Lakiery hybrydowe cz.3 - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-20, 16:38   #1321
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

już znalazłam RosesAreRed pisałaś kilka postów wcześniej i chyba stracę nadzieję miałaś numer tylko o 40 dalszy od Czuszki ona pisała we wtorek chyba że już dostała a Twoje dziś wysłane :O a ja mam numer 27776... więc może dostanę na święta :O

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

miało być w kolejności ale chyba jednak nie bo to nie możliwe żeby wysyłali w takim tempie;p
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 16:49   #1322
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dlatego napisalam ze mi tez to sie nie zgadza z ta kolejnoscia wysylania. Mam tylko nadzieje ze jak w koncu paczucha dotrze, to bede sie radowac jak w chili, gdy udalo mi sie zlozyc zamowienie
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 18:50   #1323
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Robiłam dziś pierwszy raz Galaxy i mi wyszło tak by zadowolić me wybredne oczy 😛 jestem z siebie dumna 😀

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 19:06   #1324
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dawaj mi tu foteczke od razu, niech sie naciesza i moje oczeta
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 19:21   #1325
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Jutro zrobię w dobrym świetle

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 19:28   #1326
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Trzymam za slowo
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 20:53   #1327
KasiaiKamil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Robiłam dziś pierwszy raz Galaxy i mi wyszło tak by zadowolić me wybredne oczy 😛 jestem z siebie dumna 😀

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
nie moge sie doczekać fotki
__________________
02.07.2016
KasiaiKamil jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-21, 09:21   #1328
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

dziewczyny jak robicie komuś hybrydy, same mając hybrydowe paznokcie to konieczne trzeba zakładać rękawiczki, jeśli tak to jakie. Będę robiła siostrze i nie chce zniszczyć swoich.
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 16:18   #1329
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

zawsze gdy komuś robię (nawet siostrze) to zakładam rękawiczki, dla mnie najlepsze są nitrylowe bezpudrowe
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 16:59   #1330
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cat eye w koncu dotarly
Tez lubie nitrylowe rekawiczki, ale uzywam ich tylko jak robie "obce" dlonie
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 17:05   #1331
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Roses.... a ja na swoje dalej czekam .... od 30.10. status przesyłki to "Wysłanie przesyłki,2015-10-30 19:03,International Postal System"

zaczynam już tracić nadzieję :usycha-ze-smutku-i-rozpaczy:

której marki cat eye zamawiałaś?
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-21, 17:58   #1332
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
dziewczyny jak robicie komuś hybrydy, same mając hybrydowe paznokcie to konieczne trzeba zakładać rękawiczki, jeśli tak to jakie. Będę robiła siostrze i nie chce zniszczyć swoich.
Powinno się, głównie ze względów higienicznych, ale też dlatego że łatwo uszkodzić swoje. Polecam nitrylowe winylowe pękają od acetonu.
Swoją drogą, ostatnio jedna z moich klientek zrobiła sobie paznokcie w salonie jak byłam na urlopie i manikiurzystka pracowała bez rękawiczek pilnik też nie był nowy...
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 18:31   #1333
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Te duze catwalk czy jakos tak. Mialam niby przesylke nierejestrowana ale jak wchodzilam na ten ichniejszy tracking, to mi wyswietlilo ze w pl byly juz 10.11, do mojej skrzynki dotarly wczoraj
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 18:39   #1334
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Ok, dzieki, bardziej mi chodzilo o moje paznokcie, a jesli chodzi o wzglegy higieniczne- to przeciez siostra
Ja na ali zamowilam karuzele z cyrkoniami 5.11 i nie moge sie doczekac.
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 20:10   #1335
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Te duze catwalk czy jakos tak. Mialam niby przesylke nierejestrowana ale jak wchodzilam na ten ichniejszy tracking, to mi wyswietlilo ze w pl byly juz 10.11, do mojej skrzynki dotarly wczoraj
ja zamówiłam te saviland (czy jakoś tak ) ze względu na mniejszą pojemność i cenę mam nadzieję, że będzie się sprawować tak samo dobrze jak ten pierwszy
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 21:26   #1336
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Powinno się, głównie ze względów higienicznych, ale też dlatego że łatwo uszkodzić swoje. Polecam nitrylowe winylowe pękają od acetonu.
Swoją drogą, ostatnio jedna z moich klientek zrobiła sobie paznokcie w salonie jak byłam na urlopie i manikiurzystka pracowała bez rękawiczek pilnik też nie był nowy...
na początek może napiszę że ukończyłam szkołę kosmetyczną i mam zawód technika usług kosmetycznych- żeby nie było że piszę o czymś o czym nie mam pojęcia. Przy zabiegu pielęgnacyjnym dłoni nie są konieczne jednorazowe rękawiczki, dlatego też to że manikiurzystka pracowała bez rękawiczek nie jest dziwne. Oczywiście dezynfekcja rąk swoich i klientki tak.
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 22:52   #1337
palolala
Raczkowanie
 
Avatar palolala
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 141
GG do palolala
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

9
Cytat:
Napisane przez julka29111 Pokaż wiadomość
na początek może napiszę że ukończyłam szkołę kosmetyczną i mam zawód technika usług kosmetycznych- żeby nie było że piszę o czymś o czym nie mam pojęcia. Przy zabiegu pielęgnacyjnym dłoni nie są konieczne jednorazowe rękawiczki, dlatego też to że manikiurzystka pracowała bez rękawiczek nie jest dziwne. Oczywiście dezynfekcja rąk swoich i klientki tak.
Gratuluję wiedzy po szkole....prowadzę swój salon, a paznokciami zajmuję się 9lat (żeby nie było wątpliwości, że wiem o czym piszę) i jakby sanepid zobaczył, że nie mam rękawiczek do klientki to dostałabym taką karę, że ho ho. Nie ma czegoś takiego jak dotykanie klienta bez rękawiczek. Z roku na rok przepisy dotyczące dezynfekcji (rąk, narzędzi) i sterylizacji zaostrzają się, aby do minimum zmniejszyć ryzyko dot. zakażeniami przy na pozór "głupich" zabiegach manicure, pedicure. Niestety w Polsce wiedza na ten temat jest tak uboga, że aż mi słabo( w szczególności przez Panie kosm. które są w zawodzie od lat i nawet nie wiedzą co to autoklaw o zgrozo) Pozdrawiam i radzę dowiedzieć się więcej na temat podstawowych zasad higieny przy zabiegach na klientach. Nie piszę tu oczywiście o zabiegach wykonywanych na rodzinie czy znajomych w domach. Wtedy jest to sprawa indywidualna
palolala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 00:20   #1338
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez palolala Pokaż wiadomość
9

Gratuluję wiedzy po szkole....prowadzę swój salon, a paznokciami zajmuję się 9lat (żeby nie było wątpliwości, że wiem o czym piszę) i jakby sanepid zobaczył, że nie mam rękawiczek do klientki to dostałabym taką karę, że ho ho. Nie ma czegoś takiego jak dotykanie klienta bez rękawiczek. Z roku na rok przepisy dotyczące dezynfekcji (rąk, narzędzi) i sterylizacji zaostrzają się, aby do minimum zmniejszyć ryzyko dot. zakażeniami przy na pozór "głupich" zabiegach manicure, pedicure. Niestety w Polsce wiedza na ten temat jest tak uboga, że aż mi słabo( w szczególności przez Panie kosm. które są w zawodzie od lat i nawet nie wiedzą co to autoklaw o zgrozo) Pozdrawiam i radzę dowiedzieć się więcej na temat podstawowych zasad higieny przy zabiegach na klientach. Nie piszę tu oczywiście o zabiegach wykonywanych na rodzinie czy znajomych w domach. Wtedy jest to sprawa indywidualna
dzięki za miła odpowiedź, nie musisz mnie od razu atakować,
jak pisałam ja skończyłam szkołę nie pracuje w zawodzie więc nie jestem na bieżąco, a domyślam się że przepisy się zmieniają jak wszędzie. wiem też że w różnych miastach sanepid ma różne wypagania. Ja wiem co to autoklaw i sterylizacja itd. wykonuję hybrydy głównie rodzinie i koleżankom i jak dotykam je na co dzień bez rękawiczek, więc uważam że dezynfekcja naszych rąk do malowania hybrydą jest ok.

Zasady kiedy ja się uczyłam były takie jak napisałam wyżej, nie tylko w mojej szkole ale i podczas wszystkich egzaminów zawodowych. dezynfekcja rąk powierzchni narzędzi jak i sterylizacja ale rękawiczki nie były konieczne.

---------- Dopisano o 01:20 ---------- Poprzedni post napisano o 01:17 ----------

a tak swoją drogą czy inne zabiegi gdzie "dotyka się klienta" jak np masaże wykonuje się w rękawiczkach?

Edytowane przez julka29111
Czas edycji: 2015-11-22 o 00:25
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 09:56   #1339
samantagrey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 254
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Nie, nie dotyka się, ale przy mani mogą być uszkodzenia - ranki i to raczej z tego względu.
__________________
" Piekło jest puste. Wszystkie diabły są tutaj. "
samantagrey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-22, 12:11   #1340
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez julka29111 Pokaż wiadomość
na początek może napiszę że ukończyłam szkołę kosmetyczną i mam zawód technika usług kosmetycznych- żeby nie było że piszę o czymś o czym nie mam pojęcia. Przy zabiegu pielęgnacyjnym dłoni nie są konieczne jednorazowe rękawiczki, dlatego też to że manikiurzystka pracowała bez rękawiczek nie jest dziwne. Oczywiście dezynfekcja rąk swoich i klientki tak.
To tak samo jak ja - skończyłam studium kosmetyczne i kurs stylizacji paznokci i wszędzie powtarzali, żeby zabieg wykonywac w rekawiczkach. Dla mnie robienie paznokci bez rękawiczek, zwłaszcza w salonie, gdzie każdy moze przyjść jest co najmniej ryzykowne.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 12:32   #1341
KasiaiKamil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Ja robię paznokcie w domu, dezynfekuję ręce sobie i klientce, zakładam rękawiczki ale jak już przygotuje paznokcia i zaczynam malować wtedy zdejmuje rękawiczki bo po prostu nie potrafię w nich malować potrzebuję np. moim paznokciem odchylić błony około paznokciowe i jak mam rękawiczkę to zawszę rozmazuję mani... gdybym pracowała w salonie i musiała pracować do samego końca w rękawiczkach to chyba z nerwów podczas malowania odgryzłabym ręce klientce hehe :P a pilniczek i patyczek mam dla każdej klientki indywidualny, zamykany w woreczkach strunowych, podpisany czeka na swoją panią . ale nie sterylizuje narzędzi ... oczywiście po każdej klientce myję i psikam płynem do dez. narz. ale wiem, że to nie wystarcza ... nie dobrze
__________________
02.07.2016
KasiaiKamil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 13:52   #1342
palolala
Raczkowanie
 
Avatar palolala
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 141
GG do palolala
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Właśnie najprawdopodobniej w przyszłym roku ma wejść taka ustawa, ze nawet do masażu bedzie trzeba używać rękawiczek ( co bedzie sporym utrudnieniem i zapewne zabieg bedzie juz taki przyjemny). Ja nawet regulacje brwi wykonuje w rękawiczkach. To rownież chodzi o moje bezpieczeństwo i zdrowie wiadomo co sanepid to inne przepisy, ale podstawy wszędzie sa takie same. I nie atakuje, tylko nie lubię jak ludzie sa wprowadzani w błąd.
palolala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 14:24   #1343
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez KasiaiKamil Pokaż wiadomość
Ja robię paznokcie w domu, dezynfekuję ręce sobie i klientce, zakładam rękawiczki ale jak już przygotuje paznokcia i zaczynam malować wtedy zdejmuje rękawiczki bo po prostu nie potrafię w nich malować potrzebuję np. moim paznokciem odchylić błony około paznokciowe i jak mam rękawiczkę to zawszę rozmazuję mani... gdybym pracowała w salonie i musiała pracować do samego końca w rękawiczkach to chyba z nerwów podczas malowania odgryzłabym ręce klientce hehe :P a pilniczek i patyczek mam dla każdej klientki indywidualny, zamykany w woreczkach strunowych, podpisany czeka na swoją panią . ale nie sterylizuje narzędzi ... oczywiście po każdej klientce myję i psikam płynem do dez. narz. ale wiem, że to nie wystarcza ... nie dobrze
pewnie masz za duże rękawice polecam kupić sobie rozmiar mniejszy, u mnie się to sprawdziło

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez palolala Pokaż wiadomość
Właśnie najprawdopodobniej w przyszłym roku ma wejść taka ustawa, ze nawet do masażu bedzie trzeba używać rękawiczek ( co bedzie sporym utrudnieniem i zapewne zabieg bedzie juz taki przyjemny). Ja nawet regulacje brwi wykonuje w rękawiczkach. To rownież chodzi o moje bezpieczeństwo i zdrowie wiadomo co sanepid to inne przepisy, ale podstawy wszędzie sa takie same. I nie atakuje, tylko nie lubię jak ludzie sa wprowadzani w błąd.
a jak jest teraz w przypadku wykonywania zabiegów na twarz? trzeba czy nie trzeba mieć rękawiczek? (oczywiście nie mówię o manualnym oczyszczaniu twarzy a np. robienie demakijażu/peelingu/ masażu itp)

sorki za off top
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 15:29   #1344
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez palolala Pokaż wiadomość
Właśnie najprawdopodobniej w przyszłym roku ma wejść taka ustawa, ze nawet do masażu bedzie trzeba używać rękawiczek ( co bedzie sporym utrudnieniem i zapewne zabieg bedzie juz taki przyjemny). Ja nawet regulacje brwi wykonuje w rękawiczkach. To rownież chodzi o moje bezpieczeństwo i zdrowie wiadomo co sanepid to inne przepisy, ale podstawy wszędzie sa takie same. I nie atakuje, tylko nie lubię jak ludzie sa wprowadzani w błąd.
ja nie chće wprowadzać nikogo w błąd, jak powiedziałam u mnie w szkole do takich zabiegów rękawiczki nie były potrzebne. tzn do malowania paznokci masażu henny itd.. do zabiegów np na twarz pedicure itp w rękawiczkach.
pamiętam że nawet w egzaminach zawodowych do zabiegów na dłonie nie było nawet możliwości wyboru rękawiczek.

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
To tak samo jak ja - skończyłam studium kosmetyczne i kurs stylizacji paznokci i wszędzie powtarzali, żeby zabieg wykonywac w rekawiczkach. Dla mnie robienie paznokci bez rękawiczek, zwłaszcza w salonie, gdzie każdy moze przyjść jest co najmniej ryzykowne.
jak widać każda szkoła inaczej uczy... ale jak już pisałam pamiętam że nawet w egzaminach zawodowych nie trzeba było zakładać rękawiczek

palolala

a może wiesz w jakiej ustawie jest że do takich zabiegów potrzebne są rękawiczki, chętnie poczytam jak to jest w tej chwili, szukałam informacji na ten temat i znalazłam to :
"Obsługując klientów z widocznymi, niebezpiecznymi skaleczeniami oraz przy usuwaniu zanieczyszczeń krwi należy stosować jako zabezpieczenie - rękawiczki jednorazowego użytku. Rękawiczki po użyciu należy traktować podobnie jak zużyte tampony, waciki, ligninę, gaziki zanieczyszczone krwią lub wydzielinami, czyli jako odpady niebezpieczne."
"Zakłady, w których wykonuje się zabiegi związane z naruszeniem ciągłości tkanek należy traktować jak gabinety zabiegowe i w związku z tym stosować odpowiednie procedury sanitarne."
Z tego wynika że podczas zabiegów nie przerywających ciągłości tkanek nie jest konieczne używanie rękawiczek. Wykonując manicure hybrydowy nie przerywamy ciągłości tkanek.

Edytowane przez julka29111
Czas edycji: 2015-11-22 o 15:57
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 15:43   #1345
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dziewczyny zmieniam temat,ale muszę 😜
Czym likwidujecie te okropne błonki /skórki które są pod wałem paznokciowym? Mi się zrastają z płytką paznokcia,ciężko mi się ich pozbyć 😠 Pilniczkiem zeskrobuję, ale efekt marny i katuję przez to paznokcie 😐

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 15:53   #1346
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zmieniam temat,ale muszę 😜
Czym likwidujecie te okropne błonki /skórki które są pod wałem paznokciowym? Mi się zrastają z płytką paznokcia,ciężko mi się ich pozbyć 😠 Pilniczkiem zeskrobuję, ale efekt marny i katuję przez to paznokcie 😐

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Nie wiem czy moja wiedza jest wystarczająca, ja używam żelu do usuwania skórek Kozmetika Afrodita, dziewczyny kiedyś pisały że też go używają.
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 17:58   #1347
KasiaiKamil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dziewczyny kto jeszcze ma w sprzedaży paint gel biały oprócz MM, indigo ma ciągle braki, że chyba z nich zrezygnuję całkowicie. Z MM nic nigdy nie zamawiałam, nie chce kupować jednego produktu więc szukam innych firm. Jest szansa, że kupie gdzie indziej ?
__________________
02.07.2016
KasiaiKamil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 19:44   #1348
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez KasiaiKamil Pokaż wiadomość
Dziewczyny kto jeszcze ma w sprzedaży paint gel biały oprócz MM, indigo ma ciągle braki, że chyba z nich zrezygnuję całkowicie. Z MM nic nigdy nie zamawiałam, nie chce kupować jednego produktu więc szukam innych firm. Jest szansa, że kupie gdzie indziej ?
SPN i eurofashion
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 20:58   #1349
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Gejszalicious nie wiem czy przegapiłam coś w wątku, jakie ciekawe gadżety zamawiałaś na ali?
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 21:15   #1350
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez julka29111 Pokaż wiadomość
Gejszalicious nie wiem czy przegapiłam coś w wątku, jakie ciekawe gadżety zamawiałaś na ali?
nic nie przegapiłaś bo nie pisałam o mojej rozrzutności podczas promocji 11.11 zamawiałam blaszki, stempel, polerki "gąbki" , wzorniki słoneczka i hybrydy cat eye
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-16 14:31:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.