Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-05-17, 19:07   #421
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Smile Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

Ja mam kolczyk od 2 lat. Jestem alergiczka, ale po przekłuciu nie miałam z tym żadnego problemu, a jestem uczulona na metale. Kolczyk jest ze stali chirurgicznej więc wszystko jest ok. A jeśli chodzi o gojenie się to słyszałam, że pępek po przekłuciu goi się pół roku i rzeczywiście u mnie tyle to trwało.

pozdrawiam
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-17, 19:13   #422
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Smile Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

na 18 urodziny na zlosc rodzicom podjelm decyzje o kolczyku! poszlam do znajomego ktory robil to za kase u siebie w domu.żaluje tego do dzis sama dziurke robil zwykla igla na zywca i dezynfekowal spirytusem!!!!!!!!żeznia to malo powiedziane ...gdy bylo juz po wszystkim tak mnie bolalo ze chodzic nie moglam 3 dni potem kolczyk mi wypadl w nocy!!i caly bol na marne zaropialo mi wszystko i musiala bym znowu sie odwazyc na wizyte u ""specjalisty""!do dzisiejszego dnia sie niezdecydowalam......:ehe m:
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-17, 20:11   #423
ewelutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

Dzięki wam za rady
ewelutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-18, 10:18   #424
Anoośka
Przyczajenie
 
Avatar Anoośka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

kolczyk fajna sprawa, kiedyś przebiłam, ale niestety po 3 miesiącach musiałam go wyjąć ze względu na operację. brzuch miałam zaklejony tydzień więc dziurka od razu zarosła

żeby wszystko było w porzadku musisz smarowac dziurke roznymi masciami, ale to Ci powiedzą w salonie. aha i nie mozna plywac w basenie itp przez jakis czas wiec na wakacje kolczyk chyba nie wskazany
Anoośka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-18, 10:45   #425
AguSsSia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 321
GG do AguSsSia
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

Hmm..ja też zrobiłam sobie prae miesięcy temu kolczyk w pępku i musze przyznać,że nie żałuje Kolczyk w pępku to fajna ozdoba.Nie miałam większych kłopotów z gojeniem.Ja równiez nie polecam przebijania u kosmetyczki.
__________________
AguSsSia
AguSsSia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-18, 19:50   #426
silvja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 108
GG do silvja
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

--przedewszystkim powinnać przekonac mamę ,ponieważ powinna ona wyrazić zgodę na przeklucie jak nie masz ukonczone 18l
a dlaczego mama sie nie godzi ,przecież to całkiem fajnie wygląda
ja swojej córce przeklułam jak miala 14 lat
a co do kolczykow jak masz uczulenie ,jestes alergiczką nie kupuj kolczykow w sklepach ,czy na targach zamów we firmie ktora sie tym zajmuje
kup sobie kolczyk z chirurgicznego tytanu lub implantanium -stal chirurgiczna może cię uczulać
__________________
...pozdrawiam Sylwia
silvja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-18, 19:57   #427
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

silvja >> zajmujesz się zawodowo przekłuwaniem? Jeśli tak, to czy mogłabyś napisać, gdzie ewentualnie polecić dobry salon, bo widzę że jesteś ze Śląska
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-18, 20:37   #428
silvja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 108
GG do silvja
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

lukrecja -napisałam ci na gg
__________________
...pozdrawiam Sylwia
silvja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-19, 08:34   #429
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

Silvja>> nic nie dostałam Jeśli możesz, to proszę napisz jeszcze raz na gg, lub na prv
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-19, 19:35   #430
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Wink Pępek-przekłuć??

Witam!! Mam pytanko. Chciałabym przekłuć sobie pępek, bo bardzo mi się to podoba Jednak boję się negatywnych stron tego zabiegu. Czy mogę uzyskać info na temat czy to bezpieczne i co mi grozi w razie czego??No i jakie są te negatywne strony hehe Będę wdzieczna. Zależy mi na tym. Pozdrawiam
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-19, 20:35   #431
Melvina
Rozeznanie
 
Avatar Melvina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 608
Dot.: Pępek-przekłuć??

Jezeli chcesz sobi przekłuć pępek koniecznie zrób to w jakimś profesjonalnym studiu i załuż kolczyk ze stali chirurgicznej. Ja mam kolczyk juz 8 lat, w niczym mi nie przeszkadza, nie miałam żadnych problemów z gojącą się rano, jednak kilka dni po przebiciu bardzo bolał mnie brzuch, nie mogłam się zginać, nawet z podnoszeniem ręki było ciężko, a teraz, gdy czasami zdejmę kolczyk wydaje mi się jakby mój brzuch był goły
Melvina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-20, 08:46   #432
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: Pępek-przekłuć??

Osobiście uważam że warto
Ja bardzo też chiałam to zrobić,ale balam sie powikłan i bólu!!!
W końcu zdecydowałam sie jestem z tego bardzo zadowolona.Przyznaję racje ale tak moja poprzedniczka powtarzam sie na nią musisz wybrać profesjonalny salon. Mój "brzych" gioł sie bardzo szybko,przez 2 dni miałam miejsce zakleione, aby o nic nie zaczpić, 2 razy dziennie przemywałam woda utlenioną, az po tygodniu koleżanka mi poradziła aby pryskać Neomycinum(antybiotyk w spraji) w wierzcie lub nie zagoił sie błyskawicznie, pamietaj aby na pierwszy kolczyć wyrać ten z dłuższyn bolcem,ponieważ przy przemywaniu trrzeba trosze nim poryszac.
Aha i pamietaj aby go nie moczyc, uważaj przy kompieli w wannie,a z jeziora czy moorza.....narazie zrezygnuj
ale warto ja to osobiscie polecam
oaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-20, 13:38   #433
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Wink Dot.: Pępek-przekłuć??

Ja przekłułam sobie pępek miesiąc temu. Byłam u kosmetyczki z koleżanką, ona tez przekluwała, razem raźniej! Mnie osobiście prawie nic nie bolało, troche czułam sam moment przekluwania, który bolał mniej od zastrzyku. Pępek miałąm zaklejony do wieczora, pozniej kosmetyczka radziła zdjąć opatrunek,żeby skóra oddychała i przemywać wodą utlenioną kilka razy dziennie oraz bardzo ważne: kręcic kolczykiem kiedy przestanie boleć...to bardzo ważne bo inaczej może sie wrastać, ja na pare dni zapomniałam o tym zupełnie i pozniej trochę bolalo ale po paru dniach było OK . Może to dziwne, ale mogłam pokazać kolczyk kolezankom juz następnego dnia, wogole nie bylo czerwone nic! Moja kolezanka tak samo. Po przekluciu przeszłam z kolezanką całą Galerie Łódzką i Piotrkowską i nic nie czułam. Przez pare dni pozniej bolało mnie tylko jak wstawałam po lekcji z krzesła Teraz nie mogę się doczekac az będe mogła zmienic kolczyk, a podobno mozna dopiero po dwóch miesiącach wiec jeszcze troche przede mną, chociaż ten tez mi się podoba...z takim jasniutkim niebieskim oczkiem, bardzo delikatny
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-20, 14:07   #434
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Pępek-przekłuć??

ja radzę wejść na google i tam w wyszukiwarce wpisać "piercing". ja tak zrobiłam po przekłuciu języka i dowiedziałam się wszystkiego
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-20, 14:24   #435
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Pępek-przekłuć??

a ja polecam stronę www.kolczyki.pl i www.wildcat.pl tam są wszystkie informacje dotyczące zabiegu,pielęgnacji,przec iwwskazań itp
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-20, 19:40   #436
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Pępek-przekłuć??

Mam kolczyk od października ubiegłego roku i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Żle mi się goiło ale teraz jest już lepiej. Za to moja siostra ma od stycznia i do tej pory się nie zagoił. To zależy od skóry jak przyjmie nowe ciało, przed latem nie za bardzo polecam bo może nie zdążyć się wygoić i będzie nieestetycznie wyglądał (ropa, zaczerwienienie itp). A przecież lato się zbliża...
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-20, 20:38   #437
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Pępek-przekłuć??

Ja osobiście mam kolczyk juz ok 5 lat i nie miałam od początku żadnych problemów, bardzo szybko sie zagoił a przebijałam pępek w wakacje wiec po bardzo krótkim czasie kąpałam się już w morzu. Pępek mi ani nie ropiał ani nie bolał, tylko trzeba pamiętać by dużo nim ruszać...Teraz po tak długim czasie nie wyobrażam sobie pępka bez kolczyka, jest jakby goły pozdrawiam i naprawde polecam bo warto
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-20, 20:56   #438
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: Pępek-przekłuć??

mam kolczyk od marca ubieglego roku ! jest super nio i wlasnie od marca do lipca kiedy pojechalam na wakacje bylo juz wszystko z nim ok ładnie sie zagoił moglam kompac sie w morzu ( choć pozniej mialam z nim jeszcze problemy ) przyznam sie ze samo przeklucie nic nie bolalo mialam znieczulenie miejscowe i wszystko bylo ok ,jedyne co mnie bolalo to jak kosmetyczka naciagala mi skore takimi szczypcami uf ale jakos to przezylam a teraz nie wyobrazam sobie mojego brzuszka i pepusia bez kolczyka jakos mi tak nie pasuje jak go wyciagam zdecydowanie polecam ! ! !
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 08:38   #439
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Pępek-przekłuć??

ja reż nie wiem czego wy się dziewczyny obawiacie każdy taki zabieg niesie ze sobą jakieś minimalne ryzyko ale jeśli zabieg wykona się w dobrym salonie i dobrze się dba (polecam maść TRIBIOTIC- pomaga zagoić się rance, do kupienia w aptece po jakieś 1,70) to wszystko będzie napewno ok
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-21, 10:08   #440
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Pępek-przekłuć??

Cytat:
Napisane przez sylwia18
ja reż nie wiem czego wy się dziewczyny obawiacie każdy taki zabieg niesie ze sobą jakieś minimalne ryzyko ale jeśli zabieg wykona się w dobrym salonie i dobrze się dba (polecam maść TRIBIOTIC- pomaga zagoić się rance, do kupienia w aptece po jakieś 1,70) to wszystko będzie napewno ok

Tak, ale z małą uwagą: jeśli u danej osoby wszelkie rany, zadrapania itp. goją się długo i trudno, mają skłonność do paprania się, to odradzałabym kolczyk w pępku. Także należy o tym pamiętać- ale jeśli skóra szybko się goi to rzeczywiście nie ma się czego bać( i wybrać dobry salon )
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 10:12   #441
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Dot.: Pępek-przekłuć??

A ja mam jeszcze jedno pytanie dotyczące kolczyka w pępku, bo juz sama nie wiem jak to ma z tym byc..chodzi o to kiedy kolczyk mozna wyjac i np przymierzyc nowy..kosmetyczka mowila,że miesiąc sie goi a po 2óch miesiacach mozna wyjac dopiero...i nie wiem juz w sumie...
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 10:22   #442
stell1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 238
GG do stell1985
Dot.: Pępek-przekłuć??

w zyciu nie przekułabym sobie pepka u KOSMETYCZKI i w ogóle co to za zastrzyk znieczulajacy?? Ja zrobiłam sobie kolczyk 2 lata temu w profesjonalnym zakładzie piercingu i tatuazu. Mam go na tyle głeboko ze nie musze sie bac ze sie zerwie. Na nie gojacy sie pepek najlepsze sa okłady z rywanolu, tylko uwaga bo potem brzuch swieci w ciemnosciach heheh
stell1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 10:31   #443
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Dot.: Pępek-przekłuć??

tzn ja to tak nazywam...bo bylo "studio piercingu" tam dalej ale nie bylo tatuazy.
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 14:12   #444
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Dot.: Pępek-przekłuć??

haha ale jestem zdolna dowiedzialam sie, ze po miesiacu mozna zmienic kolczyka w pępku, bo to chodzi o zagojenie po prostu dobre a juz mam dobrze zagojony i przymierzylam taki sliczny, co dostalam od siostry pierwsze wyjęcie i wlozenie kolczyka zajelo mi niecala minute ..a bałam sie,że będe musiała isc do jakiejs kosmetyczki czy do studia,zeby mi wyjeli i pokazali jak sie zaklada i zdejmuje
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 17:55   #445
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Pępek-przekłuć??

Cytat:
Napisane przez stell1985
Ja zrobiłam sobie kolczyk 2 lata temu w profesjonalnym zakładzie piercingu i tatuazu.
Przekłuwałaś pępek w Lublinie? Jak tak, to mogłabyś mi podać gdzie znajduje się taki zakład? Z góry dzięki za odp ;-)

Mam w planach kolczyk, tyle, że... no cóż, mój brzuch nie jest za piękny o.O
Muszę go sobie jakoś ładnie wyrzeźbić, bo wstyd iść do studia, hehe
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 18:00   #446
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Dot.: Pępek-przekłuć??

Niestety nie w Lublinie...w Pabianicach przekłuwałam.
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 18:22   #447
JOY_601
Raczkowanie
 
Avatar JOY_601
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraina deszczowców
Wiadomości: 56
Smile Dot.: Pępek-przekłuć??

Witajcie

Pępek przekłułam po raz pierwszy 3 lata temu...Pozwoliłam to zrobić mojej koleżance I po 2 miesiącach kolczyk wyszedł...Na jakis czas dałam sobie spokój bo musiała dac zagoić sie rance...Ale rok temu - dokładnie 28 kwietnia 2004 roku pojechałam do Lublina i tam to zrobiłam w profesjonalnym studio ( Valhalla Tatoo Studio, ul. Chopina 24 ). Kolczyk miałam swój więc zpłaciłam tylko za przekłucie - 50 zł ( z ich kolczykiem kosztuje to 100 zł ). Samo przekłucie nie było az tak bolesne, jednak po wszystkim było mi słabo więc chłopak kazał mi się położyć...Potem wstałam i oglądałam katalogi z tatażami. Po pewnym momencie zrobiło mi się słabo i już wiedziałam, ze zemdleję. Zaczęłam głęboko oddychac i w penym mmencie - fik. I mnie nie ma Zemdlałam ! Po jakims czasie przebudziałm sie. Ale kicha :P Chłopaczek powiedział, ze to sie dosyć często zdarza. Nawet faceci podobno mdleją:P Kolczyk goił się długo, bo spokój mam dopiero od początku tego roku...Ale jest mały problem. Chyba znowu mi wychodzi, skóra robi sie coraz cieńsza... I nie wiem czy nie będzie znowu co było 3 lata temu. Trochę szkoda bo to naprawdę ładna ozdoba. Jak sie zdenerwuje to znowu przekłuje

Pozdrawiam serdecznie
__________________
31/03/2007
12/09/2009
1/08/2012
JOY_601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 18:35   #448
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Dot.: Pępek-przekłuć??

Co moze byc przyczyną takiego wychodzenia kolczyków? bo po prostu się juz tego boje...jak mozna temu zapobiec..nie chce,zeby mi wyszedl za żadne skarby pozniej nawet jak przekluje jeszcze raz to penwie będzie blizna taka podłużna...
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 19:21   #449
tarakatatula
Rozeznanie
 
Avatar tarakatatula
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 511
Dot.: Pępek-przekłuć??

przebij sobie w profesjonalnym studiu attauazu za zadne skarby nie u kosmetyczki a tym bardziej pistoletem bo to juz jest prawie jak morderstwo na biednym pępku, koleżanka chciala miec tak jaka ja poszla do kosmetyczki i zdychala 2miesiace a drugiej znajoma przebila i sie przerwala skora i odpadl , jak przebijesz w profesjonalnym studio to zero komplikacji, potem przemywasz sola fizjologiczna i smarujesz tribioticiem, po 3 tygodniach mozesz wyjac bez zadnego problemu kolczyk a goi sie do 2 miesiecy perfect
__________________
xyz
tarakatatula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 08:28   #450
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: Pępek-przekłuć??

stell 1985 nie mialam zadnego zastrzyku to bylo takie znieczulenie mijscowe poprostu babka popsikala mi to jakas substancja i nie czulam tak bólu
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.