przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2003-11-04, 07:18   #91
anyszk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 3
Re: Błagam o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oczywiscie ze mam problemy z cera mam strasznie tlusta i tradzik ktory trudno nazwac mlodzienczym bo mam 27 lat ale od 11 lata choruje na nerki i moze to jest przyczyna???? Co do podciecia wlosow to chcialabym miec troszke dluzsze bo wtedy nie trzeba ich codziennie modelowac. Sama nie wiem co mam zrobic. Prawie wogole nie uzywam kosmetykow do stylizacji wlosow. Dziekuje za odpowiedz i za cieple slowko buziaki
anyszk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-11-04, 09:53   #92
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Re: Błagam o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam podłączam się do "błagania o pomoc" ja kiedyś miałam grube włosy , dzisjaj wyglądają jak po chemioterapii. Nigdy ich nie farbowałam, wstydzę się wiązać je w kitkę.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-11-05, 01:06   #93
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Błagam o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anyszku!
możliwe że przyczyną moga byc problemy z nerkami, ale jezeli chciałabys porady co do fryzki, to może masz jakąs fotkę?
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-11-05, 09:04   #94
anyszk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 3
Re: Błagam o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wysylam fotke ja to ta dziewczyna w rozowej bluzce z wlosami taki lekko za ucho aha i usmiechnieta. Mam nadzieje ze nie bedzie problemu z otworzeniem tego zdjecia. Czekam na odpowiedz co do mojej fryzurki. Serdecznie pozdrawiam i wieli buziak
anyszk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-11-05, 19:15   #95
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Błagam o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie widze zdjecia ani rozowej bluzki
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-11-05, 19:46   #96
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Błagam o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Grazynko to ja tez sie podlacze pod ten post
Mam dosc dlugie wlosy-do polowy plecow,lekko sie keca(jak sa dlugie i krotkie to sie baaardzo kreca)
Jest ich duzo,chociaz niedawno wydaje mi sie ze troszke za duza ilosc ich wypada,jednak sa dosc cienkie.
Przed wakacjami moglam myc wlosy nawet co 3 dni,latem mylam je prawie codziennie-chlor,slonce,piasek...
I po wakacjach one po jednym dniu byly okropne,prbowalam juz chyba tysiaca szamponow-do przetluszczajacych sie,z odzywkami,pozniej odstawialam odzywki,do codziennej pielegnacji.Niby jest troszke lepiej,myje znowu co dwa dni,ale pod koniec drugiego sa takie lekko przetluszczone.
I do tego strasznie mi sie przesuszyla skora glowy.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-11-06, 15:52   #97
...wiktoria...
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 2
przetłuszczające się włosy

drogie Wizażanki!!!Czy znacie jakieś super szampony na przetłuszczające aię włosy?Ja próbowałam wielu ale żaden nie dał żądanego efektu, a mam dość tłustych włosów w dzień po umyciu ich.Pomóżcie!Będę wdzięczna za każdą radę.
...wiktoria... jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-06, 17:38   #98
Ayame
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 7
Re: przetłuszczające się włosy

Witam! Jak na razie to nie znalazłam żadnego skutecznego sposobu na przetłuszczające się włosy. Próbowałam różnych szamponów i odżywek do włosów. Starałam się zawsze myć włosy w letniej wodzie i żadnego jak na razie efektu... Mam wrażenie, że nie istnieje na to sposób. Chyba pozostało nam poczekać, aż włosy zrobią się przesuszone ze starości...
Ayame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-11-06, 19:59   #99
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: przetłuszczające się włosy

Gosiu!
na wyszukiwarce poszukaj o przetłuszczajacych sie włosach, napewno cos znajdziesz
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-11-14, 17:54   #100
Madziorka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 11
suche włochy

Hej!Mam kilka pytanek co zrobić z włosami,które sie bardzo szybko przetłuszczają (używam szamponu Dove),są bardzo zniszczone od farby.Ale właśnie!!!Chciałam zastosować maseczkę Kerastase ale słyszałam, że od niej także mogą przetluszczać sie włosy??
Madziorka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-11-19, 12:20   #101
Madziorka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 11
Re: suche włochy

No dobra!Widzę, że tego problemu nie rozwikła nawet Pani fryzjerka.Być może jest to błachy problem, więc będe z nim walczyła dotąd do póki...
Madziorka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-11-19, 12:32   #102
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: suche włochy

Magda.. ale zaraz ..zaraz, no powiedz Ty nam o co chodzi z tymi Twoimi włosami ? co ?

bo w nawale informacji, czesto dla mnie sprzecznych nie potrafie odnalesc istoty problemu

kochanie- sprecyzuj o co dokładnie Ci chodzi i nie bedziesz musiała wyrywac włosów z głowy a dziewczyny i Grazynka NAPEWNO Ci pomogą zobaczysz

całuski
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-11-19, 13:54   #103
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Re: suche włochy

Są 2 rodzaje maseczek Kerastase Nutritive do włosów cienkich i grubych. Ta do cienkich mniej obciąża włosy i właśnie tą bym Ci proponawała jesli masz przetłuszczające włosy.
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-11-20, 20:08   #104
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: suche włochy

Witam!
ten problem juz byl kilkakrotnie rozwiklany tu na forum! Madziorku , wystarczy tylko troche poszperac.
Ja rowniez pisalam , ze niestety nie znam wszystkich kosmetykow, ale dziewczyny zawsze potrafia doradzic., wiec nie masz powodu aby sie zniechecac
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-11-20, 21:56   #105
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: suche włochy

Może spróbuj kosmetyków z serii Ekinos. Są one na bazie alg morskich do róznego rodzaju włosów. Maja tez bardzo dobre odżywki
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-11-21, 08:34   #106
Madziorka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 11
Re: suche włochy

Kochane dzięki za pomoc,a co do tej maseczki Kerastase to spróbuje.
Pozdrowionka!!
Madziorka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-03-08, 13:58   #107
monic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 123
przetłuszczające się włosy!!!

Mam cienkie a jednocześnie ciężkie włosy. Nie dość że trudno je ułożyć, bo nic nie trzyma się na nich dłużej niż kilka minut, to jeszcze każdego dnia muszę je myć. Pomocy!! Czy ktoś ma sprawdzony szampon lub kosmetyki do stylizacji, które sprawdzają się na takich włosach? Każdego dnia mycie, układanie, a po nocy wyglądam jakbym nie myła włosów przez tydzień!
monic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-03-08, 15:22   #108
maja101
Rozeznanie
 
Avatar maja101
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 534
Re: przetłuszczające się włosy!!!

Wydaje mi się że właśnie kosmetyki do stylizacji są częstą przyczyną przetłuszczania. Jest w nich masę sylikonu i innych chemikaliów których nasze (a przynajmniej moje) włosy nie lubią
Mało kto pamięta że na przykład pianki do włosów zużywa się na całe włosy w ilości nie przekraczającej wielkości mandarynki. a przy krótkich włosach nawet mniej...
a jeśli chodzi o przetłuszczanie które występuje z innych przyczyn, to polecam szampon (jest też odżywka, ale nie próbowałam) do włosów tłustych firmy Fitomed
http://www.fitomed.pl/zakup/index.html
mi go poleciła jedna z wizażanek i choć było to ponad rok temu, do dziś go uzywam i chwalę. Ten szampon, w przeciwieństwie do większości dostępnych na rynku, nie zawiera sylikonów i składa się prawie z samych naturalnych składników.
A poza tym, jeśli masz włosy przetłuszcające i nie chcesz wyglądać nieświeżo z rana, to przecież możesz je myć rano zamiast wieczorem.
maja101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-03-10, 20:14   #109
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: przetłuszczające się włosy!!!

o przetłuszczających sie włosach poszukaj tu na stronie w watkach o tym temacie,jezeli o chodzi o kosmetyki do stylizacji, powinnas uzywac pianki nawilzajacej lub srodkow w sprayach w formie lotonow, one troszke przesuszaja,i nie obciazaja wlosa, mysle ze na KW znajdziesz tez kilka dla siebie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-04-17, 20:46   #110
istotka
Raczkowanie
 
Avatar istotka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 425
GG do istotka
tluste wlosy wrrr

Hej dziewczyny !!! mam pytanko, nie znacie jakiegos dobrego sposobu na przetluszczajace sie wlosy?? Moje wlosy zbyt szybko sie przetluszczaja.... moze macie jakies dobre rady???
istotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-18, 12:36   #111
blewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 77
Re: tluste wlosy wrrr

ech chciałam spytac o to samo... nie dosyć ze moje włosy tłuszczą sie w tempie świtała to do są nieco zmęczone farbowaniem i codziennym suszeniem i wałkami... nie mówiąc już o tym ze szybko klapią(szczególnie na imprezie) poradźcie coś!!!
blewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-18, 12:48   #112
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: tluste wlosy wrrr

Tez mialam kiedys wlosy przetluszczajace sie, ale jakos samo przeszlo
Wieksze przetluszczanie wlosow powoduje suszenie suszarka (ktora pobudza gruczoly to wiekszej aktywnosci), takze uzywanie ciezkich odzywek do wlosow (polecam te, ktore sie splukuje, np Pantene, GlissKur). Poza tym moze pomoc stosowanie szamponow specjalnie do wlosow przetluszczajacych sie.
Jezeli widzicie ze wlosy juz sa zmeczone wszystkimi zabiegami (tj. suszenie, ukladanie, nakladanie pienek, lakierow) dajcie im odpoczac. Jeszcze miescac temu nie wyobrazalam sobie umyc wlosow i nie wysuszyc suszarka.. a teraz widze ze nawet lepiej wygladaja, jesli wyschna same (tyle ze ozywam dobrych odzywek,a jak schna to je czesto rozczesuje, tak jak chce zeby sie ukladaly i dziala )
Moich rad tyle, ale moze inne dziewczyny znaja jeszcze jakeis sposoby
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-18, 13:19   #113
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: tluste wlosy wrrr

A co to dla Ciebie znaczy że się pzretłuszczają? Ja myję włosy codziennie-latem nawet dwa razy dziennie. Smiesza mnie jakies dziwne zabobonu, że częste mycie je niszczy- trzeba oczywiście traktować je delikatnie-niegdy prawie nie używam suszarki-jedynie gdy chce ułozyc grzywe. Myję je wieczorem, zeby rano nie suszyc Uzywam oczywiście delikatnych szamponów, odżywkę nakładam raz w tygodniu, z tych uważanych za cięzkie, ale działa dobrze, wiec po prostu ją splukuje. Dobre sa preparaty w sprayu, nie trezba ich spłukiwac i nie przeciązają włosów. Fakt, ze tych gęstych lepiej nie używac, jezeli nie są to do spłukiwania,. Mnie osobiscie nie bardzo juz przeszkadza to cidzienne mycie-to konieczne jak mycie zębów
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-18, 15:26   #114
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: tluste wlosy wrrr

ula napisał(a):
> A co to dla Ciebie znaczy że się pzretłuszczają? Ja myję włosy codziennie-latem nawet dwa razy dziennie. Smiesza mnie jakies dziwne zabobonu, że częste mycie je niszczy- trzeba oczywiście traktować je delikatnie-niegdy prawie nie używam suszarki-jedynie gdy chce ułozyc grzywe. Myję je wieczorem, zeby rano nie suszyc Uzywam oczywiście delikatnych szamponów, odżywkę nakładam raz w tygodniu, z tych uważanych za cięzkie, ale działa dobrze, wiec po prostu ją splukuje. Dobre sa preparaty w sprayu, nie trezba ich spłukiwac i nie przeciązają włosów. Fakt, ze tych gęstych lepiej nie używac, jezeli nie są to do spłukiwania,. Mnie osobiscie nie bardzo juz przeszkadza to cidzienne mycie-to konieczne jak mycie zębów
mnie tez smiesza takie zabobony przeciez to jest tak jakby mowiono, ze mycie codziennie rąk szkodzi, poniewaz wysusza sie skore.
tak jak dziewczyny wspomnialy nie uzywaj "ciezkich" odzywek. jesli rano nie masz czasu, lub z zwykłego lenistwa nie chce ci sie myc włosow umyj je wieczorem. probuj nie suszyc włosow i nie przeciazac srodkami do stylizacji. polecam szampony do przetłuszczajacych sie włosow : Sunsilk,Nivea, POlyfar AF(w aptece), Vichy...
przesylam link artykulu p. Grazyny o pielegnacji włosow:
http://www.wizaz.pl/kurs_wlosy_i_fryzury.php
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-18, 15:44   #115
istotka
Raczkowanie
 
Avatar istotka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 425
GG do istotka
Re: tluste wlosy wrrr

No ja tez myje codziennie, a wlasciwie wieczorem, ale czasem mi sie po prostu juz nie chce, a chcac myc je rano to musialabym w nocy chyba wstawac zeby do szkoly sie wyszykowac tak sobie marze zeby mozna bylo myc chociaz co 2 dni a z tlustymi nie bede chodzic przeciez
co do szamponow- ja tam niestety nie widze miedzy nimi roznicy buuu
dzieki za rady dziołszki
istotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-18, 15:50   #116
maja101
Rozeznanie
 
Avatar maja101
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 534
Re: tluste wlosy wrrr

a ja polecam szampon do włosów tłustych fitomed
http://www.fitomed.pl/zakup/index.html
Jest to szampon bez detergentów i odbudowuje włosy obciążone zbyt dużą ilością detergentów.
A co do zabobonów... To ja wcale nie uważam że są to zabobony Możliwe że częste mycie nie niszczy struktury włosa, ale włosy częściej myte się szybciej przetłuszczają, a to na pewno nie powoduje że są ładne A poza tym w rodzinie mam wujka który dzięki takiemu częstemu myciu włosów zaczął łysieć. Przestał myć często włosy i po pewnym czasie przestały wypadać. Być może to rzeczywiście zabobony, ale ja w ogóle zabobonna jestem Na przykład nie używam w ogóle odżywek Co jakiś czas coś kupię, bo mnie skusi, a póżniej komuś oddaje bo nie używam. Nie uzywam ich, bo po wszystkich przetłusczają mi się włosy (które myję 2 x w tygodniu) i wyglądają jakby je pies wymamlał w pysku Poza tym jakoś trudno mi uwierzyć że można odzywiać coś co nie żyje. Czasem uzywam płukanek ziłowych, ale nizbyt często, bo one tez oblepiaja włosy pigmentami i innymi paskudztwami. Nadają jednak połysk i puszystość które nie zamieniaja się po paru godzinach w smalec.
a co do moich włosów... To wiele osób mi ich zazdrości i twierdzi że są gęste i blyszczące. Ostatnio babcia minie zapytała dlaczego je ufarbowałam A one nigdy farby nie widziały Same się błysczą...
maja101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-22, 12:35   #117
maciejka.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1
Re: tluste wlosy wrrr

No wlasnie, zeby chociaz co 2 dni je myc! Naprawde czasem mi sie nie chce wstawac codziennie rano pol godziny wczesniej, zeby je myc. Ostatnio troche je zapuscilam, wiec kiedy juz naprawde mam dosyc, bo rano wstac trzeba, to je sobie jakos upinam z tylu, ale to ostatecznosc, bo wygladam fatalnie. A w ogole, wszyscy polecaja szampony do przetluszczajacych sie, ale jesli ma sie dosc gesto pasemka, to chyba trzeba do farbowancych uzywac, nie? Co wy na to??
istotka napisał(a):
> No ja tez myje codziennie, a wlasciwie wieczorem, ale czasem mi sie po prostu juz nie chce, a chcac myc je rano to musialabym w nocy chyba wstawac zeby do szkoly sie wyszykowac tak sobie marze zeby mozna bylo myc chociaz co 2 dni a z tlustymi nie bede chodzic przeciez
> co do szamponow- ja tam niestety nie widze miedzy nimi roznicy buuu
> dzieki za rady dziołszki
maciejka. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-22, 14:04   #118
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: tluste wlosy wrrr

Ja nienawidzę suszarek, wałków itp. Moje włosy po ich użyciu wyglądają brzydko. Także używam raz na ruski rok tych wynalazków. Myję włoski co 3 dzień i uzywam odżywek do spłukiwania Także uważam, częste mycie powoduje, że włos się przyzwyczają i szybciej przetłuszczają. Sposób na to jeden przetrzymywać: ale to wtedy jak nie będą Cię znajomi oglądali
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-22, 14:54   #119
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: tluste wlosy wrrr

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1018088827
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1076492114
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1058877369
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1066405658

i tak dalej, i tym podobnie. w archiwujm jest pewnie z 5 milionow watkow o tlustych wlosach.
a czeste mycie wlosow szkodzi, i nie jest to zabobon, mowia tak fryzjerki z najlepszych salonow, tez jest to opisane w watku o tlustych wlosach - no, i jeszcze jedno: kto ma czas myc glowe dwa razy dziennie? bo chyba nikt pracujacy i prowadzacy dom
joannea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-22, 15:01   #120
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: tluste wlosy wrrr

Właśnie miałam zacząć wątek o tłustych włosach, bo wychodzę już z siebie i nie wiem, co robić, a tu widzę, nie tylko mój problem
Miałam z włosami spokój, dopóki myłam je szamponem pokrzywowym za dwa złote z kiosku Ruchu. Potem zaczęłam kombinować, ale po ostatnich eksperymentach z jedwabiem Biosilk jestem kompletnie załamana, przed każdym wieczornym wyjściem muszę myć łetpetynę bo włosy mam podobne do tłustych strąków, choć w czasie dnia nie dotykam ich rękami, nie przeczesuję itp. Koszmar. Nic nie pomaga, ani Vichy, ani inne cuda głęboko oczyszczające Nawet nie piszę recenzji tych wszystkich gniotów w KWC, bo szkoda czasu.
Dziś idę kupić Seboradin Lotion - Matka mówiła, że trzeba tym smarować łeb codziennie na noc. Albo jakąś rzepę, siarkę, już sama nie wiem co.
A odżywki odżywiające martwe "coś" należy chyba pozostawić do opisania pamiętnikarzom.
Ludzie, poradźcie coś!!
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 21:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.