Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-29, 09:09   #121
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Zuzia i Kasia - słuchajcie Cloche, ona dobrze radzi, to mądra Kobieta jest (chociaż to trochę dziwne,że taka młoda a taka mądra
Najgorsze, co można zrobić, to dać facetowi do zrozumienia,że się umiera bez niego a najlepsze, to tak zająć się sobą,żeby on do końca życia pluł se w brodę,że stracił taką fajną babkę....

A poza tym nie siedźcie same, umówcież się jakoś i siedźcie razem obowiązkowo z wizazem
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 09:25   #122
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Kakulinka, Zuźka - co jest?!
Mam dla Was propozycję - na mnie to dzialało!
Spotykacie sie we dwie, zapraszacie na imprezę dobre winko i obie się żalicie, płaczecie sobie w rękaw, wyrzucacie z siebie to co Was boli. A potem.............znaczy któregos następnego dnia.......Wystroić sie, walnąć cudny makijaż, uśmiech na twarz i wybrać sie we dwie do najlepszej kawiarni na wielkie ciacho a potem polatac po sklepach z kosmetykami naturalnymi , skoczyć do kina na komedie albo nakupowac dobrego żarcia i brać się za wspolne gotowanie obiadku u którejś z Was przy skocznej muzyce w tle!
Powiem Wam, że siedzenie i rozmyslanie to naprawde najgorsze co możecie sobie teraz zrobić - dokładnie tak jak pisza dziewczyny! Musicie zająć sie czyms przyjemnym, chociaz na trochę zapomnieć o tym co Was boli, bo tylko w taki sposób będzie mogły spojrzeć na te wydarzenia z odpowiedniej perspektywy. Wciąż mysląc o tym samym tylko sie nakręcacie coraz gorzej.....
A potem pakowac manatki, kupowac bilet do wawy i 24 lutego widzimy sie na targach!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 10:28   #123
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Ja wiem, że łatwo powiedzieć trudniej zrobić, ale głowa do góry dziewczyny. Jesteście młode, piękne i inteligentne. Nie przejmować się tymi którzy tego nie doceniają. I tak jak dziewczyny pisały umówcie się.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 10:31   #124
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
[SIZE=2][FONT=Verdana]kasik i zuzia - umowcie sie na piwko albo herbatke lepiej, zdrowiej bedzie... i wyjdziecie do ludzi to taki przemily przypadek, ze obie w krakowie siedzicie przemyslcie to

taki troche paradoks... trzeba facetowi dac do zrozumienia, ze nie jest nam potrzebny, ale jednoczesnie ma on miec wrazenie, ze nas uszczesliwia... trudne ale czasem wychodzi (raczej z przypadku - glownie, jak nam niezbyt zalezy...)
To jak Zuzia masz tyko ochotę to ja jestem jak najbardziej otwarta, zresztą już chyba wspominałam kiedyś...
Ja ten paradoks to powinnam sobie dużymi literami na widoku powiesić, bo to powinno do mnie dotrzeć do najbardziej odległych zakamarków mojego mózgu. U nas to zawiodło. Ex był mi potrzebny do wszystkiego, ale wiedział że mnie nie uszczęśliwia. Wiedział co lubię i czym sprawia mi frajdę a jednak tak ciężko było mu to robić, siedzenie przed komputerem było przyjemniejsze.


Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
To Wy już mieliście ślub zaplanowany?
Tak Miał być w czerwcu br. ale jak założyłam aparat na zęby to doszliśmy do wniosku że rok poczekamy, żebym była piękna na zdjęciach... 22.06.2013
Najpierw myślałam ze jak byśmy nic nie zmieniali to na pół roku było by wszystko ustalone i zapłacone i raczej by się nie rozmyślił, a teraz myślę że lepiej ze się rozpadło teraz a nie po ślubie, bo szczęśliwsza wcale bym nie była a wtedy rozczarowanie i gorycz znacznie większa.


Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Zuzia,Kakulinka ja dopiero załapałam,że wy jesteście z jednego miastaPo co macie jedna z drugą samotnie w domu siedzieć?Skoro możecie razem gdzieś wyskoczyćUpić się i pośmiać z tych facetów
Trzymam za was kciuki dziewczynki
No ładnie, do picia nas namawiają
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 10:37   #125
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
To jak Zuzia masz tyko ochotę to ja jestem jak najbardziej otwarta, zresztą już chyba wspominałam kiedyś...
Ja ten paradoks to powinnam sobie dużymi literami na widoku powiesić, bo to powinno do mnie dotrzeć do najbardziej odległych zakamarków mojego mózgu. U nas to zawiodło. Ex był mi potrzebny do wszystkiego, ale wiedział że mnie nie uszczęśliwia. Wiedział co lubię i czym sprawia mi frajdę a jednak tak ciężko było mu to robić, siedzenie przed komputerem było przyjemniejsze.



Tak Miał być w czerwcu br. ale jak założyłam aparat na zęby to doszliśmy do wniosku że rok poczekamy, żebym była piękna na zdjęciach... 22.06.2013
Najpierw myślałam ze jak byśmy nic nie zmieniali to na pół roku było by wszystko ustalone i zapłacone i raczej by się nie rozmyślił, a teraz myślę że lepiej ze się rozpadło teraz a nie po ślubie, bo szczęśliwsza wcale bym nie była a wtedy rozczarowanie i gorycz znacznie większa.



No ładnie, do picia nas namawiają
tak własni by było!
Bo picie to stary, może nienajzdrowszy, ale skuteczny sposób czas sięgnąć po sprawdzone metody topienia smutków!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 10:45   #126
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

kakulcia, czyli chlop nieodpowiedni byl takie troche przypadki: aparacik, przelozony slub, potem dziunia... ale juz niedlugo nawet nie bedziesz musiala sobie wmawiac, ze dobrze sie stalo. bedziesz o tym przekonana

i to nie tak, ze namawiamy was do picia! chociaz... w sumie to owszem, namawiamy brak alkoholu to zadne rozwiazanie - a plakanie sobie w rekaw przy butelce wina jest suuuuuper
bedziecie sie przescigac w wyznaniach, ktora to ma gorzej, ktora zostala bardziej upokorzona itd moze byc zalosnie, ale na drugi dzien poczujecie sie lepiej i bedziecie sie przescigac w kategorii "czyj ex byl bardziej beznadziejny"!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 10:46   #127
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
To jak Zuzia masz tyko ochotę to ja jestem jak najbardziej otwarta, zresztą już chyba wspominałam kiedyś...
Ja ten paradoks to powinnam sobie dużymi literami na widoku powiesić, bo to powinno do mnie dotrzeć do najbardziej odległych zakamarków mojego mózgu. U nas to zawiodło. Ex był mi potrzebny do wszystkiego, ale wiedział że mnie nie uszczęśliwia. Wiedział co lubię i czym sprawia mi frajdę a jednak tak ciężko było mu to robić, siedzenie przed komputerem było przyjemniejsze.



Tu masz odpowiedz jeśli najdą Cię wspomnienia i wątpliwości...Po co nam ktoś kogo tak mało interesujemy i obchodzimy?Kij mu w...wiesz gdzie
Jezu a ja nawet w szkole muszę zajrzeć na wizaż,no muszę!!!
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 10:53   #128
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

hej dziewczynki
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 11:00   #129
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Tu masz odpowiedz jeśli najdą Cię wspomnienia i wątpliwości...Po co nam ktoś kogo tak mało interesujemy i obchodzimy?Kij mu w...wiesz gdzie
Jezu a ja nawet w szkole muszę zajrzeć na wizaż,no muszę!!!
Zgadzam się z Anią !!!

Aniu jak tam nowe trendy w środowisku tipsiarskim? Masz jakieś ważne wieści?
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
hej dziewczynki
Witaj Ranko Jak samopoczucie?
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 11:12   #130
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

moje bardzo dobrze - dziekuje
ale postanowilam ze od marca musze zaczac zrzucac brzuch po ciazy no i chce tez zalozyc aparat na zeby mimo ze mam 34 lata ale podobnoz mozna?

niestety kazdy stomatolog mi to mowi ze powinnam bo zeby sa stłoczone :/

a u Was jak tam?
mam nadzieje ze optymistyczne nastroje?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 11:17   #131
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
moje bardzo dobrze - dziekuje
ale postanowilam ze od marca musze zaczac zrzucac brzuch po ciazy no i chce tez zalozyc aparat na zeby mimo ze mam 34 lata ale podobnoz mozna?

niestety kazdy stomatolog mi to mowi ze powinnam bo zeby sa stłoczone :/

a u Was jak tam?
mam nadzieje ze optymistyczne nastroje?
Ranko dobry ortodonta bez problemu założy Ci aparat i będziesz miała piękne ząbki A na brzuch polecam masaże szorstką szczotką, błotka i zimna wodę Ja jeszcze nie mam dzieci ale ujędrniam się zapobiegawczo i może oliwka /olejek z alterry?
Ja dzisiaj bardzo optymistycznie piję kawę z pianką
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 11:20   #132
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

mi bardzo dobrze... niczym kawal miesa najpierw polezalam w wannie z olejem i sola - zamacerowalam sie... w tym czasie w piecu robil sie sernik i sobie go wlasnie spozywam
tez bym musiala sie za brzuch wziac, chociaz w ciazy nie bylam, ale to moze jutro...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 11:23   #133
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Anią !!!

Aniu jak tam nowe trendy w środowisku tipsiarskim? Masz jakieś ważne wieści?

Witaj Ranko Jak samopoczucie?
Pózniej wam napiszę jaki dzisiaj jest lansikOd rana gębe mam od ucha do ucha
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
moje bardzo dobrze - dziekuje
ale postanowilam ze od marca musze zaczac zrzucac brzuch po ciazy no i chce tez zalozyc aparat na zeby mimo ze mam 34 lata ale podobnoz mozna?

niestety kazdy stomatolog mi to mowi ze powinnam bo zeby sa stłoczone :/

a u Was jak tam?
mam nadzieje ze optymistyczne nastroje?
Pewnie,że możeszPóki masz swoje zęby to możesz.Ja też mam krzywe górne 3,niby powinnam założyć aparat,ale każdy na czele z tż krzyczą,że jak będę je miała proste to mój uśmiech straci cały urokI tak mi schodzi,bo kiedyś w szkole miałam kompleksy przez te głupie 3,a teraz w ogóle mi nie przeszkadzają.
No,ale do tap madl by mnie nie przyjeli.Tam trza mieć zęby jak linijka
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2012-01-29 o 11:25
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 11:23   #134
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

tzn za brzuch sie jutro wezme! nie za ciaze! chce byc jeszcze przed ciaza w dobrej formie, zebym miala do czego wracac
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 11:24   #135
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
mi bardzo dobrze... niczym kawal miesa najpierw polezalam w wannie z olejem i sola - zamacerowalam sie... w tym czasie w piecu robil sie sernik i sobie go wlasnie spozywam
tez bym musiala sie za brzuch wziac, chociaz w ciazy nie bylam, ale to moze jutro...
No pewnie jutro możesz już być w ciąży
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 11:25   #136
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Pózniej wam napiszę jaki dzisiaj jest lansikOd rana gębe mam od ucha do ucha

Pewnie,że możeszPóki masz swoje zęby to możesz.Ja też mam krzywe górne 3,niby powinnam założyć aparat,ale każdy na czele z tż krzyczą,że jak będę je miała proste to mój uśmiech straci cały urokI tak mi schodzi,bo kiedyś w szkole miałam kompleksy przez te głupie 3,a teraz w ogóle mi nie przeszkadzają.
No,ale to tap madl by mnie nie przyjeli.Tam trza mieć zęby jak linijka
Czekamy, czekamy

Phi Ty już jesteś tap madl, widziałam

Martusia a jaki serniczek wcinasz?
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 11:25   #137
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

no wlasnie - to podstawa - dobra forma jeszcze przed ciaza. ja jakos nie zadbalam chyba
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 11:35   #138
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

tap madl Aniu, przyjeliby, przyjeli tylko ty nie masz potrzeby tam lazic. no i nie daliby rady zrobic z ciebie lalke

gajeneczko, sernik taki szybki z pokruszonych herbatnikow i masla robimy spod, na to masa serowa: 500 g chudego twarogowego sera (takiego juz rozrobionego, w niemczech i tak nie ma innego ), 400 g serka kanapkowego naturalnego (to taki lekko slonawy w smaku... typu philadelphia - chyba jest toto w polsce?), 3 jajca, 120 g cukru, cukier waniliowy - wymieszac i na spod herbatnikowy (ktory mozna zrumienic pare minut w piecu przed wylozeniem sera) - na 40 minut do pieca na 170°C hotove!
ja na wierzch daje duuuzo malin i galaretke, a jak chce na szybko i nie mam czasu na zabawy w galaretki, to malinki i z soku malinowego cos w rodzaju kisielu - taki sos... i na cieplo wtedy
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 11:37   #139
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
tap madl Aniu, przyjeliby, przyjeli tylko ty nie masz potrzeby tam lazic. no i nie daliby rady zrobic z ciebie lalke

gajeneczko, sernik taki szybki z pokruszonych herbatnikow i masla robimy spod, na to masa serowa: 500 g chudego twarogowego sera (takiego juz rozrobionego, w niemczech i tak nie ma innego ), 400 g serka kanapkowego naturalnego (to taki lekko slonawy w smaku... typu philadelphia - chyba jest toto w polsce?), 3 jajca, 120 g cukru, cukier waniliowy - wymieszac i na spod herbatnikowy (ktory mozna zrumienic pare minut w piecu przed wylozeniem sera) - na 40 minut do pieca na 170°C hotove!
ja na wierzch daje duuuzo malin i galaretke, a jak chce na szybko i nie mam czasu na zabawy w galaretki, to malinki i z soku malinowego cos w rodzaju kisielu - taki sos... i na cieplo wtedy
Closzku chyba hotlove w tym przypadku!
Brzmi genialnie!
A w Pl jest philadelphia- robię z nim sush to wiem Tzn.. pomagam robić mężowi Ja mam w planach panna cotte i sos truskawkowy z mrożonych truskawek
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 11:48   #140
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Closzku chyba hotlove w tym przypadku!
Brzmi genialnie!
A w Pl jest philadelphia- robię z nim sush to wiem Tzn.. pomagam robić mężowi Ja mam w planach panna cotte i sos truskawkowy z mrożonych truskawek
ooo, pana kota nigdy nie robilam sama, bo moja kumpela robi to tak dobrze, ze moge u niej sie najesc ale predzej czy pozniej bede musiala sprobowac...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 12:32   #141
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
tzn za brzuch sie jutro wezme! nie za ciaze! chce byc jeszcze przed ciaza w dobrej formie, zebym miala do czego wracac
ja myslę, że da sie te dwie rzeczy połączyć
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 13:09   #142
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
tap madl Aniu, przyjeliby, przyjeli tylko ty nie masz potrzeby tam lazic. no i nie daliby rady zrobic z ciebie lalke

gajeneczko, sernik taki szybki z pokruszonych herbatnikow i masla robimy spod, na to masa serowa: 500 g chudego twarogowego sera (takiego juz rozrobionego, w niemczech i tak nie ma innego ), 400 g serka kanapkowego naturalnego (to taki lekko slonawy w smaku... typu philadelphia - chyba jest toto w polsce?), 3 jajca, 120 g cukru, cukier waniliowy - wymieszac i na spod herbatnikowy (ktory mozna zrumienic pare minut w piecu przed wylozeniem sera) - na 40 minut do pieca na 170°C hotove!
ja na wierzch daje duuuzo malin i galaretke, a jak chce na szybko i nie mam czasu na zabawy w galaretki, to malinki i z soku malinowego cos w rodzaju kisielu - taki sos... i na cieplo wtedy
Pyszności! Aż ślinka cieknie! Kocham serniki, ale jeszcze nigdy nie robiłam, boje się, ze nie wyjdzie za pierwszym razem i już nigdy nie spróbuję.
A bo ja taka jestem wariatka, albo coś umiem od pierwszego razu albo wcale
Ania, a co Ty studiujesz? Masz małe dziecko i jeszcze chce Ci się studiować w weekendy? Szacun!
Kakulinka, jak tam nowy domek?
Zuzia, jak dziś się czujesz?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 13:22   #143
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja myslę, że da sie te dwie rzeczy połączyć
moj malz nie mialby nic przeciwko... ale ja nie chce sama w ciazy chodzic w ogole mam stracha, ze bede sama w domu siedziec... a mnie zawsze do ludzi ciagnie... echhh

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Justyna, ale ten sernik jest banalnie prosty! mozesz smialo probowac
znalazlam ten przepis, bo serniki bardzo lubie, ale w niemczech nie ma normalnego twarogu... i te polskie przepisy nie do konca sie sprawdzaly.
juz nie wspomne, ze malo cukru, nie ma nic maki (no, w herbatnikach jest), a pelno bialego sera - wiec duzo bialka tak sobie tlumacze...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 13:27   #144
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
moj malz nie mialby nic przeciwko... ale ja nie chce sama w ciazy chodzic w ogole mam stracha, ze bede sama w domu siedziec... a mnie zawsze do ludzi ciagnie... echhh

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Justyna, ale ten sernik jest banalnie prosty! mozesz smialo probowac
znalazlam ten przepis, bo serniki bardzo lubie, ale w niemczech nie ma normalnego twarogu... i te polskie przepisy nie do konca sie sprawdzaly.
juz nie wspomne, ze malo cukru, nie ma nic maki (no, w herbatnikach jest), a pelno bialego sera - wiec duzo bialka tak sobie tlumacze...
Niech mąż też nosi ogromny brzuch, a co
Jak będziesz w ciąży, to na pewno każdy będzie chciał przychodzić do Ciebie i Cię doglądać, nie martw się

Zapiszę sobie ten przepis Jak uda mi się kiedyś zrobić to dam znać.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 14:34   #145
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Ja ten paradoks to powinnam sobie dużymi literami na widoku powiesić, bo to powinno do mnie dotrzeć do najbardziej odległych zakamarków mojego mózgu. U nas to zawiodło. Ex był mi potrzebny do wszystkiego, ale wiedział że mnie nie uszczęśliwia. Wiedział co lubię i czym sprawia mi frajdę a jednak tak ciężko było mu to robić, siedzenie przed komputerem było przyjemniejsze.

Tak Miał być w czerwcu br. ale jak założyłam aparat na zęby to doszliśmy do wniosku że rok poczekamy, żebym była piękna na zdjęciach... 22.06.2013
Najpierw myślałam ze jak byśmy nic nie zmieniali to na pół roku było by wszystko ustalone i zapłacone i raczej by się nie rozmyślił, a teraz myślę że lepiej ze się rozpadło teraz a nie po ślubie, bo szczęśliwsza wcale bym nie była a wtedy rozczarowanie i gorycz znacznie większa.
wybacz, że to powiem ale chyba się powinnaś cieszyć, że ten związek się rozpadł. na co Ci mąż który nie potrafi się o Ciebie zatroszczyć a tylko siedzi przed monitorem. Zobaczysz znajdziesz jeszcze faceta z którym będziesz góry przenosić.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kakulinka, Zuźka - co jest?!
Mam dla Was propozycję - na mnie to dzialało!
Spotykacie sie we dwie, zapraszacie na imprezę dobre winko i obie się żalicie, płaczecie sobie w rękaw, wyrzucacie z siebie to co Was boli. A potem.............znaczy któregos następnego dnia.......Wystroić sie, walnąć cudny makijaż, uśmiech na twarz i wybrać sie we dwie do najlepszej kawiarni na wielkie ciacho a potem polatac po sklepach z kosmetykami naturalnymi , skoczyć do kina na komedie albo nakupowac dobrego żarcia i brać się za wspolne gotowanie obiadku u którejś z Was przy skocznej muzyce w tle!
Powiem Wam, że siedzenie i rozmyslanie to naprawde najgorsze co możecie sobie teraz zrobić - dokładnie tak jak pisza dziewczyny! Musicie zająć sie czyms przyjemnym, chociaz na trochę zapomnieć o tym co Was boli, bo tylko w taki sposób będzie mogły spojrzeć na te wydarzenia z odpowiedniej perspektywy. Wciąż mysląc o tym samym tylko sie nakręcacie coraz gorzej.....
A potem pakowac manatki, kupowac bilet do wawy i 24 lutego widzimy sie na targach!
no właśnie! a jak będzie Wam dalej razem za smutno, to ja tu zaraz zbiorę warszawską ekipę i wpadamy do Krakowa oj lubię Kraków, choć byłam tam tylko raz... no i widzimy się na targach wiecie w sekrecie Wam powiem, że Anula jest bardzo gościnna i zadeklarowała się kiedyś przenocować wszystkie wizażanki, które tylko zechcą przyjechać. no a na śniadanie podaje szampony z ekspresu

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Jezu a ja nawet w szkole muszę zajrzeć na wizaż,no muszę!!!
no ja od dwóch dni nic innego nie robię jak tylko zaglądam na wizaż, oj skończy się niedługo to dobre, jak będę chodzić na zajęcia od 8 do 20

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość

niestety kazdy stomatolog mi to mowi ze powinnam bo zeby sa stłoczone :/
ja mam tyłozgryz i boję się że w moim wieku to tylko operacyjnie. no ale zrobiłam pierwszy krok i zapisałam się do dentysty co by zrobić coś z moimi skruszonymi dwójkami, potem pomyślę o ortodoncie.
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 15:35   #146
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

jestem dumna, cały dzień się nie odezwałam (aaa, w momencie kiedy to pisałam, odezwał się na FB, z pytaniem, czy wszystko u mnie ok. i on o to pyta?!). ale ciężko okroopnie. rozmawiałam z Mamą o tej sytuacji i powiedziała, że nie ma co się narzucać. przeprosiłam za wszystko, co było z mojej strony złe, zaproponowałam, żebyśmy spróbowali naprawić wszystko, a skoro on musi odpocząć, to jego sprawa. poza tym ja zawsze wybaczałam, a on nie potrafi.
tylko co ja poradzę, że zależy mi na nim i dlatego tak trudno to wszystko wytrzymać...

ranka, ja od 2miesięcy mam łuk na górze, a od około 2tygodni dół pomimo, że pół życia prostowałam zęby aparatem ruchomym i tak się dziady ostatnio mocno pokrzywiły. średnio się sobie podobam, nie lubię się w nim uśmiechać, ale pocieszam się, że kiedyś będę miała piękny uśmiech :P
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 16:23   #147
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Zetuzetia, ja tez nosilam ruchomy ale na nic sie to nie zdalo
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 16:31   #148
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ania, a co Ty studiujesz? Masz małe dziecko i jeszcze chce Ci się studiować w weekendy? Szacun!
Kakulinka, jak tam nowy domek?
Zuzia, jak dziś się czujesz?
A co ja mogę studiować?No przecież,że kosmetologie
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
no ja od dwóch dni nic innego nie robię jak tylko zaglądam na wizaż, oj skończy się niedługo to dobre, jak będę chodzić na zajęcia od 8 do 20

.
Eee to tylko na dobre wyjdzieMniej pokus
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
jestem dumna, cały dzień się nie odezwałam (aaa, w momencie kiedy to pisałam, odezwał się na FB, z pytaniem, czy wszystko u mnie ok. i on o to pyta?!). ale ciężko okroopnie. rozmawiałam z Mamą o tej sytuacji i powiedziała, że nie ma co się narzucać. przeprosiłam za wszystko, co było z mojej strony złe, zaproponowałam, żebyśmy spróbowali naprawić wszystko, a skoro on musi odpocząć, to jego sprawa. poza tym ja zawsze wybaczałam, a on nie potrafi.
tylko co ja poradzę, że zależy mi na nim i dlatego tak trudno to wszystko wytrzymać...

ranka, ja od 2miesięcy mam łuk na górze, a od około 2tygodni dół pomimo, że pół życia prostowałam zęby aparatem ruchomym i tak się dziady ostatnio mocno pokrzywiły. średnio się sobie podobam, nie lubię się w nim uśmiechać, ale pocieszam się, że kiedyś będę miała piękny uśmiech :P
I dobrzeDaj mu zatęsknić...

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Czekamy, czekamy

Phi Ty już jesteś tap madl, widziałam

Martusia a jaki serniczek wcinasz?
Kochana Gayenka
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 16:34   #149
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
no właśnie! A jak będzie wam dalej razem za smutno, to ja tu zaraz zbiorę warszawską ekipę i wpadamy do krakowa Oj lubię kraków, choć byłam tam tylko raz... No i widzimy się na targach wiecie w sekrecie wam powiem, że anula jest bardzo gościnna i zadeklarowała się kiedyś przenocować wszystkie wizażanki, które tylko zechcą przyjechać. No a na śniadanie podaje szampony z ekspresu
.
:d :d
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-01-29 o 16:36
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 16:43   #150
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

ranka, mnie ruchome niby wyprostowały (chciałam napisać włosy ) zęby, ale ostatnio mi się mocno stłoczyły i pokrzywiły na nowo :/ ortodontka powiedziała, że ruchomy nic już nie pomoże i skończyłam z drutami

właśnie szykuję babski wieczór z grzanym winem w roli głównej zaraz przyjaciółka przyjdzie.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.