Problem z klasą... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-09, 17:05   #1
201610030905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 104

Problem z klasą...


Witam. Chodzę do Liceum klasa 2 biol-chem-mat. Jednak w 1 kl byłam na humanie hist-ang-wos. Nie widziałam się kompletnie w tym Pani od historii i od ang była bardzo wymagająca dałam radę. Z końcem 1 klasy przepisałam się na biol-chem. Jestem w biol chemie jest ok. Jednak klasa jest do pupy. Traktują mnie jak powietrze. Nic mi nie mówią w ogóle ignorują. I teraz chciałabym wrócić na humana gdzie z klasą się bardzo zżyłam. Ale czy to był sens truć dyrektora o przepisywanie boje się co sobie pomyśli. Przypomnę tylko że jestem 2 klasa nowa podstawa i od 2 kl realizuję program rozszerzony. Jak wchodzę do tej klasy to mam minę jak by mnie zęby bolały (komentarz znajomego z innej klasy) Za tą klasą przemawiają przedmioty rozszerzone i bardzo dobrzy nauczyciele. Za tamtą super klasa i też bardzo dobrzy nauczyciele. Ale nauka historii nie jest to mój konik proszę o pomoc jako osoby bezstronne. Z góry dziękuję
201610030905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 17:22   #2
P0m
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 679
Dot.: Problem z klasą...

Spokojnie, dopiero początek roku, jeszcze się z nimi dogadasz. Nie widzę sensu, żebyś się znów przepisywała.
P0m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 17:24   #3
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Problem z klasą...

Cytat:
Napisane przez Los_sia Pokaż wiadomość
Witam. Chodzę do Liceum klasa 2 biol-chem-mat. Jednak w 1 kl byłam na humanie hist-ang-wos. Nie widziałam się kompletnie w tym Pani od historii i od ang była bardzo wymagająca dałam radę. Z końcem 1 klasy przepisałam się na biol-chem. Jestem w biol chemie jest ok. Jednak klasa jest do pupy. Traktują mnie jak powietrze. Nic mi nie mówią w ogóle ignorują. I teraz chciałabym wrócić na humana gdzie z klasą się bardzo zżyłam. Ale czy to był sens truć dyrektora o przepisywanie boje się co sobie pomyśli. Przypomnę tylko że jestem 2 klasa nowa podstawa i od 2 kl realizuję program rozszerzony. Jak wchodzę do tej klasy to mam minę jak by mnie zęby bolały (komentarz znajomego z innej klasy) Za tą klasą przemawiają przedmioty rozszerzone i bardzo dobrzy nauczyciele. Za tamtą super klasa i też bardzo dobrzy nauczyciele. Ale nauka historii nie jest to mój konik proszę o pomoc jako osoby bezstronne. Z góry dziękuję
Zostań w tej, w której jesteś. Nie kombinuj więcej. Nie wiesz jak będzie później, jestem pewna, że nawiążesz jakieś znajomości w klasie. Bądź otwarta, taki stan nie będzie trwał długo.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 17:24   #4
Flai
Raczkowanie
 
Avatar Flai
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 400
Dot.: Problem z klasą...

Zostań w biol-chemie. Przeżyjesz te niecałe 2 lata tym bardziej, że masz znajomych poza klasą. Zastanów się gdzie się widzisz: na ścisłym kierunku czy na psychologi, socjologi czy inszej 'logi". Próbowałaś się w ogóle z nimi zaznajomić, poznać? Bo trudno żeby cię nie ignorowali skoro na razie jesteś dla nich obcą osobą.
PS. U mnie dwie osoby doszły w 2 klasie i normalnie się zgrały z resztą także zaczekaj jeszcze trochę.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=7UeH0...-03%20Odsapnij
Na poprawę humoru

Skoro można usuwać płody bo nie są jeszcze dziećmi to dlaczego nie można "usuwać" trzylatków? Przecież oni też nie są jeszcze dorośli.
Flai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 17:25   #5
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Problem z klasą...

Planujesz iść po liceum na dzienne studia? Jeśli tak, to wybierz tę klasę, która lepiej Cię przygotuje do matury z wybranych przez Ciebie przedmiotów. Jeśli nie planujesz iść na studia, to wybierz tę klasę, w której jest lepsza atmosfera.
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 17:25   #6
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Problem z klasą...

Cytat:
Napisane przez Los_sia Pokaż wiadomość
Witam. Chodzę do Liceum klasa 2 biol-chem-mat. Jednak w 1 kl byłam na humanie hist-ang-wos. Nie widziałam się kompletnie w tym Pani od historii i od ang była bardzo wymagająca dałam radę. Z końcem 1 klasy przepisałam się na biol-chem. Jestem w biol chemie jest ok. Jednak klasa jest do pupy. Traktują mnie jak powietrze. Nic mi nie mówią w ogóle ignorują. I teraz chciałabym wrócić na humana gdzie z klasą się bardzo zżyłam. Ale czy to był sens truć dyrektora o przepisywanie boje się co sobie pomyśli. Przypomnę tylko że jestem 2 klasa nowa podstawa i od 2 kl realizuję program rozszerzony. Jak wchodzę do tej klasy to mam minę jak by mnie zęby bolały (komentarz znajomego z innej klasy) Za tą klasą przemawiają przedmioty rozszerzone i bardzo dobrzy nauczyciele. Za tamtą super klasa i też bardzo dobrzy nauczyciele. Ale nauka historii nie jest to mój konik proszę o pomoc jako osoby bezstronne. Z góry dziękuję
Proszę: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , wklej w swój tekst kilka przecinków, żeby dało się to lepiej zrozumieć. Jesteś dużą dziewczynką, po roku w "humanie", umiesz pisać po polsku, znasz zasady interpunkcji.

Minął dopiero tydzień w nowej klasie, daj im szansę się poznać i zaakceptować. Nie truj dyrektorowi co chwilę, tylko zastanów się poważnie, na jakie chcesz iść studia i jakich przedmiotów w rozszerzeniu potrzebujesz.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 17:32   #7
201610030905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 104
Dot.: Problem z klasą...

Chce iść w kierunku medycznym. W tej klasie źle się czuję próbowałam zagadać ale mnie zignorowali. jajajamajka mogłabyś darować sobie złośliwość... Mam problem z laptopem nie działają mi cyfry i kilka innych klawiszy.

PS. I tak po LO chce iść do policealnej szkoły na 2 lata. I jak ją skończę to w tedy chce iść na studia.

Edytowane przez 201610030905
Czas edycji: 2013-09-09 o 17:33
201610030905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-09, 17:35   #8
iamvegas
Wtajemniczenie
 
Avatar iamvegas
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 531
Dot.: Problem z klasą...

Cytat:
Napisane przez Los_sia Pokaż wiadomość
Chce iść w kierunku medycznym. W tej klasie źle się czuję próbowałam zagadać ale mnie zignorowali.

klasa za Ciebie nie zda matury ani nie dostanie się na studia. do szkoły chodzisz przede wszystkim po to żeby się czegoś nauczyć. możesz z starą klasą spotykać się na przerwach albo po szkole jeśli tak się dobrze z nimi dogadujesz. zmiana klasy, która ewidentnie jest ukierunkowana na przedmioty związane z tym co chcesz robić w przyszłości, na inną to dla mnie zwyczajna głupota. zwłaszcza, że sama mówisz, że taka historia Cię nie interesuje. po co masz marnować czas? skup się na nauce, przygotuj do matury, a z czasem i ludzie się do Ciebie przyzwyczają i będą inaczej traktować.
__________________
"You can't find the truth, you just pick the lie you like the best."

Marilyn Manson
iamvegas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 17:50   #9
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Problem z klasą...

Po paru dniach raczej cieżko sie zżyc z nowa klasa. Zmien podejscie bo jak wchodzisz do klasy z mina jaka opisałas to zniechecasz do kontaktow na wstepie. Zajmij sie nauka i cierpliwosci
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 18:24   #10
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: Problem z klasą...

Spokojnie,ja przeżyłam 3 lata z niefajną klasą i fałszywymi "koleżankami".

Minął dopiero tydzień, im też pewnie jest trudno, bo już zżyli się ze sobą, potworzyły się grupki więc potrzebują czasu żeby zaakceptować nową osobę. Początki zawsze są najtrudniejsze- głowa do góry, rób to co lubisz.
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 18:41   #11
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Problem z klasą...

Może przestań robić tę minę "jakby Cię zęby bolały". Sama nie miałabym ochoty na towarzystwo kogoś takiego.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-09, 21:45   #12
Japanication
Zadomowienie
 
Avatar Japanication
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdzie Petru tam i ja
Wiadomości: 1 369
Dot.: Problem z klasą...

Cytat:
Napisane przez Los_sia Pokaż wiadomość
Witam. Chodzę do Liceum klasa 2 biol-chem-mat. Jednak w 1 kl byłam na humanie hist-ang-wos. Nie widziałam się kompletnie w tym Pani od historii i od ang była bardzo wymagająca dałam radę. Z końcem 1 klasy przepisałam się na biol-chem. Jestem w biol chemie jest ok. Jednak klasa jest do pupy. Traktują mnie jak powietrze. Nic mi nie mówią w ogóle ignorują. I teraz chciałabym wrócić na humana gdzie z klasą się bardzo zżyłam. Ale czy to był sens truć dyrektora o przepisywanie boje się co sobie pomyśli. Przypomnę tylko że jestem 2 klasa nowa podstawa i od 2 kl realizuję program rozszerzony. Jak wchodzę do tej klasy to mam minę jak by mnie zęby bolały (komentarz znajomego z innej klasy) Za tą klasą przemawiają przedmioty rozszerzone i bardzo dobrzy nauczyciele. Za tamtą super klasa i też bardzo dobrzy nauczyciele. Ale nauka historii nie jest to mój konik proszę o pomoc jako osoby bezstronne. Z góry dziękuję
Ojej nie masz kolerzanek i koleguf.
Straaaszne.

Ehh ta dzisiejsza młodzież, przejmują się byle pierdami, zamiast patrzeć na konkrety - matura, studia, praca.

Więcej charakteru - z obecnym to będziesz frytki w Macu smażyć.

@Japanication - mówię jak jest.
__________________
Początkujący specjalista ds. bazodanowych, aczkolwiek porad w tym zakresie udzielam tylko na forach tematycznych pod innym nickiem, ew. na pw.

Edytowane przez Japanication
Czas edycji: 2013-09-09 o 21:46
Japanication jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 22:34   #13
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Problem z klasą...

Cytat:
Napisane przez Japanication Pokaż wiadomość
Ojej nie masz kolerzanek i koleguf.
Straaaszne.

Ehh ta dzisiejsza młodzież, przejmują się byle pierdami, zamiast patrzeć na konkrety - matura, studia, praca.

Więcej charakteru - z obecnym to będziesz frytki w Macu smażyć.

@Japanication - mówię jak jest.
Zmień repertuar, bo już jesteś nudny Dobrze, że nie ma takiego charakteru jak Ty, co umie tylko wyśmiać, powtarza wyświechtane teksty i się zaciął na dwóch słowach: "mit" i "bzdury". Nie ma to jak elokwencja.

Autorko, przecież minął dopiero pierwszy tydzień szkoły, wszystko się ułoży, a ze swoją starą klasą nadal możesz przecież utrzymywać kontakt
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 23:08   #14
7808db1bb82aa4847b78eb7501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3aac83c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 835
Dot.: Problem z klasą...

.

Edytowane przez 7808db1bb82aa4847b78eb7501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3aac83c
Czas edycji: 2019-10-01 o 11:58
7808db1bb82aa4847b78eb7501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3aac83c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 23:28   #15
Japanication
Zadomowienie
 
Avatar Japanication
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdzie Petru tam i ja
Wiadomości: 1 369
Dot.: Problem z klasą...

Cytat:
zaciął na dwóch słowach: "mit" i "bzdury"
Niet - dzisiaj wymyśliłem trzecie.

@Japanication - mówię jak jest.

Cytat:
co umie tylko wyśmiać
Mówię jak jest.
__________________
Początkujący specjalista ds. bazodanowych, aczkolwiek porad w tym zakresie udzielam tylko na forach tematycznych pod innym nickiem, ew. na pw.
Japanication jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 02:59   #16
Flai
Raczkowanie
 
Avatar Flai
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 400
Dot.: Problem z klasą...

Cytat:
Napisane przez Japanication Pokaż wiadomość
Ojej nie masz kolerzanek i koleguf.
Straaaszne.

Ehh ta dzisiejsza młodzież, przejmują się byle pierdami, zamiast patrzeć na konkrety - matura, studia, praca.
@Japanication - mówię jak jest.
Tak to na dłuższą metę jest straszne i smutne poczytaj sobie chociaż posty osób, których jedną z przyczyn depresji jest właśnie samotność, brak akceptacji u rówieśników i nieumiejętność tworzenia relacji z innymi ludźmi. Człowiek to nie robot: do szczęśliwego życia potrzebuję czegoś więcej niż dobrej pracy w której zasuwa 7 dni w tygodniu po 24 h na dobę.
Oczywiście tutaj sytuacja jest inna, dziewczyna ma znajomych z innych środowisk czy klas, ponadto praktycznie w klasie jest jeszcze nowa Pisze ogólnie, po prostu nie samą nauką żyję człowiek.
Czy ty przypadkiem nie jesteś jeszcze w trakcie studiów, a na młodzież narzekasz
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=7UeH0...-03%20Odsapnij
Na poprawę humoru

Skoro można usuwać płody bo nie są jeszcze dziećmi to dlaczego nie można "usuwać" trzylatków? Przecież oni też nie są jeszcze dorośli.

Edytowane przez Flai
Czas edycji: 2013-09-10 o 09:16
Flai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 07:50   #17
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Problem z klasą...

Ja bym została w bio-chemie, skoro chcesz iść na medycynę. W humanistycznej klasie będzie Ci znacznie ciężej pod tym względem. Z klasą możesz się jeszcze zakumplować, to dopiero początek roku. Może ja dziwna jestem, ale dla mnie priorytetem byłoby jednak lepsze przygotowanie do matury, bo znajomych to można mieć i z innych klas/ szkół/środowisk.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 15:53   #18
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Problem z klasą...

Autorko nie nastawiaj się negatywnie do klasy ale zarazem nie oczekuj, że będą skakać koło Ciebie. Wrzuć trochę na luz i daj sobie czas.
Jak dla mnie głupotą byłoby wrócić na humanistyczny profil, skoro się w nim nie czujesz. Zostań lepiej tu, gdzie jesteś teraz i oswajaj się z nową sytuacją.


dopisek:
Ja tak jeszcze z perspektywy czasu Ci powiem, że nie ma sensu tak naprawdę zaprzątać sobie głowy klasą i znajomościami klasowymi. Już w niedalekiej przyszłości drogi i tak wam się w dużej mierze rozejdą.

Edytowane przez taka_sobie_jedna
Czas edycji: 2013-09-10 o 15:56
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 15:56   #19
Japanication
Zadomowienie
 
Avatar Japanication
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdzie Petru tam i ja
Wiadomości: 1 369
Dot.: Problem z klasą...

Cytat:
Tak to na dłuższą metę jest straszne i smutne poczytaj sobie chociaż posty osób, których jedną z przyczyn depresji jest właśnie samotność, brak akceptacji u rówieśników i nieumiejętność tworzenia relacji z innymi ludźmi.
Widzę że dla niektórych "relacje z rówieśnikami" zaczynają i kończą się na klasie, z którą większość czasu i tak spędza się na lekcjach...słiiiit. :F

Cytat:
Może ja dziwna jestem, ale dla mnie priorytetem byłoby jednak lepsze przygotowanie do matury, bo znajomych to można mieć i z innych klas/ szkół/środowisk.
Spokojnie - też jestem dziwny, priorytety na "koleRZanki i kolegUF" ( którzy w jeden dzień są, a na drugi ich nie ma ) są dla dzieciaków i mięczaków.
__________________
Początkujący specjalista ds. bazodanowych, aczkolwiek porad w tym zakresie udzielam tylko na forach tematycznych pod innym nickiem, ew. na pw.
Japanication jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 18:56   #20
wusia00
Raczkowanie
 
Avatar wusia00
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 206
Dot.: Problem z klasą...

Eeee... nie przejmowałabym się klasą. Za 2 lata już ich nie będzie a wiedza zostanie
__________________

"Brakuje nam odwagi, żeby podążać za marzeniami, za znakami.
Może stąd bierze się smutek?"
Paulo Coelho
wusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 19:00   #21
Japanication
Zadomowienie
 
Avatar Japanication
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdzie Petru tam i ja
Wiadomości: 1 369
Dot.: Problem z klasą...

Cytat:
Napisane przez wusia00 Pokaż wiadomość
Eeee... nie przejmowałabym się klasą. Za 2 lata już ich nie będzie a wiedza zostanie
Na dobrą sprawę to na znajomych, lepiej też przymykać oko.
Jak mówiłem - kumple w 1 dniu są, a w 2 ich nie ma.
Patrz lepiej na siebie.
__________________
Początkujący specjalista ds. bazodanowych, aczkolwiek porad w tym zakresie udzielam tylko na forach tematycznych pod innym nickiem, ew. na pw.
Japanication jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 16:17   #22
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: Problem z klasą...

Do szkoły chodzi się głównie po to, żeby się uczyć. Jeśli klasa cię olewa to ty ich też olewaj, a kumpluj się dalej z klasą, z której się przeniosłaś. W liceum to już nie robi takiej różnicy, z której kto jest klasy, nie jest się tak zamkniętym w jednej grupie.
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.