praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town.. - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-07, 19:09   #1321
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez Candiiia Pokaż wiadomość
jja sie tyle o orsayu naczytałam (od str pracowniczej) ze omijac bede ten sklep szrokim łukiem roznoszac cv...
2 moje koleżanki tam pracują i są bardzo zadowolone. Głównie dlatego, że odkładają tam sobie rzeczy przez kilka miesięcy, które później kupują po 9,90 (w tym tez płaszcze i inne rzeczy które początkowo kosztują sporo).
Poza tym mają elastyczny grafik i nigdy źle się o tej pracy nie wypowiadały. Pewnie dużo zależy od ludzi z którymi się współpracuje

Cytat:
i faktycznie, 30 mozna zobaczyc, ale jak widze jakas 40-50 w tym sklepie to sie troche dziwie
a niby co w tym dziwnego? moja mama ma 47lat i ma 1/3 szafy z Orsay -wg mnie są to takie fasony, że właśnie tylko dla dojrzałej kobiety się nadają.

w kwestii tatuaży i kolczyków to myślę, że chodzi o tatuaże np na przedramionach, czy kolczyk w nosie. Koleżanki o których wcześniej wspomniałam posiadają tatuaże (obydwie na łydce -więc jest to widoczne, zwłaszcza latem).
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 19:39   #1322
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

no ale mimo wszystko jak u mnie, nie spotyka się na codzien 50tek w orsayu i ajkos tak..
Co sklep to na pewno jakoś inaczej w kazdym badz razie dużo czytałm o tym, że mają bezpłatne przestoje jak nie ma ruchu typu "idz na godzine na przerwe, ale nie masz za to płacone" wiec tak troche nie fair wg mnie w stosunku pracodawca-pracownik
ale takiego orsayowego płaszczyka za 9,90 to bym sobie kupiła, nie powiem ciuchy mają super, tez mam bardzo duzo rzeczy stamtąd, właściwie to główny sklep w którym coś sobie znaleść potrafie..
__________________

Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 20:09   #1323
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
w kwestii tatuaży i kolczyków to myślę, że chodzi o tatuaże np na przedramionach, czy kolczyk w nosie. Koleżanki o których wcześniej wspomniałam posiadają tatuaże (obydwie na łydce -więc jest to widoczne, zwłaszcza latem).

tak, chodzi oczywiście o kolczyki w innych miejscach niż "standardowe" w uszach...które są widoczne- głównie chodzi o twarz... tatuaże ok, ale pewnie będą oczekiwać aby nie były w widocznych miejscach- aby nie "bulwersowały" .

Co do blogu to chodziło mi o blog na tym portalu;D
__________________
proszę odpisuj w moim wątku LUB na PW
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 23:09   #1324
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez nagi_aniolek Pokaż wiadomość
ale chyba nie aż tak.. z tego co wiem to najwięcej płacą w inditexie, pracowałam i mogę powiedzieć, że naprawdę sporo jak na sklep z ciuchami. co do h&m nie wiem, ale nie sądzę, żeby 2000/ 3/4 etatu..
a mogłabyś zdradzić ile płacą w inditexie? Z tego co słyszałam to troche ponad 7 zł, ale ile w tym prawdy to nie wiem.

Dziewczyny powiem Wam, że nie ma co sie przejmować brakiem doświadczenia czy byciem studentką. (to drugie to raczej plus). Pracodawcy zazwyczaj dostosowują grafik do zajęć. Ja bez jakiegokolwiek doświadczenia złożyłam doslownie 5 cv i z 2 sklepów zadzwonili do mnie po paru dniach.

Pracowałam w terranovie. Ogolnie nie bylo tragicznie. Stawka 7 zl/h pierwszy miesiac, potem 8 zł. Sklep fajny, było mnóstwoo rzeczy do roboty, napewno sie nie nudziłam ;-). Pracowałam od rana do wieczora, tylko w weekendy. W święta po 14 h :/, normalnie 13 h . Rano godzinka sprzątania sklepu, a potem na sklepie.
Odeszłam, bo nie wytrzymywałam z szefową

Teraz szukam czegoś nowego, ale jak patrzę po forach na stawki to się załamuje . Szukam czegoś za min. 7-8 zl netto. Może być duzo pracy, mi to nie przeszkadza, nawet lepiej ;-).
Orientujecie się w których sklepach tyle płacą?
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 05:38   #1325
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

ciezko.. w wiekszosci sklepow na reke ma sie ok 6 zl.. :/
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 10:04   #1326
justytynka
Zadomowienie
 
Avatar justytynka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Hej dziewczyny!
Pomocy już nie wiem co mogę zrobić więcej, latam jak szalona po każdej galerii we Wrocławiu zostawiam CV wszędzie gdzie się da a mimo wszystko nikt nie dzwoni! Nie wiem dlaczego, moje CV jest na pewno dobrze napisane, miałam pewne doświadczenie w handlu i sprzedaży a mimo to nic! Strasznie zależy mi na znalezieniu sobie pracy z racji tego że rzuciłam studia i muszę zrobić coś z wolnym czasem.. W Bershce babka pytała mnie tylko na jaki etat chciałabym pracować powiedziałam jej że jestem dyspozycyjna cały czas aczkolwiek jeżeli potrzebują kogoś na pół albo 3/4 to ja bardzo chętnie. Wysyłam maile na każdą ofertę jaka jest na stronach z pracą.. podobno otwierają nowe cameiu i tally weijl. Wysłałam i czekam tydzień. A jak czytam u Was, że oddzwaniają po 2, 3 dniach.. ehh sama już nie wiem co mam zrobić więcej żeby dostać pracę..
__________________
Instagram
justytynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 10:15   #1327
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Również szukam pracy, wcześniej nigdy nie pracowałam (a kończę już studia )

Wysłałam cv do ZARY i dziś rano miałam telefon w sprawie rozmowy o prace. Dowiedziałam się tylko tyle, że na początku jest to praca na 1/2 etatu, a potem jeżeli ktoś jest dobrym pracownikiem to liczba godzin się zwiększa (i nie ma to związku z tym jak długo już się pracuje). Więcej dowiem się za kilka dni na rozmowie i zdam tu relację .
Z tego co zauważyłam to w Zarze inne dziewczyny są na kasie, a inne w sklepie jako pomoc, dbanie o ekspozycje ubrań, stanie przed przymierzalnią. Wie ktoś czy jest tam jakiś podział na kasjerki i resztę? bo ja wolałabym być tą "pomocą" niż kasjerką
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 21:19   #1328
brzoskwinka222222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

hejka mam 16 lat i rozdałam 8 cv jutro minie od pierszej tury a jeszcze nikt nie dzwonił...a dzis była 2 tura ...
brzoskwinka222222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 21:30   #1329
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Pomocy już nie wiem co mogę zrobić więcej, latam jak szalona po każdej galerii we Wrocławiu zostawiam CV wszędzie gdzie się da a mimo wszystko nikt nie dzwoni! Nie wiem dlaczego, moje CV jest na pewno dobrze napisane, miałam pewne doświadczenie w handlu i sprzedaży a mimo to nic! Strasznie zależy mi na znalezieniu sobie pracy z racji tego że rzuciłam studia i muszę zrobić coś z wolnym czasem.. W Bershce babka pytała mnie tylko na jaki etat chciałabym pracować powiedziałam jej że jestem dyspozycyjna cały czas aczkolwiek jeżeli potrzebują kogoś na pół albo 3/4 to ja bardzo chętnie. Wysyłam maile na każdą ofertę jaka jest na stronach z pracą.. podobno otwierają nowe cameiu i tally weijl. Wysłałam i czekam tydzień. A jak czytam u Was, że oddzwaniają po 2, 3 dniach.. ehh sama już nie wiem co mam zrobić więcej żeby dostać pracę..
piszesz, że rzuciłaś studia, a ja myślę, że w większości przypadków wolą jednak zatrudniać studentów - jest to dla nich zdecydowanie bardziej opłacalne ; )
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 09:27   #1330
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

CZY POWIE MIKTOŚ W KOŃCU JAK WYGLĄDA SPRAWA Z UMOWAMI?
bo pytam juz chyba 4 raz ;P
__________________

Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 09:54   #1331
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez Candiiia Pokaż wiadomość
CZY POWIE MIKTOŚ W KOŃCU JAK WYGLĄDA SPRAWA Z UMOWAMI?
bo pytam juz chyba 4 raz ;P
w większości przypadków o pracę, ale zdarzają się także i na zlecenie

Nie ma jednej odpowiedzi na Twoje pytanie
__________________
proszę odpisuj w moim wątku LUB na PW
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 10:12   #1332
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
2 moje koleżanki tam pracują i są bardzo zadowolone. Głównie dlatego, że odkładają tam sobie rzeczy przez kilka miesięcy, które później kupują po 9,90 (w tym tez płaszcze i inne rzeczy które początkowo kosztują sporo).
Poza tym mają elastyczny grafik i nigdy źle się o tej pracy nie wypowiadały. Pewnie dużo zależy od ludzi z którymi się współpracuje



a niby co w tym dziwnego? moja mama ma 47lat i ma 1/3 szafy z Orsay -wg mnie są to takie fasony, że właśnie tylko dla dojrzałej kobiety się nadają.

w kwestii tatuaży i kolczyków to myślę, że chodzi o tatuaże np na przedramionach, czy kolczyk w nosie. Koleżanki o których wcześniej wspomniałam posiadają tatuaże (obydwie na łydce -więc jest to widoczne, zwłaszcza latem).
moja kuzynka pracuje w orsayu w Warszawskiej galerii handlowej i jest bardzo niezadowolona. Pracuje tam juz ok. 3 lat i kiedys faktycznie można było odkładać rzeczy. Niejednokrotnie mi je odkładała i kupowała po niskiej cenie,a potem wysyłała.Obecnie jest to niemożliwe. Przedstawiciele regionalni bardzo tego pilnują, żeby nieodkładąć sobie rzeczy. W ostatnim czasie bardzo źle traktują pracowników. Premie są niskie, zarobki również. Mają dużo obowiązków, z których są szczegółowo rozliczani. Umowa z tego co mi wiadomo jest umową o pracą, a nie zlecenia.
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 11:50   #1333
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
a mogłabyś zdradzić ile płacą w inditexie? Z tego co słyszałam to troche ponad 7 zł, ale ile w tym prawdy to nie wiem.
w inditexie nie ma stawki godzinowej tylko określona kwota miesięczna. po dodaniu premii z danego miesiąca i przekalkulowaniu wychodzi znacznie więcej niż 7zł
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 12:09   #1334
brzoskwinka222222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

a nigdzie mnie nie chcą...co mam zrobic??
brzoskwinka222222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 13:44   #1335
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Uff przeczytałam wszystkie strony! Informacje bardzo przydatne. Pomimo, że w takich sklepach jest mnóstwo roboty to i tak dalej mam ochotę pracować w jednym z nich. Z tego co wyczytałam to najbardziej opłaca się praca w H&M i inditexie (nie wiem cZy dobrze odmieniłam) Będę starała się na wakacje coś sobie znaleźć. A i mam jeszcze pytanko: czy można nazwać doświadczeniem to, że miałam praktyki w banku pocztowym (no w końcu kontakt z klientem jest) i czy w ogóle warto o tym wspominać??

Drogie wizażanki życzę Wam wytrwałości i powodzenia

Edytowane przez Czekoladowa1
Czas edycji: 2010-02-09 o 13:46
Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 13:45   #1336
brzoskwinka222222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

nie wie ktos czy w manofakturze w łodzi jest jakas prac wł w takch sklepach zaniosłam cv ale nikt sie nie odezwał...
brzoskwinka222222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 16:11   #1337
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Dziewczyny myślicie, że jest jakaś możliwość zatrudnienia się w jakiejś sieciówce tylko na miesiąc podczas wakacji?
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 16:21   #1338
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez cyn@monk@ Pokaż wiadomość
moja kuzynka pracuje w orsayu w Warszawskiej galerii handlowej i jest bardzo niezadowolona. Pracuje tam juz ok. 3 lat i kiedys faktycznie można było odkładać rzeczy. Niejednokrotnie mi je odkładała i kupowała po niskiej cenie,a potem wysyłała.Obecnie jest to niemożliwe. Przedstawiciele regionalni bardzo tego pilnują, żeby nieodkładąć sobie rzeczy. W ostatnim czasie bardzo źle traktują pracowników. Premie są niskie, zarobki również. Mają dużo obowiązków, z których są szczegółowo rozliczani. Umowa z tego co mi wiadomo jest umową o pracą, a nie zlecenia.
Widocznie to zależy od konkretnego sklepu, ponieważ wiem, że moje koleżanki na bieżąco odkładają sobie kupę rzeczy, a ze swoją kierowniczką się bardzo zakumplowały -być może również dlatego lepiej im się pracuje.

Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
A i mam jeszcze pytanko: czy można nazwać doświadczeniem to, że miałam praktyki w banku pocztowym
w cv nie jest to doświadczenie a praktyki. ja miałam swoje w różnych placówkach edukacyjnych i wychowawczych i wpisuję je w cv zawsze lepiej to wygląda niż całkowity brak jakiejkolwiek działalności (czy to pracy czy praktyk/stażu)
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 17:41   #1339
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez brzoskwinka222222 Pokaż wiadomość
nie wie ktos czy w manofakturze w łodzi jest jakas prac wł w takch sklepach zaniosłam cv ale nikt sie nie odezwał...
Jakiś czas temu widziałam ogłoszenie na Big starze.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 18:20   #1340
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

w manu wisi dosc sporo ogloszen
w galerii zreszta tez..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 19:38   #1341
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

A jeśli chciałabym prace na wakacje i zacząć od lipca to kiedy najlepiej zacząć składać te podania? Na początku czerwca?
Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 12:52   #1342
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

czyli dziewczyny zostawiacie same CV, tak? bez listu motywacyjnego/ dobrze zrozumiałam
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 13:21   #1343
brzoskwinka222222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

ale sie skompromitowałam
brzoskwinka222222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 15:12   #1344
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ciezko.. w wiekszosci sklepow na reke ma sie ok 6 zl.. :/
no właśnie.. Dziwne to jest, że w takim h&m jest kolo 10 zł, a w innych sklepach 5-6

Cytat:
Napisane przez Candiiia Pokaż wiadomość
CZY POWIE MIKTOŚ W KOŃCU JAK WYGLĄDA SPRAWA Z UMOWAMI?
bo pytam juz chyba 4 raz ;P
to zależy. Jeżeli pracujesz na pełen etat to z reguły najpierw dają umowę zlecenie, a po kilku miesiącach umowę o pracę

Cytat:
Napisane przez nagi_aniolek Pokaż wiadomość
w inditexie nie ma stawki godzinowej tylko określona kwota miesięczna. po dodaniu premii z danego miesiąca i przekalkulowaniu wychodzi znacznie więcej niż 7zł
oooo, to widzę, że muszę sie bardziej zainteresować inditexem

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Dziewczyny myślicie, że jest jakaś możliwość zatrudnienia się w jakiejś sieciówce tylko na miesiąc podczas wakacji?
Jeżeli nie będziesz o tym wspominać to pewnie tak
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 16:06   #1345
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

cochonnetta, ale myślisz, że co? Znaczy zatrudnili by mnie i się nie domyślili, że ja muszę we wrześniu iść do szkoły? Bo ja już sama nie wiem, chciałabym iść do pracy na ten miesiąc wakacji, tylko właśnie mam wątpliwości czy by mnie zatrudnili...Zresztą jakbym podpisała umowę to mogłabym ja od tak zerwać? Nie interesowałam się tym wcześniej stad tez tyle pytań
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 16:32   #1346
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

dzięki z odp w sprawie umowy zależało mi na tym, czy mam szanse na umowe o prace

Clarity, uważam, że powinnaś być szczera i powiedzieć, że szukasz na wakacje :P
ale na poczatku przez pierwsze miesiącei tak masz umowę z reguły na 2 tygodnie albo na miesiąc, przed koncem umowy mówisz ze nie bedziesz przedłuzac i dziekujesz za współprace
__________________

Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 16:45   #1347
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
no właśnie.. Dziwne to jest, że w takim h&m jest kolo 10 zł, a w innych sklepach 5-6
w c&a po 3 miesiącach sprzedawca ma 11zł brutto.
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 18:52   #1348
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Dziewczyny, mozecie odp. czy jak dawałyscie podania do sklepów to zostawiałyscie same cv czy tez z listem motywacyjnym??
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 19:59   #1349
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mozecie odp. czy jak dawałyscie podania do sklepów to zostawiałyscie same cv czy tez z listem motywacyjnym??
Pisały, że dawały samo CV a list motywacyjny jeśli w ogłoszeniu było napisane aby przynosić to i to
__________________
zapuszczam włosy


Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 20:13   #1350
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mozecie odp. czy jak dawałyscie podania do sklepów to zostawiałyscie same cv czy tez z listem motywacyjnym??
Każdego dnia przyjmujemy jakieś cv w sklepie w którym pracuję i muszę stwierdzić, że nigdy nie spotkałam się z listem motywacyjnym, ale to nie znaczy, że przyniesienie listu skreśli kandydatkę/ta. Według mnie wręcz przeciwnie, potencjalny pracodawca dzięki takiemu listowi będzie wiedział o "Tobie" więcej.
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-04 19:12:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.