praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town.. - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-25, 19:32   #1291
Ciii
Raczkowanie
 
Avatar Ciii
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 259
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez highhope Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak wy roznosicie te CV? po prostu wlazicie do kolejnych sklepow i pytacie czy mozna zostawic? Bo z tego co widze to marnie wyglada sprawa w jakimis wywieszkami ze kogos pszukuja. Widzialam takie cos kiedys tylko na drzwiach Baty.
No i jak to wyglada jak juz dostaniesz prace? Ucza wszystkiego? tj.obslugi kasy itp.?
tak , włazisz wszedzie gdzie sie da i pytas czy szukacie moze obecnie kogos do pracy , ktos ci odpowiada że tak no i zostawiasz cv
jak juz dostaniesz to cie naucza wszystkiego ale zazwyczaj to pokazuja na "godzinach próbnych", potem dzwonia że cie chca albo nie
__________________
... zmienić życie

Ciii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 20:36   #1292
NadIia
Rozeznanie
 
Avatar NadIia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 707
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez shine91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, orientujecie się może jakie zniżki na ubrania mają pracownicy H&M (podobno 30%, ale nie jestem pewna), Zaraz (podobno 15%) i Reserved? I w jakim sklepie ta zniżka jest największa?
ja pracuje w Reserved i mamy 40 % znizki przy zakupach za 50 zl. Tzn. kupujesz cos za 50 zl masz 20 zloty znizki. Czyli placisz 30 ja pracuje na 3/4 etatu i mam 3 znizki w miesiacu. na 1/2 sa 2 a na caly 4. Chociaz u mnie jak stoi moj kierownik na salonie to dal mi na poczatku stycznia 4 i wczoraj 2 znizki czyli zle nie mam ;p
kupilam mase ciuchow i zaplacilam grosze. i jeszcze teraz sa takie wyprzedaze ze mozna szalec
NadIia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 23:04   #1293
perfecteyelash
Przyczajenie
 
Avatar perfecteyelash
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Question Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Hej dziewczyny,ponawiam pytanie odnośnie składania CV. Lepiej wejść i zapytać czy można zostawić CV czy pytać o to czy kogoś nie potrzebują i tylko wtedy zostawiać?I jeszcze jakie są reakcje?Udają,że robią wielką łaskę czy spoko da się przeżyć?
perfecteyelash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 19:57   #1294
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: praca w Tally Weijl

Siemanko szukam informacji nt. TALLY WEIJL ! W necie znalazłam póki co info że zarabia się tam 1000-1200 netto i że lekko nie ma...więćej złych opinii niżeli dobrych... never mind... aco ze zniżkami pracowniczymi na ciuchy??? są jakieś? ile procent? na jakiej zasadzie. Bardzo proszę o informację) Jutro na rozmowę idę...
Zauważyłam taką zależność, że coraz częściej sklepy odzieżowe biorąc Cię na "rozmowe kwalifikacyjną" (znaczy praktyczną) wymaga dość długiego czasu by zostać... ja jutro mam być na sklepie od 16-21 :/ Będąc na innym spotkaniu godzina wystarczyła Wyzyskiwacze hehe ;-)

Proszę o komentarze i opinie z "zaplecza"

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez perfecteyelash Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,ponawiam pytanie odnośnie składania CV. Lepiej wejść i zapytać czy można zostawić CV czy pytać o to czy kogoś nie potrzebują i tylko wtedy zostawiać?I jeszcze jakie są reakcje?Udają,że robią wielką łaskę czy spoko da się przeżyć?
ja zawsze zostawiam bez pytania czy potrzebują coś w stylu szukam pracy i jeśli mogę to chciałabym zostawić swoje CV. Dopiero później zagaduje jeśli osoba wydaje mi się rozmowna czy orientuje się o jakichś przyjęciach. Zawsze biorą CV nigdy nie wiesz kiedy najdzie potrzeba na pracownika
__________________
proszę odpisuj w moim wątku LUB na PW
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 12:07   #1295
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: praca w Tally Weijl

Cytat:
Napisane przez Animalcule Pokaż wiadomość
Siemanko szukam informacji nt. TALLY WEIJL ! W necie znalazłam póki co info że zarabia się tam 1000-1200 netto i że lekko nie ma...więćej złych opinii niżeli dobrych... never mind... aco ze zniżkami pracowniczymi na ciuchy??? są jakieś? ile procent? na jakiej zasadzie. Bardzo proszę o informację) Jutro na rozmowę idę...
Zauważyłam taką zależność, że coraz częściej sklepy odzieżowe biorąc Cię na "rozmowe kwalifikacyjną" (znaczy praktyczną) wymaga dość długiego czasu by zostać... ja jutro mam być na sklepie od 16-21 :/ Będąc na innym spotkaniu godzina wystarczyła Wyzyskiwacze hehe ;-)

Proszę o komentarze i opinie z "zaplecza"


Byłam, zebrałam informację i się z nimi podzielę dla potomnych... Tally Weijl : zniżka pracownicza 50% (do 200,- miesięcznie); co miesiąc otrzymywanie "kostiumu firmowego" -rurki,sweterek w serek,bluzka pod spód-bez możliwości wybierania fasonu i koloru; Pensja 1100 netto + premia. Praca w dzień przez 8h. 2 dni wolne w tygodniu- ustalane przez wykonywacza grafiku;-) Atmosfera w porządku Teraz czekam do poniedziałku na telefon czy mnie zatrudią
__________________
proszę odpisuj w moim wątku LUB na PW
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 12:09   #1296
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: praca w Tally Weijl

zapowiada sie przyzwoicie
bardzo fajne sa te 'darmowe ciuszki'
szkoda ze u nas takiego czegos nie ma :P

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

aha i powodzenia
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 12:22   #1297
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez Animalcule Pokaż wiadomość
Byłam, zebrałam informację i się z nimi podzielę dla potomnych... Tally Weijl : zniżka pracownicza 50% (do 200,- miesięcznie); co miesiąc otrzymywanie "kostiumu firmowego" -rurki,sweterek w serek,bluzka pod spód-bez możliwości wybierania fasonu i koloru; Pensja 1100 netto + premia. Praca w dzień przez 8h. 2 dni wolne w tygodniu- ustalane przez wykonywacza grafiku;-) Atmosfera w porządku Teraz czekam do poniedziałku na telefon czy mnie zatrudią
A ta kwota to jest bez zniżki liczona czy już ze zniżką?

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
zapowiada sie przyzwoicie
bardzo fajne sa te 'darmowe ciuszki'
szkoda ze u nas takiego czegos nie ma :P

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

aha i powodzenia
A gdzie pracujesz jeśli można wiedzieć?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 07:10   #1298
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A ta kwota to jest bez zniżki liczona czy już ze zniżką?
jeśli chodzi o kwotę do 200,- to jest liczona ze zniżką Czyli jak masz spodnie za 100,- to mozesz kupić 4 pary na miesiąc
__________________
proszę odpisuj w moim wątku LUB na PW
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 07:38   #1299
Kasiulka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 46
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Nic nie wiadomo o jakieś pracy w takich sklepach na wakacje w Krakowie ?
Bo jestem zainteresowana, a tak nawiasem to mam 17 lat.
Kasiulka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 10:31   #1300
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez Kasiulka2 Pokaż wiadomość
Nic nie wiadomo o jakieś pracy w takich sklepach na wakacje w Krakowie ?
Bo jestem zainteresowana, a tak nawiasem to mam 17 lat.
Wszędzie wymagają ukończonych lat 18- chyba że sezonowo na czarno, ale to na pewno nie w sklepie tylko ew. przy zbieraniu czegoś lub jako pomoc
__________________
proszę odpisuj w moim wątku LUB na PW
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 12:11   #1301
Kasiulka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 46
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

aha, kurde no to szkoda..
Kasiulka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 21:21   #1302
grzega
Wtajemniczenie
 
Avatar grzega
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 114
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Dziewczyny w przyszłym tygodniu jestem umowiona na rozmowe o prace w zarze, czy może mi ktoś powiedzieć jak to mniej więcej wygląda, na co sie przygotować, jak dlugo potem sie czeka na decyzje?
__________________
grzega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 07:19   #1303
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

"Sprawdziłam" kolejny butik... wyzysk na całej linii!!! Sklepik VIGOZ, w Gliwicach jest pasażu Tesco. Pożal się... najpierw musisz się sprawdzić za darmo przez 5dni po ok 4h. Po tym okresie ewentualnie Cię przyjmą (lub nie). W moim przypadku było powiedziane, ze jesli by mnie zatrudnili to : 5,- do końca miesiąca, następnie 1000,- netto przez nastepne dwa miesiące + premia (ok. 3% od sprzedaży ). Co ponadto?? dostaję się umowe na 1/4 ->oczywiscie to tylko na papierku...bo pracuje się dwa dni po 12h i dzień przerwy. Wiadomo- także w soboty i nd.
NIE POLECAM!!!
__________________
proszę odpisuj w moim wątku LUB na PW
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 16:53   #1304
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Dziewczyny, powiedzcie mi, bo szukam pracy...
studiuję zaocznie(np. w tym semestrze czasem 5 tyg szkoły pod rząd) i pracA W weekendy mi odpada, nie ma opcji. i mam tylko 19 lat, więc może wiek od razy podziała na moją niekorzyść?
Praca w sklepie wydaje mi sie dośc ciekawa, mieszkam we wrocławiu więc mase potencjalnych miejsc do pracy (sklep) a siedze od miesiąca na bezrobociu
czy może mi ktoś powiedzieć czy w moim przypadku jest sens gdzieś składać aplikcję, i ew. gdzie nie popatrzą na mnie jak na wariata przez te weekendy?
robię się coraz bardzej zdesperowana
__________________

Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 17:54   #1305
redqueen
Raczkowanie
 
Avatar redqueen
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 109
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez Candiiia Pokaż wiadomość
czy może mi ktoś powiedzieć czy w moim przypadku jest sens gdzieś składać aplikcję, i ew. gdzie nie popatrzą na mnie jak na wariata przez te weekendy?
robię się coraz bardzej zdesperowana
bardzo często przy składaniu CV pytają się o dyspozycyjność, wtedy zaznaczasz że od poniedziałku do piątku- będziesz miała mniejsze szanse na zatrudnienie ale to nie znaczy że żadne, na pewno złóż cv bo nic nie tracisz może trafisz na sklep z dobrą obstawą weekendów i pracodawcy nie będzie to przeszkadzać
__________________
ż y c i e m a t y l e k o l o r ó w i l e p o t r a f i s z w n i m d o s t r z e c


redqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 20:38   #1306
grzega
Wtajemniczenie
 
Avatar grzega
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 114
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez Candiiia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi, bo szukam pracy...
studiuję zaocznie(np. w tym semestrze czasem 5 tyg szkoły pod rząd) i pracA W weekendy mi odpada, nie ma opcji. i mam tylko 19 lat, więc może wiek od razy podziała na moją niekorzyść?
Praca w sklepie wydaje mi sie dośc ciekawa, mieszkam we wrocławiu więc mase potencjalnych miejsc do pracy (sklep) a siedze od miesiąca na bezrobociu
czy może mi ktoś powiedzieć czy w moim przypadku jest sens gdzieś składać aplikcję, i ew. gdzie nie popatrzą na mnie jak na wariata przez te weekendy?
robię się coraz bardzej zdesperowana
myślę że bez problemu przyjmą Cię do sklepu, wiele szuka studentów zaocznych. Oni pracują poniedziałek - czwartek a dzienni piątek-niedziela.
__________________
grzega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 21:38   #1307
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

no to chyba mnie namówiłyście
a orientujecie się jaka umowa? pewnie nie o pracę .. :P

i gdzie warto spróbować? bo np. o orsayu to sie nie naczytałam przychylnych komentarzy...
No i nie mam doświadczenia w branży, chciałam aplikować do tego tally weijl bo akurat jest w galerii do której bym chciała się dostać, ale pisze, że wymagają doświadczenia mam nadzieję, że w innych sklepach nie będzie to wielki problem...
__________________

Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 07:43   #1308
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Candiiia !!! Nie zrażaj się tym jak w wymaganiach oczekują doświadczenia. Zawsze skladaj CV wszędzie tam gdzie chciałabyś pracować!! A to że nie masz doświadczenia, zawsze możesz obrócić na swą korzyść. Nie masz "złych" nawyków, chętnie zdobyłabyś doświadczenie właśnie w TYM sklepie. Jesteś młoda więc pełna energii i zapału oraz chęci aby zacząć swą karierę zawodową. Jeśli pracowałaś już gdzieś to też możesz podciągnąć swoje umiejętności i zdobytą wiedzę do wybranego zawodu jakim jest sprzedawca w tym przypadku powodzenia
__________________
proszę odpisuj w moim wątku LUB na PW
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 13:16   #1309
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

może i masz racje dzięki
ale pracy na produkcji to raczej nijak nie podciągnę do sprzedaży
__________________

Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 19:05   #1310
Datura
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Witam wszystkich =) dzisiaj bylam na rozmowie w sklepie w galerii NIKE i powiem wam, ze sklep bardzo mi sie podoba, pracownice mile, kierownictwo rowniez...jutro mam isc na pierwszy dzien probny i stad moje pytanie czy ktos wie na temat pracy w sklepie NIKE prosze o odpowiedzi i za pomoc z gory dziekuje **
Datura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 09:24   #1311
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

hej kobietki mam pytanie - czy jest możliwośc żebym znalazła pracę w jakimś sklepie - jestem na studiach dziennych , mam wolne piątki, soboty , niedziele, w poniedziałki kończę zajęcia o 13.30, we wtorki też czasami mam możliwość ewentualnego urwania się z uczelni (mam tylko wykłady więc luuz ) - jestem ciekawa czy ktoś chciałby mnie zatrudnić- trochę tego czasu wolnego mam i szkoda go tak tracić na głupoty , a tak można by było jakąś kasę zarobić
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 09:35   #1312
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Myślę, że spokojnie Cię zatrudnią gdzieś na 1/2 etatu, miałam podobna sytuację jak Ty, pracowałam w Camaieu
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 09:38   #1313
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
hej kobietki mam pytanie - czy jest możliwośc żebym znalazła pracę w jakimś sklepie - jestem na studiach dziennych , mam wolne piątki, soboty , niedziele, w poniedziałki kończę zajęcia o 13.30, we wtorki też czasami mam możliwość ewentualnego urwania się z uczelni (mam tylko wykłady więc luuz ) - jestem ciekawa czy ktoś chciałby mnie zatrudnić- trochę tego czasu wolnego mam i szkoda go tak tracić na głupoty , a tak można by było jakąś kasę zarobić
możesz spróbowac w wielu sklepach zatrudniają studentów bo nie opłacają za was składek i grafik ustalaja pod was... moja koleżanka pracuje w sklepie jest studentką i całkiem dobrze zarabia nie narzeka na grafik aczkolwiek zdarza sie tez tak że ktoś sobie zaklepie że on w tym i tym dniu przychodzi i ty odpadasz... moja druga koleżanka jest studentką zaczęła procować w sklepie były tam same studentki i niestety musiała się zwolnić bo robili jej rpoblem żeby dostała wolne... to jest loteria... a zarzekali sie że grafik ustalają pod nich... ale spróbuj a napewno jakąś pracę znajdziesz...
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem

Edytowane przez madzia2306
Czas edycji: 2010-02-06 o 09:41
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 09:50   #1314
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
hej kobietki mam pytanie - czy jest możliwośc żebym znalazła pracę w jakimś sklepie - jestem na studiach dziennych , mam wolne piątki, soboty , niedziele, w poniedziałki kończę zajęcia o 13.30, we wtorki też czasami mam możliwość ewentualnego urwania się z uczelni (mam tylko wykłady więc luuz ) - jestem ciekawa czy ktoś chciałby mnie zatrudnić- trochę tego czasu wolnego mam i szkoda go tak tracić na głupoty , a tak można by było jakąś kasę zarobić
mysle ze bez problemu na pół etatu by Cię zatrudnili. Znajoma pracuje w Vero Modzie i mówi że dużo pracujących tam dziewczyn studiuje dziennie. Pracodawca ma nawet jakieś ulgi kiedy zatrudnia osobę uczacą się, z tego co mi wiadomo. Po prostu zostawiasz kartkę z wypisanymi dniami i godzinami kiedy możesz przyjść do pracy i ustalają Ci grafik tak aby nie kolidował z zajęciami. Mozesz śmiało składac CV do sklepów
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 10:33   #1315
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

o to mnie pocieszylyście
a swoja drogą - trochę się boję że cięzko bedzie mi suię nauczyć co i jak... nigdy w sklepie nie pracowałam... doświadczenia to mam tylko jako kelnerka i barmanka
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 10:34   #1316
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
o to mnie pocieszylyście
a swoja drogą - trochę się boję że cięzko bedzie mi suię nauczyć co i jak... nigdy w sklepie nie pracowałam... doświadczenia to mam tylko jako kelnerka i barmanka
dasz sobie rade napewno...
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 17:52   #1317
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Kitka dasz rade, to nie jest operacja chirurgiczna
tez się trochę boje, ale - to praca w sklepie, damy rade!

póki co na moje maila odpisał mi tylko Bartek i Kapphal, do kapphala cv i list juz wysłane (ale szukaja dopiero od marca "byc moze" ) w przyszłym tyg ide podbijac galerie
trzymajcie kciuki a najbardziej za to, że mi się z mojego banku odezwą w międzyczasie.. (to jest moja wymarzona praca studencka..)
__________________

Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 19:52   #1318
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Ja właśnie dzisiaj widziałam ogłoszenie o pracę do Kappahl'a - wiecie coś może o warunkach tam?
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 16:28   #1319
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

byłam w piątek na rozmowie w Orsay 'u. kicha... Zapraszam do siebie na bloga,gdzie szerzej opisałam co i jak
__________________
proszę odpisuj w moim wątku LUB na PW
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 18:42   #1320
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

ja ostatnio do kapphala wysyłałam cv wiec sie zainteresowałam tematem i poszperałam w googlach, ale znalazłam tylko tyle że jakaś osoba (post sprzed roku) się wypowiadała ze na okresie próbnym jest ok 1100 netto,pozniej 1300, i ze socjal fajny i praca ogólnie ale nic wiecej... ale pensja mysle zalezy i tak od miasta..

Animalcule - a linka daj ja sie tyle o orsayu naczytałam (od str pracowniczej) ze omijac bede ten sklep szrokim łukiem roznoszac cv...

I czy powie mi ktos w koncu jaka umowa jest w sklepie? O prace czy zlecenie?

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

a dobra, juz znalazłam xD
zabronione widoczne kolczyki? ale smiech..
i faktycznie, 30 mozna zobaczyc, ale jak widze jakas 40-50 w tym sklepie to sie troche dziwie, raczej 17-30 przoduje
__________________

Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-04 19:12:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.