Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-19, 17:53   #3841
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Sugar, niesamowita metamorfoza włosów, szok.
dzięki
opłaciło się zmienić wszystkie kosmetyki i zrezygnować z prostownicy

Immortal- w sklepie Edeka bo ja mieszkam w niemczech.. ale w polsce tez pewnie mają w wiekszych spozywczych sklepach.

PS przeczytalam gdzies wlasnie ze bywaja z tej firmy w kauflandzie oleje
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-06-19 o 17:59
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 18:36   #3842
Immoral
Rozeznanie
 
Avatar Immoral
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 580
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
dzięki
opłaciło się zmienić wszystkie kosmetyki i zrezygnować z prostownicy

Immortal- w sklepie Edeka bo ja mieszkam w niemczech.. ale w polsce tez pewnie mają w wiekszych spozywczych sklepach.

PS przeczytalam gdzies wlasnie ze bywaja z tej firmy w kauflandzie oleje
No ja wlasnie tez niemcy i sie zastanawialam gdzie, bo nigdy nie widzialam. To jutro wycieczka mnie czeka .
Immoral jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 18:54   #3843
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Immoral Pokaż wiadomość
No ja wlasnie tez niemcy i sie zastanawialam gdzie, bo nigdy nie widzialam. To jutro wycieczka mnie czeka .
Ahaa.. No to w sklepie Edeka na dziale ze zdrową żywnością BIO tam są oleje różnego rodzaju, octy, Chińskie makarony i chińskie sosy tego typu rzeczy.. daj znać pozniej jak juz znajdziesz
PS kochana a ty tez farbujesz na czerwono tak? a nie chcesz czasem farby rudej lub rudo czerwonej? mam jeszcze rude tonery i jedna prawie pelna tubke goldwella. oddam za darmo tylko te pare euro za przesylke bys musiala zaplacic.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 19:56   #3844
Szatanica z Eden
Raczkowanie
 
Avatar Szatanica z Eden
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 103
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

moje eksperymenty, róż i końcówki fioletowe musiałam podokańczać szamponetki. Venita czeka na swoją kolej

Wreszcie widzę efekt po olejowaniu
Za pierwszym razem nałożyłam olejki na suche włosy i nic to nie dało, ale jak wymieszałam je z ciepłą wodą, zrobiłam ,,rosołek", wymaczałam w tym włosy i poszłam spać... To włoski jak marzenie, nigdy nie miałam tak miękkkich i lśniących kudłów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1528ll.jpg (24,9 KB, 53 załadowań)
Szatanica z Eden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 21:43   #3845
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Nedera, a jaki Ty masz naturalny kolor włosów? pytam bo też chciałam spróbować zafarbować z 9% a nie wiem czy mi chwyci... w końcu nie kupiłam farby jeszcze bo mi portfel ukradli a ja geniusz wszystko co mam to w portfelu trzymam

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-06-19 o 21:44
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 20:44   #3846
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Nedera, a jaki Ty masz naturalny kolor włosów? pytam bo też chciałam spróbować zafarbować z 9% a nie wiem czy mi chwyci... w końcu nie kupiłam farby jeszcze bo mi portfel ukradli a ja geniusz wszystko co mam to w portfelu trzymam
Naturalne mam ciemne, kasztanowe
Współczuję historii z portfelem, miałam kiedyś takową sytuację... i się nauczyłam nie trzymać wszystkiego w jednym miejscu
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 11:44   #3847
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Kurde dziewczyny ale mi włosy lecą po tym scandicu ;/ Może przez to że trzymałam pod folią? Nie wiem, ale jestem załamana
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 14:40   #3848
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

:O A za pierwszym razem leciały?
<pocieszacz> : (
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 16:24   #3849
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Sugar piękne włosy! naprawdę ogromna różnica!

Ja niedawno zrobiłam sobie włosy pianką venita jasna czerwień 34, na moje włosy za łopatki (kiedy one tak urosły?) niecała jedna pianka starczyła. Właśnie umyłam włosy odżywką i kolor praktycznie nie zmieniony- nawet farby i tonery po jednym myciu traciły w niektórych miejscach na włosach, a ta cena!- śmiesznie mała jak za taki efekt i wydajność. Nie wiem czy to kwestia mycia odżywką czy samej pianki na moich wcześniej wyżartych na biało włosach, czy może kwestia tego że ostatnio bardzo dużo je odżywiam i olejuję. piankę trzymałam chyba 2 godziny na głowie. dam znać jak się dalej trzyma wydaje mi się że lepiej będzie siedziała na włosach tych rozjaśnionych niż tych przy głowie, co robię na czerwono farbą od kilku miesięcy
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 20:23   #3850
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Kurde dziewczyny ale mi włosy lecą po tym scandicu ;/ Może przez to że trzymałam pod folią? Nie wiem, ale jestem załamana
Jesteś pewna, że to od farby? A może coś z dietą albo stres jakiś przy okazji?
Jeśli farba, to współczuję - pod folią mogło być trochę za gorąco, to w końcu konkretna reakcja chemiczna. Ale teraz już nie ma co żałować, teraz trzeba intensywnie działać... tyle, że nie wiem, co by mogło zaradzić od ręki. Ale spróbuj popijać jakąś pokrzywę albo łykać skrzyp, pomożesz włosom od środka długofalowo.

Nie smutkuj, może to chwilowe.
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 22:42   #3851
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Taa, jestem pewna że od farby... właśnie nie mam jak o nie bardziej zadbać, bo już dbam chyba najbardziej jak się da Może przejdzie, dzięki

Ja też jestem zachwycona piankami venity, muszę wypróbować koniecznie jasną czerwień, choć ta purpura pomimo że nie lubię chłodnych czerwieni też mi się podoba

sonea jak półprodukty? działają? :P
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-23, 05:54   #3852
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

farbowalam wczoraj allwaves z 3%wodą.... mam ciemną czerwień miejscami jaśniejszą i oczywiście odrost różowy.. ja nie wiem czemu allwaes tak farbuje dziwnie.. hehe mniejsza o to ogolnie jestem zadowolona.. włosy nie wysuszone ani troche i na naolejowane sezamowym farbowalam. jestem zadowolona z efektu.. przy takim kolorze zostane aaa i do tego bylo wyrywanko brwi i mam 2 nowe piercingi.. wiem wariatka jestem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jajajaja.jpg (31,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czerrrwona.jpg (71,9 KB, 83 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 10:45   #3853
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Sugar - fajny kolorek (w słońcu:P) Z 3% to nie miał prawa zniszczyć włosów, a całkiem ładnie chwyciło.
A gdzie drugi piercing, bo w nosie miałaś już wcześniej? Mi się marzy znowu zrobić na karku, ale już raz mi migrował tam i dlatego się wstrzymuję
No i mój kolor po miesiącu mycia co 2-4 dni, jak tam wyszło i bez żadnego odświeżania tonerem czy szamponetką. Myślę że nie jest źle. W porównaniu do Allwevsa lepiej, tam mi się wydaje. Na razie zostanę przy tej farbie (ale straszę nieumalowaną gębą)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00663.jpg (138,5 KB, 66 załadowań)
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 12:29   #3854
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Sugar - fajny kolorek (w słońcu:P) Z 3% to nie miał prawa zniszczyć włosów, a całkiem ładnie chwyciło.
A gdzie drugi piercing, bo w nosie miałaś już wcześniej? Mi się marzy znowu zrobić na karku, ale już raz mi migrował tam i dlatego się wstrzymuję
No i mój kolor po miesiącu mycia co 2-4 dni, jak tam wyszło i bez żadnego odświeżania tonerem czy szamponetką. Myślę że nie jest źle. W porównaniu do Allwevsa lepiej, tam mi się wydaje. Na razie zostanę przy tej farbie (ale straszę nieumalowaną gębą)
hehe nie martw sie ja tez robie czesto foty bez make upu.. w nosie juz mialam.. ten w wardze nowy jest. No włosy nie zniszczone a nawet za tłuste ostatnio chyba za dużo ładuję oleju dziś musiałam wyszorować włosy szamponem porządnie.. brr nie lubie.. ale trzeba bylo dodaje fotkę kolczyka z bliska
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolcyyyk2.jpg (17,9 KB, 30 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 07:59   #3855
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Taa, jestem pewna że od farby... właśnie nie mam jak o nie bardziej zadbać, bo już dbam chyba najbardziej jak się da Może przejdzie, dzięki

Ja też jestem zachwycona piankami venity, muszę wypróbować koniecznie jasną czerwień, choć ta purpura pomimo że nie lubię chłodnych czerwieni też mi się podoba

sonea jak półprodukty? działają? :P
A wiesz Ty, co?... może właśnie w pielęgnacji problem? Coś mi się kojarzy (chyba nawet z wizażu właśnie), że po jakimś czasie od rozpoczęcia intensywnej pielęgnacji włosów one zaczynają lecieć. Głowy nie dam, ale chyba w wątku o olejowaniu to było - że po kompleksowym działaniu kilkumiesięcznym następuje taka reakcja. Ponoć normalna.

Półprodukty... bardzo ok - ale na tę zdrowszą część włosów. Końcówki (fakt, że długo nie obcinałam) potrafią być nieprzyjemnie suche, ale zaczynam podejrzewać, że to wina płukanki octowej. Tuż po zmyciu maski mokre włosy są jak jedwab; kiedy przeleję octem, robią się lekko szorstkie w dotyku. Muszę zaaplikować odżywkę bez spłukiwania na końce, żeby zaradzić przesuszeniu. Następnym razem zostawię ocet w spokoju i sprawdzę, czy jest różnica. Oraz zetnę ze 3 centymetry, bo już i tak mam za długie.

Melduję, że kolor zdurniał i nie puszcza. Może to było mityczne n-te farbowanie i pigment zadomowił się na dobre? Oczywiście kwestia nie dotyczy wspomnianych końcówek, które mają teraz nieokreślony kolor pomiędzy blondem a pudrowym różem. Za tydzień farbowanie, bo odrosty już konkretne. Ha, opłaca się być wierną Matrixowi i nie eksperymentować z innymi :P

@falka - a wiesz, że ładnie? Podoba mi się ta poświata ;>

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-06-25 o 08:10
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 10:00   #3856
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
A wiesz Ty, co?... może właśnie w pielęgnacji problem? Coś mi się kojarzy (chyba nawet z wizażu właśnie), że po jakimś czasie od rozpoczęcia intensywnej pielęgnacji włosów one zaczynają lecieć. Głowy nie dam, ale chyba w wątku o olejowaniu to było - że po kompleksowym działaniu kilkumiesięcznym następuje taka reakcja. Ponoć normalna.

Półprodukty... bardzo ok - ale na tę zdrowszą część włosów. Końcówki (fakt, że długo nie obcinałam) potrafią być nieprzyjemnie suche, ale zaczynam podejrzewać, że to wina płukanki octowej. Tuż po zmyciu maski mokre włosy są jak jedwab; kiedy przeleję octem, robią się lekko szorstkie w dotyku. Muszę zaaplikować odżywkę bez spłukiwania na końce, żeby zaradzić przesuszeniu. Następnym razem zostawię ocet w spokoju i sprawdzę, czy jest różnica. Oraz zetnę ze 3 centymetry, bo już i tak mam za długie.

Melduję, że kolor zdurniał i nie puszcza. Może to było mityczne n-te farbowanie i pigment zadomowił się na dobre? Oczywiście kwestia nie dotyczy wspomnianych końcówek, które mają teraz nieokreślony kolor pomiędzy blondem a pudrowym różem. Za tydzień farbowanie, bo odrosty już konkretne. Ha, opłaca się być wierną Matrixowi i nie eksperymentować z innymi :P

@falka - a wiesz, że ładnie? Podoba mi się ta poświata ;>
a moze masz racje z tym wypadaniem wlosów mi też wypadają mimo iż są w dobrej kondycji to moze faktycznie taki ETAP .. pieron wie
ja tez musze kurcze podciąć końce bo się proszą.. brr...
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 11:36   #3857
Wixy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej
Czy jeśli zafarbuje swoje czerwone włosy na brąz lub ciemny brąz to czy ten kolor wyjdzie? Dodam,że nie jest to jakoś bardzo intensywna czerwień, jak wiadomo szybko się wypłukuje, a że jestem naturalną ciemną blondynką, to po pewnym czasie kolor ten przechodzi w lekki rudy.
Jak mniemam jasny brąz albo ciemny blond wyjdzie tylko wtedy jeśli rozjaśnie włosy?
Wixy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 11:52   #3858
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Wixy Pokaż wiadomość
Hej
Czy jeśli zafarbuje swoje czerwone włosy na brąz lub ciemny brąz to czy ten kolor wyjdzie? Dodam,że nie jest to jakoś bardzo intensywna czerwień, jak wiadomo szybko się wypłukuje, a że jestem naturalną ciemną blondynką, to po pewnym czasie kolor ten przechodzi w lekki rudy.
Jak mniemam jasny brąz albo ciemny blond wyjdzie tylko wtedy jeśli rozjaśnie włosy?
Zasada jest taka w przypadku odcieni czerwieni i rudości, że one wyłażą = przebijają. Więc:
1) ciemniejszy kolor Ci złapie, ale z refleksami - i trudno powiedzieć, jak wyraźnymi
2) jaśniejszy odcień nie chwyci bez rozjaśnienia włosów (zasada nr 2, farba farby nie rozjaśni)
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 18:22   #3859
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Wixy dekoloryzacja i farba najlepiej z zielonym mixtonem. w tym wątku była już o tym mowa setki razy

Sonea, to jednak reakcja na farbę, bo już się uspokoiły, uf
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 18:58   #3860
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Wixy dekoloryzacja i farba najlepiej z zielonym mixtonem. w tym wątku była już o tym mowa setki razy

Sonea, to jednak reakcja na farbę, bo już się uspokoiły, uf
Olcia- kochana i bogu dzieki
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 08:32   #3861
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
czesc
wracam chyba na czerwonowlose łono
ale narazie chce jakies szamponetki/pianki itd

i dlatego pytanie do dziewczyn ktore uzywaly pianki venity - mam włosy do łopatek jakos tak i tu pytanie: czy jedna wystarczy czy lepiej 2?
W zupełności starczy jedna, ja mam włoski lekko za ramiona i jedna pianka starcza mi na dwa razy
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 13:00   #3862
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
piankę trzymałam chyba 2 godziny na głowie.
Ile?????? Ja trzymam 15 minut z zegarkiem w ręku, bo się boję, żeby mi włosów nie wysuszyło, a mam baaaardzo zniszczone... Z reszta na opakowaniu jest napisane, żeby trzymać max 15 min.
Opowiadaj jaki jest stan Twoich włosków, bo jestem strasznie ciekawa, chociaż po tych piankach włosy wyglądaja suuper, tylko u mnie po około 3 tygodniach mam masakrę na głowie, ale to dlatego, że miałam popalone kudełki i kolor nie równo się zmywa..
Aha rozumiem, że to była pianka venita?
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 13:14   #3863
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja trzymałam te pianki po godzinę-półtorej i nie zauważyłam żadnego przesuszenia.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 13:45   #3864
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Sugar, ano. Zawsze mi wypadają kudły świeżo po farbowaniu, ale żeby aż tak? stawiam na tę folię..albo już nie wiem na co

enn bo Twoje włosy są niezniszczalne Ja ostatnio trzymałam ok 40min i żyją, nie zauważyłam żeby było z nimi coś nie tak, ale na pewno lepiej nie jest Włosy są na pewno trochę bardziej tępe po venicie, ale czy przesuszone?

Dziewczyny potrzebuję pomocy... Prosze doradźcie mi które włosy kupić? Naturalny brąz ( http://www.doczepiane.pl/215-thickbo...m-220-gram.jpg & http://www.doczepiane.pl/img/przedluzanie-wlosow.jpg ) Czy ciemny blond? ( http://www.doczepiane.pl/216-thickbo...m-220-gram.jpg) Oczywiście chodzi o to, które ufarbowane scandiciem dadzą najbardziej podobny efekt do moich włosów... Help!! Nie mogę tego zwalić, kosztują prawie 500zł
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 15:52   #3865
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

To super dziewczyny hehe, kupiłam dzisiaj kolorek 34 i przytrzymam dłużej niż zawsze, tylko czy to coś wgl da? Będzie się dłużej trzymał, nie spłucze się tak szybko?...

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

uolcia u mnie właśnie jest odwrotnie, po venicie mam super włoski, wyglądają na zdrowsze.
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 15:57   #3866
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Sugar, ano. Zawsze mi wypadają kudły świeżo po farbowaniu, ale żeby aż tak? stawiam na tę folię..albo już nie wiem na co

enn bo Twoje włosy są niezniszczalne Ja ostatnio trzymałam ok 40min i żyją, nie zauważyłam żeby było z nimi coś nie tak, ale na pewno lepiej nie jest Włosy są na pewno trochę bardziej tępe po venicie, ale czy przesuszone?

Dziewczyny potrzebuję pomocy... Prosze doradźcie mi które włosy kupić? Naturalny brąz ( http://www.doczepiane.pl/215-thickbo...m-220-gram.jpg & http://www.doczepiane.pl/img/przedluzanie-wlosow.jpg ) Czy ciemny blond? ( http://www.doczepiane.pl/216-thickbo...m-220-gram.jpg) Oczywiście chodzi o to, które ufarbowane scandiciem dadzą najbardziej podobny efekt do moich włosów... Help!! Nie mogę tego zwalić, kosztują prawie 500zł
Nie no, przesuszają się, tylko w magiczny sposób wyjątkowo szybko dochodzą do siebie.
Użycie szamponetki Mariona udowodniło mi, że w ciągu 30 minut teoretycznie łagodny środek może zrobić z moich włosów sztywne siano.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 16:00   #3867
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Miała któraś z Was robioną keratynową odnowę włosów kosmetykami Artego?
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:20   #3868
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Sugar, ano. Zawsze mi wypadają kudły świeżo po farbowaniu, ale żeby aż tak? stawiam na tę folię..albo już nie wiem na co

enn bo Twoje włosy są niezniszczalne Ja ostatnio trzymałam ok 40min i żyją, nie zauważyłam żeby było z nimi coś nie tak, ale na pewno lepiej nie jest Włosy są na pewno trochę bardziej tępe po venicie, ale czy przesuszone?

Dziewczyny potrzebuję pomocy... Prosze doradźcie mi które włosy kupić? Naturalny brąz ( http://www.doczepiane.pl/215-thickbo...m-220-gram.jpg & http://www.doczepiane.pl/img/przedluzanie-wlosow.jpg ) Czy ciemny blond? ( http://www.doczepiane.pl/216-thickbo...m-220-gram.jpg) Oczywiście chodzi o to, które ufarbowane scandiciem dadzą najbardziej podobny efekt do moich włosów... Help!! Nie mogę tego zwalić, kosztują prawie 500zł
mi sie ten blond podoba..
500zl? poooowalilo cie?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:18   #3869
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

2 godziny z pianką nie zaszkodziły moim włosom. dzisiaj myłam je drugi raz- na długości odżywką a przy skórze szamponem, później olejek na końcówki, kolor dalej się trzyma i dalej słyszę 'patrz mamo, ta pani ma czerwone włosy' - a nie 'różowe' Końcówki nie jaśnieją, kolor jest równomierny jak się zacznie spłukiwać to zrobię w końcu odrosty bo już 7 tygodni chyba nie robiłam i znów położę na całość piankę potraktowałam ją jak toner, a toner zazwyczaj trzymam tak długo jak się da.
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 09:33   #3870
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

dudzia, jakim kolorkiem robiłaś? Ja kiedyś robiłam 33, ale później kupiłam 34 i nie wiem, który z nich jest bardziej czerwony, a który bardziej różowy...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.