Mamy październikowe 2018 ! ❤️ - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-17, 06:12   #4801
Mila 23
Rozeznanie
 
Avatar Mila 23
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: K.....
Wiadomości: 728
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Może dopiszemy listę na pierwszej stronie kto się spodziewa chłopca a kto dziewczynki ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Słuchanie jest ważniejsze niż mówienie. Gdyby to nie było prawdą, Bóg nie dał by nam dwoje uszu
i tylko jednych ust.
Robert Kiyosaki - "Bogaty ojciec biedny ojciec"

Zapuszczam wloski, gubie zbedne kilogramy- dbam o siebie
Mila 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 06:33   #4802
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Ja mam niezgodność serologiczna. Dopiero teraz robię pierwszego coombsa wiec zobaczymy czy mam przeciwciała gwneralnie powiedział żeby się nie martwić bo niezgodność nie występuje przy pierwszej ciąży a jeśli występuje to to nie była pierwsza ciąża. będę robić 3x coombsa w trakcie ciąży i zobaczymy.




Ja biorę mama dha i nie mam takiego provlemu


Dziewczyny , przeczytajcie
https://mamaginekolog.pl/zmniejszyc-...i-lozeczkowej/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Przeczytałam o śmierci łóżeczkowej. U mnie to się zgadza w sumie wszystko
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 06:58   #4803
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Witam wieczorową porą mamusie, nieśmiało dołączam do waszego grona,jeśli można. Czytam Was od początku(podglądałam zza krzaka) i postanowiłam się ujawnić nim skończycie pierwszy wątek gaduły


Tak na początek parę odgrzewanych tematów.


Ja też nie miałam


Jest, ja mam konflikt, lekarz powinien wszystko wyjaśnić.



mam synka o tym imieniu



Czy ten Prenatal nie odbija Ci się rybą.


Gratuluję wszystkim udanych wizyt i poznania płci. Ja jeszcze nie znam, mam nadzieję za dwa tygodnie na wizycie poznam. W pierwszej ciąży lekarz powiedział nam już w 14 tygodniu i trafił w sedno do końca był synek.

A teraz pytanie czy miał ktoś problem przy braniu witamin że odbijały się rybą? Bo kupiłam prenatal duo i nie mogę go brać.
Witamy Mi po kwasach dha często odbija się rybą, zaczęłam więc brać przed spaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 07:17   #4804
paula1010
Zadomowienie
 
Avatar paula1010
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 097
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Dziewczyny czy tylko ja tak tyje w ciążach? W czw zaczynam 17tydzien a już +5kg a naprawdę się nie obzeram, jem tak jak przed ciąża. Zaczęłam od 2 tygodni ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu po 40min, a waga nadal szybuje w górę... w pierwszej ciąży przytyłam 22kg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 07:20   #4805
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez paula1010 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy tylko ja tak tyje w ciążach? W czw zaczynam 17tydzien a już +5kg a naprawdę się nie obzeram, jem tak jak przed ciąża. Zaczęłam od 2 tygodni ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu po 40min, a waga nadal szybuje w górę... w pierwszej ciąży przytyłam 22kg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dziś na wadze mam 0,5kg na plusie.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 07:23   #4806
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 !

Cytat:
Napisane przez Mila 23 Pokaż wiadomość
Może dopiszemy listę na pierwszej stronie kto się spodziewa chłopca a kto dziewczynki ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie możemy, tak pogladowo bo na razie to może się jeszcze co nie co pozmieniać
Cytat:
Napisane przez paula1010 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy tylko ja tak tyje w ciążach? W czw zaczynam 17tydzien a już +5kg a naprawdę się nie obzeram, jem tak jak przed ciąża. Zaczęłam od 2 tygodni ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu po 40min, a waga nadal szybuje w górę... w pierwszej ciąży przytyłam 22kg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też już sporo przytyłam ale raz, ze woda, a dwa ze trochę sobie pozwalalam w 1 trymestrze, bo od zdrowego jedzenia mnie odrzuciło
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 07:47   #4807
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Gratuluje super wyników dziewczyny. Ja odbieram dopiero w poniedzialek z pappa. U mnie 3 kg na + ale prawie caly pierwszy trymestr leżałam. Pewnie dlatego. Teraz wiecej wstaje wiec zobaczymy jak to dalej bedzie.
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-17, 08:01   #4808
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Dziewczyny nie uwierzycie moje L4 nareszcie zostało dostarczone do ZUS! Wczoraj -osobiście. Udało mi sie dodzwonić dziś do dyrektorki i bardzo mnie przepraszała za tą sytuację, chyba z 4 razy to powiedziała (co raczej nie leży w jej naturze) powiedziała że jeden z pracowników zawalił - i już nie pracuje. Uczuliła pracujące w biurze dziewczyny że kolejne zwolnienia mają być dostarczane niezwłocznie - na drugi dzień do ZUS. Na koniec życzyła zdrówka -także jestem bardzo pozytywnie zaskoczona bo to raczej jedna z tych kobiet wampów do których strach podejść bo samą twarzą cie onieśmielają ;D


Słuchajcie mogę dopisać płeć przy liście jeśli ktoś chce , nie ma problemu, mogę potem na bieżąco zmieniać jeśli będzie u kogoś jakaś mała pomyłka ;D. Ja jeszcze czekam na wizytę 24 kwietnia i mam nadzieje że mój lekarz już potwierdzi. Jak któraś już ma w miare potwierdzoną to piszcie - będę dopisywać!

Ja póki co przytyłam jakieś 0,5 kg ale u mnie to są normalne wahania wagi także nawet nie biorę tego pod uwagę :P Lekarz miz a to zapisał że przytyłam 1,5 kg ale ważyłam się u niego popołudniu to dziwne żeby waga się nie zmieniła skoro ja się zawsze waże na czczo rano :P


Powiem wam że przeczytałam ten post mamyginekolog o smierci lozeczkowej i powaznie sie zastanawiam czy na razie nie darowac sobie ochraniacza na lozeczko. Zawsze moge dokupic pozniej jak dzidzia skonczy te 4-5 miesiecy. Kokon i tak kupie- nie do lozeczka ale np na naroznik jak bedziemy sie wylegiwac przed tv ;D
Poscieli za to zadnej nie kupuje zadnych poduszek/kolderek. Będzie rozek/spiworek potem kocyki.
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 08:09   #4809
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Xxboo u mnie chłopiec mozna dopisac 😊
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 08:14   #4810
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie uwierzycie moje L4 nareszcie zostało dostarczone do ZUS! Wczoraj -osobiście. Udało mi sie dodzwonić dziś do dyrektorki i bardzo mnie przepraszała za tą sytuację, chyba z 4 razy to powiedziała (co raczej nie leży w jej naturze) powiedziała że jeden z pracowników zawalił - i już nie pracuje. Uczuliła pracujące w biurze dziewczyny że kolejne zwolnienia mają być dostarczane niezwłocznie - na drugi dzień do ZUS. Na koniec życzyła zdrówka -także jestem bardzo pozytywnie zaskoczona bo to raczej jedna z tych kobiet wampów do których strach podejść bo samą twarzą cie onieśmielają ;D


Słuchajcie mogę dopisać płeć przy liście jeśli ktoś chce , nie ma problemu, mogę potem na bieżąco zmieniać jeśli będzie u kogoś jakaś mała pomyłka ;D. Ja jeszcze czekam na wizytę 24 kwietnia i mam nadzieje że mój lekarz już potwierdzi. Jak któraś już ma w miare potwierdzoną to piszcie - będę dopisywać!

Ja póki co przytyłam jakieś 0,5 kg ale u mnie to są normalne wahania wagi także nawet nie biorę tego pod uwagę :P Lekarz miz a to zapisał że przytyłam 1,5 kg ale ważyłam się u niego popołudniu to dziwne żeby waga się nie zmieniła skoro ja się zawsze waże na czczo rano :P


Powiem wam że przeczytałam ten post mamyginekolog o smierci lozeczkowej i powaznie sie zastanawiam czy na razie nie darowac sobie ochraniacza na lozeczko. Zawsze moge dokupic pozniej jak dzidzia skonczy te 4-5 miesiecy. Kokon i tak kupie- nie do lozeczka ale np na naroznik jak bedziemy sie wylegiwac przed tv ;D
Poscieli za to zadnej nie kupuje zadnych poduszek/kolderek. Będzie rozek/spiworek potem kocyki.
Jak byłam na wizycie u gin zaraz po świętach to się cieszyłam, że zapomniał o tym abym się zważyła
Ja miałam od początku ochraniacze na łóżeczko. Córka urodzona w zimie, łóżeczko przy oknie więc miałam wizję, że w razie co będzie jej cieplej. Nie spała na poduszce przez bardzo długi okres czasu, po prostu na samym materacu. Ja miałam rożek ale używałam jako właśnie taki kocyk na którym ją położyłam.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 08:16   #4811
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez Apola88 Pokaż wiadomość
Xxboo u mnie chłopiec mozna dopisac 😊
kochana! Ale ja w ogole nie mam Cie na liscie!!! Pisalas mi PW?
Bo w gaszczy postow moglo mi cos umknac , napisz prosze co i jak i szybciutko Cie dopisze
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 08:20   #4812
paula1010
Zadomowienie
 
Avatar paula1010
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 097
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

xboo ja nie miałam ochraniaczy, w Anglii są surowo zabronione właśnie ze względu na SIDS


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 08:30   #4813
catarynca
Raczkowanie
 
Avatar catarynca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

U mnie co miesiąc dochodzi do wagi +0,2kg. Od początku I trymestru kompletnie nie miałam ochoty na jedzenie, wszystko mnie odrzucało.

xxboo u mnie też możesz dopisać chłopca - Bartosz

paula1010 a jakie ćwiczenia wykonujesz? Masz jakiś plan treningowy?
__________________
W oczekiwaniu. B.
catarynca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 08:32   #4814
paula1010
Zadomowienie
 
Avatar paula1010
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 097
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Catarynca ćwiczę z Natalia Gacka głównie ten zestaw:

https://youtu.be/HtfJUcZvlFA

Na zmianę z tym:

https://youtu.be/Uq6PDnL3Yj0

Wyciągnęłam też rower, w sobotę zrobiłam 20km


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 08:39   #4815
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Xxboo nie pisalam. Przepraszam.zaraz ogarne jak to sie robj i wysle Ci wiadomość 😉
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 08:39   #4816
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez paula1010 Pokaż wiadomość
Catarynca ćwiczę z Natalia Gacka głównie ten zestaw:

https://youtu.be/HtfJUcZvlFA

Na zmianę z tym:

https://youtu.be/Uq6PDnL3Yj0

Wyciągnęłam też rower, w sobotę zrobiłam 20km


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale stacjonarny? bo w ciąży na zwykłym nie powinno się jezdzic ze względu na mozliwosc kontuzji, upadku oraz wstrząsy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 08:40   #4817
paula1010
Zadomowienie
 
Avatar paula1010
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 097
Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Ale stacjonarny? bo w ciąży na zwykłym nie powinno się jezdzic ze względu na mozliwosc kontuzji, upadku oraz wstrząsy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Normalny, jeżdżę po twardej płaskiej nawierzchni, a to jest głównym przeciwwskazaniem. W pierwszej też jeździłam do 7 miesiąca chyba.

http://m.mjakmama24.pl/ciaza/cwiczen...,541_7463.html


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez paula1010
Czas edycji: 2018-04-17 o 08:42
paula1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 08:41   #4818
Pia_Gizela
Raczkowanie
 
Avatar Pia_Gizela
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 402
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Jak byłam na wizycie u gin zaraz po świętach to się cieszyłam, że zapomniał o tym abym się zważyła
Ja miałam od początku ochraniacze na łóżeczko. Córka urodzona w zimie, łóżeczko przy oknie więc miałam wizję, że w razie co będzie jej cieplej. Nie spała na poduszce przez bardzo długi okres czasu, po prostu na samym materacu. Ja miałam rożek ale używałam jako właśnie taki kocyk na którym ją położyłam.
Moja córka tez od początku miała ochraniacze na łóżeczku, i spała w swoim pokoju albo w gondoli jeżeli byliśmy na dole. Poduszkę płaska dałam jej po ponad roku teraz ma prawie 3 i śpi na płaskiej. Moja nienawidziła wszelkich rożków i otulaczy, wołała mieć swobodę w machaniu nóżkami
Co dziecko, to inaczej
Pia_Gizela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 08:45   #4819
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez paula1010 Pokaż wiadomość
Normalny, jeżdżę po twardej płaskiej nawierzchni, a to jest głównym przeciwwskazaniem. W pierwszej też jeździłam do 7 miesiąca chyba.

http://m.mjakmama24.pl/ciaza/cwiczen...,541_7463.html


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aha, tak piszę, bo mnie lekarz na to uczulal, ale ja mam ciąże podwyzszonego ryzyka, to moze dlatego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 08:46   #4820
paula1010
Zadomowienie
 
Avatar paula1010
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 097
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Aha, tak piszę, bo mnie lekarz na to uczulal, ale ja mam ciąże podwyzszonego ryzyka, to moze dlatego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pewnie tak


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 09:02   #4821
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Ja też nie chce żadnych ochraniaczy na łóżeczko.
Rożki mi odradzali.
Co w takim razie radzicie do okrycia? Kocyk?

Wysłane z mojego HTC6535LVW przy użyciu Tapatalka
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 09:10   #4822
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
Ja też nie chce żadnych ochraniaczy na łóżeczko.
Rożki mi odradzali.
Co w takim razie radzicie do okrycia? Kocyk?

Wysłane z mojego HTC6535LVW przy użyciu Tapatalka
Niektórzy stosują śpiworki.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 09:29   #4823
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Xxboo, mi mozesz dopisac syna.

Ja na razie jakies 2 kg przytylam. Niestety przy nudnosciach najbardziej pomaga mi jedzenie herbatnikow itp. Ale moja gin mowi zeby sie przejmowac, wg jej slow 1 trymestr trzeba przetrwac jak sie umie. Teraz powoli staram sie regulowac. Chodze do pracy piechota caly czas. A w niedziele bylam na basenie, co prawda bardziej ze wzgledu na moje plecy, ale ruch generalnie nie zaszkodzi Postaram sie chodzic regularnie.
__________________
Amor vincit omnia
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 09:51   #4824
catarynca
Raczkowanie
 
Avatar catarynca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

paula1010 Brawo Ty! Ja w zeszłym tygodniu może z 5 km mieszkam na 4 piętrze bez windy, więc kilkukrotne schodzenie i wchodzenie po schodach w ciągu dnia też uważam za mega trening
Dziękuję za linki wypróbuję dziś!
__________________
W oczekiwaniu. B.
catarynca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 09:54   #4825
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Ale wam zazdroszczę, że macie już nawet imiona wybrane.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 10:00   #4826
krysztalek88
Zadomowienie
 
Avatar krysztalek88
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 907
Dot.: Mamy październikowe 2018 !

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
Ja też nie chce żadnych ochraniaczy na łóżeczko.
Rożki mi odradzali.
Co w takim razie radzicie do okrycia? Kocyk?

Wysłane z mojego HTC6535LVW przy użyciu Tapatalka
Ja też nie miałam ochraniaczy, za to sprawdził nam się później spiworwk, A na samym początku kocykiem zawijalam w rozek. Rożki miałam 4 i żadnego nie używałam. Przykrywalam kocykiem. Na początku dziecko potrzebuje ciepło, później już normalna temperatura. U nas pajac i kocyk. Kołderką zaczęłam używać od niedawna, a mały ma już rok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i u mnie na razie waga stoi w miejscu. Także jest dobrze. W poprzedniej ciąży przytulam 16 kg i w 9 miesięcy wróciłam do wagi sprzed ciąży. Jedynie co mi zostało to rozstępy, które wyszły mi 5 dni przed porodem!

Xxboo proszę dopisz mi na 5.06 polowkowe.
__________________

Edytowane przez krysztalek88
Czas edycji: 2018-04-17 o 10:03
krysztalek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 10:13   #4827
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Ja mam niezgodność serologiczna. Dopiero teraz robię pierwszego coombsa wiec zobaczymy czy mam przeciwciała gwneralnie powiedział żeby się nie martwić bo niezgodność nie występuje przy pierwszej ciąży a jeśli występuje to to nie była pierwsza ciąża. będę robić 3x coombsa w trakcie ciąży i zobaczymy.




Ja biorę mama dha i nie mam takiego provlemu



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Co do pogrubionego to się nie zgodzę ponieważ ja w pierwszej ciąży miałam konflikt (i to była pierwsza ciąża nie miałam poronień) I teraz zaraz na drugiej wizycie też miałam zalecone badania.

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ja mam konflikt i u mnie jest już druga ciąża. Po pierwszym porodzie dostałam immunoglobuline teraz robiłam coombsa i na razie nie ma przeciwciał.
U mnie tak samo po porodzie dostałam zastrzyk. A u Ciebie córcia urodziła się z inną grupą krwi niż Twoja? Bo u mnie synek ma grupę Taty. więc konflikt był.

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Witamy Mi po kwasach dha często odbija się rybą, zaczęłam więc brać przed spaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie ja też myślę że to przez te kwasy, ale to jest nie znośne.

Cytat:
Napisane przez paula1010 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy tylko ja tak tyje w ciążach? W czw zaczynam 17tydzien a już +5kg a naprawdę się nie obzeram, jem tak jak przed ciąża. Zaczęłam od 2 tygodni ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu po 40min, a waga nadal szybuje w górę... w pierwszej ciąży przytyłam 22kg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przytyłam w pierwszym trymetrze bo miałam większy apetyt, a po za tym mam nadwagę więc trochę przybyło. ja w pierwszej przytyłam ok 15kg mam nadzieję że i teraz nie przeholuję
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 10:16   #4828
paula1010
Zadomowienie
 
Avatar paula1010
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 097
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Ja już 10dni po porodzie miałam -16kg, a całe 22kg zrzuciłam w 4-5 miesięcy nic nie robiąc w sumie, ale przerażają mnie te kg tak czy inaczej 🤦🏼☠♀️

Catarynca schody i to na 4 piętro to jak najbardziej dobry trening - zwłaszcza nóg i pupy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 10:22   #4829
catarynca
Raczkowanie
 
Avatar catarynca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ale wam zazdroszczę, że macie już nawet imiona wybrane.
U nas Bartuś już był wybrany, gdy nawet o staraniach nie myśleliśmy :p za to z imieniem dla dziewczynki miałabym problem.
Suqub u Ciebie też już niedługo będzie wybieranie
__________________
W oczekiwaniu. B.
catarynca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 10:30   #4830
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Co do pogrubionego to się nie zgodzę ponieważ ja w pierwszej ciąży miałam konflikt (i to była pierwsza ciąża nie miałam poronień) I teraz zaraz na drugiej wizycie też miałam zalecone badania.


U mnie tak samo po porodzie dostałam zastrzyk. A u Ciebie córcia urodziła się z inną grupą krwi niż Twoja? Bo u mnie synek ma grupę Taty. więc konflikt był.


Właśnie ja też myślę że to przez te kwasy, ale to jest nie znośne.


Ja przytyłam w pierwszym trymetrze bo miałam większy apetyt, a po za tym mam nadwagę więc trochę przybyło. ja w pierwszej przytyłam ok 15kg mam nadzieję że i teraz nie przeholuję
Ufam swojemu lekarzowi wiec bede postepowac tak jak mi bedzie zalecal
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-19 15:17:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.