Fryzjerka zniszczyła mi włosy - pomóżcie mi je ratować ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-04, 09:07   #1
BlackSheWolf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 523

Fryzjerka zniszczyła mi włosy - pomóżcie mi je ratować !


Witajcie

Zanim ktoś napisze, że powinnam korzystać z wyszukiwarki itd, to proszę o pozostawienie tego tematu. Potrzebuję pilnej pomocy od Was, a już mówię o co chodzi.

Miałam włosy do połowy pleców, farbowane na czarno, cóż... po wielu latach chciałam wrócić do brązu, poszłam do fryzjerki, za niemałą kwotę pozbyłam się koloru. Wiem, że taki zabieg niszczy włosy ale fryzjerka zrobiła to strasznie... Kolor jaki uzyskałam to jasny rudy a moje włosy ? próbowałam je ratować przez 4 miesiące, ale sypały się wszędzie, końcówki dzieliły się na 5, nie umiałam ich rozczesać po umyciu. Nie wróciły do siebie.... Poszłam do innej fryzjerki, polecanej i droższej. Przeraziła się moimi włosami i cóż.... aktualnie mam brązowe włosy, a długość ? do ramion. 30 cm włosów musiałam ściąć.

Wiem, że pozostało jeszcze dużo zniszczonych włosów, ale nie wyobrażam sobie ich obcinać więcej. Chciałabym je znowu zapuścić. Także liczę na Waszą pomoc.

Moje włosy są bardzo porowate, suche końcówki, elektryzujące się, ale włosy bardzo szybko przetłuszczające się. A no i włosy dość szybko rosną. Codziennie je myję, a farbuję co 2 miesiące ( w domu, pianką). Farbuję bo mam dużo siwych włosów.

Przyjmuję już belisse na włosy, skórę i paznokcie.
Teraz proszę Was o rady, co używać na włosy, jakie szampony, jakie maseczki ? może olejowanie ? co i jak robić ?

Odrazu mówię, że ostatnio jestem bezrobotna, dlatego nie mam aż tak dużo pieniędzy na produkty do włosów, ale za to jestem w domu, więc mogę poświęcić im dużo czasu.
__________________

BlackSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 09:19   #2
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Fryzjerka zniszczyła mi włosy - pomóżcie mi je ratować !

Na pewno ktos Cie skieruje do wyszukiwarki i raczej watek zamknie.
jezeli masz duzo czasu i siedzisz w domu to polecam blogi, poczytaj na pewno znajdziesz odpowiednie sposoby zeby przywrocic wlosy do dobrego stanu.

Olejowanie jak najbardziej tak, jezeli nie masz duzo pieniedzy na zamawianie ich przez neta to idz do lidla, biedronki, kaufland i kup oliwe z oliwek, lub z pestek winogron, lniany. I nakladaj przed myciem na 2-3 godzinki, lub na cala noc, musisz sama dojsc do tego co Twoim wlosom sluzy.

No i odzywki po kazdym myciu! Nawet po oleju, to obowiazkowe. Z tanszych polecam alterre dostepna w rossmanie, garniera z olejkiem avocado.

Oczywiscie prostownicy i innym urzadzeniom mowimy stop.

W wysuszone wlosy mozesz wetrzec troche olejku na koncowki lub masla shea, skoro masz tak wysuszone to na pewno nie bedziesz miala efektu tlusciocha jezeli oczywiscie nie przesadzisz z iloscia.
I naprawde polecam blogi, kopalnia wiedzy

szamponu dobrego nie polece bo sama nie moge go znalezc, ostatnio myje je odzywka

Aha i polecam do picia pokrzywe,skrzyp wydaje mi sie, ze pomaga

Edytowane przez ckin2u
Czas edycji: 2014-03-04 o 09:20
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 10:26   #3
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Fryzjerka zniszczyła mi włosy - pomóżcie mi je ratować !

Oczywiście, że tak zniszczonych tak mocno raczej nie uratujesz, ale możesz wizualnie poprawić ich wygląd, jak pisze ckin.
Na tym podforum masz o tym masę wątków, czytaj i pytaj, po to są wątki zbiorcze. Dziewczyny na pewno pomogą.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-04 11:26:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.