Panny Młode 2008 cz.II - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-01, 08:59   #121
Agata R
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 899
GG do Agata R
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

ja zrobilam takie zawieszki na alkohol... mase czasu mi to zajelo i im dluzej na nie patrze tym bardziej mi sie nie podobaja... pliska wyrazcie swoje zdanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdja 006.jpg (60,9 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdja 008.jpg (105,2 KB, 57 załadowań)
Agata R jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 09:07   #122
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez babeczka1985 Pokaż wiadomość
tak, SEMPRA są śliczne, w rzeczywistosci piekniejsze niz w tym katalogu. czekalismy 2 tygodnie, niestety okazalo sie, ze moj rozmiar byl zly!!! no coz... musieli powiekszac, czekalismy kolejne 2 tyg. jak poszlismy odebrac okazalo sie, ze nie poprawili graweru po rozszzerzeniu i w ogole go nie bylo widac na mojej obraczce wkur...... sie strasznie i na poprawe graweru czekalismy 3 albo 4 tyg.... takze troche tego wyszlo. dobrze ze teraz, a nie miesiac przed slubem.... lepiej kupic obraczki wczesniej!
O kurczę, nieźle się denerwowaliście pewnie. Do naszego ślubu ponad pół roku, ale chyba też się wybierzemy za niedługo na polowanie

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
ja zrobilam takie zawieszki na alkohol... mase czasu mi to zajelo i im dluzej na nie patrze tym bardziej mi sie nie podobaja... pliska wyrazcie swoje zdanie
Moim zdaniem bardzo ładnie prezentują się na butelce
Ja zawieszek w ogóle nie planuję.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 09:17   #123
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
ja zrobilam takie zawieszki na alkohol... mase czasu mi to zajelo i im dluzej na nie patrze tym bardziej mi sie nie podobaja... pliska wyrazcie swoje zdanie
to moze ja je ocenie w ten sposob:czy zrobisz takie dla mnie??????
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 09:17   #124
katathea
Raczkowanie
 
Avatar katathea
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 156
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
ja zrobilam takie zawieszki na alkohol... mase czasu mi to zajelo i im dluzej na nie patrze tym bardziej mi sie nie podobaja... pliska wyrazcie swoje zdanie
Śliczne! ale się napracowałaś ta sterta robi wrażenie
katathea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 09:41   #125
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
ja zrobilam takie zawieszki na alkohol... mase czasu mi to zajelo i im dluzej na nie patrze tym bardziej mi sie nie podobaja... pliska wyrazcie swoje zdanie
Bardzo fajne zawieszki. Zdolniacha z Ciebie Ja w pierwszej wersji miałam zamawiać zawieszki na allegro ale, że kupiliśmy Pana Tadeusza z ładną butelką więc całkiem z zawieszek zrezygnowałam.

Jeżeli chodzi o obrączki to muszę sobie wybrać ładny wzór a obrączki będę robiła na zamówienie. Będą mnie kosztowały ok 150 zł + 1 zł za każdy znak graweru (złoto swoje oczywiście. Wybrałam złotnika, który zrobił mi 3 pierścionki, więc wiem, że wyjdzie ładnie
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 09:43   #126
Agata R
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 899
GG do Agata R
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
to moze ja je ocenie w ten sposob:czy zrobisz takie dla mnie??????

dzieki zajelo mi to ok 2 m-cy... i raczej nie pisze sie na powtorke... rysowanie,zawijanie, zwiazywanie, wycinanie,przyszywanie... brrr... az mam dreszcze... i nikt mi nie wierzyl ze zdarze przed slubem... a do slubu jeszcze 5 m-cy
Agata R jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 10:31   #127
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
dzieki zajelo mi to ok 2 m-cy... i raczej nie pisze sie na powtorke... rysowanie,zawijanie, zwiazywanie, wycinanie,przyszywanie... brrr... az mam dreszcze... i nikt mi nie wierzyl ze zdarze przed slubem... a do slubu jeszcze 5 m-cy
Tym bardziej gratuluję Ach, te niedowiarki
U mnie też słyszę różne rzeczy, np. że jakiś mój pomysł jest głupi Dlatego nikt u mnie nie wie, że zmieniłam umowę z fotografką i zamiast pleneru i kościoła (tylko) mam dodatkowo przygotowania i 3 godziny wesela
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 12:49   #128
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Biricchina
http://img134.imageshack.us/my.php?image=img0752fl1.jpg
Sliczniusie te zaproszonka Moze tez sie na takie skuszę



Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
ja zrobilam takie zawieszki na alkohol... mase czasu mi to zajelo i im dluzej na nie patrze tym bardziej mi sie nie podobaja... pliska wyrazcie swoje zdanie
bardzo ładne
ja podobnie jak Asiuk zawieszek nie przewiduję
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 14:02   #129
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Przeglądałam dziś zaproszenia na Allegro i przyznam szczerze, że jest w czym wybierać
Spodobały mi się takie z karykaturami - oryginalne i zabawne. I takie eleganckie ze wstążeczką

Zastanawiałam się, czy podczas ceremonii w kościele pokusić się o pocałunek W Polsce to chyba średnio popularne. Nie wiem za bardzo, jaki moment byłby na to odpowiedni - w końcu nikt nie powie: "teraz możesz pocałować pannę młodą" Po przysiędze? Wiadomo, że takich rzeczy nie da się wyreżyserować i zapewne dzieje się to spontanicznie
Osobiście nie jestem zbyt wylewna i raczej nie okazuję uczuć publicznie (co innego mój narzeczony)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 336401859.jpg (61,6 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 336401859_5.jpg (36,7 KB, 44 załadowań)
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 14:34   #130
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Asiuk, z tym pocałunkiem to zależy też od księdza. Ja w Wielkanoc byłam na ślubie znajomych, i ksiądz który prowadził ceremonię (ich znajomy od dawna) po założeniu obrączek powiedział do nich "No, a teraz możecie się pocałować" Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam, ale ten ksiądz był generalnie bardzo wyluzowany W ogóle znajomy obu rodzin, tak mu się na wspominki zebrało, że msza trwała półtorej godziny.

Ale jak ksiądz sam tego nie zaproponuje, to myślę że dobry byłby moment tuż po założeniu obrączek, kiedy ciągle trzymacie się za ręce Albo po złożeniu przysięgi, to już od Was zależy kiedy Wam bardziej będzie pasowało
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 14:49   #131
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Przeglądałam dziś zaproszenia na Allegro i przyznam szczerze, że jest w czym wybierać
Spodobały mi się takie z karykaturami - oryginalne i zabawne.
Asiuk Kochana te zaproszenia sa ekstra, a masz moze namiary na aukcje?
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 15:18   #132
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Mam nadzieję, że Marta mnie nie okrzyczy za link Jakby co, to proszę o edycję.

http://www.allegro.pl/item336401859_...katurami_.html
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 15:19   #133
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Zabawne te zaproszenia-takie minimalistyczne
My już zamówiliśmy swoje jak dotra to sie pochwalę.

A zawieszki na alkohol bardzo fajne- Twoja ciężka praca nie poszła na marne Może po weselu je pozbieraj i sama zarządź aukcję-wizażanki ustawią się w kolejce
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 15:55   #134
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

w naszej parafi ksiądz proboszcz właśnie ma taki zwyczaj z tym pocałunkiem, po założeniu obrączki ale w innych kościołach się z tym nie spotkałam... aaa... jeszcze w Warszawie ksiądz po przysiędze poprosił gości o wynagrodzenie młodych brawami też całkiem to fajne było
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 16:09   #135
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Z tym całowaniem w czasie slubu to tak jak dziewczyny piszą,to zalezy od księdza.U mnie w parafii jeden z księzy na pewno mówi,żeby się pocałowac,nie wiem jak drugi,bo nie mialam okazji byc na slubie,przy ktorym towarzyszył...
ja podobnie jak Asiuk nie jestm zbyt wylewna(w przeciwieństwie do Tz'ta) i publiczne pocałunki itp są dla mnie bardzo krępujące,aż się martwię co to będzie jak na weselu zaczną śpiewać "gorzko,gorzko..."chy ba przypale buraka...
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 16:29   #136
robaczek-85
Rozeznanie
 
Avatar robaczek-85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 525
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Coraz bliżej Wielkiego Dnia... 25 dni.
Zamieszanie straszne, piszę pracę magisterską, egzaminy na głowie... z tego wszystkiego dopiero teraz przypomniałam sobie o torcie
W czwartek mam przymiarkę sukni ślubnej i prawdopodobnie będę ją odbierać.
Za tydzień moja świadkowa z przyjaciółkami szykuje mi wieczór panieński... wszystko w tajemnicy
Przeszłam już peeling kawitacyjny, w przyszłym tygodniu czeka mnie oczyszczanie kwasami owocowymi Staram się chodzić na solarium ale zupełnie nie mam na to czasu.
Ciągle mam wrażenie że o czymś zapomnę:P Ale nic sie tym nie przejmuję, zostały same drobiazgi do załatwienia (najwięcej roboty z takimi drobiazgami) więc jak coś przeoczymy to i tak pewnie nikt nie zauważy.
Aha na naszym ślubie pragniemy naszym rodzicom wraz z naszym rodzeństwem wręczyć prezenty z okazji 30 i 40 rocznicy ślubu zupełnie nie wiem co?? może macie jakieś pomysły??
__________________
Wojtulek 29.01.2009

1.11.2012

Kingusia 18.06.2014
Moje rękodzieło

Kuchennie
robaczek-85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 17:02   #137
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

robaczek-85 czy wiesz, że po zabiegu z użyciem kwasów owocowych nie można chodzić do solarium?

W kościele, w którym braliśmy ślub, ksiądz już podczas próby mówił, że po jego słowach potwierdzających zawarcie małżeństwa padają słowa o pocałowaniu się młodej pary. Na ślubie jeszcze zachęcał do klaskania
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 17:40   #138
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II


Biricchina, dziękuję jak ładnie wyjdę na fotkach, to może umieszczę tu swoją fotkę w sukni za parę dni Madlen, w sobotę, gdy będę wypoczywać, to będę ściskać kciuki, żeby Twój ślub i wesele udały się ale na pewno wszystko się uda, bo nie ma innej opcji zapisałam się na maseczkę z alg na czwartkowe popołudnie, ma ponoć "dodać blasku" mojej twarzy, no cóż, jeśli nie będzie efektu to przynajmniej zrelaksuję się leżąc u kosmetyczki

__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 19:54   #139
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
Nie wiem może witamin mi brakuje Znacie może jakiś dobry preparat wzmacniający paznokcie?
Może spróbuj Skrzypovity, słabe paznokcie mogą odzwierciedlać niedobór wit.A, E, żelaza, cynku, selenu czy krzemu.
Co do tych odżywek nawierzchniowych to sprawa bardzo indywidualna ja na paznokcie stosuje--> klik

Śliczne zaproszenia, ja swoje będę ręcznie wypisywać.

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
ja zrobilam takie zawieszki na alkohol... mase czasu mi to zajelo i im dluzej na nie patrze tym bardziej mi sie nie podobaja... pliska wyrazcie swoje zdanie
Ale się narobiłaś, ale za to jaki efekt. Ja zawieszek nie planuje, za to mam samoprzylepne weselne banderole, nie wiem coś nas napadło, żeby takie kupić i zakupiliśmy 100 sztuk pod kolor butelek.

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
dzieki zajelo mi to ok 2 m-cy... i raczej nie pisze sie na powtorke... rysowanie,zawijanie, zwiazywanie, wycinanie,przyszywanie... brrr... az mam dreszcze... i nikt mi nie wierzyl ze zdarze przed slubem... a do slubu jeszcze 5 m-cy
Ale za to jaką masz satysfakcję, że to Twoje dzieło.

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że Marta mnie nie okrzyczy za link Jakby co, to proszę o edycję.

http://www.allegro.pl/item336401859_...katurami_.html
Nie mam powodu do krzyku .
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 07:48   #140
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że Marta mnie nie okrzyczy za link Jakby co, to proszę o edycję.

http://www.allegro.pl/item336401859_...katurami_.html
dzięki, świetne są, ale troszkę za drogie
Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
w naszej parafi ksiądz proboszcz właśnie ma taki zwyczaj z tym pocałunkiem, po założeniu obrączki ale w innych kościołach się z tym nie spotkałam... aaa... jeszcze w Warszawie ksiądz po przysiędze poprosił gości o wynagrodzenie młodych brawami też całkiem to fajne było
na ślubie mojej siostry ksiądz powiedział do młodego: A teraz pocałuj swoją żonę w rękę Bardzo fajnie to wygladało, tak elegancko, jakby młody dziękował jej, że została jego żoną
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 08:13   #141
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

To wzór zaproszeń które my zamówiliśmy- wg mnie są ładne eleganckie i tanie.
http://allegro.pl/item337580748_zapr..._zdjeciem.html
początkowo chciałam inne-takie za 5 zł za sztukę ale o ile strona tytułowa mi się podobała to w środku były przekombinowane- za dużo tekstu za dużo ozdobników-wszystkiego za dużo.No i w tych zakochał się mój narzeczony

W Międzyzdrojach również praktykuje się pocałunek w rękę przy zakładaniu obrączek- panna młoda gdy chce może też pocałować obrączkę pana młodego.Jest to jeden z najbardziej wzruszających momentów.

A po wszystkim ksiądz wita nową rodzinę w Kościele oklaskami.Rewelacyjne zwłaszcza że tam na ślubach są też parafianie- śluby odbywają się tylko i wyłącznie na sobotnich mszach wieczornych odpowiadających mszy niedzielnej
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 08:14   #142
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

oj ja tez bym chciala zeby mnie pocalowac w usta po przysiedze ale znajac mojeg oproboszcza...bez komentarza....ja ogladalam raz slub znajomych i po przysiedze ksiad mowi do mikrofonu:moi drodzy brawa dla nich(dla mlodej pary)przeciez sa juz rodzina....a ludzieale zaczeli bic brawa....
najlepsze byl slub innej pary...pani mloda caly czas w kosciele mowila do swojego przyszlego meza:przezegnaj sie,ukleknij,pocaluj obraczke..oj nie ladnie to wygladalo.
wy sobie piszecie ze chodzicie na jakies zabiegi a ja siedze w domu i nie pojde nigdzie bo mnie zaraz uczuli poparzy twarz...ej nie wiem kobiety jak ja wogole sie umaluje tzn jak mnie umaluja na slub bo bedzie problem...ale to za 6 miesiecy....az.....:rolle yes:
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 08:22   #143
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
wy sobie piszecie ze chodzicie na jakies zabiegi a ja siedze w domu i nie pojde nigdzie bo mnie zaraz uczuli poparzy twarz...ej nie wiem kobiety jak ja wogole sie umaluje tzn jak mnie umaluja na slub bo bedzie problem...ale to za 6 miesiecy....az.....:rolle yes:
Toverku, to chyba najlepiej, zebys byla pomalowana takimi kosmetykami, ktore sa dobre dla Twojej skory, pewnie masz juz jakies wyprobowane
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 08:24   #144
Agata R
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 899
GG do Agata R
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

u nas raczej odpada całowanie na slubie... a szkoda bo mi to tez sie podoba... nam slubu bedzie udzielal TŻa chrzesny/ksiadz/egzorcysta... wszystkim w rodzine TŻ udzielal slubu wiec i nam bedzie i on nie ma tradycji zeby calowac po przysiedze...
Zaproszenia swietne!
Ja nie zaszalalam i kupilam zwykle i tanie
Jesli chodzi o kosmetyczke to ja raczej na zadne oczyszczania nie pojde... sama skonczylam szkole kosmetyczna i poprosze w razie czego kolezanki ale solarka obowiazkowo bom blada jak sciana
Agata R jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 08:25   #145
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
Toverku, to chyba najlepiej, zebys byla pomalowana takimi kosmetykami, ktore sa dobre dla Twojej skory, pewnie masz juz jakies wyprobowane
wiesz problem w tym ze malowalam sie np jakims podkladem z avonu-uczulil mnie,z loreal-uczulil...teraz smaruje buzke kremem z AA to cery atopowej i sklonnej do alergi i mam taki tez peeling wiec idac tym sladem moze jakis podklad z AA wyprobuje???a moja mama mowi ze najlepiej bedzie jak sie wogole nie pomaluje
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 08:43   #146
anisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 201
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Witajcie!

dawno mnie tu nie było... ciagle mam mało czasu na sprawy slubne ze wzgledu na remonty mieszkania

Na razie mam tylko zaklepany termin w kosciele, orkiestre i salę.

Trochę sie stresuję,ze nie mam jeszcze sukienki a slub 30.08.

Dziewczyny, gdzie w pierwszej kolejności mam sie udać? Po sukienkę, po buty czy może jeszcze inne sprawy powinnam w pierwszeństwie załatwić typu fryzjer, makijazystka?
anisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 08:47   #147
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

/3/
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 08:56   #148
Agata R
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 899
GG do Agata R
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

suknie ślubną conajmniej 4 m-ce przed ślubem trzeba zalatwic. Tyle trwa zamowienie poprawki itd. Buty i bielizna jak juz ja sprowadza, czyli na przymiarki dopiero... Aleza butami teaz warto sie rozejrzec wczesniej i kupic zeby je rozchodzic troszke.
Jesli planujesz to predko rozejrzyj sie za fotografem i kamerzysta, potem nauki przedslubne, kwiaciarania, wystroj sali,auto, obraczki, zaproszenia... to chyba wszystko co dobrze jest miec wczesniej załatwione Pominełam cos?? troche tego jest wiem...
Agata R jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 08:57   #149
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Anisia suknie na pewno najwcześniej, i to już! Bo jak kupisz buty najpierw, to będziesz dobierać suknie do butów, a nie do siebie, a tu chyba nie o to chodzi. Jak już będziesz wiedzieć jaka suknia to spokojnie poszukasz bucików.

A fryzjer i makijazystka to na spokojnie, porozglądaj się, porób próbne fryzurki i makijaże, a potem wybierz. Zwykle wystarczy zamawiać termin na max 2 miesiące przed, masz czas
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 09:16   #150
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
wiesz problem w tym ze malowalam sie np jakims podkladem z avonu-uczulil mnie,z loreal-uczulil...teraz smaruje buzke kremem z AA to cery atopowej i sklonnej do alergi i mam taki tez peeling wiec idac tym sladem moze jakis podklad z AA wyprobuje???a moja mama mowi ze najlepiej bedzie jak sie wogole nie pomaluje
hmmmm, nie wiem jak sie prezentujesz bez makijazu Toverku, ale moze po prostu z podkladu bys zrezygnowala, jesli masz ladna cere, ale oczy to na bank bym podkreslila
Cytat:
Napisane przez anisia Pokaż wiadomość
Trochę sie stresuję,ze nie mam jeszcze sukienki a slub 30.08.

Dziewczyny, gdzie w pierwszej kolejności mam sie udać? Po sukienkę, po buty czy może jeszcze inne sprawy powinnam w pierwszeństwie załatwić typu fryzjer, makijazystka?
suknie, tak jak pisza dziewczyny, jesli nie bierzesz modelu z salonu, a zamawiasz, to nieraz trzeba czekac nawet 4 miesiace
Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
/3/
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.