Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-24, 23:31   #2581
nobodysperfect
Wtajemniczenie
 
Avatar nobodysperfect
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Panowie Niemcowie
Wiadomości: 2 833
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Nie offtopujcie co? Czytac tego nie idzie.
nobodysperfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 23:32   #2582
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez gabriellakrk Pokaż wiadomość
Ok dziewczyny to ja się mogę wziąć za tagi:

tour de chlewik

co masz w swoim korytku

5 faktów o Pusi

oraz kiedy nasza urocza świnka znajdzie swoją drugą połówkę ryjka:

knur/wieprz tag
Cytat:
Napisane przez 19weronika87 Pokaż wiadomość
haul ; nowinki świnki

potem ; fryzura knura !!
Hahaha padłam

Azjatyckiego Cukru nie oglądam w ogóle, nie jestem w stanie znieść tego lukru. Poza tym niezrozumiałe jest dla mnie takie zbytnie utożsamianie się z Azjatkami, wygląda to sztucznie i śmiesznie po prostu.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2012-08-24 o 23:38
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 23:46   #2583
czarnatruskawkaa_
Przyczajenie
 
Avatar czarnatruskawkaa_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Co do "WaniliowyMakeup" nie rozumiem takiego najazdu na nią.
Jest bardzo miła, pomocna, i uważam że każdy ma prawo wyglądać jak chce, a Ona moim zdaniem wygląda bardzo dobrze. Więc takie docinki "przytyłaś" etc. nie są na miejscu. Inteligentna osoba nie pisałaby takich tekstów, których sama by nie chciała od kogoś słyszeć.. Takie jest moje zdanie. Znając życie pojawią się hejty, ale cóż. Pozdrawiam
__________________
Zapraszam na bloga: czarnatruskawkaa.blogspot .com
Kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/czarnatr...?feature=guide

czarnatruskawkaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 23:51   #2584
Julie_
Rozeznanie
 
Avatar Julie_
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 645
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość

Azjatyckiego Cukru nie oglądam w ogóle, nie jestem w stanie znieść tego lukru. Poza tym niezrozumiałe jest dla mnie takie zbytnie utożsamianie się z Azjatkami, wygląda to sztucznie i śmiesznie po prostu.

Ja oglądam z koleżanką nieraz - ją głownie interesują filmy o kulturze Basia miała wiele ciekawych z mężem. Urodowe już mniej, ale kwestia gustu odbiorcy
Julie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 23:56   #2585
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez czarnatruskawkaa_ Pokaż wiadomość
Co do "WaniliowyMakeup" nie rozumiem takiego najazdu na nią.
Jest bardzo miła, pomocna, i uważam że każdy ma prawo wyglądać jak chce, a Ona moim zdaniem wygląda bardzo dobrze. Więc takie docinki "przytyłaś" etc. nie są na miejscu. Inteligentna osoba nie pisałaby takich tekstów, których sama by nie chciała od kogoś słyszeć.. Takie jest moje zdanie. Znając życie pojawią się hejty, ale cóż. Pozdrawiam
Bez hejtu: ja WaniliowejPanny nie oglądam, nie lubię, nie odpowiada mi to, co mówi i w jaki sposób. Wydaje mi się, że ma bardzo dużo młodszych widzek, sama chyba jest nieco infantylna. W czasie pusiagate weszłam na jej facebooka i tylko utwierdziłam się w swoich przekonaniach. "2004 widzów." "2012 widzow" "2016 widzów" "wgrywam filmik" "zaraz filmik" "oto nowy filmik"...


P.S. Ładną robisz bieliznę.
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 00:01   #2586
czarnatruskawkaa_
Przyczajenie
 
Avatar czarnatruskawkaa_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
Bez hejtu: ja WaniliowejPanny nie oglądam, nie lubię, nie odpowiada mi to, co mówi i w jaki sposób. Wydaje mi się, że ma bardzo dużo młodszych widzek, sama chyba jest nieco infantylna. W czasie pusiagate weszłam na jej facebooka i tylko utwierdziłam się w swoich przekonaniach. "2004 widzów." "2012 widzow" "2016 widzów" "wgrywam filmik" "zaraz filmik" "oto nowy filmik"...


P.S. Ładną robisz bieliznę.

Takie komentarze rozumiem, bez żadnych docinek, hejtów etc. tylko szczera opinia. Każdy ma prawo ją wyrazić, i każdy ma prawo kogoś nie lubić. Ja na prawdę ją polubiłam, i mi jak najbardziej odpowiada
co do bielizny - bardzo dziękuję
__________________
Zapraszam na bloga: czarnatruskawkaa.blogspot .com
Kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/czarnatr...?feature=guide

czarnatruskawkaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 00:52   #2587
jadoreparis
Raczkowanie
 
Avatar jadoreparis
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 295
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Ja mam publiczny profil i nigdy nie dostaje odpowiedzi. Zreszta nigdy nie widzialam, zeby np. nissia, nieesia, xbebe, paulinka odpisywaly komus spoza grona. Zawsze tylko sobie, tzn. jutuberkom
Z tym się nie zgodzę, ponieważ wszystkie dziewczyny poza ostatnią wielokrotnie odpisywały na moje tweety,a nie jestem youtuberką ani blogerką. A z xbebe wiele razy prowadziłam dłuższe rozmowy
jadoreparis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 07:39   #2588
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez nobodysperfect Pokaż wiadomość
Nie offtopujcie co? Czytac tego nie idzie.


Zasada o nie pluciu do swojego korytka spowodowała, że wypisuję się z projektu gdyż ponieważ albowiem ja to robię Ale miło mi będzie was oglądać


Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Azjatyckiego Cukru nie oglądam w ogóle, nie jestem w stanie znieść tego lukru.
Hej, dobry pomysł na drugi nick - AzjatyckiLukier Chwytliwe, czyż nie?

Edytowane przez Kayako
Czas edycji: 2012-08-25 o 07:41
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 08:03   #2589
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Pod warunkiem, że całe studenckie życie spędzał w książkach i robił eeextraaa projekty. W ogóle zauważyłam pewną niezgodność- AC nagrywała film z mężem i mówiła, że oni wręcz od początku studiów dążyli do wyjazdu do Singapuru, zakuwali i inne pierdu pierdu, a w innym filmie, że w sumie to szukała kraju odmiennego kulturowo i po jakimś czasie studiów wybór padł na Singapur. Ogólnie dziewczynę dobrze się ogląda, ale takie plucie na Polskę nie jest fair. Dopiero co wyjechała za granicę (co to jest 3 lata czy tam 4), a już myśli, że wszystkie rozumy pozjadała, obczaiła w 100% kulturowo Singapur i wyrzeka się Polskości, a wady ma typowo polskie (jako i my ).
To ze nie lubi Polski a w Singapurze czuje sie u siebie jestem w stanie zrozumieć. W końcu po to sie emigruje zeby nam było lepiej.
Ale strasznie wkurzają mnie jej ciągle pytania, jak jest w Polsce. Wyemigrowała 3 lata temu, nie 30. Nie zmieniło sie u nas nic, nadal białe niedźwiedzie biegają po ulicy
Juz jest tak azjatycka, że nie pamieta jak było w Polsce, przykre że mieszkała dwadzieścia pare lat w kraju i nie zwracala na pewne rzeczy uwagi, za to w cudownym Singapurze widzi i rozumie wszystko.

Edit: ja chyba zyje w jakiejś innej Polsce, bo nikt , moze poza grupką bardzo mlodych nastolatków, nie chce i nie promuje naturalności. Jest wręcz odwrotnie.

Edytowane przez dacn
Czas edycji: 2012-08-25 o 09:10
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 08:13   #2590
greenorchid2
Raczkowanie
 
Avatar greenorchid2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 385
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Skamander Pokaż wiadomość
tak, ona tutaj często bywa
greenorchid2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 08:16   #2591
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

knur tag
zrobiłyście mi dzień
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 08:19   #2592
greenorchid2
Raczkowanie
 
Avatar greenorchid2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 385
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Pod warunkiem, że całe studenckie życie spędzał w książkach i robił eeextraaa projekty. W ogóle zauważyłam pewną niezgodność- AC nagrywała film z mężem i mówiła, że oni wręcz od początku studiów dążyli do wyjazdu do Singapuru, zakuwali i inne pierdu pierdu, a w innym filmie, że w sumie to szukała kraju odmiennego kulturowo i po jakimś czasie studiów wybór padł na Singapur. Ogólnie dziewczynę dobrze się ogląda, ale takie plucie na Polskę nie jest fair. Dopiero co wyjechała za granicę (co to jest 3 lata czy tam 4), a już myśli, że wszystkie rozumy pozjadała, obczaiła w 100% kulturowo Singapur i wyrzeka się Polskości, a wady ma typowo polskie (jako i my ).
teraz tylko czekać na odzew na jej blogu
greenorchid2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 08:52   #2593
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Co do odzewów na czyimś blogu, to komentarze pod ostatnią notką niemodnychpolek utwierdziły mnie w przekonaniu, że nasza strefa yt/blogosfery nie jest taka durna. Bo modowa jest gorsza. "Zazdrościsz chłopaka, bo ty nigdy nie będziesz miała!" - co kuffa? Gdzie ja jestem? W podstawówce?
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 09:38   #2594
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
To ze nie lubi Polski a w Singapurze czuje sie u siebie jestem w stanie zrozumieć. W końcu po to sie emigruje zeby nam było lepiej.
Ale strasznie wkurzają mnie jej ciągle pytania, jak jest w Polsce. Wyemigrowała 3 lata temu, nie 30. Nie zmieniło sie u nas nic, nadal białe niedźwiedzie biegają po ulicy
Juz jest tak azjatycka, że nie pamieta jak było w Polsce, przykre że mieszkała dwadzieścia pare lat w kraju i nie zwracala na pewne rzeczy uwagi, za to w cudownym Singapurze widzi i rozumie wszystko.

Edit: ja chyba zyje w jakiejś innej Polsce, bo nikt , moze poza grupką bardzo mlodych nastolatków, nie chce i nie promuje naturalności. Jest wręcz odwrotnie.
Tak, oczywiscie, to ja tez rozumiem w 100%, w koncu pobudki do emigracji sa rozne. Ok, chce prowadzic styl zycia jak Singapurczycy, chwala jej za to, oby jej dobrze bylo. Ale takie plucie na Polske w kazdej kategorii jest... dziwne. Chyba az tak zlym krajem nie jestesmy 20kilka lat tutaj w koncu przeżyła....
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 09:47   #2595
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
To ze nie lubi Polski a w Singapurze czuje sie u siebie jestem w stanie zrozumieć. W końcu po to sie emigruje zeby nam było lepiej.
Ale strasznie wkurzają mnie jej ciągle pytania, jak jest w Polsce. Wyemigrowała 3 lata temu, nie 30. Nie zmieniło sie u nas nic, nadal białe niedźwiedzie biegają po ulicy
Juz jest tak azjatycka, że nie pamieta jak było w Polsce, przykre że mieszkała dwadzieścia pare lat w kraju i nie zwracala na pewne rzeczy uwagi, za to w cudownym Singapurze widzi i rozumie wszystko.

Edit: ja chyba zyje w jakiejś innej Polsce, bo nikt , moze poza grupką bardzo mlodych nastolatków, nie chce i nie promuje naturalności. Jest wręcz odwrotnie.

A.C w oparciu o kilka komentarzy zgeneralizowała całą Polskę. Nie zgadzam się kompletnie z tym co napisała. Ile żyje to nigdy nie spotkałam się ze stwierdzeniem że ''nienaturalne piękno'' jest złe. Wg mnie jedyne co jest często negowane to przesadna sztuczność typu: doczepiane włosy, tpisy, solarium, przedłużone rzęsy, zbyt duża ilość makijażu i wszystko naraz.
Jej teksty typu: zdechła ryba/psia kupa jest naturalna i nikt się tym nie zachwyca są conajmniej..... dziwne
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 10:08   #2596
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Co do A.C, rzeczywiście skoro ta Polska była dla niej taka zła, to może lepiej, że wyjechała.
Trochę poleciała w tym wpisie, bo oczywiście na pewno tylko w tej nieszczęsnej Polsce dzieci sobie ubliżają z powodu wyglądu, wagi, wzrostu. Mi wszyscy zawsze zwracali uwagę na to, że jestem chuda, przypominam wieszak i na pewno nic jem, a rodzice mnie głodzą, ale nie mam przez to zrytej psychiki, żyję i mam się dobrze, co po niektórzy z tych wytykających mi wagę, teraz się odchudzają i pytają jak dbam o linię
I nie zapominajmy, że to w tej Polsce A.C zdobyła wykształcenie.
Lubię dziewczynę, nie oglądam wszystkich filmików, ale te z jej mężem lubiłam zawsze oglądać, ciekawie im to wychodziło, ale troszkę mnie to najeżdżanie na Polskę oburzyło. Chyba, że źle odczytujemy Twoje intencje Shilpo?

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez malachite Pokaż wiadomość
A.C w oparciu o kilka komentarzy zgeneralizowała całą Polskę. Nie zgadzam się kompletnie z tym co napisała. Ile żyje to nigdy nie spotkałam się ze stwierdzeniem że ''nienaturalne piękno'' jest złe. Wg mnie jedyne co jest często negowane to przesadna sztuczność typu: doczepiane włosy, tpisy, solarium, przedłużone rzęsy, zbyt duża ilość makijażu i wszystko naraz.
Jej teksty typu: zdechła ryba/psia kupa jest naturalna i nikt się tym nie zachwyca są conajmniej..... dziwne
Przesadna sztuczność też rozumiana jako napompowane usta, policzki, pośladki, biust :P Ja osobiście nie mam nic przeciwko operacjom plastycznym, może sama się kiedyś na coś skuszę w potrzebie.
Poza tym uważam, że nie można stwierdzić, że wszyscy Polacy coś piętnują, a czegoś nie tak , jak zrobiła to A.C Każdy ma swoją opinię, jedni będą coś krytykować, a inni to oleją. Ludzie są różni.
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 10:44   #2597
Maschenka
Raczkowanie
 
Avatar Maschenka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Radzia o spodnicach,jakie ona ma piekne wlosy

http://www.youtube.com/watch?v=yLal5Padt58
__________________
Piekno rodzi sie w sercu,
a zyje w naszych czynach
Maschenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 10:46   #2598
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
Co do A.C, rzeczywiście skoro ta Polska była dla niej taka zła, to może lepiej, że wyjechała.
Trochę poleciała w tym wpisie, bo oczywiście na pewno tylko w tej nieszczęsnej Polsce dzieci sobie ubliżają z powodu wyglądu, wagi, wzrostu. Mi wszyscy zawsze zwracali uwagę na to, że jestem chuda, przypominam wieszak i na pewno nic jem, a rodzice mnie głodzą, ale nie mam przez to zrytej psychiki, żyję i mam się dobrze, co po niektórzy z tych wytykających mi wagę, teraz się odchudzają i pytają jak dbam o linię
Też swego czasu słyszałam takie teksty, tyle że mi zryło to psychikę
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 10:47   #2599
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Maschenka Pokaż wiadomość
Radzia o spodnicach,jakie ona ma piekne wlosy

http://www.youtube.com/watch?v=yLal5Padt58
Piszesz serio?
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 10:48   #2600
innalajna
Raczkowanie
 
Avatar innalajna
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 91
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cześć Pusie z chlewika


Od jakiegoś czasu podczytuję wasz chlewik, i tak się zastanawiam czy nie przyjęłybyście mnie do swojego świnkowego grona?

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Nowy filmik u Nieesi


http://www.youtube.com/watch?v=FMyLaSG2w10&featu re=g-u-u
__________________



everybody lies.




Edytowane przez innalajna
Czas edycji: 2012-08-25 o 10:56
innalajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 10:52   #2601
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Oszustwa firm kosmetycznych u FoodDrugAndCosmetics

http://www.youtube.com/watch?v=I0A_O...&feature=g-u-u

Ale sympatyczna dziewczyna.
Nie znałam jej wcześniej.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 11:53   #2602
dominkoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 32
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
Co do A.C, rzeczywiście skoro ta Polska była dla niej taka zła, to może lepiej, że wyjechała.
Trochę poleciała w tym wpisie, bo oczywiście na pewno tylko w tej nieszczęsnej Polsce dzieci sobie ubliżają z powodu wyglądu, wagi, wzrostu. Mi wszyscy zawsze zwracali uwagę na to, że jestem chuda, przypominam wieszak i na pewno nic jem, a rodzice mnie głodzą, ale nie mam przez to zrytej psychiki, żyję i mam się dobrze, co po niektórzy z tych wytykających mi wagę, teraz się odchudzają i pytają jak dbam o linię
I nie zapominajmy, że to w tej Polsce A.C zdobyła wykształcenie.
Lubię dziewczynę, nie oglądam wszystkich filmików, ale te z jej mężem lubiłam zawsze oglądać, ciekawie im to wychodziło, ale troszkę mnie to najeżdżanie na Polskę oburzyło. Chyba, że źle odczytujemy Twoje intencje Shilpo?

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------



Przesadna sztuczność też rozumiana jako napompowane usta, policzki, pośladki, biust :P Ja osobiście nie mam nic przeciwko operacjom plastycznym, może sama się kiedyś na coś skuszę w potrzebie.
Poza tym uważam, że nie można stwierdzić, że wszyscy Polacy coś piętnują, a czegoś nie tak , jak zrobiła to A.C Każdy ma swoją opinię, jedni będą coś krytykować, a inni to oleją. Ludzie są różni.

Nie rozumiem, skąd taka nagonka na ludzi, którym się Polska nie podoba, to, że się tu urodziliśmy, nie oznacza, że nie mamy prawa krytykować i szukać dla siebie lepszego miejsca. Najważniejsze to znaleźć to miejsce i czuć się tam dobrze. Widać AC ma takie, a nie inne odczucia w stosunku do Polski, takich, a nie innych rzeczy tu doświadczyła i ma do tego pełne prawo. Tak samo Ty masz prawo się z jej poglądem nie zgadzać i kochać Polskę, nie rozumiem tylko, dlaczego umiłowanie czy też jego brak do jakiegoś kraju musi stanowić taki problem. Zresztą ja nie odbieram jej wypowiedzi w tak skrajny sposób, bardzo ją lubię, jest jedna z moich ulubionych dziewczyn na YT i nie doszukałam się w jej filmach, wypowiedziach niczego uwłaczającego Polsce
dominkoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 11:59   #2603
innalajna
Raczkowanie
 
Avatar innalajna
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 91
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez gabriellakrk Pokaż wiadomość

Ok dziewczyny to ja się mogę wziąć za tagi:

tour de chlewik

co masz w swoim korytku

5 faktów o Pusi

oraz kiedy nasza urocza świnka znajdzie swoją drugą połówkę ryjka:

knur/wieprz tag

You made my day
__________________



everybody lies.



innalajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 12:14   #2604
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez gabriellakrk Pokaż wiadomość
Niestety nie zdążyłam zobaczyć dzisiejszego filmiku dnia

Z całym szacunkiem dla Olimpii, ale logować się specjalnie dla niej też nie będę

Ok dziewczyny to ja się mogę wziąć za tagi:

tour de chlewik

co masz w swoim korytku

5 faktów o Pusi

oraz kiedy nasza urocza świnka znajdzie swoją drugą połówkę ryjka:

knur/wieprz tag
jak jest chętna Wizażanka z wawy, to możemy nagrać knur tag
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 12:29   #2605
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Bardzo zawsze lubiłam AC, fajnie posłuchać o innej kulturze innych kosmetykach, wydawała mi się też zawsze mega sympatyczna, jednak ostatnio zaczynała mnie trocę denerwować. Kilka razy odpowiedziała z wyższością na mój komentarz, uważa się też za eksperta we wszystkich co azjatyckie. Nie wiem czemu też się dziwi, że wszysy mówią, że wygląda jak japonka, jak ona sama się na taką "robi", wystarczy się do tego przyznać, w końcu to nic złego

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Nowy filmik u Nieesi


http://www.youtube.com/watch?v=FMyLaSG2w10&featu re=g-u-u[/QUOTE]
i znooowu kolejne zakupy a ja czekam na ten filmik z Paryża, miał już byyyć teraz;>


http://www.youtube.com/watch?v=hjxJf...&feature=g-u-u
filmik o rozjaśnianu włosów miodem u kajmanowej

Edytowane przez b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Czas edycji: 2012-08-25 o 12:32
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 12:38   #2606
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;36112403]Bardzo zawsze lubiłam AC, fajnie posłuchać o innej kulturze innych kosmetykach, wydawała mi się też zawsze mega sympatyczna, jednak ostatnio zaczynała mnie trocę denerwować. Kilka razy odpowiedziała z wyższością na mój komentarz, uważa się też za eksperta we wszystkich co azjatyckie. Nie wiem czemu też się dziwi, że wszysy mówią, że wygląda jak japonka, jak ona sama się na taką "robi", wystarczy się do tego przyznać, w końcu to nic złego

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Nowy filmik u Nieesi


http://www.youtube.com/watch?v=FMyLaSG2w10&featu re=g-u-u
i znooowu kolejne zakupy a ja czekam na ten filmik z Paryża, miał już byyyć teraz;>


http://www.youtube.com/watch?v=hjxJf...&feature=g-u-u
filmik o rozjaśnianu włosów miodem u kajmanowej[/QUOTE]


ten link do nieeśki nie działa
__________________

Edytowane przez yes
Czas edycji: 2012-08-25 o 13:02 Powód: źle zacytowałam
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 12:48   #2607
innalajna
Raczkowanie
 
Avatar innalajna
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 91
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;36112403]
Nowy filmik u Nieesi


http://www.youtube.com/watch?v=FMyLaSG2w10&featu re=g-u-u[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez yes
i znooowu kolejne zakupy a ja czekam na ten filmik z Paryża, miał już byyyć teraz;>

założę się, że ona nawet go jeszcze nie zmontowała

__________________



everybody lies.



innalajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 12:55   #2608
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
i znooowu kolejne zakupy a ja czekam na ten filmik z Paryża, miał już byyyć teraz;>


http://www.youtube.com/watch?v=hjxJf...&feature=g-u-u
filmik o rozjaśnianu włosów miodem u kajmanowej

ten link do nieeśki nie działa [/QUOTE]
ojj sorry, ale nie ja go wstawiłam tylko zacytowałam, tutaj działa:
http://www.youtube.com/watch?v=FMyLa...&feature=g-u-u


Hahaha jakie jesteśmy sławne,nikt nie potrafi przestać nas czytać kobiet to ja chyba nigdy nie zrozumiem

"wizażanki założyły sobie YT :P ciekawe czy będą tylko komentować, czy któraś coś nagra (wątpię :P) . Uważajcie na nick Pusia z Chlewusia " -> cyt. z twittera WaniliowyMakeUp
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 13:02   #2609
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez innalajna Pokaż wiadomość
założę się, że ona nawet go jeszcze nie zmontowała
to co zacytowałaś to LillyLala pisała- ja się musiałam jakoś pogubić w cytowaniu i tak to wygląda w moim poście jakbym ja pisała
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 13:06   #2610
innalajna
Raczkowanie
 
Avatar innalajna
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 91
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;36113039]
Hahaha jakie jesteśmy sławne,nikt nie potrafi przestać nas czytać kobiet to ja chyba nigdy nie zrozumiem

"wizażanki założyły sobie YT :P ciekawe czy będą tylko komentować, czy któraś coś nagra (wątpię :P) . Uważajcie na nick Pusia z Chlewusia " -> cyt. z twittera WaniliowyMakeUp[/QUOTE]

Niektórzy chyba naprawdę nie mają co robić tylko komentują na FB czy Twitterze to co się dzieje na wątku. Ja nie zauważyłam, żebyście tu kogokolwiek krytykowały, jedyna osoba, która krytykowała to słynna Ramona/maxi.
__________________



everybody lies.



innalajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.