Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-11, 10:47   #4051
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

szatanica- noo nie eksperymentuje .. brak mi czerwieni dlatego zamówiłam już i bede wracać do waszego grona

Ned- kochana kusisz tym MAJI.. za miesiąc w sierpniu sobie na urodziny chyba go kupie.. ale to od razu 2 tubki
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 11:21   #4052
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Uolcia - ładnemu we wszystkim ładnie

Tak sobie Was poczytałam dokładniej i, jej, jak to dobrze, że nie wiem, co to znaczy farbowanie wszystkiego wokół x czasu od nałożenia koloru. Owszem, matrix spływa przy każdym myciu z ciepłą wodą, ale poza tym zachowuje się rewelacyjnie.
Ciekawe, jak się spisze nad morzem, słona woda + słońce może być zabójczą kombinacją
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 11:49   #4053
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Coo? nie wierzę wam haha myślałam że padne jak siebie zobaczyłam, naprawdę jest fuj

słuchajcie wczoraj wyruszyłam na łowy do podziemi w centrum po pianki venita i doopa nie ma tej drogerii już podobno... muszę zamówić z neta
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 12:01   #4054
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Uolcia - ładnemu we wszystkim ładnie

Tak sobie Was poczytałam dokładniej i, jej, jak to dobrze, że nie wiem, co to znaczy farbowanie wszystkiego wokół x czasu od nałożenia koloru. Owszem, matrix spływa przy każdym myciu z ciepłą wodą, ale poza tym zachowuje się rewelacyjnie.
Ciekawe, jak się spisze nad morzem, słona woda + słońce może być zabójczą kombinacją
Mi farba z włosów również nie barwi wszystkiego dookoła.
Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Coo? nie wierzę wam haha myślałam że padne jak siebie zobaczyłam, naprawdę jest fuj

słuchajcie wczoraj wyruszyłam na łowy do podziemi w centrum po pianki venita i doopa nie ma tej drogerii już podobno... muszę zamówić z neta
No co Ty???? Nie ma już tej drogerii Jasmin? Nie wierzę... jeszcze ostatnio była, jak tam byłam - jakieś 3 tyg temu?
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 12:24   #4055
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Szukałam wszędzie i w końcu spytałam w jakimś sklepiku i powiedziano mi że od tygodnia (albo dwóch) już nie ma 'obu drogerii które tu były' ;/
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 12:32   #4056
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Olcia coty gadasz pasuje ci blondzik
Ojoj wy biedne.. a ja was pociesze.. u mnie niema takich pianek w ogole.. i na odswiezenie trzeba wywalać 7 euro na toner.. albo 3 euro na jakiś tani toner z drogerii.. ale pianek nie widzialam
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 12:34   #4057
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Szukałam wszędzie i w końcu spytałam w jakimś sklepiku i powiedziano mi że od tygodnia (albo dwóch) już nie ma 'obu drogerii które tu były' ;/
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 12:57   #4058
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Mi nigdy się nic nie brudzi, prócz ręcznika przy myciu włosów

Ja venitę wykupiłam ostatnio w Naturze, stwierdziłam że wakacje się zbliżają, więc trzeba kupić na zapas zanim ci co szaleją z włosami (gdy nie chodzą do szkoły) mi zabiorą wszystkie
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 13:15   #4059
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
Mi nigdy się nic nie brudzi, prócz ręcznika przy myciu włosów

Ja venitę wykupiłam ostatnio w Naturze, stwierdziłam że wakacje się zbliżają, więc trzeba kupić na zapas zanim ci co szaleją z włosami (gdy nie chodzą do szkoły) mi zabiorą wszystkie
haha zapasy
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 13:16   #4060
Naha
Raczkowanie
 
Avatar Naha
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 280
GG do Naha
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Naha.. no coś tam wiem o farbowaniu a co chcesz wiedziec ?
poszło na pw
Naha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 13:32   #4061
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

CO?? Pianki są w naturze? Dzięki za cynk
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 14:39   #4062
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
CO?? Pianki są w naturze? Dzięki za cynk
ja też kupiłam w naturze i w jeszcze jakieś drogerii takiej sieciówkowej, ale nie pamiętam jak się zwała
ale pianką bede odświeżać

a tak swoją droga jak mam zrobioną kitkę, to stwierdzam, że takie jaśniejsze odrosty fajnie wyglądają nawet
mój TŻ zachwycony, że znów jestem jego czerwonowłosą
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 14:49   #4063
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
ja też kupiłam w naturze i w jeszcze jakieś drogerii takiej sieciówkowej, ale nie pamiętam jak się zwała
ale pianką bede odświeżać

a tak swoją droga jak mam zrobioną kitkę, to stwierdzam, że takie jaśniejsze odrosty fajnie wyglądają nawet
mój TŻ zachwycony, że znów jestem jego czerwonowłosą
hehe moj tz to mi mowi ze kiedys mi wlosy odpadnA od tych farb..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 15:53   #4064
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

U mnie się otoczenie przyzwyczaiło, a prezes nawet mawia, że ja to przed ważnymi imprezami zawsze czerwienieję i ciekawe, czemu... (prawidłowa odpowiedź brzmi: bo dojrzewam )
Sugar, a propos makijażu, masz podobny kolor oczu do moich, a ja się swego czasu malowałam tak: https://wizaz.pl/Makijaz/Szkola-maki...rono-i-limonka
Spróbuj, na jakieś większe wyjście dość ciekawy look (tylko ta wizażowa modelka mi jakoś nie leży, strasznie wampirza ;p)
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 16:21   #4065
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
U mnie się otoczenie przyzwyczaiło, a prezes nawet mawia, że ja to przed ważnymi imprezami zawsze czerwienieję i ciekawe, czemu... (prawidłowa odpowiedź brzmi: bo dojrzewam )
Sugar, a propos makijażu, masz podobny kolor oczu do moich, a ja się swego czasu malowałam tak: https://wizaz.pl/Makijaz/Szkola-maki...rono-i-limonka
Spróbuj, na jakieś większe wyjście dość ciekawy look (tylko ta wizażowa modelka mi jakoś nie leży, strasznie wampirza ;p)
To nie modelka To Aga, ona sama te makijaże na sobie czaruje
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 16:28   #4066
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
To nie modelka To Aga, ona sama te makijaże na sobie czaruje
No dopsz, to nie modelka, ale i tak nie mój typ urody, demoniczna i agresywna taka, ja wolę laleczki do demonstracji
Co nie zmienia faktu, że nieraz podpatrywałam, jak sobie oczy podkreśla i przekładałam na swoje ;p
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 17:43   #4067
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
No dopsz, to nie modelka, ale i tak nie mój typ urody, demoniczna i agresywna taka, ja wolę laleczki do demonstracji
Co nie zmienia faktu, że nieraz podpatrywałam, jak sobie oczy podkreśla i przekładałam na swoje ;p
Też ją podpatruję Fajne ma pomysły.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 18:45   #4068
besso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 32
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Help!
dopiero raczkuję w temacie czerwonych włosów ale zawsze mi się marzyły więc przyszło lato i w końcu to zrobiłam!

od wielu lat malowałam Wella Color Touch kolor taka śliwka, która na rudo się wypłukiwała więc postanowiłam rozjaśnić włosy bo nie wiedziałam, że kupię Loreal, który sam w sobie rozjaśnia,
z polecenia kupiłam carin color corector, który wypłukuje sztuczny pigment i jest w miarę łagodny
i mogę go polecić, włosy mi się nie zniszczyły i nawet nie miałam marchewki na głowie tylko taki beżowy blond

początkowo pobieżnie przejrzałam forum i widziałam coś tam Maji.... i o pigmentach i postanowiłam się poradzić Pani w hurtowni fryzjerskiej co na dobre mi nie wyszło: poradziła mi farby Loreal blond Majirouge + dodać pigment Majirel Mix Red. Efekt możecie zobaczyć na zdjęciu nr 1.

Strasznie mi się ten kolor nie podobał więc zaczęłam czytać dokładniej to forum i na drugi dzień poleciałam do hurtowi i kupiłam Majocontrast Rouge i wodę 9% (czy to jest to samo co Nedera poleca? bo ja nigdzie na opakowaniu nie widzę Magenta, aha już wiem, czyli to nie ten
na zdjęciu nr 2 jest efekt po Majicontrast, na zdjęciu trochę lepiej chyba wygląda bo w rzeczywistości był bardziej rudy

ale to co zaczęło się dziać potem to jakaś masakra... zaczęła mi tak schodzić ta czerwień i zauważyłam, że mam wyraźną linię na pozostałości po trwałej efekty są widoczne na kolejnych zdjęciach
trafiłam na taką fryzjerkę, że przeklinam ją do dzisiaj, nie dość, że włosy mi wypadły a raczej odpadły i chodziłam jak głupek z grzywką to jeszcze tak jak by farba się nie trzymała na tych włosach, zauważyłam to już wcześniej jak farbowałam na śliwkowo ale myślałam, że to może przez to, że farba jest delikatna ale na czerwonych się powtarza

czy da się coś z tym zrobić? czy dopóki nie zetnę pozostałości po trwałej to nie mam co marzyc o czerwonych włosach? bo tam gdzie już odrosły po trwałej to są w miarę chociaż są róznice pomiędzy odrostem a farbowanymi wcześniej włosami
czy przy tej farbie lepszy efekt można uzyskać dopiero po kilku malowaniach?
nie wiem co z tym zrobić

przy tym wszystkim kupiłam sobie odżywkę w saszetce Global Keratin z Juvexin i kondycja włosów jest lepsza niż przed farbowaniempoza końcówkami ale za to najbardziej bym obwiniała trwałą

a używałyście może odżywki Carin Color Care? słyszałam, że daje efekt jak po farbie a jest to odżywka czyli można używać do woli

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez besso Pokaż wiadomość
Help!
dopiero raczkuję w temacie czerwonych włosów ale zawsze mi się marzyły więc przyszło lato i w końcu to zrobiłam!

od wielu lat malowałam Wella Color Touch kolor taka śliwka, która na rudo się wypłukiwała więc postanowiłam rozjaśnić włosy bo nie wiedziałam, że kupię Loreal, który sam w sobie rozjaśnia,
z polecenia kupiłam carin color corector, który wypłukuje sztuczny pigment i jest w miarę łagodny
i mogę go polecić, włosy mi się nie zniszczyły i nawet nie miałam marchewki na głowie tylko taki beżowy blond

początkowo pobieżnie przejrzałam forum i widziałam coś tam Maji.... i o pigmentach i postanowiłam się poradzić Pani w hurtowni fryzjerskiej co na dobre mi nie wyszło: poradziła mi farby Loreal blond Majirouge + dodać pigment Majirel Mix Red. Efekt możecie zobaczyć na zdjęciu nr 1.

Strasznie mi się ten kolor nie podobał więc zaczęłam czytać dokładniej to forum i na drugi dzień poleciałam do hurtowi i kupiłam Majocontrast Rouge i wodę 9% (czy to jest to samo co Nedera poleca? bo ja nigdzie na opakowaniu nie widzę Magenta, aha już wiem, czyli to nie ten
na zdjęciu nr 2 jest efekt po Majicontrast, na zdjęciu trochę lepiej chyba wygląda bo w rzeczywistości był bardziej rudy

ale to co zaczęło się dziać potem to jakaś masakra... zaczęła mi tak schodzić ta czerwień i zauważyłam, że mam wyraźną linię na pozostałości po trwałej efekty są widoczne na kolejnych zdjęciach
trafiłam na taką fryzjerkę, że przeklinam ją do dzisiaj, nie dość, że włosy mi wypadły a raczej odpadły i chodziłam jak głupek z grzywką to jeszcze tak jak by farba się nie trzymała na tych włosach, zauważyłam to już wcześniej jak farbowałam na śliwkowo ale myślałam, że to może przez to, że farba jest delikatna ale na czerwonych się powtarza

czy da się coś z tym zrobić? czy dopóki nie zetnę pozostałości po trwałej to nie mam co marzyc o czerwonych włosach? bo tam gdzie już odrosły po trwałej to są w miarę chociaż są róznice pomiędzy odrostem a farbowanymi wcześniej włosami
czy przy tej farbie lepszy efekt można uzyskać dopiero po kilku malowaniach?
nie wiem co z tym zrobić

przy tym wszystkim kupiłam sobie odżywkę w saszetce Global Keratin z Juvexin i kondycja włosów jest lepsza niż przed farbowaniempoza końcówkami ale za to najbardziej bym obwiniała trwałą

a używałyście może odżywki Carin Color Care? słyszałam, że daje efekt jak po farbie a jest to odżywka czyli można używać do woli
i jeszcze foty nie chcą mi się załadować co jest?
besso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 19:04   #4069
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez besso Pokaż wiadomość
Strasznie mi się ten kolor nie podobał więc zaczęłam czytać dokładniej to forum i na drugi dzień poleciałam do hurtowi i kupiłam Majocontrast Rouge i wodę 9% (czy to jest to samo co Nedera poleca? bo ja nigdzie na opakowaniu nie widzę Magenta, aha już wiem, czyli to nie ten
na zdjęciu nr 2 jest efekt po Majicontrast, na zdjęciu trochę lepiej chyba wygląda bo w rzeczywistości był bardziej rudy
Rouge Magenta to inny kolor Rouge jest czysto czerwony, Magenta lekko różowawa. Ale mam złą wiadomość - Maji się nie trzyma na zniszczonych włosach... Chyba żadna farba się nie trzyma. A skoro śliwka się wypłukiwała na rudo no to chyba jesteśmy w domu. Postaraj się odżywić włoski. Olejki, bez slsowo, odstaw suszarkę i prostownicę... Powinna być poprawa
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 21:22   #4070
besso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 32
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Nedera Pokaż wiadomość
Rouge Magenta to inny kolor Rouge jest czysto czerwony, Magenta lekko różowawa. Ale mam złą wiadomość - Maji się nie trzyma na zniszczonych włosach... Chyba żadna farba się nie trzyma. A skoro śliwka się wypłukiwała na rudo no to chyba jesteśmy w domu. Postaraj się odżywić włoski. Olejki, bez slsowo, odstaw suszarkę i prostownicę... Powinna być poprawa
dzięki za odp. mam wrażenie, że moje włosy nie są zniszczone poza końcówkami ale może tak mi się tylko wydaje, bo ta trwała to jakieś tornado było, chyba mam dwa lata z głowy dopóki nie obetnę
używam szamponu bambino, olejki CHI i Alfaparf od pół roku i odżywki Joanna rzepa po której włosy przestały mi wypadać z całej garści podczas mycia do kilku - kilkunastu max
z suszarki to niestety się nie da... ewentualnie zimne powietrze tylko
i nie wiem co tu jeszcze ulepszyć?


czemu nie mogę dodać zdjęć za każdym razem pojawia mi się
Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.
besso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 22:01   #4071
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez besso Pokaż wiadomość
dzięki za odp. mam wrażenie, że moje włosy nie są zniszczone poza końcówkami ale może tak mi się tylko wydaje, bo ta trwała to jakieś tornado było, chyba mam dwa lata z głowy dopóki nie obetnę
używam szamponu bambino, olejki CHI i Alfaparf od pół roku i odżywki Joanna rzepa po której włosy przestały mi wypadać z całej garści podczas mycia do kilku - kilkunastu max
z suszarki to niestety się nie da... ewentualnie zimne powietrze tylko
i nie wiem co tu jeszcze ulepszyć?


czemu nie mogę dodać zdjęć za każdym razem pojawia mi się
Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.
A dobry masz format zdjęć? W sensie rozszerzenia i wagi?
Najlepiej dodawać jpg i w niedużej rozdzielczości.

Co do pielęgnacji, to warto też sobie coś łykać, tak nawet profilaktycznie - A+E, skrzyp, pokrzywa... na pewno wzmocni całość, chociaż na efekty trzeba będzie poczekać. Ale jak pielęgnacja, to na całego I korzystaj z lata, susz włosy na powietrzu (byle nie w samym słońcu).
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 10:05   #4072
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
U mnie się otoczenie przyzwyczaiło, a prezes nawet mawia, że ja to przed ważnymi imprezami zawsze czerwienieję i ciekawe, czemu... (prawidłowa odpowiedź brzmi: bo dojrzewam )
Sugar, a propos makijażu, masz podobny kolor oczu do moich, a ja się swego czasu malowałam tak: https://wizaz.pl/Makijaz/Szkola-maki...rono-i-limonka
Spróbuj, na jakieś większe wyjście dość ciekawy look (tylko ta wizażowa modelka mi jakoś nie leży, strasznie wampirza ;p)
Noo fajny makijaż taki doważny... ale to tak na jakaś okacje. musze wypróbować niedlugo moje urodzinki.. a do tego pewno by pasowaly ciuszki w podobnych kolorach co? jakieś fiolety...

PS przejżałam inne makijaże tej autorki.. kurcze boosko jej to idzie.. ona pracuje jako wizażystka czy coś?
Poza tym przeglądnęłam także fryzurowe ankiety mi sie najbardziej chyba jednak podobają rozpuszczone włoski.. ze spineczką bądź opaseczką
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-07-12 o 10:10
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 10:27   #4073
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość

PS przejżałam inne makijaże tej autorki.. kurcze boosko jej to idzie.. ona pracuje jako wizażystka czy coś?
Nie mam pojęcia czy jest po jakiejś szkole wizażu czy maluje tylko siebie... Tu masz jej kanał:
http://www.youtube.com/user/agabil1
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 10:49   #4074
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Noo fajny makijaż taki doważny... ale to tak na jakaś okacje. musze wypróbować niedlugo moje urodzinki.. a do tego pewno by pasowaly ciuszki w podobnych kolorach co? jakieś fiolety...
Ja bym szła w biel albo czerń, żeby nie przesadzić z kolorami - ale tu już się odzywa mój minimalizm, nie zwracaj uwagi
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 11:02   #4075
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Benek.. dzieki kochana wooow ile ona ma filmików hehe bede miala czas to przejrzę


Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Ja bym szła w biel albo czerń, żeby nie przesadzić z kolorami - ale tu już się odzywa mój minimalizm, nie zwracaj uwagi
Kochana ale ja tez nie szaleje z kolorami raczej sie nie wyróżniam...
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 13:17   #4076
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Kochana ale ja tez nie szaleje z kolorami raczej sie nie wyróżniam...
Miałam na myśli, że taki akurat makijaż raczej nie lubi konkurencji w postaci ubrania, jakkolwiek by się nie ubierać na co dzień

A zmieniając temat - pewnie widziałyście, że z Marion wypuścili kosmetyki Z octem malinowym: https://wizaz.pl/Fryzury/Nowosci-kos...alin-do-wlosow
Z, nie SAM ocet, więc nie wiem, czy zaryzykuję... chociaż wykrzyczane na opakowaniu braki SLSów, SLESów i parabenów brzmią obiecująco; ale z drugiej strony, skoro sam ocet jest ok, to po co właściwie wzbogacać czymś jeszcze? Jak znam życie, to on jest na dalszym miejscu w składzie, ale nazwa celowo sugeruje, że jest inaczej.

Nic nie poradzę, nie lubię Marion, bo się przejechałam na tych ich maskach i już w żadne obietnice nie uwierzę. Ale jeśli któraś z Was postanowi poddać swoją Czerwień eksperymentom, to dajcie znać, jak wyszło
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 12:09   #4077
besso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 32
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
A dobry masz format zdjęć? W sensie rozszerzenia i wagi?
Najlepiej dodawać jpg i w niedużej rozdzielczości.

Co do pielęgnacji, to warto też sobie coś łykać, tak nawet profilaktycznie - A+E, skrzyp, pokrzywa... na pewno wzmocni całość, chociaż na efekty trzeba będzie poczekać. Ale jak pielęgnacja, to na całego I korzystaj z lata, susz włosy na powietrzu (byle nie w samym słońcu).
dzięki dziewczyny za odpowiedzi, co do suszary to mam spłaszczoną głowę i u mnie jedyna opcja to bob i suszarka
wit. a + e łykam od dawna, najgorzej jest po tej trwałej bo nawet widać wyraźną linię w kolorze

ale zakupiłam olej lniany i zamierzam się ostro wziąć za te kłaki mam nadzieję, że pomoże

i w końcu mogę wrzucic zdjęcia (były za duże)
1. Majorouge + pigment
2. Majicontrast, w rzeczywistości chyba były bardziej rude... ale ja już mam manię rudości
3 i 4. te nieszczęsne końcówki i wyprany kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00156.jpg (67,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (54,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (77,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00167.jpg (71,3 KB, 13 załadowań)
besso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 12:43   #4078
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez besso Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za odpowiedzi, co do suszary to mam spłaszczoną głowę i u mnie jedyna opcja to bob i suszarka
wit. a + e łykam od dawna, najgorzej jest po tej trwałej bo nawet widać wyraźną linię w kolorze

ale zakupiłam olej lniany i zamierzam się ostro wziąć za te kłaki mam nadzieję, że pomoże

i w końcu mogę wrzucic zdjęcia (były za duże)
1. Majorouge + pigment
2. Majicontrast, w rzeczywistości chyba były bardziej rude... ale ja już mam manię rudości
3 i 4. te nieszczęsne końcówki i wyprany kolor
Hm. Jakoś ciemno Ci wyszło jak na Maji o.O Mi nawet na wodzie 9% dawał niezłego kopa.
A końcówki - efekt zniszczenia włosów. U mnie to wyglądało baaaaardzo podobnie, ale ostatnio zmieniłam cięcie i jest dużo lepiej Do tego olejki, maski, witaminki i będzie ekstra, sama zauważysz różnicę

Magenta trzyma się ostro. Muahahaha
Ale troszkę już zbyt jaskrawa jest :/
Następnym razem będzie albo miedziana czerwień na 9%, albo magenta na 6%. Jeszcze pomyślę.
Osobiście nie mam nic przeciwko rudościom... o ile te rudości są zamierzone ;P
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką

Edytowane przez Nedera
Czas edycji: 2012-07-13 o 12:46
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 13:39   #4079
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

besso, na zniszczone włoski polecam maseczkę Inebrya z keratyną, dzisiaj wypróbowałam ją pierwszy raz i jestem w szoku włosy jak bym wyszła od fryzjera i ten zapach mmmmmm....... i w dodatku jakoś nie wypłukała mi pianki, wręcz przeciwnie włoski mają super żywy kolor, są mięciutkie... cudo normalnie
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 13:50   #4080
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

siedze wlasnie z farba na glowieee haha efekty- zkrotce
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.