Trening Ewy Chodakowskiej - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-29, 18:37   #661
ekspres do kawy
Raczkowanie
 
Avatar ekspres do kawy
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 402
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Czesc dziewczyny, dolaczam sie!
juz 3 treningi z Ewa za mna i jestem po prostu zachwycona i nie chodzi nawet o zgubione cm, bo jeszcze na to za wczesnie, ale te 40 minut cwiczen powoduje, ze endorfiny rosna mi do miliona procent magia jakas

poki co cwiczylam 3 dni pod rzad, a za chwile smigam znowu moge sobie na to pozwolic, bo mam majowke, ale pozniej bede zmuszona ograniczyc sie do 3 treningow w tygodniu (uczelnia, inne zajecia itp itd)
ogladam efekty na fb i szaleje z radosci. mam nadzieje , ze niebawem tez uzyskam takie umiesnione cialo. moim celem jest- nie - zrzucenie kg (bo waze malo w stosunku do swojego wzrostu. chyba mam pneumatyczne kosci) , ale zamiana tkanki tluszczowej w miesnie. zwlaszcza w dolnych partiach ciala- tyleeeek. mam spora roznice pomiedzy talia (63cm), a dupskiem (91cm), wiec moje wciecie bardzo rzuca sie w oczy dlatego tez musze przepedzic 'boczki'

co do samych cwiczen, to sa calkiem ok. wytrzymuje jakos te 40 minut. jedynie nienawidze tych, kiedy trzeba lezec na brzuchu i odrywac biodra od podlogi i machac nogami. okropne sa, nie potrafie ich i ledzwia mnie bola ale z tego co czytalam to wiele z Was ma podobnie.
zazwyczaj cwicze od 20-21. i uwielbiam te momenty, kiedy po cwiczeniach i prysznicu wskakuje do wyrka i nic wiecej nie interesuje

postanowilam do treningu dolaczyc jeszcze nie jedzenie po 18. i juz powoluuuuutku widze, ze kosci miednicy sa bardziej wyczuwalne hihi (mhm, taa)

takze sciskam Was wszystkie mocno, 3mam kciuki za efekty i MOTYWACJE i lece ujedrniac cialko
ekspres do kawy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 18:58   #662
ifellinlovewithadeadboy
Zadomowienie
 
Avatar ifellinlovewithadeadboy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 621
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

za mną również 3 trening i muszę przyznać, że dawno się tak dobrze nie czułam po jakichkolwiek ćwiczeniach (nawet po bieganiu) jak po treningu Ewy, nie wiem co w nim jest takiego, ale po prostu wprawia mnie to w tak pozytywny nastrój, że aż nie mogę się doczekać kiedy zrobię go znowu tak bardzo mi się spodobał
a jutro nie znajdę czasu chyba, więc będę musiała poczekać do wtorku
__________________
nie marnuj swego czasu,
inaczej czas zmarnuje ciebie...

ifellinlovewithadeadboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 19:35   #663
Natix
Zadomowienie
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 208
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Dołączam do Was!
Za mną już 3 trening i dawno nikt tak do mnie w ćwiczeniach nie trafił Nie przepadam za krzyczącymi prowadzącymi, Ewa mówi spokojnie i chyba dzięki temu udaje mi się przetrwać 40min

Dla mnie jest trochę za mało ćwiczeń typowo na brzuch, ale uzupełniam to 8min abs, Tamilee i Mel B (oczywiście nie wszystko na raz!).

Myślałam, że mam silne nogi, ale... teraz wiem, że nie. Po 3 treningach jest już lepiej, ale ćwiczenie na brzuchu z uniesieniem nóg - masakra!
Natix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 19:50   #664
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez Natix Pokaż wiadomość
Dołączam do Was!
Za mną już 3 trening i dawno nikt tak do mnie w ćwiczeniach nie trafił Nie przepadam za krzyczącymi prowadzącymi, Ewa mówi spokojnie i chyba dzięki temu udaje mi się przetrwać 40min
dla mnie to też najlepsze ćwiczenia jakich do tej pory próbowałam mam nadzieję że to pozwoli mi wytrwać w nich dostatecznie długo żeby zobaczyć efekty
dzisiejszy trening odwlekam w czasie żeby chłodniej było
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 20:24   #665
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Za mną kolejny trening + bieganie
Przyznam szczerze, że ćwiczy się ciężko bo jest taki upał a pot się leje strumieniami
__________________
____________
,,To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem ''






Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 20:58   #666
sandra8859
Rozeznanie
 
Avatar sandra8859
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Centrum PL
Wiadomości: 537
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Witam Ja również chciałabym do Was dołączyć Zaciekawiły mnie efekty oraz to,że wszyscy zachwalają , że się super czują po tych ćwiczeniach. Tyle, że na razie zacznę ćwiczyć na podstawie ćwiczeń przedstwionych na stronie Ewy- bo nie wiem czy uda mi się płytkę gdzieś dostać...
Podrawiam serdecznie
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają...ale zakupy owszem
sandra8859 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 20:59   #667
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
kochana, a mi mama dzisiaj na spacerku powiedziala 'ale masz dziwne uda'.. ja na to, ze co w nich dziwnego - 'takie w paski' chyba mam cellulit tzn wiem, ze go mam normalnie go nie widac dopiero pod slonce moze ktoras z was stosowala banki chinskie? czekam na kieszonkowe i planuje zakup by walczyc z nim
Ja używam i powiem, że zauważyłam naprawdę dużą różnicę Szczególnie na udach. Tam cellulitu już prawie nie ma, zostały jeszcze pośladki. A stosuję je nieregularnie od ok 2 miesięcy.
__________________
____________
,,To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem ''






Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 21:10   #668
ekspres do kawy
Raczkowanie
 
Avatar ekspres do kawy
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 402
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

ooo tak tak tak! banki chinskie to moje odkrycie roku! nie uzywam ich regularnie, a mimo to cellulitu jakby mniej <3
ekspres do kawy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 22:19   #669
konstel
Raczkowanie
 
Avatar konstel
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 187
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Ja również polecam bańki a dzisiaj godzinka na rowerze i ćwiczenia z Ewa taki mam też plan na najbliższy tydzień
konstel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 22:50   #670
ladyan
Rozeznanie
 
Avatar ladyan
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 533
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez Honey_Girl Pokaż wiadomość
Ja używam i powiem, że zauważyłam naprawdę dużą różnicę Szczególnie na udach. Tam cellulitu już prawie nie ma, zostały jeszcze pośladki. A stosuję je nieregularnie od ok 2 miesięcy.
Myślałam, że tylko ja to u siebie widzę. U mnie na tylnej części ud cellulit znika! Ćwiczenia Ewy działają
Wczoraj zaliczony cały trening z Ewą, a dziś brzuch i cardio z Mel B. Czuję się świetnie. Ja naprawdę byłam typem antyćwiczeniowym, bo przecież wszelkie diety i ćwiczenia mnie nie dotyczyły, aż do momentu, gdy nie wyhodowałam oponki na brzuchu. Dziś, po miesiącu ćwiczeń z Ewą, nie wyobrażam sobie dnia bez ćwiczeń. Po prostu czuję potrzebę ruchu i wysiłku. Mam nadzieję, ze mój brzuch w końcu wróci do stanu wyjściowego, a nawet lepszego i cellulit stopniowo będzie się zmniejszał.
ladyan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 23:34   #671
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez Ayati Pokaż wiadomość
Nie wzięłam tego do siebie, ale może następnym razem warto się powstrzymać przed takimi opiniami. Zrozumiałam o co Ci chodzi i nie zgadzam się z tym. Jeśli ktoś ćwiczy od dłuższego czasu jego mięśnie są przyzwyczajone i trening z Ewą nie jest wielkim wysiłkiem. Więc po co ta przerwa? Jeśli codziennie rano chodzę kilka km do pracy, to mam co drugi dzień robić przerwę, żeby mięśnie miały czas na regenerację?
Każdy z osobna czuje, kiedy potrzebują chwili odpoczynku. Jak ktoś chce ćwiczyć codziennie, to ćwiczy i wcale to nie jest mordercze ani głupie
Okej, spierać się nie będę - każdy ma prawo panować nad swoim organizmem, jak tylko chce. Warto jednak pamiętać, że obciążanie mięśni prowadzi do mikrouszkodzeń, które muszą się odbudować. A skoro część dziewczyn narzeka na intensywność ćwiczeń, na obciążenia i drżenie mięśni, widać, że coś jest na rzeczy.

Cytat:
Napisane przez ladyan Pokaż wiadomość
Ja naprawdę byłam typem antyćwiczeniowym, bo przecież wszelkie diety i ćwiczenia mnie nie dotyczyły, aż do momentu, gdy nie wyhodowałam oponki na brzuchu. Dziś, po miesiącu ćwiczeń z Ewą, nie wyobrażam sobie dnia bez ćwiczeń. Po prostu czuję potrzebę ruchu i wysiłku.
Tak, te ćwiczenia mają w sobie coś takiego, że napędzają do działania. Mam wokół kilka osób, które dzięki Ewie przełączyły się na zdrowy tryb życia i cały czas w tym trwają
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-30, 06:26   #672
jabluuuszko
Rozeznanie
 
Avatar jabluuuszko
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Ja niestety nie doświadczyłam tej cudownej mocy po ćwiczeniach Ewy
Ale ćwiczyłąm dopiero 1 raz, więc może z kolejnymi ćwiczeniami się coś zmieni

I stwierdzam że moje nogi to jedna, wielka galareta!
__________________
Be beauty, be perfect
Brand new me
jabluuuszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 06:53   #673
ladyan
Rozeznanie
 
Avatar ladyan
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 533
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez jabluuuszko Pokaż wiadomość
Ja niestety nie doświadczyłam tej cudownej mocy po ćwiczeniach Ewy
Ale ćwiczyłąm dopiero 1 raz, więc może z kolejnymi ćwiczeniami się coś zmieni

I stwierdzam że moje nogi to jedna, wielka galareta!
Chyba każda z nas to przerobiła po pierwszym treningu.
ladyan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 07:41   #674
rade
Przyczajenie
 
Avatar rade
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 25
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Wczorańsza @ osłabiła mnie totalnie,jednak stwierdziłam,że ćwiczenia Ewy mnie naładują-i miałam rację Jest coś niesamowitego w tych 40 min. ,że pózniej człowiek ma tak naładowane akumulatory,że może góry przenosić.

Dziewczyny na cellulit to faktycznie działa,jestem po 17 treningu i kiedy spinam pośladki to widzę, że jest duuuuuużo mniejszy,troszkę jeszcze brakuje do całkowitego zniknięcia ale reszta treningu Ewy i masaże zrobią swoje!!!!!!Muszę tylko nie żreć tyle słodyczy i rezultaty będą jeszcze szybsze.
__________________
Każdy dzień jest zaproszeniem do szczęścia
rade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 08:20   #675
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Okej, spierać się nie będę - każdy ma prawo panować nad swoim organizmem, jak tylko chce. Warto jednak pamiętać, że obciążanie mięśni prowadzi do mikrouszkodzeń, które muszą się odbudować. A skoro część dziewczyn narzeka na intensywność ćwiczeń, na obciążenia i drżenie mięśni, widać, że coś jest na rzeczy.
stretching też powoduje mikrouszkodzenia włókien mięśniowych i jakoś wszyscy namiętnie go wykonują, pytanie tylko dlaczego
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 08:55   #676
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

jak mnie cieszy to ze wszystkie tak cwiczymy
dzisiaj wieczorkiem tez planuje trening
chociaz poki co bardzo brzuch mnie boli (@)
jednak ktoras napisala, ze ma to samo a po treningu nic nie czuc zobaczymy
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 08:57   #677
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez ladyan Pokaż wiadomość
Myślałam, że tylko ja to u siebie widzę. U mnie na tylnej części ud cellulit znika! Ćwiczenia Ewy działają
Wczoraj zaliczony cały trening z Ewą, a dziś brzuch i cardio z Mel B. Czuję się świetnie. Ja naprawdę byłam typem antyćwiczeniowym, bo przecież wszelkie diety i ćwiczenia mnie nie dotyczyły, aż do momentu, gdy nie wyhodowałam oponki na brzuchu. Dziś, po miesiącu ćwiczeń z Ewą, nie wyobrażam sobie dnia bez ćwiczeń. Po prostu czuję potrzebę ruchu i wysiłku. Mam nadzieję, ze mój brzuch w końcu wróci do stanu wyjściowego, a nawet lepszego i cellulit stopniowo będzie się zmniejszał.
Oj różnicę da się zauważyć jeszcze trochę pomęczę ten tyłek i będzie idealnie
__________________
____________
,,To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem ''






Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 09:10   #678
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

zrobiłam wczoraj pewną modyfikację i nie wiem czy zaszkodzi ona efektywności ćwiczeń oceńcie proszę... otóż są pewne ćwiczenia które wykonujemy raz na lewą stronę raz na prawą. i ewa robi je 2 razy jedna strona, 2 razy druga. ja robię raz jedna, raz druga i potem znowu tak samo. pomaga mi to nie robić przerw i dokładniej wykonywać powtórzenia myślicie że efekty będą gorsze?
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 09:25   #679
ultrafiolka
Raczkowanie
 
Avatar ultrafiolka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 50
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

byłl nie dawnopłytka dvd z jakąś gazetką nawert sobie kupiłam ale boję się zajrzeć. ona ma takie spojrzenie na okłądce zniechęcające strasznie... :/
ultrafiolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-30, 09:46   #680
kamilkamilka
Raczkowanie
 
Avatar kamilkamilka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 155
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

dziewczyny kolejny kilogram w dół, w sumie po 13 treningach 2kg w dół ćwiczymy ćwiczymy!
kamilkamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 10:23   #681
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
zrobiłam wczoraj pewną modyfikację i nie wiem czy zaszkodzi ona efektywności ćwiczeń oceńcie proszę... otóż są pewne ćwiczenia które wykonujemy raz na lewą stronę raz na prawą. i ewa robi je 2 razy jedna strona, 2 razy druga. ja robię raz jedna, raz druga i potem znowu tak samo. pomaga mi to nie robić przerw i dokładniej wykonywać powtórzenia myślicie że efekty będą gorsze?
kolejnosc cwiczen odgrywa tutaj bardzo istotna role.. tez myslalam nad modyfikacja zeby bylo mi latwiej, ale doszlam do wniosku, ze latwiej = leniwiej i wtedy efekty beda, ale po dluzszym czasie.

i uzmyslowilam sobie, ze jak juz sie mecze przez te 35minut to niech robie to poprawnie i jak trzeba by na koniec miec satysfakcje

nie zalamuj sie jak jest ci trudno cos wykonac. ja pamietam swoj 1 trening i 10-ty. i widze kolosalna roznice w technice oddychania, podnoszenia nog, wspieciach na palcach, itp.



---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez ultrafiolka Pokaż wiadomość
byłl nie dawnopłytka dvd z jakąś gazetką nawert sobie kupiłam ale boję się zajrzeć. ona ma takie spojrzenie na okłądce zniechęcające strasznie... :/
dziwny masz tok myslenia...

Cytat:
Napisane przez kamilkamilka Pokaż wiadomość
dziewczyny kolejny kilogram w dół, w sumie po 13 treningach 2kg w dół ćwiczymy ćwiczymy!
gratuluje
ja nie wazylam sie przed, wiec nie wiem ile wazylam, ale teraz jak bylam u kuzyna to waze 64. i waga mi raczej wzrosla, bo miesnie sie rozwinely. dlatego na wage nie zwracam uwagi. wolalabym sprawdzic ile cm w ktorych miejscach mi ubylo, ale nie mam centymetra krawieckiego heh
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 10:32   #682
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
kolejnosc cwiczen odgrywa tutaj bardzo istotna role.. tez myslalam nad modyfikacja zeby bylo mi latwiej, ale doszlam do wniosku, ze latwiej = leniwiej i wtedy efekty beda, ale po dluzszym czasie.

i uzmyslowilam sobie, ze jak juz sie mecze przez te 35minut to niech robie to poprawnie i jak trzeba by na koniec miec satysfakcje

nie zalamuj sie jak jest ci trudno cos wykonac. ja pamietam swoj 1 trening i 10-ty. i widze kolosalna roznice w technice oddychania, podnoszenia nog, wspieciach na palcach, itp.
tak się nad tym zastanowiłam i chyba jednak będę robić na razie w mojej modyfikacji. bo jak tak wczoraj zrobiłam to pozy miałam poprawne, nic nie skręcałam, izolowałam ćwiczoną partię, miałam takie zgięcie/wyprost jak trzeba. więc poprawność ćwiczeń zyskuje. a pamiętam jak często przy różnych ćwiczeniach powtarzali że nie ma co machać nie wiadomo ile powtórzeń byle jak tylko lepiej zrobić mniej a do końca poprawnie. no i w tym ćwiczeniu w leżeniu na boku nie napier***ał mnie staw biodrowy za parę treningów będę robić "normalnie".
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 11:09   #683
Vivee
Wtajemniczenie
 
Avatar Vivee
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 2 706
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez ultrafiolka Pokaż wiadomość
byłl nie dawnopłytka dvd z jakąś gazetką nawert sobie kupiłam ale boję się zajrzeć. ona ma takie spojrzenie na okłądce zniechęcające strasznie... :/
??
To od spojrzenia zależy cały trening?
Vivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 11:15   #684
kamilkamilka
Raczkowanie
 
Avatar kamilkamilka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 155
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

.

Edytowane przez kamilkamilka
Czas edycji: 2012-05-04 o 22:08
kamilkamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 12:06   #685
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez Honey_Girl Pokaż wiadomość
Ja używam i powiem, że zauważyłam naprawdę dużą różnicę Szczególnie na udach. Tam cellulitu już prawie nie ma, zostały jeszcze pośladki. A stosuję je nieregularnie od ok 2 miesięcy.
Cytat:
Napisane przez konstel Pokaż wiadomość
Ja również polecam bańki a dzisiaj godzinka na rowerze i ćwiczenia z Ewa taki mam też plan na najbliższy tydzień
Cytat:
Napisane przez ekspres do kawy Pokaż wiadomość
ooo tak tak tak! banki chinskie to moje odkrycie roku! nie uzywam ich regularnie, a mimo to cellulitu jakby mniej <3
a gdzie i za ile takie banki mozna kupic? cellulitu moze nie mam, ale mysle czy moze na rozstepy na udach i posladkach by to cos pomoglo? pierwszy raz spotykam sie z tymi bankami chinskimi i z checia dowiem sie o nich z pierwszej reki .

Cytat:
Napisane przez kamilkamilka Pokaż wiadomość
dziewczyny kolejny kilogram w dół, w sumie po 13 treningach 2kg w dół ćwiczymy ćwiczymy!
u mnie dzisiaj 13 trening - po mierzeniu NIC nie drgnelo . na wadze +1kg (ale to idzie zrozumiec, skoro miesnie sie buduja). a procz cwiczen to nie jem zadnych fast foodow, ograniczylam nabial, nie opycham sie, warzywa i owoce sa mile widziane, pije zwykla wode.. no troche dolujace .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 12:23   #686
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
a gdzie i za ile takie banki mozna kupic? cellulitu moze nie mam, ale mysle czy moze na rozstepy na udach i posladkach by to cos pomoglo? pierwszy raz spotykam sie z tymi bankami chinskimi i z checia dowiem sie o nich z pierwszej reki .
Ja kupiłam w aptece za ok 25 zł. Na rozstępy niestety nie pomaga, raczej z nimi ciężko cokolwiek zrobić. Dobrze, że chociaż cellulit niwelują
__________________
____________
,,To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem ''






Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 15:39   #687
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez Honey_Girl Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w aptece za ok 25 zł. Na rozstępy niestety nie pomaga, raczej z nimi ciężko cokolwiek zrobić. Dobrze, że chociaż cellulit niwelują
tak, apteka lub allegro

mi na rozstepy nawet juz te biale mocno pomogl elancyl krem na rozstepy tylko tubka kosztuje ok 100zl
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 16:35   #688
ekspres do kawy
Raczkowanie
 
Avatar ekspres do kawy
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 402
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez kamilkamilka Pokaż wiadomość
dziewczyny kolejny kilogram w dół, w sumie po 13 treningach 2kg w dół ćwiczymy ćwiczymy!
gratulujea ja mam wrecz odwrotnie- jeszcze rano mialam takie nabite, umiesnione nogi, a pozniej zjadlam mega wielkie sniadanie i znowu zrobila sie galareta
nie wiem czy tylko ja tak mam, ale powiedzcie dziewczyny czy wam tez wlacza sie po tych cwiczeniach taka ogromna gastrofaza?

a co do baniek, to faktycznie, mozna dostac je za okolo 30zl w aptece,albo na allegro troche taniej. oryginalne to te niebieskie na yt sa fajne filmiki instruktazowe jak poslugiwac sie bankami
ekspres do kawy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 18:52   #689
paula18891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Strzałkowo
Wiadomości: 118
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

dzisiaj miałam 1 trening, niestety nie dałam rady, wytrzymałam 30 min ale nie trace motywacji
paula18891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 19:05   #690
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Czesc!

Ja sie zajawilam na cwiczenia Ewy jakos w zeszlym tygodniu. Podobno byla plytka w Shape, ale ja juz niestety jej nie dostalam

Niemniej jednak mam zamiar sie ogarnac z programem Ewy i dolaczam do was. Zmotywowalyscie mnie dodatkowo, chociaz rzezywiscie ta dziewczyna jest bardzo aktywna na fb. Szal jakis normalnie



Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Nieśmiało witam po pierwszym treningu
Witaj telik plazowiczko droga Widze, ze tez niesmalo sie wkrecasz
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.