Panny Młode 2008 cz.II - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-02, 09:38   #151
anisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 201
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

kurcze, teraz to spanikowałam....

dziekuje dziewczyny, postaram się w następnym tygodniu na pewno już coś pomierzyć i zamówić. Boję się strasznie chciałabym z moją mamą pomierzyc sukienki, ale ona zawsze nie ma czasu. Niestety, sklepy z sukienkami min. 25 i 50 km ode mnie
anisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 10:28   #152
katey
Rozeznanie
 
Avatar katey
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 843
GG do katey
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Może spróbuj Skrzypovity, słabe paznokcie mogą odzwierciedlać niedobór wit.A, E, żelaza, cynku, selenu czy krzemu.
Co do tych odżywek nawierzchniowych to sprawa bardzo indywidualna ja na paznokcie stosuje--> klik
ja wypróbowałam belisse skrzyp (podobno ma najwięcej skrzypu) i poskutkowało tym że włosy przestały mi wypadać (a to głownie mi chodziło), ale paznokcie też się wzmocniły więc może spróbuj, nie jest jakoś strasznie droga więc można efekt miałam już po skończonym opakowaniu (50szt)

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
/3/
wypowiem się tylko tak: o matko!

Cytat:
Napisane przez anisia Pokaż wiadomość
kurcze, teraz to spanikowałam....

dziekuje dziewczyny, postaram się w następnym tygodniu na pewno już coś pomierzyć i zamówić. Boję się strasznie chciałabym z moją mamą pomierzyc sukienki, ale ona zawsze nie ma czasu. Niestety, sklepy z sukienkami min. 25 i 50 km ode mnie
nie panikuj bedzie dobrze, ale rzeczywiście należałoby troszkę podgonić sprawy... moja szwagierka z mężem załatwiali wszystko praktycznie na 2 miesiące przed ślubem i się udało... fakt że wtedy latania więcej i nerwówka ale jak się chce to sie da załatwić wszystko
__________________
...obmyśliłam dla nas dobry plan, razem zestarzejmy się, wciąż tak mało jest dobranych par. Nie ma sensu szukać już, z nikim wcześniej nam nie było tak. Szansę mógł nam dać sam Bóg...

16.08.2008

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080816020113.png

katey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 10:43   #153
ava80
Rozeznanie
 
Avatar ava80
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 760
GG do ava80 Send a message via Skype™ to ava80
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

asiuk napisała:
Cytat:
Wczoraj przez przypadek wstąpiliśmy z narzeczonym do jubilera w Silesii. Oglądaliśmy obrączki firmy Łazur, bo najprawdopodobniej będziemy mieli zupełnie klasyczny wzór, a ceny mają przystępne (np. para obrączek o szerokości 5 mm, całkiem gładkich, płaskich to 900 zł, a ja nawet znalazłam kiedyś u innego jubilera - też z tej firmy - za 800 zł ) Wydaje mi się, że na mojej łapce ładniej prezentują się takie szerokości 4 mm, z kolei na ręce TŻ - 5 mm. Pani w salonie powiedziała, że trzeba zamawiać parami, czyli nie można wziąć sobie dwóch różnych szerokości Nie wiem, co mam z tym fantem zrobić, bo cena jest bardzo fajna (w porównianiu z Apartem to niebo a ziemia ).
Czy będziecie miały obrączki różnej szerokości? Jeśli tak, to z jakich firm?
asiuk
napisz maila na obraczki@op.pl
facet sprzedaje na allegro ale na prawie 300 aukcji nie ma żadnego negatywa i wszyscy zachwyceni!! my mamy komibnowane dwukolorowe do tego częsciowo polerowane a częsciowo satynowane na wzór 322 apart. cena w apart 2200 za arę a on zrobił za 900 zł!
ma naprawde fajne ceny i jak mu puścisz fotkę to ci wyceni.
obrączki przyszły sliczne i idealnie dobral rozmiar po naszych opisach!
a dodatkowo na 100% wykona dwa rozmiary = jedna na 4mm druga na 5mm


ANISIA!
mamy ślub tego samego dnia a wyprzedzam cie tylko o sukienkę (wiem jaką i gdzie, ale jeszcze nie zaczęta bo materiał "dociara" do PL).
__________________

Edytowane przez ava80
Czas edycji: 2008-04-02 o 11:16
ava80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 12:24   #154
anisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 201
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

dzieki Wam dziewczyny, sęk w tym,ze ja nie wiem jeszcze gdzie... byłam w kilku salonach ale jakoś żadna mi nie wpadła w oko... nie mierzyłam jeszcze żadnej.
Jesli któraś z Was jest z kujawsko-pomorskiego (pewnie wątpliwe...) to proszę może polecicie mi salon, w którym wy kupowałyście sukienki?

Mieszkanie, które kupilismy i remontujemy jest w innym mieście niż mieszkam do tej pory więc trudno mi będzie znaleźć kosmetyczkę i fryzjera. Nie ma to jak polecony przez kogoś..
anisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 12:33   #155
shakna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez anisia Pokaż wiadomość
dzieki Wam dziewczyny, sęk w tym,ze ja nie wiem jeszcze gdzie... byłam w kilku salonach ale jakoś żadna mi nie wpadła w oko... nie mierzyłam jeszcze żadnej.
Jesli któraś z Was jest z kujawsko-pomorskiego (pewnie wątpliwe...) to proszę może polecicie mi salon, w którym wy kupowałyście sukienki?

Mieszkanie, które kupilismy i remontujemy jest w innym mieście niż mieszkam do tej pory więc trudno mi będzie znaleźć kosmetyczkę i fryzjera. Nie ma to jak polecony przez kogoś..
Ja jestem z kujawsko pomorskiego - dokladnie z wloclawka. Suknie ogladalam w salonach w bydgoszczy. W jednym sklepie mi sie spodobala. Maly salonik strona do niego www.dominika.net.pl u mnie we Włoclawku jest salonik, ktory wspólparcuje wlasnie z Dominika. Mieli tam suknie, którą przymiezalam w Bydgoszczy.. Dla mnie jeszcze wygodniej bo mozna wypozyczyc suknie.. W sobotę jadę do Płocka butów poszukać Ślub 14.06
shakna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 12:51   #156
anisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 201
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

z kuj-pom?super! chociaz jedna osóbka!
ja mieszkam na razie pomiędzy Sierpcem a Toruniem ale już niedługo będę w Toruniu na stałe. A gdzie ten salonik we W-ku? Byłam w kilku ale nie wpadło mi nic w oko...

shakna - a jaki model sukienki w Bydgoszczy mierzyłas i w jakiej cenie jesli moge spytać?
anisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 13:12   #157
shakna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez anisia Pokaż wiadomość
z kuj-pom?super! chociaz jedna osóbka!
ja mieszkam na razie pomiędzy Sierpcem a Toruniem ale już niedługo będę w Toruniu na stałe. A gdzie ten salonik we W-ku? Byłam w kilku ale nie wpadło mi nic w oko...

shakna - a jaki model sukienki w Bydgoszczy mierzyłas i w jakiej cenie jesli moge spytać?
Model.. hm... juz szukam S/108 jak dobrze poszukasz to znajdziesz . Cena to 1750, u mnei we Wku, w Bydg kosztowała 1600. Wypozyczenie polowa ceny. Ja to skromniacha jestem i ta suknia bardzo mi sei podoba i ja w niej tez nawet nawet wygladam
shakna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 13:14   #158
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

CZesc dziewczyny ja tez biore slub w 2008, i tak jak u was przygotowania w toku. Troche ciezej jest bowiem organizuje go na odleglosc,i jeszcze bedzie francuska rodzina mojego meza a bylam tylko tydzien w Polsce. Zaraz przed swietami a to co juz zalatwilam :
Mam sale, kamerzyste, fotografa, pania od ciast, kupiona wodke, zarezerwowane auto, upatrzonych fryzjera kosmetyczke ( jestem poumawiana), kwiaciarnie, noclegi dla czesci Francuskiej gosci, wyslane zaproszenia, jestem po rozmowie u ksiedza, mam bielizne buty czekam na welon suknie i bijuterie. Zrobilam winietki na stol, rozki na ryz, koszyczki dla dziewczynek moich druchenek, na cukierki, platki roz i na mini zdjecia, urne na koperty (musze donkonczyc), ksiege Gosci (musze dokonczyc) , opaski dla druchenek zrobione draze opakowania sa...

Wlasnie moj slub bedzie mieszanka tradycji Francuskich i polskich. Z uwagi na dwujezycznosc zaproszenia winietki itd robilam sama, to samo z urna i ksiega gosci. Trcohe jest roboty z tym wszystkim ale dalo rade. Zaproszenia sie wszystkim bardzo podobaly.

Czesto slysze ze takie wymyslanie , ale wiecie co chce pogodzic te dwie tradycje i jesli w Polsce male druchenki to wymyslanie, to dla francozow tluczenie kielszkow to tak samo ciagle slysze krytyke ale trudno to bedzie moje wesele i moj slub

Wklejam buty do kosciola i na zmiane ( moze nie idealne ale tak jak mowie kupowane w pospiechu , te na zmiane to ccc, druge to inna firma za kazde dalam 70 zlotych) i moje zaproszenie to akurat wersja francuska, na polskiej tylko tekst byl inny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg GetAttachment.jpg (7,9 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg GetAttachment2.jpg (8,2 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg GetAttachment4.jpg (9,7 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg GetAttachment3.jpg (10,9 KB, 51 załadowań)
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 13:22   #159
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez lulucelo
CZesc dziewczyny ja tez biore slub w 2008, i tak jak u was przygotowania w toku. Troche ciezej jest bowiem organizuje go na odleglosc,i jeszcze bedzie francuska rodzina mojego meza a bylam tylko tydzien w Polsce. Zaraz przed swietami a to co juz zalatwilam :
Mam sale, kamerzyste, fotografa, pania od ciast, kupiona wodke, zarezerwowane auto, upatrzonych fryzjera kosmetyczke ( jestem poumawiana), kwiaciarnie, noclegi dla czesci Francuskiej gosci, wyslane zaproszenia, jestem po rozmowie u ksiedza, mam bielizne buty czekam na welon suknie i bijuterie. Zrobilam winietki na stol, rozki na ryz, koszyczki dla dziewczynek moich druchenek, na cukierki, platki roz i na mini zdjecia, urne na koperty (musze donkonczyc), ksiege Gosci (musze dokonczyc) , opaski dla druchenek zrobione draze opakowania sa...

Wlasnie moj slub bedzie mieszanka tradycji Francuskich i polskich. Z uwagi na dwujezycznosc zaproszenia winietki itd robilam sama, to samo z urna i ksiega gosci. Trcohe jest roboty z tym wszystkim ale dalo rade. Zaproszenia sie wszystkim bardzo podobaly.

Czesto slysze ze takie wymyslanie , ale wiecie co chce pogodzic te dwie tradycje i jesli w Polsce male druchenki to wymyslanie, to dla francozow tluczenie kielszkow to tak samo ciagle slysze krytyke ale trudno to bedzie moje wesele i moj slub
tyle juz zrobilas?????brawo jestem pelna podziwu!a kiedy ten slub?tzn w jakim miesiacu?podobaja mi sie sluby laczone tzn laczenie polskiej tradycji z inna zobaczysz ze wszyscy beda zadowoleni..a ludzie?a niech gadaja

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-04-02 o 14:57 Powód: zrobiłam cytat do wypowiedzi lulucelo
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 13:26   #160
anisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 201
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

bardzo Ci dziekuję shakna

śliczna tylko ten wierzchni materiał to musiałabym koniecznie zobaczyć. Swoją drogą to sie zastanawiam czym się rózni od s/109...

To firma z Inowrocławia a ja mam tam rodzinkę więc moze nawet tam się przejadę

s/127 i s/131 mi się też nawet podoba
anisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 13:44   #161
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Tak powklejam zdjecia tego wszystkiego bo w sumie troche to jest roboty a szczegolnie szukanie inspiracji po stronach internetowych moze komus moje pomysly sie przydadza. slub 02.08.08
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 14:13   #162
katey
Rozeznanie
 
Avatar katey
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 843
GG do katey
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
Tak powklejam zdjecia tego wszystkiego bo w sumie troche to jest roboty a szczegolnie szukanie inspiracji po stronach internetowych moze komus moje pomysly sie przydadza. slub 02.08.08
ale mi sie podobają Twoje buty te z czubkiem...
kurde jakbym takie znalazła to od razu bym się na takie zdecydowała... i to za taką cenę!! Moje mi sie średnio podobają, a kupiłam je bo już nie chciało mi się łazić po sklepach..zresztą te ceny butów ślubnych to czasem powalają na kolana!
__________________
...obmyśliłam dla nas dobry plan, razem zestarzejmy się, wciąż tak mało jest dobranych par. Nie ma sensu szukać już, z nikim wcześniej nam nie było tak. Szansę mógł nam dać sam Bóg...

16.08.2008

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080816020113.png

katey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 14:43   #163
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

nie chodzi o to ze sa brzydkie ale ja mam takie szerokie stopy ze to tych butow one srednio pasuja. to taki maly producent kolo czestochowy firma nazywa sie Eljar Aranci cos takiego, dla dziewczyn z okolic to namiar na ta firme to gielda na stadionie zuzlowym albo bezposrednio w jaskorwie. te buty sa tez na portalu www.bialebuty.pl
tylko te tasiemki poobcinam bo do niczego nie nadaja sie jak dla mnie, no i ceny na internecie juz zupelnie nie te same.

http://www.bialebuty.com.pl/index.ph...t&id_ass=2420&
Wiec jezeli mozecie to polecam raczej producenta
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 15:07   #164
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
To wzór zaproszeń które my zamówiliśmy- wg mnie są ładne eleganckie i tanie.
http://allegro.pl/item337580748_zapr..._zdjeciem.html
Ładne i rzeczywiście eleganckie.

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
u nas raczej odpada całowanie na slubie... a szkoda bo mi to tez sie podoba...
A ja szczerze mówiąc nie wiem jaki jest zwyczaj w moim Kościele, bo nigy tam na ślubie nie byłam. U mnie raz do roku zmieniają się Księża. Nawet nie wiem kto mi będzie udzielał ślubu, czy w ogóle będę mogła sobie wybrać konkretną osobę.


Cytat:
Napisane przez anisia Pokaż wiadomość
Witajcie!

dawno mnie tu nie było... ciagle mam mało czasu na sprawy slubne ze wzgledu na remonty mieszkania

Na razie mam tylko zaklepany termin w kosciele, orkiestre i salę.

Trochę sie stresuję,ze nie mam jeszcze sukienki a slub 30.08.

Dziewczyny, gdzie w pierwszej kolejności mam sie udać? Po sukienkę, po buty czy może jeszcze inne sprawy powinnam w pierwszeństwie załatwić typu fryzjer, makijazystka?
Na Twoim miejscu najpierw wypatrzyłabym i zamówiła suknie. Kupno butów uzależnione jest od terminu Twoich ostatecznych przymiarek/poprawek bo już na nich musisz mieć swoje ślubne buty jak i biustonosz, jeśli planujesz. 3 miesiące przed ślubem pochodź po fryzjerach, kosmetyczkach, makijażystkach i umów się na wizytę, wiązankę wystarczy zamówić tydzień przed tym ważnym dniem.
Powodzenia!

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
/3/


Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość

Czesto slysze ze takie wymyslanie , ale wiecie co chce pogodzic te dwie tradycje i jesli w Polsce male druchenki to wymyslanie, to dla francozow tluczenie kielszkow to tak samo ciagle slysze krytyke ale trudno to bedzie moje wesele i moj slub
Lulucelo to Wasz ślub! I nie powinnaś się martwić zbędnymi komentarzami, to ma być Wasza najpiękniejsza chwila i nikt nie może Wam odebrać tego szczęścia. Ja z miłą chęcią chciałabym być na ślubie łączonym, poznać inne zwyczaje a przy tym świetnie się bawić.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 15:46   #165
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość

Lulucelo to Wasz ślub! I nie powinnaś się martwić zbędnymi komentarzami, to ma być Wasza najpiękniejsza chwila i nikt nie może Wam odebrać tego szczęścia. Ja z miłą chęcią chciałabym być na ślubie łączonym, poznać inne zwyczaje a przy tym świetnie się bawić.
No wlasnie tylko ze ludziom sie wydaje ze to jest takie amerykaskie ze ojciecm nie poprowadzi do slubu a meza mama, ze beda male druchenki, ze jedna z nich bedzie niosla nasze obraczki, i ze pocalunek w czasie mszy po przysiedze, i tak samo draze rozdawane gosciom ale to tylko nam sie moze tak wydawac bo akurat wszytkie te tradycje sa tez we Francjii moja tesciowa 30 lat temu miala wszystko tak robione. Wlasnie ostatnio mi przypomniala ze gosciom sie rodzaje kokardy tiulow na auta i jestem w trakcie robienia

Mowia czasem ze po co ze slub w Polsce bla bla bla ale wlasnie chcialabym zeby ci Francuzi tez cos odnalezli ze swoich tradycji, dlatego bedzie dj i piosenki francuskie do tanca, takze takie mniej znane a we Francji uchodzace za standardy, jedyna rzecz ktora bedzie polska to chyba jedzenie, no bo inaczej sie nie da. Pozatym nie wyobrazam sobie takze zeby francuzi cale wesele pili wodke bedzie dla nich wino i znow musi byc francuskie, bo oni w sumie do takie smaku sa przyzwyczajeni. Podobnie z szampanem, kto mowil ze nie musi byc prawdziwy jakies dorato sie nada bo goscie i tak nie widza etykietki, ale przecziez nie dla etykietki kupuje sie szampana, pozatym bardzo bede nalegala zeby byl rozlewany przy gosciach a nie tak jak to zwykle bywa ze goscie wchodza a to juz nalane, no to sie zupelnie inaczej degustuje i taka jest prawda

A moje druchenki beda mialy takie sukienki kolorem przewodnim jest u mnie lila to pasek bedzie lila a sukienka ecru. To z tej strony
http://www.vertbaudet.fr/robe-enfant...066073015.aspx
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3X_70213_3066.jpg (15,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3X_70213_3066_1.jpg (35,9 KB, 28 załadowań)
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 15:50   #166
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
A moje druchenki beda mialy takie sukienki kolorem przewodnim jest u mnie lila to pasek bedzie lila a sukienka ecru. To z tej strony
http://www.vertbaudet.fr/robe-enfant...066073015.aspx
Boże ale one będą słodko wyglądać .
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 15:59   #167
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

tym bardziej ze wszystkie sa sliczne blondyneczki, w roznych odcieniach blondu, piec polek i jedna Francusko- angielka tylko jeszcze sie zastanawiam bo znalazlam taka sukienke tez i nie wiem bo moze dla tych dwoch starszych osmiolatek bedzie lepsza bo nie chce zeby wygladaly zbyt dziecinnnie, znaczy sie nie chce zeby sie zle czuly a wy co myslicie? dla tyh co maja 3 latka ( 2 sztuki) 4 latka ( jedna sztuka) i piec latek (jedna sztuka) tamte sa napewno ok, ale czy nadaja sie dla dluuuuuuuugich osimiolatek co nosza rozmiar 10 latek a wygladaja na 12 ? i jeszcze jedno sliczne zdjecie :&agrave znalazlam przy okazji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3X_70213_3067.jpg (18,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0000007mini.jpg (13,0 KB, 28 załadowań)
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 16:45   #168
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

ogladalam obraczki. proste,zlote. jeden jubiler chce 650zl a drugi 740. tylko u tego drugiego mamy 15% znizki wiec wychodzi podobnie. to chyba niedrogo?
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 17:58   #169
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Dziewczyny, 2 dni do ślubu!! zaczęłam panikować najbardziej przeraża mnie ślub, mówienie do mikrofonu!!!i w ogóle wszystko!!
dziś byliśmy u proboszcza omówić ceremonię, proboszcz powiedział, żebyśmy pocałowali obrączki zanim nałożymy je sobie nawzajem, a dodatkowo zalecił panu młodemu pocałowanie dłoni panny młodej, jak już założy obrączkę.
ech dziewczyny, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 18:02   #170
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Aliszcze napewno będzie dobrze
trzymaj się dzielnie i nie martw się

zdaj relację "po", przydadzą się nam dobre rady
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 18:37   #171
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
dzięki, świetne są, ale troszkę za drogie
Wiem właśnie, że najtańsze nie są. Ja będę potrzebowała ok 40 sztuk (nie wiem dokładnie, nie sprawdzałam, bo niektórzy goście przyjdą sami, np. babcie)

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
To wzór zaproszeń które my zamówiliśmy- wg mnie są ładne eleganckie i tanie.
http://allegro.pl/item337580748_zapr..._zdjeciem.html

W Międzyzdrojach również praktykuje się pocałunek w rękę przy zakładaniu obrączek- panna młoda gdy chce może też pocałować obrączkę pana młodego.Jest to jeden z najbardziej wzruszających momentów.
Bardzo fajne zaproszenia i cena też super!
Też słyszałam o całowaniu obrączek - bardzo mi się to podoba.
Myślę, że to kwestia księdza, u mnie zapewne nikomu nie przeszkadzałoby pocałowanie w rękę ani nawet w usta, tylko po prostu się tego nie praktykuje.

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
wy sobie piszecie ze chodzicie na jakies zabiegi a ja siedze w domu i nie pojde nigdzie bo mnie zaraz uczuli poparzy twarz...ej nie wiem kobiety jak ja wogole sie umaluje tzn jak mnie umaluja na slub bo bedzie problem...ale to za 6 miesiecy....az.....:rolle yes:
Próbowałaś może jakieś kosmetyki kolorowe z apteki, np. Vichy, La Roche Posay (mają cienie do powiek, szminki)?

Cytat:
Napisane przez katey Pokaż wiadomość
ja wypróbowałam belisse skrzyp (podobno ma najwięcej skrzypu) i poskutkowało tym że włosy przestały mi wypadać (a to głownie mi chodziło), ale paznokcie też się wzmocniły więc może spróbuj, nie jest jakoś strasznie droga więc można efekt miałam już po skończonym opakowaniu (50szt)
Też zażywam Belissę Na razie nie widzę specjalnych efektów, ale za jakiś czas na pewno będzie różnica
Dodatkowo używam preparatów Nail Tek - tylko że strasznie wysuszają skórki, trzeba uważać przy aplikacji. Wczoraj zrobiłam sobie "kurację": do ciepłej wody wlałam trochę oliwy z oliwek i dodałam sok z cytryny. Moczyłam w tym dłonie, bo miałam okropnie zarośnięte skórki - wszystko świetnie dało się usunąć i odsunąć
Używam także na noc olejku L'Oreal.

Cytat:
Napisane przez ava80 Pokaż wiadomość
asiuk
napisz maila na obraczki@op.pl
facet sprzedaje na allegro ale na prawie 300 aukcji nie ma żadnego negatywa i wszyscy zachwyceni!! my mamy komibnowane dwukolorowe do tego częsciowo polerowane a częsciowo satynowane na wzór 322 apart. cena w apart 2200 za arę a on zrobił za 900 zł!
ma naprawde fajne ceny i jak mu puścisz fotkę to ci wyceni.
obrączki przyszły sliczne i idealnie dobral rozmiar po naszych opisach!
a dodatkowo na 100% wykona dwa rozmiary = jedna na 4mm druga na 5mm
Dziękuję za namiary

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
CZesc dziewczyny ja tez biore slub w 2008, i tak jak u was przygotowania w toku. Troche ciezej jest bowiem organizuje go na odleglosc,i jeszcze bedzie francuska rodzina mojego meza a bylam tylko tydzien w Polsce. Zaraz przed swietami a to co juz zalatwilam :
Mam sale, kamerzyste, fotografa, pania od ciast, kupiona wodke, zarezerwowane auto, upatrzonych fryzjera kosmetyczke ( jestem poumawiana), kwiaciarnie, noclegi dla czesci Francuskiej gosci, wyslane zaproszenia, jestem po rozmowie u ksiedza, mam bielizne buty czekam na welon suknie i bijuterie. Zrobilam winietki na stol, rozki na ryz, koszyczki dla dziewczynek moich druchenek, na cukierki, platki roz i na mini zdjecia, urne na koperty (musze donkonczyc), ksiege Gosci (musze dokonczyc) , opaski dla druchenek zrobione draze opakowania sa...

Wlasnie moj slub bedzie mieszanka tradycji Francuskich i polskich. Z uwagi na dwujezycznosc zaproszenia winietki itd robilam sama, to samo z urna i ksiega gosci. Trcohe jest roboty z tym wszystkim ale dalo rade. Zaproszenia sie wszystkim bardzo podobaly.

Czesto slysze ze takie wymyslanie , ale wiecie co chce pogodzic te dwie tradycje i jesli w Polsce male druchenki to wymyslanie, to dla francozow tluczenie kielszkow to tak samo ciagle slysze krytyke ale trudno to bedzie moje wesele i moj slub

Wklejam buty do kosciola i na zmiane ( moze nie idealne ale tak jak mowie kupowane w pospiechu , te na zmiane to ccc, druge to inna firma za kazde dalam 70 zlotych) i moje zaproszenie to akurat wersja francuska, na polskiej tylko tekst byl inny
Witam nową pannę młodą
Nie przejmuj się krytyką, ja też co chwilę to słyszę: że głupota, że sama jestem głupia, że wymyślam, kombinuję, przesadzam... Cóż, należy robić swoje
Podziwiam za świetną organizację i zapał do pracy
Zaproszenia ciekawe, kojarzą mi się z dość frywolnym gorsetem, jak w jakimś francuskim kabarecie
Podobają mi się buty na pierwszy dzień, zwłaszcza za tą cenę

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
ogladalam obraczki. proste,zlote. jeden jubiler chce 650zl a drugi 740. tylko u tego drugiego mamy 15% znizki wiec wychodzi podobnie. to chyba niedrogo?
Oczywiście, że niedrogo

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
Dziewczyny, 2 dni do ślubu!! zaczęłam panikować najbardziej przeraża mnie ślub, mówienie do mikrofonu!!!i w ogóle wszystko!!
dziś byliśmy u proboszcza omówić ceremonię, proboszcz powiedział, żebyśmy pocałowali obrączki zanim nałożymy je sobie nawzajem, a dodatkowo zalecił panu młodemu pocałowanie dłoni panny młodej, jak już założy obrączkę.
ech dziewczyny, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze
Będzie dobrze!! Trema dopadnie każdą z nas - mnóstwo nerwów, wątpliwości.
Trzymam kciuki!!!
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 19:04   #172
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cholerka a ja chyba zmieniam salę na trzy miesiące przed ślubem Jutro jadę do tej "nowej" i będziemy musieli się ostatecznie zdecydować.
Wszystko było do tej pory ok, tylko u mnie to zawsze wszystko na potem. Dzisiaj pojechałam oglądać pokoje w naszej bursie szkolnej dla gości, którzy będą chcieli przenocować. Jak je zobaczyłam to prawie się popłakałam. Sęk w tym, że w okolicy nie ma hotelu, w którym mogłabym tych ludzi położyć, więc wszystko wskazuje na to, że zmienię salę, ponieważ ta druga ma śliczniutkie pokoje (sama w sobie zresztą też jest super, tylko mniejsza od poprzedniej).
Ale dobrze mi tak, zabieram się ostro do roboty. Nie ma zostawiania na ostatnią chwilę.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 19:06   #173
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Boże ale one będą słodko wyglądać .
Ojjj tak

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
Dziewczyny, 2 dni do ślubu!! zaczęłam panikować najbardziej przeraża mnie ślub, mówienie do mikrofonu!!!i w ogóle wszystko!!
dziś byliśmy u proboszcza omówić ceremonię, proboszcz powiedział, żebyśmy pocałowali obrączki zanim nałożymy je sobie nawzajem, a dodatkowo zalecił panu młodemu pocałowanie dłoni panny młodej, jak już założy obrączkę.
ech dziewczyny, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze
Kochan nie martw się wszystko będzie pięknie,a Ty przede wszystkim,więc proszę zając sie sobą i nie siedzieć tyle przy kompie bo bedą worki pod oczami teraz pozostaje czas na głeboki oddech i relaks,przed wielkim dniem...a jak juz bedziesz po to oczywiscie musisz powiedziec jak było z najdrobniejszych szczegółach
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 19:06   #174
madzikk85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 70
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Aliszcze trzymam kciuki za Wasi bede bacznie obserwowala niebo za dwa dni ale pogoda ostatnio jest wiosenna wiec spokojniea z tym calowaniem obraczek to jest tak ze w tym calym stresie wszystkie wczesniejsze ustalenia jakos wylatuja z glowy...najwazniejsi jestescie WY i zadnym szczegółami sie nie przejmujpowodzenia!!!
__________________
www.akademiec.pl rozdajemy wejściówki !!!
madzikk85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 19:34   #175
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Dziewczyny, w jakim czasie u Was na weselu będzie pierwszy taniec? Po toaście? Po obiedzie?
Myślałyście też może, kiedy powinien "wjechać" na salę tort? O tort pytam dlatego, że moja fotografka będzie tylko max. 3 godziny na weselu i mówiła, że jedna para miała tort po obiedzie - można było wtedy fajne fotki zrobić
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 19:37   #176
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie jutro idę do kosmetyczki na maseczkę i mam zamiar się relaksować ale czasem mam chwile paniki i rozumiem tych, co uciekają do Las Vegas by ślubować
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 19:56   #177
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
Dziewczyny, 2 dni do ślubu!! zaczęłam panikować najbardziej przeraża mnie ślub, mówienie do mikrofonu!!!i w ogóle wszystko!!
dziś byliśmy u proboszcza omówić ceremonię, proboszcz powiedział, żebyśmy pocałowali obrączki zanim nałożymy je sobie nawzajem, a dodatkowo zalecił panu młodemu pocałowanie dłoni panny młodej, jak już założy obrączkę.
ech dziewczyny, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze
Ten mikrofon też mnie stresuje. Boje się też, że ze stresu nie będę wiedziała, kiedy wstać, kiedy usiąść, kiedy uklęknąć. Bo normalnie na mszy to wiadomo widzisz kto co robi, a tak jak sie jest na samym początku, jeszcze jakaś gafę popełnię.

Aliszcze ale masz fajnie, oby pogoda dopisywała i słonko mocno świeciło
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 20:04   #178
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Marta, a Wy nie będziecie mieli próby przed ślubem? U nas była i to trochę pomaga. Dodatkowo ksiądz sam dyskretnie podpowiadał podczas mszy, co robić
asiuk, my mieliśmy pierwszy taniec dopiero po obiedzie (wesele zaczęło się dwie godziny po ślubie o 17), a tort o północy.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 20:06   #179
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w jakim czasie u Was na weselu będzie pierwszy taniec? Po toaście? Po obiedzie?
Myślałyście też może, kiedy powinien "wjechać" na salę tort? O tort pytam dlatego, że moja fotografka będzie tylko max. 3 godziny na weselu i mówiła, że jedna para miała tort po obiedzie - można było wtedy fajne fotki zrobić
W moich okolicach raczej jest tak,że pierwszy taniec jest jakoś po obiedzie,a tort jakoś póxno dosyć chociaz nie wiem dokładnie o ktorej godzinie

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Ten mikrofon też mnie stresuje. Boje się też, że ze stresu nie będę wiedziała, kiedy wstać, kiedy usiąść, kiedy uklęknąć. Bo normalnie na mszy to wiadomo widzisz kto co robi, a tak jak sie jest na samym początku, jeszcze jakaś gafę popełnię.
Kurde ja mama tak samo,ze nie wiem kiedy kleknąc kiedy siąśc i stać,chociaz do kosciola chodzę regularnie,to zawsze stoję raczej z tyłu,zeby widziec co ludziska z przodu robią A tu kurde na samym porzątku przyjdzie mi siedziec i jeszcze stres..na pewno się przy czyms zapultam
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 20:07   #180
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w jakim czasie u Was na weselu będzie pierwszy taniec? Po toaście? Po obiedzie?
Myślałyście też może, kiedy powinien "wjechać" na salę tort? O tort pytam dlatego, że moja fotografka będzie tylko max. 3 godziny na weselu i mówiła, że jedna para miała tort po obiedzie - można było wtedy fajne fotki zrobić
mój dom weselny ma zwyczaj wyjeżdżać z tortem przyzdobionym sztucznymi ogniami o północy,
nie dokońca mi ten pomysł odpowiada, nie wytrzymam tyle
z TŻ myślimy żeby podać tort, gdzieś po obiedzie, a my w tym czasie udamy sie na krótką sesje zdjęciową

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Boje się też, że ze stresu nie będę wiedziała, kiedy wstać, kiedy usiąść, kiedy uklęknąć. Bo normalnie na mszy to wiadomo widzisz kto co robi, a tak jak sie jest na samym początku, jeszcze jakaś gafę popełnię.
niektórzy księża dyskretnie podpowiadają kiedy usiąść, wstać, itp.
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.