyma mi się taki bordo z tydzień
Jeśli ktoś by chciał to mogę umieścić zdjęcie swoich pazurków, aby zobaczyć ja wyglądają po kuracji Nail Tekiem
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 13:35   #471
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja też mam teraz bordo
Pochwal się pazurkami-chce je zobaczyć-jak moje podrosną, to też się pochwale
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 17:25   #472
arwenes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 110
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Madlaine
a co możesz powiedziec o FOAMING SKIN POLISH ? warto kupić ?
Foaming Skin Polish to peeling do całego ciała jest na bazie soli morskiej , alg, rozmarynu, miodu, eukaliptusa, bazylii, i mięty pieprzowej stosowany zwłaszcza do rąk aie na całe ciało też się jak najbardziej nadaje oprócz twarzy , świetnie nawilża , mineralizuje skórę , oczyszcza , działa p/bakteryjnie , łagodzi podrażninia , wzmacnia naczynia krwionośne, rozjaśnia skórę i przebarwienia zabezpiecza skórę przed utratą wody jest bardzo fajny polecam
arwenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 17:35   #473
arwenes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 110
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez arwenes
Preparat mineralny nazywa się Nature Min jest produkcji amerykańskiej (Forever Living Products) mam je w ciągłej sprzedaży bo jest najlepszy na rynku pochodzi ze złóż montmorylonitu i jest starszy od dolomitu w idealnie ułożonym procentowym składzie tak jak potrzebuje nasz organizm 180 tabletek kosztuje 73 zł i bierze się średnio 2-4 tabl dziennie więc wystarcza na długo jeśli masz stresującą pracę to jest to ideał na stres , poza tym świetnie działa na włosy i skórę .


A gdzie to cudo można kupić? Czy aby tylko w salonach? Czy może w aptece?
Nature Min 180 tabletek kosztuje 73 zł to jest chelat to znaczy że wchłania się w 80% a to dużo i działa no i jest naturalny w aptekach są minerały ale sztuczne i działają w niewielkim procencie a to używam od 3 lat i jest super! przy okazji korzystają z tego włosy , skóra i cały organizm działa także tonizująco na układ nerwowy to chyba dużo

reklama na forum jest płatna! Prosze nie reklamować swojego gabinetu w taki sposób
Dolly

Edytowane przez Dolly
Czas edycji: 2006-01-26 o 18:19
arwenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 20:53   #474
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez catherinne24
Ja też mam teraz bordo
Pochwal się pazurkami-chce je zobaczyć-jak moje podrosną, to też się pochwale
Oto one
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0183v.JPG (117,0 KB, 197 załadowań)
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 07:36   #475
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Wow piękne!!! Ja jeszcze takich długich nie mam, ale jak mi podrosną, to też się pochwale
A teraz przyznaj się co to za kolorek lakieru ? Bardzo mi się podoba!
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 07:51   #476
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez catherinne24
Wow piękne!!! Ja jeszcze takich długich nie mam, ale jak mi podrosną, to też się pochwale
A teraz przyznaj się co to za kolorek lakieru ? Bardzo mi się podoba!
Dziekuję

A lakier to z tych zwykłych, firma Lovely Kupiłam na próbę specjalnie z tych tańszych bo nigdy nie nosiłam takich ciemnych i nie wiedziałam jak to wyjdzie. No a wyszło całkiem fajnie, a lakier też jak narazie świetnie się sprawuje Nie gęstnieje i ma fajny pędzelek, którym dobrze się maluje
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 07:59   #477
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

WOW, magrestm ale masz cudowne paznokcie jestem pelna podziwu masz ksztalt,ktory sama chcialabym miec,no i dlugosc jest w sam raz gratuluje
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 13:34   #478
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez młodaa
U mnie wlasnie NT, zarowno Intensive Teraphy, jak i Foundation powoduja ladne wybielenie koncowek paznokci, a cale maja ladny, rozowy-zdrowy kolor
Dziwne, ze u Ciebie powoduje zoltkiecie... moze to wina zmywacza do paznokci, nie uzywasz przypadkiem z acetonem? choc tak czy tak nie powinno sie nic dziac...
Końcówki są białe, tak jak mówisz - po obu tych odżywkach, ale jak się je zmyje, to paznokieć jest żółtawy. Nie używam zmywacza z acetonem - to bezacetonowy zmywacz Inglota, bardzo dobry zresztą.
Heh i ma żółty kolor! Ale to nie od zmywacza, bo jak nie stosowałam odżywki, a zmywacz tak, to zażółcenie schodziło razem z paznokciem...

magrest, piękne paznokcie!!
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 16:39   #479
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Czy któras z Was kupowala NT foundation u Rafnails, czy te odżywki sa oryginalne?
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 19:29   #480
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
WOW, magrestm ale masz cudowne paznokcie jestem pelna podziwu masz ksztalt,ktory sama chcialabym miec,no i dlugosc jest w sam raz gratuluje
Cytat:
Napisane przez naila
magrest, piękne paznokcie!!
Dziękuję
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.