Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-16, 15:59   #3091
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Atoju to dobrze, że chociaż urlopik będzie miał. Łatwiej Wam będzie wszystko sobie poukładać
Tą książkę nadawczą to też muszę obejrzeć, bo też wyprzedaję od niedawna różne pierdołki na all.
Atoju, a jak tam zamówienie EDM z 1-ego lipca?
a wysłałam!!! kurde, nie dostałaś Pw? coś mi szwankują wiadomości do Ciebie
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 16:38   #3092
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
a wysłałam!!! kurde, nie dostałaś Pw? coś mi szwankują wiadomości do Ciebie
nie mam zapchanej skrzynki, ale nie dostałam wiadomości od Ciebie. Może to jednak moja skrzynka świruje i to PW co do Cathy wysyłałam, to jednak nie z mojego gapiostwa nie poszło Chociaż jakoś wątpię Dzięki za info. Zaraz poinformuję babeczki, które na pędzelki czekają
Aaa, i wyślę Ci jeszcze adres na ten ostatni pędzelek, co dopiero leci ze Stanów.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 16:56   #3093
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Uff skończyłam teraz to by mi nawet kilo Minta nie pomogło... Idę się zrelaksować, szykuję kąpiel z płynem borówkowym miałam w planach jeszcze peeling kawowy ale po całodniowym sprzątaniu to nawet palcem mi się kiwnąć nie chce, a co dopiero coś wcierać

A właśnie - czy tylko ja nacieram się samymi fusami? Z tego co wiem to kobitki mieszają je z żelami pod prysznic itp.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 17:06   #3094
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Uff skończyłam teraz to by mi nawet kilo Minta nie pomogło... Idę się zrelaksować, szykuję kąpiel z płynem borówkowym miałam w planach jeszcze peeling kawowy ale po całodniowym sprzątaniu to nawet palcem mi się kiwnąć nie chce, a co dopiero coś wcierać

A właśnie - czy tylko ja nacieram się samymi fusami? Z tego co wiem to kobitki mieszają je z żelami pod prysznic itp.
fusy + sól morska / cukier brązowy + szczypta cynamonu + żel pod prysznic / olej
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 17:11   #3095
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

WI łoki, tylko gdzie i kiedy Nie wiem, co to jutro będzie, szefowa mnie przetrąci, oby tylko mnie z praktyk nie wywalili.

Zazdroszczę Wam, ja już przestałam sprzedawać na all, nikt nic nie chce ode mnie kupować Widocznie niefajne rzeczy mam
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 18:27   #3096
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ev- tam gdzie wrony zawracają Najpierw musisz dorwać gdzieś trwamwaj 9, 7 lub 35 (kierunek Okęcie), później jeeeedziesz do samego końca czyli pętli na Okęciu a stamtąd autobusem 124 w stronę Palucha To jak?

Nienawidzę lata...
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 18:30   #3097
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
WI łoki, tylko gdzie i kiedy Nie wiem, co to jutro będzie, szefowa mnie przetrąci, oby tylko mnie z praktyk nie wywalili.

Zazdroszczę Wam, ja już przestałam sprzedawać na all, nikt nic nie chce ode mnie kupować Widocznie niefajne rzeczy mam
A ja Ci już coś mówiłam o skutecznej sprzedaży na allegro Przesyłka w cenie kup teraz itd. Jakaś ładna grafika... Jak produkt nie do konca przekonuje to trzeba mu pomóc i podziałać na wyobraźnie kupującego
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 18:37   #3098
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Ev- tam gdzie wrony zawracają Najpierw musisz dorwać gdzieś trwamwaj 9, 7 lub 35 (kierunek Okęcie), później jeeeedziesz do samego końca czyli pętli na Okęciu a stamtąd autobusem 124 w stronę Palucha To jak?

Nienawidzę lata...
To Ty zdążysz z pracy wrócić, zanim ja dojadę. Zostańmy jednak przy oryginalnym planie Daj znać, o której mam wpaść. Też nienawidzę lata

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
A ja Ci już coś mówiłam o skutecznej sprzedaży na allegro Przesyłka w cenie kup teraz itd. Jakaś ładna grafika... Jak produkt nie do konca przekonuje to trzeba mu pomóc i podziałać na wyobraźnie kupującego
Taaa, do tego trzeba mieć taki mózg, jak Ty Nigdy nie byłam dobra w wymienianiu/sprzedawaniu swoich rzeczy, dlatego staram się ostrożnie robić zakupy A cudze produkty i siebie o dziwo umiem sprzedać
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 18:50   #3099
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Taaa, do tego trzeba mieć taki mózg, jak Ty Nigdy nie byłam dobra w wymienianiu/sprzedawaniu swoich rzeczy, dlatego staram się ostrożnie robić zakupy A cudze produkty i siebie o dziwo umiem sprzedać
no co ty opowiadasz moją pierwszą (i na razie jedyną) wymiankę zrobiłam z Tobą i chętnie bym powtórzyła gdybym miała coś na wymianę

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
A właśnie - czy tylko ja nacieram się samymi fusami? Z tego co wiem to kobitki mieszają je z żelami pod prysznic itp.
ja mieszam z żelem. Gdzieś czytałam że można dodać cynamon ale mi ta mieszanka nie podeszła. Jako straszna fanka kawy uważam że wszelkie miszanki zapachowo-smakowe to profanacja nie uznaję też spienionego mleka co większość ludzi uważa za dziwactwo

Edytowane przez Krystle Carrington
Czas edycji: 2009-07-16 o 18:58
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 19:06   #3100
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
WI łoki, tylko gdzie i kiedy Nie wiem, co to jutro będzie, szefowa mnie przetrąci, oby tylko mnie z praktyk nie wywalili.

Zazdroszczę Wam, ja już przestałam sprzedawać na all, nikt nic nie chce ode mnie kupować Widocznie niefajne rzeczy mam
Co ty za głupoty opowiadasz Nieraz trzeba te same produkty kilka razy wystawiać, a i tak nikt się chętny nie znajduje. Nie ma co takich rzeczy brać do siebie, po prostu ludzie mają różny gust. Dobre fotki, prawdziwy opis i niska cena wyjściowa to podstawa i tyle.
A sama od niedawna sprzedaję i to głównie książki i różne rzeczy ze strychu Czasem próbki minerałów lub nawet całe podkłady, które mi nie przypasowały. Tak miałam z EDM bo najpierw kupiłam chyba 2 duże podkłady, zużyłam w ilości 5% i poznałam inne lepsze więc na all wystawiłam
A ja lubię lato. Cały rok czekam na ciepłe dni i teraz staram się nimi nacieszyć chociaż niestety siedzę w pracy a jak znam życie to na weekend pogoda się zepsuje A w ogóle to każdą pore roku lubię o ile nie wieje i nie leje jednocześnie i nie jest 3 stopnie na plusie.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-07-16 o 19:07
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 19:12   #3101
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
wróciłam właśnie z urzędów - rozpuszczam się
jak jutro tak będzie to padnę w samochodzie

mamaNiny, a Ty nie używasz przypadkiem Lirenki - bo jej kariera się u mnie skończyła właśnie z powodu czerwonej wysypki po ekspozycji słonecznej
taak używam właśnie lirenki brzydkie słowo ciśnie mi się na usta.. bo dziś użyłam dziecka filtru i wysypki niet..

ehh atoja już dostałaś kita z 01.07? ja składałam 02.07 próbkowe i kita z brakujących pędzelków na spółę z koleżanką i niestety tylko próbki przyszły

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
A właśnie - czy tylko ja nacieram się samymi fusami? Z tego co wiem to kobitki mieszają je z żelami pod prysznic itp.
ja też robię kawowy zcukrem, sam, z cynamonem albo z sola

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
no co ty opowiadasz moją pierwszą (i na razie jedyną) wymiankę zrobiłam z Tobą i chętnie bym powtórzyła gdybym miała coś na wymianę


ja mieszam z żelem. Gdzieś czytałam że można dodać cynamon ale mi ta mieszanka nie podeszła. Jako straszna fanka kawy uważam że wszelkie miszanki zapachowo-smakowe to profanacja nie uznaję też spienionego mleka co większość ludzi uważa za dziwactwo
ja do picia kawe tylko czarna najlepiej espresso.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 19:15   #3102
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
ehh atoja już dostałaś kita z 01.07? ja składałam 02.07 próbkowe i kita z brakujących pędzelków na spółę z koleżanką i niestety tylko próbki przyszły

właśnie dziś! Mnie się wydaje, że przez to zamieszanie z kitem to się poopóźniali, bo mi dłużej szło niż ichnie zegarkowe 9 dni roboczych! a próbkowe to mi czasem po tygodniu przychodziły
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 19:21   #3103
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
ja do picia kawe tylko czarna najlepiej espresso.
ja jednak z mlekiem ale bez piany, w mojej ulubionej Kabackiej knajpce już się chyba przyzwyczaili to tego dziwactwa
tak mi się skojarzyło... nie mogę się powstrzymać od śmiechu jak słyszę gdy ludzie zamawiają ekspresso
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 19:26   #3104
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
MamoNiny w pasażu na Natolinie jest taka mała Drogeria na końcu. Jak zajdzie potrzeba to Ci nabędę i spotkamy się w centrum jakos
W tym pasażu jest też sklep ze zdrową żywnością, w którym można dostać fajne oleje

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
wróciłam właśnie z urzędów - rozpuszczam się
jak jutro tak będzie to padnę w samochodzie

mamaNiny, a Ty nie używasz przypadkiem Lirenki - bo jej kariera się u mnie skończyła właśnie z powodu czerwonej wysypki po ekspozycji słonecznej
No nie straszcie mnie, też mam Lirenkę na wyjazd - jak mnie opryszczy od słońca to chyba padne. Wezmę na wszelki wypadek dzieciaczka biodermy
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 19:29   #3105
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

boze... ile wy piszecie. az mi dzis ciezko to wszystko przeczytac, ze zrozumieniem szczegolnie. dzis w ta pogode tluklam sie autobusami, i pierwszy raz bylam prawie 8h w gabinecie... narazie na okresie probnym nie wyrabiam calych dni roboczych (nie ma co pracodawca jakos zaoszczedzic musi )

Atoju bedzie dobrze, tylko trzeba w to wierzyc
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 19:30   #3106
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ja czekam na kita edm z 15.06 dwa poprzednie doszly cale ale byly rejstrowane.. jeszcze mi od nich nic nie zginelo i w ogole do mnie raczej 98-99% przesylek dochodzi
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 19:34   #3107
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
właśnie dziś! Mnie się wydaje, że przez to zamieszanie z kitem to się poopóźniali, bo mi dłużej szło niż ichnie zegarkowe 9 dni roboczych! a próbkowe to mi czasem po tygodniu przychodziły
no mi wszystkie razem dotąd przychodziły... mam nadzieję, że nie zaginęło
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 19:46   #3108
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

A mój Lauress za 70$ wysłany 30-ego jeszcze nie dotarł i nie podoba mi się to, bo od nich przesyłki zazwyczaj szły do mnie 6-8 dni A tak broniłam poczty
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 19:53   #3109
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ja czekam na lauressa tez, co prawda jakies tam 10dolcow ale i tak

za to mam przeogromny problem ostatnio z przesylkami z uk. norwegia, australia kanada itd luz, ale z uk jest jakis cyrk
w ogole im wiecej kupuje, tym wiecej mam stresu z powodu poczty..
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 20:00   #3110
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

No a właśnie do mnie przyszła przesyłka z feelunique (czyli GB) po niecałym tygodniu. W ogóle nie kumam tego. Ja nawet nie wiem jak Lauress reaguje na zagubione przesyłki, a jak będę to chciała kupić po raz drugi to zapłącę dużo więcej, bo wtedy była promocja -30%. A u nich promocje rzadko. Co mnie jeszcze dodatkowo wkurza, to tam był błyszczyk. Oni mają takie naturalne składy i normalnie boję się że jak dojdzie (bo jeszcze nadzieji nie straciłam) to jakiś zjełczały od tych upałów będzie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 20:13   #3111
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ja juz prawie z tego wszystkiego bralam SN na adres chlopa, bo on ma takiego lisonosza, ze mu prawie na jedwabnej poduszce przynosi przesylki nie wiedzialam jednak jak z jego poczta, on nie zamawia z zagranicy, wiec wzielam do siebie.
Kiedys przesylki z UK mialam po tygodniu ale w ciagu ostatniego miesiaca cos sie porobilo.. chyba poeksperymentuje zamowie cos z uk do kolezanki/chlopaka i zobacze.
mam nadzieje, ze nie zjelczeje ja wzielam 2 pomadki z SN i jak sie beda tak guzdrac to podziele twoj los stresujac sie czy otrzymam to w stanie nadajacym sie do uzycia..
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 20:17   #3112
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Jejku trzymam kciuki za Twoją przesyłkę i za moją też
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 21:03   #3113
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
no co ty opowiadasz moją pierwszą (i na razie jedyną) wymiankę zrobiłam z Tobą i chętnie bym powtórzyła gdybym miała coś na wymianę
Ja też

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Co ty za głupoty opowiadasz Nieraz trzeba te same produkty kilka razy wystawiać, a i tak nikt się chętny nie znajduje. Nie ma co takich rzeczy brać do siebie, po prostu ludzie mają różny gust. Dobre fotki, prawdziwy opis i niska cena wyjściowa to podstawa i tyle.
A sama od niedawna sprzedaję i to głównie książki i różne rzeczy ze strychu Czasem próbki minerałów lub nawet całe podkłady, które mi nie przypasowały. Tak miałam z EDM bo najpierw kupiłam chyba 2 duże podkłady, zużyłam w ilości 5% i poznałam inne lepsze więc na all wystawiłam
A ja lubię lato. Cały rok czekam na ciepłe dni i teraz staram się nimi nacieszyć chociaż niestety siedzę w pracy a jak znam życie to na weekend pogoda się zepsuje A w ogóle to każdą pore roku lubię o ile nie wieje i nie leje jednocześnie i nie jest 3 stopnie na plusie.
Właśnie mnie to dobija, że wystawiam rzecz po 3-4 razy i nic. Dlatego już odpuściłam próby sprzedania rzeczy używanych typu kilka razy założony ciuch czy minerały z ubytkiem 5%, bo zwyczajnie nie wierzę, że ktoś mi to kupi, ale może mnie nawrócicie

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
ja jednak z mlekiem ale bez piany, w mojej ulubionej Kabackiej knajpce już się chyba przyzwyczaili to tego dziwactwa
tak mi się skojarzyło... nie mogę się powstrzymać od śmiechu jak słyszę gdy ludzie zamawiają ekspresso
Pewna znana mi osoba (rodzaj męski), uważająca się za wykształconą, obytą i ogólnie "światową" też tak mówi i nie daje sobie przetłumaczyć. I mnie również to na swój sposób bawi

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
No nie straszcie mnie, też mam Lirenkę na wyjazd - jak mnie opryszczy od słońca to chyba padne. Wezmę na wszelki wypadek dzieciaczka biodermy
Mnie tam po lirence nic nie jest, aczkolwiek zauważyłam, że muszę jej dawać więcej na ramiona, bo właśnie dostaję wysypki, ale od słońca, natomiast sam filtr jest ok.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Jejku trzymam kciuki za Twoją przesyłkę i za moją też
Ja również, jednak te upały mogą zaszkodzić paczkom.

WI dotarłaś bezpiecznie? Przepraszam, głupio mi teraz, nie powinnam Ci takich rzeczy opowiadać, nie każdy ma przyjemność tego słuchać. Jeszcze raz gomen
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 21:14   #3114
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Wspólne zakupy kosmetyków mineralnych - część II

A jak tak sobie z ukrycia czytam i czytam i jakoś staram się to do kupy złożyć. Mianowicie, ciągle nie jestem pewna kosztów jakie mogą mnie czekać przy powoli planowanym zamówieniu u kogokolwiek.

A dokładniej czy zamawiając 4 sample podkładów i jednego flat topa wraz ze wszelką przesyłką(również pod mój adres) mogę spodziewać się kosztów od 70 zł do ilu? (wolę przelicznik w złotówkach)
bo ja teraz nie wiem czy będzie mnie stać na zamówienie w sierpniu czy muszę czekać kolejny miesiąc ;p

dziękuję za wszelką pomoc : )
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 21:20   #3115
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ev cała i zdrowa dotarłam a tutaj z opóźnieniem jestem bo komp mi się aktualizował i nie wygaduj bzdór- zobacz jak ja Cie "obarczyłam"
Nie zapomnij o wycenie! Oczywiście dziękuję Mydełko pachnie przepieknie

Dziewczyny za Wasze przesyłki

Mi CS przesylkę 6dni przygotowywało do wysłania a maluśkie takie Dopiero przed chwila status mi się na shipped zmienił.
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 21:38   #3116
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Wspólne zakupy kosmetyków mineralnych - część II

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
A jak tak sobie z ukrycia czytam i czytam i jakoś staram się to do kupy złożyć. Mianowicie, ciągle nie jestem pewna kosztów jakie mogą mnie czekać przy powoli planowanym zamówieniu u kogokolwiek.

A dokładniej czy zamawiając 4 sample podkładów i jednego flat topa wraz ze wszelką przesyłką(również pod mój adres) mogę spodziewać się kosztów od 70 zł do ilu? (wolę przelicznik w złotówkach)
bo ja teraz nie wiem czy będzie mnie stać na zamówienie w sierpniu czy muszę czekać kolejny miesiąc ;p

dziękuję za wszelką pomoc : )
te 4 sample poza darmowym kitem, czy w nim?

Jak w nim to wyniesie Cię to ok 52 - 54 zł

flat top plus zestaw bezplatnych probek i przesylka

jak te 4 sample bierzesz poza kitem to z 8zl za sampel, dobrze pamietam?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 21:53   #3117
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Wspólne zakupy kosmetyków mineralnych - część II

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
te 4 sample poza darmowym kitem, czy w nim?

Jak w nim to wyniesie Cię to ok 52 - 54 zł

flat top plus zestaw bezplatnych probek i przesylka

jak te 4 sample bierzesz poza kitem to z 8zl za sampel, dobrze pamietam?


łups, no teraz przyznaję , że nie wiem, ale chyba wolę tę tańszą wersję po 8 zł za sampla plus cena flat topa. tylko, że i tak będę musiała się dostosować do osoby zamawiającej?
a te 52-54 to bez przesyłki czy już z wliczoną bo jeżeli bez to ja wolę wersję w zamawianie poza kitem ?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 22:08   #3118
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Człowieka na kilka godzin tu zabraknie i już ciężko nadrobić myślałam, że po kąpieli jeszcze sobie zdążę tu poszperać, ale nie zdążyłam, bo TŻ postanowił wpaść godzinę wcześniej niż zapowiedział a ja w bieliźnie, z turbanem na głowie i blednącymi wypiekami po sprzątaniu... co prawda już jesteśmy ze sobą 2,5 roku i takie widoki powoli mu nie dziwne, ale marzyłam że przywitam go piękna i pachnąca


Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
fusy + sól morska / cukier brązowy + szczypta cynamonu + żel pod prysznic / olej
Fajna kombinacja, a brązowy cukier akurat mam w domu (sól w sumie też ale wersja z cukrem jest ciekawsza ) - jutro wytestuję

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Nienawidzę lata...
Oj... ja kocham! No może nie zaduch, ale po stokroć wolę się roztapiać niż marznąć w zimie i 5 minut się ubierać jak wielbłąd tylko po to, żeby wyjść psa nakarmić wrr. W lecie to na legalu, w piżamce śniadanko na tarasie można zjeść, ubrać mini i klapki, na wycieczkę z TŻetem pojechać jak dla mnie miażdżąca przewaga plusów.

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
Jako straszna fanka kawy uważam że wszelkie miszanki zapachowo-smakowe to profanacja nie uznaję też spienionego mleka co większość ludzi uważa za dziwactwo
Też nie znoszę piany na kawie. Czasem mi się "sama" od mieszania zrobi, ale wtedy zbieram łyżeczką i wywalam do zlewu heh... Jako że upały, to jestem na etapie Nescafe Frappe - mniam! A jeszcze z lodami... mmm

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Właśnie mnie to dobija, że wystawiam rzecz po 3-4 razy i nic. Dlatego już odpuściłam próby sprzedania rzeczy używanych typu kilka razy założony ciuch czy minerały z ubytkiem 5%, bo zwyczajnie nie wierzę, że ktoś mi to kupi, ale może mnie nawrócicie
Ja też tak mam, czasem coś zwyczajnie nie może się sprzedać - a ja koniecznie chcę się tego pozbyć żeby nie zalegało w szafie, więc wystawiam od malutkiej kwoty - moja strata (bo ponoszę koszty każdorazowego wystawienia) ale przynajmniej mi to coś nie leży i nie denerwuje Ale ogólnie nie narzekam - robię porządne zdjęcia, opisy, daję szablon, w opisie przedmiotu używam maksymalnej ilości kluczowych słów - i zarabiam na czymś co normalnie bym wyrzuciła (ubrania, płyty, kasety wideo, książki, kosmetyki, torebki, ... po prostu wszystko). Czasem jestem w szoku, jak ludzie "biją się" o rzecz, której ja już nie chcę i nie mogę uwierzyć, ile można zarobić na niepotrzebnych drobiazgach. Sama też kupiłam już kilka używanych ciuchów z All i jestem zadowolona

Spróbuj ponownie, wykorzystaj wszystkie znaki z opisu itp. a może uskłada się na nowe minerałki
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 22:15   #3119
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Violet, dziewczyny, dzięki. W takim razie będę jeszcze próbowała

WI
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 22:43   #3120
reziolki
Raczkowanie
 
Avatar reziolki
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: okolice Lubina
Wiadomości: 487
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Nadrabiam,nadrabiam i nadrobić zaległości nie mogę Piszecie jak szalone
Ja od wczoraj w domku siedzę, moja mała na antybiotyku, skutki zimnej coli pitej w kinie Ale za to mam pomyte okna i załatwiłam wszystkie zaległe sprawy urzędowe
Ja uwielbiam lato wioasna i jesień tylko bez deszczu a zima z puszystym śniegiem i mrozem do 5 stopni, inne opcje odpadają
Ostatnio też sprzedaję na allegro, idzie różnie ale z reguły kilka razy wystawiam to samo, aż ktoś kupi.
__________________
Walczę z kilogramami
reziolki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.